Nominatie voor jonge kapster Waddinxveen en Boskoop praten over samenwerking Geweld rond 'Huijse Soeburg' LIE Gratis ruitreparatie Colofon DUURZAAM, LIEFTINK RENOVATIE Lopen met luchtdruk- Alle kandidaten geslaagd voor A-diploma geweer 30+ avond MEDISCHE DIENSTEN y ICE RKDIENSTEN Jdistoriscfi ‘Waddinxveen www.lieftink.nl RAMj LIEVER LIEFTINK WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 9 WOENSDAG 9 FEBRUARI 2005 zen'. Na afloop zei iedereen te- moet iemand ook leuk aankleden STICHTING KWADRAAD, AL bouw van Zuidplas. "We moeten dr. E. Hooger- I t Weekblad voor Waddinxveen is een onafhankelijk weekblad, dat in een oplage van 15.300 exemplaren wordt uitgegeven en verspreid in Waddinxveen, Moerkapelle en Zevenhuizen. Weekblad voor Waddinxveen verschijnt op woensdag. Uitgever Dagblad van Rijn en Gouwe B.V. Alphen aan den Rijn Bezorging Telefoon: 0900-708 09 00 (10 eurocent per minuut) je voor opgeven. Vervolgens gaat de school met je werkgever pra ten en wordt er een keuze ge maakt. De keuze viel gelukkig op mij en ik heb al mijn examens ge haald, mijn cijfers waren uitste kend.” De keuze viel natuurlijk wordt. Die gemeente heeft daar echter geen behoefte aan. weet niet hoeveel dat er precies zijn, maar in ieder geval héél nu gevange mede beripte over de slegte behandeling van haer swagers kaes en versogt die we derom in het tresoor te willen leggen. Dat hij gevange daer op de tang heeft genomen en daer mede na haer gegooijt. Twelk zij onduijkte en daer op met haer kind de vlugt nam. Dat hij ge- Schilperoord, Ludo Tamerus, Mitchell Ravenhorst, Mike Ver- laan, Jasper Hulst, Joost v. La gen, Mike Loomans, Marieke Bax, Sara Loef, Erwin v.d. WADDINXVEEN - In het Gou- Gevonden Poes, Rood, witte voeten en bef, Dreef, (Waddinxveen) Kantoor Zijde 30 2771 EN Boskoop Fax: 0172-212168 Vermist Kater, Cypers, gemarmerd, zonder wit, mollige kat, Pieter Posthof. (Moerkapel le) WERK. Bezoek en postadres: Stationstraat 12, 2741 HS Waddinxveen. Tel. Advertenties Telefoon 0172-211731 E-mail: verkoopboskoop@ rijnengouwe.nl Advertenties kunnen tot dinsdag 11.00 uur worden opgegeven, IM'ers (ingezonden mededelingen) tot maandag 16.00 uur. GROENE HART ZIEKENHUIS Bleulandlocatie: Bleulandweg 10, Gouda, 0182-505050. Postadres: postbus 1098, 2800 BB Gouda. Jo- zeflocatie Jan van Beaumont- straat. Produktieweg 15-17, Alphen aan den Rijn tel. 0172 - 46 96 70 Foto's van Liesbeth van der Vis vindt u op www.Uesbethvandervis.nl even uitleggen. „HAIRMAXX is een grote keten, die zijn eigen modelijn presenteert en creëert. Ze hechten veel waarde aan de WADDINXVEEN - Het milieu- handhavingsteam heeft in de middag van 5 februari proces verbaal opgemaakt tegen een 18- jarige Waddinxvener, die met een luchtdrukgeweer op de Winter dijk liep. Het wapen, dat voorzien was van een richtkijker, is door de politie inbeslaggenomen. jaar gaat het Artistic Team naar het buitenland, bijvoorbeeld naar Londen of New York, om daar ideeën op te doen voor de nieu we modelijn. Niet alleen qua haar, ook qua kleding. Dat alles De Boskoopse raadsfracties heb ben begrip voor dat standpunt maar betreuren het wel. CDA- fractievoorzitter H. Brouwer: "Wij kiezen voor een grote, groe ne gemeente. Rijnwoude hoort daarbij, zie ook het advies van Jeltje van Nieuwenhoven. Maar ik ben blij dat we nu in gesprek raken met Waddinxveen, het is een kantelmoment." S. Bak (CU- SGP) heeft wat twijfels over de samenwerking met Waddinx veen zonder Rijnwoude. "Wad dinxveen heeft andere ambities dan Boskoop, ik vraag me af wat er dan van die groene gemeente terecht komt. Waddinxveen wil bouwen en een groene gemeente zijn. Maar bedoelt men dan re creatie of sierteelt? Wij willen steun voor ons streven naar een greenport. Daarom zou Rijnwou de mee moeten doen." De andere fracties deelden deze standpun ten in grote lijnen. De WD zei dat Boskoop in ieder geval "naar het noorden moet blijven kij ken". GroenLinks stelde vast dat Waddinxveen wel in een spagaat ligt. Deze gemeente wil ook sa men met Gouda werken aan de t/m vrijdag 9.00-17.00 uur. Al-anon/Alateen is een zelfhulp groep voor kinderen, vrienden en familie van alcoholisten. Voor meer informatie: Joke 0182-612765 of Marieke 0182-503773. Voor problemen met alcoholge bruik: Anonieme Alcoholisten Werkgroep Gouda, Industriestraat la, Postbus 30, 2800 AA Gouda. Tel. 0182-519712 of 0653875058 B ten over bestuurlijke samenwer king. Met Rijnwoude en Reeuw- ijk zal gesproken worden over vange alsdoen deselve Marritje van Dobben met het bloote mes heeft vervolgt, zodanig als hij bekent heeft, en hier voren is ge- melt, en dat deselve vrouw in het vlugten zeer vervaerlijk schreeuwde en uijt al haer magt liep omdat hij gevange haer soo na quam. Al met al was Jan Gerritsz. een beter drinker dan hardloper en de vraag is wat hij gedaan zou Alle auteursrechten en databank rechten ten aanzien van (de inhoud van) deze uitgave worden uitdrukkelijk voorbehouden. Deze rechten berusten bij Rijn en Gouwe B.V. c.q. de betreffende auteur. u automatisch doorverbonden met de Vierstroom Zorglijn. VIERSTROOM JEUGDGEZOND HEIDSZORG. 0-4 JAAR Inloopspreekuur Consultatiebu- uur. Stationstraat 12, Waddinxveen. (www.vierstroom.nl) VERSLAVINGSZORG MIDDEN- HOLLAND Pamassia, psycho-medisch cen trum, IJssellaan 2-2a, 2806 TK Gouda. Tel. 0182-563500, fax.nr. Weekeinddienst dierenarts: A.H.M. Hermans en J.C.H. van Dorst, Kattensingel 17, Gouda, tel. 0182-510958; Woubrechterf 42, Waddinxveen, tel. 0182-613112. Kleine huisdieren-spreekuur voor spoedgevallen ieder weekeinde volgens afspraak. J:C. Baas, Jan Dorrekenskade-Oost (dag en nacht). 36, Waddinxveen, tel. 0182-632051. Dierenkliniek 'Pieter Bas', me vrouw W.W.M. Smits en J.B. Cra mer, Prins Bemhardlaan 79, Wad dinxveen en Hoge Gouwe 21, Gouda. Voor spoedgevallen ieder weekeinde spreekuur volgens af- Voor het maken van poliklinische spraak, tel. 0182-610462 of 0182- 516876. Dierenkliniek Zevenhuizen, drs. M.C. Pilgram, Zuidplasweg la, Zevenhuizen. Ieder weekeinde spreekuur volgens afspraak, voor spoedgevallen tel. 0180-631451 of 06-11163246, voor minder dringen de vragen: vragen@dierenkliniek- zevenhuizen.nl. In beide gemeenten zijn onder zoeken gedaan naar de bestuurs- Rijnwoude hierbij betrokken kracht en het functioneren, ook is van twee kanten nu openlijk de bewezen. De leden van het team zijn bijvoorbeeld al meerdere ke ren genomineerd voor de Coiffu- voor kappers in Nederland. Ik re Award, waarover ik straks heb mezelf er voor ingeschreven, meer zal vertellen. Twee keer per Organisatoren Schwarzkopf Pro- kunnen worden, beschikt HAIR MAXX over een Artistic Team. Dit team bestaat uit talentvolle kappers die hun sporen hebben veel.” En vertel Coiffure Award. „Dat is de meest duld hebben. Ik ben in ieder ge- prestigieuze haarmodewedstrijd val reuze benieuwd en er so- voor kappers in Nederland. Ik wieso heel blij mee dat ik op mijn jonge leeftijd al heb mogen mee doen. Het ging me allemaal wel dienstmaegt Aeltje Louwe Aker- velt is geweijgert, dat hij alsdoen met hevigheijt en het bloote mes is gelopen na deselve Aeltje Lou we Akervelt en dat zij de vlugt nemende hij gevange haer heeft vervolgt tot aende brug van het verlaet toe, vlugtende zij Aeltje Louwe ten huijse van Cornells Spruijt. Dat hij gevange weder gekeert sijnde, bij het vuur is ga- en sitten en na verloop van we- ijnig tijd wederom het mes heeft uijtgehaelt en daer mede de pla- et geschrapt. Dat hij alsdoen uijt het tresoor (=kast) van Albert Al- phenaer de kaes heeft genomen en daer van op een onordentelij ke wijs gesneden dat Marritje van Heijninge daer zat te spin nen en hem beripste, zeggende: "Jan, Jan, dat gaet zoo niet”. Dat hij gevange alsdoen heeft gesegt, en tot diverse reijsen (keren) her- haelde met het bloote mes in de hand 'wil ik dat donderse beest den hals afsnijden” en dat daer op zij Marritje van Heijningen de vlugt heeft genomen, dat daer op ten selven tijde is in huijs ge- comen Marritje van Dobbe, heb bende een kind op den arm; dat deselve Marritje van Dobbe hem De namen van de kinderen die Rijnwoude bij het hun A-diploma hebben gehaald zijn: Kim v.d. Laan, Faye Dam, Julia Marchand, Ichelle v.d. Voor spoedeisende huisartsenhulp 0182- 623040. Na 10.00 uur wordt buiten kantoortijden: van 17.00 uur 's middags tot 08.00 uur 's ochtends, tijdens het weekeinde en feestdagen: HuisArtsenPost Midden-Holland (HAP) Jan v Beaumontstraat 4 (bij de Jozef-lo- reau, maandag 11.00 tot 12.30 catie), Gouda, tel. 0182-322488 (al leen na telefonische afspraak). Voor spoedmedicatie buiten kan toortijden: van 17.30 uur 's mid dags tot 08.00 uur 's ochtends, tij dens het weekeinde en feestdagen: Dienst Apotheek Midden-Hol land, Ronsseweg 138 (tegenover 0182-563521. Bereikbaar maandag de Bleuland-lpcatie), Gouda, tel. 0182-698820, www.dam-mh.nl. WADDINXVEEN - Iedereen met een beschadigde voorruit kan vrijdag terecht op de parkeer plaats van Winkelcentrum Groensvoorde aan de Beethoven laan in Waddinxveen. Vrieskou zorgt voor grote span ningen in voorruiten: ijs- en zout kristallen (pekel!) zetten uit en doen kleine barstjes doorscheu ren tot een grote barst. Volgens technisch onderzoek is de door- scheurkans zelfs meer dan 50 procent! Dit doorscheuren kan onveiligheid en afkeuring bij de APK tot gevolg hebben. Dit kan zen uiteindelijk niet absoluut zijn. Janse, Wessel Verkleij, Michiel Markus, Harjan Redegeld, Sandra Blokland, Laurens het realiseren van een greenport. Wolsheimer, Jessica Rijnbeek, Daarmee gingen alle fracties ak- J.S. Mohamed Rafaan, Diede- koord. WD-fractievoorzitter G. Door Cees Bakker WADDINXVEEN/BOSKOOP - De gemeenteraden van Bo skoop en Waddinxveen gaan op korte termijn met elkaar om de tafel zitten om de aspecten van bestuurlijke samenwer king te bespreken. Een samen werking die uiteindelijk kan leiden tot een fusie. Anders hebben als die vrouwen niet ge vlucht waren. Deze besloten wijselijk dat niet af te wachten. Inmiddels kwam bal juw Jan van Es met zijn eis: dat den gevangene ter saeke van de voorsegde delicten zal werden gecondemneert gebragt te wer den ter plaetse daer men gewoon is Crimineele Justitie te doen, en aldaer wel strengelijk te werden gegeeselt, en wijders gebragt te werden inde gevankenisse van den huijse Soeburgh onder de heerlijkheijt en aldaar geconfi- neert en te water en te brood ge set den tijd van zes maanden, dat voorts denselven zal werden ge bannen voor de tijd van vijftig Ja- ren uijt de landen van Holland en Westvriesland zonder binnen de selve tijd daer weder in te mogen komen op peene van swaerder straffe. Een milde eis zult u zeggen, ge zien de tijd en de delicten. De verbanning als straf moet echter niet worden onderschat. Voor de veroordeelde was het een zeer zware straf; immers hij werd af gesneden van zijn gezin, familie, vrienden en geboortegrond. Voor de Vierschaar was het worden voorkomen. Laat de voorruit doormiddel van een harsinjectie repareren. Tijdige re paratie voorkomt een dure (ei gen risico meestal 136,- euro) en tijdrovende vervanging van de voorruit. Deze week komt de Mobiele Service van Automark in Waddinxveen voor een actie Ruit Repareren/Kenteken Gra veren. Op verzoek van de klant wordt de voorruit ter plekke gra tis geïnspecteerd en krijgt men een deskundig en vrijblijvend advies. Er hoeft niet van te voren een afspraak te worden gemaakt. v. Klink, Pepijn v. Kampen, Es mee de Zoete, Yvette v.d. Flier, Deel 3 - Dat hij gevangene daer en boven in de maend april de ses Jaers 1732 wesende ten huijse van Albert Alphenaer, aldaer met een getrocken mes heeft ver volgt en nageloopen de persoon van Marritje van Dobbe en dat hij haer met het mes in de hand heeft vervolgt tot aende poort van Dirk Jan van der Haes waer in sij sig salveerde en de poort toedeed. Dat hij gevangene voor de poort staende verscheijde steeken en sneeden op deselve poort heeft gegeven, en dat hij sulcx gedaen heeft door moetwil en door den drank. Dat hij ge vange heeft bekent bij het gemel- te laetste feijt zoo dronken te sijn geweest dat hij geen kennisse heeft vant geen dier tijde meer der is gepasseert, maer dat hij uijt de Informatiën, verklaerin- gen en confrontatie van de ge- tuijgen, dewelke hij gevange niet weet te wraeken notorie con- steert. Dat hij gevange opden 7en april deses jaers met eene Govert Snelleman is gekomen opden huijse Soebürg alwaer is wonende Albert Alphenaer, en aldaer jenever en bier heeft ge dronken, dat hij kort daer na zijn mes heeft getrocken. Dat hij ge vange nog meerder drank eijs- schende tselve hem door de Redactie Carlo Willemsen 0172-420512 E-mail: weekbladvoorwaddinxveen@ rijnengouwe.nl Kopij dient uiterlijk op maandag 16.00 uur in het bezit van de redactie te zijn om in aanmer king te komen voor plaatsing. Bijdragen per e-mail of op floppy verdienen de voorkeur. zoiets als opgeruimd staat netjes; I H Z U I h O H k verplaats de ellende maar naar elders. Heeft de Vierschaar een aanval van mildheid gehad of vond men tende omstandigheid? De Wel geboren Mannen, Jan van Wolff, Poulus van der Haes, Jan van der Helm, Jan Prs. Hovenier, lopen. Steven Hockeling, Jacobus Koot, De avond begint om 21.00 uur en Arij van den Toom, Abram van duurt tot 01.00 uur. De toegang is Willigen, Jasper Vermij, Simon 5.00 euro, inclusief 2 consumptie- van Willigen en Jan Goethart munten. oordeelden: Alle twelke dan zijnde een notoi re Insolentie overlast en gewelt in een andermans huijs, en op s' heerenwegen en in den Lande van Justitie niet te dulden, maer nodig andere ten Excempel Ri goureuselijk te werden gestraft... Jan Gerritszn. Boomman moest zes weken op water en brood in de gevangenis van het huis Sou- burgh doorbrengen, alle proces kosten betalen en voor de tijd van 25 jaar verbannen uit Hol land en Westvriesland. Het spaarde in ieder geval de kosten voor een beul uit en men had de geruststelling dat Jan Gerritszn. ver van St. Huijberts- gerecht met het blote mes in de hand vrouwen zou achtervol gen afspraken is elke polikliniek recht streeks te bereiken. Voor inlichtin gen: tel. 0182-505050. Bezoektijden voor beide locaties: algemene verpleegafdelingen: 14.0'0 tot 15.00 uur en 18.30 tot 19.30 uur. Voor informatie over wachttijden, opname, afdelingen etc. kan men terecht op www.ghz.nl. EERSTE HULP Voor eerste hulp kan men alleen GEMEEN MAATSCHAPPELIJK terecht bij de afdeling Spoedeisen de Hulp op de Bleulandlocatie van het Groene Hart Ziekenhuis, Bleu landweg 10, Gouda. PROTESTANTSE KERK NEDER LAND Hervormde gemeente Brugkerk, Kerkweg-Oost zondag 9.30 uur ds. M.C. Baten burg 17.00 uur ds. G.C. de Jong, Slied- recht De Hoeksteen, Esdoomlaan zondag 9.30 uur ds. H. Schipaan- boord I 15.00 uur ds. J. de Jong - 18.30 uur ds. H. Schipaanboord Bethelkerk, Bilderdijklaan zondag 9.30 uur ds. J. de Jong 17.00 uur ds. M.C. Batenburg De Morgenster, Sterrenlaan zondag 9.30 uur ds. J.A.W. Verhoe ven, Oudewater 17.00 uur ds. J.J. Verhaar, Houten HERSTELD HERVORMDE GE MEENTE gebouw Staringlaan 19 zondag 9.30 u. ds. H. Verheul, Amersfoort 15.00 uur ds. A. van Wijk, Herkin- gen PROTESTANTSE KERK NEDER LAND Protestantse gemeente i.w. van het Artistic Team bijge- De pas 18-jarige kapster Daisy Klatt is genomineerd voor een Coiffure Award. woond. Sterker, ze mocht het (foto: Liesbeth van der Vis) een aanhangsel worden van Gouda en Waddinxveen. Daar om moet Rijnwoude er in betrok- dement ken worden." Burgemeester J. Rijsdijk wees de raad er op dat Rijnwoude ondub- staan. Het CDA wees op een ou- Berg, Chloë v.d. Woud, Lisarme belzinnig heeft laten weten geen de wens van Boskoop: het onder trek te hebben. Dat standpunt één bestuurlijke noemer brengen van het sierteeltgebied. Verder Ayesha Kolster, Dominique andere wil het CDA niet gaan. Brouwer: "Dit vraagt behoedzaam opere ren. Ik ben tevreden met de toe zegging van lijke redenen voor Boskoop maar niet voor Rijnwoude. Het heeft daarom geen zin Rijnwoude te betrekken in dit onderzoek." gewijzigd op aanwijzing van meester, Elsa v. Staveren, Sanne Volgens Rijsdijk levert santen- Rijsdijk. Daarmee is vastgelegd v. Wetten, Lisanne Koll, Timber werking met Waddinxveen een dat Boskoop met Waddinxveen v. Aalst, Steinar Gijze, Joart ideale gemeente op qua grootte, om de tafel gaat zitten om te pra- Huisman, Jochem Laban, Ruth Een gemeente met ca. 42.000 in woners en groeipotentie. "Zo'n gemeente kan een goed bestuur bieden en de burgers blijven nog dichtbij. We dienen de bouw van Zuidplas en onze wens tot een koord. WD-fractievoorzitter G. riek v.d. Linden en Sterre van greenport in het onderzoek te be- Dazler zei ter afronding dat gren- der Bijl, trekken." De suggestie dat uit breiding van Boskoop naar het moet gerespecteerd worden. "Rijnwoude heeft een agenda en meent voldoende be stuurskracht te hebben om zelf standig te blijven. Dat is een feit, zegging van het college dat het Waddinxveen koos om inhoude- belang van de sierteelt nadruk kelijk in de bespreking wordt Vlugt, Dorathéa Perdijk, Robert meegenomen. Het amendement v. Noort, Romy Boer, Mariska werd ingetrokken en vervolgens Kok, Nino Martens, Dilian Rit- gewijzigd op aanwijzing van Rijsdijk. Daarmee is vastgelegd dat Boskoop met Waddinxveen WADDINXVEEN - Zaterdag mo gen de 30 plussers in het Zuid hoek uit hun dak gaan. Deze dronkenschap een verzach- avond zal er een verscheidenheid van muziek worden gedraaid en der après-ski en valentijn zullen als rode draad door deze disco heen Voor gratis registratie en in formatie over vermiste en gevonden dieren, bel naar 0186-601199. Binnen 24 uur uw melding op internet. Kijk voor re cente gegevens op www.dierencentrale.nl. intentie uitgesproken om te on derzoeken of een samenwerking mogelijk is. De snuffelfase is daarmee aangebroken. Afgelo- gezegd: de verkering wordt nu pen week is hierover ook gespro- serieus maar een huwelijksda- ken in het provinciehuis en bij hun ligt nog niet vast. die gelegenheid heeft gedepu teerde Jeltje van Nieuwenhoven de wens uitgesproken dat ook redelijk makkelijk af. Op school keer in de week wilde werken en oefenen we al heel veel op dit één dag naar school wilde. soort opdrachten met modellen. Leren en werken tegelijk leek mij En hier bij HAIRMAXX trainen een leuke combinatie en dat heb we ook veel. En normaal gespro- ik goed ingeschat, want het be ken moet je bij deze Award zelf je valt me uitstekend. Hoewel ik in mensen zoeken. Je fotograaf, je Waddinxveen woon, heb ik niet visagist en je moet zelf via een meteen bij de kappersalons in modellenbureau een model rege- Waddinxveen gesolliciteerd, len. Omdat het de eerste keer Mijn moeder ging hier nooit naar was dat ik meedeed, heb ik veel de kapper, dus dacht ik 'als mijn hulp gehad van HAIRMAXX. Ze moeder er nooit naar toe gaat, zal hebben een hoop voor me gere- het wel niets zijn'. geld." Uiteindelijk ben ik hier toch maar Daisy wilde al van kleins af aan naar binnen gestapt en bleek ik kapster worden: „Het heeft altijd het helemaal fout te hebben. Ik mijn interesse gehad, als klein werd aangenomen en HAIR- meisje vond ik het al leuk om met MAXX bleek perfect voor mij te haar te spelen. Toen ik op de zijn. Ik ben hier heel goed bege- Middelbare school zat, begon ik leid en zou me geen betere werk- al te solliciteren bij verschillende gever kunnen wensen dan kapperssalons. Ik wist dat ik vier HAIRMAXX." Immanuëlkerk, Prinses Beatrix- laan zondag 10.00 uur ds. C. de Jong 'De Rank', Coenecoopcollege zondag 10.00 uur ds. M.A. Bos, doopdienst 18.30 uur ds. J. van Walsum, Zoe- termeer Ontmoetingskerk, Groensvoorde zondag 9.30 uur ds. H.R. Juch, Wa- geningen 16.30 uur trektochtdienst REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrijzin nige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade zondag 20 februari 10.00 uur ds. A.S. Lenselink, Alblasserdam OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg: 10.00 uur leesdienst 18.30 uur leesdienst CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat woensdag 9 februari 19.45 uur ds. J.G. van Tilburg zondag 9.30 en 17.00 uur lees dienst woensdag 16 februari 19.45 uur geen dienst ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk, Zuidkade zondag 10.30 uur eucharistievie ring dinsdag 15 februari 19.00 uur Eu charistieviering Ontmoetingskerk, Groensvoorde vrijdag 10.00 uur ouderenviering zaterdag 19.00 uur geen viering zondag 11.15 uur Eucharistievie ring GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage zondag 9.30 uur ds. E. Brink 16.30 uur ds. H. ten Brinke, Bode graven JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkzaal Burgemeester Troostraat 10.00 uur Openbare toespraak 11.00 uur Wachttorenbespreking RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Samenkomsten worden gecombi neerd gehouden met de Rafaelge- meenschap Gouda, in het school gebouw de Goudse Waarden aan de Catslaan 100 te Gouda. BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Kreater, Kerkstraat zondag 10.00 uur spreker: de heer J.M. Verkerk DE BRUGGEN Sterrenlaan 2 zondag 20 februari 11.00 uur, Jan Delhaas MOERKAPELLE Hersteld Hervormde Kerk Dorpshuis 'Op Moer', Raadhuis straat Zondag 9.30 uur ds. H. Jonker, Barneveld 18.30 uur ds. K. Klopstra, Nieuw- land ZEVENHUIZEN Gereformeerde kerk zondag 9.30 uur werf, Woerden noorden ook een optie is, wenst Rijsdijk niet in de discussie te be trekken. "In dit stadium wil ik niet aan landjepik doen." Overi gens vindt Rijsdijk het standpunt webad 'de Sniep' is op zaterdag van Rijnwoude wel begrijpelijk. 5 februari weer gezwommen "Daar kiezen ze voor het ontwik- voor het A-diploma. Er waren niet het risico lopen dat we straks kelen van de Oude Rijn Zone en 43 kandidaten, die allemaal zijn dat is óók een megaproject." Een geslaagd. door CU-SGP ingediend amen om onderzoek te betrekken kwam daarmee op losse schroeven te WADDINXVEEN - Daisy Klatt zit in haar tweede jaar op de kap persopleiding in Gouda. Nor maal gesproken zijn de examens pas in juni, maar de Waddinx- veense heeft ze al achter de rug. „In totaal mogen er maar drie - voor een goede presentatie. Het leerlingen vervroegd examen Artistic Team van HAIRMAXX doen," legt ze uit, „Daar moet je bestaat maar uit zes personen, geselecteerd door heel Neder land. En ik zit daarbij!" Een pres tatie van formaat dus, daar moet ze heel blij mee zijn. „Ja, natuur lijk, ik ben heel trots. Alleen weet ik nog helemaal niet wat mijn ta ken gaan worden of waar we niet voor niets op Daisy Klatt, dat heen gaan. Ik wacht wel af, ik moet de jonge kapster ergens aan heb er heel erg veel zin in." Daisy verdiend hebben. „Ik denk dat ze heeft al een keer een presentatie bij HAIRMAXX tevreden over me zijn," zegt Daisy bescheiden, „daarom ben ik ook opgenomen presenteren. „Dat was wel heel in het Artiste Team." spannend," vertelt ze, „bij HAIR- fessional en Vakmagazine Coif- Artistic Team? Dat moet Daisy MAXX vroegen ze of ik de pre- fure ontvangen ieder jaar meer sentatie op mijn rekening wilde dan 2.000 prachtige foto's. Zij nemen. Op het podium voor heel dingen allemaal mee naar de be veel publiek met een microfoon faamde titel 'Hairdresser of the in mijn handen. Ik dacht 'ik pro- Year'. Als je aan de Coiffure vaktechniek. Echt vakmanschap beer het wel, wat heb ik te verlie- Award meedoet, is het bedoeling bij de kapper is nog altijd te her- zen'. Na afloop zei iedereen te- dat je een compleet plaatje kennen aan een coupe die lekker gen mij dat het goed ging. Zo'n maakt. Het gaat verder dan al- zit en waar iemand veel compli- presentatie wordt meestal in een leen iemand zijn haar knippen, je mentjes over krijgt. Om ervoor te grote discotheek gegeven, dit zorgen dat de nieuwste trends en keer in een disco in Amsterdam, en opmaken. Dan komt er een fo- technieken in de salons toegepast Alle medewerkers van HAIR- tograaf die het hele gebeuren MAXX in Nederland waren er. Ik vastlegt en vervolgens wordt de foto ingezonden. De uitreiking van de Coiffure Award 2005 is in eens over die mei, dus ik moet nog even ge-

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 9