Gw(a)g)0®g II BANDEIW#/ Moerkapelle houdt WDS van periodetitel Turnmedaille De Graaff nationaal aan de weg! Overwerk Flyers Dames 1 niet beloond Nynke Pereboom timmert ook inter- Moeizame zege Dames 1 Uden-De Gouwe Uit bekerstrijd Verlies Be Fair Promotie arbiters Jeugdschaken Moerkapelle Rolling '90 Kampioen Nuttige overwinning X N met uitstekende reacties redde WADDINXVEEN riode op een 7-6 voorsprong maart in Alphen aan den Rijn! i banden MOERKAPELLE - Voor de derde maal is Rolling'90 Nederlands Kampioen Show Formatie ge worden. De eindoverwinning was de beloning na een sportieve wedstrijddag met een sterk deel nemersveld. Het eindresultaat voor Moordwijven, Leeftijd groep: 2. Waterspecial, Kwartet groot: 3. tig. Pas na twee verlengingen bo gen de Waddinxveners het hoofd. Winst was er voor Heren 1, Jon- De Gouwe derde en OZ&PC tiende, mocht vooraf worden verondersteld dat de ploeg van het trainersduo schutters die een paar maanden geleden nog meededen in Athe ne. De Intershoot bestaat uit een drietal wedstrijddagen en op el- prijkte er een score van 379 pun ten op het scorebord, maar een van NOC*NSF praeses, Erica Terpstra, werd er vervolgens vooral genoten van deze 'onver wachte' finale deelname. Dat ze uit voor het TOOS Turn Team. Een constante wedstrijd bracht hem op een vijfde plaats. Yannick Verweij vertoonde zijn kunsten in niveau Pupil C (11-12 Heren 3 Gemengd Benjamins 1 en Jongens Kadetten 2 verloren. Dames 1 had nog wat recht te zetten in deze lopende competi- GOUDA/WADDINXVEEN - Bij de voetbalscheidsrechters hebben enkele tussentijdse promoties het thuisclubpubliek voor de kantine achter de Moerkapelse ploeg ging staan. Het manifes- een gele kaart voor aanvoerder Rob de Korting wisten de gastvrouwen tot be gin derde periode goed bij te blijven, doch daarna wist de ploeg van het coachduo Mid dendorp/Verweij wel een se. Komende week staat er geen wedstrijd op de agenda en kun nen zij in alle rust toewerken naar digde de Waddinxveense in een deelnemersveld met onder an dere een aantal Japanse en Bul gaarse tegenstandsters met een score van 383 (uit 400) op een uit Oldenzaal maar moeilijk on der de duim krijgen en won moeizaam met 8-6. Dames 2 CAR VISION Bodegraafsestraatweg 3 Gouda tel. 0182 570080 fax 0182 570082 ren zijn ruim een jaar bezig en lieten in hun tweede echte wed strijd al zien hoe goed ze om konden gaan met de zogenaam- rechter F. van Gerwen uit Schie dam de gele kaart aan diens teamgenoot Ramon de Koning en Moerkapellenaar Danny Pols. Een felle tackle van verde- van der Ruit bracht de verdediging van Inter Rijswijk flink in de problemen, maar zij herstelden zich knap en na lange rally's moest Be Fair ook deze set uit handen geven. In de vierde set was het voor Be Fair er- ren, dus Korbis had iets recht te zetten. Na een 8-3 voorsprong bij rust wist Korbis in de tweede helft slechts vier keer te scoren, maar door het goede verdedigen de spel bleven de twee punten in Waddinxveen. De eindstand was 12-8. Door deze overwinning be houdt Korbis 2 de tweede plaats in de competitie. Korbis 1 speelde een uitwedstrijd tegen DKV uit IJ- muiden. Vorige week werd er nog verloren van dit team. Korbis speelde goed en nam zelfs een ruime voorsprong van vier pun ten, maar kon dit niveau niet vast houden tot het einde van de wed strijd. DKV kwam langszij en de eindstand werd bepaald op 15-15. De Al won simpel met 17-8 van TOP Al. Ook de A2 won, zij het met wat meer moeite: 13-10. De A4 kon zich gemakkelijk afdoen van tegenstander Bolnes (13-9), en ook de Cl nam twee punten mee naar huis (7-6). De overige teams die wonnen, waren de C5 (5-3) en de W2 (1-0). treerd, in een geweldig ritme en met een mathematische precisie, werkt de Nynke haar wed- strijdserie van 40 schoten af. Via vier maal een serie van 98 pun ten staat er uiteindelijk een score van 392 punten op het bord en blijkt er zelfs een plaats in de fi nale bij. de beste acht gehaald te zijn. Van een plekje onderin de Louise Minett (Eng). Nynke Pe- middenmoot is plots geen spra ke meer, ze draait in de top van het klassement mee. „Helemaal toppie, helemaal gaaf!" waren de eerste woorden bij het bekijken van het scorebord. „Daar sta ik dan tussen al die grote mevrou wen met al die grote namen, wat laatste periode begon. Flyers ging furieus van start en had zelfs tot aan de tiende minuut een kleine voorsprong, maar die kon niet worden vastgehouden, mede doordat enkele speelsters met vijf fouten aan de kant moes ten. DAS sleepte er een verlen ging uit. (58-58). In de verlenging knokte flyers zich naar een voor sprong, maar toch wist DAS weer langszij te komen (68-68). In de tweede verlenging had plaats gevonden. In het zaterdag- DAS de langste adem en besliste van Os deze thriller in haar voordeel. 68- 75. Heren 1 had een uitwedstrijd te- groep 2 gen Oegstgeest. De eerste twee periodes waren dan ook voor de DEN HAAG - Nynke Pereboom de top heeft deelgenomen aan de groot ste internationale schietwed strijd van Nederland. Deze wed- diger Ferry Andringa op Jum Hoogma leverde de Driebrugge- naar een rode kaart op waar door Moerkapelle de laatste 25 wein en Martij n Peters minuten met een man meer speelde. Uit een ker voor 4-2 zorgde. Vervolgens zette trainer Peter Kerkhof van Moerkapelle met Robin Reig- voor resp. Dennis Jager en Jurn aanvechtbare Hoogma twee verse krachten in. strafschop bracht Rob de Ko- WDS gaf de moed niet op, maar ning WDS weer dichterbij: 3-2. Dertien minuten later tastte de verdediging van WDS mis op een hoge bal van Martin Lek- kerkerk waarna Jum Hoogma in de stijl van een koele afwer- WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag werd in Zwijndrecht het nationale turnseizoen gestart met de eerste voorwedstrijd op weg naar de Nederlandse Kam- bracht. In de vierde periode be- pioenschappen. TOOS turner sliste Yasmine Smit definitief de wedstrijd door 8-6 te scoren. Ook het tweede damesteam van Van Uden-De Gouwe had een moeilijke start bij de halve fina lewedstrijd om de ManMeer!- Cup tegen Alliance 1. In zwem- risico gespeeld en de verdediging van Be Fair draaide op volle toe ren. De flink scorende 3-meter aanval van Astrid de Jong bracht 24-19 voor de gastvrouwen op het scorebord. Be Fair werd zo bang om door een eigen fout punten te verliezen dat de druk bij Inter verbetering vatbaar bij de Rijswijk wegviel. Door een aantal tweede voorwedstrijd op 5 slordige ballen kwam Inter Rijs wijk langszij en met 24-24 ging het weer gelijk op. Na een aantal bloedstollende rally's moest Be geweldig!". Onder toeziend oog Fair uiteindelijk haar meerdere er kennen in Inter Rijswijk toen zij met 28-30 de set- en wedstrijd- winst opeisten. Na dit verlies in eigen huis zakt Be Fair naar de uiteindelijk achtste werd op vier yierde plaats in de Promotieklas- tiende punt van nummer zeven, deed er niet meer toe. Met een „geweldig gedaan meid,, maak te Erica Terpstra duidelijk hoe de de wedstrijd tegen Kalinko, de prestatie van de jonge Waddinx- fnummer 1 in de competitie, veense sportster beoordeeld dient te worden. Het eremetaal werd verdeeld tussen Stefanie Bauer (D) en de beide olympia- gangers Daisy de Bock (B) en WADDINXVEEN - De eerste ont moeting met Inter Rijswijk werd dit seizoen door Be Fair met 3-2 gewonnen. De thuiswedstrijd be loofde zaterdag dan ook een spannende wedstrijd te worden tussen de nummers 2 en 3 uit de Promotieklasse. In een volle Groenswaard ging Be Fair goed van start en won de eerste set met 25-20. In de tweede set gaf Be Fan even het initiatief uit handen en Inter Rijswijk profiteerde door di rect enkele punten uit te lopen. Een goede servicebeurt van Eva Tuik bracht Be Fair weer langszij de meest aansprekende en met een maximaal verschil van telkens 1 punt ging de set gelijk MOERKAPELLE - Een neder laag met een doelpunt verschil tegen Moerkapelle was voor de voetbalclub WDS voldoende ge weest om zich te verzekeren van de tweede periodetitel in de der de klasse B. Een opgave, die niet moeilijk leek omdat de Moerka- pellenaars in deze competitie slechts een keer hadden gewon nen en dat was nog in de uit wedstrijd tegen Schiebroek. Op het vertrouwde veld in het sport- park De Wilde Veenen wilde het I maar niet lukken. Tot zaterdag toen de blauwwitten afre kenden met de criticasters die de club al in de vierde klasse waanden. In een sensationele wedstrijd, die een rode kaart voor WDS en vier gele kaarten opleverde, vocht Moerkapelle voor elke meter grond en be haalde een verrassende 5-3 overwinning. Door dit resultaat moet WDS op een nog nader te bepalen tijdstip een beslissings wedstrijd spelen tegen Spirit om uit te maken welke club aan de nacompetitie voor promotie naar de tweede klasse mag deel nemen.„In fysiek opzicht zijn we afgetroefd door Moerkapel le", vonden de bestuursleden WADDINXVEEN - Be Fair heeft het in de strijd om de Amstel Cup niet kunnen redden tegen eersteklasser JAC in Den Haag. De Waddinxveense voetballers verloren met 5-1. Niettemin was het voor trainer Cees Fransen en zijn ploeg een leerzame middag. Na een snelle 1-0 maakte Be Fair gelijk door een doelpunt van Koen Meijer. Vlak voor de rust werd het uit een strafschop 2-1. Binnen een kwartier na de pauze scoorde JAC driemaal was 5-1 betekende. Ook voor Spirit kwam een einde aan het beker- avontuur. De Ouderkerkers, spe lend in dezelfde afdeling als Be Fair, verloren met 2-1 van hoofd klasser Excelsior Maassluis. Ko mend weekeinde is door de KNVB weer een inhaalprogram ma vastgesteld. Daan Koedoot turnde in niveau Instap-A (9-10 jaar). Hij traint in middels bij SDS Rotterdam, één van turnverenigingen voor heren in Nederland, maar komt nog wel op. Inter Rijswijk wist op het be slissende moment te scoren en won de set. In de derde set nam Be Fair wat meer risico. Spelver- deelster Yvonne van Erk bedien de haar aanvallers prima, en jaar). Hij bokst op tegen jongens Christa van der Starre werd bin- die een jaar of twee langer aan nen de lijnen gebracht om de ver hef turnen bezig zijn, aangezien dediging te versterken. De service hij zelf pas op 9-jarige leeftijd be- yan Jacqueline gon. Desalniettemin is Yannick hard op weg om die achterstand in te halen, getuige een goed ge turnde wedstrijd met een elfde plaats als resultaat. Tenslotte kwam Sander de Graaff uit in niveau Jeugd C (13- op of eronder. Er werd met meer 14 jaar). Na drie uitstekende oe feningen leek de concentratie halverwege een beetje verdwe nen. De weg richting de hoogste trede van het podium werd ver laten door drie matige oefenin gen op brug, rek en vloer. De derde plaats is dan ook zeker voor ruim verloren en nu in de eerste thuiswedstrijd, tegen het nog on- de geslagen DAS, moest het maar gebeuren. De eerste periode ging met 12-16 naar DAS, dat het iets betere van het spel had, In de tweede en derde periode ging de strijd gelijk op. Voor elk punt werd gestreden, beide teams ga ven geen duimbreed toe. Dit was wel nadelig voor Waddinxveen door Fred van Eijk opnieuw worden voor gezet waarna Jordi (vijf de Groot deze met de buiten- punten meer) en Siveo (ze- kant van zijn schoen intikte: 1-1. punten meer) Moerkapelle bleef beducht voor in zicht ge- de vrije trappen die WDS kreeg, Maar maar kon pal voor het rustsig- naal opgelucht adem halen toen Gido Stuurman een goede aan vallende actie van Jum Hoog- man afrondde: 2-1. Een kwartier na de pauze maakte Jum Hoog ma er na voorbereidend werk ven weer kregen. J het programma is niet gemakke- lijk. Over ander halve week komt koploper Sportlust in Moer kapelle op bezoek. Al in de eerste helft was duide- van Gido Stuurman en de prima lijk dat Moerkapelle mogelijkhe- spelende Alexander Hertog 3-1 den had tegen WDS. Van van. Toen begon WDS echt on- krachtsverschil was nauwelijks gerust te worden, mede doordat sprake. Moerkapelle was in de beginfase zelfs sterker en nam na 25 minuten de leiding. De stuwende Pieter Lips bediende teerde zich in Gido Stuurman, die doordat doelman Leendert Boerefijn in wegens aanmerkingen op de lei- de fout ging gemakkelijk kon ding. Even later toonde scheids- scoren: 1-0. Vijf minuten later had de thuisclub uitzicht op een tweede treffer toen Menno Ver schoor na een pass van Lips al leen doorging, maar strandde doelman Mark Huisman bij kei harde vrije trappen van Ron de Koning en invaller Gert de Ko ning. Ontredderd zagen de WDS'ers vervolgens hoe de, vol komen vrije invaller Martij n Pe ters 5-2 scoorde. Op dat moment verloor WDS de periodetitel aan Spirit. Een tweede strafschop, opnieuw benut door Rob de Ko ning, leverde de bezoekers in de slotfase in elk geval nog een be slissingswedstrijd op. En Mark Huisman een (onnodige) gele kaart. De tand met nog zeven wedstrij den te gaan: Sportlust 15-37, Spi rit 15-33, PPSC 15-26, Be Fair 15- 23, WDS 15-23, VVOR 15-23, Schoonhoven 15-20, Siveo 15-16, Schiebroek 15-14, Leonidas 15- 13, Kamerik 15-11, Moerkapelle 15-9. Opstellingen: Moerkapelle: Huisman, Lekkerkerk, Jager (Reigwein), Zijderhand, Pols, Hertog, Van der Hoven, Ver schoor, Hoogma (Peters), Lips, Stuurman, WDS: Boerefijn, Ra mon de Koning, Van Eijk, De Boer, Gerritsen, De Groot, Uiter- wijk, Andringa, Van den Berg, Koele, Rob de Koning. voetbal gaat Rene van Os (Schoonhoven) van groep 5 naar groep 4. In het zondagvoetbal zijn gepromoveerd naar Ron Hol (Bodegraven) en Ed Toonen (Waddinxveen). De Gou wenaar Hugo van Stigt fluit van af 23 januari wedstrijden in groep 4. Gepromoveerd naar groep 5 zijn Marcel de Haan (Boskoop) en Rob Stoekenbroek (Bodegraven). Op maandag 28 februari houdt de Goudse scheidsrechtersver- eniging de jaarvergadering in het clubgebouw van de korfbalver eniging Gemini. Op vrijdag 11 fe bruari heeft de districtsfinale van de jeugdspelregelwedstrijden plaats. Moerkapelle versloeg in een sensationele tweede helft WDS met 5-3. Hierdoor moeten de Driebruggenaren een beslissings wedstrijd spelen tegen Spirit voor de tweede periodetitel. (Foto: Liesbeth van der Vis) WADDINXVEEN - Zaterdag Rolling'90: Kleine groep: 1. speelde dames 1 van Van Uden- De Gouwe thuis in Gouwebad 'De Sniep' tegen OZ&PC 1. De The cat miauws, Kwartet leeftijd: Gouwedames konden de ploeg 1. Chica di Torro, Formatie: 1. Star, Grote groep: 1. Hair. Daarnaast presenteerde het jeugdteam formatierijden, dat schreef weer een stukje geschie- buiten meededingen mocht mee- denis door voor het tweede ach- doen, zich als een belofte voor de tereenvolgende jaar de finale te toekomst. Met moordwijven, een bereiken van de ManMeer!-Cup. nummer uit de musical Chicago, Vorig jaar werd deze gewonnen, was er welbewust voor gekozen het spel verder uit te diepen en te kijken waar de grenzen van de spelregels liggen. Dat dit resul teerde in een eerste plaats en mooie cijfers geeft hoop voor de EK in Denemarken. De mis schien wel zwaarste categorie WADDINXVEEN - Dames 1 was die van de seniorkwartetten. maakte het koploper DAS erg las- Zes teams streden voor de podi umplaatsen. The cat miauws wist zich met een keurige derde plaats op overtuigende wijze gens Aspiranten 1 en Jongens Mi staande te houden. Door de deel name aan de WK in Amerika restte het formatieteam weinig tijd om het nummer scherp te krijgen voor de NK. Dat zij des ondanks deze categorie tijdens tie. Twee uitwedstrijden werden de wedstrijd met overmacht wis ten te winnen, bevestigd ander maal de klasse apart van groep. Het leeftijdkwartet was echter voor velen de verrassing van de NK. De teams van de Ou de Molen en de Kerrols werden op voorhand sterker ingeschat. De originele choreografie met vrolijke knipoog op het einde van Rona werd sterk uitgevoerd door Elja, Lindsey, Valerie en Jes- Flyers, want de opgelopen ach- sica. Hierdoor wist Rolling'90 terstand in de eerste periode voor het eerst in haar geschiede- werd hierdoor niet weggewerkt, nis beslag te leggen op de eerste zodat men met een 38-43 aan de plaats in deze categorie. Met Hair heeft Patrick Kiens tot slot een voortreffelijk staaltje choreografie neergezet. reboom: „Ik kijk terug op een Kürbis 2 paar geweldige wedstrijddagen, WADDINXVEEN - Korbis 2 met eigenlijk alleen maar hoog- speelde in De Dreef tegen Vrien- tepunten. Dit smaakt naar meer, denschaar uit Bodegraven. De Ik verheug me nu al helemaal op uitwedstrijd ging onnodig verlo- de komende grote internationale wedstrijd medio maart in Dort mund." gen. M'n techniek was goed en dat merkte ik ook in de middel ste twee series (97 en 98 punten). De score had wat hoger mogen zijn, maar ik ben best tevreden". Zeker niet tevreden was de schutster op de tweede wed strijddag. De score viel welis waar een punt hoger uit dan de eerste dag, maar ze kwam geen moment echt lekker in de wed strijd. „Ik had geen ritme, er was teveel lichaamsbeweging en ik had het gevoel dat ze er allemaal net even naast zaten". Dat „er even naast zitten" viel achteraf wel mee. Met series van 95,.98, 94 en 97 werd een score gehaald van 384 punten. Deze score bleek goed voor een tiende plaats. „Ik heb me waarschijnlijk toch te veel nerveus gemaakt omdat onze burgemeester kwam kijken, dat gebeurt tenslotte ook niet elke dag. Helemaal gaaf dat hij ook mijn prestaties is komen bekijken en dan wil je juist een beetje extra geven en dat lukte voor mijn gevoel niet helemaal", zo keek de negentienjarige terug op deze wedstrijddag. De eerste twee dagen, met haar coach eva luerende, is er besloten om de zaterdagwedstrijd bij de dames senioren mee te schieten. Met de scores van voorgaande dagen moest een plekje in het onderste deel van de middenmoot moge lijk zijn. Het was een eerste test om ervaring op te doen, omdat volgend jaar de definitieve over stap naar de senioren gemaakt moet worden. Uiterst geconcen- maar of dat dit jaar ook zo zal tegen OZ&PC 1 uit Oldenzaal. zijn is nog een groot vraagteken. Gezien de stand op de ranglijst, De finale tegen de Robben/To- mingroep 1 in Stadskanaal is vooralsnog vastgesteld op 26 maart a.s. in het Sportplaza te Stadskanaal. Dit is ook exact het Middendorp/Smit weinig moei- weekend, waarin Van Uden-De Gouwe Europacup speelt. Voor dames 1 van Van Uden-De Gouwe begon dit weekend het tweede deel van de competitie. De Gouwedames speelden thuis te zou hebben met de Olden- zaalsen. Niets was minder waar! OZ&PC toonde aan weinig ont zag te hebben voor de gerenom meerde hoofdklasser De Gouwe en nam in de eerste periode een 2-3 voorsprong (voor de Gouwe scoorden Petra Meerdink en Na tascha Smit) en leidde halverwe ge zelfs de dans met 4-6 (Hanne- ke Kappen 2x). Daarna begon De Gouwe, dat Sandra Bercken- kamp en Karen Weerd moest thuisploeg, die dankzij een leng- missen vanwege een armbles- te overwicht een 31-24 voor- sure, zich te herstellen. Een ster- sprong kon nemen. Na de pauze ke break van Petra Meerdink ging Flyers over op een zone- bracht de Waddinxveensen verdediging en dat pakte goed langszij (6-6), waarna Hanneke uit. Het derde kwart kwam dit Kappen met een schot op af- nog niet helemaal tot zijn recht stand De Gouwe eind derde pe- (9-10), maar in de vierde periode was Oegstgeest nergens meer en denderden de Waddinxveense heren via 8-25 naar een verdien de overwinning en naar van de competitiestand. Heren 3 kon maar twee periodes (dankzij de driepunters van Re- strijd, de Intershoot, werd dit nee Oudijk) stand houden tegen jaar voor de 28e keer georgani- koploper Forwodians, dat vooral seerd en omvat alle olympische veel lengte mee had gebracht. Pe- disciplines voor luchtwapens, riode drie en vier waren ruim Ook dit jaar was een groot aantal voor de bezoekers. Uitslag 46-77. topschutters uit een aantal grote Jongens Aspiranten 1 deed goede schietsportnaties afgereisd naar zaken tegen Gymnova. Alleen in de Hofstad. Daarbij een keur aan de eerste periode hadden de jon gens moeite met scoren, maar daarna was men oppermachtig. Uitslag 50-27. Jongens Kadetten 2 kon het niet ke wedstrijddag wordt een sepa- bolwerken tegen Jumpers. Er rate wedstrijd geschoten. In werd goed gespeeld, maar het principe zou de Nynke Pere- scoren ging minder en dat was boom op donderdag en vrijdag wel de kracht van de gasten. Uit- schieten in de juniorenklasse en slag 54-81. op basis van de behaalde resul- Jongens Mini's 1 was in een goed taten zou bekeken worden of ze gespeelde wedstrijd te sterk voor op zaterdag bij de dames senio- Rotterdam Basketball. Alleen in ren kon meedoen. de tweede periode dreigde het Op de eerste wedstrijddag ein- mis te gaan, maar in de derde en vierde periode werden de zaken weer op de rails gezet en dit re sulteerde in een 43-36 overwin ning. Het jongste team, Gemengd Ben- achtste plaats. Aanvankelijk jamins, kon geen vuist maken te gen Grasshoppers, maar wist toch nog de derde periode tot winst te uiterst geconcentreerd opereren- brengen. Uitslag 8-32. de Nynke Pereboom twijfelde aan de resultaten die de telma- chine produceerde. Een nadere controle leerde inderdaad dat de telmachine defect was en de wedstrijd werd voor een tweede keer gewaardeerd met een goed functionerende telmachine, die inderdaad een vier punten hoge re score opleverde. „Eigenlijk heb ik er wel een goed gevoel over," aldus Nynke, „jammer dat ik in de eerste en de laatste serie van tien schoten (beide 94 pun ten) te veel punten heb laten lig- MOERKAPELLE - In de onder linge competitie schaakten de jeugdschakers hun vierde ronde na de herindeling in januari. Een verrassende uitslag in groep 1: Martijn de Wit was goed op dreef en versloeg de gedoodverf de winnaar Sander Marijt. Ook Gerben Kooij wist voor de twee de keer te winnen van Walter van de Berg. Sander staat aan kop met 3 punten uit 4 partijen. In groep 2 zijn de spelers aan el kaar gewaagd. Immo Uittenbo- gaard won van Cynthia van der Winden. Ondanks dit verlies staat Cyntia nog wel aan kop. In groep 3 met de jongste spelers wordt er nog heel speels ge schaakt, er wordt veel bij gepraat en de levendige fantasie komt bij het 'potje' schaken duidelijk naar voren. Ook hier een meisje aan kop: Elle Uittenbogaard. Zij won met zwart van Raynor Krijgsman en heeft 3,5 punt. Raynor volgt met 2,5 punt. De twee benjamins, Jonathan Pilgram en Hans van Stuijvenberg speelden pat en zij deelden dus de punten. Ook in de competitie staan zij gelijk. Sander de Graaff liet met zijn derde plaats zien grootse plan nen te hebben voor dit seizoen. Vijf turners van het TOOS Turn Team kwamen in actie tijdens deze wedstrijd. Samen met de uitslag van de tweede voorwed- bad de Slag 2 te Zaandam strijd over een maand in Alphen aan den Rijn, wordt bepaald welke turners doorstromen naar de halve finales van de NK. Bij de Benjaminnen (7-8 jaar) gaatje turnden Jesse Bakhuizen en Erik te slaan (4-6). De Gouwe moest Koppenaal van TOOS. Deze he- erg wennen aan de manier van fluiten, doch het team, dat is sa mengesteld uit een brok erva ring, doorzettingsvermogen en nuchter verstand, deed in de de wedstrijdspanning. Zeer ge vierde periode waarvoor het concentreerd werd er mooi en was gekomen, het bereiken van netjes geturnd, wat resulteerde de finale! Zodoende werd als- in een vierde plaats voor Erik en nog een royale 4-10 overwin- een achtste plaats voor Jesse. In ning geboekt. Voor De Gouwe de wetenschap dat over twee scoorden Natascha Baatje 4x, wedstrijden tien turners door- Wendy den Dunnen 3x, Suzan stromen, ziet het er goed uit voor Kaynar 2x en Petra Meerdink lx. deze TOOS-tumers. W X van WDS, die twee flessen op doelman Boerefijn. Gaande- champagne hadden meegeno- weg kwam WDS meer in de men, maar deze wijselijk in de aanval. Doelman Mark Huis- auto lieten liggen. „Dit was onze man voorkwam de gelijkmaker slechtste wedstrijd van het sei- toen hij de bal na een vrije trap zoen". Opmerkingen, die bij van Rob de Koning uit de bene- Moerkapelle het ene oor in en denhoek van het doel tikte. Even het andere uit gingen. Door de later redde Peter Zijderhand op winst heeft Moerkapelle de con- de doellijn, maar toen kon de bal currenfen Kamerik (twee pun ten meer), Leonidas (vier pun ten meer), Schiebroek WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 21 WOENSDAG 9 FEBRUARI 2005 I Bel voor meer info: 0182 51 33 23 of mail naar: aertsglas@planet.nl ni's 1. s |'t’ i'iTi’A 1514 KH CTW Door Bert Hertog NU OOK VOOR DE GOEDKOOPSTE Voor sportieve velgen en banden, fj/ryl Continental, Pirelli, Michelin, Goodyear, etc. naar: 0 - “-***’<

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 21