muts I pleasure muts fun 200 km kanjers door dik en dun 5 Mutsenclub trotseert felle wind op Weissensee Wt m I BANDEN Zwemster Linda Kempen steeds sneller rOOS Turn Team Uden-De Gouwe laat winst glippen SFEERVOL, LIEFTINK SERRES eerste in poule wedstrijd. .dl Korfbal programma Belangrijk duel voor Groeneweg Flyers heren 1 blijft winnen Jeugd Korbis presteert goed Schakers dicht bij degradatie CAR VISION Recreatie basketbal voor dames 1 *33 S' u - "1 7< RAM t www.lieftink.nl nog vijf minuten te spelen begon Tjoba te wankelen en scoorde Korbis de 12-12. Korbis nam ex tra risico maar zag haar doelkan sen niet beloond worden. In de WADDINXVEEN - Dames 1 van Van Uden-De Gouwe speelde zondag thuis in Gouwebad 'De Sniep' tegen Lumio het Ravijn 1 toonden de Waddinxveense da mes opnieuw dat ze echt het Er was veel publiek in de zaal en dat gaf ze vleugels." Vooral verdedigend speelde Ro wah zeer sterk. De sterke af- standschutters van Walburg kre gen nauwelijks kansen. En in de aanval speelde Rowah met ver stand. In het eerste kwartier al De dames van handbalvereniging Rowah pakten dit weekend het kampioenschap. ren er nog enkele Zevenhuizena ren die 150 kilometer reden nl. reed Peter Verweij de 200 kilome ter in 8.44. „Mijn snelste tijd was 9.36. Dat ik nu een stuk sneller ging geeft aan dat de tocht min me beter voorbereid". Ook de Moerkapellenaar Piet Verschoor ren dan ook beduidend sneller: Hans Knijnenburg 7.45.56, Nel van der Ham 7.54.15, Gerda Slob- Leliveld.Voor Nel van der Ham en Gerda Slobbe was het de ne- voorbij is en de kunstijsbaan ge sloten dan trekken de leden van de Mutsenclub met elkaar op. LIEVER LIEFTINK scoorde Marleen het beste van iedereen. Halverwege de wedstrijd had het TOOS turn team de leiding genomen. Het derde onderdeel was de vloer oefening. Dit ging erg goed. Er werden bijna geen fouten gemaakt en dat was terug te zien in de scores. Al le meiden scoorden in de 8 punten. Leonie had de eer op dit toestel het hoogst te sco ren met 8,90 punten. Het laat ste toestel was de balk, maar dat is vaak het zwakste on derdeel van TOOS. Dit keer ging het echter goed. Slechts 2 keer viel er iemand van de balk. Dat was knap want er werden een aantal nieuwe elementen geturnd. Hoewel Velocitas dit onderdeel won, was de score voldoende om de eerste plaats vast te hou den. Velocitas werd tweede en UDI derde. Dit was voor dit team de tweede poule wedstrijd. Na een eerdere derde en nu de eerste plaats zijn de meiden nog volop in de race om de finale te halen. NU OOK VOOR DE GOEDKOOPSTE In Alphen aan er zaterdag een turn competi tie wedstrijd gehouden. In poule 1 streden de ploegen van Velocitas, UDI en TOOS om de punten. Namens het TOOS Turn Team deden mee; Marleen Heikens, José Droge, Leonie Heikens en Tiffany Smit. Normaal bestaat een team uit 6 turnsters waarvan er per toestel 5 een oefening turnen. De beste 4 oefeningen tellen dan mee voor het team resultaat. Ons team had he laas geen extra turnster meer en dus mochten er geen fou ten gemaakt worden want ie dere oefening telde mee. De meiden moesten beginnen op de brug met ongelijke liggers. Dat is een sterk onderdeel voor ons en de oefeningen gingen ook erg goed. Met 7.90 scoorde Marleen zelfs het hoogst van iedereen aan dit toestel. Daarna kwam sprong. Na het matige in springen, volgden goede sprongen tijdens de wed strijd. En net als bij brug WADDINXVEEN - De zwemcar- van Linda Kempen maakt een flinke progressie door. Bij de NK voor junioren, die laatst in Vlissingen werden gehouden, Nijverdalsen gingen. De wedstrijd was nog geen hal ve minuut oud, toen Natascha Smit met een kogel de keepster van Lumio het Ravijn verraste. Toch nam Het Ravijn een 2-1 da op het programma staan, maar daarna gaat de groep uit van promotie naar klasse van de afdeling Rotter dam. De kampioenswedstrijd werd een bijzonder attractieve voor het publiek. Te- waren slechte weersomstandig heden waarmee de schaatsers te aan de tijden: Hans Knijnenburg 8.31.00, Nel van der Ham 8.49.00, Gerda Slobbe 9.23.48, Henk Ho- gebrug 9.41.10, Martien Duine- veld 10.33.55. George van der Loos reed de 100 kilometertocht twintigste keer een weekend op het programma. „Meestal blijven we in Neder land, maar we willen nu naar pakte de rappe Waddinxveense zwemster eenmaal zilver en tweemaal brons. Evenals haar clubgenoot Ricardo Kombrink van GZC DONK werd Linda MOORDRECHT/WADDINX VEEN - Het programma voor de tweede helft van de veldkorfbal- competitie van het Moordrechtse IJsselvogels is: 3 april: Fiducia-IJs- selvogels, 9 april: IJsselvogels- Weidevogels, 16 april: IJsselvo- gels-Fiks, 23 april: Fortisimo-IJsselvogels, 7 mei: IJs- selvogels-OVVO, 21 mei: DKV- IJsselvogels, Korbis Waddinx- veen: 3 april: Ventura Sport-Korbis, 9 april: Korbis- RWA, 16 april: Korbis-Swift, 23 april: TOP (A)-Korbis, 7 mei: ON- DO-Korbis,21 mei: Korbis-Sagitta. promotie naar de hoogste klasse van de afdeling Rotterdam. Toen lukte het net niet en dus waren de Waddinxveense handbalsters er dit jaar extra op gebrand om goed te presteren. Vanaf eind au gustus werkten de dames van Rowah geconcentreerd aan een succesvol jaar. En al het harde werk werd beloond: Rowah won dit zaalseizoen alle wedstrijden en kon afgelopen zondag, ruim een maand voor het einde van de competitie, het kampioen schap al pakken. „Walburg'75 is een lastige tegenstander," vol gens coach Rob Jongkind, „in één van de eerste wedstrijden van het seizoen verloor Rowah nog tegen Walburg'75 voor de handbalbeker. En in de uitwed strijd hadden we het in de eerste helft ook nog heel moeilijk tegen deze ploeg. Maar de dames wil den deze wedstrijd echt knallen. wist Rowah het verschil te ma ken met afstandschoten en een knappe score vanaf de cirkel. „Eigenlijk liep alles in de wed strijd uitstekend," vervolgt Jong kind, „verdedigend was dit één van onze beste wedstrijden. On ze waarvoor de Boskoper 5 uur en Speciaal voor dames is Flyers op 8 februari gestart met basketbal op recreatie niveau. Er wordt op dinsdagavond van 21.00 uur tot 22.15 uur onder begeleiding ge sport.Welkom zijn dames die reeds gebasketbald hebben, maar geen interesse (of nog niet) hebben om in competitiever band te spelen en dames die iets aan beweging willen doen. Mocht er voldoende belangstel ling zijn, dan wordt ook ruimte geschapen voor volgend sei zoen. Voor meer info bel Jo Van Loo, tel 0182-614101. WADDINXVEEN - Heren 1 was niet in beste doen tijdens de thuiswedstrijd tegen Zoebas. Vooral in de eerste periode was er veel op het spel aan te merken en deze periode ging dan ook verdiend naar Zoebas (18-22). In de tweede periode werd het ac cent meer op de verdediging ge legd en toen bleek dat Flyers de betere ploeg was. Met 19-4 werd een basis gelegd voor de over winning. Al werd er in de derde periode weer slordig omge sprongen met de kansen (15-16). Maar in de vierde periode was iedereen weer bij de les en via 14-6 kon men de twee winstpun ten binnenhalen en bleef het team ongeslagen. Bij Dames 1 ontbrak weer dat beetje geluk dat nodig is om in een tweepunten wedstrijd aan de goede kant van de score te ko men. Werd vorig weekend na twee verlengingen verloren, nu kwam men twee puntjes te kort in de uitwedstrijd tegen SVO. In verdedigend opzicht was het de beste wedstrijd van de Waddinx veense dames. Er werd keihard gewerkt, fel verdedigd, maar aanvallend was het minder. Uit slag 43-41. Heren 4 had niets in te brengen tegen Silvertown Lions. Alleen in de derde periode was er spra ke van een gelijkwaardige strijd. Uitslag 47-91. Jongens Kadetten 1 kon het niet bolwerken tegen BV Alphia. De ze nog ongeslagen ploeg is de kampioenskandidaat en dit lie ten de Alphenaren ook zien. Uit slag 33-94. Meisjes Junioren 1 had een mak kelijke middag. Door meteen vanaf het eerste fluitsignaal fel full-court press te spelen werd Juventus overrompeld. In de eerste periode werd dan ook via 28-2 de basis gelegd voor een grote overwinning en het hand haven van de ongeslagen status. Uitslag werd uiteindelijk 80-27. Meisjes Kadetten 1 had geen en kele moeite met Argon en be haalde een grote overwinning. Er werd goed en geconcentreerd gespeeld, ondanks de matige te genstand. Uitslag 72-20. Gemengd Mini's 2 tegen Zoebas was een spannende wedstrijd die pas in de laatste periode door Zoebas werd beslist. Uit slag 33-38. ZEVENHUIZEN - Jaarlijks wordt het 800 inwoners tellende Oos tenrijkse dorpje Techendorf in fe bruari overspeeld door ruim vier duizend Nederlandse schaatsenthousiasten. Ruim ze ventien jaar geleden was de Am sterdamse zakenman Aart Koop- mans op zoek naar een ijszeker meer waarop hij de Alternatieve Elfstedentocht kon organiseren. Zijn keus viel op de Weissensee in Karintië. In het spoor van de wedstrijdrijders volgden de toer- de partners of de leden zelf maak- schaatsers, mannen en vrouwen die gedurende de Weissensee- week vaak meer tochten rijden. In die periode worden de 3200 ho telbedden voor het grootste deel belegen door schaatsers die via de Stichting Wintermarathon zijn aangemeld.Tot het schaatsle- gioen, dat jaarlijks de 1100 kilo meterlange rit naar de Weissensee onderneemt, behoort ook de Mut senclub uit Zevenhuizen. Een groep van twaalf personen van wie de meesten al vanaf 1996 op de Wiessensee hebben rond ge schaatst. Kort geleden volbrach ten zeven schaatsers(sters) de tocht over 200 kilometer, die dit keer hinder ondervond van sneeuw en stormachtige wind. Voor de Zevenhuizenaren geen belemmering om de tocht, 100 dan wel 200 kilometer, uit te rij den. De Mutsenclub is herken baar aan de mutsen van dezelfde kleur. In het begin waren blauw en wit de kleuren, tegenwoordig turkoois blauw met gele top. „We zijn duidelijk herkenbaar, ze zien ons op kilometers afstand al aan komen”, zegt Gerda Slobbe. Drie leden van de groep reden al eens de echte Elfstedentocht in WADDINXVEEN - Met nog vier speelrondes te gaan, kent Korbis bij de jeugd al twee kampioenen. Door verlies van concurrent Mer- wede behaalde de BI het kam- pioensschap door een overwin ning op KCC (16-4). De W2 won met 1-0 van Velox, en kan daar door niet meer gepasseerd wor den. Ook de Al behaalde een goed resultaat, zonder zelf echter rière in actie te komen. Concurrent PKC verspeelde een punt, waar- -j- door Korbis in de komende twee wedstrijden nog maar twee pun ten binnen hoeft te halen. De Cl speelde tegen concurrent GKV, en won met 6-0. Het kampioens- schap is nu zo goed als binnen, want in de komende drie wed strijden hoeft nog maar één punt gehaald te worden. De A3 ver speelde wel duren punten, con current KCC won met 11-8. Korbis 2 speelde 12 februari te gen koploper Tjoba uit Goes. Bij uit Nijverdal. Als de Gouweda- winst maakte Korbis nog kans op de eerste plaats, maar bij verlies was Tjoba kampioen. Korbis startte niet goed en stond na vijf bij GZC DONK. Ik heb het goed naar mijn zin in Gouda. Ik voel me hier thuis. Ik heb deelgeno men aan de jaargangfinales van de Speedo-wedstrijden. Mijn eer ste landelijke succes was afgelo pen december toen ik een tweede plaats op de 800 meter behaalde bij de NK in Drachten”.Linda Kempen kijkt nu uit naar de lan- gebaanwedstrijden die in april in Amsterdam worden gehouden. De NK junioren in 50 meterbanen zijn half juni in Amsterdam.De resultaten van Linda Kempen bij de NK voor junioren in Vlissin gen: 400 meter vrije slag: 5.00.66 (4de), 100 meter vrije: 1.16.56 (7de), 200 meter rug:2.35.21 (3de), 400 meter wissel: 5.33.93 (2de), 200 meter wissel: 2.38.56 (3de), 100 meter rug: 1.13.80 (6de) en 200 meter vrij: 2.23.66 (8ste). de Rijn werd nog een keer in Friesland", zeg gen zij. Hans Knijnenburg en Henk Hogebrug werden door de plaatselijke VW gehuldigd om dat zij voor de tiende keer van de partij waren. Het sociale aspect staat hoog in het vaandel óp de Weissensee. „Een grote feesttent zit elke avond stampvol". Niet dat zij zich avond aan avond in het feestgedruis storten want „wij willen een snelle tijd neer zetten. Op vrijdag zijn we bij de eerste tien dames geëindigd."Het trainen voor de tocht op de Weis sensee doen de leden van de Mutsenclub een of twee keer per week op de kunstijsbaan De Uit hof in Den Haag. „Op woensdag ochtend- en donderdagavond rij den we daar met tien mannen en blessure weer meedoen. Ze pak te een aantal belangrijke ballen en groeide in de wedstrijd. De dames wisten de eerste helft goed en geconcentreerd uit te spelen. Bij de rust hadden we al een royale 11-3 voorsprong. Als keepster kon na een lange - ik toch één minpuntje moet noe men van de eerste helft, dan is het dat we de hoekspeelsters soms te weinig benutten." Direct na de rust ging Rowah door, tot volle tevredenheid van het publiek, dat met spandoeken en toeters him team bleef aan moedigen. Fraaie treffers vanuit de hoek en harde afstandschoten brachten Rowah uiteindelijk naar een aansprekende 20-8 eindscore. „Rowah promoveert met dit re sultaat naar de hoogste klasse van de afdeling Rotterdam," vertelt Jongkind, „zo hoog heeft onze club in haar historie nog ZEVENHUIZEN - Voor de voet balclub Groeneweg staat er voor zondag 20 februari een belang rijk duel op het programma. De Zevenhuizense club treedt op ei gen veld aan tegen hekkensluiter Swift Boys. Aanvang 14 uur. Omdat er twee ploegen degrade ren naar de vijfde klasse mag Groeneweg deze wedstrijd niet verliezen. Een dag eerder rekent Moerkapelle op een flinke toe loop van het publiek nu koplo per Sportlust op bezoek komt Van de inhaalwedstrijden, die de KNVB in de afgelopen twee weekeinden had vastgesteld, is door het slechte weer niet veel gespeeld. Na komend weekein de volgt opnieuw een inhaal- weekend. Het programma voor zaterdag is: Moerkapelle-Sport- lust, Siveo-Be Fair, zondag: Full Speed-WSE, Groeneweg-Swift Boys (wedstrijd van de week), Waddinxveen-HSC. van vijf doelpunten en met fraai en goed geconcentreerd spel wonnen de dames royaal met 20- 8. Na de wedstrijd werd er goed gefeest: een terechte ontlading na een fantastisch handbalsei- zoen. een 4-3 voorsprong te nemen. Nadat Het Ravijn eerst uit een overtal 2-3 had gescoord, waren het Alette Sijbring (3-3 uit een overtal) en Yasemin Smit die de ploeg van het trainersduo Mid dendorp/Smit op voorsprong brachten. De keepsters van beide ploegen maakten overwerk en waren moeilijk te kloppen. Toch wist het Ravijn in de vierde periode de stand weer op gelijke hoogte te brengen (4-4) en zelfs de winst (4-5) naar zich toe te trekken. Twee fouten bij de aanval van Van Uden-De Gouwe lagen hier aan ten grondslag. Met name bij het laatste doelpunt werd ver zuimd de geheel vrij liggende Karin Kuipers te dekken. Maar wellicht is dit een les voor vol gende week, want dan wacht de wedstrijd tegen de andere titel kandidaat Widex GZC Donk. Kempen (12) driemaal op geroe pen voor een huldiging op het ereschavot. Bovendien verbeter de zij op alle zeven nummers waarop zij aan de start kwam haar persoonlijke record. Een succes ook voor trainer/coach Paul van der Ploeg, die drie jaar geleden bij de Goudse club Ar nold van der Made opvolgde als hoofdtrainer van de zwemafde- ling. Linda Kempen begon met zwemmen in het Sterrenplan van Gouwestaete/De Gouwe in Wad- dinxveen. Drie jaar maakte zij deel uit van de zwemafdeling van de Waddinxveense club en trainde zij onder leiding van Kar in Berckenkamp. Zij vertelt: „Ik wilde graag meer trainen en zwemmen. Daarom ben ik naar een andere zwemvereniging ge gaan. Ik ben na tweeënhalf jaar Friesland. In het laatste jaar dan deze werd gehouden, op 4 janu ari 1997, behoorden Nel van der Ham en Hans Knijnenburg tot de deelnemers die de tocht uitreden. Martin Duineveld deed in 1985 en 1986 al mee. De Mutsenclub ontstond nadat enkele leden in 1994 een tocht over veertig kilo meter in het Friese Eemewoude had geschaatst. In 1996 werd voor het eerst deelgenomen aan de tocht op de Weissensee. „We zijn in 1996 als club ontstaan. Een van te deel uit van het bestuur van de gymnastiekvereniging OSS. We wilden graag trainen voor de ech te Elfstedentocht en zijn toen op de Weissensee begonnen. Het is een soort verslaving geworden”, vertelt Gerda Slobbe-Bazen, zus ter van de vroegere Nederlandse Weissensee in Oostenrijk, kampioen sprint Jan Bazen. „Maar als er een Elfstedentocht in steeds in het schaatspak van tien Friesland komt dan gaan we niet jaar geleden".Het was dit keer naar Oostenrijk", vult Nel van der keihard werken op de Weissen- Ham aan. Dit keer bestond de see. Gerda Slobbe: „We hebben groep uit Hans en Tmy Knijnen- aan twee tochten van 200 kjlome- der ter meegedaan. Eerst op dinsdag, daarna op vrijdag. Er moesten acht ronden van 25 kilometer worden geschaatst. De eerste tweeënhalve ronde sneeuwde mes ooit een kans hadden om van Het Ravijn te winnen, was het deze wedstrijd wel. Helaas misten de dames te veel kansen, minuten spelen al 3-0 achter. Na waardoor de de punten naar de 12 minuten scoorde Korbis pas haar eerste doelpunt en kwam beter in de wedstrijd. Maar de achterstand op Tjoba kon niet worden verkleind. De ruststand was 7-4 in het voordeel van de ploeg uit Zeeland. Na de rust voorsprong in de eerste periode, kreeg Korbis de beste kansen en Diep in de tweede periode kwam enkele keren langszij. Met scoorde Yasemin Smit 2-2, het geen ook de stand halverwege was. De dames waren ontzet tend fysiek met elkaar bezig, waardoor er erg veel gefloten werd. Niettemin wist Van Uden- laatste minuten wist Tjoba nog De Gouwe in de derde periode twee keer te scoren waardoor Korbis 2 met 14-12 verloor. niet gespeeld. Gezien de resulta ten in dit seizoen denk ik, dat we ook in die klasse thuis horen. Voor de komende jaren heeft on ze vereniging grootste plannen. Bij de dames rekenen we op nog wat ledengroei, zodat we vol gend jaar met drie competitie- teams kunnen uitkomen. Onze ambitie is om over zo'n drie jaar naar het landelijke niveau door te groeien. En ook bij diverse jeugdteams rekenen we op groei. Onze nieu we kantine aan de Sniepweg is daarbij belangrijk. Zo'n vereni gingsgebouw zorgt voor binding en is aantrekkelijk voor nieuwe leden." In het eerste weekend van april vindt de officiële ope ning van de kantine plaats. In dezelfde maand zullen de dames in hun nieuwe verenigingsge bouw nog een spetterend kam pioensfeest geven. 'NdeKT De Mutsenclub uit Zevenhuizen neemt vanaf 1996 deel aan de jaarlijkse schaatstochten op de vrouwen uit Zevenhuizen", zegt (Foto: Henk Hogebrug) Nel van der Ham. Die tochtjes naar De Uithof blijven tot eind be 7.54.6. Nel van der Ham reed maart als de baan sluit doorgaan. 23 minuten nodig had. Voorts wa- de eerste tocht op haar Noorse De wedstrijdrijders hebben ook schaatsen, maar de tweede op nog reizen naar Finland en Cana- (lagere) Zweedse schaatsen. „Het Liana Verweij 8.43.36 (150 km), rijdt een stuk ontspannender. Je Peter Verweij 4.30 en Marcel Kas- ziet steeds meer mensen op die Zevenhuizen niet heen. Nel van tart 7.14.59 (100 km). Op vrijdag kluunschaatsen rijden". Vervol- der Ham; „Tenzij we een sponsor gend: „Dit jaar reden we voor het kunnen vinden." Gerda Slobbe: „We hebben wel een kleding- sponsor. Dat is Spanbeton uit eerst met een Transponder op. Een apparaatje waarmee men thuis op internet de tijd en de af- Koudekerk. George van der Loos der zwaar was. Bovendien had ik gelegde kilometers kan volgen", heeft daar gewerkt voor hij in de Gerda Slobbe: „Elke dag kwam vut ging."Ook als de winter er een krantje uit. Daarin stond schaatste veel kilometers op het dat ruim 30.000 mensen internet grote en kleine meer.Op vrijdag hadden bezocht". De 200 kilome- voor de tweede tocht sneeuwde ter op vrijdag werd ook voltooid Komende zomer staat voor de het opnieuw, maar later werd het door Hogebrug, Van der Loos en twintigste keer een uitgaans- prachtig weer. Gerda Slobbe: „Het ijs was super. Alsof je op de ijsbaan schaatste". De tijden wa- gende keer dat zij op de Weissen see van start gingen. Een tiende Berlijn. Maar in mei hebben wij keer zit er zeker in volgens bei- dan al weer geboekt voor de vol den. „Maar het liefst rijden we gende tocht naar de Weissensee." burg, George en Maja van Loos (Boskoop), Gerda Slobbe- Bazen, Gerard en Nel van der Ham, Henk Hogebrug, Marian en Martin Duineveld en Peter Leli- veld (Nieuwerkerk). Van hen na- het, daarna begon het keihard te men zes personen aan de 200 ki- waaien". Nel van der Ham: „De lometertocht deel. De groep mensen zeggen daar: als hard verbleef evenals alle voorgaande sneeuwt in Oostenrijk, dan waait jaren in Gasthof Weissensee in het het hard op de Weissensee". Het dorpje Gatschach, het hotel waar ook Dirk Scheringa, de voorzitter van de voetbalclub AZ, al jaren- maken hadden hetgeen blijkt lang verblijft. Volgens de beide vrouwen kan de miljonair uit Noord-Holland zich best een duurder hotel veroorloven, maar verblijft hij steevast in Gasthof Weissensee. „En hij rijdt nog WADDINXVEEN - De dames WADDINXVEEN - Het derde van handbalvereniging Rowah team van WSV speelde afgelopen pakten dit weekend het kam- donderdag zijn vierde wedstrijd pioenschap en verzekerden zich van het seizoen thuis tegen het van promotie naar de hoogste eerste team van Unilever. Deze wedstrijd was een echt degrada tieduel, WSV 3 had namelijk geen matchpunten en bekleedt daar- wedstrijd mee de laatste plaats in de poule, gen Walburg'75 uit Zwijndrecht terwijl Unilever 1 twee match punten had. De Waddinxveners stonden al met 1-0 achter, omdat sterkste team zijn in de competi- Frank Hordijk een week eerder tie. had verloren. Het lukte het derde De dames van Rowah hadden na team niet deze achterstand weg te een kwartier spelen al een marge werken en uiteindelijk verloor het team met het kleinst mogelijke verschil, 43-33- Leo van de Ha ven en Jan Muit wonnen, Ton van Nieukerke, Nico Dannis en Teun van der Linden speelden remise en Wim van de Hoek en Henk Stam verloren. Degradatie afwen- De dames van Rowah zaten vo- den wordt een moeilijke opgave, rig seizoen al dicht aan tegen L WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 9 WOENSDAG 16 FEBRUARI 2005 óe?’ h Handbalsters Rowah kampioen i i Produktieweg 15-17, Alphen aan den Rijn tel. 0172 - 46 96 70 Bodegraafsestraatweg 3 Gouda tel. 0182 570080 fax 0182 570082 trWss*" Door Bert Hertog F€ 27,50. Voor sportieve velgen en banden. Continental, Pirelli, Michelin,- Goodyear, etc. naar: Bi ITT

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 9