Eetcafé Cheers eindelijk open Medische diensten Kerkdiensten Za Diertn centrale LIE ROBUUST, LIEFTINK DEUREN Voorlopige opbrengst collecte bekend Wh e? Computercursussen voor Senioren Waddinxveen Wandelt Nominaties Dutch Country Awards bij RTW FM Veel interesse Informatie- Discussiebijeenkomst WvG geneest 16e Lions Rotte me ren- loop Dubbelconcert Mulder zijderhand Mulder in de Brugkerk an aan zich LIEVER LIEFTINK 7, www.lieftink.nl RAM WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 7 WOENSDAG 2 MAART 2005 0182-698820, firma Centa. 19.30 uur ds. H. Schipaanboord CP- 1 9.30 uur ds. M. van Campen, Ede 17.00 uur ds. H. Schipaanboord woensdag 9/3 Biddag 19.30 uur ds. J. de Jong 10.00 uur leesdienst 18.30 uur lees- dienst WADDINXVEEN - In Veenendaal vindt op zondag 8 mei hét 'Dutch Country Poll Gala' plaats waar al- „Dat we zo lang dicht moesten blijven, heeft te maken met de overname. Er moesten een hoop dingen geregeld worden. Op de eerste plaats moesten we van de gemeente verbouwen, alles iso leren om te zorgen dat er in de toekomst geen sprake meer zou zijn van geluidsoverlast. Daar- met de voorbereidingen voor de al weer 9e editie van deze Wad- dinxveense avondvierdaagse. Aan de tocht kunnen wande laars uit Waddinxveen, de direc te en de wijde omgeving deelne men. Dat steeds meer mensen de weg weten te vinden naar dit Waddinxveense wandelfestijn tobewerkingsprogramma 'Ulead Photo Express'. Dit programma kan na aanschaf van het boek, eenvoudig op de eigen computer geïnstalleerd worden (dit wordt in de les uitgelegd). versie 5.5. Een enkeling maakt gebruik van 'Netscape'. Hieraan kan geen aandacht worden be steed, maar Internet Explorer kan gratis worden verkregen en is eenvoudig te installeren. Gevonden Teef, Labrador, zwart, halsband, Waddinxveen Kat, zwart, witte, poten, borst door naar buik, zwart rond 1, wit rond andere oog, jong, Wol- lefoppenweg Zevenhuizen Kater, zwart, met witte afteke ningen en wit masker, Coene- coop Waddinxveen Kat, zwart, witte bef, buik, voe ten voor, sokken achter en streep tussen ogen, Coenecoop Wad dinxveen Poes, cypers, witte voeten en bef, oude kat, Heemraadweg Wad dinxveen HERSTELD HERVORMDE GEMEENTE gebouw Staringlaan 19 zondag 9.00 u. ds. J. van Rossem, Voorburg 15.30 uur ds. W. van Vlas- tuin, Katwijk aan Zee woensdg 9/3 Biddag 10.00 uur ds. IJ.R. Bijl, Moordrecht, in Kruiskerk OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg: RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Samenkomsten worden gecombineerd gehouden met de Rafaelgemeenschap Gouda, in het schoolgebouw de Goudse Waarden aan de Catslaan 100 te Gouda. BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Kreater, Kerk straat zondag 10.00 uur spreker: de heer W. Woning MOERKAPELLE Hersteld Hervormde Kerk Dorpshuis 'Op Moer', Raadhuis straat Zondag 8.45 uur ds. J. van Rossem, Voorburg 18.30 uur kand. B.D. Bouman, Som- melsdijk Voor gratis registratie en infor matie over vermiste en gevon den dieren kunt u bellen 0186- 601199. Binnen 24 uur uw melding op internet. Kijk voor recente gege vens op www.dierencentrale.nl. REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrijzinni ge Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade zondag 10.00 uur dhr. J. Amesz, Rotterdam ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk, Zuidkade Huize CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorp straat woensdag 2 maart 19.45 uur geen dienst zondag 9.30 en 17.00 uur ds. J.G. van Tilburg woensdag 9 maart Biddag 9.30 en 19.00 uur ds. J.G.van Tilburg Ontmoetingskerk, Groensvoorde zaterdag 19.00 uur eucharistievie- uur gezinsviering met het componeren van werken voor piano en orkest. Het programma bevat zowel so lo- als duo-optredens, waaron der quatre-mains. Naast de uit voering van literatuur worden ook enkele improvisaties ten ge hore gebracht. Het aanvangstijdstip van het concert is 20.00 uur, de toegangs prijs bedraagt 7,- euro en 3,- eu ro voor kinderen tot en met 12 jaar. De opbrengst is bestemd voor de voltooiing van het orgel in de Morgenster. Internet Deze cursus richt zich op de be ginnende Internet gebruiker. Stap voor stap wordt de cursist wegwijs gemaakt op de digitale snelweg. In deze cursus wordt ook uitgebreid stilgestaan bij e- mail en de informatie die opge vraagd kan worden via het World Wide Web. Let op: In deze cursus wordt ge werkt met 'Internet Explorer' VERSLAVINGSZORG MIDDEN- HOLLAND Pamassia, psycho-medisch cen trum, IJssellaan 2-2a, 2806 TK Gouda. Tel. 0182-563500, fax.nr. 0182-563521. Bereikbaar maandag t/m vrijdag 9.00-17.00 uur. Al-anon/Alateen is een zelfhulp groep voor kinderen, vrienden en familie van alcoholisten. Voor meer informatie: Joke 0182-612765 of Ma rieke 0182-503773. Voor problemen met alcoholge bruik: Anonieme Alcoholisten Werkgroep Gouda, Industriestraat la, Postbus 30,2800 AA Gouda. Tel. 0182-519712 of 0653875058 (dag en nacht). zellig eetcafé, waar altijd een leuke sfeer hangt," schetst Meeuwsen, „iedereen is wel kom om een hapje te eten. Tot 21.00 uur is de keuken open, rond 22.00 uur zetten we de muziek wat harder en gaan we gezellig met z'n allen een biertje drinken. Ook is er dan de gele genheid om te dansen." Het is geen publiek geheim dat er in Hotshots nogal wat pro blemen hebben plaatsgevon den. Hoe denkt Mustafa daar in de toekomst mee om te gaan? Meeuwsen: „Met een lik op stuk beleid: wie vervelend is, komt er gewoon nooit meer in." Vermist Kater, cypers, Potgietersingel Zevenhuizen Kater, zwart, witte borst, tenen en wit in snuit, halsband rood bel, Tesselschadelaan Waddinx veen Poes, cypers, met veel wit, klein van stuk, Bredeweg Zevenhui zen Kip, bruin, met goudkleurige spikkels, C. Huygenslaan Wad dinxveen Weekeinddienst dierenarts: A.H.M. Hermans en J.C.H. van Dorst, Kattensingel 17, Gouda, tel. 0182-510958; Woubrechterf 42, Waddinxveen, tel. 0182-613112. Kleine huisdieren-spreekuur voor spoedgevallen ieder weekeinde volgens afspraak. J.C. Baas, Jan Dorrekenskade-Oost 36, Waddinxveen, tel. 0182-632051. Dierenkliniek 'Pieter Bas', me vrouw W.W.M. Smits en J.B. Cra mer, Prins Bemhardlaan 79, Wad dinxveen en Hoge Gouwe 21, Gouda. Voor spoedgevallen ieder weekeinde spreekuur volgens af spraak, tel. 0182-610462 of 0182- 516876. Dierenkliniek Zevenhuizen, drs. M.C. Pilgram, Zuidplasweg la, Ze venhuizen. Ieder weekeinde spreekuur volgens afspraak, voor spoedgevallen tel. 0180-631451 of 06-11163246, voor minder dringen de vragen: vragen@dierenkliniek- zevenhuizen.nl. WADDINXVEEN - Alle voor malige klanten van Hotshots opgelet: na een maandenlange sluiting is jullie stamkroeg weer open. Onder een andere eige naar en een gloednieuwe naam: Eetcafé Cheers. De nieuwe eige naar heet Mustafa Kus," zegt bedrijfsleider Ron Meeuwsen, „en vanaf 11 februari zijn we of ficieel open. Dat heeft inder daad heel lang geduurd. Op 1 september 2004 sloot de toen malige eigenaar van Hotshots de deuren van zijn café. De ge meente kreeg veel klachten bin nen wegens geluidsoverlast en besloot de vergunning in te trekken. Eerst zou het pand ver bouwd moeten worden en daarna moest er weer een nieu we vergunning aangevraagd worden. Daar had de beste man geen zin in en hij besloot de he le tent te verkopen." Toen Mustafa Kus hoorde dat het pand te koop was, raakte hij geïnteresseerd en werd uitgeno digd voor een feestje in de Hotshots. Daar kon hij de sfeer proeven, de klanten bekijken en zien of het café een goede omzet maakte. Na afloop van die avond besloot Kus de zaak over te nemen. Toch duurde het nog een hele tijd voordat hij zijn deuren kon openen. Meeuwsen: Bezoek en postadres: Stationstraat 12, 2741 HS Waddinxveen. Tel. 0182- 623040. Na 10.00 uur wordt u automatisch doorverbonden met de Vierstroom Zorglijn. VIERSTROOM JEUGDGEZOND HEIDSZORG. 0-4 JAAR Inloopspreekuur Consultatiebu reau, maandag 11.00 tot 12.30 uur. Stationstraat 12, Waddinxveen. (www.vierstroom.nl) in 1999 stapten om precies te zijn 1857 stappers over de Waddinx veense paden. In de daarop vol gende edities werden de aantal len opnieuw opgeschroefd en schreven gemiddeld 1900 lopers zich in. Dit jaar verwacht de or ganisatie van Waddinxveen Wandelt 2005 de grenzen verder te verleggen en het aantal van 2000 deelnemers te bereiken. De wandelaars kunnen evenals voorgaande jaren per groep of per individu kiezen uit de ge bruikelijk vijf en tien kilometer route. De start en finish liggen weer als vanouds op het terrein ZEVENHUIZEN Gereformeerde kerk zondag 9.30 uur pastor WJ. Bettenhausen-Baak woensdag 9/3 Biddag 19.30 uur pastor WJ. Bettenhausen-Baak Bethelkerk, Bilderdijklaan zondag 9.30 uur ds. C.C.J. vd Dussen, Har- melen 17.00 uur ds. WJ. Dekker, Reeuwijk woensdag 9/3 Biddag ring zondag 11.15 19.30 uur ds. M.C. Batenburg het Gala op Bij het cursusboek zit een cd-rom met een volledige Nederlandsta lige versie van het populaire fo- weer moest ook nog langsko men voor de brandveiligheid. Al deze dingen zijn natuurlijk niet binnen een week geregeld. Ik snap wel dat de klanten die nu binnenkomen zeggen 'deze zaak zou toch verbouwd wor den? Ik zie helemaal geen ver anderingen, waarom zijn jullie naast moesten we een vergun-' dan zo lang dicht geweest?', ning aanvragen en de brand- Het zijn inderdaad verbouwin gen die niet zichtbaar zijn voor het blote oog, maar we hebben wel degelijk het één en ander moeten veranderen." En wat is nu de ambitie van Mustafa Kus? Wat wil hij van Cheers gaan maken? „Een ge- Bibliotheek Zevenhuizen (0180 - 638388), of met mevrouw J.Groenveld, Gemeente Zeven- jaar huizen-Moerkapelle (0180 637709). de voetbalvereniging Be Vergeving PROTESTANTSE KERK NEDERLAND Protestantse ge meente i.w. Immanuëlkerk, Prinses Beatrixlaan zondag 10.00 uur dhr. A. Brouwer ZWO, Zeis woensdag 9/3 Biddag 19.30 uur Bidstond in Ontmoetingskerk ZEVENHUIZEN - Harm Hes- sels, bedrijfshuis van het Dorps huis Swanla, gaf afgelopen za- om 12.00 uur het startschot voor de 16e Lions Rot- Word en Windows Deze Word en Windows cursus is voor de meer gevorderde cur sist. Ter inleiding zullen een aan tal relevante onderwerpen van Windows worden herhaald. Ver volgens leert u een brief corrige ren en mooi op te maken met be hulp van de talloze hulpfuncties van Word. Maar toch maakt Kus geen ge bruik van een uitsmijter. „Hij is zelf jarenlang politieagent ge weest," reageert Meeuwsen, „dus hij kan zijn eigen boontjes wel doppen. We verwachten bovendien helemaal geen pro blemen. Tot nu toe is er nog niets gebeurd. Er vonden des tijds een aantal vechtpartijen plaats, maar ik denk dat het heel belangrijk is hoe je aanpak is. Wij zitten er nu van begin af aan bovenop, dat scheelt echt een hoop." Meeuwsen wil nog iets duide lijk gezegd hebben: „Wij maken totaal geen onderscheid in onze klanten. Of je nu Turks, Marok kaans, Nederlands, geel, paars of groen bent, iedereen is wel kom in eetcafé Cheers. Zolang je je maar gedraagt." Tot nu toe nog geen problemen dus. Hoe zijn de eerste weken eigenlijk verlopen? Hebben de voormalig Hotshots-klanten de weg naar het eetcafé alweer ge vonden? „De klanten zijn ge deeltelijk teruggekeerd. We ho pen dat ze de komende periode allemaal terugkomen, natuur lijk weet nog niet iedereen dat we al open zijn. We hebben er alle vertrouwen in dat Cheers over een aantal weken is uitge groeid tot het gezelligste eetcafé van heel Waddinxveen." BRUGGEN Sterrenlaan 2 bleek uit de volle zaal en de vele zondag 27 maart 11.00 uur, Jan Del- reacties die bij het platform bin- haas nen waren gekomen gedurende de afgelopen periode. De inwo ners van beide kernen waren goed vertegenwoordigt. De avond vond plaats onder lei ding van medewerkers van het Tympaan instituut. Tenda Hof fmans en Loes de Wit verzorg den een presentatie over de re gels van de WvG. Tijdens de pauze konden er formulieren met vragen ingeleverd worden. Na de pauze werden deze vra gen beantwoord of mee terug genomen voor verder onderzoek Eetcafé Cheers aan de Nesse 12 is dinsdag tot en met zondag van 16.00 tot 24.00 open. Op vrijdag en zaterdag sluiten de deuren twee uur later. PROTESTANTSE KERK NEDERLAND -J- Hervormde gemeente Brugkerk, Kerkweg-Oost zondag 9.30 uur ds. G. Herwig, Ka- merik 17.00 uur ds. L.D. Burger, Waddinxveen woensdag 9/3 Bid dag 9.30 uur ds. H. Schipaanboord 19.30 uur ds. L.D. Burger, Waddinx veen Ontmoetingskerk, Groensvoorde zondag 9.30 uur ds. J.P. Koning, ZWO woensdag 9/3 Biddag 19.30 uur mw. Luhoff-Groeneveld, Al- phen Produktieweg 15-17, Alphen aan den Rijn tel. 0172 - 46 96 70 Huisarts en apotheek voor alle in woners van de regio Midden-Hol- land Voor spoedeisende huisartsenhulp buiten kantoortijden: van 17.00 uur 's middags tot 08.00 uur 's och tends, tijdens het weekeinde en feestda gen: HuisArtsenPost Midden-Hol- land (HAP) Jan v Beaumontstraat 4 (bij de Jozef-locatie), Gouda, tel. 0182-322488 (alleen na telefonische afspraak) Voor spoedmedicatie buiten kan toortijden: van 17.30 uur 's middags tot 08.00 uur 's ochtends, tijdens het weekeinde en feestda gen: Dienst Apotheek Midden-Hol- land (DAM), Ronsseweg 138 (te genover de Bleuland-locatie), Gouda. tel. www.dam-mh.nl. GROENE HART ZIEKENHUIS Bleulandlocatie: Bleulandweg 10, Gouda, 0182-505050. Postadres: postbus 1098, 2800 BB Gouda. Jozeflocatie Jan van Beaumont straat. Voor het maken van poliklinische afspraken is elke polikliniek rechtst reeks te bereiken. Voor inlichtingen: tel. 0182-505050. Bezoektijden voor beide locaties: al gemene verpleegafdelingen: 14.00 tot 15.00 uur en 18.30 tot 19.30 uur. Voor informatie over wachttijden, opname, afdelingen etc. kan men terecht op www.ghz.nl. EERSTE HULP GEREFORMEERDE KERK De Morgenster, Sterrenlaan zondag (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage zondag 9.30 uur ds. E. Brink 16.30 uur ds. O.W. Bouwsma, Gouda woensdag 9/3 de bekendmaking welke artiest, Biddag 19.30 uur ds. E. Brink groep, zanger/zangeres in welke categorie is genomineerd. Zo zijn er onder meer de catego rieën 'Mooiste Countrysong van het jaar', 'Favoriete groep', 'Favo- zan- ZEVENHUIZEN - In Dorpshuis Swanla vond donderdagavond de eerste Informatie- Discussie avond over de WvG plaats, ge organiseerd door het in Oktober 2004 opgerichte Cliënten Plat- 'De Rank', Coenecoopcollege straat zondag 10.00 uur spreker: de form W(et) v(oorzieningen zondag 10.00 uur ds. M.A. Bos, heer W. Woning G(ehandicapten) van de Ge- ZWO 18.30 uur ds. M. de Boer, meente Zevenhuizen - Moerka- Gouda woensdag 9/3 Biddag 19.30 DE BRUGGEN RESTAURANT DE pelle. Dat de interesse groot was, uur Bidstond in Ontmoetingskerk Eigenaar Mustafa Kus wil van Cheers het gezelligste eetcafé van Waddinxveen maken. (foto: Liesbeth van der Vis) WADDINXVEEN - Voor het de vierde jaar op rij geven Klaas-Jan Mulder en Jan Mulder een dub- ZEVENHUIZEN - Bij voldoende van Fair, op het Burg, Wamaarplant- soen aan de Dreef in Waddinx veen. De voorinschrijvingen staan WADDINXVEEN - De Imma- voor twee dagen voorafgaand nuëlkerk organiseert een thema- aan de loop in de agenda. Voor ochtend voor alle vrouwen van zaterdag 21 mei van 10.00 tot Waddinxveen. Een aansprekend 12.00 uur en op donderdag 26 onderwerp wordt door een boei- mei van 19.00 tot 21.00 uur in de bestuurskamer van voetbalver eniging Be Fair. Na-inschrijving, weliswaar te gen een hoger starttarief, kan ook op de eerste dag van JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkzaal Burgemeester Troostraat 10.00 uur Openbare toe spraak 11.00 uur Wachttorenbespre- riete duo/trio', 'Favoriete king - ende vrouw besproken: Betty Burggraaf-Moscoviter. Wie is Betty? In de oorlog zijn veel van haar familieleden om gekomen. Zij heeft nauwelijks de kind kunnen zijn. Woede en haat wandelvierdaagse tussen 17.00 bepaalden haar leven. Ze kreeg en 18.00 uur in de commissieka- lichamelijke en psychische mer van de voetbalvereniging Be klachten. Betty zal vertellen hoe Fair. bij haar het lange en moeizame proces van haat naar vergeving verliep. Genezen van haat, komt ze ach teraf tot de uitspraak: 'zonder vergeving is er geen leven'. En kele jaren geleden werkte ze mee aan het TV programma Rondom Tien, waarin oorlogskinderen spraken over hun jeugdervarin gen. Dit emotioneel geladen pro gramma kreeg een bijzonder vervolg van ontmoetingen en vergeving. Een boeiende, inspirerende vrouw over de praktijk van het leven. Een ervaring die niet ge mist mag worden op donderdag 10 maart, aanvang 10.00 uur in de Immanuelkerk, Beatrixlaan- laan 2, Waddinxveen. De ochtend wordt georganiseerd door de interkerkelijke kring Vrouw-Gezin-Geloof Digitale Fotobewerking (voor beginners) Deze cursus is gericht op de enigszins ervaren computerge bruiker die meer wil weten over het bewerken van foto's met de computer en daar nog geen erva ring mee heeft. Dit kunnen foto's zijn die met een willekeurige ca mera gemaakt kunnen zijn (dit De Hoeksteen, Esdoomlaan zondag 9.30 uur ds. J. Blom, Katwijk 18.30 uur ds. A. van Vuuren, Baren- Souburg: vrijdag 4/3 10.00 uur Ou- drecht woensdag 9/3 Biddag 9.30 u. derenviering zondag 9.30 uur ds. GJ. van den Top, Lage Vuursche Woord en Communieviering dinsdag 8 maart 19.00 uur Eucharis- le Dutch Country Awards zullen tieviering worden uitgereikt. Om alvast een voorproefje te krij gen welke artiesten er zoal geno mineerd zijn, blikt het country- programma 'Nashville Express' van de Waddinxveense lokale omroep RTW FM vooruit en heeft het, dankzij de samenwerking met het maandblad 'Country Ga zette', de exclusieve primeur met Voorkennis voor alle drie de cur sussen: Cursus 'kennismaken met de computer' of zelf enige terdaf ervaring opgedaan (dan zeker bekend met starten van een pro- temerenloop. gramma via Windows, opvragen Het gure weer en de vakantie van een bestand met behulp van speelden de organisatie, de de muis en bekend met map- Lions Club Zevenhuizen, duide- pen). lijk parten: het aantal deelne- Schriftelijke informatie over de mers was met 165 lager dan inhoud, de kosten en de duur waarop was gerekend. Het werd van de cursussen ligt klaar tij dens openingstijden van de bi bliotheek, maar kan ook telefo nisch worden aangevraagd. door de aanwezige ambtenaar Sociale Zaken Mw.A. te Henne- blijkt wel uit het jaarlijks oplo- pe of door de verantwoordelijke pende aantal deelnemers. Zo Wethouder Dhr. M. Zijderhand. startte de organisatie in 1997 het Tevens waren er vragen voor het evenement met 1300 wande- platform. Het was een prettige laars, in 1998 waren dat er 1700, vergadering waar goede opmer kingen, interessante vragen en soms pijnlijke vergissingen aan de orde kwamen. Zowel Mw. te Hennepe als Dhr.M I en het platform gaven aan zich de komende tijd in te willen zet ten voor het verbeteren van informatieverstrekking, commu nicatie en op alle onder de WvG belconcert op orgel en vleugel in vallende gebieden. Het plat- Waddinxveen. Op zaterdag 5 form, dat tevens op zoek was maart vipidt dit concert plaats in naar versterking, kreeg toezeg- de Brugkerk. gingen van diverse kanten maar Beide musici genieten vanwege zoekt nog steeds naar gegadig- him veelzijdige muzikale capaci- den voor de nog op te richten teiten en activiteiten nationale en werkgroepen. internationale bekendheid. Wie nog interesse heeft, kan zich Klaas-Jan Mulder is al tientallen aanmelden via Mw. J.Bonnet, tel jaren één van de bekendste Ne- 079-5936660 of via CP- derlandse organisten. Jan Mul- WvG@hotmail.com. der is de laatste tijd vooral actief ger/zangeres' en 'Favoriete Ins trumentalist'. Woensdag 2 maart zet het pro gramma 'Nashville Express' alle hoeft geen digitale camera te Nationale nominaties op een rij in zijn). Stap voor stap wordt uitge- een speciale uitzending die start legd hoe foto's digitaal bewerkt om 22.00 uur. kunnen worden In de aanloop naar zondag 8 mei, zal het programma 'Nashville Express' aandacht blij ven besteden aan dit gala met in terviews van een aantal genomi neerden. WADDINXVEEN - Het jaarlijks Het programma wordt herhaald terugkerende wandelevenement op zondag 6 maart tussen 19.00- Waddinxveen Wandelt loopt dit 20.00 uur. jaar van 7 tot en met 10 juni, zo RTW FM is te beluisteren op 105.8 heeft het organisatiecomité be- FM in de ether en op de kabel in kend gemaakt. De organisatie is Waddinxveen op 103.4 FM en in inmiddels al druk en ver op weg Reeuwijk-Dorp en Gouda-Bloe- mendaal op 98.3 FM. STICHTING KWADRAAD, ALGE MEEN MAATSCHAPPELIJK WERK. Gerts en Dijksterhuis de eerste collectebussen als collectant in ontvangst genomen. De op brengst is aanzienlijk lager dan de collecte van vorig jaar. De or ganisatie van de collecte wijdt dit aan de voorjaarsvakantie die belangstelling start met ingang precies deze week in de gemeen- van vrijdag 1 april een nieuwe te Waddinxveen gehouden ronde computercursussen voor werd. Hierdoor waren er al ruim ouderen (vanaf 55 jaar). De cur- twintig collectanten minder be- sussen worden in samenwerking schikbaar en ook waren er veel met de gemeente Zevenhuizen gezinnen op vakantie. Moerkapelle al enige jaren geor- Amnesty dankt iedereen van ganiseerd en worden geheel ver- harte voor de geldelijke bijdrage, zorgd door docenten van de Ook bedankt Amnesty alle vrij- Computeropleidingen willigers die in weer en wind hebben gecollecteerd voor hun enthousiaste inzet. desondanks weer een geslaagde loop, mede door het fraaie par cours en de vlekkeloze organisa tie. Mede dankzij de vele spon sors voor deze loop, kan een Voor meer informatie en om aan bedrag van ongeveer 3500,- euro te melden bel met Hettie Kolijn, (het exactë bedrag is nog niet be kend) worden overgemaakt naar het doel waarvoor de loop dit was georganiseerd: beeld verbinding voor het zorgcen trum de Zevenster. WADDINXVEEN - De collecte van Amnesty International, die van 20 tot en met 26 februari in Voor eerste hulp kan men alleen te- de gemeente Waddinxveen werd recht bij de afdeling Spoedeisende gehouden, heeft 1858,50 euro Hulp op de Bleulandlocatie van het opgebracht. Een aantal van veer- Groene Hart Ziekenhuis, Bleuland- hg vrijwilligers hëeft gecollec- weg 10, Gouda. teerd. Het was de derde keer dat men senrechtenorganisatie Amnesty International een landelijke col lecte hield. De collecte is voor Amnesty van groot belang. De mensenrechtenorganisatie is vol strekt onafhankelijk en voor haar werk grotendeels afhankelijk van giften van particulieren. De week voorafgaand aan de collecte hebben de wethouders

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 7