Burger boek en kantoor 75 jaar Politie presenteert jaarverslag Het aanbod van de NVM makelaars in het Groene Hart Kijk voor meer informatie ook op www.funda.nl Zwemmen voor Azië Ingezonden brieven O 0 L n! Waddinxveen samen met Boskoop? Rommelmarkt De Gouwe- bloem Politiek café terug bij RTW FM DUPREE DUPREE DUPREE Door Brigitte Bosman heb er geen voorstelling grip bent geworden. Burger? O, r n r r r j BOSKOOP MOORDRECHT Maria Wientjens - van der Vel den Fractievoorzitter VVD Waddinxveen last zorgt, krijgt meteen een boe te. Wie op een groene plek voor geluidsoverlast zorgt, krijgt eerst een waarschuwing." Auto-inbraken In 2003 werd er aangifte gedaan van 545 auto-inbraken, in 2004 was dat 418. In september en ok tober hebben agenten twee pre- ventieacties uitgevoerd. Zowel in Waddinxveen als in Boskoop werden auto's gecontroleerd op zichtbaar aanwezige buit. Op vallend daarbij was dat in de ge controleerde auto's nog vaak het verwijdbare frontje van de radio- getrokken. Al jong begon hij en Ton-Willem koos bewust voor deze richting. „Het is wel zo ge groeid. Hard werken, veel uren maken, wel zo'n 50 tot 60 per week." Na zijn militaire dienst, /Cd-speler aanwezig was. Dat is vaak de potentiële buit van de inbrekers. Elke gecontroleerde auto Werd na controle voorzien van een flyer. „Het aantal auto- inbraken ligt nog veel te hoog," zegt Frans Penders, „helaas blijft dat lastig om te bestrijden. Zo'n inbraak vindt in een paar secon den plaats, dus de daders zijn er meestal snel vandoor." banen gezwommen voor Azië. Ook bezoekers van het zwem bad hebben geld bijeen gezwom men, zij konden zich laten spon soren door deel te nemen aan andere activiteiten, zoals aqua- joggen, aquarobic of trimzwem- men. Andere bezoekers stopten geld in de collectebus die bij de kassa stond. Ook de bar van het zwembad heeft zijn fooi van die week afge staan aan de actie. Al het geld is inmiddels gestort op giro 555, het geld wat nu nog binnendruppelt wordt later ge stort. Namens de medewerkers van het Gouwebad worden alle deel nemers van de actie en alle spon sors heel erg bedankt voor hun inzet. Speerpunten Het is duidelijk dat de politie zich op een aantal speerpunten richt. Houdt dit in dat alle ande re zaken minder aandacht gaan krijgen? Penders: „Nee, die aan dacht blijft gelijk, wat wél in houdt dat we die zaken niet kun nen verbeteren. Het zou mooi zijn als het allemaal tegelijk kon, maar die ruimte is er helaas niet." r - n inwoners goed te informeren over wie wij zijn en wat we pre cies doen. Het is belangrijk om de mensen een stukje duidelijk heid te geven. Een goede com municatie naar buiten toe, staat bij ons hoog op de prioriteiten lijst." en de derde breekt het af, zeg gen ze. Maar dat ben ik niet van WADDINXVEEN -1930. Aan de Dorpstraat wagen Teunis Bur ger en zijn vrouw de grote stap, ze beginnen een winkel. Een kantoorboekhandel. Teunis Bur ger heeft nog vele bijbaantjes om het hoofd boven water te kunnen houden, van drager bij de Waddinxveense Begrafenis onderneming tot postbezorger. Zijn vrouw beheert de winkel en zo weten ze een aardig be staan op te bouwen. Zonder al te veel kleerscheuren komen ze de oorlogsjaren door. Hun win kel groeit. De woonkamer wordt opgeofferd om bij de kan toorboekhandel te worden ge trokken. Na het overlijden van Teunis neemt in zoon Willem in 1963 de zaak over. r Verkeer Het politieteam en het regionale verkeershandhavingsteam heb ben het afgelopen jaar 100 auto mobilisten aangehouden voor het rijden onder invloed. Opval lend daarbij was dat 22 automo bilisten daarvan of een zeer hoog promillage alcohol in het bloed hadden of meerdere malen wa ren aangehouden voor rijden on der invloed. Him rijbewijzen zijn ingevorderd. Het politieteam heeft tevens gericht gecontro leerd op automobilisten van wie bekend was dat hun rijbewijzen waren ingevorderd. „We hebben niet vijf uur voor de deur gehan gen om te kijken of de betreffen de persoon weggaat met de au to," legt Penders uit, „dat mogen we ook niet. Tijdens een surveil lance lopen we langs en kijken WADDINXVEEN - De Stichting De Gouwebloem houdt zaterdag 26 februari weer een rommel markt in het eigen gebouw aan de Tollenslaan 161. Deze rom melmarkt wordt gehouden van 09.30 tot 14.30 uur. Er is de gelegenheid om spullen in te leveren op zaterdag 19 fe bruari van 09.00 tot 12.00 uur op bovengenoemd adres. Voor in lichtingen bel 0182-616203. Geel woonde vroeger aan de Dorpstraat in het Regthuys en vertelt zijn verhalen met foto's en documenten. „Het wordt een mooi boekje", vertelt Wim Bur ger. „Met een linnen kaftje." Op woensdag 2 maart wordt het boekje officieel gepresenteerd aan oud-burgemeester Jonk man. Om 16.30 uur is iedereen van harte welkom bij Burger Boek en Kantoor aan de Dorpstraat. Aansluitend zal er een receptie plaatsvinden. Uiteraard kan het boekje dan ook gekocht wor den. Burger komt het komende jaar nog met vele verassende klan tenacties, maar wat die inhou den blijft nog even geheim,! De Koning Witzier makelaars voor vrij wonen Als je de afgelopen tijd de be richtgeving in de kranten volgt, krijg je sterk de indruk dat een fusie met Boskoop alleen nog maar een kwestie van tijd is. Echter niets is minder waar! Het college van Burgemeester en Drie generaties Burger Burger bestaat dit jaar 75 jaar. Een bijzonder jubileum, dat niet ongemerkt voorbij zal gaan. Er is veel veranderd in de afge lopen jaren. In 1981 ïs de winkel verhuisd, omdat het oorspron kelijke pand echt te klein werd. Intussen hebben er al heel wat verbouwingen plaatsgevonden en is het assortiment enorm ver anderd. De groei gaat gestaag door. In 1994 treedt de derde ge neratie aan: Ton-Willem Burger komt in de zaak en wordt in 1994 mede-eigenaar. In 2000 wordt in Moordrecht een twee de Boek- en Kantoorvakhandel geopend. Wim Burger vertelt graag over Ik sta graag nog een beetje ach- de zaak. „Het is leuk om te zien ter de toonbank en geniet van dat je in die 75 jaar een echt be- het contact met de klanten. Hoe veel boeken ik ingepakt heb? Ik elf jaar geleden, is hij fulltime r gaan meedraaien. „Je groeit er in, neemt steeds meer verant woordelijkheid over. Maar de boekhandel is een boeiende branche. Wat geschreven is, wordt altijd actueel. Het is altijd totaal anders, een dynamisch le ven. De kantoorvakhandel heeft bedrijfsmatige afnemers en par ticulieren. De computerbusiness hééft een grote plaats ingeno men." Jubileumboekje Het 75-jarig bestaan van boek en kantoorboekhandel Burger wordt gevierd met een jubi leumboekje. Dit boekje is een verhalenbundel, geschreven door Hans Geel, met de geschie denis van Waddinxveen. Hans WADDINXVEEN - De cijfers van het politieteam Waddinx- veen/Boskoop, die vorige week woensdag gepresenteerd werden, laten over het jaar 2004 op bijna alle fronten een daling zien. Het aantal aangif ten op het gebied van woning inbraken is fors gedaald. Op gebied van auto-inbraken en jeugdoverlast zijn de inciden ten afgenomen en is het ge weld verminderd. we of de auto er staat. Als we de ze controles niet uitvoeren, kan iedereen waarvan zijn of haar rij bewijs is afgenomen, gewoon ongestraft blijven rijden. Dat is natuurlijk niet de bedoeling." De aandacht van het politieteam op het gebied van snelheids overtredingen richtte zich in Waddinxveen met name op de Chopinlaan, Dreef en K.W.-sin- gel. Uit controles op het voeren van licht op de fiets of bromfiets vroeg in de ochtend, van novem ber 2004 tot en met januari 2005, bleek dat veel scholieren hun verlichting niet op orde hadden. Tot slot blijft het aantal fietsen diefstallen in het gehele teamge- bied hoog, maar zijn die wel ge daald ten opzichte van 2003: er was een daling van 286 naar 252. Dorpstraat. We hebben een bre de klantenkring, ook van ver buiten Waddinxveen weten de mensen de weg hierheen te vin den. Bestellen gaat bij ons snel. En als het nodig is, gaan we uit gebreid zoeken naar het pro duct waar de klant om vraagt." Jaren geleden was het werk nog geheel anders dan tegenwoor dig. Wim Burger gaat terug in de tijd. „Mijn vrouw had kinde ren thuis en een moeder om voor te zorgen. Maar 's avonds lag er een enorme stapel aanvra gen voor de bestellingen van schoolboeken te wachten. Het uitzoeken daarvan was toen al lemaal handwerk, van compu ters was geen sprake. Tot haar 65ste heeft ze altijd heel hard meegewerkt. Ze was goed in or ganiseren en stond altijd achter onze zaak." Wim Burger is blij dat er nu veel meer personeel is. In totaal zijn er momenteel zo'n elf medewerkers in dienst. Ook heb er geen voorstelling van.” zij zullen dit jaar in het zonnetje Wim Burger doet geen inkoop gezet worden. meer. „Die verantwoordelijk heid ligt nu helemaal bij junior." Junior, oftewel Ton-Willem Bur gers echt iets te kiezen valt bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2006. De fracties Van de PvdA, Weerbaar Waddinxveen en de PCW steunden echter ons voorstel niet om eerst op deze zorgvuldige wijze de burgers te Wethouders wil een nauwe sa- raadplegen. menwerking met Boskoop on derzoeken en heeft de raad in de Raadsvergadering op 18 januari 2005 daarvoor een voorstel ge daan. Het college zou graag zien dat de uitkomst van dat onder zoek de basis zou vormen voor een fusie met Boskoop en wekt via persberichten en interviews in de kranten de indruk dat een fusie met Boskoop slechts nog een kwestie van tijd is. Op 18 januari heeft de raad zich onder andere uitgesproken over dit voorstel van het college en na een lange discussie werd het voorstel van het college aange- I nomen met twaalf stemmen voor en acht tegen. Tegenstem mers waren de fractie van het CDA, de VVD en één raadslid van D66. De fractie van de VVD stemde om twee redenen tegen. Ten eer ste omdat wij denken dat Wad dinxveen qua bevolkingsom vang groot genoeg is om ook in de toekomst zelfstandig te blij ven (zeker na de bouw van bijna 3000 woningen in de nieuwe wijk Triangel) en ten tweede om dat wij vinden dat eerst de inwo ners van Waddinxveen zich over een dergelijk ingrijpend voorstel moeten kunnen uitspreken. Sterker nog. De WD vindt dat bij dit soort ingrijpende voorstel len een betere voorbereiding en voorlichting richting burgers past en dat die voorstellen eerst met de burgers van Waddinx veen moeten worden besproken en gecommuniceerd. Wij hebben dan ook in de raads vergadering van 18 januari voor gesteld dat er een referendum over dit voorstel tegelijk met de gemeenteraadsverkiezingen in 1 -J- 2006 wordt gehouden. Dat laatste biedt alle partijen de mogelijkheid het onderwerp wel of geen fusie met Boskoop op te nemen in hun verkiezingspro gramma zodat er voor de bur- Actie 'schooltas' Naar aanleiding van klachten over parkeeroverlast en snelheid rondom scholen, is vorig jaar de actie 'schooltas' uitgevoerd. In de maand oktober controleerden agenten bij alle basisscholen in Waddinxveen en Boskoop over parkeeroverlast, snelheid en het dragen van de autogordel. De scholen maakten de actie bekend bij de ouders en de resultaten werden wekelijks verstuurd naar de scholen. Tijdens 'school tas' was er een duidelijke verbe tering van de veiligheid rondom de scholen te zien. WADDINXVEEN - Het Politiek Café is donderdagavond na een afwezigheid van twee maanden weer terug op de Waddinxveen se radio. Hoewel de redactie nog druk bezig is met een nieuwe op zet, meent men toch weer een uitzending te moeten maken nu onder andere een samenwer kingsovereenkomst met Gouda een feit is en ook gepraat wordt met Boskoop en de andere Zuid- plasgemeenten over nauwere sa menwerking, welke mogelijk in de toekomst tot een fusie zou kunnen leiden. Getracht zal wor den een aantal politici in de stu dio te hebben om met hen van gedachten te wisselen. Wie mee wilt praten, moet tussen 21.15 uur en 21.45 uur naar de studio bellen, tel 0182-610379. Uiteraard wordt in het begin van de uit zending ook nog even kort te ruggekeken naar de gemeente raad van de dag ervoor.RTW FM is te beluisteren op 105.8 FM in de ether en op de kabel in Wad dinxveen op 103.4 FM. WADDINXVEEN - Na de ramp in Azië ontstond bij een mede werker van het Gouwebad De Sniep het idee om ook vanuit het zwembad een actie voor de slachtoffers te organiseren. De bedrijfsleider, de heer C. Re- horst, vond dit meteen een ge weldig idee en de actie kreeg snel vorm. Alle kinderen werden benaderd en ook de docenten van de scho len hebben de actie met een warm hart ontvangen. Ze gingen meteen met de kinderen van groep 4 en 5 van start. Die kon den zich doormiddel van een sponsorformulier laten spon soren per gezwommen baan. Vol trots kwamen de kinderen met Hun formulier na de actieweek terug. Vanaf maandag 24 januari hebben ze twintig minuten lang De dalende trend van het aantal woninginbraken in het teamge- bied van Waddinxveen/Bo- skoop zet zich door. In 2003 werd er nog 225 maal aangifte gedaan van een woninginbraak, het afgelopen jaar nam de politie 155 aangiften op. Het aantal wo ningen dat in Waddinxveen en Boskoop is voorzien van het Po litie Keurmerk Veilig Wonen stijgt. Het politieteam Waddinx veen/Boskoop is dan ook bij zonder trots op deze cijfers. „Wij vormen met z'n allen een goed team," aldus Frans Penders, teamchef Waddinxveen/Bo- skoop," „de cijfers ontwikkelen zich inderdaad positief, maar zijn nog altijd te hoog. Daar wer ken wij hard aan. En ook om alle Tot onze verbazing lazen we dan ook twee weken geleden in de kop van een artikel in deze krant dat de PvdA ook vindt dat de in woners van Waddinxveen zich over een mogelijke fusie met Bo skoop moeten kunnen uitspre ken en wel bij de gemeente raadsverkiezingen in maart 2006. Echter bij goed lezen van het artikel bleek dat het afde lingsbestuur van de PvdA dat vindt en dus niet de fractie van de PvdA, zij steunden immers in de raadsvergadering op 18 janu ari het voorstel van het college en niet het voorstel van de WD! Het is maar dat u het weet. Hoe dat verder gaat tussen de fractie en het afdelingsbestuur van de PvdA is him zaak. Vervolgens deed Weerbaar Wad dinxveen in dê Commissie Be stuur en Middelen het voorstel om alvast - vóór de uitslag van het onderzoek bekend is - kennis te gaan maken met de gemeente raad van Boskoop. Ook daarmee geef je volgens de VVD een ver keerd signaal af, het lijkt weder om alsof een fusie met Boskoop alleen nog een kwestie van tijd is. Maar de overige fracties in de gemeenteraad van Waddinxveen vinden dat zo'n ontmoeting moet kunnen en dus zal die bij eenkomst er wel komen. Tenzij de gemeenteraad van Boskoop zelf ook vindt dat je daarmee te hard van stapel loopt en zelf op de rem stapt. De tijd zal het le ren. Als u het eens bent met het standpunt van de WD - fractie dan horen we dat graag van u! Schrijven of mailen kan natuur lijk ook. U vindt ons in de ge- meentegids of op onze of de ge meentelijke website. plaatsvindt. De resultaten zijn al duidelijk zichtbaar. We weten nu dat kindermishandeling nog va ker voorkomt dan we dachten.” Op gebied van geweld tegen en/of belediging van een ambte naar hebben het afgelopen jaar zes politiemensen, drie gemeen teambtenaren en een NS-con- ducteur aangifte gedaan. De ver dachten zijn aangehouden. Geweld Vorig jaar werden er in Wad dinxveen en Boskoop 275 inci denten op het gebied van ge weld geteld, een daling van 79 ten opzichte van 2003. Er wer den in totaal 49 verdachten aan gehouden inzake geweld, waar van het grootste deel inzake bedreiging. Huiselijk geweld is niet alleen een aandachtspunt van de poli tie, maar ook de gemeenten Waddinxveen en Boskoop. Pen ders: „Sinds eind vorig jaar kun nen mensen, die vermoedden dat er bij iemand thuis iets niet pluis is, bellen naar een advies en steunpunt. Dat kunnen je bu ren zijn, maar ook het slachtoffer zelf mag bellen. Op deze manier hopen wij meer zicht te krijgen op wat er achter de voordeur Langzaam een stapje terug Vader Burger doet steeds vaker ger, heeft toch wel het gevoel een stapje naar achteren en gaat dat er een zware taak op zijn geregeld een paar dagen naar schouders rust. „De eerste zet de Veluwe. „Zo gaat de over- het op, de tweede brbidt het uit gang eigenlijk vanzelf', licht hij toe. Ik ben blij dat ik een op volger heb en ik ben ook blij dat plan hoor," lacht Ton-Willem. ik dit allemaal nog meemaak." De detailhandel heeft hem altijd Helemaal stoppen? Nee, dat hoeft van Wim Burger niet. „Ik met klusjes in het magazijn heb hier 52 jaar gestaan, dat kan en wil ik niet zomaar afsluiten. Jeugdoverlast Het politieteam Waddinx veen/Boskoop heeft het afgelo pen jaar veel inspanning ge pleegd op het voorkomen van jeugdoverlast. Er is 236 maal ge controleerd op plaatsen waar jongeren samenkomen, in 2003 was dat nog 143 maal. In Waddinxveen waren de con troles vooral gericht op de Dreef, Zuidplaslaan, Warnaarplant- soen, Kanaalweg, Raadhuis plein, Koningin Wilhelminaplein en Kerkweg Oost. Penders: „Jeugdoverlast zal nooit ver dwijnen, maar we kunnen het wel verminderen. De controles hebben goed geholpen, dus daar gaan we dit jaar zeker mee door. We hebben een 'kleurenbeleid' bedacht. Over sommige plekken krijgen we veel klachten binnen over geluidsoverlast, dat noe men we voortaan de rode plek ken. Wie daar voor geluidsover- De Koning Witzier makelaars voor vrij wonen Oosteinde 32, Waarder, Tel.: (0348) 502 224 MOORDRECHT GOUDA GOUDA GOUDA WOENSDAë'16 FEBRUARI 2005 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 13 1 _i j i_ i_ L l_ L L_ I ^MAKELAARDIJ MAKELAARDIJ MAKELAARDIJ Vuurdoornlaan 16-a, Gouda Tel.: (0182) 538 400 irrfo@boer-makelaardij-gouda.nl Vuurdoornlaan 16-a, Gouda Tel.: (0182) 538 400 info@boer-makelaardij-gouda.nl Vuurdoornlaan 16-a, Gouda Tel.: (0182) 538 400 info@boer-makelaardij-gouda.nl NVM NVM NVM 226.000,- k-k. Lijsterbesstraat 13 Op loopafstand v.h. centrum, in rustige woonwijk, nabij div. winkels uitvalswegen, gel. uitst. onderh. tussenwoning met achter tuin (z/w) v.v. houten berging achterom. Ind. B.g.: entree, hal, toilet, trapopgang, woonk. met'opensi. deuren, dichte keuken. 1e verd.: overloop, 2 slaapk., wma., nette badk. 2e verd.: via vlizotrap te bereiken. Hier kan een extra slaapk. gerealiseerd worden. Daglichttoetreding d.m.v. Velux dakramen. Bijz.: bj. ca. 1930, uitst. onderh., verw. woonk. d.m.v. een fraaie gaskachel, warm water d.m.v. huur(bad)geiser, woonopp. ca. 85m2, inh. ca. 225m3, perc.opp. 83m2. Boelekade 134 Aan de rand van het centrum gel., ideale starters woning met kar. -uitstraling. Net afgewerkte woning. Ind.: B.g.: entree, hal, woonk., open keuken met div. inb.app., via deur achter bereikt men de zonnige achterpl. met leuke borders. In de uitbouw achter bevindt zich het toilet, welke bereikbaar is via een aparte hal, waar ook de trap zich bevindt. Tijdens de renovatie zijn er enkele org. details bewaard, waaronder de glas-in- lood ramen voor. 1e verd.: Ruime slaapk. met vk. Deze ruimte is op te splitsen in 2 kamers, ruime badk. met nis voor wma., deur naar het balkon. Oosteinde 32, Waarder, Tel.: (0348) 502 224 www.koningwitzier.nl _j Lethmaetstraat 63 Nabij winkels en het centrum gelegen woon huis met lichte woonkamer ca. 7.50x2.80m v.v. schouw, uitgebouwde keukenruimte met moderne inrichting (2002) en ruime uit gebouwde en geïsoleerde badkamer (2002) v.v. ligbad met douchescherm, wastafel- meubel, aansl. wasapp., dakvenster en toilet ruimte. 1e verd: zeer royale ouderslaapkamer met directe toegang tot twee slaapkamers voorzijde. Buitenzijde: zeer diepe (14.00m.) zonnige achtertuin op het zuidoosten met houten berging en achterom. Inhoud ca. 230m3, woonopp. ca. 75m2, 100m2 eigen grond. Prins Bernhardstraat 2 In ruim opgezette woonwijk gelegen en in 1994 uitgebouwde hoek- eengezinswoning met royale woonkamer ca. 36m2 met gemetselde schouw v.v. voorzet-allesbrander, woonkeuken ca. 13m2 met moderne inrich ting (1999), bijkeuken met toiletruimte en berging. 1e verd: overloop, 3 slaapkamers en licht betegelde badkamer. 2e verd: 4e slaap kamer met recente dakkapel (a). Ruime voortuin en achtertuin v.v. achterom en berging. Bouwjaar ca. 1959, inhoud ca. 370m3, 200m2 eigen grond. 1e en 2e verdieping v.v. kunststof kozijnen (2001- 2003) met dubbel glas. Verwarming middels Nefit HR c.v. combiketel (1999). “I Mr. Lallemanstraat 83 In ruime straat aan de rand van Moordrecht gelegen eengezinswoning met uitgebouwde woonkamer en bijkeuken en moderne keukeninrichting v.v. inbouwapp. 1e verd: overloop, 3 ruime slaapkamers en betegelde doucheruimte (1999) met zitbad en wastafel. 2e verd: voorzolder en ruime zolderslaap- kamer met dakkapellen aan de voor- en achterzijde. Ruime recent aangelegde voor tuin, achtertuin ca. 7.00x5.00m op het noordwesten met stenen berging en achter om. Bouwjaar 1961, inhoud ca. 350m3, woonopp. ca. 153m2 eigen grond. Voldoende parkeergelegenheid in de directe omgeving. 1 Oud Bodegraafseweg 85 Deze karakteristieke woonboerderij met zomerhuis is gelegen in een landelijke om geving met uizicht over een polderweg met lintbebouwing, nabij de N11. De woon- I boerderij (totale inhoud van ca. 1.480 m3 ind. I achterhuis) met zomerhuis, garage, hooiberg H en schuurruimte worden omgeven door een ruim erf met tuin. Een mooi perceel grasland is direct naast het erf gelegen. De totale grondoppervlakte is ca. 26.820 m2. Kortom, vrij wonen op een centrale Randstad locatie, net buiten de bebouwde kom van Bodegraven. 675.000,-- k.k. op ca. 4.900 m2 NVM MAKELAARS O.G. Oosthaven 40, Gouda, Tel.: (0182) 551 255 gouda@dupreemakelaars.nl Constantijn Huygensstraat 91 In gewilde woonstr. gel., ruime eengezins woning met diepe zonnige achtertuin (Z/W) v.v. stenen berging achterom. Ind. B.g.: Entree, gang, toilet, ruime woonk. met opsl. naar achtertuin, open keuken, aangeb. bij keuken met wma., deur naar tuin. 1e verd.: overloop met zeer ruime bergkast trap naar zolder, badk., achter een roy. slaapk., voor 2 slaapk. Zolder: ruime bergzolder met CV standpl., deze ruimte is zeer geschikt om een 4e slaapk. te creëren. Bijz.: fundering is onderzocht goed bevonden, onderh. binnen buiten goed, geheel v.v. dubbelglas, woonopp. ca. 11 Om2, perc.opp. 147m2 r “i MAKELAARS O.G. Oosthaven 40, Gouda, Tel.: (0182) 551 255 gouda@dupreemakelaars.nl MAKELAARS O.G. Oosthaven 40, Gouda, Tel.: (0182) 551 255 gouda@dupreemakelaars.nl Halve Raak 76 Centr. in het Groene Hart, in het sierteelt - gebied gesit. vrijst. woning met tussenlid en voormalige stal (ca. 900 m2) “Hoeve het Koetshuis’ op ca. 4.900 m2. De' opstallen zijn gebouwd in ca. 1965. De woning heeft een inhoud van ca. 440 m3. Het perceel heeft de agrarische sierteeltbestemming. Evt. kan een kleine onderneming worden gevestigd mits passend binnen art. 11 lid 10 bestem mingsplan (goedk. gemeente nodig). Evt. te koop met meer grond (ca. 14.350 m2, sierteeltbestemming). Het geheel heeft een keurig aangelegde tuin en is bereikbaar via een inrit bij het woonhuis alsmede een 2e inrit bij de schuur. www.koningwitzier.nl

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 13