IHillMl'iHIIHfl Groeneweg stelt teleur tegen hekkensluiter Tl Verlies voor Flyers GZC DONK opnieuw sterker dan De Gouwe Spanning in schaaktop JÉ www.gouwemeubel.nl Be Fair naar vierde plaats WADDINXVEEN - De 0-3 overwinning bij Siveo bracht de voetbalclub Be Fair naar de vierde plaats in de derde klasse. Zonder Ron van Tol en Jesse Kok (beiden naar wintersport) was Be Fair in opbouwend opzicht de bete re ploeg. In de eerste helft leidden twee schoten van Henk-Jan Molenaar niet tot succes. In de tweede helft strafte Patrick Vermeulen een misverstand in de Zegveldse verdediging af. Op aangeven van Koen Meijer scoorde Ver meulen ook het tweede doel punt. Het derde doelpunt van de Waddinxveners kwam op naam van invaller Benjamin Gibbon. Domper heren 1 llden- De Gouwe Korbis kampioen DE WOONWINKEL DIE 0 BLIJFT VERRASSEN! Klaverjassen bij WSE WADDINXVEEN DEGELIJK, LIEFTINK RAMEN Magere vangsten HSW Schakers blijven in de race Erik Winkster wint titel en een etentje jjj (Foto: Marianka Peters) Zi als van GZC Donk. www.lieftink.nl veense dames volledig mis. Spe lend zonder zelfvertrouwen, ne (8.750) was met afstand het hoogste van het toernooi. Boven- voor- toemooipartij op z'n naam door z'n 130 caramboles in slechts tien grote cijfers. 43-83. Bij Jongens Mini's 1 werd het in de vierde maar de roodzwarten konden geen vervolg geven aan de goe- WADDINXVEEN - Het eerste herenteam van de Z&PC Van Uden-De Gouwe speelde afgelo pen zaterdag tegen Hoorn. De start van de wedstrijd was moei- In aanvallend opzicht was Van Uden-De Gouwe veruit superi eur aan de Goudsen. In de eerste drie wisselspelers in onder wie Jamo van Dorp. Deze voetballer voor de voeten van Jamo van Dorp. Hij kwam in volkomen vrije positie voor het doel van niet meer dan een simpel roller- tje waarmee de Rotterdamse doelman geen probleem had. Daarvoor was ook Menno van Dam op de Rotterdamse doel man gestuit. Meer zat er niet in. Aan de andere kant had de zege ook nog naar Swift Boys kunnen gaan, maar na een uitbraak van Swift Boys, dat Patrick Stolk en Robert van de Veerdonk uit het vierde elftal had terug geroe pen, verdween de bal naast het doel van Groeneweg. Tot op luchting van de flesjes bier drin kende supporters langs de lijn. Opstelling: Groeneweg: De Hoog, Van Vliet (Klein), Terpstra, Eindhoven, Van Ype- ren, Crielaard, Zijderhand, Lek- kerkerk (Arnoud van Leeuwen), Van Erk (Van Dorp), Buitenhuis, Van Dam. Swift Boys: Ates, Blok, Grillet (Van Groningen), Fens, Van de Veerdonk, Den Tuinder, Adelka- der, Delgado dos Santos, Stolk, Peek, Moumouh. In de kantine van voetbalvereni ging W.S.E. is er aanstaande zaterdag een klaverjasavond. Iedereen is welkom, dus ook niet-leden, en de aanvang is om 20.00 uur. Vanaf 19.30 uur is de kantine open. een restaurant heeft geopend en daarom niet of nauwelijks tijd GOUDA - Het doel van het nieuwe trainersduo Jan Middendorp/Wicher Smit van het eerste vrouwenteam van Van Uden-De Gouwe dit sei zoen is een plaats bij de eerste vier. Een klassering, die recht geeft om aan het kampioenschap van Neder land deel te nemen. Die kans zit er na het nieuwe verlies tegen Widex GZC DONK (9-5) nog altijd in, maar om dat te bereiken zullen in met hun tegenstanders Matthias Freeke en Arie Hoogduijn en ko men nu erg dicht bij de top zes. Arno Luinenburg pakte Kees van Vuuren zijn Pirc hardhandig aan. Toen Kees weer een beetje op adem kwam, gaf hij een stuk weg en was de partij gespeeld. Vervolgens speelde Stefan van der Zalm een sterke partij tegen Kevin Bakker, die de laatste tijd nogal uit vorm is. Jacques de Lange en Pieter Perdijk hadden binnen een half uur al een eind spel op het bord. Ze speelden al lebei (te) snel en er werden veel fouten over en weer gemaakt, Uiteindelijk trok Pieter toch aan het langste eind. Jojanneke We- ijermars speelde een goede par tij tegen André Corpeleijn, maar kwam wel in tijdnood. Met nog maar zeventien seconden op de klok zag ze een schitterende matcombinatie en won de partij. Jan Blok en Teun Kooij waren al snel klaar na een blunder van Teun in de opening en op het laatste bord speelde Freek Hof man een heel sterke partij tegen Maarten Pilgram, die hij helaas net niet in winst kon omzetten. Remise was het resultaat. echec van Oranje bij de Olympi sche Spelen in Sydney, voor het Nederlands team bedankte, maar sinds januari weer in de se lectie van bondscoach Paul Metz is opgenomen. „Tot en met het kwalificatietoernooi voor het WK, dat op 8 maart Madrid be gint, speel ik mee. Doordat ik full time werk haak ik daarna weer af. Ik wil dus het team op weg helpen naar de WK waar de A- status weer kan worden ver diend. Doordat we die kwijt raakte is de financiële ondersteu ning minder geworden In Ma drid is Nederland opgenomen in een poule met Oekraine, Tsjechië en Spanje. De winnaar gaat naar het WK, maar ook de nummer twee heeft nog een kans", vertelt Danielle de Bruijn. In het eerste part nam GZC DONK een 2-1 voorsprong. Tjarda Rodenhuis scoorde met Petra Meerdink aan de kant 1-0 en vervolgens had de volkomen vrije Danielle de Bruijn na een pass van Mieke Ca- bout de doelhoek voor het uit zoeken: 2-0. Nadat aan de andere kant Karen Weerd tegen de paal had geschoten scoorde dezelfde speelster na een onoplettendheid in de Goudse gelederen 2-1. In de In het zwembad De Tobbe was GZC DONK in de derby tegen De Gouwe de sterkste. Vooral in teamspirit waren de Goudsen hun opponenten de baas. Boven dien ontwikkelen de jonge speel sters van GZC DONK zich uitste kend. Inmiddels is Mieke Cabout, de oudste van de drie zusjes Cabout, in de nationale se lectie opgenomen. Zij heeft daar in gezelschap van haar clubgeno te Danielle de Bruijn, die na het De wedstrijd Moerkapelle- Sportlust werd afgelast. De positie van de blauwwitten verslechterde doordat Kame- rik met 2-0 won van Schie- broek en Leonidas metl-1 ge lijk speelde tegen WOR. In het zondagvoetbal werd de wedstrijd Full Speed-WSE af gelast. Zondag oefent WSE op eigen veld tegen Waddinx veen. In de vijfde klasse zege vierde Waddinxveen met 5-3 over HSC. Na het openings doelpunt van Patrick Hooger- vorst sloot HSC de eerste helft af met een 1-2 voorsprong. In de tweede helft scoorde Rene van der Sluis drie keer voor Waddinxveen. De overige treffer kwam van Onder Ates. Komend weekeinde is op nieuw een beperkt inhaalpro gramma vastgesteld. Wed strijd van de week: op zondag 27 februari: openingskoers op wielerparcours in Gouda met regierenners. Aan vang vanaf 10.00 uur. was BV De Brug afgelopen weekeinde nog een rijker. Jan de Bruyn immers greep net naast de eerste plaats in het districtskampioenschap derde klasse bandstoten. In Zoe- termeer moest de Waddinxvener op basis van het algemeen moy- aldus Winkster, „De laatste enne voorrang verlenen aan Cock Verstoep van BV Moerka- pelle. Zowel De Bruyn als Ver stoep eindigde op tien match- dat vorm een ongrijpbaar feno meen is. Zo is het er, zo is het er periode nam De Gouwe al een 1- niet. En dan te bedenken dat ik 5 voorsprong, welke in de twee de periode werd uitgebouwd naar 2-9. Na de 3-13 in de derde periode bepaalden de Goudsen de eind- Waddinxveen de armen nog flink uit stand op 6-14. Mede doordat di recte titelkandidaat HZC Rob- met 6-5 weer enig overwicht en de rust stand werd 26-32. Toen kwam de derde periode en deze was aan de kant van Flyers niet al te best. The Dragons scoorden een reeks van 11-0. Hierna kwam er meer evenwicht in de strijd. De thuis ploeg was iets beter in het ne men van vrije worpen en kon zo de overwinning veilig stellen. Uitslag 75-64. Tot en met de der de periode deed Heren 3 deed het goed tegen Juventus. Door Myk Middendorp de hard werken kon Flyers nog een 41-39 voorsprong verdedigen, maar een ander vaatje tappen tegen de Futen en laten zien dat het gelij- genover zetten. Via 7-2, 8-2,12-8 ke spel een incident was. en 8-6 werd een mooie overwin ning geboekt. Uitslag 35-18. Dames 2 van Van Uden-De Gou we schotelde het Gouwepubliek een leuke wedstrijd voor. Vanaf het begin het de ploeg uit Wad- Door Bert Hertog dinxveen zien wie in deze com petitie recht had op het kana ken stond ik in de competitie be- pioenschap in de eerste klasse, paald niet fameus te spelen, maar het blijkt maar weer eens punten, maar het gemiddelde van Verstoep was net iets beter dan dat van De Bruyn: 2.28 om 2.06. het Nederlands kampioen- In Bergambacht was de 50-jarige Winkster in de gewestelijke titel strijd oppermachtig. Hij won in dit 'kampioenschap van Zuid en LIEVER LIEFTINK 'FA Door Bert Hertog ZEVENHUIZEN - Groeneweg verzuimde om op de ranglijst in de vierde klasse verder afstand te nemen van de degradatiezo ne. In het sportpark Van 't Ver laat kwam de Zevenhuizense voetbalploeg tegen hekkenslui ter Swift Boys na pover voetbal niet verder dan een 2-2 gelijk spel. Aanvankelijk leek Groene weg op weg naar een welkome overwinning, maar een 2-0 voorsprong in de eerste helft werd in drie minuten tijd ver speeld. In de tweede helft was Groeneweg wel vaak op de helft van Swift Boys te vinden, maar het faalde ronduit in de afwer king. In dezelfde afdeling verloor Haastrecht met 1-0 van Lekker- kerk, maar pakte Stolwijk bij Di lettant de volle winst: 1-3. De stand onderaan: Cabauw 15-15, Groeneweg 16-14, Haastrecht 16-12, Swift Boys 16-10. Twee ploegen degraderen aan het eind van het seizoen naar de vijfde klasse. Groeneweg-Swift Boys werd na amper een minuut spelen een kwartier onderbroken. Bij een onschuldig duel met Menno van Dam van Groeneweg liep de Rotterdamse aanvoerder Ray- In de hectische eindfase was het Hoorn die profiteerde en het voor de heren weij speelden van Z&PC Van Uden-De Gouwe behaalde de bezorgde: 7-7. De heren moeten tweede winst. Alle vier de perio- aanstaande zondag wel uit des waren een prooi voor Flyers. Waterdragers kon hier niets te- permachtig en via 4-22 was de nederlaag een feit. Uitslag 45-61. Jongens Kadetten 2 was kans- WADDINXVEEN - Hengelsport- vereniging Waddinxveen (HSW) heeft de wintercompetitie weer hervat. De zevende wedstrijd werd gevist in de Oude Rijn bij Zwammerdam. De vangst was hopeloos slecht, elf deelnemers vingen gezamenlijk slechts 3.180 gram. De uitslag was als volgt: 1. Herman Kraan 1.080 gr, 2. Ger ard Reijm 840 gr, 3. Rinus Reir chard 600 gr, 4. Martin van Leeu wen 380 gr, 5. Wim Houtaman 200 gr, 6. John van Elswijk 80 gr. Inmiddels is ook de ouderen competitie van de HSW gestart, met eveneens slechte vangsten. De eerste wedstrijd werd gevist in de Oude Rijn bij Nieuwerbrug, waar met acht deelnemers 9.120 gr aan voorn, bliek en brasem werd gevangen. De eerste drie in de uitslag waren: 1. Aat van Leeuwen 3.420 gr, 2. Rinus Rei chard 2.060 gr, 3. Rob Polder vaart 1.360 gr. Afgelopen woens dag, voor de tweede wedstrijd, werden de hengels bij Alphen aan den Rijn uitgegooid, vier van de acht deelnemers zorgden voor een totaal vangstgewicht van 4-140 gr. De uitslag: 1. Rinus Rei chard 1.780 gram, 2. Jan van Ge- meren 1.140 gr, 3. Aat van Leeu wen 1.040 gr, 4. Rob Poldervaart 180 gr. er nog acht schakers die. kans om bij de eerste zes te komen. Het verschil tussen de nummers zes, zeven en acht be- 4-2, draagt nog geen tien punten. Helemaal aan de top speelden Ben van Geffen en Dick Bac te gen elkaar. Ben had zich goed tweede periode voerde GZC DONK met vlot spel de score op tot 5-1. Met een mooie omhaal liet Tjarda Rodenhuis 3-1 aante kenen. Een boogbal van de Wad- dinxveense Kirsten Veldman be landde op de lat en daarna liet De Gouwe een overtal-situatie onbenut toen Nina Germing naar de kant moest. Na een fraaie ac tie scoorde Jantien Cabout 4-1 en Nina Germing op aangeven van Debbie Elstgeest 5-1. Nadat Nienke Ingenhoven in het begin van de derde periode de paal had geraakt profiteerde De Gouwe opnieuw niet van de man meer-situatie. Met Mieke Cabout aan de kant schoot Brenda Hoogenboom tegen de paal. Coach Jan Middendorp na af loop: „Kansen krijgen we ge noeg, maar aanvallend schieten we tekort. Verdedigend zit het wel goed in elkaar Dat laatste bleek in elk geval niet tegen GZC DONK waar Jantien Cabout met Kim Middendorp aan de kant voor 6-1 zorgde en Mieke Cabout met een fraaie omhaal voor 7-1. Daarmee verdween alle span ning. Met een goed schot scoorde Alette Sijbring namens De Gou we 8-2 en raakten Tjarda Roden- WADDINXVEEN - Dames 1 ging op bezoek bij Leiden. Beide teams waren in de lopende com petitie nog niet tot winst geko men, wat vooral in de eerste pe riode goed was te zien. Er werd geen goed basketball gespeeld, de angst om te verliezen was groot. Leiden was de eerste zich spreken. Na het ploeg die dit overwon en pakte dan ook met 12-6 de eerste pe- huis en Larissa Storm de paal voordat Harriet Cabout 8-2 op het bord bracht. Daarna liet De Gouwe weer tweemaal een nu merieke meerderheid onbenut. In het vierde part toen coach Lie- neke Pierik-Van den Heuvel doorwisselde wist de ploeg uit Waddinxveen het verschil tot vier doelpunten te berperken. Met Danielle de Bruijn in het strafhoekje scoorde Hanneke Kappen 8-3 en Petra Meerdink met een strak schot 8-4. Op aan geven van Jantien Cabout maak te Tjarda Rodenhuis er 9-4 van waarna Alette Sijbring de eind stand op 9-5 bepaalde. Evenals in de tweede voorgaan de wedstrijden speelde Sandra Berckenkamp niet mee bij De Gouwe. Zij heeft een armbles- sure. In de derde periode werd bij de Waddinxveensen Suzan Kaynar in. Zij speelt in het twee de team dat in de eerste klasse bovenaan staat. Bovendien is Su zan Kaynar in de eerste klasse landelijk topscoorster met 46 goals. Tegen GZC DONK scoor de zij echter niet. Op 26 maart speelt De Gouwe 2 de landelijke finale om de Man Meer Cup te gen De Robben in Stadskanaal. WADDINXVEEN - Het tweede team van Waddinxveen doet na de 5-3 overwinning op het twee de team van Hillegersberg nog volop mee om het kampioen schap. Koploper Krimpen a/d IJssel 2 won eerder deze week zijn wedstrijd en met een match- punt achterstand moest er dus gewonnen worden om uitzicht te blijven houden op het kampioen schap. WSV 2 kwam in zijn voor laatste wedstrijd met 2,5-0,5 voor dankzij twee mooie overwinnin gen van Albert Prins en Ton Kui per en een remise van Wim van Os, die een week eerder vooruit speelde. Deze voorsprong werd niet meer uit handen gegeven en de eindstand werd op 5-3 be paald. Peter de Louw won, Edu ard Philipse, Ad Multem en Her man Smitskamp speelden remise en Wim van Vuuren verloor. Het tweede team speelt zijn laatste wedstrijd uit tegen het eerste team van Hendrik Ido Ambacht en moet hopen op een misstap van de koploper. WADDINXVEEN - Erik Wink ster uit Waddinxveen greep in cafe Lekzicht te Bergambacht de macht in het gewestelijk kam pioenschap eerste klasse libre. De biljarter van het Waddinx- veense BV De Brug kwalificeer de zich daarmee voor de finale om schap, dat in het weekeinde van 1 tot en met 3 april zal worden gespeeld in Weteringbrug. Winkster, in het dagelijks leven Holland' al z'n zeven partijen sportjournalist bij de Goudsche bleef daardoor z'n naaste achter- Courant, was al de derde kam pioen dit seizoen voor het pas vorig jaar opgerichte BV De Brug. Eerder al zetten Johan van der Krogt (hoofdklasse drieban- dien schreef de kersverse den) en Martijn van (hoofdklasse libre) de Waddinx- veense biljartclub op de kaart met hun districtstitels. En bijna beurten weg te tikken. Allen de prijs voor de hoogste toemooise- kampioen rie ging aan z'n neus voorbij. Die ging met een reeks van 65 naar Thomas Scheffer uit Dordrecht. Winkster bleef steken op een hoogste serie van 54. „Ik had dit echt niet verwacht", we- eigenlijk niet eens was gekwali ficeerd voor dit kampioenschap. Die eer was weggelegd voor Al- phons Peek, de kampioen van het district Gouda van de KNBB. stand op 6-14. Mede doordat di- de mouwen moeten worden gesto- Alphons echter was verhinderd, recte titelkandidaat HZC Rob- ken. De Gouwe staat gedeeld vierde. omdat hij juist in deze periode ben/Tomingroep met 6-5 Aan de kop in de nationale hoofd- een restaurant heeft geopend en verloor van de SG Haerlem'04, klasse gaan de waterpolosters van volgers maar liefst zes punten daarom niet of nauwelijks tijd staat dames 2 nu relatief vier het Nijverdalse Het Ravijn, die voor. Ook z'n algemeen moyen- kon vrijmaken. En dus werd ik punten los van zowel de Robben landskampioen Polar Bears uit Ede als tweede van het district afge- als van GZC Donk. met 9-8 versloegen. vaardigd. Alphons Peek fluister de me wel in dat hij me op m'n den Eng zifter van BV De Brug de kortste gezicht zou timmeren als ik laat ste zou worden, maar dat hij me op een etentje in z'n nieuwe res taurant zou trakteren als ik eer ste zou worden. Ik heb dus een etentje gewonnen. Er is echter een klein probleem. Dat restau rant staat in Spanje, in Marbella om precies te zijn. Dus om daar nou eventjes een vorkje te gaan prikken. Maar misschien wil ie mand de BOB zijn..." mond Grillet een beenblessure op. Grillet werd met de ambu lance naar het IJsselland zieken huis vervoerd. Hij werd vervan gen door Lesly van Groningen. Nadat scheidsrechter Marcel de Haan uit Boskoop de wedstrijd opnieuw had laten beginnen kwam Groeneweg na vijf minu ten op een 1-0 voorsprong. Na een voorzet van rechts door Pas cal Crielaard werd de bal keurig ingeschoten door Arjen van Erk: 1-0. Tien minuten later werd de doorgebroken Kevin Zijderhand neergelegd hetgeen de gepro moveerde scheidsrechter De Haan, die ook nog wedstrijden heeft gefloten in Spanje, bestraf te met een strafschop. De elfme- Groeneweg verspeelde in de eerste helft tegen Swift Boys binnen drie minuten een 2-0 voorsprong. Met het 2-2 gelijkspel schoten tertrap werd door Cor Buiten- de Zevenhuizenaren weinig op. huis benut: 2-0. Daarmee leek Groeneweg op na een voorzet van links waar- weg naar de broodnodige winst, door Boy den Tuinder voor 2-2 zorgde. Daarna was Swift Boys had Groeneweg de overwinning de meest aanvallende ploeg, kunnen bezorgen, maar eerst de start. Met name de jonge zonder voor de pauze tot kan- zag hij zijn schot, nadat hij han- doelman Mark de Hoog verkeek sen op een volgende treffer te dig zich op enkele hoge ballen MOERKAPELLE - De laatste rondes voor de finalepoule zijn weer ongekend spannend. Hal verwege maart zullen de beste zes schakers van Moerkapelle strijden om het kampioenschap, zaam. Mark Hensen zorgde Met nog drie weken te gaan zijn voor een nipte 1-0 voorsprong, in de tweede periode wisten de maken heren door Mark Hensen (2x) en voor sprong te vergroten naar maar soepel verliep de wed- in de vierde periode ging strijd allerminst. het mis. Juventus was hierin op- Ondanks het matige spel liepen de heren in de derde periode uit voorbereid en bracht een leuk naar een 6-3 voorsprong door openingsnieuwtje op het bord, doelpunten van Peter Bergenhe- Hij offerde een stuk voor twee loos tegen Zoebas en verloor met negöuwen en Jaco de Jong en pionnen en heel actief spel en leek de wedstrijd toch in het maakte het daarna goed af. voordeel van Van Uden-De periode nog spannend. De eerste Gouwe te eindigen. In de vierde twee periodes waren duidelijk periode verzuimden de heren Boudewijn voor Alexandria, dat dan ook met een 10-25 aan de tweede WADDINXVEEN - De jeugd van Korbis doet dit seizoen nadruk- -J- kelijk van kampioenschap van de BI en de W2 vorige week, konden er deze riode. In de tweede periode ging week weer twee jeugdploegen het gelijk op. Een kleine ople- feestvieren. De Al haalde het ving van Flyers zorgde er voor, kampioenschap binnen na een dat deze periode met 16-17 voor nipte overwinning op Swift uit de gasten was. In de derde pe- Middelburg. Dezelfde middag riode ging het bij de Waddinx- kon de Cl hun kampioenschap vieren na een gelijkspel tegen GKV. Korbis 1 speelde tegen ging het initiatief naar de gast- Ventura Sport uit Strijen. De vrouwen en zij maakten daar ploeg uit Waddinxveen had het gretig gebruik van. Via 16-7 een en ander recht te zetten te- werd een 44-30 voorsprong ge- gen deze tegenstander. In de uit- nomen, die in de vierde periode wedstrijd werd er onnodig ver- verder werd uitgebouwd tot 49- loren. Korbis begon sterk en nam 30. Toen stokte het bij Leiden en meteen een voorsprong van Flyers, dat niets meer te verlie- twee punten (3-1). Ventura Sport zen had en plotseling vrijuit ging deed iets terug, maar Martijn spelen, en begon zowaar een in- Graveland, die inviel voor zijn haalrace. Maar dit mocht niet ba- geblesseerde broer Mels, zorgde ten. Uitslag 57-49. ervoor dat de voorsprong in Heren 1 begon goed tegen The handen bleef van Korbis. De rus- Dragons in Ridderkerk met een stand was 11-8. In de tweede 0-8 score. Daarna had de thuis- helft behield Korbis de voor- ploeg meer greep op het spel van sprong en Ventura Sport kwam Flyers en werd de periode afge er niet meer aan te pas. Uiteinde- sloten met een 10-10 tussen- lijk werden de punten in Wad- stand. In de tweede periode had- dinxveen gehouden 17-13. den de Waddinxveense heren Op het tweede bord speelde Gerard van Ommeren tegen Weijermars. Er om de weinige kansen te benut- kwam een Stonewall op het ten en rustig de wedstrijd uit te bord en toen alles vastgescho- helft begon. De derde periode spelen. ven was werd de vrede gete- ging gelijk op en in de vierde In de hectische eindfase was het kend. kwam Flyers nog wat dichterbij. Hoorn die profiteerde en het Wouter en Maarten Vroeginde- Maar niet genoeg. Uitslag 33-43. eerste puntverlies voor de heren weij speelden na een hevige Benjamins 1 deed het meer dan van Z&PC Van Uden-De Gouwe strijd ook een remise. Geen broe- voortreffelijk en behaalde de bezorgde: 7-7. De heren moeten dermoord dus deze avond. Mar cel de Haan en Hugo van Ette ren hadden niet erg veel moeite RAM van zijn tegenstander was komen. In de tweede helft pro- weggedraaid, tot hoekschop waardoor Swift Boys op gelijke beerde Groeneweg opnieuw op verwerkt. In blessuretijd kopte hoogte kon komen. In de 22ste voorsprong te komen. Vrije Pascal Crielaard na een sléchte minuut tastte De Hoog mis na trappen van Cor Buitenhuis en uittrap van doelman Otes de bal een hoekschop waardoor Way- Bart Eindhoven leverden echter ne Delgado dos Santos kon sco- niets op. Invaller-coach Kees ren (2-1) en nog geen drie minu- Hordijk (trainer Ben Stukart ten later miste De Hoog de bal was een weekend weg) bracht Swift Boys, maar produceerde 4 AS WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 19 WOENSDAG 23 FEBRUARI 2005 I Uw kopij en/of advertenties voor het Weekblad voor Waddinxveen kunt u inleveren in de daarvoor bestemde bus in de winkel van C1000 Passage 208, Waddinxveen. PnilUfC MEIIREI Brugweg 2. Waddinxveen. Tel. 0182 - 617705 Yf'JV UUUVVE IVItUDEL Fax 0182- 610774 - Donderdag koopavond Ruime parkeergelegenheid aan de voorzijde, maar ook aan de achterzijde van onze meubelshowroom (ingang bij Ting tankstation). Produktieweg 15-17, Alphen aan den Rijn tel.0172-46 96 70 aK /WuaiPrtatei.n1 /■W-'-- h’

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 19