BodyCombat bij Den Edel Politieberichten Waddinxveen Gemeente verlaagt OZB-tarieven Concert voor weeshuis Sri Lanka, z Colofon -+ Dwerggeit bevallen Jan Vayne in Zevenhuizen KERKDIENSTEN ■Hi S= H WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 23 FEBRUARI 2005 PAGINA 7 (foto: Liesbeth van der Vis) Gerard en Rudy hebben Body- in de periode tot 2005 verbou- het Een marktkoopman betrapte op I Bezorging Telefoon: 0900-708 09 00 (10 eurocent per minuut) Foto's van Liesbeth van der Vis vindt u op www.liesbethvandervis.nl er weer een nieuw programma geïntrodu ceerd en na afloop van een les dag-, woensdag- en donderdag avond gegeven bij Sportinsti tuut Den Edel. Bij de balie der OZB en geen rioolrechten betalen. Wat ik er ook bij zeg is dat de regering de Zalmsnip (on geveer 45,- euro) heeft afgeschaft en dus niet meer afgetrokken Vermist Kater, Cypers, Potgietersingel (Zevenhuizen) Kater, Zwart, witte borst, tenen en wit in snuit, halsband rood bel, Tesselschadelaan (Waddinx veen) Gevonden Reu, Jack russell terrier, 3 kleur, (Zevenhuizen) Poes, Schildpad, zwart-rood, witte voeten, rood op neus, Zuidkade (Waddinxveen) Kater, Cypers, wit in nek en aan tenen, Eerste Tochtweg (Zeven huizen) Binnen 24 uur uw melding op internet. Kijk voor recente gege vens op www.dierencentrale.nl spoedgevallen ieder weekeinde volgens afspraak. J.C. Baas, Jan Dorrekenskade-Oost 36, Waddinxveen, tel. 0182-632051. Dierenkliniek 'Pieter Bas', me vrouw W.W.M. Smits en J.B. Cra mer, Prins Bemhardlaan 79, Wad dinxveen en Hoge Gouwe 21, Gouda. Voor spoedgevallen ieder weekeinde spreekuur volgens af spraak, tel. 0182-610462 of 0182- 516876. Dierenkliniek Zevenhuizen, drs. M.C. Pilgram, Zuidplasweg la, Zevenhuizen. Ieder weekeinde spreekuur volgens afspraak, voor spoedgevallen tel. 0180-631451 of 06-11163246, voor minder dringen de vragen: vragen@dierenkliniek- zevenhuizen.nl. Advertenties Telefoon 0172-211731 E-mail: verkoopboskoop@ rijnengouwe.nl Advertenties kunnen tot dinsdag 11.00 uur worden opgegeven, IM'ers (ingezonden mededelingen) tot maandag 16.00 uur. STICHTING KWADRAAD, AL GEMEEN MAATSCHAPPELIJK WERK. Bezoek en postadres: Stationstraat 12, 2741 HS Waddinxveen. Tel. 0182- 623040. Na 10.00 uur wordt u automatisch doorverbonden met de Vierstroom Zorglijn. de politie Waddinxveen tel. 0900-8844. Voor gratis registratie en infor matie over vermiste en gevon den dieren kunt u bellen naar 0186-601199 De toegang tot dit (kinder)con- cert is gratis. Bij de uitgang zal er wel een collecte gehouden wor den voor de stichting 'Iemand geeft om mij' die de weeskinde ren in Sri Lanka een betere toe komst wil bieden. Voor meer in formatie neem contact op met E. Broer, tel 079-5932813. ter overleed. Uit onderzoek kwam vast te staan dat de man is overleden aan koolmonoxidevergiftiging. In zijn lichaam werd een extreem hoge waarde koolmonoxide aan getroffen. De politie onderzoekt in samenwerking met de techni sche recherche de toedracht van het gebeuren. 18 februari twee meisjes op dief stal van een drietal bh's uit zijn kraam. De man wist de meisjes over te dragen aan de politie, die er vervolgens al snel achter kwam dat de meisjes bij meerde re zaken spullen gestolen had den. In winkels aan het Konin gin Wilhelminaplein, de Passage en de Kanaalstraat hadden zij di verse goederen ontvreemd zoals fotohouders, sieraden, kaarten en kneedgum. De gestolen spul len zijn teruggevonden. Na ver hoor zijn de meisjes overgedra gen aan him ouders. Er wordt proces-verbaal tegen hen opge maakt. Nieuw-Zeeland. „Als sport school koop je hun programma, er zijn licentiekosten aan ver bonden," zeggen Gerard en Ru dy, „niet elke sportschool mag het geven." Toen de twee instructeurs een keer een video van BodyCom- een instructeur ziek is je heel makkelijk een vervanger hebt, omdat het een vast programma heb je echt het gevoel dat je iets gedaan hebt. Om de drie maanden een nieuw programma? Mogen Gerard en Rudy zelf bedenken hoe hun lessen er telkens uitzien? „Nee, BodyCombat instructeurs die nen elke drie maanden speciale workshops te volgen, waarmee ze hun certificaat geldig houden en up-to-date worden gehou den. Les Mills is uitgegroeid tot een wereldwijde organisatie die over de hele wereld les geeft in BodyCombat. Zij dragen een concept uit, een concept dat wij kopen. Er zit een hele organisa tie achter die telkens weer een nieuw programma schrijft. Een groot voordeel is dat alle in structeurs dezelfde les geven. Voorheen was er vaak één 'favo- rietje' en als hij ziek was, kwam Redactie Carlo Willemsen 0172-420512 E-mail: weekbladvoorwaddinxveen@ rijnengouwe.nl Kopij dient uiterlijk op maandag 16.00 uur in het bezit van de redactie te zijn om in aanmer king te komen voor plaatsing. Bijdragen per e-mail of op floppy verdienen de voorkeur. en Erik en Anneke Willemsen. Het doel van deze stichting is een opvang te regelen voor (wees)kinderen en deze te blij ven onderhouden in het door de vloedgolf getroffen gebied in Sri Lanka. De monumentcommissie wil hen daar graag bij helpen en heeft een aantal ondernemers aangeschreven om te helpen met de financiën. ZEVENHUIZEN - Eén van de hoogtepunten van dit seizoen van theater Swanla gaat plaats vinden op 5 maart. Er wordt al maanden reikhalzend uitgeke ken naar het optreden van de virtuoze en creatieve pianist Jan Vayne. In 1997 had hij zijn internationa le doorbraak met concerten in Amerika onder andere tijdens het inauguratiebal van president Clinton ter gelegenheid van diens tweede ambtstermijn. Jan Vayne zal worden bijgestaan door the Gipsy Boys (met onder andere Kaatchie Rosenberg). De ze unieke combinatie brengt een bijzondere sound ten gehore waarin klassiek, pop, flamenco en swing hand in hand gaan. Met de speciale gaste Ellen Hel mus als fluitiste belooft dit een fantastisch optreden te worden. De aanvang is 20.15 uur in Theater Swanla, Burgemeester Klinkhamerweg 86, 2761 AL Ze venhuizen, tel 0180 - 631989. De entree bedraagt 25,- euro. Er is de gelegenheid tot een ruim en gratis parkeerplaats. Voorverkoop: Reisburo de Zwa luw - Dorpsstraat 149 - 2761 AL Zevenhuizen. Tel. 0180 - 632131 Reserveren via de website: www.dorpshuis.nl. Weekblad voor Waddinxveen is een onafhankelijk weekblad, dat in een oplage van 15.300 exemplaren wordt uitgegeven en verspreid in Waddinxveen, Moerkapelle en Zevenhuizen. Weekblad voor Waddinxveen verschijnt op woensdag. Uitgever Dagblad van Rijn en Gouwe B.V. Alphen aan den Rijn Kantoor Zijde 30 2771 EN Boskoop Fax: 0172-212168 In de middag van 15 februari was door onbekende oorzaak een bejaarde vrouw ten val ge komen op de Kerkweg-West. Door de val had de vrouw ver wondingen in haar gezicht en een hersenschudding opgelo pen. Zij is voor verder onder zoek per ambulance overge bracht naar het Groene Hartziekenhuis in Gouda. De politie heeft in de nacht van 18 op 19 februari een onderzoek ingesteld naar het overlijden van een 19-jarige man uit Meerssen op het woonwagencentrum aan de Meteorenweg. Kort daarvoor was de politie ter assistentie ge roepen bij ambulancepersoneel dat ter plaatse bezig was met re animatie van het 19-jarige slacht offer. Medebewoners hadden de man bewusteloos aangetroffen in een berg- en wasruimte en waarschuwden de ambulance. Ook een nabij wonende huisarts verleende eerste hulp. Het slachtoffer werd met spoed over gebracht naar het Groene Hart ziekenhuis, waar hij korte tijd la- Sinds deze week geven instructeurs Gerard Schellen en Rudy Hoogendoom bij sportinstituut Den Edel les in BodyCombat. „Body Combat gaat nooit vervelen, om de drie maanden wordt er weer een nieuw programma geïntroduceerd. geestelijke (kinder)liederen ook aanrijding op de Es- liedjes uit grootmoeders tijd ten gehore brengen. Martin Mans zal ook enkele so- MOERKAPELLE - De monu mentcommissie van de her vormde gemeente van Moerka- fiets in brand pelle hoopt op zaterdag 5 maart om 15.00 uur een muzikaal (kin- der)concert te organiseren. Het 'Duo Gavotte' bestaande uit Martin Mans op de orgel en Noortje van Middelkoop op de panfluit hebben hun medewer- Woz-loket Het Woz-loket is een extra servi ce van de gemeente Waddinx veen. Sinds november 2004 kun nen Waddinxveners dit loket via de website www.waddinx- veen.nl raadplegen. Na ontvangst van het aanslagbil jet kunnen inwoners via het Woz-loket het taxatieverslag raadplegen. Dit verslag levert al- MEDISCHE DIENSTEN In de avond van 19 februari werd de politie geconfronteerd met een spoor van vernielingen in de omgeving van de Wingerd. Deze zijn vermoedelijk gepleegd door een groepje van zes of ze ven jongeren. In de stalling van het NS station aan de Sparren- gaarde werd een gestoken en werd een ruit van een telefooncel vernield. Van een nabij gelegen basisschool wer den diverse ruiten ingegooid. WADDINXVEEN - Een 19-jarige fietsster uit Waddinxveen brak dinsdag 15 februari rond 20.30 uur haar been bij een aanrijding met een 56-jarige automobilist. De aanrijding gebeurde op de kruising Esdoornlaan met de leplaan. De vrouw verleende eucharistievie- daar geen voorrang aan de auto mobilist. De Waddinxveens werd overgebracht naar Groene Hart Ziekenhuis. Sinds 1999 is de stijging van de huizenprijzen gemiddeld 45% geweest. "We gaan dat niet door berekenen, de gemeenteraad wilde in principe dezelfde op brengst als in 2004", aldus wet houder van Financiën Dirk Lont (PvdA). "Alleen de inflatie en de korting van de regering hebben we erbij geteld." Of de Waddinx- vener meer of minder OZB moet betalen dan in 2004 hangt dus af van de vraag of de waarde van de woning sinds 1999 sterk of minder sterk is gestegen, of zelfs is gedaald. "Het draaipunt ligt bij ongeveer 35%, dus als de stij ging minder is betaal je ook min der OZB", aldus Lont. PROTESTANTSE KERK NEDERLAND Hervormde gemeente Brugkerk, Kerkweg-Oost zondag 9.30 uur prof. Dr. W. Ver boom, bediening Heilig Avond maal 17.00 uur ds. JJ. Tichelaar, Putten, dankzegging heilig Avondmaal De Hoeksteen, Esdoornlaan zondag 9.30 uur ds. H. Schipaan- boord, bediening heilig avondmaal 18.30 uur ds. H. Schipaanboord, dankzegging heilig Avondmaal Bethelkerk, Bilderdijklaan zondag 9.30 uur ds. M.C. Baten burg, bediening heilig avondmaal 17.00 uur ds. M.C. Batenburg, dankzegging heilig Avondmaal De Morgenster, Sterrenlaan zondag 9.30 uur ds. J. de Jong, be diening heilig avondmaal 17.00 uur ds. J. de Jong, dankzeg ging heilig Avondmaal HERSTELD HERVORMDE GEMEENTE gebouw Staringlaan 19 zondag 9.30 u. ds. W. Groenen- E>3oc?ocd V «9 WADDINXVEEN - Op kinder boerderij Dierendal zijn er vrij dagmorgen 18 februari drie jon ge geitjes geboren. Moeder geit is in prima conditie en maakt het goed. Ook de kleine geitjes springen en huppelen om de moedergeit heen en zien er goed uit. Groot feest op de kinderboerde rij nu er weer jonge aanwinst is. De geitjes kondigen het voorjaar aan, ook al is het buiten guur en koud. De kinderboerderij verwacht de komende periode dan ook weer veel bezoekers. WADDINXVEEN - „Wereld wijd zijn er 8000 sportscholen die BodyCombat geven," zeg gen Den Edel instructeurs Ger ard Schellen (39) en Rudy Hoogendoom (25), „heel bijzon der dus dat Sportinstituut Den Edel daar sinds deze week bok bij zit." Maar wat is BodyCombat eigen lijk? „Een groepsprogramma op basis van bewegingen uit ver schillende vechtsporten, waar onder karate, boksen en tai- chi," legt het tweetal uit, „dit betekent dat er bij BodyCombat niet alleen intensieve en explo sieve, maar ook rustige en ont spannende bewegingen worden uitgevoerd, gericht op even wicht, concentratie en coördina tie. De combinatie van vechtbe- wegingen en fantastische muziek zorgt voor zowel een li chamelijke als een mentale uit daging. BodyCombat verbetert je conditie en leert je de meest eenvoudige en effectieve vecht- technieken. Alle oefeningen zijn geheel op de muziek geschre ven, wat het helemaal fantas tisch maakt. Stel je voor dat er muziek is waar je kippenvel van krijgt en je op die muziek dan heerlijk kunt bewegen. Alle be wegingen zijn op de contrasten van de muziek afgestemd. Er wordt meegegaan op het tempo van de muziek, waardoor er heel veel afwisseling in zit. Op zo'n manier entertainen geeft een enorme kick. Entertainen ja, bat zagen, waren ze meteen en- want behalve les geven, staan we tijdens BodyCombat ook de deelnemers te vermaken." En voor wie is deze sport ge schikt? „Voor deelnemers van elk niveau, ongeacht leeftijd of geslacht. Het programma biedt voor iedereen voldoende opties om op eigen niveau mee te kun nen doen." BodyCombat is In de avond van 17 februari werd ingebroken in een op de Nesse geparkeerde personen auto. Een getuige zag twee jon gens bij de auto, waarvan er een de achterruit insloeg. Toen de dader de getuige zag, is hij in een gereedstaande auto ge vlucht. De vluchtauto betreft vermoedelijk een oud type Ford Escort. Er wordt niets vermist. boom, Waardenburg 15.30 uur ds. C. Oorschot, Tholen PROTESTANTSE KERK NEDERLAND Protestantse gemeente i.w. Immanuëlkerk, Prinses Beatrixlaan zondag 10.00 uur ds. C. de Jong 18.30 u. ds. C. de Jong, vesper 'De Rank', Coenecoopcollege zondag 10.00 uur ds. M.A. Bos 18.30 uur vesper in Immanuelkerk Ontmoetingskerk, Groensvoorde zondag 9.30 uur dhr. J. Seele, Nieu- werkerk ad IJssel 18.30 u. vesper in Immanuelkerk REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrijzin nige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade zondag 10.00 uur streekdienst in Alphen ad Rijn OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg: 10.00 uur leesdienst 18.30 uur leesdienst CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat woensdag 23 februari 19.45 uur ds. J.G. van Tilburg zondag 9.30 en 17.00 uur ds. J.G. van Tilburg woensdag 2 maart 19.45 uur geen dienst ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk, Zuidkade zondag 9.30 uur eucharistieviering dinsdag 1 maart 19.00 uur Eucha ristieviering Ontmoetingskerk, Groensvoorde zaterdag 19.00 uur geen viering zondag 11.15 uur ring GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage zondag 9.30 uur ds. H. Hoksbergen, Spakenburg 16.30 uur leesdienst JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkzaal Burgemeester Troostraat 10.00 uur Openbare toespraak 11.00 uur Wachttorenbespreking RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Samenkomsten worden gecombi neerd gehouden met de Rafaelge- meenschap Gouda, in het school gebouw de Goudse Waarden aan de Catslaan 100 te Gouda. BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Kreater, Kerkstraat zondag 10.00 uur spreker: de heer J. Versloot DE BRUGGEN RESTAURANT DE BRUGGEN Sterrenlaan 2 zondag 27 maart 11.00 uur, Jan Delhaas thousiast: „Omdat we zagen dat dit geen normale standaard les is en er ook een stukje entertain ment bij komt kijken. Bij Body Combat hebben de instructeurs de tijd om af en toe een grapje te maken of om correcties uit te voeren. Er is gewoon meer ruimte om te improviseren. Bo vendien gaat BodyCombat een groepsfit- nooit vervelen, om de drie ness programma dat is ontwik- maanden wordt keld door Les Mills Internation al, een organisatie uit Huisarts en apotheek voor alle in woners van de regio Midden-Hol- land Voor spoedeisende huisart senhulp buiten kantoortijden: van 17.00 uur 's middags tot 08.00 uur 's ochtends, tijdens het weekeinde VIERSTROOM JEUGDGEZOND- en feestdagen: HuisArtsenPost HEIDSZORG. 0-4 JAAR Inloopspreekuur Consultatiebu- uur. Stationstraat 12, Waddinxveen. (www.vierstroom.nl) VERSLAVINGSZORG MIDDEN- HOLLAND Pamassia, psycho-medisch cen trum, IJssellaan 2-2a, 2806 TK Gouda. Tel. 0182-563500, fax.nr. 0182-563521. Bereikbaar maandag t/m vrijdag 9.00-17.00 uur. Al-anon/Alateen is een zelfhulp groep voor kinderen, vrienden en familie van alcoholisten. Voor meer informatie: Joke 0182-612765 of Marieke 0182-503773. Voor problemen met alcoholge bruik: Anonieme Alcoholisten Kleine huisdieren-spreekuur voor Werkgroep Gouda, Industriestraat la, Postbus 30, 2800 AA Gouda. Tel. 0182-519712 of 0653875058 (dag en nacht). GROENE HART ZIEKENHUIS Bleulandlocatie: Bleulandweg 10, Gouda, 0182-505050. Postadres: postbus 1098, 2800 BB Gouda. Jozeflocatie Jan van Beaumont- straat. Voor het maken van poliklinische afspraken is elke polikliniek recht streeks te bereiken. Voor inlichtin gen: tel. 0182-505050. Bezoektijden voor beide locaties: algemene verpleegafdelingen: 14.00 tot 15.00 uur en 18.30 tot 19.30 uur. Voor informatie over wachttijden, opname, afdelingen etc. kan men terecht op www.ghz.nl. feestdagen: HuisArtsenPost Midden-Holland (HAP) Jan v Beaumontstraat 4 (bij de Jozef-lo- reau, maandag 11.00 tot 12.30 catie), Gouda, tel. 0182-322488 (al leen na telefonische afspraak) Voor spoedmedicatie buiten kan toortijden: van 17.30 uur 's mid dags tot 08.00 uur 's ochtends, tijdens het weekeinde en feestda gen: Dienst Apotheek Midden- Holland (DAM), Ronsseweg 138 (tegenover de Bleuland-locatie), Gouda. tel. 0182-698820, www.dam-mh.nl. Weekeinddienst dierenarts: A.H.M. Hermans en J.C.H. van Dorst, Kattensingel 17, Gouda, tel. 0182-510958; Woubrechterf 42, Waddinxveen, tel. 0182-613112. wordt de waarde slechts voor twee jaar (wettelijk) vastgesteld. Dit betekent dat de waarde die Waardebepaling inwoners nu thuis ontvangen Tot en met 2004 was de OZB ge- geldt voor de periode van 2005 baseerd op de waarde van de tot 2007. Hoe de waarde is be woning op 1 januari 1999. De ge- paald kan iedere Waddinxvener meente hanteert nu als peilda- nagaan op de website van de ge- tum 1 januari 2003. Mochten er meente Waddinxveen. WADDINXVEEN - Rond 28 febru ari 2005 ontvangen inwoners van Waddinxveen het aanslagbiljet voor de onroerende-zaakbelasting (OZB). Doordat de prijzen van vrijwel alle wingen hebben plaatsgevonden woningen sinds 1999 fors zijn ge- dan moet de gemeente daar re steren zouden Waddinxveners een kening mee houden. aanzienlijk hoger bedrag kwijt zijn. De waarden zijn bepaald op Om hen tegemoet te komen heeft de grond van gerealiseerde ver- gemeente de OZB-tarieven ver- koopprijzen en taxaties van des- laagd. De gemeente ontvangt in kundigen. Werd in het verleden 2005 niet meer dan in 2004. Wat in- de waarde van een pand voor woners moeten betalen hangt af van vier jaar vastgesteld, anno 2005 de waarde-ontwikkeling van hun woning in de afgelopen vier jaar. Alle auteursrechten en databank rechten ten aanzien van (de inhoud van) deze uitgave worden uitdrukkelijk voorbehouden. Deze rechten berusten bij Rijn en Gouwe B.V. c.q. de betreffende auteur. Onbekenden hebben in de avond van 18 februari een over val gepleegd op een woning aan de Tesselschadelaan. Rond 20.00 uur deed de bewoner zijn voor deur op aanbellen open, waarop vier mannen de woning binnen drongen. Het slachtoffer werd op de grond gegooid en om geld gevraagd. Uiteindelijk werd de portemonnee met geld van de man afgepakt en werd de wo ning doorzocht. Hierna verliet het viertal de woning en zijn weggerend in de richting van de Staringlaan. Het slachtoffer liep lichte verwondingen op in het gezicht maar hoefde zich niet onder doktersbehandeling te stellen. De politie heeft direct een buurt onderzoek ingesteld en de tech nische recherche heeft een spo renonderzoek verricht. Getuigen die iets over deze over val kunnen melden, worden ver zocht contact op te nemen met Een 66jarige automobilist uit Waddinxveen, raakte in de king toegezegd. Zij zullen naast avond van 20 februari betrokken bij een doomlaan. De man was tegen een geparkeerde auto aangere den. Bij een blaastest op het poli- lo's spelen. Het is een concert tiebureau, bleek dat de man te- voor groot en klein en de netto veel had gedronken, namelijk opbrengst is bestemd voor de 540 ug/1, terwijl 220 ug/1 het pas opgerichte stichting 'Iemand maximaal toegestane is. geeft om mij'. Deze plaatselijke De man kreeg hiervoor een pro- stichting is opgericht door de fa- ces-verbaal en een rijverbod. milies Dick en Judith van Noort siast en wilden het meteen bij Den Edel introduceren. Maar hoeveel moeite kostte het om ei genaar Bert Den Edel enthou- BodyCombat wordt elke dins- siast te maken? „Dat was uiter aard lastig. Hij had zoiets van 'waarom zou ik ergens voor be talen, de lessen die we nu geven liggen free-tickets, waarmee ie- zijn gratis'. Maar toen wij de vi- dereen die niet lid is van de deo lieten zien, zag hij meteen sportschool een gratis les mag dat BodyCombat wel even iets meedoen. De OZB maakt deel uit van de lokale lasten. De gemiddelde las ten voor een meerpersoonshuis- wordt van de aanslag." houden met een eigen woning met een gemiddelde waarde 212.518,- euro) zijn in 2005 in Waddinxveen: OZB eigenaren: 198,09,- euro OZB gebruiker: 159,03 euro Afvalstoffenheffing: 328,32 euro Rioolrechten: 159,60 euro „Dit is in totaal 845,- euro, zo'n 7% hoger dan in 2004. Waddinx veen zit hiermee onder het lan delijk gemiddelde van circa 13%,aldus wethouder Dirk le gegevens van de woning en de Lont. „Ik wil wel waarschuwen daarbij vastgestelde eindwaar- dat het om gemiddelden gaat en de. Als inwoners het niet eens dat huurders (gebruikers) min- zijn met de vastgestelde waarde kunnen zij via een formulier (printversie) op het WOZ-loket bezwaar maken. Door van dit formulier gebruik te maken voldoen bezwaar schriften aan alle wettelijke ei sen. Tussentijds wordt ook uitleg De politie wil ook graag in con- gegeven over de totstandkoming tact komen met een tot op heden van de vastgestelde waarde, onbekend gebleven bestuurder Mensen die niet over internet be- van een personenauto, die direct schikken kunnen bij de biblio- na de overval door het slacht- theek terecht of de gegevens van offer is aangesproken en ge- hun woning opvragen bij De Ge vraagd is achter de daders aan te meentebalie. rijden. er een vervanger die een geheel anders was. Daarna vertelden eigen les gaf. Dat vonden de wij hem de voordelen. Dat als er klanten niet leuk, zij wilden lie ver hun favoriete instructeur. Dat was voor 'het favorietje' heel leuk, maar voör zijn colle- is. Wij hebben in de afgelopen ga's wat minder. Nu geeft ieder- jaren een wederzijds vertrou- een dezelfde les, dus heb je daar wen opgebouwd met Bert, dus geen last van. ging hij wel overstag. Hoewel we nog steeds bezig zijn om hem te overtuigen. De praktijk Combat gezien, werden enthou- moet eerst maar eens uitwijzen of het ook daadwerkelijk een succes gaat worden bij Den Edel.” 1

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 7