r makelaardij Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! I I NVM Voor een glasheldere visie. Wij staan altijd voor u klaar: ook op zaterdag! Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen i Boskoop Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen '7 y deServiceDesk Jan Dorrekenskade Oost 24 Vraagprijs 799.000,- k.k. Noordeinde 47 Vraagprijs 189.000,- k.k. Zuidplaslaan 419 Vraagprijs 168.500,- k.k. Molenring 107 Vraagprijs 306.000,- k.k. Vraagprijs 467.000,- k.k. Woubrechterf 51 Vraagprijs 384.000,- k.k. Mozartlaan 83 Vraagprijs 219.000,- k.k. Elzenhorst 43 Vraagprijs 144.000,- k.k. i i ■_van’t hof ft Algemeen: In romantische stijl gebouwde geschakelde bunga low met garage, vrijstaande houten berging, fraai aangelegde voor-, zij- en achtertuin en een oprit voor 3 auto’s. Bwjr. ca. 1957, eigen grond 791 m2, woonopp. ca. 155 m2, inhoud woning ca. 610 m3 en garage ca. 69 m3. Bijzonderheden: Elektrische buitenzonwering, rolluiken en alarminstallatie. Het gehele buitenschilderwerk, incl. de witte muren, is in mei 2004 uitgevoerd. Rustig en centraal gesitueerd, direct bij het station, scholen en winkels. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: Volledig geïsoleerde en netjes onderhouden 2/1 kap woning in kindvriendelijke woonwijk. De oplevering is in overleg. Algemeen: Aan het Noordeinde gelegen hoekwoning van een 3 onder 1 kap met vrij uitzicht over de polder. De woning is in 1999 vergroot d.m.v. een aanbouw, heeft een inhoud van ca. 208 m3 en 200 m2 eigen grond. De entree van de woning zit aan de achterzijde en kan bereikt worden langs de woning via de tuin. De diepe, ca. 19 meter, tuin (O) is keurig aangelegd en heeft een vrijstaande houten berging. Bijzonderheden: Diverse hardhouten kozijn met dubbel glas, uitbouw van 1999, keuken, badkamer en dakkapel van 2000. Zowel de woning als de uitbouw zijn niet onderheid. Algemeen: In appartementen complex ’t Suytende gelegen 3 kamer appartement met balkon (Z/W). Het appartement is bereikbaar middels afgesloten entree met intercom en lift. De berging bevindt zich op de parterre. Het bouwjaar is 1994. Winkels en openbaar vervoer bevinden zich in de directe omgeving. Bijzonderheden: Zowel de woonkamer als de slaapkamer aan de achterzijde zijn voorzien van elektrisch bedienbare zonwering. De servicekosten bedragen circa 104,44 per maand. De oplevering is in overleg, maar kan eventueel per direct. Van Hogendorpplein 4 Gouda Centraal telefoonnr. 0182 - 59 92 55 Internet www.deservicedesk.nl E-mail info@deservicedesk.nl deServiceDesk heeft advieskantoren in Alphen a/d Rijn. Bodegraven, Boskoop, Gouda Goverwelle.Waddinxveen en Zoetermeer. Bijzonderheden: De woning is grotendeels v.v. hardhouten kozijnen met dubbel glas. Nieuwe badkamer (ca. 2002) en c.v. ketel (2002). De oplevering is in overleg. met Toilet Algemeen: In ruim opgezette woonwijk, bijzonder netjes onder houden hoekeengezinswoning met garage. Deze keurige woning is vrij gelegen tegenover een weiland aan de voorzijde en ligt tevens vrij aan de achterzijde. De tuin (W) heeft een achterom en een grote garage met inrit van het woonerf. Bijzonderheden: Goed onderhouden eengezinswoning welke netjes is bewoond. Een woning waar u zo in kunt trekken. Oplevering in overleg. Biezen 132 Algemeen: In fraaie stijl gebouwd, vrijstaand woonhuis met stenen aan bouw met gedeeltelijk houten dakopbouw, aangebouwde stenen garage v.v. stalen kanteldeur en radiotor. Sfeervolle voor-en zijtuin, vrij gesitu eerd zonneterras op het Zuidoosten, eigen parkeerterrein voor 5/6 auto 's. Bwjr. 1928, 495 m2 eigen grond, 140 m2 woonoppervlakte en inhoud van ca. 460 m3 en garage ca. 90 m3. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182-61 80 55 Telefax 0182-61 84 38 Zijde 25, 2771 EJ Boskoop Telefoon 0172-23 24 94 Telefax 0172-23 26 48 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl boskoop@hof-makelaardij.nl Internet: www.hof-makelaardij.nl deServiceDesk is een initiatief van de Van 't Hof Groep die hiermee haar diverse activiteiten als hypo theken, verzekeringen en financiële planning in één organi satie heeft geïntegreerd. Onze glasheldere filosofie staat beschre ven in onze brochure, die u natuurlijk gratis kunt aanvragen. Maar natuurlijk kunt u ook een vrijblijvend een afspraak maken met een van onze medewerkers voor een informatief gesprek en een persoonlijk advies. Bijzonderheden: De badkamer in houten dakopbouw is gerealiseerd in 1999 en is geheel geïsoleerd. Laminaatvloeren op parterre en verdie ping. De keuken, eetkamer, bijkeuken en badkamer zijn v.v. plavuizen. De woning is v.v. dubbelglas met uitzondering van de bijkeuken. Riant wonen aan rustige, lommerrijke laan! De oplevering is in overleg. Indeling: Entree/hal met toilet met fonteintje; Meterkast; Luxe uitgevoerde keuken aan de voorzijde met eetkamer en travertinvloer; De keuken (1999) is in U-vorm opgesteld en v.v. een natuur steen werkblad en inb.app.: koelkast, vriezer, combimag netron, vaatwasser, close-in boiler, keramische kookplaat en RVS schouw; De woon kamer (ca. 35 m2), welke is v.v. een parketvloer (massief) is uit gebouwd met een erker met openslaande deuren. Ie Verd.: Overloop; 1 Grote slaapkamer aan de voorzijde met vaste kasten- wand; Badkamer met ligbad, hang closet, wastafel en ligbad; 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde met vaste schuifwandkast. 2e Verd.: Zolderruimte met dakvenster, aansl. wasapp. en c.v. ketel (2002); 1 Slaapkamer aan de voorzijde met bergruimte; Op deze verdieping is nog een extra kamer te realiseren. Indeling: Entree/hal met meter kast; Toilet met fon teintje; Royale L-vor- mige woonkamer met straatgericht zit gedeelte, de eetka mer is aan de tuinzij de gesitueerd en v.v. een schuifpui naar de tuin; Semi-open keuken met L-vormige keukenopstelling v.v. inb.app.: vaatwasser, oven, gaskookplaat en koelkast. Ie Verd.: Overloop; Toilet met fon teintje; Badkamer met ligbad, douchecabine en vaste wastafel; 2 Slaapkamers aan de a.z. waarvan 1 met dakkapel; 1 Grote slaapka mer boven de garage met Velux dakvenster; 1 Grote slaapkamer aan de v.z. met vaste kast en laminaatvloer. 2e Verd.: Overloop met berg ruimte, aansl. wasapp. en c.v.-combi opstelling; 1 Slaapkamer met 2 kleine Velux dakvensters en bergruimte. Indeling: L-vormige gang met meterkast; Woonkamer met erker, open (gas)- haard en openslaan de deuren naar het terras; 2 Zij slaap kamers, beiden v.v. een vaste wastafel en 1 kamer met deur naar de achter tuin; Toilet met fon teintje; 1 Achter- slaapkamer met deur naar de badkamer met ligbad, douche en vaste wastafel; Keuken met inb.app.: keramische kookplaat, oven, koelkast en vaatwasser; Eetkamer met entree/voordeur en openslaande deu ren naar het terras aan de achterzijde; Toegang tot de garage met elektrische kanteldeur, lichtkoepel, wasbak en aansl. was app. Verd.: Slaapkamer aan de voorzijde met vaste wastafel; Open zolderruimte met opstelling c.v.ketel en gasboiler. Algemeen: In de wijk "Zuidplas" nabij winkels, scholen en open baar vervoer gelegen 2/1 kap woning met inpandige garage. Bwjr. ca. 1989, 244 m2 eigen grond en inhoud ca. 550 m3. Verder is er de beschikking over een voortuin met parkeermogelijkheid voor 1 auto en een keurig aangelegde ca. 15 m. diepe achtertuin (NO) met achterom. Algemeen: Op zeer groenrijke locatie, rustig tegenover een groenvoorziening gelegen eengezinstussenwoning. Deze, aan gewilde locatie, gelegen eengezinswoning is gebouwd in ca. 1969 en heeft een inhoud van ca. 350 m3. De ligging van de woning is zeer gunstig t.o.v. winkels, openbaar vervoer en scho len. De achtertuin (Z/O) is bestraat en beschikt over een aange bouwde berging. Indeling: Entree/hal meterkast; met fonteintje en afzuiger; Trapkast; L-vormige woonka mer met schuifpui aan de tuinzijde; Gesloten keuken met een rechte keu kenopstelling (1999) zonder inb.app.; Bijkeuken met wasmachi- ne-aansluiting, boiler en tegelvloer; De gehele begane grond is v.v. een tegelvloer. Ie Verd.: Overloop; Royale slaapkamer aan de a.z. met balkon en vaste kast; 1 Slaapkamer aan de a.z.; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; Badkamer met ligbad/whirlpool, douchecabine, hangend closet, wastafelmeubel en vloerverwar ming (c.v.gestookt). 2e Verd.: Voorzolder met dakraam, c.v.ketel (2002); 1 Slaapkamer met dakkapel. VAN 'T HÓF i GROEP Indeling: Begane grond: Hal met j trap en garderobe; I Toilet; Studeerkamer; I Woonkamer met erker, spachtelputz wanden l| en openslaande deu- I ren; Keuken (Siematic) I v.v. inbouw gaskook-1 plaat, afzuigkap, oven, koelkast en beloopbare kelder; Eetkamer; Bijkeuken v.v. c.v.-ketel en 145 liter boiler, aansluiting/afvoer wasmachine droger en uitstortgootsteen. te Verd.: Overloop; 1 voorslaapkamer v.v. inbouwkasten; 1 Zijslaapkamer v.v. inbouw- kast; Betegelde douche v.v. zitbad en wastafel; 1 Achterslaapkamer v.v. inbouwkast; Betegelde badkamer met ligbad, douchecabine, wastafel, han gend toilet, kast, 2 designradiatoren, elektrische vloerverwarming, halogeen spots, Veluxraam en deur naar het dakterras. 2e Verd.: Bevloerde bergzolder. Indeling: Entree/hal met gar- derobenis en inter com; Meterkast; CV kast met Vaillant combi ketel ca. 1994 en mechanische ventilatie unit; Toilet met fontein tje; Badkamer met douchehoek, was machine en droger- aansluiting; Woonkamer (ca. 24 m2); Open keuken (ca. 10 m2) met L-vormige keukenopstelling v.v. natuurstenen aanrecht- blad, koelkast, vrieskast, gaskookplaat en afzuigkap; 1 Slaapkamer aan de achterzijde (ca. 2.74 x 4.84m) met vaste kastenwand en toegang tot het balkon; 1 Slaap/hobbykamer aan de voorzijde (ca. 2.74 x 3.07m) met vaste kastenwand. I Kantoren in B Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Algemeen: In een appartementencomplex op de 6e woonlaag gesitueerd 3-kamer (v/h 4) appartement met berging in de onderbouw gelegen op een zeer centrale locatie in Waddinxveen. Dit appartementencomplex is gunstig t.o.v. twee kleine winkelcentra, N.S.-station en ander openbaar vervoer gelegen. Het appartement heeft een woonopp. van ca. 85 m2 (incl. het op het Westen gelegen balkon). Middels de afgesloten entree bereikt men de liftinstallatie en het trappenhuis. Indeling: Entree/gang met vaste kast en meter- kast; Royale hal met I toegang tot alle andere vertrekken; 1 Grote slaapkamer met 2 vaste kasten aan de voorzijde (ca. 3.58 x 3.24m); Toilet met fonteintje; Douchegelegenheid met granitovloer, douchehoek en wastafel; 1 Slaapkamer aan de balkonzijde (ca. 4.00 x 4.29m); Grote woonkamer (ca. 26 m2) met toegangsdeur naar het bal kon; Woonkeuken (ca. 12 m2) met standaard keukenopstelling en aansluiting wasapparatuur. Bijzonderheden: De bijdrage aan de VvE bedraagt 176,- per maand, incl. voorschot stookkosten. Oplevering per direct. Dit appartement is onderdeel van een project waarbij huurwoningen, welke leeg komen worden ver kocht, derhalve is er een vaste projectnotaris bij dit project betrokken. Indeling: Entree/hal; Open keuken (2000) in de aanbouw (1999); De keuken heeft een rechte opstelling, 2 zijdig, met inb.app.: gaskookplaat, RVS schouw, koelkast en combi magnetron C.v. ruimte met c.v. ketel (2000); Tussenhal met toiletruimte; Wasruimte; Badkamer (2000) v.v. ligbad, wastafel en doucheca bine; De oorspronkelijke woning wordt bereikt via een studeer- ruimte welke overgaat in de sfeervolle woonkamer van circa 30 m2. Ie Verd.: 1 Grote slaapkamer over de volledige diepte van het huis v.v. dakkapellen en vaste kast, aansluitend een 2e slaapka mer met dakkapel welke apart betreden kan worden. t,

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 24