Codoc Croup ^\n°P zoekna<?/. Past jouw kwaliteit bij de onze 823 l Sales Assistants Opleidingsadviseurs Plantenservice bv boskoop - hólland Wij proberen nog wel te groeien!! Zoekt u Personeel? Bel Level One BV S Welkom bij -TiïiïinCf- GROEPSLEERKRACHT Naast deze vacature zijn we ook erg geïnteresseerd in INVALKRACHTEN EN OVERBLIJFKRACHTEN Acquisitie n.a.v. deze advertetnie wordt niet op prijs gesteld. WERKPLAATSRECEPTIONIST m/v Verdeler planten Microsoft topspecialisten COPPEJANS 'I I I I I I I I I I De Alphense Montessorischool is met ingang van 1 januari 2005 op zoek naar een: Bent u geïnteresseerd, dan kunt u contact opnemen met de directeur (Jolanda Speelman: 0172 - 44 49 90, j.speelman@alphensemontessori- school.nl) of een brief schrijven aan: directie Alphense Montessori school, Preludeweg 15 - 17, 2402 HB Alphen aan den Rijn. Gezocht: Werkplaatsreceptionist waar je afspraken mee kunt maken. Wij bieden: Hoge beloning Het gaat hierbij om een betrekking met een werktijdfactor van maxi maal 0,543. een chauffeur ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER (Fulltime) IT vjtpAtr (KdvwVviJt Uiteraard gaat onze voorkeur uit naar een leerkracht in het bezit van een Montessori-bevoegdheid, maar ook leerkrachten die bereid zijn deze aantekening te halen, worden uitgenodigd te solliciteren. Inkoper Boomkwekerij producten en seizoenplanten Verkoper Duitsland Verkoopassistent Scandinavië aangeboden Jouw inbreng: Ons aanbod: UJ De functie Geïnteresseerd? Parttime medewerkers en 3 fulltime medewerkers I I I I I I I I Shopmanager (fulltime) I I I I 102 NETWORKING B.V. Voor onze vestiging in Gouda zijn wij op zoek naar: Zij zijn voor vele functies inzetbaar o.a. Tevens zijn wij op zoek naar I 102 102 ten af en stroopt de mouwen op. Verder sta je garant voor een 102 Tevens zijn wij op zoek naar een ervaren: JE VOELT JE LEKKERDER IN EEN PEUGEOT 102 101 trends en ontwikkelingen voor pro-actief ICT beheer. Dankzij de Nederlands en Engels en L SPS. De specialist in ICT beheer Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt zeker niet op prijs gesteld PEUGEOT Tevens zijn wij op zoek naar een ervaren: Personeel gevraagd De procedure: Interesse? Vul het formulier in en leg dit in de mand. U kunt ook voor meer informatie bellen naar J. Evers, tel: (079) 593 18 46, of mai len naar kwekerijhasselt@hotmail.com Geboden: Een moderne werkomgeving die voldoet aan nieuwste technologieën Salaris boven CAO-niveau Spaarloon- en/of premiespaarloonregeling Toekomst op vast dienstverband Mogelijkheid tot volgen van cursussen Werkzaamheden: Selecteren en snijden gewas Exportklaar maken en andere hieraan gelieerde werkzaamheden Gevraagd: Minimaal 4 uur per week beschikbaar Goed kunnen werken in teamverband Een mentaliteit van ’’aanpakken’’ Het bedrijf: Kwekerij Hasselt is een modern bedrijf in de lelieteelt met 2 vestigingen in Mgerkapelle, met een oppervlakte van 23.000 nf en 27.000 rrf Momenteel wordt de nieuwe tuin uitgebreid. Vanwege de uitbreiding zijn wij op zoek naar nieuwe collega's Opleidingen en cursussen je er met je neus bovenop zit weet je als eerste de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van telecommunicatiemiddelen en internet. Taken: bijhouden en ontwikkelen van eigen kennis en vaar- land- en tuinbouw productiewerk bouw metaal Auto Bruijnen is hoofdzakelijk actief in Bodegraven en omstreken. Onze hoofdacti viteiten bestaan uit de verkoop van nieuwe Peugeots en gebruikte auto's, maar ook met het totaalpakket aan aftersales activiteiten zijn wij dagelijks bezig. Wij werken met een hecht en professioneel team. Enthousiasme, klantvriendelijkheid, service en sfeer zijn enkele kernwoorden binnen ons bedrijf.Wij zoeken op korte termijn een: Wij zoeken: een collega die over technische en commerciële capaciteiten beschikt en goed kan samenwerken in een team. Kandidaten met ervaring in het algemeen en bij Peugeot-bedrijven in het bijzonder hebben een pré. Ben jij toe aan een nieuwe uitdaging en wil je werken in een gezellig team? Dan ben jij onze nieuwe teamgenoot! Bel of schrijf zo snel mogelijk naar Auto Bruijnen, t.a.v. Jaap Bruijnen. Solliciteren per e-mail kan ook: jaap@autobruijnen.nl. Schriftelijke sollicitaties voorzien van uitgebreide motivatie en een c.v. met recente pasfoto, kunt u tot 25 november a.s. richten aan: J.E. Baas Plantenservice BV, t.a.v. Leonard Smits, Postbus 67, 2770 AB Boskoop. E-mail: pz@plantenservice.nl Vanwege de samenstelling van de groep gaat de voorkeur uit naar een kandidaat in de leeftijdsklasse van 22-30 jaar. In deze functie geniet u een grote mate van zelfstandigheid waarbij de juiste kandidaat kan rekenen op een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Tot uw taken behoren onder meer: het verwerken en afhandelen van verkooporders; orderadministratie; het maken van loodslijsten, vrachtbrieven etc. en het ondersteunen van de logistieke administratie. Standplaats is Boskoop. Gevraagd wordt een team-player met: MBO-opleiding met aantoonbare administratieve of secretariële ervaring; flexibele opstelling en een no-nonsense mentaliteit; gedegen kennis van Word en Excel; beheersing van de Duitse en Engelse taal; bekendheid met plantennamen zijn een pré Profiel Voor deze functie vragen wij de volgende kennis en vaardigheden: MCSE 2000 gecertificeerd Kennis van Microsoft Exchange 2000 (pré indien gecertificeerd) Ervaring en kennis van het beheer van Microsoft Office 2002 omgevingen Ervaring migratie trajecten (Windows 2000 -> 2003) Communicatief sterk ontwikkeld (verbaal en schriftelijk) Als sales assistant bent u samen met de senior verkoop manager verant woordelijk voor de gestelde omzet-targets. Een belangrijk deel van uw functie bestoof uit telefonische acquisitie (min. 50%), aangevuld met verkoop binnendienst werkzaamheden (aanmaak offertes, onderhouden contacten ed.). Het is ook mogelijkheid om door te groeien naar senior verkoop manager. Deze functie kan ook parttime ingevuld worden (min. 28 uur). Uw werkzaamheden bestaan uit telefonische acquisitie (min. 50%) en verkoop van onze CAD en ICT opleidingen. U verzorgt daarnaast de planning van alle docenten en consultants binnen de CADAC Group. Het is mogelijk om deze functie ook parttime in te vullen (min. 28 uur). Functie vereisten: Afgeronde hoger beroeps opleiding. 1 -2 jaren werkervaring, bij voorkeur in een commerciële en/of technische omgeving. Goede communicatieve eigenschappen. Kritisch denkvermogen, klant- en resultaatgericht. Functie vereisten: Afgeronde hoger beroeps opleiding. 1 -2 jaren werkervaring, bij voorkeur in een commerciële omgeving. Affiniteit met planningswerkzaamheden. Goede communicatieve eigenschappen. Kritisch denkvermogen, klant- en resultaatgericht. Reageren: Stuur dan uw reactie, onder vermelding van de functie naar CADAC Group, antwoordnummer 5033, 6400 WC Heerlen. Of reageer per email: info@cadac.com. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Ing. J.J.M.Baggen, gratis internationaal tel. Nr. 00800 - CALL CADAC 00800 - 2255 22322. Meer informatie over de CADAC Group kunt u vinden op www.cadac.com Heb je interesse in deze functie, schrijf, fax of e-mail je gegevens, tot 27 november, naar Caroline Leeuwenkamp (e-mail: caroline.leeuwenkamp@vosko.nl). Ook kun je onze website raadplegen: www.vosko.nl. Een prima werksfeer in een moderne omgeving met een team van jonge collega’s Afwisselend werk Een goed salaris voorwaarden Dus zijn wij op zoek naar het belangrijkste wat er is “DE MENS” het kapitaal waar wij trots op zijn! voor de vroege avonduren Inlichtingen (0622) 373 657 (0612) 353 901 Level One BV v.Tolstraat 5 2411 BP Bodegraven Tel. (0172) 652 929 Fax (0172) 611 771 www.level1.nl info@level1.nl AUTO BRUIJNEN BODEGRAVEN Spanjeweg I0, 241 I PX Bodegraven. Tel.: (0172) 65 00 13 www.autobruijnen.nl i.b.v. een trailerrijbewijs Voor inlichtingen of voor het maken van een afspraak kun je telefonisch contact opnemen met dhr. C. Linden Tel: 0297-386701 E-mail c.linden@ibh-export.nl L:' Profiel Ervaring in het verdelen van kamer- en tuinplanten Enthousiaste en flexibele instelling Zelfstandig kunnen werken en meedenken in ons bedrijfsproces In deze functies werk je nauw samen met verkopers, inko pers en kwekers. Profiel Goede spreekvaardigheid en/of Scandinavische taal Enthousiaste en flexibele instelling Zelfstandig kunnen werken en meedenken in ons bedrijfsproces Kennis van kamer en/of tuinplanten Personeel Vakbekwaam schilder biedt zich aan voor 20€ per u. Bel na 19.00 uur 06-23176186 TIMMERMAN zoekt werk. Vooraf prijsopgave. Tel. 06- 53831375 Vosko Networking B.V. staat voor kennis, kwaliteit en betrouwbaarheid op het gebied van datacommunicatie- en computernetwerken. Een groot team van specialisten houdt zich dagelijks bezig met het ontwerpen, implementeren, 1 beveiligen en onderhouden N van computernetwerken. Met behulp van hoog- 1 waardige methoden en technieken en gedegen kennis van de technologie van vandaag en morgen, levert Vosko Networking altijd de beste kwaliteit. (Para)medisch personeel ZON heeft wrk vr Nivo1-Nivo5 verpleegk/ziek.verz helpen den. T: 0182-520448. Willem Marialn. 8, 2805 AR Gouda Bel (0172) 652 929 of fax (0172) 611 771 voor een gratis informatiemap, of bel voor een afspraak met dhr. E. Craanen (0653) 381 533. Coppejans Beheer B.V. Nijmegen-Amsterdam-Groningen Tel. (024) 345 00 23 vraagt met spoed voor een project in Waddinxveen nette ervaren schoonmaaksters Wij hebben een groot bestand van personeel uit Polen in bezit van een geldig Duits paspoort en sofi-nummer die binnen Nederland werkzaam mogen zijn. Profiel Ervaring in het inkopen van boomkwekerijhandel, kamer- en tuinplanten Enthousiaste en flexibele instelling Zelfstandig kunnen werken en meedenken in ons bedrijfsproces Jouw schriftelijke reacties kun je richten aan: I.B.H. Export T.a.v. Dhr. C. Linden Ginkgo 24 1424 LE De Kwakel Kappers- personeel Fast Hairfashion in Alphen ad Rijn zoekt een leuke collega HAARSTYLIST 1, 2 of 3 om het team te versterken. Ben je 3e jaars reageer dan ook op deze advertentie. Interes se? Neem contact op met Claudia 0172-420039 of 06- 24918812. Algemeen 102 Voor ons benzinestation te Bodegraven zijn wij op zoek naar ENTHOUSIASTE Me dewerkers Verkoop fulltime. Gezien de ligging van het station is Rijbewijs B noodza kelijk. Heb je interesse bel dan tijdens kantooruren voor een afspraak met Dhr. J. Gerritsen: 0172-612298. Tot 2500 als THUISWER- KER! Bijv, balpen montage/ verkoop/ folders vouwen: T. 0900-550.5522 (80 cpm) Gevr CHAUFFEUR wl containerwagen voor 3dgn p.w Houtvezelbedrijf van Tol Boskoop 0172-616520 Wilt u ook part-time werken en full-time verdienen. Kijk op www.impactconsultancy.nl van de Duitse, Engelse De werkzaamheden binnen deze functie bestaan o.a. uit het maken van werkplaats afspraken en planning hiervan, ontvangen van klanten, adviseren ten aanzien van onderhoud en reparatie, het maken van prijsopgaven, facturering, afwikkelen van garantieclaims, en ondersteuning aan de telefoon. HBO werk- en denkniveau op basis van een afgesloten ICT opleiding Gecertificeerd MCSE 2000/ 2003 Minimaal vijf jaar er anng als beheerder in een groi - n complexe omgeving met ek ster technologie Ruime ervaring met eri kennis van Windows Server System(s) zoals Windows Server 200G/3, Active Directory architectuur, Exchange, SQL Server en goede kennis van netwerken De CADAC Group is partner op het gebied van Informatie Communicatie Technologie (ICT) en Computer Aided Design (CAD) met specifieke kennis van bouwen werktuig bouwkundige bedrijfs processen. Informele werksfeer en volop ruimte voor ontplooiing, persoonlijk opleidingsplan Interessante projecten met nieuwe technieken en onderzoek (geen detachering) Input in de ontwikkeling van onze eigen Gensys beheerproducten Korte reistijden voor woon werkverkeer Goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden Winstdelingsregeling lega’s met MBO werk- en denkniveau kan stimuleren. Ben jij bOVGndiOn 66n uorlznnor mot Hrio iaar rolowanto managementervaring? Neem dan contact met ons op! Hoogstraat 23 2801 HG Gouda Tel: 0182 - 55 05 11 E-mail: gouda@timing.nl Internet www.timing.nl en prima secundaire arbeids- Je bent verantwoordelijk voor alle aspecten van het technisch beheer bij je klanten. Je fungeert als trouble shooter, begeleidt implementaties en adviseert over inrichting en migraties. Je opereert zelfstandig met ondersteuning van een team van specialisten. Je adviseert op hoog technisch niveau. Je hebt een grote liefde voor het vak en deelt je technische kennis met je collega’s. SPS is at tien jaar leverancier van flexibele Res-Q remote beheerdiensten en ondersteunt Commerciële instelling en inzicht in tal van klanten in binnen- en buitenland. trends en ontwikkelingen SPS ontwikkelt innovatieve Gensys software Goede beheersing van het -----J? Nederlands en Engels en unieke combinatie van eigen producten uitstekende communicatieve en en innovatieve diensten, heeft SPS een uitstekende reputatie in de ICT markt. Stuur je c.v. met motivatie naar Cilia den Boer, Cilia.denBoer@sps.nl. Voor meer informatie over deze functie en de sollicitatieprocedure kun je uiteraard ook eerst telefonisch contact opnemen. SPS, Buitenomweg 17, 2811 BM Reeuwijk, 0182-30 22 22 Naast goede en markt conforme arbeidsvoor waarden biedt Vosko de medewerkers een omgeving waarin talent tot volle bloei kan komen. Teamgeest, klantgerichtheid en enthousiasme zijn bij ons minimaal net zo belangrijk als vakinhoudelijke kennis. Technisch personeel Groene Hart Service Perso neelsdiensten zoekt door heel Asbest-Verwijderaars, Tim merlieden, oppermannen, Stratenmakers, Slopers, beïoningro6-2oV7"7412? Grondwerkers en Machinisten met eigen vervoer. (Tel. 0800-444-0000) www.groenehartservice.nl Tele- tekenaars -trainers. Hoge verdiensten. 0570- 561232. teleCADwerk.nl LEUKE BANEN! Scanner/sorteerder postpakketten (parttime) Voor een opdrachtgever in Gouda zijn wij op zoek naar scan- ners/sorteerders. De werkzaamheden bestaan uit het scan- nen en op postcode sorteren van postpakketten die dezelfde dag nog door de koeriers worden bezorgd. Een eis is dat je al ervaring hebt met werken in een productieomgeving. De werktijden zijn van 06.00 tot 09.30 uur van dinsdag t/m zaterdag. De periode is van week 50 t/m 53, vervolgens een pauze van 3 weken en daarna gaat het weer van start. Ben je geïnteresseerd, neem dan contact met ons op. Door de stabiele groei en toename van onze activiteiten zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten voor de functie van: Ervaren systeembeheerder Kerntaken Je verzorgt de eerste tweede-lijns- support voor onze werkplekken (Windows 2000/XP) en systemen (Windows 2000/2003) en zoekt structurele oplossingen voor technische problemen. Je inventariseert en documenteert onze huidige omgeving Je bent in staat een aantal "standaard” beheersprocedures samen te stellen Je bent in staat zelfstandig een aantal bestaande Windows 2000 systemen te migreren naar Windows 2003 Leer in 1 dag (28 nov) MAS- HHI SEREN in Alphen a/d Rijn! 0172-414015, www.massageinbeweging.nl Start jan. 2005; Beroepsopl. STOELMASSAGE Allround Masseur: info 06-41110253 www.massageinbeweging.nl J.E. Baas Plantenservice BV te Boskoop is een internationale handelsonderneming die activiteiten ontplooit op het gebied van de export van perkplanten en boomkwekerijproducten. Onze klanten zijn voornamelijk bouwmarkt- en tuincentraketens. Wegens de groei van de afgelopen jaren is er een vacature ontstaan voor een Huishoudelijk/ schoonmaak personeel Gevraagd: Nederlandse hulp BOUWOPRUIMERS, jn qe huishouding voor min. 2 -r. dagd. jn de week. Zuideinde Nieuwkoop. Goede sfeer en Verkoper telecom (fulltime) Voor een jonge organisatie op het gebied van mobiele tele communicatie zijn we op zoek naar startende ondernemers! In deze functie ben je verantwoordelijk voor het uitvoeren van verkoopactiviteiten en het daarmee realiseren van de gestel- de targets. Ook geef je advies en service aan klanten. Doordat digheden, zorgen voor de winkelpresentatie, marketingacties I doorvertalen naar de winkelvloer, op orde en up-to-date hou- den van de administratie, beheren van winkelvoorraad. En natuurlijk het verkopen van telecommunicatie middelen. Ben jij een echte rasverkoper? Neem dan zo snel mogelijk contact met ons op! 1 Wij zijn op zoek naar ondernemers! Onze opdrachtgever is een zeer attractieve werkgever in de markt van mobiele tele- communicatie. Voor deze opdrachtgever zijn we op zoek naar een ervaren Shopmanager! Als Shopmanager ben je de sleu- I tel tot succes. Je bent op en top ondernemer, dwingt resulta- ten af en stroopt de mouwen op. Verder sta je garant voor een kwalitatief hoogwaardige invulling van een shopteam en zorgt voor een goede sfeer op de werkvloer. Je coacht, stuurt en begeleidt de medewerkers, vertaalt marketingacties naar de winkelvloer, waakt over alle processen en behaalt de doel- stellingen. Kortom; je bent verantwoordelijk voor je eigen shop! Wij zoeken een kandidaat die ondernemend en enthousiast is, die doelstellingen kan vertalen naar de praktijk en die col- j echte verkoper met drie jaar relevante Limaweg 51 2743 CC Waddinxveen Postbus 284 2740 AG Waddinxveen Telefoon (0182)62 28 22 Fax (0182)61 67 55 E-mail info@vosko.nl Internet www.vosko.nl sociale vaardigheden

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 22