II II m -'A makelaardij Kijk ook op onze site voor ons gehele aanbod www.depater.nl 0'®^ ïe^ !1 ÜO "liiÉ ff 3 eten bedriifsobiecten nieuwbouw woon IR I "WTl 1 1 k 7^--- B-i iiï u ili jll" 1 i 270.000,- k.k. Vraagprijs 539.000,- k.k. 249.000,- k.k. I 214.500,- k.k. Vraagprijs 289.000,- k.k. Vraagprijs 420.000,- k.k. 198.000,- k.k. ■J 1 290.000,- k.k. Vraagprijs 359.500,- k.k. 479.000,- k.k. 147.000,- k.k. Vraagprijs de pater Waddinxveen tel. 0172 -21 54 09 tel. 0182 - 61 38 22 fax 0172 - 21 03 89 fax 0182 - 61 11 18 e-mail boskoop@depater.nl e-mail waddinxveen@depater.nl Weegbree 25 Rozenlaan 15 Boskoop Plankier 4 Boskoop Zuidkadering 19 Waddinxveen Molenring 121 Waddinxveen Waddinxveen Noordkade 141 B Waddinxveen Prins Alexanderstraat 16 Zonnehof 4 Waddinxveen 339.000,- k.k. donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Za van 9.30 tot 16.00 uur. Openingstijden Ma t/m vrij van 08.30 tot 17.30 uur. Kantoor Waddinxveen Kerkweg Oost 224 2741 HA Waddinxveen Kantoor Boskoop vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Boskoop Zijde 6 2771 EN Boskoop In een gewilde woonomgeving gesitueerde sfeervol en modern afge werkte eengezinswoning met een verrassende indeling. De woning is v.v. een voortuin en een achtertuin. De woning is gebouwd in 1979 op 144 m2 eigen grond en biedt een inhoud van 300 m’. Indeling: ruime entree/hal. Betegelde toiletruimte met fontein. Bergkast. L-vor- mige tuingerichte woonkamer met een deur naar de achtertuin. Kast. De gehele begane grondvloer is afgewerkt met een fraaie lichte pla vuizen vloer v.v. vloerverwarming. De woonkeuken bevindt zich aan de voorzijde van de woning en is ingericht met een lichte keukeninrich- ting. De voormalige inpandige berging is uitgebouwd tot bijkeuken met een aansluiting voor de wasapparatuur annex hobbykamer. 1e Verdieping: overloop. Kast met een opstelplaats voor de c.v.-combike- tel (2003). 2 (twee) slaapkamers waarvan 1 (één) is v.v. een deur naar het dakterras op het zuiden. De badkamer is modern betegeld en is ingericht met een inbouwcloset, een ligbad en een fraai wastafel- meubel. 2e Verdieping: vlizotrap met bergzolder. De fietsenberging bevindt zich aan de voorzijde van de woning. Bijzonderheden: de woning is goed onderhouden en recent aan de buitenzijde geschil derd. Aanv. in overleg (zomer 2005). Bijzonder fraai en goed onderhouden karakteristieke villa gelegen aan één van Boskoops mooiste lanen. De woning is v.v. een achtertuin gelegen op het westen en parkeergelegenheid op eigen terrein. Ind.: vestibule. Hal met toilet en kelder. Keuken met nette witte inrichting met complete inb.app., een natuurstenen aanrecht en dito vloer. Vanuit de keuken is het onderheide terras bereikbaar. Riante woonk. (11,50 x 4,00 m.) en suite met in de voork. een open haard, erkerkozijn en 2 (twee) vaste kasten. In de achterk. staat gesitueerd een schouw met kachel en 2 (twee) vaste kasten. Serre met dubbele deuren naar achtertuin en terras op het wes ten. 1e Verd.: ruime overt, met toilet. 4 (vier) slaapk., resp. groot 3,60 x 3,70 m, 3,60 x 2,20 m., 3,00 x 3,00 m. en 3,00 x 2,00 m„ waarvan de SJ ouderslaapk. is v.v. dubbele deu- ren naar balkon. Aangrenzend aan i de ouderslaapk. is de badk.. Deze is uitgerust met een hoekbad, dou- che en wastafel. 2e Verd.: ruime zolder met veel bergruimte en een j extra slaapkamer. Bijz.: grondopp. I 310 m2. Inhoud 550 m2. Houten I berging in achtertuin. Aanv. i.o. Vraagprijs Een in de ruim opgezette woonwijk ‘Groenswaard’ gelegen royale een gezinswoning met een keurig verzorgde achtertuin die gesitueerd is op het zuiden en v.v. een vrijstaande stenen berging en een achterom. Deze woning is gebouwd in 1970 op 143 m2 eigen grond en heeft een inhoud van 350 m3. Ind.: entree/hal met een meterkast. Een licht bete gelde toiletruimte met een toilet en een fontein. Een doorzonwoonkamer met een gestuct plafond en houten kozjjnen v.v. dubbel glas. Vanuit de woonkamer heeft u aan beide zijden vrij uitzicht over de wijk. Een dich te keuken met een rechte keukenopstelling v.v. een wasm.-aansl., een geiser en een deur naar de achtertuin gesitueerd op het zuiden. 1 e Verd.: overt, met een vaste kast. 2 (twee) ruime slaapkamers, beiden v.v. vaste kasten. 1 (één) slaapkamer aan de achterzijde. Een licht betegelde bad kamer v.v. een douche en een wastafel. 2e Verd.: een royale open zolder met een opstelplaats voor de Radson c.v.-ketel, bergruimte achter de knieschotten en een hardhouten dakkapel. Deze ruim te biedt de mogelijkheid om 1 (één) of 2 (twee) slaapkamers te creëren. Bijz.: de woning is gele gen in een kindvr. woonomg. in de nabijheid van scholen, openb. vervoer en winkels. De woning is gedeeltelijk v.v. dubbel glas. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs Schitterend, fraai gebouwd geschakeld herenhuis met terras 3,20 x 5,00 m.), inpandige garage met oprit 5,50 x 3,00 m.), trappen met bloembak en bordes aan de voorzijde, achtertuin 5,00 x 5,00 m.) en grenzend aan rivier ‘De Gouwe’. Deze werkelijk fantastisch gesitueerde, goed onderhouden woning is gebouwd In 1995 op 121 m2 eigen grond en biedt een inh. van 600 m3. Ind. souterrain: zeer royale garage v.v. eiektr. kantel-/loopdeur met afst.bed. Bergkast. Portaal met open trap. Beg. grond: hal met m.k. en garderoberuimte. Luxe tot plafond betegel de toiletruimte. Woonk. 38 m2) v.v. spachtelputzwanden, een convec- torput en een schuifpui naar het terras aan de rivier ‘De Gouwe’. Luxe sfeervolle open keuken 8 m2) met L-vormige keukeninr. (Siematic) compl. met inb.app., t.w. een RVS-gaskookplaat, eiektr. oven, afzuigkap, vaatwasser, magnetron, koelkast en vrieskast. De woonk., de keuken en de hal zijn v.v. een houten kaasplankenvloer. 1e Verd.: overt, met sepa rate toiletruimte. Luxe licht betegelde badk. met ligbad, douchecabine, chique wastafelmeubei met marmeren blad en ovaalvormige wastafel en 3-delige spiegel v.v. spots. 1 voor- slaapk.. 1 achterslaapk. (voorheen 2). 2e Verd.: zolderruimte t.b.v. de wasmachine en droger. Stook ruimte met c.v.-combiketel (Ferroli, 1995), 120 liter boiler (Agpo) en unit voor mech. afzuiging. ‘Open’ werkk. met 2 Velux tuimelramen en void, bergruimte achter knieschot ten. Bijz.: de woning is voll. geïso leerd. Aanvaarding in overleg. Schitterend aan groene singel gesitueerde, fraai afgewerkte eengezinswo ning met achtertuin op het zuid-oosten. Deze bijzonder ingedeelde en roy ale woning is gebouwd in 1979 op 122 m2 eigen grond en biedt een inhoud van 400 m3. Ind.: entree. Toilet met fontein. Riante tuingerichte woonk. afgewerkt met fraaie houten vloerdelen en een schuifpui naar de tuin. Open keuken met luxe Italiaanse keukeninrichting compl. met uitge breide inb.app.. 1e Verd.: overt, afgewerkt met een lichte plavuizen vloer. 3 (drie) slaapk., resp. groot ±15,5 m2,8 m2 en 12 m2. Ruime lichte badk. met ligbad, inbouwcloset, separate douche en wastafelmeubei. 2e Verd.: ruime open zolder met wastafelmeubei en 2 (twee) Velux dakramen. De zolder biedt void, mogelijkheden om 3 (drie) slaapk. te realiseren. Opstel plaats HR c.v.-combiketel (bouwj. 1999) en aansl. wasapp.. Bijz.: dak bedekking vernieuwd in 1997. v Rustige en groene woonomgeving. Deze woning is eventueel in combi natie te koop met een nabij gelegen garagebox v.v. een stalen kantel- deur aan de Oostpolderweg te Waddinxveen. Vraagprijs garage box: 25.000,— k.k. Aanv. i.o. Vraagprijs Een recent gebouwd riant herenhuis gesitueerd in een kindvr. woonomg. met aan de achterzijde een aan het water grenzende verzorgde achter tuin op het westen en aan de voorzijde een ruime berging. Dit in 1998 gebouwd royale woonhuis biedt een inhoud van 400 m3 en een grond opp. van ±148 m2. Ind.: entree, een licht betegeld toilet met een fontein, een trapkast en een meterkast. Een tuingerichte woonkamer, groot 35 m2, v.v. een mooie Teak houten vloer en een schuifpui naar de achtertuin gesitueerd op het westen. Een semi-open keuken, groot 9,5 m2, met een in L-vorm opgestelde keukeninr. v.v. div. inb.app.. Aan de voorzijde is de aangebouwde stenen berging gesitueerd. 1e Verd.: overt. Een separate toiletruimte met een toilet en een fontein. Een licht betegelde badkamer ingericht met een ligbad, een dubbele wastafel en een mech. ventilatie. 3 (drie) riante slaapkamers, resp. groot 17,2 m2, 9,3 m2 en 14 m2. 2e Verd.: een ruime zolder met een opstelplaats voor de intergas HR c.v.-combiketel (1998). De zol der biedt de mogelijkheid voor het creëren van 1 (één) extra slaapka mer. Bijz.: deze mooie woning is volledig v.v. dak-, gevel-, vloer- en glasisolatie. Dit jonge herenhuis is door zijn locatie, uitstraling en ruimte zeer zeker de moeite van een bezichtiging waard. Aanv. in overleg. Vraagprijs Schitterend aan een rustige woonstraat gesitueerde goed onderhou den patio-bungalow met een garage en een vrij uitzicht aan de voor zijde. Deze leuke gelijkvloerse woning is gebouwd in 1975 op 215 m2 eigen grond en biedt een inhoud van 325 m3. Indeling: ruime entree/hal met een meterkast en een garderobehoek. Een lichte Z-vor- mige woonkamer, groot 35 m2, v.v. een mooie massieve Frans eiken parketvloer, een open haard en schoonmetselwerk wanden. Een open keuken met een luxe rechte keukenopstelling (2003), compleet voor zien van div. inbouwapparatuur en een granieten aanrechtblad. Een bijkeuken met een hete luchtketel, een aansluiting voor de wasmachi ne en een geiser (2003). Gang/portaal. Slaapkamer 1, 3,35 x 3,30 meter, met een schuifpui naar patio. Ruime 2e slaapkamer, 4,75 x 3,35 meter, eveneens voorzien van een schuifpui naar patio. Een licht betegelde badkamer met een douche en een wastafel. Een licht bete gelde toiletruimte met een toilet. Een grote garage/berging van 3,20 x 6,70 meter voorzien van elektra en water. Bijzonderheden: dit unieke woonhuis is voorzien van hard houten kozijnen met dubbel glas en dakisolatie. Het platte dak is vernieuwd in circa 1996 en in circa 2004. Deze fraai gelegen woning is door zijn locatie, onder houd en mogelijkheden zeer zeker de moeite van een bezichti ging waard. Aanvaarding in over leg. Degelijk afgewerkt en centraal gesitueerd appartement met balkon op het zuiden en op de begane grond een overdekte parkeerplaats. Dit op de 1e verdieping gesitueerde appartement is gebouwd in ca. 1980. Indeling: hal met plavuizen vloer, garderobenis/royale berging. Toilet met fontein. Riante L-vormige woonkamer 42 m2). Sfeervol afge werkt met openhaard voorzien van gasblok en via de woonkamer is het terras op het zuiden van 10 m2 te bereiken. Open keuken met nette in U-vorm opgestelde inrichting compleet met inbouwapparatuur. Betegelde bijkeuken met o.a. aansluiting wasmachine en c.v.-installa- tie (2003). 1 (één) slaapkamer 3,00 x 4,45 m.) met deur naar loop- galerij en deur naar aangrenzende badkamer. De badkamer is inge richt met douche en wastafel- meubel. Bijzonderheden: groten deels dubbel glas. Lift en gestoffeerd trappenhuis. Bevei ligde entree m.b.v. intercom. Gesitueerd tegenover bushalte. Airco installatie aanwezig. Aanvaarding in overleg. NVM Karakteristiek halfvrijstaand woonhuis met vrij uitzicht, gesitueerd op 1.000 m2 eigen grond. Gezien de vrije kavel aan de noordzijde van de woning bestaat hier de mogelijkheid om, na het verkrijgen van een bouwvergunning, de woning uit te bouwen of een kantoor- cq. praktij kruimte van 75 m2 te realiseren. Indeling: entree met granito vloer. Kelder. Toilet. Keuken met Bruynzeel inrichting. De keuken is groot 3,30 x 2,00 meter. Woonkamer en suite met marmeren schouw, erker aan de voorzijde en dubbele deuren aan de achterzijde. De woonka mer is 4,00 meter breed en 8,80 meter lang. 1e Verdieping: over loop. 3 (drie) slaapkamers resp. groot 4,00 x 3,88 meter, 4,00 x 3,22 meter en 2,00 x 2,25 meter. 2 (twee) slaapkamers zijn v.v. een vaste kast en 1 (één) slaapkamer is v.v. een wastafel. Badkamer, 2,65 x 2,00 meter, met douche, wastafel, aansluitingen voor wasmachine en -droger en een deur naar het bal kon. 2e Verdieping: ruime voor zolder met opstelplaats voor de c.v.-combiketel. 1 (één) slaapka mer. Bijzonderheden: bouwjaar 1939. Inhoud 375 m3. Stenen berging in de achtertuin. Parkeermogelijkheid op eigen terrein. Veel mogelijkheden t.a.v. uitbouw of bijgebouwen. Aanvaarding in overleg. Op een mooie rustige locatie aan de rand van Waddinxveen gelegen goed onderhouden 3 (drie) (voorheen 4 (vier))-kamerhoekappartement gesitueerd op de 3e verd. met 2 (twee) balkons en een eigen grote (niet gezamenlijke), verzorgde achtertuin (Z). Ind.: entree/hal. Vernieuwde m.k. met voldoende groepen, een aardlekschakelaar en een vaste kast. Licht betegelde toiletruimte met hangend closet. Dichte keuken met vernieuwde keukeninr. compl. met enkele inbouwapp. en een deur naar het balkon op het zuiden met balkonkast. Licht betegelde badkamer met doucheruimte en wastafelmeubei. Royale doorzonwoonkamer met laminaatvloer, extra kopgevelkozijn en vaste kast. D.m.v. een mooie separatie wordt het eetgedeelte en het woongedeelte van elkaar gescheiden. Vanuit de woonkamer heeft u een schitterend vrij uitzicht aan de voor- en achterzijde. Vaste kast met een opstelplaats voor de c.v.-combiketel 1996). 1 (één) slaapkamer aan de voorzijde met een deur naar 2e balkon. 1 (één) slaapkamer aan de achterzijde. Bijz.: dit goed onderhouden appartement is gedeeltelijk v.v. hardhouten kozijnen en kunststof kozijnen met dubbel glas. Op loopafstand gesit. van openb. vervoer, winkels en scho len. Berging op de begane grond en tevens is er een mogelijkheid voor gebruik van een gemeensch. berging. De verzorgde achtertuin van 63 m2 is gesitueerd op het zuiden. Vloeropp. 80 m2. Bouwjaar ±1961. De bijdrage aan de V.v.E. bedraagt 37,23 per maand. Aanv. in overleg. Vraagprijs Schitterend aan een groot plantsoen gesitueerd mooi ontworpen herenhuis v.v. div. fraaie details en gelegen in de jonge woonwijk ‘De Zuidplas’. Deze royale en luxe woning is gebouwd in 2001 op 138 m2 eigen gr. en heeft een inh. van 500 m3. Ind.: entree met m.k. Een luxe tot het plafond bete gelde toiletruimte met hangend closet en fontein. Een fraaie open keuken met een luxe handgeschilderde keukeninr. compl. met div. inb.app., t.w.: koelkast, 3 vrieslades, uitgebreide inductie kookplaat, hete luchtoven, afzuigkap, vaatwasser, carrouselkast en vaste kast. De hal en de keuken zijn afgewerkt met een mooie plavuizen vloer v.v. vloerverwarming. De woonk., groot 32 m2, is gescheiden van de woonkeuken d.m.v. een niveauverschil, waardoor een plafondhoogte is ontstaan van 3,84 meter. De lichte tuingerichte woonk. is v.v. een massieve eiken houten vloer en openslaande deuren naar de op het zuiden gelegen achtertuin. In deze goed verzorgde en fraai aangelegde achtertuin staat een stenen berging. 1e Verd.: ruime overt. Een fraai betegelde royale badk. compl. ingericht met doucheruimte, ligbad, dubbele wastafel, hangend toilet en vloerverwar ming. Er bevinden zich verder 2 slaapk., resp. groot 16,5 m2 en 13 m2. 2e Verd.: ruime voorzolder met een HR c.v-combiketel (2001), pantry met een aansl. voor de wasm. en een deur naar het dakterras. Grote bergkast. 2 ruime lichte slaapk. met een fraai uitzicht over de wijk ‘De Zuidplas’. Bijz.: de woning is voll. geïsoleerd en wordt opgeleverd met G.I.W.-garantie en het Politiekeur merk Veilig Wonen. Het buitenschil derwerk is recent uitgevoerd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs Prachtig aan een groene dijk gesitueerde uitgebouwde kwadraatwo- ning met riante tuin, gesitueerd op het zuid-oosten. Deze rustig gesi tueerde woning is gebouwd in 1976 op 226 m2 eigen grond. De bij zonder ingedeelde woning biedt u een inhoud van ±410 m3. Indeling: entree, garderobe. Speels ingedeelde riante woonkamer, opp. 45 m2, met open haard, schuifpui naar tuin en schitterend uitzicht op de groe ne, vrije woonomgeving. Open keuken ingericht met een luxe keuken inrichting, spoeleiland en uitgebreide inbouwapp. Bijkeuken met op stelplaats voor c.v.-combiketel en aansluiting wasapparatuur. Portaal met toilet en fontein. 1e Verdieping: overloop. 2 (twee) slaapkamers (voorheen 3 (drie)). Badkamer met bad, 2e toilet en wastafel. 2e Verdieping: vaste trap. De dakop- bouw is ingedeeld als kamer met deur naar een zonnig dakterras. Bijzonderheden: dubbel glas. De rustige ligging, de fraaie groene woonomgeving en de ruime woonvertrekken maken dit object zeer aantrekkelijk. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs Boskoop Boskoop Beemd 49

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 10