Gouwe Streek in zachte winters op gladde ijzers Volleybaldames blijven winnen De beste van de week! Maarten Blokland naar EK cross Korbis verzuimt te scoren Waterpoloërs De Gouwe Zwijnenburg schiet winst Flyers Uitslagen sjoelen winterkampioen l I Verenigings- kampioen jeu de boules WADDINXVEEN - Aan het ver- enigingskampioenschap van de afdeling 11/12 van de Neder landse Jeu de Boules Bond ne men twee teams van de Jeu de Boulesvereniging Waddinxveen met verschillend succes deel. In deze competitie zijn er twee wat een tussenstand van 5-4 ople- poules met ieder zeven teams, verde. De spanning nam toe toen Elk team bestaat uit twee triplet- Sassenheim in de vierde periode ten. Waddinxveen 1 (Wout Ver- langszij kwam (5-5) De routiniers Remko Overdam en Mark Mom- mers zorgden voor dat Sassen heim toch zonder punten huis waarts moest. Zij bepaalden de Scouten Slechte vangst Veldrijden Geslaagden B-diploma Koppel- klaverjas Zevenklapper voor Be Fair Ouder en kindgym voor Haarlem Cup 7650,- voorzitter Hans Andela. (Foto: Liesbeth van der Vis) Fiat Bravo PBOVU Kijk ook op onze website: WWW.beterautO.nl naar cross voor de Midden Holland- competitie in Reeuwijk werd ge wonnen door Gouda-atleet Pas cal van Norden. is derde (133.820) en Wim Slin gerland jr. vierde (135.480). WADDINXVEEN - De competi tie wordt voor volleybaldames van Be Fair steeds interessanter. ze de score: 500 meter 44.13 sec. 10000 meter 1.27.87, 1500 meter ke selecties. Het zijn Jeroen van der Helm (16) en Jetske Wiersma ke selectiewedstrijden. Bij de NK allround voor junioren C in Alk maar werd Jetske Wiersma acht ste. Bij de NK supersprint eindig- liep uit naar een 14-11 overwin ning. Doelpuntenmakers waren: op de kortebaan, dat vroeger voor veel publiek op de Petteplas werd gehouden. Inmiddels loopt het derde kwart kwamen beide teams moeizaam tot scoren, 8-7. Het vierde kwart was weer voor 5-0 aantekenen en in de 75ste mi nuut maakte Tim Terra er 6-0 van. De eindstand 7-0 werd be- Na een half uur maakte Patrick Vermeulen er 2-0 van. Dezelfde veen. Kosten voor deelname zijn 22,- euro per koppel (inclusief 1 werd John Vane uit Gouda. Bij de jeugd won Martijn van Wens- veen uit Bodegraven. GOUDA/WADDINXVEEN - De Gouda-atleet Maarten Blokland (17) heeft zich geplaatst voor de EK cross die op 12 december in WADDINXVEEN - WADDINX VEEN - Op vrijdag 31 december wordt er door De Gouwe Rij- WADDINXVEEN - Hengelsport- vereniging Waddinxveen (HSW) viste zaterdag de vijfde wed strijd voor de wintercompetitie in het Amsterdam-Rijnkanaal bij Breukelen. Elf deelnemers vin gen gezamenlijk slechts 4 kg kleine brasem, een zeer slechte vangst derhalve. De uitslag was als volgt: 1. Herman Kraan 1.080 gr, 2. Hennie de Kwaadsteniet 820 gr, 3. Wim Houtman 670 gr, 4. John van Elswijk 530 gr, 5. Ri- nus Reichard 510 gr, 6. Martin van Leeuwen 420 gr. In de herfsteditie van de Ring Gouda, drie wedstrijden in de Oude Rijn met ruim 30 deelnemers van hengelverenigingen uit de regio, visten enkele HSW'ers zich in de prijzen, t.w. Martin van Leeu wen van 8-6 gewonnen waardoor de Wad- dinxveners na acht wedstrijden nog ongeslagen zijn. Toch neemt de druk op het team van trai ner/coach Martin Pronk toe. Ook Sassenheim maakte het De Gou we niet gemakkelijk. In de eerste periode was Bas Pronk de enige die wist te scoren. In het teede part bouwde De Gouwe een 4-1 voorsprong op door doelpunten van Marc Faber, Myk Midden dorp en Peter van Bergenhene- gouwe. Toch liet De Gouwe nog veel kansen onbenut en dit brak de ploeg in de derde periode zichtbaar op. Alleen Jaco de Jong Het liefst op de natuurijsbanen. Ook Bas Kolbach, voorzitter van het gewest Zuid-Holland van de KNSB, sprak laatst in de jaarver gadering in Honselersdijk de hoop uit dat er weer een echte ijs- winter komt. „De natuurijsclubs zijn de basis van de bond. Daar komen de kinderen voor het eerst met schaatsen in aanra king". Ter verduidelijking: ijsclubs hebben vaak al een respectabele leeftijd en werden destijds opgericht om de ijswegen open te houden en op de ijsba nen wedstrijden te organiseren, schaatsverenigingen zijn meestal na de komst van de kunstijsba nen opgericht en richten zich op het trainen en wedstrijden rijden. Sommige ijsclubs zoals De Ot- weg uit Boskoop kennen een trai ningsgroep. De schaatsvereniging Gouwe Streek uit Waddinxveen werd in 1987 opgericht en telt 150 leden. Tachtig daarvan zijn licentiehou ders. Dat betekent dat zij op de kunstijsbanen in Den Haag en Zoetermeer op door de KNSB ge- een minuut te spelen en zeven punten voorsprong leek er geen vuiltje aan de lucht. Twee keer onnodig balverlies en drie be nutte vrije worpen, bracht Can- Graveland 2x, Rik Molenaar 2x, Yvon Kooyman lx, Patricia Belt lx en Martijn Graveland lx. De Al kende tegen KOAG een zeer slechte start, maar wist uit eindelijk met veel inzet toch nog twee punten te pakken (11-9). --- Ook voor onderhoud van elk merk auto! y -- sluis, Elly Nieuwland, Andries Roos, Rob, Ron en Fred van Dij ken) is ingedeeld in poule B en staat met 3 (uit 3) gewonnen wedstrijden op een tweede plaats. Waddinxveen 2 (Nel Ou- dijk, Wim van Bockom Maas, Norbert Schifferling, Sabina en Herman Verwaal, Toon v.d.Vel- de) speelt in poule A en staat voorlaatste met geen enkele wedstrijdwinst. Poule A: l.Bou- lend Schaep (Dordrecht); 2.Le Bon Courage (Hoek van Hol land); 3.L'Esprit 2 (Schiedam); 4.Maasstad 2 (Rotterdam); 5. Al- het Duitse Heringsdorf wordt ge- lez Titer 2 (Maassluis); 6.Wad- houden. De eerste jaars A-junior dinxveen 2; 7.Les Boulistes 2 (Gorinchem). Poule B: 1.Maas stad 1; 2.Waddinxveen 1; 3.Vlaardingen 1; 4.Le Bon Cou rage 1; 5.L'Ésprit 1; 6-Allez Tirer clubgenoot Robert 1; 7.Les Boulistes 1. voor hebben de beschikking over tien trainers. Zij zijn gediplomeerd of er mee bezig om het diploma te behalen Wij krijgen ook kinde- Wiersma vermeld met de volgen ten op de club die het schaatsen helemaal geleerd moet worden. Een pracht gezicht is dat. Maar al 2.19.31. Andela: „Inmiddels is de WADDINXVEEN - De heren van Flyers hebben hun eerste winst punten binnengehaald. Daar was thuis tegen Cangeroes 2 ech ter wel een verlenging voor no dig. Nadat in aanwezigheid van wethouder Gerts de nieuwe sponsorshirts aan de heren, Do mini Kant en Klare Ijsblokjes, en de dames, Watch-It Relatiemar- Ivo Poldervaart 4x, Annemarie kering, waren uitgereikt, begon nen de Waddinxveners gecon centreerd aan de wedstrijd tegen de ploeg uit Utrecht. Het eerste kwart was met 13-12 in het voordeel van Flyers, on danks het falen vanaf de vrije worplijn. Het tweede kwart was Ook de A2 kon niet erg overtui- echter duidelijk voor de Utrech- gen, maar omdat opponent AI- tenaren en bij rust 10 punten batros niet veel tegenstand bood, voorsprong, 20-30. Gedurende behaalde Korbis toch een vrij eenvoudige overwinning (11-5). De BI deed het veel beter en overrompelde Nieuwerkerk (14- Flyers en met nog minder dan 4). De overige teams die hun wedstrijden met winst afsloten, waren de Cl (9-4) en de C3 (10- 3). Verder speelden de C4 en de El nog gelijk, beiden met 3-3. wat coach Lindhout (de tweede trainer van Be Fair die de hon neurs waarnam voor eerste trai ner Van Maaren) had gewenst en man omdat een speler uit het de derde set ging verloren met 26.24. Be Fair herstelde zich prima in de vierde set en met 22-25 ont- rug gelopen en bestuursleden niet meer te vinden. De club heeft inmiddels het lidmaat- gint het weer", aldus Andela. Door Bert Hertog WADDINXVEEN - Het uitblijven van een echte ijswinter heeft de ledentallen van de schaatsverenigingen en ijsclubs onder druk gezet. Zeven jaar is het inmiddels geleden dat er op na tuurijs volop kon worden geschaatst en wedstrijden plaats von den. Inmiddels is een jeugdige generatie opgegroeid die nog nooit heeft geschaatst. In het blad Schaatssport luidt bonds voorzitter Jacob Reitsma de noodklok. Hij pleit voor school- schaatsprojecten op de kunstijsbanen. Want voor continuering van de internationale schaatssuccessen is het van belang dat de jeugd in een vroeg stadium het schaatsen leert. WADDINXVEEN - De Waddinx- veense sjoelers hebben in de 5e ronde maar matig gescoord. Het Rutger Schellevis uit Stolwijk al- clubgemiddelde kwam deze le senioren het nakijken. Tweede avond uit op 111.72 gemiddeld. Kees Kuipers verstevigde zijn leidende positie met wederom de hoogste score van 1386 pun- WADDINXVEEN - De waterpo loërs van Van Uden-De Gouwe (3e), Rob Jenner (5e) en Aat zijn als winterkampioen de win- Leeuwen (9e). Zaterdag terstop ingegaan. De laatste wed- wordt de jaarlijkse Nicolaaswed- strijd tegen Sassenheim werd met strijd gehouden. Vertrek vanaf het station NS om 07.30 uur. Het inschrijfgeld bedraagt 4,- euro. door Sportlust met 24 punten ge- ders, van 10.00 tot 17.00 uur, volgd door Spirit met 23 en weer een koppelklaverjas ge- WADDINXVEEN - In het Gou- webad De Sniep te Waddinx veen is op zaterdag 27 novem ber weer gezwommen voor het A-diploma. Er waren 56 kandi- daatjes die allemaal zijn ge slaagd voor hun A-diploma. De geslaagden zijn: Manon Maas, Steven Oskam, Chiel van Rossum, Nick Kaan, Patrick Ra venhorst, Rinka Kranenburg, Shirley vd Bosch, Esmay Grif fioen, Manon Paape, Jurre van Os, Anne van Gemeren, Maks Groeneveld, Werner vd Spek, Jip Timmers, Jochem de Vente, Mick de Jong, Paul van Geffen, Ivan Konijn, Ramon Rijnsbur- ger, Thom Bouthoorn, Kaylee Degenhardt, Lois Lamoree, Ste ven van Puffelen, Boaz Vugts, Denise Maas, Isebelle Heuvink, Martijn Bregman, Davey Grim- melius, Demi de Frankrijker, Martijn Oosterom, Tèri Pille, Danique van Kregten, Sam Ger rits, Yuri Sloof, Wessel Beij, Nic ky de Groot, Anthony Ansah, Daphne van Ingen, Constantijn Zevenbergen, Dylan van Geme ren, Cedric Visser, Debora van Rijnen, Jesper Mulders, Mylene Koot, Thomas Jongejanm, Luuk van Gils, Hannah van der Horst, Jeffrey de Knegt, Franka de Jong, Jilles Sijbrandij, Domini que Hendriks, Victor Heijink, Henk Jan van Holst, Veronique van Holst en Jeremy de Jortg. eindstand op 8-6. De polovrou- wen van De Gouwe maakten geen fout tegen PSV. Gecontro leerd spelend werd met 9-2 ge wonnen. In de eerste periode zet ten Sandra Berckenkamp, Alette Sijbring en Petra Meerdink hun ploeg op een 3-0 voorsprong. In het tweede deel wisten Hanneke Kappen, Petra Meerdink en Karen Weerd de voorsprong te vergro ten tot 6-1. De spaarzame kansjes van PSV sorteerden geen effect bij doelvrouwe Simone Budde. In de derde periode verslapte de con centratie en scoorde alleen Han neke Kappen voor de Waddinx- veense ploeg: 7-2. Daarna bepaalden Sandra Berckenkamp en Natascha Smit de eindstand op 9-2. Het tweede team van De Gouwe versloeg PSV 2 met 10-6. Natascha Baatje scoorde -vijfmaal. De overige doelpunten kwamen van de slim spelende Suzanne Kaynar. De volgende wedstrijd van het eerste damesteam is op zaterdag 11 december tegen Wi- Afgelopen zaterdag moesten dex GZC DONK uit Gouda in het spelen tegen de nummer twee Gouwebad De Sniep. van de promotieklasse, Inter Rijswijk. Met frisse moed werd er aan de eerste set begonnen. Met 10-25 kwam Inter Rijswijk weinig aan de bal. In de tweede set kwamen de gastvrouwen be ter in hun spel. Be Fair maakte veel eigen fouten en de tweede set ging naar Inter Rijswijk met 25-19. In de derde set ging het tijd gelijk op. Twee wissels aan het einde van de set brachten niet WADDINXVEEN - Jazzdans- en Turnvereniging TOOS heeft bij haar vijf lessen Ou der- en Kindgym weer plaats voor jongens en meisjes in de leeftijd van één tot en met drie jaar. In de Gymnastiekzaal De Sta- ringlaan geeft TOOS les aan zowel de peuter als de meege komen ouder of opa en oma. Met ballen, touwen, blokjes en ander klein en groot materiaal wordt er gewerkt met en door de peuter en ouder. De peuters ontdekken spelen derwijs samen met hem ou ders vele leuke oefeningen die de basis grondvor-men weer geven van de gymnastiek. Liedjes en spelletjes komen natuurlijk ook veel aan bod en natuurrijk klimmen en klaute ren op de grote toestellen, springen, rollen of spélen met ballen, blokken of pittenzak ken. De kinderen kunnen al naar de lessen toe als ze zelfstandig kunnen lopen. De Ouder- Kindgymnastieklessen zijn op: dinsdagmorgen van 9.00- 10.00 uur (1-3 jarige kinderen) o.l.v. Willem Jan Kerkhoven. Van 10.00-11.00 uur (1-3 jarige kinderen) o.l.v. Willem Jan Kerkhoven. Op woensdag morgen van 10.00-11.00 uur (2-3 jarige kinderen) o.l.v. Em mie de Graaff. Op donderdagmorgen van 9.00-10.00 uur (1-3 jarige kin deren) o.l.v. Jacqueline Zwij nenburg. En van 10.00-11.00 uur (1-3 jarige kinderen) o.l.v. Jacqueline Zwijnenburg. Voor meer info: TOOS, tel. 0182-613839 640277 of op www.tooswaddinxveen.nl. Alle nieuwe leden mogen in ieder geval twee keer op proef mee doen. GOUDA/WADDINXVEEN - Het juniorenvoetbalteam van het Groene Hart zal ook in 2005 deelnemen aan het toernooi om de Haarlem Cup. Het toernooi wordt gehouden van dindag 26 juli tot en met zaterdag 30 juli 2005. In 2003 en 2004 behaalde het Groene Hartteam resp. een eerste en tweede plaats tegen on der meer BK Sport uit Zweden en HFC Haarlem. De commissie rond het Groene Hartteam is druk bezig met Tiet scouten van jeugdspelers voor het komende toernooi. Organisator-scout Piet den Boer uit Bodegraven hoopt voor het einde van het jaar de se lectie rond te hebben. De com missie bestaat verder uit Paul van Veen (trainer/coach en eveneens trainer van RVC'33), Bas Brands (verzorger en jeugd- trainr van DONK), Henk Zaal (leider en bestuurslid Zwam- merdam) en Rolf Kerkman (as- sistent-scheidsrechter). werd 1-1 waardoor de achters- voor de Bergambachtenaren groter werd. Tot vlak voor tijd behield Waddinxveen een 0-1 voor sprong door een doelpunt van Rene van der Sluis. Vijf minuten voor tijd redde Johan Anker een punt voor Bergambacht. Ko mend weekeinde wordt begon nen aan de tweede helft van de competitie. Het programma voor zaterdag is: WDS-Be Fair, Siveo-Moerka- pelle, zondag 5 december: RVC'33-WSE (wedstrijd van de week), Groeneweg-CKC, Nico- geroes naast Flyers, 53-53. De verlenging verliep erg spannend en met nog zeven seconden te spelen en één punt voorsprong voor Cangeroes, was het Wolter Zwijnenburg, die in de laatste seconden met een driepunter Flyers de eerste overwinning be zorgde. Topscoorder Wolter Zwijnenburg 14 en Rob Geelen 10. Hoewel thuis nog gemakketijk was gewonnen van Grasshop pers 2, liepen de dames van Fly ers in Katwijk tegen een duidelij ke 59-40 nederlaag aan. Volgens coach Clarence Alvares was het van de kant van Flyers een slech te wedstrijd. Geen moment kon den de dames in hun spel ko men. Dit in tegenstelling tot de Katwijksen, die frank en vrij hun spelletje speelden en met de meest ónmogelijke ballen scoor den. De zeven punten achters tand bij rust, 28-21, kon Flyers in de volgende twee kwarten niet meer goedmaken. Anita van Unen was met 14 punten de bes te Waddinxveense schutter. schap van de KNSB opgezegd. „Er is nog wel geld in kas, maar dat zullen we laten verrijden in wedstrijden voor schooljeugd", sprak voorzitter Piet Versluis. Andela: „Als ik de ledenlijst van toen inkijk dan zijn er velen die nu geen lid meer zijn. Op den duur wordt de interesse minder. We hebben nu meer jeugd dan vroeger. Wij houden geen acties op scholen, maar de jongens en meisjes meldden zich via vriend jes aan. Ook zorgen we dat er re gelmatig uitslagen van wedstrij den in de krant komen. Ik weet niet wat een echte ouderwetse ijswinter voor effect op ons le dental heeft. Ik heb als bestuurs lid nog niet zo'n ijswinter meege maakt". Sinds de opening van de nieuwe kunststof-atletiekbaan in Wad- dinxveen-Noord houdt Gouwe Streek daar op woensdagavond de droogschaatstraining. „Niet allen trainen om wedstrijden te rijden. Ik train omdat ik een goe de condtie wil hebben voor als er in ijswinter tochten worden gere den. 's Zomers worden andere activiteiten georganiseerd zoals een stranddag op een bezoek aan de dierentuin. Wij hebben niet al leen leden uit Waddinxveen, maar ook Hazerswoude, Bo skoop, Reeuwijk, Moordrecht en Moerkapelle. Aan het eind van het seizoen worden in maart op De Uithof de clubkampioen- schappen gehouden. In de zo mermaanden liggen we een poosje stil, maar in september be- veld werd gezonden. In het veld was dat niet te merken. In de laatste minuut raakte Menno Verschoor de buitenkant van de kwamen beide teams niet aan paal. De lijst wordt aangevoerd laas Boys-Waddinxveen. een vijfde set. In de vijfde set maakte Be Fair veel fouten en kwam op een 10-4 achterstand. Met een invalbeurt van Merel de Best wist het Waddinxveense team het tij te keren. De vijfde set eindigde in een overwinning met 12-15. als negenendertigste in de totaal- uitslag". Winnaar werd de Keni- aan Bernard Kipyego in een van 29 minuten en 38 seconden over de tien kilometer op hetzelf de parcours als waar volgend jaar de EK cross wordt gehouden. Be ter deed Jolanda Verstraten, de vriendin van Joost Blokland, het bij de dames waar zij als vijfde eindigde. Ook zij gaat naar de EK cross. De geselecteerde crossers WADDINXVEEN - Met de rui- trainen volgend weekeinde in me overwinning van vorige Schoorl om daarna op donderdag week tegen ACKC, vertrok Kor- af te reizen naar Berlijn om ver- bis 2 vol goede moed naar Bode- volgens per bus door te gaan graven. De tegenstander die op Heringsdorf. De tweede het programma stond was Vrien denschaar. Korbis begon niet goed. Na een stand van 2-2 liep Korbis achter de feiten aan. Dat resulteerde in een ruststand van 8-6 in het voordeel van Vrien denschaar. De tweede helft was niet veel beter Korbis wist nog een keer op gelijke hoogte te ko men (10-10), maar kon geen voorsprong nemen. Tien minu ten voor tijd moest Matthijs Koorevaar het veld verlaten met een vervelende knieblessure, plaats (137.225), Jan Kersbergen Zijn vervanger was Martijn Gra veland. Vriendenschaar ging ge woon door met het eigen spel en ten, dit bracht hem op een ge middelde van 138.560 punten. Tine Lutgendorff werd derde (1350) en staat nu in het alge meen klassement op de tweede soep en en inschrijfgeld). Er worden ze ven rondes gespeeld. Inschrijven kan bij Arie Boer, tel. 079-3315205 of 06-23671549 of Richard Boer tel. 06- 13218187/0615090289. Voor meer informatie zie www.home.zonnet.nl/degou- werijders. 500 metertijd al verbeterd. Zij stedentocht 35 keer gefietst. In reed in het nieuwe seizoen al een 1984 ben ik Waddinxveen gaan lage 43'er en Jeroen een lage wonen en in Bleiswijk gaan wer- 41'er". In de week van Sinter- ken. Daar kwam ik in aanraking klaas rijdt Jetske Wiersma mee in met Gert Uittenbroek. Toen een een jeugdinterland op de Breda- collega, nu een beste vriend, die se kunstijsbaan. trainer is bij Gouwe Streek". Hans Andela, afkomstig uit het In de afgelopen twaalf jaar heeft Friese Bolsward, is nu twaalf jaar Hans Andela het ledental flink bestuurslid van Gouwe Streek zien veranderen. In de begintijd waarvan zes jaar als secretaris en waren Klaas de Knikker, Klaas zes jaar als voorzitter. Hij volgde de Redelijkheid en Bert Steenber- als voorzitter Bob van der Toom gen de meest prominente leden, op. Het schaatsen is hem als Fries Zij zijn evenals trainer Wout Hui- niet met de paplepel ingegoten, zer afkomstig van het hardrijden „Als de anderen voor de televisie naar het schaatsen van Ard en Keessie zaten te kijken was ik op de boerderij bezig. Ik ben al de ijsclub Nooit Gedacht op de vroeg met toerfietsen begonnen, laatste benen. ,Het ledental is te- De route van de Friese Elfsteden tocht voor fietsers lag vlak voor ons huis. Inmiddels heb ik de Elf- WADDINXVEEN - Een zeven klapper voor de voetbalveren!- volgd door Spirit met 23 en weer een ging Be Fair in de thuiswedstrijd Schoonhoven met 19 punten. Be houden in hotel De Unie aan de tegen Schiebroek, die met liefst FairenWOR hebben 17 punten. Kerkweg Oost 226 in Waddinx- 7-0 werd gewonnen. De Wad- In de zondagcompetitie behaal- dinxveense club, die het contract de WSE een welkome 3-1 zege in met trainer Cees Fransen met Nieuwkoop, dat volgens trainer kop koffie, 1 consumptie, 1 kop een jaar verlengde, was duidelijk Rene de Jong een off-day had. soep en twee belegde broodjes de betere ploeg. Een hogere sco- Wel namen de Nieuwkopers de re lag binnen bereik. Thijs Kruit- leiding door een doelpunt van hof opende de score voor Be Fair. Niels Balvert, maar Michael van der Spoel maakte gelijk. Een kwartier voor tijd scoorde Erik bij speler scoorde na de hervatting Kleijn na een vrije trap 1-2. Na- tweemaal in twee minuten. In de dat Jordy Vijfhuizen van Nieuw- 59ste minuut liet Thijs Kruithof koop met een rode kaart was weggezonden liet WSE 1-3 aan tekenen door invaller Hishe Ber- hane. paald door de goed spelende Bergambacht-Waddinxveen Thijs Kruithof. Schiebroek had geen geluk met schoten tegen lat tand op koploper Kickers en paal. Moerkapelle verloor in een mat te wedstrijd met 1-0 van Leonid as waardoor de blauwwitten nu in de derde klasse alleen onder aan staan. Een kwartier voor tijd scoorden de Rotterdammers na een verre uittrap van de doel man. Een deel van de tweede helft speelde Leonidas met tien huurd ijs kunnen trainen en wedstrijden rijden. Ook al blijft een ijswinter uit, dan gaan de ac tiviteiten bij Gouwe Streek van september tot april normaal door. „Wij rijden wekelijks op De De schaatsers van Gouwe Streek trainen elke woensdagavond op de nieuwe kunststofbaan in Uithof in Den Haag en het Silver- Waddinxveen. Daarnaast wordt enkele malen per week op kunstijs geschaatst. Rechts staande dome in Zoetermeer", vertelt voorzitter Hans Andela (51) van Gouwe Streek, „Op vrijdag gaat gauw zie je ze vooruit gaan". de jeugd in twee groepen naar De licentiehouders kunnen regel- Den Haag en wordt van matig deelnemen aan de wed- 17.00 tot 19.00 uur op strijden. Inmiddels zijn twee jon- t kunstijs gereden. De ge leden van Gouwe Streek J jongste jeugd schaatst doorgedrongen tot de gewestelij- op zaterdagavond van uit Waddinxveen stak in uitste kende vorm en eindigde als tweede achter Michel Butter. Minder goed verging het zijn t Ton. De Moordrechtenaar kon niet goed afzetten en plaatste zich niet. Ook Joost Blokland liep bij de senio ren niet zoals hij wilde. De Wad- dinxvener is een half maandje WADDINXVEEN - De tweede ziek geweest en dat zorgde voor competitie veldrijden van de een terugslag. „Tijdens de trai- Goudse Ren- en Toerclub Excel- ning vrijdag ging het niet lekker sior is zondagochtend 28 no- en wist ik het al. Ik heb de wed- vember van start gegaan in het strijd wel uitgelopen en eindigde Groenhovenpark te Gouda. John Spek uit Waddinxveen zet te zijn zegereeks van de eerste competitie voort door te winnen van Dennis Craanen en Harald van der Ham. Bij de B-klasse gaf de 14 jarige X O' af 19.00 uur in Zoeter meer en de senioren op zaterdag- (15). Zij nemen deel aan landelij- ochtend 7.00 uur en op maandagavond vanaf 21.15 uur op De Uithof. Dan zijn zij vaak kwart over elf weer thuis. Voor het vervoer naar de ijsbanen met de zij als vijfde en Jeroen van der de auto is een schema opgesteld Helm in dezelfde leeftijdsgroep begeleiders en ouders. Wij als achttiende. In het schaatsjaar- boek 'Schaatsseizoen 2003-2004' waarvan kort geleden de 32ste uitgave verscheen staat Jetske WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 21 WOENSDAG 1 DECEMBER 2004 Coenecoop 397 2741 PN Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 59 09 I Nationale Auto Pas Ki frnif'Car ninii== s Bouwjaar: 2000 Km. Stand: 54.495 Uitvoering: 3-deurs I Kleur: Zwart Opties: Stuurbekr. Elektr. Ramen S Airco Met. Lak/ Centr. Deurvergr. Licht Metaal Velgen/ Radio Cd-Speler J Car-kit (Nokia) BOVAG GARANTIE

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 21