Indoorsoccer Tournooi blij met IINIO @(g)5@g)@0© [rö®(F(o)g)0®© II g)0®© TOOS start promotiecampagne Ereleden benoemd Jansen wint Oliebollenschaak /]F Slingerland op eerste plaats Nynke Pereboom eindigt achter Linda Verdouw Atletiek www.groenecomputershop.nl Regionale Kampioen schap Driebanden Kampioenschappen Tennis voor Boomkwekers in regio Boutrit De Groene Computershop Open Tweede plek Blokland Polodames in kwartfinale WSE tegen Bergambacht Bedrijven gezocht voor zaalvoetbal receptie Van Uden-De Nieuwjaars borrel T.O.O.S. Groot assortiment 2e hands computers Betaalbare nieuwe computers Specialist in laptops volgende gymnastiekzalen; De 4 Voor meer info: 06-53840272. Gebruikte 6 nieuwe computers Aanbiedingen: hout uit Moordrecht, die wereld kampioen werd in de in Zuid- Korea ontstane gevechtssport dinxveen in het nieuwe jaar te promoveren naar de Bundesliga. In Duitsland ligt het niveau van het schieten een stuk hoger dan in Nederland. REGIO - Voor de zevende maal worden in 2005 de nationale kampioenschappen tennis boomkwekers Niet alle clubs hebben de instel ling van UNIO. Ook dit keer was er een team dat zich op het laatste moment, nadat de pro grammaboekjes waren gedrukt, terugtrok (Veenzoom), andere clubs verschenen met incomple te elftallen. Gouderak-trainer Teun Baas moest een beroep Bij de mannen werd de Goudse betaald voetbalscheidsrechter Kevin Blom gekozen tot sport man van de Goudse regio in het jaar 2004. Blom, die in 1992 met scheidsrechteren begon en in het amateurvoetbal snel omhoog schoot, staat inmiddels op de in ternationale lijst. Blom bleef de Nieuwerkerkse zwemmer Ro bert Lijesen en de Goudse biljar ter Joop van Veen voor. Beiden werden nationaal kampioen in hun tak van sport. een snelschaaktoemooi bestaan de uit 12 ronden. De 29 deelne mers werden geplaatst in één groep en er waren prijzen voor de nummers 1, 12 en 22. Club- een sterke start en pakte na de vierde ronde de koppositie met een 100% score. Bart en Mark Arjan en Erik Hennink. Deze vijf gingen uitmaken wie er met de titel aan de haal zou gaan. Mark werd na een aantrekkelijk duel met 4-2 ver slagen en vervolgens kweten de Oudewatemaren zich van hun Bel voor meer info: 0182 51 33 23 of mail naar: aertsglas@planet.nl De Bruijn. De eindstand: 1. UNIO, 2. Gouda 27, 3. DSO, 4. Moordrecht, 5. Watergras, 6. BVCB. WADDINXVEEN - Aanstaande zaterdag speelt dames 2 van de Z&PC Van Uden-De Gouwe om 18.45 uur de kwartfinalewed- Bedrijven die geïnteresseerd zijn en die zich willen inschrijven of meer informatie willen ontvan gen kunnen contact leggen door te e-mailen naar: ypsecurity@yp- security.nl of door te bellen met: 06-24562698 06-41012800. (05,91)-Moerkapelle/Gouda. De wedstrijden worden ge speeld in Zaal de Carambole aan ter Leo Moerman de benoeming van twee nieuwe ereleden be kend. Het zijn Nel Klos-Ver- plaats gevonden. De hoogste prijzen waren minder hoog en de laagste prijzen minder laag. Een gebaar waarvan de over heid een lesje kan leren vond nastiek Turnen en Acrogym voor jongens/meis-jes/da-mes en heren. Trimmen en bewegen WADDINXVEEN - Young Pro fessionals Events is op zoek naar diverse bedrijven uit Waddinx veen en omstreken die mee wil len doen aan een bedrijvenzaal- voetbaltoernooi. Dit toernooi zal gegeven worden op zaterdag avond 9 april 2005 in De Dreef. Het toernooi zal gespeeld wor den in twee pouls met ieder vier teams. Teams moeten bestaan uit acht personen. za ten maakte UNIO korte metten met de naast bedreigers. De wedstrijd tegen Gouda 27, een combinatie met de ONA-voet- Gouwe elkaar een sportief, doch bovenal gezond 2005 toe. Aan vang 19.30 uur. Voorafgaand aan de receptie worden, al even tra ditioneel, de familie-estafettes gezwommen in het zwembad. Deze wedstrijden beginnen om 18.45 uur. Opgeven bij Eef Over dam. WADDINXVEEN - Wim Slinger land jr, derde in het algemeen klassement bij de Waddinxveense sjoelers, behaalde de eerste plaats in de zevende ronde. Hiermee nestelde hij zich boven Jan Kers bergen die met 1300 punten op de vierde plaats bleef steken. Frans Bouwmeester werd tweede en Kees Kuipers werd met zijn derde plaats niet onttroond van nooi wordt in 2005 gespeeld op vrijdag 21 januari en zaterdag 22 januari in de tennishal van Sportcentrum Midden Boskoop, Sportlaan 1 te Boskoop. In het nieuwe jaar, wordt een nieuw lesrooster aangehouden. Er worden lessen gegeven in de WADDINXVEEN - Deze week is de Waddinxveense Jazzdans- en Turnvereniging TOOS met een promotiecampagne begonnen. In het nieuwe jaar wil TOOS het publiek kennis laten maken met TOOS en uitleg geven over het lesaanbod voor jong en oud. In de helft van Waddinxveen wor den circa vijfduizend huis aan WADDINXVEEN - Zaterdag 8 januari 2005 heeft TOOS weer haar jaarlijkse Nieuwjaarsborrel. In de zaal aan de Staringlaan 18 is er gelegenheid om onder het genot van een hapje en een drankje elkaar te feliciteren met het nieuwe jaar. Ook kan er van gedachten gewisseld worden over het afgelopen jaar en de plannen voor het komende jaar. En iedereen kan natuurlijk de WADDINXVEEN - Op 7, 8 en 9 kampioenschappen tennis voor januari wordt het regionale boomkwekers 'Floramedia kampioenschap 2004/2005 drie- Open' georganiseerd. Dit spor- banden klein hoofdklasse ge- tieve, maar vooral gezellige toer- speeld. De wedstrijden begin nen vrijdag om 19.00 uur, zaterdag om 11.00 uur en zon dag om 12.00 uur. Een ieder, werkzaam in de Ne derlandse boomkwekerijsector en liefhebber van tennis, kan deelnemen aan dit toernooi. Spelvreugde staat voorop bij dit (0,879)-De onderlinge, sportieve gebeuren van vakgenoten. Inschrijven voor dit toernooi is mogelijk met één of meerdere heren-, dames- en/of gemengddubbels per be- een geldprijs van 600 euro. De afgelopen drie jaar haalden zij 2100 euro binnen. Voor clubs, die tijdens de winterstop op trainingskamp gaan, een welko me aanvulling op het te beste den budget. Door Bert Hertog WADDINXVEEN/GOUDA - De organisatoren van het jaar lijkse Amstel Indoor Boarding Soccer Tournooi zijn blij met de vaste deelname van UNIO. De Oudewaterse club, uitkomend in de tweede klasse, verschijnen doorgaans met een sterke selec tie en is daarmee erg succesvol. Afgelopen week won UNIO voor de derde achtereenvolgen de maal het toernooi, dat dit keer weer in de sporthal De Dreef in Waddinxveen zog. Beide spelers hadden 3 ge wonnen en een keer remise ge speeld, namelijk tegen elkaar. het toer- Ronald kon zijn koppositie niet behouden, verloor drie maal op rij en was dus uitgeschakeld voor de titel. Na de zevende ron de had Mark van Putten de lei ding genomen, gevolgd door e-mail: floramediaopen@wana- zijn broer Bart, Barthold Jansen, doo.nl. De toemooileiding van de Floramedia Open is in han den van: Agnes Laport, Peter van den Hoven, Jan Ramp, Peter bleef sterk spelen, had nog geen Zevenhoven en Jan Spek. enkele keer verloren en alleen na afloop bij de prijsuit- ben al eens (geld)prijzen in het reiking van een groot succes. De toernooi gewonnen". prijzen voor de beste keeper en beste speler van het toernooi, beschikbaar gesteld door Spor- tiek, gingen naar resp. Michel van Watergras en Ru ben Eskalino van DSO. De ove rige prijzen werden uitgereikt door Ben de Bruijn van SV lige wijze hun sport te laten be- Gouda. Hij vertelde dat een ni- drijven. Ook werd gerekend op vellering in de geldprijzen had een flinke belangstelling van het publiek. Maar tot dusver is daar nog niet veel terecht gekomen. Er wordt dan ook gedacht aan een andere opzet „Ik we jaar voor Gouda 27. weer van de partij Gouda-voorzitter Jan Kuyterink kunnen zijn. We heb- sprak bouw van TOOS aan de Staring laan klaar en worden de lessen vanuit de J.Postlaan voortaan ook gegeven in het Sportcom plex van TOOS aan de Staring laan. Wie vragen heeft over een van der met uitgebreid lesrooster niet heeft ontvangen, kan bellen den, donateurs, sponsors en be- met (0182-613839 640277) of gunstigers van Van Uden-De kijken op de nieuwe web-site van TOOS: www.tooswaddinx- veen.nl. WADDINXVEEN - Aanstaande donderdag 6 januari wordt de traditionele Nieuwjaarsreceptie van Van Uden-De Gouwe weer gehouden in de bar van Gou- de lessen bij TOOS of de fol- webad 'De Sniep'. Tijdens deze bijeenkomst wensen bestuur, le- Van de zes Goudse verenigin gen dedeh er twee mee. Het toernooi is destijds opgezet om Riemeijer de voetballers uit de Goudse re gio in de stille periode tussen kerst en oud en nieuw op gezel- GOUDA - De komende maan den staan de volgende atletiek- lopen op het programma: zater dag 15 januari: vijftiende Boskoopse Vieling Flora Run in Boskoop over 5 en 10 km, vanaf 13.30 uur, zondag 23 januari: Biesheuvelloop in Maassluis over 21.1 km voor Zuidersterse- rie, aanvang 13 uur, zaterdag 19 februari: Heinenoord Tunnel loop in Oud Beijerland over 21.1 km voor Zuidersterserie, 12 uur, zondag 6 maart: Twintig van Al- phen, start vanaf 12 uur, zater dag 19 maart: drieenvijftigste Reeuwijkse Piassenloop van SC Reeuwijk in Reeuwijkse Hout over vijftien kilometer, vanaf 12.20 uur, 27 en 28 maart: Paas- wandeltweedaagse in Utrecht, 3 april: Dwars door Dordrecht over 10 km voor Zuidersterse rie, aanvang 13 uur, 23 april: Midden Hollandloop in Bode graven van stichting Triathlon Bodegraven, vanaf 12.15 uur, 21 mei: nationale Lenteloop in Pa- pendrecht voor Zuidersterserie over 15 km, aanvang 14.15 uur, 29 mei: De Zuidersterloop in Capelle aan den IJssel over 15 km, aanvang 13.05 uur. werd gehouden. Naast de fraaie wisselbeker van I NC&T incasso uit k Gouda ontvingen de Oudewatemaren Duikelaar in de Zuidplas, het ei- Nieuwjaars- gen home van TOOS De Staring laan in de Vondelwijk en als laat ste in de J. Postlaan in de Componistenbuurt. Medio maart/april 2005 is de nieuw- QOUWC A De deelnemers zijn: Smink M. (l,003)-Delft/Vlietlanden, Bruijn J.C. de (0,971)-Inn 't Veld/Veen en Rijnstreek, Man netje I.C. 't (0,937)- Drieb. Ver.Rijnmond Rotter dam, Kroon W. Tobbe/Vlietlanden, Plugge A. (0,870)-De Beek/Den Haag, Posthumus M. (0,869)-Houdt ze Over/Dordrecht, Krogt J. v/d (0,779)-De Brug/Gouda, Goes drijf of per combinatie van be- R.J.C. (0,756)-De Walvis/Krim- drijven. Per persoon is één in- penerwaard, res: Vlist N. vd schrijving mogelijk. De indeling is naar speelsterkte en er wordt in twee dagen tenminste drie maal een partij van ongeveer 45 de Brugweg 8 in Waddinxveen. minuten gespeeld. Het inschrijfgeld bedraagt 8,- eu- WADDINXVEEN - Tijdens de winterstop heeft de voetbalclub Ook de 24-jarige Jasmijn Klein- WSE een tweetal oefenwedstrij den vastgelegd. Op zondag 9 ja nuari wordt geoefend tegen Ber gambacht, een week later tegen hapkido, moest Linda Verdouw Stolwijk. laten voorgaan. Nynke Pere- Op zondag 23 januari hervat boom vertelde dat zij niet teleur- WSE de competitie met een gesteld was en bedankte haar in thuiswedstrijd tegen Gouda. Op de zaal aanwezige Duitse trai- donderdag 6 januari houdt WSE ner. Met haar club SF Emstetten het bekende zaalvoetbaltoemooi hoopt het schiettalent uit Wad- voor C-junioren met deelname van prominente clubs. Moordrecht in actie tegen UNIO tijdens het Indoor Soccer Tournooi in Waddinxveen. UNIO zou het toernooi voor de derde keer winnen. (Foto: Liesbeth van der Vis) WADDINXVEEN - Bij de Sky- masters is de Boutrit verreden. De top 3 van de drie klassen was als volgt. A-klasse: 1. M.den Dunnen (solo), 2. J.Spaargaren- C.Bottemanne, 3. D .C .Me- ijerink- R.de Nijs. B-klasse: 1. A.Meij- Q.Spijker, 2. P.P.de Bruin- J.de Bruin, 3. Sj.Attema jr- S.Hoeker. C-klasse: 1. C.Boll- L. Steenvoorden, 2. R.A.Boer- M. T.Boer, 3. A.v.Herk-P.v.Herk. Wil je meer weten over puzzelrit strijd om de ManMeer!-Cup te- rijden kijk dan http: go.to/puzzelrit www.skymasters.nl. ro per persoon. Zowel op vrij- WADDINXVEEN - Op donder dagavond als op zaterdagavond dag 30 december stond het tradi- kan gebruik worden gemaakt tionele Oliebollenschaak op het van een buffet, verzorgd door programma als afsluiting van Sportcafé Midden Boskoop. Op het jaar. Het Oliebollenschaak is vrijdagavond is er live-muziek, verzorgd door de band De Ret- ro's. Ook de zaterdagavond wordt muzikaal opgeluisterd en rond 20.30 uur wordt deze gezel lige slotavond onderbroken voor kampioen Ronald Dannis had de prijsuitreiking. Inschrijfformulieren kunt u op vragen per fax of per e-mail bij de toemooileiding of afhalen in van Putten bleven in zijn kiel- het Sportcafé Midden Boskoop van het gelijknamige Sportcen trum. Een en ander is ook te vin den op de website van nooi: home.wanadoo.nl/floramediao- pen, alwaar u zich ook kimt in schrijven. Info: faxnummer 0172- 215172 of 0172-217262 of via tjes financieel nog altijd goed aan elkaar kan knopen, acht voorzitter Moerman soberheid in deze econmisch mindere tij- huis bezorgd en TOOS houdt de den geboden. Voor het nieuwe eerste weken van januari in de jaar staat de vernieuwing van de lessen open huis. In de folder toiletgroep in het clubgebouw wordt een korte uitleg gegeven op het programma. Tevens over de diverse soorten lessen bij wordt gewerkt aan een vijfjaren- TOOS en wat de mogelijkheden plan. Cor Rutgrink van de jui- zijn qua tijd en zaal, bleumcommissie, die inmiddels TOOS is een actieve sportvereni- is opgeheven, overhandigde een ging voor alle leeftijden, de jong- bedrag van 2500 euro aan de ste leden zijn 1 jaar en de oudste voorzitter alsmede de dvd, die actieve leden rond de 70 jaar. Ge- van de jubileumviering is ge- kozen kan er worden uit een van maakt en die tegen een prijs van de circa 65 lesuren die er worden 17,50 euro bij Wim Stormbroek is gegeven. Zo biedt TOOS; Gym- te bestellen. Sportief kent de club met het eerste elftal zwaar weer, maar de voorzitter hoopt dat Moerkapelle zich in de derde op muziek voor dames en heren, klasse weet te handhaven. Aerobic voor dames en heren, (Freestyle) Jazz en Streetdance voor meisjes, dames en ook he ren. En voor de allerkleinsten onder ons is er Ouder- en Peutergym (1-3 jaar), Jazztiek (4-6 jaar), Bal- tiek (5-12 jaar) en Kleu-tergym- Barthold kon in zijn spoor blij- nastiek (4-6 jaar). ven. Mark stond voor de laatste ronde een punt voor op Barthold en met een remise zou hij verze kerd zijn van de eindoverwin ning. Het liep echter anders. Barthold won van Wim Hennink en zijn hoop restte op Erik Hen nink, die het tegen Mark opnam. In die partij won Mark een toren, maar zijn stukken werkten niet goed samen. Mark gaf ongeluk kig zijn dame weg en verloor. Mark en Barthold hadden beide dezelfde score behaald, name lijk: 9 gewonnen, 2 remise en 1 verloren. De tegenstanders van Barthold hadden echter beter ge presteerd dan de tegenstanders van Mark en daarom won Bart hold Jansen het Oliebollen schaak. Nummer 12 werd Jeroen Eijgelaar, vorig jaar nog winnaar van dit toernooi, en zo ging hij met een prijs naar huis. Ook Wim Mulder viel met zijn 22e plaats in de prijzen. Eindstand: 1. B. Jansen, 2. M. van Putten, 3. E. Hennink, 4. B. van Putten, 5. A. Hennink. GOUDA/WADDINXVEEN - Maarten Blokland van AV Gouda snelde naar een tweede plaats bij de A-junioren in de Sylvesterloop in Soest. De Wad- dinxvener liet op de zes kilome ter een tijd van 20 min. en 14 sec. noteren. Zijn clubgenoot Robert Ton werd op de acht kilometer achtste in 27.53. Broer Joost Blokland eindigde bij de promi- WADDINXVEEN - Nynke Pere nenten als 21ste op de 10 km in boom, de succesvolle negentien- 36.10. jarige schutster uit Waddinx- In de Oliebollenloop in Schoon- veen, is tijdens het Goudse hoven legde de Waddinxvener sportgala in de schouwburg bij Hans van Beek, die het Bo- de verkiezing sportvrouw uit de skoopse AV'47 verruilt voor Goudse regio in het jaar 2004 PAC Rotterdam, op de vijftien niet bovenaan geëindigd. De ju- kilometer beslag op de tweede ry, bestaande uit de vier sport- plaats in 50.41. Winnaar werd journalisten Erik Winkster, Wim Daniel in 't Veen in 49.35. Op de de Lange, Erik van Leeuwen en tien kilometer zegevierde Leon Koert Westerman, plaatste van van Prooyen (AV'47) in 34.28 de drie genomineerden de mara- voor Jan Zijderlaan jr (Avantri) thonschaatsster Linda Verdouw in 35.07. uit Papekop op de eerste plaats. De 29-jarige Verdouw werd in het afgelopen seizoen winnaar van de Essent KNSB Cup. Zij eindigde tevens vooraan bij wedstrijden op natuurijs in het buitenland. zijn leidende positie in de A-klas. Pascal van Gils werd tweede en leidt de B-klas met 12857 punten. De C-klas wordt aangevoerd door voortgang van de nieuwbouw Otto Supusepa. Annie Warmelink bewonderen; zeker voor de le- staat aan kop bij de D-klas en Ma- den die de lessen volgen in de rinus Taktor bij de E. Het gemid- Johannes Postlaan of de Duike- delde van de avond was 11.608, laar is dit zeer interessant. En als van de vereniging 111.888. Het to- klap op de vuurpijl zal er een taal van de vereniging staat nu op wervelend optreden plaatsvin- 30.894.300. den, verzorgd door...tja, laat u verrassen. Het beloofd in ieder geval een spektakel te worden. Iedereen die TOOS een warm hart toedraagt is welkom om tussen 17.15 - en 19.15 uur het glas te heffen. doen op jongens van veertien, van het toernooi. vijftien jaar en ook de beide Op de finaledag waarop er meer teams van de organiserende voetballers actief waren dan er vereniging SV Gouda lagen er al toeschouwers op de tribune snel uit. Het Waddinxveense Be Fair en Jodan Boys zagen even eens een plaats in de finalepou- le aan zich voorbij gaan. De voetbalvereniging Waddinx- bailers Chris Langeveld, Natan- veen, die eveneens was uitgeno- ja Abel en doelman Karin Schar- digd, toonde geen belangstel- leman, werd na ling. Ook WSE had een uitnodiging ontvangen, maar door miscommunicatie bij de Waddinxveense club sportieve taak door het Zoeter- had die niet trainer meerse DSO door een 7-3 neder- Marcel van Dijk laag van de tweede plaats af te bereikt. „Ik houden. De tweede plaats, ge- hoop dat we honoreerd met 500 euro, was nu volgend op gen De Veene uit Almelo. De of ploeg van het coachduo Mid dendorp/Verweij speelt thuis. In de achtste finale versloeg dames 2 in Zaandam ZWV-Nereus 2 met 3-7. De Veene won hiervoor van ENC uit Arnhem, ook niet direct een bekende van dames 2. Het blijft een beetje gissen hoe de krachtsverhoudingen liggen, maar winst moet mogelijk zijn voor dames 2 van De Gouwe. Op zaterdag speelt om 19.40 uur heren 1: De Dolfijn SPAX 1 - Van Uden-De Gouwe 1 in Amster dam 'Sloterparkbad' (Lamers/Peters). Op zaondag 16 januari speelt om 19.15 uur dames 2: OZ&PC 2 - Van Uden-De Gouwe 2in Olden- zaal 'Vondersweijde' (Bosch/Helmst). I Nieuwe Haven 185 jfr MPI 2801 CW Gouda Tel. (0182) - 58 29 30 ÏDinsdag t/m zaterdag, donderdag koopavond Sportploeg van het jaar werd de MOERKAPELLE - Tijdens de footballclub Olympia uit Gouda, nieuwjaarsreceptie van de voet- die vorig jaar terugkeerde in de bélvereniging Moerkapelle in eerste klasse van het zondag- het clubgebouw maakte voorzit- voetbal. Genomineerd waren ook de korfbalclub IJsselvogels uit Moordrecht, die naar de overgangsklasse promoveerde schoor, die al vele jaren actief is en het golfteam van IJsselweide in het kantinegebeuren, en Wim dat opnieuw Nederlands kam- Stormbroek, die deel heeft uitge- pioen werd. Tot sporttalent van maakt van drie jubileumcom- het jaar werd uitgeroepen de missies en nog altijd het rad van wielrenner Michel Kreder (17) avontuur in de kantine bedient, uit Zevenhuizen. Hij won in het Speldjes voor langdurig lidmaat- voorbije jaar 21 koersen en werd schap gingen naar Maarten Boe- nationaal kampioen in de pun- vee (60 jaar), Frans van Ameron- tenkoers. Kreder eindigde voor gen en Jan Tepper (40 jaar), de Goudse karateka Syra Aarts Plonie Cammeraat, Dennis Her- (16) en de negentienjarige atleet tog en Piet van Ommeren (25 Robert Ton uit Moordrecht, die jaar). nationaal juniorenkampioen op de 3000 meter steeple chase Hoewel de vereniging de touw- werd. - 1 Je-.i WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 17 WOENSDAG 5 JANUARI 2005 I Uw kopij en/of advertenties voor het Weekblad voor Waddinxveen kunt u inleveren in de daarvoor bestemde bus in de winkel van Cl 000 Passage 208, Waddinxveen. AÈRjïfè GLASZETTER goede service garantie I V reparatie alle merken computers u heeft al een computer vanaf 119,-

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 17