Be Fair zonder Meijer naar M'kapelle Korbis pakt laatste kans Finale jeugdvissers Verlies dames Be Fair dunifendijk Waddinxveen Flyers oktober: expo kastenarchitectuur r Matige vangst Klaverjas Eindstand doubletten Programma van Korbis Van Weringh snel in Inzell Interland hockeymeisjes edstrjj— Jansen behoudt koppositie (Foto: Liesbeth van der Vis) WADDINXVEEN - Voor de bas- belagers. John van Elswijk werd tweede met 3.320 gr en Rinus dagcompetitie speelde Be Fair met 3-3 gelijk tegen het Schie- damse PPSC. Erger was dat ers was het een slecht weekend. Van de vijf teams die in actie kwamen, kwam geen enkel team tot winst. De grootste nederlaag moest Heren 2, rayon 2e klas A, incasseren. In de Vijf Meihal in Leiden werd dit team door BS Leiden 3 met 116-60 aan de kant kwart werd dan ook fors verlo ren, 6-21. Het tweede kwart met 21 punten.Ook de drie teams jongens junioren kwamen in sportzaal De Duikelaar niet tot winst. Jongens Junioren kwam net iets tekort tegen Cady Swieten voor Samir Elabeidi ging WSE in de tweede helft op nieuw op zoek naar de tweede treffer. Doelman Van Gijzel voorkwam die door de doorge- Mud ontvingen dan ook respec tievelijk de le 2e, en 3e prijs hiervoor.Zaterdag werd de cur sus afgesloten met een echte vis wedstrijd. Rond 10.00 uur 's- morgens was het verzamelen bij een van de drie vijvers in de Coe- necoop, daar werd het program ma van de dag doorgesproken en geloot om de plaatsen. Onder be geleiding werd daarna de hengel opgetuigd en gepeild, waarna de wedstrijd kon beginnen. De eer ste maal werd gevist van 10.30 uur tot 12.00 uur, waarna de lun chtijd was aangebroken. Ook 's middags werd er weer gevist. Na het vissen en schoonmaken van de visstek, gingen de kinderen naar huis, om 's-avonds om 18.30 uur terug te zijn in het Zuidhonk. Onder de aanwezigheid van ou de ploegen gelijk op. Korbis nam wel steeds een voorsprong, maar Kinderdijk kwam elke keer weer op gelijke hoogte. De ruststand was dan ook 7-7. Korbis kwam WADDINXVEEN - Autoclub 'De Gouwe Rijders' houdt op don derdag haar traditionele klaver- jasavond in Hotel De Unie. In schrijven kan vanaf 19.45 uur. Het klaverjassen begint uiterlijk om 20.15 uur. Er worden vier ronden gespeeld. Het is niet ver plicht om lid te zijn van de ver eniging om aan het klaverjassen mee te doen. en Anneke Grootjen 15-8-30-; 9.1mka Matla/Corry Monster 15- 7-15-;10.Gerard Verschoor/Hans van Woudenberg 15-7-18-. Op de die vervolgens Khairi Ahdid aanspeelde. Met een tikje achter zijn standbeen langs scoorde het talent 1-3 voor Floreant. Scheidsrechter Gungor toonde de gele kaart aan de WSE'ers Peter Oosterom, Frans Schwieb- be en Kevin Steenwinkel en de gesteld. Hij zorgde voor meer opbouw van achteruit. Door Bert Hertog WADDINXVEEN - WSE is er niet in geslaagd de opgaande lijn, die tegen Moordrecht werd getoond, door te trekken. De Waddinxveense voetbalclub verloor op eigen veld met 1-3 van dinxveen verloor met 5-2 van Gouderak. In de rust keken de geelzwarten al tegen een 3-0 ach terstand aan. Na 4-0 scoorden Richard Nobel en Onder Ates te gen. Het programma voor zater- laten. Topscoorder Rene Oudijk send met 4-2 te verslaan. Niette- dag 30 oktober: Moerkapelle-Be 16e en laatste plaats eindigden min betekende de zege een Fair (wedstrijd van de week), Piet en Riek de Jong met 1 ge- opluchting en blije gezichten bij zondag 31 oktober: Wippolder- wonnen wedstrijd en een nega tief saldo van 119. geleid door Stefan van Wijk 3-1. Daarma leek Be Fair de punten betaald voetbalscheidsrechter in de knip te hebben. Na het uit wedstrijd. Toch bleek de ople ving niet voldoende en Be Fair verloor met 16-25 ook de tweede set. In de derde set vocht Be Fair voor wat zij waard waren. Nesse- lande kon niet echt enthousiast worden en de strijd ging redelijk gelijk op. Be Fair liet bij vlagen prima spel zien, maar tegen de ervaring en het goede spel van Nesselande konden zij niet op. Met een 18-25 overwinning in de derde set zorgde Nesselande voor een plaats in de tweede ron de en kan Be Fair zich gaan con centreren op de competitie. Op zaterdag 30 oktober a.s. speelt Be Fair een thuiswedstrijd tegen Netwerk om 14.30 uur. Brekelmans, die de kaarten op zak hield. In de zondagcompetitie speelde steeds op zijn eerste punten. Vrij- was koploper Oegst- geest te sterk. De Waddinxve- ners speelden een wat merkwaardige wedstrijd. Men WADDINXVEEN - Be Fair speel de thuis tegen Nesselande D2 in de eerste ronde van de beker. Nesselande D2 speelt in promo tieklasse B en Be Fair in promo tieklasse A. Be Fair slaagde er niet in om een voet tussen de deur te krijgen en zonder enige moeite maakten de gasten een einde aan de eerste set met 10-25. In de tweede set probeerde Be Fair zich te hergroeperen. Hierin slaagden zij halverwege de set. Met enthousiasme en goed sco rende middenaanvallers bracht Be Fair Nesselande aan het twij felen. De buitenaanval van Nes selande maakte een aantal fouten en Be Fair kwam terug in de WADDINXVEEN - Het pro gramma van Korbis in de zaal- korfbalcompetitie is: 15 novem ber: Oranje Nassau-Korbis, 22 november: Korbis-NIO 20.20 uur, 29 november: De Vol- treffers-Korbis, 6 december: Kor- bis-BKC 18.30 ujir, 13 december: Vriendenschaar-Korbis 19.25 uur, 20 december: Gemini-Kor- bis 19 uur, 3 januari: Korbis-All Ready 20.20 uur, 10 januari: Kor- bis-Oranje Nassau 20.50 uur, 17 januari: NIO-Korbis, 24 januari: Korbis-De Voltrefffers 19.40 uur, 31 januari: Korbis-Gemini 20.50 uur, 7 februari: BKC-Korbis, 14 februari: Korbis-Vriendenschaar 20.20 uur, 7 maart: All Ready- Korbis. de junioren, 1-3 hadden ges coord was het met het Waddinx veense verzet gedaan. Zorgen maakte trainer Van Dijk zich na dien over verdediger Thijs van der Voort, die na een lange bles- sureperiode in de tweede helft Floreant. Voor de wedstrijd inviel. Slechts zeven minuten had trainer Marcel van Dijk er nog alle vertrouwen in. Op de zieke Erik Kleijn na meldde de oefen meester van WSE geen bles sures. Toch wer den de Waddinx- veners in de tweede helft naar een nieuwe nederlaag gespeeld. Omdat Moordrecht bij Nieuw koop eveneens verloor (2-1) ble ven de Moordrechenaren in de vierde klasse B hekkensluiter. WSE is voorlaatste, bij winst was de aansluiting met de mid denmoot tot stand gekomen. Gouda won knap met 1-2 van Bodegraven en kan zondag te gen HSV'46 de eerste periodeti- tel binnen halen. „We hebben het in de eerste helft laten liggen. Toen hadden we afstand van Floreant kunnen nemen", vertelde Marcel van Dijk. Het ontbrak volgens de trainer vooral aan de aanslui ting voorin. Nadat de Bosko pers in de tweede helft door een curieus doelpunt van de wend bare linkerspits Khairi Ahdid, dit seizoen over gekomen van zeer goed de kleedkamer uit en zette Kinderdijk meteen op drie punten achterstand (7-10). Deze voorsprong werd niet meer uit handen gegeven en met een goed spelende Willianne Domburg pakt Korbis de twee felbegeerde punten 10-13. De doelpunten wer den gemaakt door Rik Molenaar (7x), Willianne Domburg/(2x), Matthijs Koorevaar (2x) en Ivo Poldervaart (2x).Korbis 1 speelde ook een uitwedstrijd tegen Dijk- vogels. In een matige wedstrijd verloren de Waddinxveeners met 8-6. Korbis 4 wist knap te winnen van Vriendenschaar uit Hamix- veld-Giessendam met 11-13. afrondde: 0-1. Moerkapelle had in de eerste helft een grotere voorsprong kunnen hebben, maar ging slordig met de kansen om. ders, begeleiders, opa's en oma's werden de prijzen en diploma's uitgereikt door de cursusleider. De eerste prijs bij het vissen, een beker en een viskoffer, is gewon nen door Niels Rademaker. Hij ving een totale lengte aan vis van 336 c/m. De tweede prijs, een be ker en een visstoeltje, is gewon nen door Ewoud Mud. Hij ving een totaal aan lengte aan vis van 291 c/m. De derde prijs, ook een beker en een hengelsteun is gewonnen door Vincent Kruit. Hij heeft een totale lengte aan vis gevangen van 243 c/m. De grootste vis, een Brasem van 28 centimeter is ge vangen door Robin Knot. De prij zen zijn ter beschikking gesteld door Hoodie Faunaland uit Wad dinxveen. Menno Verschoor de bal uit een hoekschop van Robin Reigwein schitterend inkopte: 1-2. Hierna werd Jum Hoogma door trainer ketballers van Waddinxveen Fly- Peter Kerkhof vervangen door Martijn Peters. Peters stichtte meteen gevaar, maar slaagde er niet in te scoren. Zeven minuten voor tijd bereikte de bal na een steekpass van Peters Gido Stuur man, die een verdediger om- WADDINXVEEN - Na ronde 8 van de onderlinge competitie staat Barthold Jansen nog steeds bovenaan. In een onderling duel hield hij de nummer 2 van de ranglijst, Erik Hennink, eenvou dig op remise. Wim van Os gaf in tijdnood een dame weg tegen Wilbert Mourits en hierdoor neemt Wilbert de 3e plaats over van Rene Roelofs. Rene speelde namelijk remise tegen Jeroen Eijgelaar, waar er misschien meer voor Rene had ingezeten. Ronald Dannis zette Evert Hil debrand hevig onder druk en deze druk werd Evert fataal. Ton Kuiper had een iets te optimisti sche aanval tegen Wim Mulder. Wim maakte hier goed gebruik van door het initiatief over te ne men en te winnen. Eduard Phi- lipse versloeg Laurens Ellers in een ingewikkeld eindspel. Wim Hennink lette tegen Jan van de Bom in de opening niet goed op. Jan strafte deze onoplettendheid goed af en won. Nico Dannis speelde sterk tegen Arie Kardol en besliste de partij in het eind spel in zijn voordeel. Teun van der Linden hield Wim van Vuur- en in een toreneindspel knap op remise. Christiaan Noorland won een pion van Hans van Of feren. Hans verdedigde zich goed en dwong een gelijkspel af. Arjen Zuurmond won voor de tweede keer op rij. Vorige week versloeg hij Jeroen van de Veen, nu was Adriaan van de Starre het slachtoffer. Luit Bloem had tegen Herman van Offeren een mooie combinatie, die Herman fataal werd. Volgende week don derdag gaan de schakers weer verder en speelt het tweede team WSV een thuiswedstrijd tegen het tweede team van HZP Schie dam. Stand: 1. B. Jansen, 2. E. Hennink, 3. W. Mourits, 4. R. Roelofs, 5. J. Eijgelaar. hadden laten gaan besliste Flo reant in de zeventigste minuut na een uitgespeelde aanval de wedstrijd. Na een prima pass van Michael Koster werd de bal broken Steenwinkel van scoren opgepikt door Denny Houtman af te houden. Vervolgens kreeg de thuisclub de kous op de kop. Denny Houtman scoorde in de 55ste minuut via een verdediger 1-2. Nadat Imad Saouny (halve omhaal naast) en Hafid Assou- lymani (rakelings over doel) de kans op de gelijkmaker voorbij Boskopers Mischa Deelen en Fred Houtman. Opstellingen: WSE: Streng, Wa hid Assoulymani, Frans Sch- wiebbe (Van der Voort, Ver- laan), Den Houdijker, Oosterom, Elabeidi (Van Swie ten), Luuk Schwiebbe, Steen winkel, Saouny, Hack, Floreant: Van Gijzel, Ron Houtman, Erke- lens, Deelen (Van Eeden), Ver boom (Van Soest), Geers, Ouz- ruti, Koster, Denny en Fred Houtman, Ahdid. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense hockeymeisjes speelden vorige week woensdag een 'interland' te gen het Engelse team Beau- desert Park. Het was duide lijk te zien dat de meisjes van Beaudesert Park veel geoefend hadden en goed op elkaar waren ingespeeld. Ze kwamen na een paar mi nuten al op voorsprong na een prachtig genomen straf- comer. De 0-2 liet niet lang op zich wachten, maar HCW kwam wel steeds be ter in het spel. Na een on derschepping van de aanval in eigen cirkel werd de bal snel naar voren gespeeld en kon HCW scoren. De meis jes uit Engeland waren tech nisch, tactisch en fysiek net even sterker en bouwden hun voorsprong voor rust uit tot 1-4. Na de rust bleef het spel lang in evenwicht. Beaudesert Park kreeg veel kansen, maar door uitste kend keeperswerk en een goede verdediging van HCW werden meer doel punten voorkomen. Twee minuten voor tijd viel het laatste doelpunt en kon Beaudesert Park met een 1-5 overwinning het veld verla ten. ontbreken. Vermeulen viel met rugklachten uit. Zijn meespelen Kraan met 2.180 gr. De der- tegen Moerkapelle, dat vorig sei zoen van Be Fair wist te winnen, is onzeker. Het uitvallen van beide spelers had consekwenties voor Be Fair, dat in de wedstrijd tegen PPSC Moerkapelle opnieuw voor toen met 3-1 voor stond, maar na het uitvallen van Vermeulen en Me ijer werd ingehaald. Na tien mi nuten keek Be Fair al tegen een achterstand toen een foutieve te rugspeelbal van Chris Visser werd afgestraft. In de 25ste mi nuut scoorde Patrick Vermeulen na een voorzet van Wibout van der Wees de gelijkmaker: 1-1. Vlak voor de rust kreeg Be Fair een strafschop tegen, maar deze speelde en 1-3 scoorde. Na een verkeerde uittrap van doelman geschoven. Tot aan de rust bleef Mark Huisman kwam Schie- de schade beperkt, 50-33 voor de broek daarna nog op 2-3 en moest Moerkapelle in blessure- WADDINXVEEN - Na 15 wed strijden is de strijd om het club- kampioenschap van de Jeu de Boules Vereniging Waddinxveen gestreden. Over wie er nummer 1 zouden worden bestond geen enkele twijfel. Doordat op de laatste avond enige kanshebbers toch wat steekjes lieten vallen, kwam er nog een verrassende Vijf minuten nummer 2 uit de bus. De strijd om de derde plek was helemaal een puzzel. Maar liefst vijf teams eindigden met 10 gewonnen partijen. Dus moesten de reken- len na een counter, die werd in- meesters van de wedstrijdcom- missie er aan te pas komen om alle onderlinge resultaten van die vijf met elkaar te vergelijken vallen van Vermeulen werd het en door te berekenen. Maar na na een dekkingsfout 3-2 en twin- een hoop gecijfer kwam men tot tig minuten voor de volgende eindstand. l.Wout de doelman Van Schoneveld een Versluis/Norbert Schifferling hoge bal verkeerd waardoor het 3-3 werd. Rob den Adel werd door trainer Cees Fransen nog als pinchhitter ingebracht en was de volle winst. WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag viste de Hengelsport- vereniging Waddinxveen (HSW) haar tweede wedstrijd voor de I wintercompetitie in het Gouwe- 1 kanaal. Harde wind en regen maakten het de 12 hengelaars WADDINXVEEN - In de zater- moeilijk, niettemin haalden ze gezamenlijk een kleine 23 kilo witvis boven water. Met 6.210 gram boekte Aat van Leeuwen zijn tweede overwinning, hier mee neemt hij in het klassement Meijer werd een sleutelbeen uit 3 kilo voorsprong op zijn naaste de kom geconstateerd. De mid denvelder zal volgens trainer Hoogma, die met een fraaie knal Cees Fransen zaterdag als Be Reichard derde met 2.460 gr. Op Fair in Moerkapelle speelt zeker vier en vijf eindigden Frans van Steenderen met 2.200 gr en Her man de wedstrijd wordt op 6 nov. a.s. gevist in de Haarl. Ringvaart. Vertrek vanaf het station NS om 07.00 uur. Tim Stekkin- ger-Dennis Arzbach. De laatste haakte bij de warming- up af. WSE nam na vijf minuten al een 1-0 voorsprong na een scherp schot vanaf de rechterkant van Hafid Assoulymani waarbij de Boskoopse doelman Tim van Gijzel niet vrijuit ging: 1-0. Op WSE liet in de eerste helft de kansen liggen waardoor Floreant in de tweede helft terug kon slaan. De Boskopers wonnen met 1-3. knullige wijze verspeelde de Waddinxveense club vier minu ten later deze voorsprong. De nuut kwam WSE goed weg toen centrale verdediging van WSE reageerde onvoldoende op een diepe bal van waardoor Denny Houtman een vrije schietkans kreeg. Met een WADDINXVEEN - In de laatste speelronde van de eerste helft 73 uit Capelle aan den IJssel, 52- veld speelde Korbis 2 in Alblasser- 57 Het eerste kwart liep niet lek- dam tegen Kinderdijk 3. Korbis 2 ker en de 10 punten achterstand speelt een zwaar seizoen. Vorig die men toen opliep konden in jaar promoveerde het team, maar de overige drie kwarten jammer wist slechts één wedstrijd, thuis genoeg niet meer worden weg- van Kinderdijk, te winnen. Deze gewerkt. Robin Landweer scoor- zaterdag stond de return op het de 11 punten. programma. Er moest gewonnen Voor Jongens Junioren 2 viel de worden, zodat er nog enigszins nederlaag tegen BOB 1 uit Oud aansluiting is met de andere ploe- Beijerland wat ruimer uit, 60-80. gen. In de eerste helft gingen bei- A1 de vier kwarten waren voor de bezoekers, waarbij zij him ze ge zeker stelden in het vierde kwart toen Flyers door de fou- tenlast een beetje in de proble men kwam. Arjan Lindhout was met zijn 26 punten goed op dreef .Jongens Junioren 3 kon het niet bolwerken tegen Forwo- dians 1,38-61. Het tweede kwart was voor Flyers en de rustand van 22-24 bood nog alle kansen op een overwinning. Het derde vereniging 'Waddinxveen', in sa- en vierde kwart waren echter menwerking met de Stichting duidelijk voor de bezoekers uit Wijkwerk de Zuidplas een suc- Voorhout. Arjan Lindhout scoor- cesvolle viscursus voor jongeren, de de meeste punten, 17. in de leeftijd van acht tot en met twaalf gehouden. Een achttal be geleiders (ervaren sportvissers) hebben in acht avonden niet al leen de vistechniek aan de 25 cursisten onderwezen, maar hen ook laten zien welke dieren en planten er nog meer in en rond het water leven. Tijdens de cur sus hebben de kinderen ook een opdracht gekregen om een affi che te maken, met als onderwerp milieu in en op het water. Er is heel wat geknipt en geplakt, drie affiches sprongen er uit. Robin Knot, Vincent Kruit en Ewoud WADDINXVEEN - In de afgelo pen weken heeft de hengelsport- tijd beoordeel- Groeneweg met 0-0 gelijk tegen dagavond hekkensluiter Cabauw, dat in de tweede helft de beste kansen 15-14-111+; 2.Nel Oudijk/Wim 3-3 werd. Rob den Adel werd kreeg. van Bockom Maas 15-11-36+; door trainer Cees Fransen nog Voor de Zevenhuizenaren miste begon uiterst zwak en het le 3.Peter Rubeling/Arnold Jans- als pinchhitter ingebracht en Pascal Crielaard voor en na de sen 15-10-33+; 4.Leen en Andries was met kopballen nog dicht bij rust een mogelijkheid om te sco- Roos 15-10-12+; 5.Jopy en Ton de volle winst. ren. „We zijn blij met het punt", was het kwart van Rene Oudijk. Hulskamp 15-10-33+; 6.Elly Moerkapelle behaalde tegen sprak leider Ferry Polder. Wad- Mede door zijn 11 punten wist Nieuwland/Toos Wubben 15- Schiebroek de eerste overwin- dinxveen verloor met 5-2 van Flyers dit kwart te winnen. Het 10-46+; 7.Toon v.d. Velden/Wil- ning in deze competitie. Er werd Gouderak. In de rust keken de jonge team met een aantal nieu- lem Hendriks 15-10-63+; 8.Bert in Schiebroek met 2-3 gewonnen, geelzwarten al tegen een 3-0 ach- we spelers moest het derde en Leonidas, dat met Moerkapelle terstand aan. Na 4-0 scoorden vierde kwart echter en daarmee de laatste positie deelt, won ech- Richard Nobel en Onder Ates te- de winst, 43-60, aan Oegstgeest ter eveneens door WDS verras zege een opluchting en blije gezichten bij Moerkapelle, dat Dennis Jager WSE, Groeneweg-Stolwijk, Wad- weer in de verdediging had op- dinxveen-DUNO. ZEVENHUIZEN - Schaatser Rutmer van Weringh verbaasde door in het Zuid-Duitse Inzell de 500 meter af te leggen in een tijd van 37.91 sec. De in Zevenhui zen woonachtige Van Weringh was daarmee ruim de snelste van alle Nederlandse club- en re gioschaatsers, die aan de wed strijd meededen. Ook de 1500 metertijd van Van Weringh, 2.01.37 mocht er zijn. Twee jaar geleden zette Rutmer van We ringh, op dat moment een van Nederlands sprinttalenten, het schaatsen op een laag pitje om dat hij de vliegeniersopleiding volgde. Die is inmiddels afgeslo ten. Deze week treedt hij in dienst bij de KLM. Het schaatsen blijft hij voorlopig op clubniveau bij de ijsvereniging Zoetermeer beoefenen. speelde Van der Voort mee toen hij opnieuw geblesseerd raakte en moest worden ver vangen door Pim Verlaan. Bij Floreant I ontbrak het verdedi- (7, g‘n8sduo y' Tim Stekkin- werd door doelman Jan-Willem van Schoneveld gestopt. na de hervatting broek daarna nog op 2-3 en Leidenaren Het derde kwart ver werd het 2-1 door Henk-Jan Mo- moest Moerkapelle in blessure- liep echter desastreus. Flyers lenaar, die de bal na een vrije tijd alle zeilen bij zetten. Dezelf- had geen antwoord op de press trap van Jesse Kok inkopte. Ver- de Huisman voorkwam met een van de Leidenaren, die boven volgens scoorde Patrick Vermeu- fraaie redding dat de thuisclub dien veel beter schoten, waaron- naast Moerkapelle kwam. De der 11 driepunters. Niels Scheps wedstrijd werd geleid door oud- was met 17 punten de beste Waddinxveense schutter. Ge volgd door Sebastiaan Overdam met 16.Heren 3 wacht ook nog Goed combinerend trok Moerka- Koen Meijer en Patrick Vermeu- pelle in Schiebroek ten aanval, len door blessures uitvielen. Bij Na een kwartier leidde een mooie aanval van Daniel van de Hoven tot een kans voor Jum Na de hervatting scoorde Schie broek al snel de .gelijkmaker, Slecht weekend maar na een kwartier kwam opnieuw de actieve Denny Houtman doorbrak. De schiet- Michael Koster kans werd hem door Arjan den Houdijker ontnomen. Daarna was twintig minuten later op- schot laag in de hoek werd doel- nieuw een doorbraak van Hafid man Rogier Streng gepasseerd: Assoulymani. Dit keer redde de 1-1. Boskoopse verdediger Ralph Vervolgens leek WSE opnieuw Erkelens op de doellijn. een voorsprong te nemen. Hafid Na een hoge voorzet van Kevin Assoulymani brak door maar Steenwinkel werd de bal door zag de bal tegen de verste paal iedereen, inclusief doelman Van belanden. In de twaalfde mi- Gijzel, gemist. Met Ramon van PAGINA 23 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 27 OKTOBER 2004 WSE trekt stijgende lijn niet door l Iwo N E N Lange Tiendeweg 66 Gouda t 0182 599868 i www.duijvendijkwonen.nl Ars Nova, een nieuw merk voor Duijvendijk Wonen. Recent bekroond met de Red Dot Award voor design quality. kamerhoge en -brede inbouw om-de-hoek oplossingen keukenopberg- en wandsysteem passende inbouw onder het dak inloop-garderobe ruimte-verdeler scheid! ngswanden een kamer in een kamer bestaande fronts vernieuwen

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 23