Be Fair afgetroefd door Leonidas 4>|< I 685,- 50% korting! i OPRUIMING BIJ FITNESS-RENT: KORTINGEN TOT 50% WSE verrast tegen Gouda Winst voor waterpoloheren 979,- 339,- Jar 6000. I S’ c .2» VSTS stopt zegereeks Be Fair goede reeks voort Rowah op koers rRoeitrainer 1 25% korting 599,- FITNESS RENT 20%' korting! De hoofdprijs van de Estee Jubileumactie is gevallen in Berkel en Rodenrijs ^Loopband Proform 57 Ton snel B-diploma Sjoelkampioen Air Rower.Tunturi Loopband Trimlin 315 30% korting' Opbrengst bedrijfs- volleybal voor 555 Driemaal goud voor Leijn 30% korting’. in Gouwebos S u E 125% korting! Crosstrainer1 Bremshey Orbit Control 27% korting! 'Stiffie' over twintig meter PRIJSUITREIKING Tol. Een actie, die mislukte houd van een plaats bij de eerste De damesl van Rowah begon- van 1 vanjL399,- vanj^-5,- van eerste thuisoverwinning behaald. Groeneweg heeft een abonne- gen. Rowah2 kwam al snel op een 1-5 achterstand, maar mede door de aanmoedigingen vanaf de tribunes knokte Rowah zich te rug naar een 5-5 ruststand. Na rust wist Rowah tegen het fysiek 'zwaardere' team van HWC goed afstand te nemen van haar tegen stander, en liep weg naar een 15- 11 voorsprong. HVOS had niet meer de veerkracht om terug te komen en Rowah bracht de eind stand op 17-13. Door deze over- thuis in Gouwebad 'De Sniep'. Heren 1 van Van Uden-De Gou we hadden er zichtbaar zin in en maakten tegen De Futen 1 uit Amstelveen een solide indruk. Zij wonnen het duel met 10-4. Door Inmiddels is er weer een nieuwe fantastische actie gestart. Reserveer vóór 31 maart 2005 uw vakantie bij één van onze kantoren en maak kans op één van de prijzen tot een waarde van 25.000,-. damse doel: 1-1. Een score, die voor de ploeg van trainer Cees de er niet een goede mogelijk heid te verzilveren. Er tussen- gramma. De thuiswedstrijd ein digde ruim in het voordeel van de Waddinxveners, maar dat was geen garantie dat het in Almkerk ook weer zou gaan lukken. Kor- land die op heden 134.137 pun ten heeft behaald. Op de derde plaats staat Jan Kersbergen met 133.075. Opstellingen: Be Fair: Van Schoneveld, Van Wijk, Van Tol (Den Adel), Visser, Terra (Ge luk), Molenaar, Kok, Van der Wees, Kruithof (Veen), Meijer, Vermeulen, Leonidas: Tindal, Tavares, De Costa, Mutlu, Doom, Fredriks, Heemskerk, Latic, Elgers, Berchoux, Blee- ker. In de derde set leek Be Fair zich te hervinden en kwam na een ach terstand van 11-4 langszij. Angela derland vooral op de Goudse langlaufbaan en op de rolski- en biatlonbaan in Bergschenhoek. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Hometrainer Kettler Stratos WADDINXVEEN - Een slechte start van de Be Fair van de tweede helft van de competitie. De Waddinxveense voetbalclub verloor op eigen veld verdiend met 1-3 van Leonidas, dat in de derde klasse de voorlaatste plaats bezette. In de stand op de ranglijst was er een verschil van liefst elf punten in het voordeel van Be Fair, maar daarvan was in ht veld niets te merken. De Rotterdammers, die van de uit wedstrijden alleen bij Spirit (4- 4) een puntje hadden opge haald, waren over de gehele wedstrijd genomen de meest aanvallend ploeg. In de 79ste minuut kwamen de bezoekers nadat Maikel Fredriks na een rode kaart het veld moest verla ten met tien man te staan. Zelfs toen scoorden zij en Be Fair niet. - WADDINXVEEN - Voor Korbis 2 stond de uitwedstrijd tegen Hometrainer Rhyno Progam H492 Prins Bernhardstraat 45a, Bodegraven Telefoon (0172) 61 99 61 www.fitness-rent.nl WADDINXVEEN - De bonds- teams van Van Uden-De Gouwe 15% korting! WADDINXVEEN - De atleet Ro bert Ton van AV Gouda heeft de derde cross van de Midden Hol- landcompetitie in het Gouwebos gewonnen. De Moordrechtenaar legde het traject van 10850 meter af in een tijd van 38 min. en 24 sec. Jan Zijderlaan van Avantri werd tweede in 40.04 en Rik Benschop (AV'40) derde in 41.05. Maarten Blokland (av Gouda) won met overmacht bij de A-junioren. De Waddinxve- ner liep de 7750 meter in 27.03. De vierde en laatste loop is op 12 februari in Alphen aan den Rijn. De Gouda-atleten Joost Blok land en Robert Ton nemen op zaterdag 5 februari deel aan een internationale cross over 8100 meter in het Duitse Neukirchen. geven moment zelfs op sprong. HWC ging steeds tegen zichzelf spelen en Rowah rook haar kans om deze wedstrijd naar zich toe te trekken. Mede door goed keeperswerk en een dichte verdediging kwam HWC niet meer tot scoren en bouwde WADDINXVEEN - Na negen wedstrijden ongeslagen te zijn, heeft de uitwedstrijd tegen VSTS heeft een einde gemaakt aan de zegereeks van Be Fair. Midden- aanvalster Jacqueline van der Ruit was afwezig en coach Van Maaren startte met een alternatie ve opstelling. Het spel van Be Fair oogde traag en de midden- aanval van VSTS zorgde voor veel directe punten. De eerste set ging dan ook met 25-14 naar de gastvrouwen. De tweede set was een vervolg van de eerste en Ast rid de Jong kwam binnen de lij nen voor Angela Hunink. Mid- denaanvalster Miranda Demeijer van het jeugdselectieteam viel prima in voor Liselotte de Gijt en wist een aantal maal de midden- aanval van VSTS te stoppen. On danks de wissels trok VSTS ook deze set naar zich toe met 25-15. De Waddinxveense club speel de een van de mindere wedstij- den. Het aanvalsspel was on zuiver en vooral van de zijkanten dreigde er weinig ge vaar. Teveel was Be Fair bij de aanvallende acties afhankelijk van de ingevingen van Patrick Vermeulen. Pas na een half uur kreeg doelman Brian Tindal van Leonidas het eerste schot te ver- door werd een goede kopbal van Meijer gepakt door doel man Tindal. In de 77ste minuut verkeek doelman Van Schone veld zich op een afstandsschot van Alfred Bleeker: 1-2. Daarna bracht Leonidas zijn derde wis selspeler in. Twee minuten later kopte Stefan van Wijk uit een voorzet van Van der Wees de bal tegen de keeper aan, die on deruit ging. Er ontstond een opstootje met voor Maikel Fre- riks trieste gevolgen. Hij moest op last van scheidsrechter P. Platteschor uit Capelle aan den IJssel het veld verlaten. Rob den Adel, net terug van de win tersport, kwam nog in het veld voor aanvoerder Ron van Tol. Ondanks een numerieke min derheid slaagde Leonidas er in de slotfase in de stand op 1-3 te brengen door invaller Vincent Velt. werken. Na een pass van Henk- Jan Molenaar kwam de bal bij Patrick Vermeulen, maar met zijn inzet had Tindal geen pro bleem. Aan de andere kant richtte aanvaller Mark Elgers in de 34ste minuut net naast het doel van Be Fair, maar een mi nuut later had de kwieke aan valler meer succes toen de ro buuste verdediger Stefan van Wijk veel te zacht terug speelde. Wel kwam doelman Jan-Willem van Schoneveld uit zijn doel ge sneld om de fout te herstellen, maar Elgers was iets eerder bij de bal, omspeelde de doelman en schoof de bal beheerst in het doel: 0-1. WADDINXVEEN - Kampioen dit seizoen steeds verder uit te lopen bij de Waddinxveense sjoelers. Met een gemiddelde van 137.650 (24) in de rubriek De solo-actie in het programmablad van Olympia. Van der Heijden is zeer te spreken over zijn huidi ge trainers Carl Flux en Frank Groenland, noemt Marco van Basten zijn jeugdidool en Lance Armstrong de beste sportman. Hij is geen liefhebber van rode kool. u E O II O Afhaalprijs in doosj vanJ299,- WADDINXVEEN - De voetbal club WSE verraste tegen kam- pioenskandidaat Gouda door met 3-0 te winnen. Alle doelpunten werden gescoord door voetbal lers, die nog niet zo lang geleden voor Gouda speelden. Erik Kleijn Olympia in een wedstrijd scoorde tweemaal, Samir el Abei- di eenmaal. WSE, dat nog steeds enkele spelers mist, liet Gouda mes2 team, dat een moeilijk sei zoen doormaakt, stond in het 'voorprogramma'. Zij moest aan- daatjes, die allemaal zijn ge- treden tegen HWC uit Vlaardin- slaagd. De namen van de kinderen die hun b-diploma hebben gehaald zijn: Roos den BUtter, Bart Schreuder, Marieke van Bennekom, Dylan Rom- bouts, Lisa de Groot, Ronald van Noort, Melanie de Graaf, Marlies de Baare, Anniek Ver- bij te blijven en kwam op een ge sluis, Roy Elderhorst, Huib geven moment zelfs op voor- Krijgsman, Anne-Fleur Fioole, sprong. HWC ging steeds meer Manar Kafhali, Noëlle Schou ten, Max Sekeris, Daphne van Nieuwkoop, Dirk Vis, Mike Eterman, Kimberly van de Woud, Luc Naafs, Anne Floor van de Heide, Christiaan van de Laan, Kai Duyser, Marvin Wijn- Rowah de eindstand uit tot 15-11. veldt en Ruben Oostenbrugge. sprong gingen de heren de twee de periode in. Nadat Myk de 5-0 had aangetekend leek de wed strijd gespeeld te zijn. De Futen kwamen niet meer toe aan aan vallen en probeerden de verdedi- ACKC uit Almkerk op het pro- ging op slot te gooien. Hierdoor daalde het niveau van de wed strijd. In de derde periode wisten de heren de verdediging weer menigmaal op de proef te stellen. Dit resulteerde in een paar fraaie bis begon sterk, na twintig minu- doelpunten van Jaco de Jong en ten spelen was er een voorsprong Myk Middendorp. De vierde pe riode was een formaliteit. De Fu ten wist nog een paar goals te maken voor de statistieken, maar kon niet meer voorkomen dat Z&PC Van Uden-De Gouwe de Kuipers begint wedstrijd met 10-4 wist te win nen. Hiermee blijven de Wad dinxveners ongeslagen in de 2e klasse C. De heren kunnen zich staat hij ver boven Wim Slinger- nu gaan opmaken voor de be langrijke wedstrijd van aanstaan de zaterdag tegen de nummer twee, DAW Finenzo uit Alkmaar. Het tweede team van WSV speelde op woensdag 19 januari zijn vijfde wedstrijd van het sei zoen uit tegen het zesde team van SO Rotterdam. De bezoekers wonnen met 5,5-2,5. De koplo per, Krimpen a/d IJssel 2, speel- bereikt van 3-6. Maar in de laatste de onverwachts met 4-4 gelijk te- tien minuten kwam ACKC sterk gen het puntloze eerste team van terug en wist zij de ruststand op Maassluis. Hierdoor is het 7-8 te bepalen. In de tweede helft zette ACKC deze trend door en na een kwartier spelen was de stand 12-13. Korbis wist de stand weer naar zich toe te trekken.Ivo Pol- 18% korting! voor een eenvoudige 3-0 voor- w sprong. Jaco de Jong scoorde de Korbis 2 zet vierde en met deze 4-0 voor- WADDINXVEEN - Afgelopen weekend speelden de senioren van handbalvereniging Rowah/ SPACE in een volle sporthal de Dreef hun thuiswedstrijden. Het damesl team speelde immers dit weekend tegen HVOS, de num- WADDINXVEEN - In het Gou- mer twee op de ranglijst. Het da- webad 'De Sniep' is op zaterdag weer gezwommen voor het B- diploma. Er waren 25 kandi- verloor. Komende zondag kan Groeneweg een goede slag slaan als thuis van Haastrecht wordt gewonnen. Haastrecht heeft een puntje minder dan de roodzwar ten. Waddinxveen gaf in de vijfde klasse koploper Kickers In Lei- muiden goed partij: 2-1. De ope ningstreffer kwam op naam van Pieter Swier, bij de tweede goal vlak voor rust werkte een verde diger van Waddinxveen de bal in eigen doel. Een kwartier voor tijd werd het 2-1 door Piet van Offelen. Het programma voor za terdag 29 januari: Schoonhoven- Be Fair, PPSC-Moerkapelle, zon dag 30 januari: NSV'46-WSE, Groeneweg-Haastrecht (wed strijd van de week), Waddinx- veen-RFC 2000. WADDINXVEEN - In april orga niseert Be Fair Volleybal voor de 15e maal het succesvolle be- drijfsvolleybaltoemooi. Een aan tal bedrijven, zoals Advies Kon- struktieburo Smit, Centric, CS Net, J. V.d.Berg machinefabriek en Stuurman partners Architec ten, is deelnemer van het eerste uur. Voorheen werd de opbrengst van het toernooi aangewend om de jeugd binnen de vereniging te helpen. Dit jaar heeft bestuur be sloten om vijftien procent van de netto-opbrengst te doneren aan giro 555 voor de slachtofferhulp in Azië. Het inschrijfgeld be draagt 55,- euro per team. In het topjaar 2002 namen er 62 bedrijven en instellingen deel aan het toernooi, dit jaar hoopt de organisatie op een nog groter aantal deelnemers. Per avond worden er zes wedstrijden ge speeld, en bij inschrijving kan een voorkeur voor de sterkte van de poule en de speelavond wor den doorgegeven. Alle wedstrij den worden gespeeld in Sport hal de Groenswaard aan de Wingerd in Waddinxveen. Geïnteresseerden kunnen zich voor 15 februari opgeven bij Henk Wubben, tel: 079-5932006, via email: bwub@hotmail.com of door het inschrijfformulier te downloaden van www.befair.nl (ook voor meer info). ver schil tussen WSV 2 en de koplo per nog maar 1 matchpunt, met nog twee wedstrijden voor de boeg. Het tweede team van gelijk te trekken en de winst Waddinxveen speelt de volgen de wedstrijd thuis tegen het dervaart bepaalde de eindstand tweede team van Hillegersberg. op 13-15. De Al maakte opnieuw geen fout in de race om het kam pioenschap. In een spannende wedstrijd werd Kinderdijk met 13-11 verslagen. De A2 liet wel kostbare punten liggen. Tegen Oranje Wit was 15-15 het maxi maal haalbare resultaat, waar door het gat met concurrent Vites se is gestegen tot vijf punten. De A3 had geen enkele moeite met PKC (18-3), en ook de BI steeg ver uit boven tegenstander Vrienden schaar: 14-6. I,- voor 109 MOERKAPELLE - Jaco van der Heijden scoorde afgelopen zon dag een van de drie doelpunten voor tegen koploper Feyenoord die met 3-0 werd gewonnen. Maar zijn mooiste doelpunt scoorde het spel maken. Het scoren was de uit Moerkapelle afkomstige dit keer aan de Waddinxveners voetballer in de tijd dat hij nog goed besteed. Met 3-0 werd de 4= junior bij Moerkapelle voetbal de. „Het was een stiffie' over twintig meter over de keeper in ment op 0-0 uitslagen. Ook de uit- de B-jeugd bij Moerkapelle”, wedstrijd tegen Soccer Boys kreeg vertelt Jaco van der Heijden deze uitslag op het wedstrijdfor- mulier. De Zevenhuizenaren lie pen daardoor uit op Swift Boys en Haastrecht, dat met 0-2 van CKC WADDINXVEEN - De Wad dinxveense Ilonca Leijn (13) heeft tijdens de Nederlandse kampioenschappen langlaufen in het Oostenrijkse Ramsau af gelopen week driemaal goud gehaald. Op maandag wist Ilon ca haar titel als Nederlands kampioene lauflaufen skating in de aspirantklasse te prolonge ren. Op donderdag en vrijdag legde zij beslag op de titel op de nummers klassiek en combi. Ilonca draait nu twee jaar mee in de Nederlandse jeugdtop lang laufen en rolskiën. Tientallen le den van Langlaufvereniging Gouda waren meegereisd naar Hunink kwam bij 14-17 in het Ramsau om hun jeugdleden aan veld voor Esther Klok maar ook te moedigen. De veertienjarige zij kon dit keer niet dat beetje Jannick Molenaar uit Gouda meer brengen dat Be Fair nodig maakte het feest voor de club had. Met 25-22 ging de set verlo- compleet door in de aspiranten ren en de vierde set was weer een klasse heren alle drie eerste herhaling van de eerste. Bij 7-10 plaatsen te bemachtigen. Zowel kwam Merel de Best terug in het Ilonca als Jannick trainen in Ne- veld, maar met veel foute services en fouten in de verdediging van Be Fair eiste VSTS met 4-0 de wedstrijd op. Volgende week Daarnaast zijn zij lid van de ta- speelt Be Fair weer voor eigen pu- lentontwikkelingsgroep biatlon bliek tegen Velo in sportzaal de van de Nederlandse Skivereni- Groenswaard. De dames zijn erop ging. gebrand om deze wedstrijd weer te domineren. De opgebouwde marge van Be Fair zorgt voor be- SUCCOS VOOT houd van een plaats bij de eerste vier, maar zij kunnen zich geen schakers grote verliezen meer permitteren. Be Fair viel in de tweede helft wel aan, maar echt gevaarlijk werd het zelden voor het doel van Leonidas. (Foto: Liesbeth van der Vis) Ook veel showmodellen in de aanbieding! bout van der Wees kopte Koen na de rust toch weer Leonidas Meijer de bal fraai in het Rotter- dat aanviel. Vooral aan de rech terkant waar Jerson Gomes Ta vares regelmatig goed opkwam Fransen toch weer perspectief dreigde gevaar. Peo Latic slaag- bood voor de tweede helft. Het was in het eerste kwartier nen, door blessures van beide keepsters, gehavend aan de partij, maar ook HVOS kende blessure- speelden afgelopen zaterdag leed. De score liep in de eerste helft gelijk op, waardoor het een spannende wedstrijd bleef. De ruststand was met 9-7 nipt in het voordeel van Rowah. Na de rust moest het publiek lang wachten op een doelpunt, dat pas in de dit resultaat blijven de heren de zesde minuut viel voor HVOS. Bij ranglijst in de 2e klasse C aanvoe- de stand van 12-11 wist Rowah, ren met vijf punten voorsprong door enkele snelle aanvallen, voor op DAW Finenzo, de tegenstan- het eerst in de wedstrijd wat meer der dit weekend. Na de moeiza me start in de wedstrijd van vori ge week, waar de heren van Z&PC Van Uden-De Gouwe zich bijna lieten verrassen, was het de ze week aan de ploeg van trai ner/ coach Martin Pronk om zich winning staan de dames van Ro- te revancheren tegen De Futen uit wah zonder verliespunten fier Amstelveen. De Gouwe begon bovenaan, met vier punten los flitsend. Vooral in de eerste perio- van de nummer twee HVOS. de was het genieten van spranke- Aanstaande zaterdag rekenen de lend waterpolo in Gouwebad 'De spelers van het herenB team, dat Sniep'. Met name Myk Midden- ook op weg is naar het kampioen- dorp was een stuk trefzekerder schap, op de steun van het Ro- dan vorige week. In deze periode wahpubliek. Zij spelen om 11.30 liet hij de keeper van De Futen uur in sporthal de Dreef. menigmaal kansloos en zorgde hij Vervolgens kreeg Leonidas van de stuntelende verdediging van Be Fair nog twee kansen, die echter door de Rotterdammers niet werden aangegrepen om de thuisclub voor de pauze al op een stevige achterstand te zetten. Een minuut na de blun der van Van Wijk ging zijn col lega aan de linkerkant, Tim Ter ra, in de fout. Hij verloor de bal doordat Mark Elgers de bal op- aan Alfred Bleeker, die meteen pikte en rakelings langs het voorzette naar Peo Latic die het doel van Be Fair schoot. leer niet onder controle kreeg. Vier minuten voor de pauze Weer een minuut later wilde kwam Be Fair terug in de wed- Terra terug spelen op Ron van strijd. Uit een vrije trap van Wi- L 4 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 23 WOENSDAG 26 JANUARI 2005 i Kerkstraat 9, Berkel en Rodenrijs (010) 519 09 00 VERHUUR EN VERKOOP VAN THUISFITNESS Ackershof 2, 2641 DX Pijnoder 015 369 78 91 UITSLUITEND VOOR BEZORGKLACHTEN Verhuurmodel/2 laarjarantieJ Door Bert Hertog Dorpsstraat 52, Bergschenhoek (010) 522 10 33 Afhaalprijs in doos Bel (0900) 708 09 00 (10 eurocent per minuut) QZ r 1 keer verhuurd geweest 3 jaar garantie Openingstijden: maandag t/m zaterdag van 10.00 -17.00 uur incl. bezorging in doos jyprhuurmodel.-ie-g^. i xorhui irmodel 3 OERKOOP Reisburo Estee /A service met een Floats 9, Bleiswijk (010) 521 55 39 Zie voor specificaties: www.fitness-rent.nl, of kom snel langs, er is nog veel meer! Meer dan 60 fitnessapparaten in onze showroom! Ook verhuur is mogelijk; zie ook: www.fitness-rent.nl Korte Boon 6, 2632 GX Nootdorp 015 31062 62

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 23