-d: c makelaardij Kijk ook op onze site voor ons gehele aanbod www.depater.nl w n ■m SW1S»»8 ai U ES I F m*. 4 w de pater commercieel ‘.rf’ HHh ...B) rak.. MBSSi +- IB MI''- BI* IR Ki Mgl k s 'S I b 3! *1 w vjl ill r 352.500,- k.k. if .1 W., Huurprijs per jaar exclusief B.T.W. Waddinxveen tel. 0172 - 21 54 09 tel. 0182 - 61 38 22 fax 0182 - 61 11 18 e-mail waddinxveen@depater.nl J— I? Waddinxveen Waddinxveen mi ?4Ö vgSSSHt I 179.000,- k.k. donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Za van 9.30 tot 16.00 uur. Openingstijden Ma t/m vrij van 08.30 tot 17.30 uur. Kantoor Waddinxveen Kantoor Boskoop vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Kerkweg Oost 224 2741 HA Waddinxveen Boskoop Zijde 6 2771 EN Boskoop fax 0172 -21 03 89 e-mail boskoop@depater.nl OPEN HUIS ZATERDAG 13 NOVEMBER 11.00 UUR-14.00 UUR ****ir^'T 1 Prijsindicatie Vraagprijs -F w? V A A I :ci:t I T5'.'" Vraagprijs €189.000,- k.k. Prijsindicatie 412.000,- k.k. Vraagprijs 209.000,- k.k. 224.000,- k.k. I MF v Mt Vraagprijs 245.000,- k.k. r 79.000,- 149.500,- k.k. Vraagprijs Vraagprijs 239.000,- k.k. j Boskoop De Visserhoeve 1 Waddinxveen Zuidkade 58 Zonnedauw 3 Boskoop Waddinxveen Antares 6 OPEN HUIS A.S. ZATERDAG 11.00 UUR-13.30 UUR OPEN HUIS A.S. ZATERDAG 13.00 UUR-14.30 UUR OPEN HUIS A.S. ZATERDAG 11.00 UUR-13.30 UUR OPEN HUIS A.S. ZATERDAG 11.00 UUR-12.30 UUR Waddinxveen Kanaalstraat 6 Hazerswoude Dorp Noordvaartlaan 8 Zuidkade 112 Willem de Rijkelaan 138 Prins Bernhardlaan 71 Waddinxveen Koopsom V.O.n. exclusief B.T.W HuurSOm per jaar exclusief B.T.W Bedrijfsgebouw bestaande uit een fabriek, magazijn en kantoorruimte. Locatie en bereikbaarheid: het kantoorgebouw is opvallend gesitu eerd (zgn. zichtlocatie) en is via de Zuidkade goed bereikbaar. De ach- tergelegen fabrieks-Zbedrijfsruimte is gesitueerd aan het bedrijventer rein “Zuid” en met vrachtvervoer goed bereikbaar. Het bedrijfsgebouw is uitstekend bereikbaar door aansluiting via A-12 en A-20. Vloeroppervlakte: de totale vloeroppervlakte bedraagt circa 1.960 m2 B.V.O., waarbij inbegrepen circa 218 m2 kantoorruimte, circa 35 m2 kantine en circa 1.710 m2 werkplaats en magazijn. Voorzieningen: het object wordt aangeboden met de volgende aanwezige voorzieningen: verwarming d.m.v. gasgestookte C.V.-ketel met radiatoren, heaters (direct gestookt), airco in kantoren per ruimte apart regelbaar, in één van de ruimten is een brandvrije ruimte als kluis/archief, vloerbelasting maximaal circa 1.000 kg/m2, vrije hoogte ca. 3,85 m’, elektra met kracht, aansluitwaarde 80 AMP (45 kw). Bestemmingsplan: bij de Gemeente Waddinxveen valt het onderhavige onroerend goed in bestemmingsplan “Zuidkade-Wilhelminakade ‘92”. De grond en opstallen mogen bebouwd worden en gebruikt worden als bedrijfsbe- stemming cat. 4. Aanvaarding: in overleg. ngelandlaan op het I.T.C.-terrein Hazerswoude-Dorp/Boskoop Deze goed onderh., op de 1e verd. uitgeb. hoekeengezinswoning (tevens geschikt voor senioren of bewoners met een handicap) is gelegen in een vriendelijke, moderne woonomg. direct nabij een uitst. aangelegd wan delpark en winkels. De mooi vormgeg. hoekwoning is gebouwd in 1996 op 145 m2 eigen gr. en heeft een inh. van 360 m3. Ind.: entree/hal met meterk. Woonk. met schitterende vide, trapkast en parketvloer. Betegelde crèmekleurige toiletruimte met toilet en fonteintje. Lichte badk., tot pla fond betegeld, met ligb. en wastafelmeubel met marmeren blad. Ruime eetkeuken (voorm. slaapk.) met rechte keukenopst. met r.v.s. wasemkap, dubb. spoelbak, keramische kookpl., wasm.aansl. en deur naar de tuin. De beg. gr. is grotend. v.v. spachtelputzwanden. Diepe, fraai aangelegde achtertuin met grote st. berging en achterom. 1e Verd.: ruime overl. met spachtelputzwanden. C.v.-kast met c.v.-combiketel (1996). Lichte dou cheruimte met douche, design wastafel en toilet. 2 slaapk., beide met toegang tot de royale lichte derde slaapk. (voorm. dakterras). Bijz.: de woning is v.v. hardh. kozij- nen,# dubbel glas, muur-, vloer- en dak-isolatie. Void, park.voorz. GIW- garantie. Door de inrichting, ind. en mogelijkh. is deze hoekwoning multifunctioneel te noemen. Aanv. in overleg. Vraagprijs 442.500,- 23.505,- - de pater n NVM Uitstekend onderhouden, royale aan de voor-, zij- en achterzijde uitgebouwde (2002) hoekeengezinswoning met vrijstaande ste nen garage. Deze zeer goed onderhouden riante hoekwoning is gelegen in een rustige, kindvriendelijke woonomgeving en direct bij winkels, scholen en uitvalswegen. Indeling: entree/hal voorzien van meterkast met voldoende groepen en aardlekschakelaar. garderobe kast. Licht betegelde toiletruimte met hangend closet en fontein (2002). De open keuken is gesitueerd in de uitbouw aan de voorzijde en voorzien van een zeer luxe lichte in U-vorm opgestelde keukeninrichting compleet met diverse keukenap- paratuur en granieten aanrechtblad. Ruime uitgebouwde woonkamer voorzien van trapkast, Boley gashaard, convectorput en 2 (twee) paar openslaande deuren naar de achtertuin. De gehele parterre is voorzien van spachtelputz wanden en een mooie pla vuizen vloer met vloerverwarming. Via de betegelde achtertuin met achterom is de stenen garage bereikbaar. Deze garage/ber- ging is extra groot, circa 3,00 x 7,50 meter, en is voorzien van een electrisch bedienbare stalen kanteldeur. 1e Verdieping: over loop. Luxe betegelde badkamer voorzien van douche, hoekbad, wastafelmeubel en toilet. 1 (één) slaapkamer aan de voorzijde, groot ca. 3,20 x 2,90 m.. 2 (twee) slaapkamers aan de achterzijde, respectievelijk groot ca. 4,50 x 2,80 m. en ca. 3,50 x 2,20 m., waarvan 1 (één) met vaste kastenwand. 2e Verdieping: ruime voorzolder met opstelplaats voor c.v.-combiketel, wasmachine- aansluiting en voldoende bergruimte achter knieschotten. Kleine werkkamer. 2 (twee) slaapkamers, beiden voorzien van hard houten dakkapel met dubbel glas en voldoende bergruimte achter knieschotten. Bijzonderheden: nagenoeg geheel geïsoleerd. Bouwjaar ca. 1989, verbouwd en uitgebreid in 2002. Inhoud circa 430 m3. Grondoppervlakte ca. 169 m2. Aanvaarding in over leg (circa oktober 2005). al- Een op een schitterende locatie in de Zuidplas gelegen vrijst. bunga low met grote garage/berging en diepe fraai aangelegde achtertuin (NO). Deze goed onderh. woning is gebouwd in 1991 op 464 m2 eigen gr.'en heeft een inh. van 450 m3. Ind.: ruime entree, meterk. en hal. Toilet met fontein. Studeerk. met vaste kast en wasm.-aansl. Tot plafond betegelde badkamer v.v. whirlpool, wastafelmeubel met verw. spiegel, vloerverw., designradiator en thermostaatkranen. Ouder- slaapk., opp. 16 m2v.v. vaste kastenwand. Tuingerichte living v.v. pla vuizen vloer, open haard en schuifpui naar de fraaie achtertuin met vij- verpartij en zonneterras. Ruime dichte keuken, opp. 15 m2, met lich te in L-vorm opgestelde keukeninr. met div. inb.app., Nefit H.R. c.v.- combiketel (ca. 2000). Garage/berging v.v. elektr. roldeur en verwar ming. Bijz.: zoekt u een woning op een mooie en rustige locatie met een slaapgelegenheid op de beg. gr„ dan is een bezichtiging zeker de moeite waard. De woning is gesit. nabij winkels, scholen en openb. verv. De woning is v.v. hardh. kozijnen met dub. glas, dak-, vloer- en muuri- solatie. Aanvaarding in overleg. In kindvr. woonwijk gelegen leuke eengezinswoning met zonnige ach tertuin en parkeergelegenheid op eigen terrein. Deze ruime eengezins woning is gebouwd in 1978 op 140 m2 eigen grond en heeft een inh. van 325 m3. Ind.: ruime voortuin met parkeergelegenheid voor de woning. Entree, nette hal v.v. een plavuizenvloer, meterkast en garde- robehoek. Half betegeld toilet. Lichte doorzonwoonk. v.v. een kurk- vloer en kolenkachel. Open keuken met losse app. en toegang tot de verzorgde achtertuin (ZO) met vrijstaande stenen berging v.v. elektra en achterom. 1e Verd.: overloop met trapopgang. Slaapkamer aan de voorzijde v.v. een vaste kast. Slaapkamer aan de achterzijde v.v. een vaste kastenwand. Zijslaapkamer aan de achterzijde. Badkamer aan de voorzijde met ligbad, douchecabine, 2e toilet en hangend wastafel meubel. 2e Verdieping: speelse slaapkamer voorzien van een vaste kast. VR c.v.-opstelling 1985) en badgeiser. Bijzonder heden: schilderwerk aan de bui tenzijde is uitgevoerd in 2002. Aan de voor- en achterzijde bevindt zich een watertappunt. Aanvaarding in overleg. Goed onderhouden uitgebouwde eengezinswoning met 5 (vijf) slaapk. en een achtertuin grenzend aan een vaarverbinding naar de ‘Oude Rijn'. Deze woning is gebouwd in 1983 op 89 m2 eigen gr., heeft een inh. van 340 m3 en is gelegen in een kindvr. leefomg. op een rustige locatie. Beg. gr.: entree, hal v.v. meterkast. Licht betegeld toiletruimte met fontein. Tuingerichte royaal uitgeb. woonk., opp. 36 m2, v.v. een schuifpui naar de achtertuin, convectorput en een plavuizen vloer. Lichte open keuken met een in L-vorm opgest. keukenopst. oompl. met div. inb.app., t.w.: gas- kookpl., RVS-sohouw, heteluchtoven, koel-/vriescomb., vaatw., carrousel- kast en designradiator (1999). Aan de voorzijde van de woning is de stenen berging gesitueerd. De achtertuin (O) is gesitueerd aan open water met vaarverbinding naar de 'Oude Rijn'. 1e Verd.: overl. v.v. een inbouwkast. 1 (één) ruime slaapk., groot 4,23 m. x 3,85 m., aan de voorzijde. Tot het pla fond betegelde lichte badk. v.v. een kunststof ligbad, douche, wastafel meubel en hangend closet (2000). 2 (twee) slaapk. aan de achterzijde, bei den groot 2,91 m. x 2,05 m., belden v.v. een hardh. dakkapel met dubbel glas. Het is tevens mogelijk een dakterras van 10 m2 te creëren. 2e Verd.: overt., opst. van de Radson HR c.v.- combiketel (2001) en wasm.aansl. 2 (twee) royale slaapk., beiden groot 4,05 m. x 2,50 m., v.v. een kunststof dakkapel (2003) met dubbel glas en void, bergruimten achter knieschot ten. 3e Verd.: vliering d.m.v. vlizo- trap bereikb. Bijz.: dak- en muuriso- latie. Grotend. dubbel glas. De woning is op de beg. gr. aan de achterzijde 2,5 m. uitgeb. Aanv. in overleg. Aan de rand, nabij de entree van het International Trade Centre te Hazerswoude-Dorp zijn aan de Engelandlaan 5 (vijf) kantoorvilla’s gebouwd. Het nieuwbouwcomplex dat een hoog voorzieningenniveau kent, bestaat uit een vijftal losstaande kantoorvilla’s die met elkaar ver bonden worden via glazen atriums die als trappenhuizen fungeren. Op nog geen 3 kilometer afstand bevinden zich de op- en afritten van de verkeersaders A12 en N11, die uitstekend bereikbaar zijn d.m.v.pro- vinciale wegen. Tevens is de locatie goed te bereiken met het open baar vervoer. Elke kantoorvilla bestaat uit 3 (drie) etages met een tota le oppervlakte van circa 260 m!. Opleveringsniveau en voorzienin gen: de kantoorvilla’s worden opgeleverd met o.a.: systeemplafonds en verlichtingsarmaturen, gastgestookte c.v.-ketel met radiatoren, de wanden worden afgewerkt en ook voorzieningen zoals toilet en pantry zijn aanwezig. Per kantoorgebouw zijn er 5 (vijf) parkeerplaatsen aan wezig. Eventueel zijn de kantoorvilla’s ook in gedeeltes te huur. Aanvaarding: in overleg. 365,- per parkeerplaats per jaar. Met behoud van div. karakteristieke details zeer goed onderhouden 3- kamerappartement met riant balkon op het oosten. Deze luxe maison nette met een woonopp. van 115 m2 is gebouwd in 1930 in het cen trum van de gem. Waddinxveen. Ind. beg. grond: entree met uitge breide meterkast op de beg. grond. 1e Verd.: overl. Licht betegelde toi letruimte v.v. hangend closet 2003). Sfeervolle royale L-vormige woonk. v.v. laminaat vloer, karakteristieke marmerschouw en dubbele openslaande deuren naar riant dakterras. Het dakterras (O) heeft een opp. van 17 m2. Lichte open keuken met een moderne in L-vorm opgestelde keukeninr. v.v. div. inb.app. 2001), waaronder gaskook- pl., vaatw., design afzuigkap en deur naar dakterras. 2e Verd.: overl. 2 (twee) ruime slaapk., beiden v.v. vaste kasten en een dakkapel met dubbel glas 2003). Er is een mogelijkheid voor het creëren van een derde slaapkamer. Lichte tot het plafond betegelde badk. 2003) compl. ingericht met ligb., hangend toilet, wastafelmeubel, designra diator en Velux dakraam. Betegelde c.v.-ruimte met aansl. wasapp. en c. v.-combiketel 1996). 3e Verd.: ruime bergvliering bereikbaar d. m.v. een vlizotrap. Bijz.: buiten schilderwerk is recent uitgevoerd. Dit royale appartement is door zijn originele details, onderhoud en locatie zeker de moeite van een bezichtiging waard. Servicekos ten 48,— per mnd. Aanvaar ding in overleg. Royale eengezinswoning (type drive-in woning) met inpandige garage en uitgebouwd balkon, gesitueerd in het centrum van de gem. Waddinxveen met een schitterend vrij uitzicht over plantsoen. Deze woning biedt met zijn 500 m3 inhoud een ideale mogelijkheid voor het comb, van wonen en werken. Ind.: entree met mooie vloer en meterkast. Inp. garage, opp. ±17 m2, v.v. wasm. aansl. en kanteldeur. Licht betegelde toiletr. met toilet en fontein. Werkk. met vaste kast en deur naar achtertuin. Inp. berging/bij- keuken eveneens met toegang tot achtertuin. Verzorgde achtertuin (N). 1e Verd.: zonnige riante woonk. 40 m2, met deur naar uitgebouwd balkon (Z). De woonk. is afgewerkt rpet een plavuizenvloer en v.v. sierhaard. Open woonkeuken met lichte in L-vorm opgest. keukeninr. compl. met inb.app. t.w.: afzuigk., gaskookp., oven, koel-/vriescomb. en vaatw. 2002). Vaste kast waar in de Valliant c.v.-combi ketel 1999) staat opgesteld. 2e Verd.: overl. 3 slaapk. resp., groot 10 m2. 10,2 m2 en 16,6 m2. 2 slaapk. zijn v.v. vaste kasten. De badk. is ingericht met ligb., 2e toi let en wastafel. Bijz.: grondopp. g 126 m2. Bouwj. 1969. De woning is gelegen nabij winkels, scholen en station. Aanv. i.o. (planning febr. 2005). /■’fit Bijzonder luxe en fraai afgewerkt appartement op de 1e verdieping nabij het centrum van de gemeente Boskoop met eigen overdekte beveiligde parkeerplaats. Indeling: entree. Royale overloop. Luxe afge werkt toilet met inbouwcloset en fontein. Woonkamer, groot ca. 4,11 x 8,40 m., met deur naar het op het zuid-westen gelegen balkon, ca. 3,00 x 2,00 m. Half open keuken met fraaie in L-vorm opgestelde inrichting compleet met inbouwapparatuur, o.a. koelkast, vrieskast, gaskookplaat, afzuigkap en vaatwasser. Slaapkamer 1 (één): groot ca. 3,00 x 4,00 m. Slaapkamer 2 (twee): groot ca. 2,50 x 2,50 m. en voor zien van een wasmachine-aansluiting. Moderne badkamer compleet ingericht met whirlpool, wastafelmeubel en douchecabine. Bijzonderheden: woonoppervlakte circa 70 m2. Bouwjaar circa 1990. Lift aanwezig. Hardhouten kozij nen voorzien van dubbele begla zing. Servicekosten bedragen circa f“ vaarding in overleg. 93,- per maand. Aan- I 11 I Riant en modern afgewerkt 3 (drie)-kamerappartement (voorheen 4 (vier) kamers), gesitueerd op de bovenste woonlaag irt het centrum van de gemeente Waddinxveen, op loopafstand van winkels, vrijdagmarkt en het station. Indeling: hal met bergkast. Licht betegelde toiletruimte met toilet. 1 (één) ouderslaapkamer aan de voorzijde. 1 (één) slaapkamer met vaste kast en deur naar het balkon gesitueerd op het oosten. Keuken v.v. lichte moderne keukeninrichting v.v. gaskookplaat, afzuigkap, geiser, aansluiting wasmachine en droger. Tevens is hier een deur naar het bal kon dat is gelegen op het westen. Lichte tot aan het plafond betegelde doucheruimte met douche en wastafel. Royale doorzonwoonkamer met fraai uitzicht aan de voor- en achterzijde, laminaat vloer, stookplaats en aluminium schuiframen met gedeeltelijk dubbel glas. Bijzonderheden: de woning is grotendeels v.v. een laminaat vloer. De berging bevindt zich in het onderhuis. Gedeeltelijk dubbel glas. Recentelijk is in deze woning een uitgebrelde en goed verzorgde opknapbeurt uitge voerd. Bijdrage servicekosten V.V.E. ca. 50,00 per maand. Aanv. in overleg (kan snel). Onze opdrachtgever kiest voor een ander concept dan gebruikelijk!!! De verkoop van deze schitterende hoekwoning wordt gestart d.m.v. een ‘open huis’. Elke geïnteresseerde wordt dus in de gelegenheid gesteld om kennis te maken met dit prachtige woonhuis, dat zowel verbouwd als uitgebouwd is in de periode 2000/2002. I' I

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 24