Cadeautip 95 I t I I I fel nu voor kaarten; 0172 - 487481 111 "Groene Hart(s)tocht o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o li? “anekdotes uit het Groene Hart" I i Q O O Met Rijn en Gouwe kom je overal s I O o O o VERKOOPADRESSEN: Holiday on Ice is de populairste en meest succesvolle ‘live entertainment show’ aller tijden. In de nieuwe show ‘Hollywood’ worden bekende filmklassiekers tot leven gebracht in een ongekende wereld vol glitter en glamour. XQ o o oL 7 Spaar voor 5,- korting voor de voorstelling van donderdag 30 december om 20.00* uur. L 01 o 0000 o~l \O IM Wandelgids *Adress<h kantoren Rijn en Gouwe: Adressen kantoren Rijn en Gouwe: Rijn en Gouwe prijzen No, >e igspnjz Mandersloostraat 19, Alphen aan den Rijn, den Rijn ie categorie 2e categorie 3e categorie 27,- 24,- te categorie 2e categorie 3e categorie Op iedere toegangskaart 5,- korting. Deel 2 van de Groene Hart(s)tochten is voor zien van een handig ringbandje en heeft naast de beschreven wandelingen, prachtige kleurenfoto’s en een kaartje van het wandel gebied. De wandelgids kost 5,25 en is te koop bij onze kantoren, bij de VVV’s in de regio en bij diverse boekhandels. Alphen aan den Rijn, Raoul Wallenbergplein 9, geopend op werkdagen van 8.30 tot 17.00 uur Woerden, Voorstraat 80, geopend op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur Gouda, Oosthaven 8, geopend op maandag en dinsdag van 9.00 tot 12.30 uur. U kunt direct kaarten bestellen. U hoeft niet te wachten tot u voldoende spaarzegels bij elkaar hebt. Vanaf de eerste dag van de actie kunt u toegangskaarten bestellen via ons speciale telefoon nummer. U geeft op hoeveel toegangskaarten u wenst en voor welke categorie (ie, 2e of 3e categorie). Hoe eerder u erbij bent, hoe meer kans dat uw favoriete plaatsen nog aanwezig zijn. 18.30 uur Alphen aan den Rijn, NS-Station 18.30 uur Gouda, NS-Station Buszijde 18.45 uur Bodegraven, NS-Station 19.00 uur Woerden, NS-Station I Rijn en Gouwe ZZ9 ^9 €35,- 32,- 29,- Abonnees taaien bij de. kantoren van Rijn en Gouwe 1 voor abonnees Betaling kan uitsluitend via een machtiging. Bij het bestellen van de kaarten machtigt u Rijn en Gouwe om het verschuldigde bedrag éénmalig van uw rekening af te schrijven. Nadat dit bedrag van uw rekening is afgeschreven, stuurt Rijn en Gouwe u de bestelde toegangskaarten binnen 7 dagen toe. U betaalt bij ons geen reserveringskosten! Boekhandel Haasbeek, v. Boekhandel Haasbeek, Keizershof 78-86, Alphen aan Boekhandel Karssen, voorstraat 30, Woerden Boekhandel Karssen, Kleiweg39, Gouda Boekhandel Karssen, Wilhelminastraat 1-5, Bodegraven Boekhandel Karssen, Korte Havenstraat 22, Oudewater Boekhandel De Hoeksteen, Havenstraat 17, Woerden En daar hoeft u bijna niets voor te doen. Vanaf zaterdag 30 oktober tot en met vrijdag 31 december 2004 staat op de voorpagina van Rijn en Gouwe een spaarzegel ter waarde van 1,-. Bij iedere bestelde toegangskaart ontvangt u een spaar kaart met ruimte voor 5 zegels.. De volledig ingevulde spaarkaarten stuurt u na de voor stelling naar Rijn en Gouwe. Na ontvangst van uw spaarkaarten stort Rijn en Gouwe het kortingsbedrag op uw bank- of girorekening. De successen van de eerste reeks Groene Hart(s)tochten in de zomer van 2003 inspireerden tot een vervolg. De hoofdredacteur van Rijn en Gouwe, Loek Heskes, heeft een nieuwe serie van acht wandeltochten gemaakt in het Groene Hart. Zes van de wandelingen zijn in de zomer van dit jaar in de krant gepubliceerd. De resterende twee wandelingen uit de bun del zijn dus niet eerder in de krant opgenomen. De nieuwe reeks wandelingen voert u ondermeer door het prachtige poldergebied tussen Hazerswoude en Zoeterwoude en door het gebied van de (Oude) Meije met Piet Potlood als permanent baken. Verder loopt door het stroomgebied van de beide Wierickes en brengt een andere wandeling u langs het historisch water van de Lange Linschoten en de Hollandsche IJssel. U loopt over kerkpaden tussen Leimuiden, Langeraar en Rijnsaterwoude of volgt het slingerende traject van de Kromme Mijdrecht. Stilte en herrie strijden om voorrang in ‘t Weegje in Waddinxveen en in de Krimpenerwaard laat u de randstedelijke hectiek ver achter u. É'1 GROENE hartstochten - (oöinjaai 5,25) Busservice van Rijn en Gouwe. Donderdag 30 december laat Rijn en Gouwe bussen rijden naar de RAI in Amsterdam en weer terug. Als u van deze service gebruik wilt maken, dient u dit direct bij het bestellen van de kaarten op te geven. Achteraf is dit niet meer mogelijk. De kosten zijn 6,75 per persoon. U kunt opstappen op de volgende locaties: f 1 'fl VAN VROEGER |j<S«»3^SS Ss I naar Holiday on Met Rijn en Gouwe 30,- Woerden, Voorstraat 80, geopend op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur In.2001, 2002 en 2003 publiceerde Rijn en Gouwe wekelijks in de krant de serie “Van Vroeger”, gebaseerd op anekdotes uit het Groene Hart. De serie was in de weken van haar verschijning één van de smaakma kers van de krant. Dat was niet het minst de verdienste van auteur Peter van Eijk, redacteur van Rijn en Gouwe. Dit fraai in linnen gebonden boek is te verkrijgen bij de kan toren van Rijn en Gouwe. Abonnees betalen 14,95. Niet abonnees betalen 19,95. Het boek is ook verkrijgbaar in onderstaande boekhandels voor 19,95. I ProblenKH» verwacht in de spits ^=9 14 De fraaie, vaak unieke zwart/wit foto’s uit het verleden, nu en dan voorzien van een meer eigentijdse opname, completeren de ver halen en gunnen ons een blik terug in de tijd. De anekdotes spe len zich af in diverse plaatsen in het Groene Hart. Er wordt ver haald hoe de boerenmeid Dirkje uit Kockengen op het nippertje ontsnapte aan de doodstraf; en hoe een welgestelde oplichter uit Wilnis ontkwam aan tien jaar tuchthuis. Hoe komt “Spokiesbrug” aan zijn naam? En waarom een Stolwijkse boer een medisch wonder was...en nog meer verhalen uit Alphen, Woerden, Rijnsaterwoude, Harmelen, Reeuwijk etc.etc. Enthousiaste reacties van lezers en historisch geïnteresseer den hebben Rijn en Gouwe doen besluiten de verhalenserie te bundelen tot een boek. Alphen aan den Rijn, Raoul Wallenbergplein 9, geopend op werkdagen van 8.30 tot 17.00 uur 1 Gouda, Oosthaven 8, geopend maandag en dinsdag van 9.00 tot 12.30 uur. I J J w? :53g

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 28