1 I Waarde Certificaat Wij staan altijd voor u klaar: ook op zaterdag! Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Waddinxveen r makelaardij Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! NVM Voor een glasheldere visie. deServiceDesk is een initiatief van de I I ■’i □□fc I I i i I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I kostenloze prijsindicatie van ons huis, zonder enige verplichting Ja, wij willen graag dat er een makelaar langskomt voor een 1 k y --J» Naam: Adres:. Telefoon:. Opmerkingen/ bijzonderheden: Zijde 25, 2771 EJ Boskoop J k deServiceDesk Antares 25 Vraagprijs 228.000,- k.k. Zuidkade 13 Vraagprijs 449.000,- k.k. Kielkade 28 Vraagprijs 183.000,- k.k. Zuidkade 210 Vraagprijs 247.000,- k.k.’ Ingevuld Waarde Certificaat in een gesloten envelop opsturen naar Van ’t Hof Makelaardij, Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen of Elzenhorst 1 Vraagprijs 147.000,- k.k. Noordeinde 237 Vraagprijs 169.000,- k.k. Papaverveld 43 Vraagprijs 242.000,- k.k. Postcode/ plaats:. WWV III111111 Oplevering in overleg, indicatie maart 2005. Oplevering in overleg. Oplevering in overleg. Oplevering in overleg. Oplevering in overleg. V Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. V ■_van t hof MW8 ft Van Hogendorpplein 4 Gouda Centraal telefoonnr. 0182 - 59 92 55 Internet www.deservicedesk.nl E-mail info@deservicedesk.nl deServiceDesk heeft advieskantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Algemeen: Fraai in de woonwijk "Zuidplas" gelegen hoekeengezinswoning met vrijstaande stenen berging, leuke voor- en achtertuin gelegen op het zuid-westen. Bwjr. ca. 1996, 126 m2 eigen grond, inhoud ca. 300 m3 en woonopp. ca. 120 m2. Bijzonderheden: De woning is volledig geïsoleerd, gebouwd onder GIW-garantie, grenst aan de voorzijde aan een wandelpad en is gunstig gelegen t.o.v. diverse uitvalswegen. De woning is eventueel geschikt voor ouderen vanwege de slaapkamer en badkamer op de parterre. Algemeen: Aan de rivier "De Gouwe" gelegen, luxe afgewerkt en riant hoek herenhuis met achtertuin (W) v.v. vrijstaande stenen garage. Bwjr. 1995, 255 m2 eigen grond en inhoud ca. 600 m3 (excl. garage). Bijzonderheden: De bijdrage aan de VvE bedraagt 176,- per maand (incl. voorschot stook kosten). Oplevering per direct. Dit appartement is onderdeel van een pro ject waarbij huurwoningen, welke leeg komen worden verkocht, derhalve is er een vaste projectnotaris bij dit project betrokken. Bijzonderheden: De garage is v.v. dakisolatie, keukenopstelling v.v. elektrische kookplaat, friteuse, afzuigkap en dubbele vrieskast. Bijzonderheden: Deze woning heeft een recht van overpad voor de twee naast gelegen woningen. Zoekt u een woning met landelijke ligging met uitzicht over de polder en een heerlijk grote tuin, dan is dit wellicht uw woning! Bij zonderheden: Deze goed onderhouden woning is voorzien van hardhouten kozijnen met grotendeels dubbele beglazing en dakisolatie. De dakbedekking is in circa 1997 vernieuwd. Algemeen: Landelijk gelegen, goed onderhouden dijkwoning met pol- derzicht en op het "zuiden" gelegen achtertuin met houten tuinberging. Bwjr. ca. 1925,124 m2 eigen grond en inhoud ca. 270 m3. Bij zonderheden: Dakisolatie en nagenoeg geheel dubbel glas. Buiten schilderwerk 2004. ADSL aansluiting in meterkast. Schitterend uitzicht aan voorzijde op de levendige rivier De Gouwe en de polder. Gevarieerde bebouwing in de omgeving en nabij uitvalswegen richting steden in de randstad. Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182-61 80 55 Telefax 0182-61 84 38 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl boskoop@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Zijde 25, 2771 EJ Boskoop Telefoon 0172-23 24 94 Telefax 0172-23 26 48 Van 't Hof Groep die hiermee haar diverse activiteiten als hypo theken, verzekeringen en financiële planning in één organi satie heeft geïntegreerd. Onze glasheldere filosofie staat beschre ven in onze brochure, die u natuurlijk gratis kunt aanvragen. Maar natuurlijk kunt u ook een vrijblijvend een afspraak maken met een van onze medewerkers voor een informatief gesprek en een persoonlijk advies. Algemeen: Fraai, karakteristiek, vrijstaand woonhuis met aangebouwde berging, poort en besloten achtertuin gelegen op het westen. Bwjr. ca. 1915,167 m2 eigen grond, ca. 110 m2 woonopp. en inhoud ca. 360 m3. Indeling: Entree/hal; Meterkast; Royale T-vormige woonkamer met uitzicht over de rivier "De Gouwe", gashaard en toegang tot het terras (W); Open keuken met U-vormige luxe keukenopstelling v.v. koelkast, vrieskast, keramische kookplaat, afzuigschouw, stoomoven, combi magnetron en vaatwas- machine; Toilet met fonteintje; De begane grond is v.v. een lichte plavuizenvloer met vloerverwarming. Ie Verd.: Overloop; Toilet met fonteintje; Luxe badkamer v.v. whirl pool, royale doucheca bine, design radiator, vaste wastafel met meubel - en vloerverwarming; 1 Slaapkamer aan de achterzijde v.v. vaste wastafel; 2 Slaapkamers aan de voorzijde beiden v.v. vaste wastafel. 2e Verd.: Royale hobby-/werkruimte met c.v. combi opstelling, toegang middels schaartrap tot de bergvliering en toegang tot het dakterras; Waskamer aan de achter zijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde. Algemeen: In een appartementencomplex op de le woonlaag gesitueerd 3-kamer hoek appartement (v/h 4 kamers) met berging in de onderbouw, gelegen op een zeer centrale locatie in Waddinxveen. Dit appartementencomplex is gunstig ten opzichte van twee kleine winkelcentra, N.S.-station en ander openbaar vervoer gelegen. Het hoekappartement heeft een woonopp. van ca. 85 m2, dit is exclusief het op het westen gelegen balkon. Middels de afgesloten entree bereikt men de liftinstallatie en het trappenhuis. Indeling: Entree/hal met meterkast, garderobekast en toilet met fonteintje; Open luxe keuken (2003) aan de voorzijde, welke is opgesteld in L-vorm en is v.v. een granieten aanrecht- blad en inb.app.: vaat wasser, gaskookplaat, r.v.s. scherm, koelkast, combi-magnetron en close-in-boiler; Ruime tuingerichte woonka mer, welke is v.v. een schuifpui en open trap naar de verdieping; De gehele begane grond is v.v. een prachtige natuurstenen vloer (2002) met vloerverwar ming. le Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Luxe badkamer (zwart/wit) v.v. een whirlpool/ligbad, hangend closet en wastafelmeubel; 1 Grote slaapkamer aan de voorzijde; Deze verdieping is gedeeltelijk v.v. een laminaatvloer. 2e Verd.: Overloop met bergruimte, c.v./wasruimte met opstelling c.v.combiketel (AWB, bouwjaar 2000); Zolderslaapkamer met Velux dakvenster en massieve planken vloer. Algemeen: Aan het Noordeinde gelegen hoek/dijkwoning met achter aanbouw. De woning is gelegen op een perceel van maar liefst 315 m2 met een op het Oosten gesitueerde tuin met vrijstaande berging. De inhoud is ca. 260 m3 en een woonoppervlakte van ca. 100 m2. De woning I is verzorgd en op diverse plaatsen vernieuwd; Platdak dakkapel 5 jaar oud, dakpannen vernieuwd, kunststofkozijnen; Wat bij deze woning gerealiseerd dient te worden zijn (gedeeltelijk) nieuwe vloerbalken. VAN ‘T HOF 1 I GROEP J w Bijzonderheden: De oplevering van deze woning is in overleg. Indeling: Entree/gang aan de achterzijde van het woonhuis met toilet ruimte v.v. closet en garderobe; Woonkamer aan de voorzijde met gaskachel, trapkast en parketvloer; Open keuken standaard uit gevoerd; Tussenhal met badgelegenheid voorzien van douche cabine en wastafel, le Verdieping: Overloop met vaste kast, Velux dakvenster; 1 Slaapkamer aan de zijkant; 1 Grote slaapkamer aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde. Algemeen: Nabij het Gouwebos gelegen moderne eengezinstussenwoning met voortuin, achtertuin met houten vlonders, vrijstaande stenen ber-I ging en achterom op 107 m2 eigen grond. Deze in 1977 gebouwde gezellige woning heeft een inhoud van ca. 330 m3 en een woonopp. van ca. 120 m2. Indeling: Entree/gang met vaste kast en meterkast; Royale hal met toegang tot alle andere vertrek ken; 1 Grote slaapkamer met 2 vaste kasten aan de voorzijde; Toilet ruimte met closet en fonteintje; Douche- gelegenheid met grani- tovloer, douchehoek en wastafel; 1 Slaapkamer aan de balkonzijde; Grote woonkamer (ca. 26 m2) met toegangsdeur naar het balkon; Woonkeuken (ca. 12 m2) met standaard keukenopstelling en aansl. wasapp. Indeling: Hal met meterkast; Trapopgang; Speelse woonkamer met vide en zijraam, trapkast en laminaatvloer; Portaal met toilet met fonteintje; Badkamer met ligbad en aansl. was app.; Studeer-/hobby- X"7 kamer met werkblad; Open keuken met inb. app.: gaskookplaat (Atag), oven en afzuig kap. le Verd.: Royale overloop met glazen wand met zicht op de woonkamer; 2 Ruime slaapkamers beiden v.v. deur naar betegeld dakterras; Douche met vaste wastafel en toilet; Kast met c.v. combiketel en mechanische ventilatie unit. Indeling: Souterrain: Eetkamer met lichte plavuizenvloer, drie vaste kasten en toegang tot de tuin; Was-/bergruimte met wasmachine en drogeraansluiting; Badkamer met ligbad, wastafel met meubel, mechanische ventilatie en designradiator; C.v. ruimte met c.v. combi opstel- '1 ling (Agpo Ferroli, ca. 1997) en uitstortgoot- steen; Toilet met fon teintje. Begane grond: Entree/hal met pla vuizenvloer; Meterkast; Woonkamer met grenen vloerdelen en schouw; Open keuken met L- vormige keukenopstel- |g| ling v.v. gaskookplaat, Hl afzuigkap en koelkast; De begane grond is v.v. schuurwerk wandafwerking, le Verd.: Overloop met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met wastafel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met toegang tot het balkon; De gehele le verdieping is v.v. een laminaatvloer en schuurwerk wandafwerking. Indeling: Entree met boerenvoordeur; Woonkamer v.v. laminaat, zijraam en open slaande deuren naar Bankirai terras (geplaatst 2004); Gang met zijramen, trap en deur naar de kelder; Betegeld toilet; Achterdeur; Luxe keuken v.v. inb.app.: gaskookplaat, afzuigkap (schouwmo- del), koelkast, elektri sche oven en vaatwas ser (geplaatst 1997). le Verd.: Overloop met c.v. combiketel kast en ber ging; Badkamer met ligbad, douche v.v. thermostaatkraan, toi let en vaste wastafel; 1 Zij-slaap/hobbykamer v.v. dakkapel en gang (is thans één geheel met hobbykamer); 1 Zolderslaapkamer en ruimte t.b.v. kast aan zijzijde (zuid kant) v.v. Velux tuimelraam; 1 Voorslaapkamer v.v. vaste kasten. 2e Verd.: Bevloerde bergvliering.

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 22