X 1M l Wij staan altijd voor u klaar: ook op zaterdag! Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen F makelaardij funda Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! k NVM I 1 |F machineaansluiting, toegang tot het op het westen gelegen balkon en rechte in beuken uitgevoerde keukenopstelling (ca. 2000) v.v. gaskookplaat, afzuigkap, oven, koelkast (ca. 2001) en geiser (eigendom); Badkamer v.v. douchecabine met thermo- staatkraan, vaste wastafel met meubel en designradiator; 1 Slaapkamer aan de voorzijde (ca. 3.10 x 3.10m) met laminaatvloer. Voor een glasheldere visie. deServiceDesk is een initiatief van de powered by nvm Willem de Rijkelaan 44 Vraagprijs 135.000,- k.k. V Nieuwstraat 114 Vraagprijs 155.000,- k.k. I deServiceDesk Jan Dorrekenskade Oost 24 Vraagprijs 779.000,- k.k. I ■_van ’t hof Bijzonderheden: Dit goed onderhouden appartement is deels voorzien van dubbele beglazing. De servicekosten zijn 46,- per maand. Oplevering in overleg, kan eventueel per direct. Akkerwinde 2 Vraagprijs 259.000,- k.k. Algemeen: In ruim opgezette wijk, nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen eengezinshoekwoning met voor-, zij- en op het westen gelegen achtertuin met vrijstaande stenen garage. De woning is gebouwd in circa 1969, op 189 m2 eigen grond en heeft een inhoud van circa 350 m3. Algemeen: In kleinschalig appartementencomplex op de 3e en bovenste etage gelegen 2-kamer (v/h 3) topappartement met ber ging in de onderbouw. Het appartement is bereikbaar middels een gesloten entree met intercom, is gebouwd in ca. 1963 en heeft een woonopp. van ca. 70 m2. Winkels, openbaar vervoer en het NS-station bevinden zich nabij. Jan Campertlaan 20 Vraagprijs 225.000,- k.k. Algemeen: Aan een plein, nabij het “Gouwe Bos”, winkels en NS- station gelegen eengezinshoekwoning met vrijstaande stenen garage. Verder is er de beschikking over een voor-, zij- en achter tuin met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. ca. 1966, 275 m2 eigen grond (incl. de garage) en inhoud ca. 325 m3. Juliana van Stolberglaan 96 Vraagprijs 152.500,- k.k. Algemeen: Op de eerste verdieping van appartementencomplex gelegen prachtig verbouwd 3-kamer appartement (v/h 4). Het appartement van ca 80 m2 is centraal gelegen t.o.v. winkels, openbaar vervoer en de wekelijkse markt. Bij het appartement behoren 2 bergingen welke zich bevinden op de begane grond en welke evenals het trappenhuis bereikbaar zijn middels een afgesloten entree. Gijsberterf 20 Vraagprijs 440.000,- k.k. Algemeen: Aan de rand van de wijk Zuidplas gelegen royale 2/1 kapwoning. Het royale, 7 kamer, herenhuis heeft een inhoud van ca. 630 m3, is gelegen aan een woonerf en beschikt over een inpandige garage. Bwjr. 1995 en gesitueerd op een perceel van 250 m2. De ruime achtertuin (NO) is v.v. 2 terrassen, een achterom en een extra vrijstaande berging. In de nette voortuin is tevens een parkeerplaats voor de garage gesitueerd. Bijzonderheden: Een solide gebouwde en royale 2/1 kapwoning met 6 slaapkamers, ideaal voor het grote gezin en gelegen in een kindvriendelijk wijkdeel. Oplevering in overleg. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182-61 80 55 Telefax 0182-61 84 38 Zijde 25, 2771 EJ Boskoop Telefoon 0172-23 24 94 Telefax 0172-23 26 48 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl boskoop@hof-makelaardij.nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Willem de Rijkelaan 8 Vraagprijs 143.000,- k.k. Algemeen: Aantrekkelijk 3-kamer topappartement, gesitueerd op de 3e woonverdieping met inpandige berging op de parterre en een gemeen schappelijke tuin. Het appartement heeft een levendig uitzicht aan de voorzijde. Bwjr. ca. 1963, woonopp. ca. 70 m2 en ca. 200 m2 inhoud. Bij zonderheden: De vloeren zijn grotendeels v.v. fraai beuken/kersen laminaat en de plafonds van entree, toilet en achterslaapkamer bestaan uit MDF-panelen v.v. inbouwspots. De raamkozijnen in de woonkamer zijn van aluminium. In de keuken bevinden zich hardhouten kozijnen en -buitendeur. Gedeeltelijk dubbel glas. De maandelijkse bijdrage aan de V.v.E. bedraagt 48,35. Het Gouwebos en het N.S.-station bevinden zich op loopafstand. De oplevering is in overleg. Bijzonderheden: De woning is deels voorzien van dubbele beglazing. De oplevering is in overleg. Bijzonderheden: De woning is deels v.v. dubbele beglazing en deels van dakisolatie. De garage, welke bereikbaar is vanuit de tuin, is omgebouwd tot een geluidsstudio en zodoende professioneel geïsoleerd. De dak bedekking is in circa 1998 vernieuwd. Oplevering in overleg, indicatie juni 2005. Bijzonderheden: Elektrische buitenzonwering met windvanger, rolluiken en alarm installatie. Het gehele buitenschilderwerk, incl. de witte muren, is in mei 2004 uitgevoerd. Rustig en centraal gesitueerd, direct bij het station, scholen en winkels. Oplevering in overleg. Algemeen: Te midden van diverse soorten eengezinswoningen is in de gezellige Nieuwstraat te Boskoop een zeer kleinschalig appartementengebouw gelegen met 3 appartementen waarvan dit appartement op de le verdieping is gelegen. Dit apparte mentengebouw is in 2002 totaal gerenoveerd en gelegen nabij de Gouwe en het centrum van Boskoop. Dit appartement heeft een oppervlakte van circa 77 m2. Centrale entree en afgesloten gezamenlijke berging voor 3 woningen en trapopgang naar de verdiepingen. Bijzonderheden: Het appartement is nagenoeg geheel voorzien van spachtelputz wanden, laminaat, c.v. installatie (2002) en nieuwe deuren. Oplevering in overleg. Indeling: Entree/hal met toilet- ruimte voorzien van hangcloset; Meter kast (6 groepen aardlekschakelaar); C.V. ruimte met c.v.-ketel; Bijkeuken/berging met wasmachine- aansluiting en mechanische ventilatie-unit; Woonkamer van circa 30 m2 (inclusief keuken) met balkon aan de westzijde met uitzicht over een kwekerij; In L-vorm opgestelde open keuken; Het gehele appartement is voorzien van een laminaatvloer; Volledig betegelde badkamer met wastafel en douchebak; 1 Grote slaapkamer aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de voorzijde. Indeling: Entree/hal met lich te plavuizenvloer en garderobenis; Meter kast; Toilet; Woon kamer (ca. 33 m2) met laminaatvloer en moederhaard (ca. 2000); Gesloten keuken met lichte plavuizenvloer, was- Indeling: L-vormige gang met meterkast; Woonkamer met erker, open (gas)- haard en openslaande deuren naar het terras; 2 Zijslaapkamers, bei den v.v. een vaste wastafel en 1 kamer met deur naar de achtertuin; Toilet met fonteintje; 1 Achterslaapkamer met deur naar de badkamer met ligbad, douche en vaste wastafel; Keuken v.v. inb.app.; Eetkamer met entree/voordeur en openslaande deuren naar het terras aan de achter zijde; Toegang tot de garage, welke is v.v. een elektrische kanteldeur, aansl. wasapp. en deur naar de achtertuin; Via luik met vlizotrap te bereiken verdieping. Verd.: Slaapkamer aan de v.z. met vaste wastafel; Open zolderruimte met opstelling c.v.ketel en gasboiler. Indeling: Entree/hal met vaste kast en meterkast; Toilet v.v. hang closet; Woonkamer (ca. 30 m2) welke is gesitu eerd over de breedte van het appartement aan de voorzijde; De woonkamer is ver groot d.m.v. het bijtrekken van de slaapkamer aan de voorzijde; Het appartement is geheel v.v. een laminaatvloer; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met deur naar de badkamer v.v. wastafel en douchecabine; Gesloten keuken (2002) welke luxe is uitgevoerd en v.v. een hardstenen vloer en 2 keukenopstellingen met inb.app.: gaskookplaat, oven, RVS schouw, koelkast, vriezer en magnetron, tevens is er een deur naar het op het westen gelegen balkon; 1 Slaapkamer aan de achterzijde. Indeling: Entree/hal met meter kast; Toilet met fon teintje; Middels tus sendeur bereikbare garage met loopdeur en aansl. wasapp.; Royale woonkamer met massief eiken (frans) parketvloer, open haard en een schuifpui; Semi open keuken met een in L-vorm opgestelde keuken v.v. div. inb.app., tevens is er een koókeiland v.v. een keramische kookplaat en RVS schouw, le Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de a.z.; 1 Grote slaapkamer met balkon (boven de garage); Toilet v.v. fonteintje; 1 Grote ouderslaapkamer met walk-in-closet en elektrische screen; Nette badkamer met wastafelmeubel, ligbad en douchecabine. 2e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer; 1 Werk-/slaapkamer met veel bergruimte en c.v. ketel en boiler. S I I I i i j Van Hogendorpplein 4 Gouda Centraal telefoonnr. 0182 - 59 92 55 Internet www.deservicedesk.nl E-mail info@deseryicedesk.nl deServiceDesk heeft advieskantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda Goverwelle.Waddinxveen en Zoetermeer. Van 't Hof Groep die hiermee haar diverse activiteiten als hypotheken, verzekeringen en financiële planning in één organisatie heeft geïntegreerd. Onze glasheldere filosofie staat beschreven in onze brochure, die u natuurlijk gratis kunt aanvragen. Maar natuurlijk kunt u ook een vrijblijvend een afspraak maken met een van onze medewerkers voor een informatief gesprek en een persoonlijk advies. I Kantoren in B Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Bijzonderheden: De woning is keurig verzorgd en voorzien van spachtelputz wanden en lichte aankleding. De oplevering van dit leuke appartement is in overleg. Indeling: Entree/gang met meterkast en werkkast; Luxe keuken met extra werk blad, inb.app. (gaskook plaat, afzuigkap, koel kast, vrieskast en R.V.S.- spoelbak), aansl. was app., lichtkleurige pla vuizenvloer en deur naar het kleine balkon v.v. zonnescherm; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met deur naar loggia; Woonkamer v.v. schoorsteenkanaal en spachtelputz wanden; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met deur naar de geheel betegelde douche v.v. thermostaat- kraan, vaste wastafel en radiator met thermostaatkraan; C.v.-combiketel- kast met Nefit-ketel uit ca. 1997. Algemeen: In romantische stijl gebouwde geschakelde bungalow met garage, vrijstaande houten berging, fraai aangelegde voor-, zij- en achtertuin met een totale opp. van ca. 500 m2 incl. terrassen, gecoated hekwerk en een oprit voor 3 auto’s. Bwjr. ca. 1957, eigen grond ca. 791 m2, woonopp. ca. 155 m2, inhoud woning ca. 610 m3 en garage ca. 69 m3. Aan de voorzijde uitzicht op het Warnaarplantsoen met dierenpark. Indeling: Entree/tochtsluis; Meterkast; Toilet met fonteintje; Hal; Trapkast/garderobe- nis; Doorzonwoon- kamer (ca. 3.62 x 7.32m) met schuur- plafond; Gesloten keuken met lichte plavuizenvloer, toe gang tot de achter tuin en rechte keukenopstelling met geiser (eigendom) en was machine-, droger- en vaatwasmachineaansluiting. le Verd.: Overloop met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de voorzijde (ca. 3.62 x 3.04m) met vaste kasten; 2 Slaapkamers aan de achterzijde (resp. ca. 3.62 x 3.58 en 2.21 x 2.50m) waarvan 1 met vaste kasten; Grotendeels licht betegelde badkamèr met douchehoek, wastafel en toilet. 2e Verd.: Royale zolderkamer (ca. 5.92 x 7.32m) met c.v. combi opstelling (Nefït HR, circa 1996) en dakkapel aan de achterzijde. Indeling: Entree/hal; Meter kast; Trapkast met wasmachine aanslui ting; Toilet; Gesloten keuken met rechte keukenopstelling en toegang tot de tuin; Doorzon woonkamer (ca. 26 m2) met hard houten parketvloer, le Verd.: Overloop met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de voorzijde (ca. 3.70 x 3.00m); 2 Slaapkamers aan de achterzijde (resp. ca. 2.12 x 2.90m en 3.70 x 3.89m); Badkamer met douche en vaste wastafel. 2e Verd.: Overloop met Velux dakvenster; Stook-/hobby-/bergruimte met Velux dak venster en c.v. opstelling (Radson, ca. 1988); Zolderslaapkamer met dakkapel. ’’i.

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 22