Puntenverlies Korbis niet verontrustend voort Poloteams De Gouwe doen goede zaken Verlies Korbis Handbaldames Heren TOOS Rowah alleen op kop Schaatsmarathon nationaal kampioen vaoRERnan mEUBELEn zevedhuizeh Uitslag Irisrit Gelijkspel schaakteam Hockey Wielrennen Be Fair dendert Schild voor Blokland Rolling'90 bij wereldtop Gouweloop naar herfst Koppel- klaverjas Nieuw tenue voor Flyers Belangrijke A I PJ' Z' (Foto: Liesbeth van der Vis) WADDINXVEEN WADDINXVEEN - Het tweede Zondag- 6000 NP DOORLOPENDE MEUBELSHOW hij eerste op dit nummer en op de NK in Utrecht tweede acher Simon Vroemen. niet doordrukken en ging met een achterstand van twee pun ten de rust in (5-7). In de tweede helft veranderde het beeld niet veel. Korbis bleef achter de fei ten aanlopen en verloren uitein delijk met 10-14. Korbis 2 deed het een stuk beter in de thuiswedstrijd tegen ACKC uit Almkerk. Binnen vijf minuten nam Korbis een voor sprong van twee punten door len Bauke Wiersma mee. De ma rathon voor deze leeftijd bestaat MOERKAPELLE - Het was een leuke schaakavond; het 3e team moest spelen tegen Shah Mata 4 had al een voorsprong van 1,5 - ijennars en Stefan van derZalm, behaald in vooruitgespeelde kom in het buurtcentrum aan de C. Huygenslaan in Waddinx- veen. dersterserie), 18 december: Lin- schotenloop, 31 december: Sil- dames, de jongens B-jeugd en de meisjes C-jeugd staan bovenaan in hun competities. Bij promotie spelen de dames volgend jaar in de hoogste klasse van de afdeling Rotterdam. Inmiddels is er be langstelling getoond door enkele in landelijke divisies spelende teams om eens met Rowah te gaan oefenen. Die belangstelling toont aan, dat Rowah in sportieve zin goed aan de weg timmert. In letterlijke zin bouwt Rowah hard aan de nieuwe accommoda tie in het sportpark 'de Sniep'. Langs het buitenveld staat inmid dels een fraaie kantine met kleed kamers. Leden zijn nu hard bezig om de kantine binnen af te bou wen en in te richten. Door de sportieve successen en met de nieuwe kantine hoopt Rowah de komende tijd nieuwe leden te in teresseren. Rowah kan in alle leef tijdscategorieën nieuwe leden goed gebruiken. Het wil in de ko mende jaren - met haar nieuwe accommodatie - doorgroeien tot een club van zo'n 150 leden met in alle leeftijdscategorieën één of twee teams. van Maassluis. Beide teams had den geen van hun eerste twee wedstrijden weten te winnen en dus zou de verliezer van deze wedstrijd tegen degradatie moe ten spelen en de winnaar even rustig adem kunnen halen. Het tweede team behaalde een over duidelijke 6,5-1,5 overwinning en staat na drie wedstrijden op drie matchpunten. Ook is deze forse overwinning goed voor het aantal bordpunten, want die kunnen in de toekomst mis schien belangrijk gaan worden. Ad Multem, Eduard Philipse, Ton Kuiper, Wim van Os, Her man Smitskamp en Henk Stam wonnen, Wim van Vuuren speel de remise en Albert Prins verl oor. Wim van Os is topscorer van ruime cijfers van 'waren twee setpunten snel ge haald. In de vierde set kwam Skania iets meer in haar spel, maar Be Fair beschikte over het betere spel en lopen. Met een 21-25 overwin ning maakte Be Fair een aan Coach Pieck, vroeger werk zaam bij IJsselvogels in Moordrecht: „We hebben echt niet slecht gespeeld. Het is echter een stukje er varing dat je mist. Dat moet groeien zoals het uit bewe ging schieten. Daar liggen de verschillen". In de veld- competitie, die tot het voor jaar stil ligt, doet Korbis het wel goed. De club staat met Dijkvogels gedeeld twee punten achter de nummer twee RWH. Swift heeft de leiding. Korbis speelde met Marco van Leeuwen, Donja van Otterloo, Rik Molenaar, Maureen Kiens, Stefanie Visser, Renate Lankhorst, Gerben Wijnstra en Mels Graveland. Het mix-team van de F-jes ver trok met regen en hagel naar Pol lux in Vlaardingen! Ondanks de kou gingen de jongens en meis jes er stevig tegenaan en al snel bleek, dat Pollux een lastige te genstander was en dat de teams prima aan elkaar gewaagd wa ren. De wedstrijdjes eindigden in een totaalscore van 8-11 en dus werd ook de vierde wed strijd van dit seizoen winnend afgesloten. WADDINXVEEN - Afgelopen za terdag werd in Zwijndrecht de Nationale Team Cup voor heren georganiseerd: het Nederlands Kampioenschap turnen voor clubteams. Vijf heren van het TOOS Turn Team uit Waddinx- veen vormden een team dat uit kwam in niveau NWS Jeugd C en zagen een fantastische wedstrijd beloond met de Nationale Utel. Het team bestond uit Bas van Ag- ten, Sander en Wouter de Graaff, Daan Vermeij en Menno Versluis. Per toestel mochten vier turners hun oefening vertonen, waarbij de beste drie scores meetelden voor het eindresultaat. Op de vrije oefening werd sterk begonnen, dit betekende op dit toestel de derde dagscore. Vervol gens werd de wedstrijd goed ver volgd op het voltigepaard met wederom een uitstekende derde plaats. Aan de ringen lieten de TOOS-heren zien, waar hun kracht ligt. Geconcentreerd werd er daarna verdergegaan op het onderdeel sprong. Het goede ge- FRESNO - Ver weg in het Ame rikaanse Fresno hebben de spor ters van Rolling'90 een wereld- prestatie neergezet. Na een lange voorbereiding van twee jaar was het eindelijk zo ver. Tij dens het showrijden, waar de beste teams Van de wereld deel namen, wisten ze een vijfde plaats te bemachtigen. Aida wis ten ze foutloos te presenteren. Van alle kanten, door sporters van andere landen en officials, werden de sporters gefeliciteerd met hun goede prestatie. Na een goede nacht slapen was het tijd voor het formatie rijden. In deze discipline waren zestien teams aanwezig die zich hadden we ten te kwalificeren. Rolling'90 behaalde de negende plek. Een bijzondere prestatie voor één van de jongste teams met nog niet zoveel internationale erva ring. Op dinsdagmorgen zijn de spor ters weer op Schiphol aangeko men. De nummers gereden op het WK zullen ook op de Win tershow 'Where is the Sunshine' te zien zijn. plaats en werd hiermee Kam pioen van Zuid Holland mara thon rijden. In de categorie voor junioren reed Jeroen van der Helm mee, ook hij is van de schaatsvereni ging de Gouwe Streek, maar traint nu voor het 3e jaar bij de gewestelijke selectie. Voor deze grotere jongens gaat de race over 25 ronden en het gaat er hard aan toe. Jeroen kwam in onge veer de vierde ronde ten val, hij krabbelde heel snel op en wist het gat van een halve baan heel knap dicht te rijden. Jeroen had hiermee echter zoveel krachten verbruikt, dat hij een paar ron den voor tijd moest lossen. in een echte arena. De presentatie van de nieuwe shirtreclame, waarvoor alle sponsoren zijn uitgenodigd, zal van punten van Marco van Leeuwen (strafworp), Ger ben Wijnstra (fraai afstands schot) en Mels Graveland. Een nieuwe strafworp aan Kinderdijk betekende 9-12, waarna Van Leeuwen even eens fraai van afstand de hoop terugbracht: 10-12. Uit een strafworp werd het 10- 13 waarna Kinderdijk op eenvoudige wijze de wed strijd besliste: 10-14. GOUDA - Bij het veldrijden op het parcours in het Groenhoven park te Gouda heeft John Spek uit Waddinxveen zijn eerste plaats in het eindklassement vei lig gesteld. In de afgelopen zes wedstrijden was hij heer en meester. Daar kon zelfs Bert Zaal, tweede op maar liefst 25 punten, niks aan veranderen. Derde in het eindklassement 0,5, behaald door Jojanneke We- werd Harald van der Ham uit Gouda. WADDINXVEEN - Basketbal- gen Kinderdijk, dat door Pieck evenals Tempo tot de favorieten wordt gerekend, een gelijkspel zou opleve ren. De Waddinxveners wis ten de achterstand in de tweede helft tot 10-12 terug te brengen. Maar een vol gende strafworp voor Kin derdijk deed de deur toe. Ro- nald Pieck: Al „Zij beschik- ten over een zuiverder schot dan wij. X. Bovendien hadden afstandsschot van de routi nier van Kinderdijk beken de 4-5, met eveneens een schot van afstand liet Donja van Otterloo 5-5 noteren. Direct daarop verdween de bal tergend langzaam in de korf (nog geen kunststof omdat daarmee alleen in de hoofdklasse wordt ge speeld, red.) en op fraaie wij- ze werd de I ruststand 5- J 7. In de pauze werden allerlei gezellige Sinterklaaslied jes gespeeld, maar surprises werden niet aan Korbis weggegeven. Van afstand maakte Kinderdijk er 5-8 van, maar Marco van Leeu wen hield met een treffer de hoop bij de Korbis-suppor- ters levendig: 6-8. Na 6-9 vonden de Waddinxveense korfballers elkaar wel in aardige aanvallen, maar kansen ontstonden er niet, laat staan dat er doelpunten vielen. Tien minuten gingen voorbij zonder dat er werd gedoelpunt. Na 6-10 zette coach Pieck enkele wissel spelers in. Na 6-11 kwam Korbis terug 9-11 door doel- REGIO - Afgelo pen vrijdag is de Irisrit verreden bij de Skymasters te Nieuwerkerk. Dick Meijerink en Rob de Nijs, de uitzetters hadden weer mooie vallen voor de deelnemers in petto. Onder andere opdrachten over opstal, de plaatsnaam Boer, Elfen, gesloten letter R en ACMS dwangpijl zorgde voor vele fou ten bij de deelnemers. Uiteindelijk kwam iedereen aan de finish en kon het rekenen aan de stand beginnen. De uitslag over de 3 klassen was als volgt: A-klasse: 1. A. van Doom W. v.d. Bas (90), 2. P. v. Reeuwijk E. van Rossen (210), 3. J. Spaar garen C. Botte- manne (326), 4. A. Hazenberg J. Bakker-de Wit (336). B-klasse: 1. EP. de Brain J. de Bruin (178), 2. J. Klijnjan E. Vette (250), 3. A. Meij Q. Spij ker (337), 4. E.R. de Jong H.G. Buitenhuis (342), 5. PR. Neu mann E.R. Neumann (362). C-klasse: 1. H.M. Traas P. v.d. Ree (345). Op 17 december is de volgende rit van de Skymasters. Wil je meer weten over puzzelrit rijden kijk dan op http://go.to/puz- zelrit of www.skymasters.nl. De prijsuitreiking verliep enigs zins teleurstellend. Een ex aequo uitslag is bij teamwedstrijden zeer zeldzaam, maar zeker niet onmo gelijk, aldus bewezen bij deze wedstrijd. Onoplettendheid van de wedstrijdorganisatie zorgde ervoor dat het team van SDS uit Rotterdam het hoogste podium WADDINXVEEN - Op vrijdag werd opgeroepen, terwijl het TOOS Turn Team met hetzelfde puntenaantal werd naar pas na steld dat niet één, maar twee teams de titel in de wacht hadden gesleept. Een schitterend resultaat gratis. Iedereen is van harte wel- voor deze heren van het TOOS Turn Team, in deze eerste wed strijd van het seizoen. irgde Wouter Steller voor een 2- winst T het bij de Waddinxveense club SChokeTS wedstrijden. Maar na een boei ende avond is het toch nog gelijk geworden met 4-4. Wim Wes terman en Freek Hofman won nen, Matthias Freeke speelde ge lijk en Henk Doomhein en Pieter Perdijk verloren. WADDINXVEEN - Het gaat uit stekend met het eerste dames team van handbalvereniging Ro wah. Ze hebben zich tot doel gesteld om in de zaal te promove ren naar de tweede klasse van de afdeling en ze lijken goed op weg om die ambitie waar te maken. Na vijf wedstrijden staat het team alleen op kop met de volle tien punten. Tot nu toe hebben de Waddinxveense handbalsters alle wedstrijden overtuigend gewon nen. Afgelopen weekend kreeg Rowah bezoek van De Meeuwen uit Rotterdam. Deze middenmo- tor kreeg te maken met de daden drang van Rowah en kreeg met maar liefst 25-6 een flink plak slaag. Ook het tweede dames team van Rowah heeft dit jaar een flinke stap vooruit gemaakt. Hoe wel ze het afgelopen weekend niet tot winst kwamen, speelden ze vooral verdedigend een goede wedstrijd. In de aanval kon het team echter niet alle kansen be nutten. Handbalvereniging Ro wah bouwt letterlijk en figuurlijk aan haar toekomst. Handballend boekt het goede resultaten en de voel werd meegenomen naar brag waar opnieuw keurig ge turnd werd en het op één na bes te toestelresultaat werd behaald. Aan het rek werden alweer zeer mooie oefeningen laten zien, die het team met 3 uit 3. De volgen- samen goed waren voor de hoog- de wedstrijd is op 9 december, ste dagscore op dit toestel. dan speelt het tweede team thuis tegen de koploper, het eerste team van Papendrecht/Alblas- serdam. doelpunten van Yvon Kooyman. ACKC deed nog een poging om Korbis bij te be nen door terug te komen tot 2-3, maar vanaf dat moment begon de doelpuntenmachine te draai en. De dames lieten uitdrukke lijk van zich spreken. Door on dermeer twee afstandschoten van Annemarie Graveland en drie schoten van Hanneke Nuij- ten bouwde Korbis de voor- spong uit naar 12-5 in de rast. In de tweede helft ging Korbis ge woon door met het goede spel en dat resulteerde in een eind stand van 26-12 in het voordeel van de ploeg uit Waddinxveen. De doelpunten werden gemaakt door: Hanneke Nuijten 5x, Patri cia Belt 4x, Annemarie Grave- land 3x, Yvon Kooyman 2x, Mark van den Brink 5x, Bram van Rijssel 5x en Ivo Poldervaart 2x. WADDINXVEEN - Na de wed strijd van vorige week, waren voor de jongens van Al de ver wachtingen hoog gespannen. HCW moest thuis aantreden te gen HDS. HCW startte mat, maar door een goed geplaatste strafcorner kwam onverwacht toch de 1-0 op het scorebord. Vervolgens onstonden, ondanks het gehaaste spel van HCW, meer doelrijpe kansen. Geheel onverwacht viel echter de gelijk maker en met zelfs een 1-2 ach terstand werd de rast ingegaan. In de tweede helft bleef het spel te gehaast en er werd veel bal verlies geleden. Toch kwam de gelijkmaker na een zeer fraaie aanval en wist HCW zelfs weer op voorsprong te komen en de wedstrijd eindig de in een 3-2 overwinning voor HCW. Door Bert Hertog WADDINXVEEN - Korbis heeft ook de tweede wed strijd van de zaalkorfbal- competitie in de tweede klasse E verloren. Na het 20- 11 verlies tegen Tempo in Alphen aan den Rijn moest de Waddinxveense club in de sporthal De Dreef de meerdere erkennen in Kin- derwijk: 10-14. Een week eerder hadden de Kinder dijkers met 10-10 gelijk ge speeld tegen DKV De IJ- muidenaren gaven toen in de laatste drie minuten drie doelpunten weg. fouten Kinderdijk kende in De Dreef een goede start. De geelblauwen’namen de lei ding warna Marco van Leeuwen uit een strafworp 1-1 scoorde. Vervolgens liep Kinderdijk uit naar 1-4. Marco van Leeuwen en Ste fanie Visser haalden op tot 3-4 waarna met nog elf mi nuten op de klok Gerben Wijnstra uit een strafworp de beide partijen op gelijke voet bracht: 4-4. Een mooi de wedstrijd van Heren 1 tegen Cangeroes 2. Deze wedstrijd be gint om 21.00 u en zal worden voorafgegaan door de wedstrijd van Meisjes Kadetten 1 tegen BS Leiden. Dames 1 ontvangt het nieuwe tenue met de sponsor- naam WATCH-IT, een bedrijf dat sinds een jaar of drie actief is in de regio Waddinxveen op het ge bied van relatiemarkering en professionele communicatie. He ren 1 wordt in het nieuw gesto ken door Ijsblokjes specialist DOMINI te Hazerswoude. Dit bedrijf levert via de diepvries groothandel kant en klare ijs blokjes in dozen van 450 stuks. Trainer Ronald Pieck van Korbis was niet onderstebo ven van de slechte competi tiestart. „Die twee nederla gen zeggen mij niets. Vooraf had ik gezegd: ik hang de vlag uit als we uit deze twee wedstrijden een punt ha len'. Als we de volgende twee wedstrijden ook ver liezen dan ga ik me achter mijn oren krabben. Komend weekeinde hebben we rast, daarna krijgen we Oranje Nassau uit Amsterdam thuis". Even heeft Korbis de illusie gehad dat de wedstrijd te- WADDINXVEEN - Met een 1-3 overwinning uit bij Skania Dl op vrijdagavond heeft Be Fair wederom bewezen in goede vereniging Waddinxveen Flyers vorm te verkeren. is uitermate verheugd dat twee In een rommelige eerste set bedrijven bereid zijn gevonden, moest Be Fair de juiste vorm als kledingsponsor de vereni- even vinden. De verdediging ging te steunen. Een gebeuren van Skania was redelijk stabiel dat Flyers niet ongemerkt en de aanval moest nog even warmdraaien. Met een nipt ver lies van 25-23 moest Be Fair de eerste set aan de gastvrouwen laten. Maar in de tweede en der- Wll WADDINXVEEN - De waterpo- loteams van Van Uden-De Gou we deden in het afgelopen week einde goede zaken. Het eerste vrouwenteam behaalde een keu rige 13-8 overwinning op Bran denburg en de mannen versloe gen Wiekslag met 6-4. Met nog een wedstrijd voor de winterstop te spelen staan de Waddinxveners vier punten voor op concurrent Katwijk. Het hoogste vrouwenteam van De Gouwe heeft voldoende kwa liteit om dit seizoen hoge ogen te gooien. Tegen Brandenburg nam De Gouwe in de eerste periode een 4-0 voorsprong door doel punten van Karen Weerd (3) en Hanneke Kappen. In het tweede part verhoogden de Waddinx- veensen de score naar 7-0 door treffers van Yasemin en Natascha Smit en Sandra Berckenkamp. In de derde periode liep het minder bij De Gouwe en kwam Branden burg terug in de wedstrijd. Tegen over de doelpunten van Alette Sij- bring, Petra Meerdink en Sandra Berckenkamp stelde de ploeg uit Bilthoven vijf treffers waardoor het 10-5 werd. In de vierde perio de scoorde Brandenburg nog tweemaal en leek het nog even spannend te worden. Karen Weerd, Sandra Berckenkamp en Kirsten Veldman bepaalden de eindstand op 13-8. Weinig tegen stander ondervond het tweede team van De Gouwe van Bran denburg 2. Het werd liefst 31-1 door doelpunten van Natacha goed in elkaar. Doelman William Koster is zichtbaar gegroeid en zeer betrouwbaar. In de derde pe- team van WSV speelde maandag riode kwam De Gouwe door 15 november zijn derde wed- doelpunten van Peter van Ber- strijd uit tegen het eerste team genhenegouwe en Marc Faber op een 4-2 voorsprong. Vervolgens benutten Remko Overdam en Myk Middendorp in de vierde periode twee overtalsituaties waardoor het 6-3 werd. Daarna scoorde Wiekslag nog 6-4, maar verder kwam de ploeg uit Pa pendrecht niet. st De korfballers van Korbis verloren ook de tweede wedstrijd van de zaal- competitie. Kinderdijk was in de Waddinxveense sporthal De Dreef met 10- 14 te sterk. voor bij wil laten gaan. Daarom wordt op vrijdagavond 26 november een speciale sponsoravond geor ganiseerd, welke begint om 20.00 u. Sportzaal De Duikelaar de set liet Be Fair zien over de zal daartoe worden omgetoverd juiste antwoorden te beschik ken. Goede serves, prima pas- swerk en het maakte niet uit wie de aanval moest afmaken, er werd gescoord. De verdediging plaatsvinden voor aanvang van Skania moest flink lopen en zij bleken niet in staat het goed ^draaiende Be Fair te stoppen. Be Fair speelde ontspannen en met - Korbis 1 speelde 16-25 en 16-25 afgelopen zater dag tegen Kin derdijk 1 de eer ste thuiswedstrijd in sporthal De Dreef. Het publiek kreeg een matige eerste helft te zien waar- liet de overwinning niet in weinig gescoord werd. Na een kwartier spelen stond het pas 3- einde 4 in het voordeel van Kinderdijk. de wedstrijd. Komend Vervolgens werd er tien minuten weekend moet Be Fair in Rijs- niet meer gescoord. Pas in de 23e wijk tegen Inter Rijswijk spelen, minuut wist Korbis op gelijke de nummer twee in de competi- hoogte te komen 4-4. Korbis kon tie met slechts twee punten ver schil. 26 november is er weer koppel- klaverjassen in buurtcentrum verwezen 'de Boog'. De zaal gaat open om plaats twee. Zodoende werd 20.00 uur en het klaverjassen be de prijsuitreiking vastge- gint om 20.30 uur. Het inschrijf geld bedraagt 5,- euro per kop pel. Het eerste kopje koffie is GOUDA/WADDINXVEEN - Het Slingerlandschild, dat jaar lijks door de atletiekvereniging Gouda wordt uitgereikt aan de succesvolste atleet, is opnieuw in bezit gekomen van Joost Blokland. De Waddinxvener kreeg het schild ook al in 2001 door zijn WADDINXVEEN opvallende prestaties. Joost avond op een vernieuwde Uit- Blokland kwam dit jaar uit in de hof in Den Haag zijn de Zuid wedstrijd voor de Europacup Hollandse kampioenschappen voor landenteams. Tijdens de marathon verreden. Van de Super League in het Poolse Byd- schaatsvereniging de Gouwe godzs zette hij zijn beste rijd op Streek reed in de categorie pupil- de 3000 meter steeplechase, 8.40.50, neer. Bij de wedstrijd om de Gouden spike in Leiden werd uit het rijden van acht volle ron den van 400 meter. Na een rustige start, reed een groep van zo'n dertig jongens een spannende race. Bauke Wiersma was gedurende de hele race prominent in kopgroep aan wezig. De laatste ronde echter sprintte hij zich met een grote voorsprong naar een eerste zij een stukje meer geluk en meer felheid op het juiste moment. Toch vind ik Tem po beter korfbal spelen dan Kinderdijk". v i ■BS WADDINXVEEN - De jaarlijkse Langs de Gouweloop van de at letiekvereniging Antilope wordt Baatje (8), Suzanne Kaynar (6), volgend jaar niet in maart ge- Marion van Hooft en Petra houden, maar op zondag 2 okto- Meerdink (ieder 5), Nikki Hukker ber. De Waddinxveense club en Wendy de Frankrijker (ieder 3) kwam in de afgelopen jaren met en Esmee Spoor. Teruggekeerde de datum in maart in de knel trainer/coach Martin Pronk is omdat in die ook de Twintig van met de poloërs van Van Uden-De Alphen wordt gehouden en atle- Gouwe op de goede weg. Na ze- ten in voorbereiding zijn op de ven wedstrijden staan de Wad- Rotterdam-marathon. dinxveners op de eerste plaats. De De Gouweloop is nu verschoven Gouwe lijkt daarmee de doelstel- naar de datum waarop vroeger ling in dit seizoen, een plaats bij de Coenecooploop werd gehou- de eerste vier, te gaan halen al blij- den. ven de verschillen in de tweede Programma komende weken: 27 klasse klein. Cadeautjes worden november: crosscompetitie in Sinterklaastijd niet weggege- Reeuwijk, 28 november Waran- ven. De Gouwe moest tegen deloop Tilburg, 5 december: Wiekslag vol aan de bak. De rou- Voome Atletiekran 10 mijl (Zui- tiniers Mark Mommers en Jaco de Jong ontbraken waardoor de jeugdige vervangers de kans kre- vesterloop Soest, gen. In het eerste part ging het nog onwennig en te gehaast. Al leen Myk Middendorp slaagde er in te scoren. In de tweede periode zoi 1 tussenstand. Verdedigend zit j PAGINA 27 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 24 NOVEMBER 2004 V Openingstijden: op werkdagen tot 18.00 uur; vrijdag koopavond tot 21.00 uur; zaterdag 10.00-17.00 uur; zondag gesloten. Dorpsstraat 119 Zevenhuizen ZH Tel. 0180 - 63 11 11 Fax 0180 - 63 30 24 Kijk op onze vernieuwde site www.voorbrood.nl -■ Bij Voorbrood Meubelen heeft u altijd 10-30% korting! klassiek koloniaal modern design romantisch Mg a -

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 27