Be Fair laat Moerkapelle met lege handen Bondsteams winnen De beste van de week! uitwedstrijden Geraniumrit Be Fair dames Klaverjassen voor Sint Victorkerk duiivendnk W'veen schotvaardig tegen zwak DUNO Spiegeldans- marathons Overwinning voor Flyers jongens Aquariumavond oktober: expo kastenarchitectuur Bingo Bestuurders herkozen Winst badminton- Kabouter- voetbal Be Fair Open dag Langlaufen team Bestuur WSE herkiesbaar Schakers delven onderspit 7650 (Foto: Liesbeth van der Vis) XTBDVAG WADDINXVEEN - Be Fair gaat Kijk ook op onze website: WWW.beterautO.nl laar. Stand na ronde 9:1. E. Hennink, 2. W. Mourits, 3. B. Jansen, 4. J. Eijgelaar, 5. R. Roelofs. was er voor Wahid Assoulyma- ni. Groeneweg is door de 2-1 (wedstrijd van de week), VVOR-Moerkapelle, zondag 7 november: Xerxes/DZB-Groeneweg, Am- merstol-Waddinxveen. dinxveen Flyers. De Waddinx- veense jongens haalden met een 122-29 overwinning fors uit. Vooral in het tweede en derde naar het doel werd Gibbon nog net van scoren afgehouden door Tijdens de uitzending worden per uur twee bossen rozen van doorspelen. Zoals hij voor de rust liet doorspelen toen Peters ker mend na door Ron van Tol te zijn aangepakt neer ging. Moerkapelle zette Be Fair, nadat Robin Reigwein was vervangen door een extra aanvaller Rob van Polar Bears. Zij schoven door naar een gedeelde eerste plaats. Voor meer info: Joke Werkema, tel. 079-3412493 of kijk op www.langlauf.nl. WADDINXVEEN - Afgelopen de leiding in de 2e klasse C. Da mes 1 speelde in Ede een gede gen wedstrijd tegen Polar Bears en won met 5-8. De dames klom men hierdoor naar de vierde plaats in de hoofdklasse. Keep- waar om 20.00 uur de kaarten voor de eerste ronde worden geschud. Ook deelnemers met weinig of geen ervaring zijn welkom. Er is hulp genoeg om u de regels (opnieuw) uit te leggen. De kosten bedragen 4,50 euro. Kaarters die niet over eigen vervoer beschikken en daardoor deelname als een belemmering zien kunnen een beroep doen op de 'taxiservi- ce'. Voor informatie kimt u tot uiterlijk 4 november bellen naar Joop Brosens, tel. 0182- 615719. ters en Menno Verschoor net voor Be Fair ontstond vier minuten voor de pauze. Na een pass van Patrick Vermeulen kon Wibout van der Wees aanleggen, maar zijn inzet werd door de goed met bv. schuttersvissen en daar boven een droog gedeelte met planten. De dierenwinkels bie den een ruime keuze aan dier soorten die u in een dergelijke omgeving kunr houden. De Heer L. Brand die deze lezing presenteert laat alle mogelijkhe den de revue passeren.De avond is in gebouw Zonng Zuid en begint om 20.00 uur. De toe gangsprijs is 2,50 euro. raars die het goede antwoord op de gestelde vragen weten. Zowel Leen van der Hoeven, als Porta Nova zijn prijswinnaars. de ploegen uit het vuur sleepten! Heren 1 won in Baam met 6-10 van het laag geklasseerde De Vuursche, maar het moet toch nog even gebeuren. Door dit re sultaat blijft heren 1 alleen aan eerste team van Be Fair zien dat zij steeds meer op elkaar inge speeld raken. In de thuiswed strijd tegen Netwerk bleek in de eerste set al dat Be Fair de betere kaarten in handen had. Alles serves- en gerichte aanvallen. Met 25-15 was de eer- REGIO - Langlaufvereniging Gouda houdt op zondag 7 no vember haar tweede open dag van het seizoen. Tussen 12.00 en 15.30 uur staan langlaufen en Nordic Walking op het program ma. Iedereen die met een van de ze sporten kennis wil maken is mintonclub Invictus een forse winst op Amor GS BC. Het twee de team, spelend in de Tweede Divisie en bestaande uit Bouke, Jelle Job, Pieter, Corrine, Linda en Susan was met een eindstand van 8-0 duidelijk te sterk voor Amor GS BC! Team 1 speelde tegen Velo 2 en verloor helaas met 6-2. Team 3 verloor net aan van Delft BC 3. en meer info: www.invictusbc.nl. voorstelling is van 19:00 - 19.45 en de derde voorstelling van Ford Fiesta 1.3 Inj. (Waddinxveen)-243. 5. J.Kleinjan (Capelle ad IJsel)-E.Vette (Zun- dert)-270. 6. E.R.Neumann (Heer- hugowaard)-P.R.Neumann (Heerhugowaard)-278. C-klasse: 1. I.Manssen (Ridder- kerk)-E.Bax (Ridderkerk)-274. 2. C.J.v.Zelst (Nieuwerkerk)-M.v.Tol (Nieuwerkerk)-334. Op 19 november is de volgende halen rit van de Skymasters. Voor meer wand organiseert de jazzdansaf- info: www.skymasters.nl. deling van TOOS twee Sponsor - Spiegeldansmarathons op zater dag 6 en 13 november in de Sta- ringlaanzaal. Per avond zijn er drie doorlopende dansvoorstel lingen. De eerste voorstelling is van 18:00 - 18.45. De tweede Moerkapelle drong Be Fair in de tweede helft op eigen helft terug, maar kreeg toch de kous op de kop. haar spel kwam en beduidend meer scoorde. Rust 21-24. Het uit was het gevolg van een volledig falen van L.U.S.V lengte en kansen wel goed wist te benutten. Jolanda Geurts was 12 punten de beste Leen schutter. De heren van Waddinx- veen speelden in Rotterdam tegen Baros 1 een prima eerste kwart, 17-23. Ook het tweede kwart was voor de Waddinxveners, zodat aan de tweede helft werd begon- voor- sprong niet vasthouden. Baros ging feller verdedigen, hetgeen door de Waddinxveense aan Flyerszijde veel balverlies op- kwekerij Porta Nova, leverde. Baros profiteerde daar WADDINXVEEN - Het bekende Flyers in het vierde kwart en countryprogramma Nashville Espress, dat wekelijkse bij RTW FM wordt gepresenteerd door van der Hoeven zal op za terdag, 6 november van 10.00 tot 16.00 uur, een marathonuit zending verzorgen, waarbij de roos centraal staat in de te draaien songs. Niet alleen in de countrymuziek, maar ook in Ierse volksliedjes, is de roos de meest bezongen bloem. Het programma wordt gesponsord rozen- WADDINXVEEN - De voetbal vereniging WSE houdt op maandag 8 november de alge mene ledenvergadering in het clubgebouw. Aanvang 20 uur. Naast de behandeling van finan cieel jaarverslag en de begroting voor het seizoen 2004-2005 is er een bestuursverkiezing. Aftredend en herkiesbaar zijn Frans Bruijstens (voorzitter), Wiebe de Boer (secretaris) en Joop van der Lans (hoofd onder- houdscommissie) Er zijn vacatures hoofd kantine- commissie en hoofd technische commissie seniorenvoetbal. WADDINXVEEN - Aquarium- vereniging De Gouw Vis houdt op 8 november de thema- avond: van aquarium naar ter rarium. Een aquarium vormt de nabootsing van een stukje on derwater natuur. Daarin kan je een specialisatie aanbrengen door te kiezen voor specifieke gebieden of diersoorten. U kunt de oever nabootsen. U krijgt dan een ondiep watergedeelte WADDINXVEEN - Tot afgelo pen zondag waren de voetbal clubs DUNO en Waddinxveen nog zonder punten in de vijfde klasse. In een rechtstreeks duel in het sportpark De Sniep rol den de geelzwarten het Haagse DUNO, dat belabberd voetbal de, met 9-0 op. De ruststand was. Voor Wad dinxveen scoorde Patrick Hoogervorst (4), Onder Ates, Richard Nobel, Rene van der en een sorkaartjes a 2,- euro voor is één van deze twee avonden te komen kijken, maar toch'de jazz- dansleden wil sponsoren. Voor meer info: www.tooswaddinx- veen.nl. WADDINXVEEN - Vrijdag 5 november wordt, voor de derde keer dit seizoen, geklaverjast ten bate van het restauratiefonds van de Sint Victorkerk. Vanaf 19.30 uur bent u welkom op de pastorie (Zuidkade 176), m.o. 2-3, Energy (25+), FoKus 1 en 2. Kaartjes zijn verkrijgbaar aan de Staringlaanzaal tijdens een ruime overwinning. Net werk wilde echter niet meewer ken aan een 4-0 overwinning. Be Fair ging steeds slordiger spelen en maakte veel eigen fouten. Coach van Maaren wisselde Est her Klok in op de diagonaal po sitie en even gaf zij een nieuwe impuls aan het spel door een aantal punten op rij te scoren. Netwerk gaf echter niet op en Leeuwen, onder grote druk. Uit een vrije trap van Danny Pols kopte Van Leeuwen over en zag Hoogma zijn kopbal gepareerd. Martijn Peters, tuk op een doel punt tegen zijn vroegere club, schoot rakelings over. In de slot fase besliste Be Fair met twee doelpunten de wedstrijd. Eerst scoorde de rappe Patrick Ver meulen, vervolgens de noeste werker Jesse Kok: 0-3. Zaterdag speelt Be Fair tegen koploper Sportlust, dat evenals Spirit veertien punten heeft uit acht wedstrijden. Be Fair heeft vijf punten achterstand. Onder aan de lijst staan Moerkapelle en Leonidas met vier punten. Opstellingen: Moerkapelle: Huis man, Lekkerkerk, Lips, Zijder- hand, Pols, Lobbezoo (Hoogma), Jager, Reigwein (Van Leeuwen), Peters, Verschoor, Van den Ho ven, Be Fair: Van Schoneveld, Van Wijk, Van Tol, Visser, Terra, Kruithof, Kok, Van de Wees (Mo lenaar), Gibbon, Veen, Vermeu len. GOUDA/WADDINXVEEN - De regioafgevaardigden Wim van der Aa (Soccer Boys), Harry Bakker (Be Fair) en Jaap Eversen (Jodan Boys) zijn in de vergade ring van de regio Gouwe-Rotte- groep van de KNVB in de kanti ne van voetbalvereniging Berkel voor drie jaar herkozen. Tot de regio Gouwe-Rottegroep beho ren de Goudse en Waddinxveen se voetbalclubs. Aanvankelijk besfond het district West II uit vies regio's en een futsalgroep, maar om meer clubgericht te vergaderen zijn nu tien regio's gevormd. Overigens werd de vergadering in Berkel matig be zocht. de groep degraderen. De vol gende wedstrijd op 15 novem ber wordt heel belangrijk, dan speelt WSV 2 uit tegen het eer ste team van Maassluis, de nummer 7 van de groep. In de steeds lekkerder in haar vel zit- onderlinge competitie speelde ten. Afgelopen zaterdag liet het koploper Barthold Jansen tegen de nummer 3 van de ranglijst, Wilbert Mourits. Het werd een spannende partij waarin Bart hold een foutje maakte en Wil bert dit genadeloos afstrafte. Door de nederlaag van Barthold lukte: combinatiespel, nam Erik Hennink de kopposi- druk, goede passes tie over, nadat hij een snelle re mise speelde tegen Jeroen Eijge- ste set snel bekeken. In de twee de set werd er wellicht iets te ge makkelijk gedacht over het spel en het Be Fair een aantal punten lopen. Gelukkig kwam het her stel ruim op tijd voor ook de tweede setwinst van 25-20. In de derde set liep alles weer volgens plan en met name Jacqueline v.d. WADDINXVEEN - De Boog Berg deelde rake klappen uit. De heeft op vrijdag 5 november gasten hadden geen verweer en weer een bingoavond. met 25-18 stevende Be Fair af op Belangstelleden zijn van harte welkom in het buurtcentrum aan de C. Huijgenslaan 2 in Wad dinxveen. Er zijn mooie prijzen te winnen. De zaal gaat open om 19.00 uur, de bingo begint om 20.00 uur. MOERKAPELLE - De voetbal vereniging Moerkapelle heeft in de derby tegen Be Fair geen ver volg kunnen geven aan de 3-0 overwinning waarmee de blauw- witten in het vorige seizoen won nen. Moerkapelle werkte in de tweede helft van de wed strijd in het sportpark De Wilde Veenen hard om de 0-1 achterstand, die I een kwartier na de hervatting ont- stond, ongedaan te maken. Daarbij drong Moer kapelle de Waddinxveners op ei gen helft terug. De beste kans was voor invaller Jum Hoogma na een vrije trap van Danny Pols. Doelman Jan-Willem van Schon eveld wist echter de bal met een prima redding tot hoekschop te verwerken. In de laatste vijf mi nuten sloeg Be Fair nog twee maal toe. Eerst door Patrick Ver meulen, die langs verdediger Martin Lekkerkerk glipte en nederlaag tegen Stolwijk op de laatste plaats terecht gekomen. De concurrenten Haastrecht en Cabauw wonnen van resp. Swift Boys (5-2) en CKC (1-2). Tim Zijderlaan passeerde doel man Reinier Gorissen van Groeneweg met een afstands schot. Na een misverstand tus- sen Rick van Yperen en Michael van Mullem maakte Gerard Both er 0-2 van. In de tweede helft speelde Groeneweg beter. Uit een voorzet van Arjan Klein scoorde Arnoud van Leeuwen 1-2. Darna verschenen Camillo de Boer en Dennis van Vliet nog alleen voor de Stolwijkse doelman. De Boer schoot tegen de keeper op, Van Vliet net naast. sen of telefonisch te bestellen via 640277 of 611702 en kosten 2,- euro per stuk voor één voorstel ling. Daarnaast zijn er ook spon- met Kaboutervoetbal. Het veot- te koop, ballen begint om 10.00 uur. De wie niet in de gelegenheid laatste keer werd het voetbal al bezocht door ruim vijftig deel- nemertjes, maar nieuwe meisjes en jongens zijn altijd welkom. Via het kaboutervoetbal kunnen ouders hun kind kennis laten maken met de voetbalsport zon der dat dit kosten met zich mee- Rozengeur bij RTW brengt. Voor informatie of opga- A ve kunt u terecht bij Leon Leen werd vorig jaar met zijn Hogenelst (0182-610491) of countryprogramma tweede van Hans Jongejan (0182-630352). Nederland van de door het blad 'Country Gazette' uitgeschre ven wedstrijd. Porta Nova werd met een prijs beloond voor de beste in Nederland geteelde roos, de Passion. Het program ma wordt op maandag, 15 no vember van 19:000 tot 23.00 uur, voortgezet door radio Vlistam, zondag behaalde team 2 van bad- dat o.a. de Krimpenerwaard als verzorgingsgebied heeft, en wordt dan gepresenteerd door Peter Kuijf. Ook dan zijn er weer bossen rozen te verdienen. RTW FM is in de ether te belui steren op 105.8 FM en op de ka bel in Waddinxveen op 103.4 FM. Radio Vlistam vindt u op 106.2 FM in de ether en op 102.3 FM Voor overige uitslagen op de Goudse kabel. een kwartier de leiding toen ver- Veen, die meteen Benjamin Gib- dediger Tim Terra na een hoek- bon in stelling bracht. Op weg schop van Vermeulen fraai in kopte: 0-1. Bijna was het tien minuten later 0-2 geworden. Een Martin Lekkerkerk. Een minuut pass van Pols op Zijderhand later ging Kok over de knie bij werd onderschept door Bart Robin Reigwein, maar Wessel liet WADDINXVEEN - Het bezoe kende tweede team van Gras- nadat Be Fair een wedstrijdpunt shoppers uit Katwijk was vrijdag- eindelijke verlies met 34-50 had verspeeld, kwamen de gas- avond duidelijk geen partij voor ten in hun spel. Met slimme bal- de Jongens aspiranten 1 van Wad- len trokken zij na een lange strijd aan het langste eind en met 25-27 moest Be Fair met een 3-1 over winning genoegen nemen. Inte ressant gegeven is de competitie kwart was men goed op dreef en indeling van de NeVoBo die er- werden 74 van die 122 punten voor gezorgd heeft dat Be Fair gescoord. Remco Anker was met aanstaande vrijdag wederom zijn 42 punten de topscoorder met moet aantreden tegen Netwerk als goede tweede Joost Koning met 8 punten voorsprong, 34-42, in Pijnacker. met 20 punten. Geen winst voor dames 1. Daarvoor was het spel te nen. Lang kon Flyers die wisselvallig. Het eerste kwart te gen het bezoekende Leidse L.U.S.V. verliep, zowel aanval lend als verdedigend, nog wel goed en was met 13-4 dan ook volop van en stelde in het derde voor de Waddinxveense dames kwart de overwinning, 81-63, al dit bedrijf weggeven aan luiste- Het tweede kwart verliep minder zeker. Wim Koole was goed voor vlot, mede omdat LUSV beter in 14 punten. Het programma voor zaterdag REGIO - Afgelopen vrijdag is de 6 november: Be Fair-Sportlust Geraniumrit verreden bij de Sky- van de week), masters te Nieuwerkerk. Een team heeft foutloos gereden. De WSE-Zoetermeer, uitslag: A-klasse: 1. J.Spaargaren en C.Bottemanne (Alphen a/d Rjjn)-21. 2. J.Winkel (Moord- rechtjen E.v.Rossen (Waddinx- veen)-71. 3. A.Hazenberg (Bo skoop) en J.Bakker (Nieuwerkerk)-74. 4. DC Me- ijerink (Rijswijk) en R.de Nijs (Nieuwerkerk)-199. B-klasse: 1. Sj.Attema sr.(Wad- dinxveen)- W.v.d.Bas (Bleiswijk)- 120. 2. A.Meij (Alphen ad Rijn)- WADDINXVEEN - Vooraf ge zien hadden de bondsteams van Van Uden-De Gouwe, met name de dames tegen Polar Bears, las tige uitwedstrijden. Enigszins verrassend, echter volkomen te recht, waren de winstpartijen die ster Simone Budde was deze avond van uitzonderlijke klasse! welkom. De toegang tot het ter- Twee uur daarvoor had dames 2 rein is gratis; een proefles kost al een puike 10-12 overwinning 3,80 euro. Langlaufvereniging behaald op het tweede team van Gouda is gevestigd aan het Tob- bepad, in het Groenhovenpark achter zwembad 'De Tobbe'. Tij dens de open dag zijn ook de monstraties langlaufen en Nor dic Walking gepland. Om 13.00 laten de masters van de vereni ging een staaltje van hun kunnen zien. Ook de jeugdleden, die in de nationale top meedraaien la- WADDINXVEEN - De verbou- voorstelling is van 19:00 - 19.45 ten dan zien wat zij kunnen. De wing van de kleedkamers van de en de derde voorstelling van demonstratie Nordic Walking Q.Spijker (Alphen ad Rijn)-155.3. bestaande Staringlaanzaal van 20:00 - 20.45.De optredende wordt om 14.20 uur gehouden. P.P.de Bruin (Waddinxveen)-J.de de jazzdans- en turnvereniging groepen zijn: 6 november: Kin- Bruin (Nieuwerkerk)-202. 4. TOOS is in volle gang. De eerste dergroepen 5, 6 7, Tienergroe- B.Nap (Waddinxveen)-W.v.Doom heipalen zitten al in de grond en pen m.o. 1 4-5, FoKus 2 en de staalconstructie voor de twee Streetdance (17-25 jr.) nieuwe turn- en recreatiehallen 13 november: Kindergroepen 3, met kantine staat ook al. De 4 8, Jeugdselectie, Tienergroep nieuwbouw van het sportcom plex begint steeds vastere vor men te krijgen. De jazzdansafde- ling gaat zich extra inspannen het wisselen van de jazzdansles- WADDINXVEEN - Kinderen om de danszaal op te knappen, sen of telefonisch te bestellen via van vier en vijf jaar kunnen op Om zoveel mogelijk geld op te 640277 of 611702 en kosten 2,- zaterdag 6 november bij voet- voor een nieuwe spiegel- euro per stuk voor één voorstel- balvereniging Be Fair meedoen WADDINXVEEN - Op donder dag 28 oktober speelde het twee- Sluis, Gert-Jan Olofsen de team van Waddinxveen zijn Hagenaar in eigen doel. Nu tweede wedstrijd thuis tegen het maar hopen dat DUNO niet tweede team van HZP Schie- halverwege uit de competitie dam. WSV 2 had de vorige wed- wordt terug getrokken want strijd nog gelijkgespeeld, maar dan vervallen de puntjes weer, dat zat er afgelopen donderdag WSE deed het prima bij Full niet in. De bezoekers gingen Speed in Delft: 1-4. Samir Ela- met de twee matchpunten naar beidi opende de score voor de huis, na een 5-3 overwinning. Waddinxveners. Paul de Lange Wim van Os en Ad Multem zorgde kort na de pauze voor 0- wonnen, Eduard Philipse en Pe- 2 en Pim Verlaan voor 0-3. Na ter de Louw speelden remise en een tegenpunt maakte Guido Wim van Vuuren, Ton Kuiper, Hack er 1-4 van. Een rode kaart Herman Smitskamp en Albert Prins verloren. WSV 2 staat na twee ronden met één match- punt op de 6e plaats in een groep van 8. De laatste twee van Winst voor doelman Mark Huisman kans- zijn door verzorger Ad van der loos liet. Daarna bracht Peter Zij- Kraan, geassisteerd door Martien derhand de doorgebroken Ver- Huisman, speelde Emiel Lobbe- meulen ten val wat hem een rode zoo nog vijf minuten mee om kaart opleverde van de Wasse- daarna zijn plaats af te staan aan naarse scheidsrecher R. Wessel. Jurn Hoogma. Inmiddels had De vrije trap werd fraai door Jes- Moerkapelle de beste kans, die se Kok ingeschoten: 0-3. zich in de eerste helft voordeed, Moerkapelle, dat een week gemist. Na een bekeken pass van eerder bij Schiebroek Pieter Lips verscheen Martijn Pe- de eerste overwin- ters alleen voor doelman Van ning behaalde, Schoneveld. De lobbal waarmee f7) j was vol goede Peters zijn vroegere clubmaat bij 4/ moed aan de wed- Be Fair wilde verrassen sorteerde strijd begonnen. Bij geen effect. Be Fair ontbraken Rob De eerte helft bood een wisse- den Adel en Koen Meijer door lend spelbeeld zonder veel echte blessures. Zij werden vervangen scoringsmogelijkheden. Voor door Chris Visser en Thijs Kruit- Moerkapelle schoten.Martijn Pe- hof. Bij Moerkapelle ontbrak de niet fitte Jum Hoogma. Hij werd naast, de enige goede kans vervangen door Emiel Lobbezoo. De van het Zeeuwse Rauwen- daal afkomstige Lobbezoo zou nog geen half uur meespelen. In de 23ste minuut kwam hij na een zijn inzet werd door de goed re- duel aan.de zijlijn bepaald niet agerende doelman Mark Huis- zachtzinnig in aanraking met een man tot hoekschop omgebogen, reclamebord. Na opgeknapt te In de tweede helft nam Be Fair na t - TBS’5?' i t W i PAGINA 25 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 3 NOVEMBER 2004 Ars Nova, een nieuw merk voor Duijvendijk Wonen. Recent bekroond met de Red Dot Award voor design quality. Nationale Auto Pas tUHM=^ Bouwjaar: 01-2001 Km. Stand: 41.300 Uitvoering: 3-drs Kleurt Blauw. Staat: Auto verkeert in nieuwstaat Opties: Stuurbekr. /Elektr. Ramen/ Met. Lak/Airco /Centr. deur- vergr./Radio Cd-Speler/Airbags. Coenecoop 397 2741 PN Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 59 09 Ook voor onderhoud van elk merk auto! Voor onze jubileumreis zijn nog enkele plaatsen beschikbaar! I» IS dagen 7wee werelden n één Imd'. Vertrek 22 aovember Vraag de uitvoerige informatie documentatie ^ÏOERKOOP Reisburo Estee /A se-vrce ~e! eer. 'C- Dorpstraat 52 2661 CH Bergschenhoek (010) 522 10 33 kamerhoge en -brede inbouw om-de-hoek oplossingen keukenopberg- en wandsysteem passende inbouw onder het dak inloop-garderobe ruimte-ver deler scheidingswanden een kamer in een kamer bestaande fronts vernieuwen Door Bert Hertog Lange Tiendeweg 66 Gouda t 0182 599868 i www.duiivendijkwonen.nl BOVAG GARANTIE

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 25