Grote opbrengst 'Spinning around the world Hema bijna klaar voor opening LITI E Kom in de Kas: natuur en techniek Nieuws uit Waddinxveen Uitslag eierloterij Nieuwe website zorg Midden Holland Standplaatsen Jip/Jop-bus gewijzigd Klaverjassen in de Boog Gemeente ambtenaren langs huize Souburg Tentoon stelling Stichting oud Modeshow Huize Souburg Filmmiddag voor senioren Anne Frank-centrum Inloopochtend stoma- patiënten f langs om aan alle deelnemers om zijn zieke zoontje te verzor- Sollicitanten Zonder een advertentie te plaat- worden verzocht zich te melden bij de politie. Bekende Nederlanders Naast Esther Vergeer, waren er meer bekende Nederlanders uit de sport- en showwereld. Leon- nen. Ik weet dus wat me te wachten staat. Mijn ervaring is wc moet. Niets van waar na tuurlijk, maar dan heb ik ten minste een smoes om af en toe even te pauzeren." Ook de Hagenees Henk Bres Danny Rook, „zodat ik zou we ten hoe al die deelnemers zich voelen. Ik had namelijk nog nooit gespind, maar het is veel heftiger dan ik dacht. Alle re spect voor iedereen die vandaag heeft meegedaan. Het leek wel alsof sommige mensen oneindig veel energie hadden." Ook dat is wennen voor mij, bij Fixet heb ik acht fulltimers in dienst." pen. Veder verkopen we onder andere huishoudelijke artikelen, schrijfwaren en fotografie." de twee meisjes, die het feit be kend hebben. Er wordt proces verbaal opgemaakt. keerplaats van de Rabobank was. Nu zitten we samen in één gebouw, de Rabobank zit boven nu op de voor malige plek van de bank zitten, heeft één heel groot voordeel: we ma- was, want nu zit Jonathan in een rolstoel en zou zo'n dag niet meer zo succesvol zijn als het destijds was. Daarom wil ik iets WADDINXVEEN - Doorduyn Seniorenmode BV uit Bodegra ven verzorgt maandag 18 april om 's morgens 10.00 uur een mo- depresentatie in Huize Sou- burgh. In deze modepresentatie laat de firma Doorduyn zowel dames- als herenkleding zien. Daarnaast tonen zij hun speciale aanepaste artikelen, zoals de Rolstoelcape. De verkoop van de geshowde kleding vindt na de modepresentatie plaats. In de nacht van zaterdag 19 op zondag 20 maart is een alcohol controle uitgevoerd op de Dreef en de Kerkweg Oost. Hierbij werden vier automobilisten aan- WADDINXVEEN - De Jip/Jop- bus is reeds geruime tijd bekend in Waddinxveen en vele jonge ren hebben de bus bezocht. Van af maandag 21 maart verandert er wat in de standplaatsen en tij den van de bus. Het nieuwe schema is: Maandag 19.00-21.30 uur, Kon. Wilhelmi- naplein, zaterdag 15.30-18.00 uur, St. Victorstraat, zaterdag 19.00-21.30 uur, evenementen terrein. De JIP/JOP-bus is een speciaal omgebouwde bus voor jongeren. JIP staat voor Jongeren Informa tiepunt en JOP staat voor Jonge ren Ontmoetingsplek. Deze bus wordt door stichting Jeugd en Jongeren Midden Holland inge zet in de kleine en middelgrote gemeenten van Midden-Hol- land. De bus is een laagdrempe lige voorziening, waar jongeren spelenderwijs een vertrouwens band kunnen opbouwen met de aanwezige jongerenwerkers. De bus is ingericht met tachtig speciaal voor jongeren geselec teerde folders, diverse tijdschrif ten, twee play-stations, een TV met video, een gezellig zitje, een geluidsinstallatie en een ruime sortering sportmaterialen. van 30.000,- euro binnen haalde voor de Stichting Doe een Wens. Het startschot voor deze mara thon werd gegeven door Esther een initiatief van Piet Westdijk, om een spinningmarathon te or ganiseren. Hij bracht de Wad- dinxveense Rotaryclub in con tact met de Doe een Wens Stichting Nederland. De stich ting neemt niet alleen de organi satie van de wensvervulling op zich, maar betaalt ook alle kos ten die aan een wens verbonden zijn. Daarvoor is zij afhankelijk van donaties en geldinzame lingsacties, zoals die van de Ro taryclub." Rotaryclub 'Spinning around the world', een toepasselijke naam voor een evenement waar honderden deelnemers in zes uur tijd op ongeveer 200 fietsen in totaal 40.000 kilometer aan het spin nen waren. Opgezweept door allerlei muziekstijlen en de ver- gens dat de trend naar groot schalige kasbedrijven en geclus terde kassen verder zal doorzet ten. Deze trend is ingegeven doordat op die manier fors op de energiekosten kan worden be spaard. Bovendien wordt er steeds vaker samengewerkt tus sen tuinbouwbedrijven, waar door er ook goedkoper kan wor den gebouwd. "Maar ondanks alle technische hoogstandjes zo als sensoren en robots in de kas sen blijven het mooie natuurlijke processen die in de kassen wor den gestuurd. Want gewassen die heel goed groeien, leveren de beste en lek kerste producten. Dat is het doel van de grote innovaties die op dit moment in de kassen plaats vinden", zegt landelijk voorzit ter Wim van Delft van Kom in de Kas. Het publiek in deze regio kan in Waddinxveen onder andere bij de hightech kwekerij Sjaloom op bezoek. In deze volautomatische potplantenkwekerij maakt de ro bot de dienst uit. van de Kanaaldijk en diverse wégen van de Coene- coop vervuild met diesel. De tank van een vrachtauto, be stuurd door een 49-jarige man was groot. Ruim 600 mensen meldden zich afgelopen zater dag in Sporthal De Dreef om mee rende spinningmarathon. 'Spin- Waddinxveen officieel de deu ren. De Bas: „Net op tijd voor ko ninginnedag, zodat we de be roemde oranje tompoezen kunnen verkopen. Bij deze no dig ik iedereen uit om een kijkje te komen nemen. Parkeren kan gratis voor de Op zaterdag 19 maart moest de brandweer uitrukken voor een Afgelopen week heeft de politie brand in de koeling van een op want ik heb dit pand voor jaar gehuurd, daarna is het de bedoeling dat er een grotere He ma in het nieuwe winkelcen- netjes een brief terug. Overigens trum komt." hoeft niemand meer een sollici tatiebrief op te sturen, ik heb mijn personeelsbezetting hele maal rond. Of mijn vrouw ook meegaat naar de Hema? Nee, zij blijft werk zaam bij Fixet de Bas, daar vindt locatie wisten, kwamen ze bij mij. Ik wist dat de Rabobank weg wilde en heb gezegd dat ik zelf de Hema wil runnen. Geen noodwinkel in één of andere container, maar een tijdelijke He- sen, kreeg Henk de Bas meer dan ma in een mooi pand. Tijdelijk ja, 80 sollicitatiebrieven binnen. vijf „Dat was wel heel bijzonder en ik had er ook veel werk aan. Ik stuur iedereen namelijk altijd sen 12.00 en 13.00 uur gepro beerd in te breken in een flat wo ning aan de Willem de erg moeilijk is om naar het Zwijgerlaan. Twee mannen pro beerden de voordeur open te uit kinschoten, raakte op de Ka- wrikken. Zij worden omschre ven als; Europese types, moge lijk Oost-Europees, beiden een WADDINXVEEN - De Stichting Waddinxveens Welzijnswerk (S.W.W.) organiseert op vrijdag 25 maart een filmmiddag voor senioren in het Anne Frank-acti- viteitencentrum. Deze keer wordt de film 'Ellis in glamour land' gedraaid. Ellis, gespeeld door Linda de Mol, is een alleen staande moeder, die er twee baantjes op na houdt om finan cieel rond te kunnen komen. Op een dag besluit ze de cursus 'Hoe trouw ik een miljonair' te gaan volgen. Vol overgave stort zij zich in de Op zondag 20 maart heeft de po litie in samenwerking met de Milieudienst Midden Holland een controle uitgevoerd op assi- milatiebelichting aan de Abra ham Kroesweg. Bij een tuinderij werd vastgesteld dat aan de bo venzijde van de kas geen af scherming was aangebracht zo dat daar lichtuitstraling plaats vond. Tegen de eigenaar van het bedrijf wordt proces-verbaal op gemaakt. WADDINXVEEN - Buurtcen trum de Boog houdt vrijdag 25 maart een avond koppelklaver- jassen. De aanvang is om 20.00 uur en het inschrijfgeld bedraagt 5,- euro per koppel. WADDINXVEEN - Het is bijna zover: op 27 april opent de He ma in Waddinxveen officieel de deuren. Eigenaar Henk de Bas, ook wel bekend van de doe-het- zelfzaak Fixet de Bas, heeft er heel veel zin. Het plan van Henk de Bas om in Waddinxveen een Hema te be ginnen, liep al een hele tijd. „Twaalf jaar geleden zat ik in de gemeenteraad en toen werd er al gesproken over een eventueel winkelcentrum in Waddinx veen," legt hij uit, „er werd ge sproken over mijn Fixet doe-het- zelfzaak, of ik met mijn winkel mee wilde naar dat nieuwe cen trum. Dat vond ik geen goed idee. Een doe-het-zelver hoort daar niet thuis, vond en vind ik nog steeds. Toen vroeg iemand of ik het niet leuk vond om een Hema te beginnen. Ik wist niets van Hema's, maar het leek me wel een goed idee. Ik heb heel bru taal het hoofdkantoor opgebeld en ontdekte dat een heleboel He ma's in Nederland franchiseves- tigingen zijn." Toch is het er destijds allemaal niet van gekomen. Henk de Bas: „Vorig jaar is het pas allemaal in gang gezet. Hema wilde zelf een noodwinkel in Waddinxveen be ginnen en omdat ze geen goede REGIO - Informele zorg Midden-Holland heeft een nieuwe website voor men sen die informatie zoeken over verschillende vormen van mantelzorgondersteu- ning in Midden Holland. In formele Zorg komt tegemoet aan de wens van vrijwilli gers, mantelzorgers en ande re belangstellenden om bui ten kantooruren bereikbaar te zijn en efficiënt informatie te verstrekken. Via de site kunnen mantelzorgers op de hoogte blijven van nieuwe ontwikkelingen op het ge bied van mantelzorg en geïnformeerd worden over de activiteiten voor mantel zorgers. De site vermeldt wat informele zorg doet voor mantelzorgers. Een be langrijk onderdeel van deze site is: vraag en aanbod voor een vrijwilliger thuis. Na mens haar cliënten zet Infor mele Zorg Midden Holland hun hulpvraag op de site. Ie dereen die is geïnteresseerd in vrijwilligerswerk kan zich op deze manier oriënteren en aanmelden als een speci fieke vraag aanspreekt. Voor meer informatie: www.infor- melezorg.nl. GOUDA - Er is een Inloopoch tend voor stomapatiënten (en eventueel andere betrokkenen) in het Groene Hart Ziekenhuis op donderdag 7 april tussen 10.00 en 12.00 uur. Namens de Nederlandse Stomavereniging 'Harry Bacon' willen Marja Woutersen en Heiko Lesterhuis (ervaringsdeskundigen) met stomapatiënten van gedachten wisselen. Folders met documen tatie over stoma's zijn daar ook bschikbaar. Wie vragen heeft, kan tussen 19.00 en 20.00 bellen naar Marja Woutersen, tel 0180 - 318580. Officiële opening kantoor in Amsterdam wordt be- Op 27 april opent de Hema in paald hoe alle vestigingen er van binnen uit moeten zien en wat die moeten verkopen. Twee keer per jaar wordt de hele winkel op zijn kop gezet, omdat er weer het één en ander moet verande ren. Dat is wel even wennen." De Hema in Waddinxveen zal dezelfde producten aanbieden deur, op wat voorheen de par- als alle andere Hema's. De Bas: „Er komt een kleine voedselaf- deling, waar snoep, wijn en na tuurlijk de beroemde tompoezen de Hema. Dat wij en rookworsten worden ver kocht. Er zal ook een modeafdeling hebben het best beveiligde zijn, waar we vooral de nadruk gazijn van heel Nederland. Daar willen leggen op baby- en kin- hebben we namelijk de oude derkleding. In Waddinxveen zijn kluis voor gebruikt..." er namelijk niet zo veel winkels waar je babyaccessoires kunt ko- je geleden belde hij me op en bij een goed doel te laten zien. vertelde zijn verhaal. Daar kreeg Daar maken ze een hoop men sen gelukkig mee. Ik werk graag deelte mee te spinnen... in zijn aan dit soort evenementen mee, Nieuwe wereld Henk de Bas moet nog wel een beetje wennen aan de hele we reld die Hema heet. „Voor mij is dit allemaal compleet nieuw," zegt hij, „ik dacht dat het wel zij het veel te leuk. In totaal hetzelfde zou zijn, als het verko- heb ik 22 medewerkers aange pen van gereedschap. Handel te steld, voornamelijk parttimers, handel, gewoon verkopen die boel. Daar heb ik me in vergist, het is een compleet andere we reld. Hema is een behoorlijk trendy zaak, in het grote hoofd- REGIO - De 28ste 'Kom in de Kas', de jaarlijkse open dag van groenten-, bloemen- en planten- kwekers, is dit jaar een bonte mengelmoes van technische hoogstandjes en groei en bloei. Niet voor niets te het thema van de open dagen op zaterdag 2 en zondag 3 april 'Natuurlijk inno vatief'. Behalve proeverijen, kookdemonstraties, bloemschik- activiteiten en bloemenshows zijn er op deze dag tal van ande re activiteiten bij de bedrijven georganiseerd. Het evenement trekt jaarlijks meer dan tweehon derdduizend bezoekers en be hoort daarmee tot de toptien van gratis Nederlandse evenemen ten. Aan Kom in de Kas doen on geveer driehonderd bedrijven mee in 26 teeltregio's. Een overzicht van alle regionale activiteiten staat op www. komindekas.nl. Dit jaar valt de scheidslijn tussen high tech tuinbouw op megabe- drijven en kleinschalige kassen extra op. Telersorganisatie LTO Glastuinbouw verwacht overi- ZEVENHUIZEN-MOERKA- PELLE - Stichting oud Zeven- huizen/Moerkapelle houdt op zaterdag 26 maart open huis in haar historisch centrum 'ons ver leden', gelegen aan de Twee- manspolder 15 in Zevenhuizen. Op deze middag zal de oud heidskamer weer geopend zijn van 13.30 tot 16.00 uur. Op de benedenverdieping is er een tentoonstelling over de Ze- venhuizense en Moerkapelese middenstand met vele herken bare aspecten uit de jaren 40/50. De geneaologische werkgroep zit ook weer paraat om te helpen met de stamgegevens van men sen. Op de bovenverdieping is 'het Molenverleden', een prach tige tentoonstelling over de droogmakerijen rond de rotte, samengestelden tot stand ge bracht door de heren A. Dekker en de onlangs overleden L. van den Bos, dit alles in de Bertus van den Boszaal. In de Jan C. Lu- nenburgzaal is er een fototen toonstelling van molens en ge velstenen. Voor inlichtingen mail naar Johan@bovenmolen.nl of bel naar 0180-638180. ver nield. Ook trof de politie diverse braaksporen aan op het raamko zijn. Uit het bedrijf wordt een In de nacht van 14 op 15 maart laptop vermist. De technische re- werd ingebroken bij een autobe- cherche heeft een sporenonder drijf in de Coenecoop. De Tech- zoek ingesteld. nische Recherche stelt een on derzoek in. te doen. Die verplichting heeft elke be kende Nederlander. De meeste verdienen bakken met geld, hard aan gewerkt," zegt hij dat hij meer tijd wilde hebben daar mag best het één en ander Danny Rook, ambassadeur glunderend, „vannacht hebben we alle 200 fietsen hier in de voor wakker maken." Hoe zit het met zijn conditie? „Slecht, maar we gaan het ge woon proberen. Ik heb afgespro- maakt. Hij heeft ooit eens mee- boerenlul als ik. Dan ben je het ken een uurtje mee te fietsen, gewerkt aan mijn tuinprogram- verplicht om Ook eens iets terug Het is heel pittig, vermoeiender ma op SBS 6. Hij kwam te doen. dan gewoon fietsen. Ik heb veel respect voor alle mensen die hier vandaag zes uur achter el kaar zitten te spinnen." ik behoorlijk kippenvel van, he lemaal omdat ik zelf ook kinde- aan dit soort evenementen mee, trui en spijkerbroek. „Ik dacht ren heb. Toen hij vroeg of ik mee daar mogen ze me zelfs 's nachts 'dat doe ik wel eventjes'," aldus WADDINXVEEN - Medewer kers van de gemeente Waddinx veen brachten op 23 maart een bezoek aan huize Souburg om identiteitsbewijzen te verstrek ken. De gemeente bood deze ex tra service aan omdat ouderen niet altijd in de gelegenheid zijn om zelf naar het gemeentehuis te komen. Op 1 januari 2005 is de nieuwe Wet op de Identificatie plicht ingegaan. De nieuwe wet stelt iedereen vanaf 14 jaar ver plicht om een identiteitskaart op zak te dragen. Ook oudere men- Op maandag 14 maart werd tus- rijbanen sen moeten zich kunnen legiti meren. De ervaring leert echter dat het voor deze groep mensen soms gemeentehuis te komen. Daar om te er met huize Souburgh een speciale regeling getroffen. Via een brief zijn alle bewoners van Souburgh over deze extra servi- krachtig of breed postuur, één ce op de hoogte gesteld. Er was ook een fotograaf aanwezig voor het maken van pasfoto's. BOSKOOP/WADDINXVEEN - Uitslag van de eierloterij door re- giomannenkoor Die Gouwe Sanghers. Tien eieren zijn geval len op de loten: 75, 85, 255, 434, 550, 629, 782, 1008, 1088, 1149, 1246, 1488, 1812, 1983, 2249, 2388, 2401, 2555, 2745, 2784, 2895, 3193, 3214, 3267, 3411, 3435, 3587, 3746, 4137, 4280, 4380, 4387, 4493, 4608, 4762, 5029, 5052, 5070, 5221, 5226, 5680,5878.15 eieren op: 95, 259, 647,1457,1670, 1878, 2429, 2890, 2938, 3017, 3367, 3912, 4524, 4581, 5194, 5457. 20 eieren: 426, 692, 1233,1387, 2470, 2781, 3060, 3269, 4581, 4592, 5651, 5937. 25 eieren op: 112, 889, 1001, 1288, 2183, 2679, 3029, 3109, 4507, 4657, 5134, 5995. 50 eieren op: 3790. De eieren zijn af te halen in de aula van het Wellant College aan de Zijde in Boskoop op zaterdag 26 maart tussen 13.30 en 15.30 uur. wereld van glitter en glamour. Elite wordt overladen met kle ding, verrast door een huwe lijksaanzoek en overdonderd door liefde. Uiteindelijk zal Ellis toch moeten kiezen tussen rijk dom of de liefde. De zaal gaat open om 13.30 uur, de film be gint om 14.00 uur. De entree bedraagt 2,60 euro. Halverwege de film wordt een pauze gehouden. Voor meer informatie neem con tact op met het kantoor van de S.W.W. in het Anne Frank-activi- teitencentrum, tel 0182 - 615555. In de periode tussen vrijdag 4 maart en zaterdag 19 maart zijn diverse goederen ontvreemd uit een garagebox aan de Passage. Het gaat hierbij om een CD-spe- ler, twee versterkers en een koffer. Het is niet bekend hoe de diefstal gepleegd is. van hen had kort blond haar en de ander kort donker of zwart haar. De blonde droeg een Echte trui of vest en de ander donkere kleding. Mogelijke getuigen hebben de rijbanen gereinigd. In de vroege morgen van zater- De kosten van het schoonmaken dag 19 maart werd ingebroken zullen worden doorberekend in een bedrijf aan de Staringlaan. aan de bestuurder van de Van het pand werd een ruit Op dinsdag 15 maart werden de vrachtauto. Tevens krijgt hij een bekeuring voor zijn nalatigheid. naaldijk lek. De vrachtauto- chauffeur reed desondanks door geh'ouden, die te diep in het met zijn wagen de Coenecoop in glaasje hadden gekeken. De be- op zoek naar een garage. Hij stuurders bliezen respectievelijk stopte vervolgens boven een 345, 395,465 en 520 ug/1. Tegen straatkolk. Personeel van de hen wordt proces-verbaal opge- Brandwèer van Waddinxveen en maakt. van de Provincie Zuid-Holland twee minderjarige meisjes van legger, die op het bedrijventer- 14 en 16 jaar gehoord in verband rein Doelwijk aan de Bredeweg met een diefstal van twee GSM's geparkeerd stond. Vermoedelijk en een MP3 speler. De goederen is de brand door kortsluiting werden ontvreemd uit de kleed- ontstaan. Toen personeel er niet kamer’van een gymzaal op 15 in slaagde het vuur zelf te blus- maart. Onderzoek leidde naar sen riep men de assistentie van de brandweer in, die het vuur snel onder controle had. WADDINXVEEN - De opkomst Edel. „Eigenlijk is dit mijn wilde doen, hoefde ik geen mo- wens," vertelt hij, „mijn zoontje ment te twijfelen." van zeven, Jonathan, heeft een En hoe zit het met de conditie ernstige spierziekte. Een aantal van Jurgen Smit? „Die is wel re- te doen aan de zes uur du- jaren geleden was het zijn grote delijk, hoor. Ik sport regelmatig wens om een keer naar Eurodis- in de sportschool en af en toe ning around the world', het eve- ney Parijs te gaan. Stichting Doe waag ik me aan een potje spin- nement waarmee Rotaryclub een Wens heeft dat toen voor Waddinxveen het imposante be- hem gerealiseerd en het werd drag van 30.000,- euro binnen- een onvergefelijke dag. Een dag dat je rustig aan moet beginnen, waar Jonathan het heel erg naar niet meteen te hard van stapel zijn zin had en die ik nooit van lopen, anders houd je het niet mijn leven meer zal vergeten. Ik vol. En ik heb de organisatie al ben vooral dankbaar dat Stich- verteld dat ik een zwakke blaas Vergeer, Olympisch Kampioene ting Doe een Wens er zo vlot bij heb, dat ik regelmatig naar de rolstoeltennis. „Ik vind het een schitterend gezicht, 200 fietsen in één zo'n sporthal,” zegt ze, „ik hoop ook van harte dat de opbrengst voor de Stichting Doe terugdoen. Ik geef spinningles een Wens groot zal zijn." bij Den Edel, dus de link was twijfelde niet toen hij gevraagd snel gelegd." werd om mee te spinnen. „Het is voor een geweldig goed doel. Kippenvel Kinderen gaan dood en zien nog SBS 6 presentator Jurgen Smit, één keer hun laatste wens in Ruim 600 mensen meldden zich afgelopen zaterdag in Sporthal De Dreef om mee te doen aan de bekend van het programma vervulling gaan, daar draag ik zes uur durende spinningmarathon. tien van Moorsel kwam speciaal 'Tuinieren ihet Kijkers', verleen- graag mijn steentje aan bij. Ik de maar wat graag zijn mede- vind het zelfs heel belangrijk om een clinic te geven en Henk Bres werking aan 'Spinning around te doen. Vaak word ik inge waagde zich zowaar op een the world'. Piet Westdijk heeft huurd om ergens mijn gezicht te fiets, evenals Jurgen Smit. Quin- mij op dit evenement attent ge- laten zien. Ze betalen voor zo'n ty Trustfull, Martin Verkerk en maakt. Hij heeft ooit eens mee- boerenlul als ik. Dan ben je het Gerard Joling meldden zich af. Piet Westdijk, initiatiefnemer en ma op SBS 6. Hij kwam bedenker van 'Spinning around regelmatig planten leveren en the world', was blij met de mas- kweken. Op een gegeven mo saic opkomst. „We hebben hier ment stopte Piet daarmee, om- van tegenover staan. Het enige dat de Stichting Doe een Wens, was gen. Ik besefte toen nog niet hoe ze hoeven te doen, is twee keer komen opdagen om na afloop sporthal geplaatst. Een vermoei- ernstig de situatie was. Een tijd- per maand hun gezicht ergens de cheque in ontvangst te ne- ende nacht. Ik vind het gewei- je geleden belde hij me op en bij een goed doel te laten zien. men. Hij was iets te vroeg gear- dig om te zien dat het zo'n sue- vertelde zijn verhaal. Daar kreeg Daar maken ze een hoop men- riveerd en besloot het laatste ge- ces is geworden. Hier hebben we het allemaal voor gedaan." Westdijk te instructeur bij Den Grote opbrengst Na afloop van de zeer geslaagde dag, nam Danny Rook vol trots een cheque van 30.000,- euro in ontvangst. „Dit is een enorm be drag en er komt Zelfs nog geld bij. In de zaal stond een collecte bus opgesteld en ook de bar stond een deel van de opbrengst van de consumpties af aan de (foto: Liesbeth van der Vis) Stichting Doe een Wens. Die be dragen zijn nog niet bij het to- toning op een megascherm van taal bedrag opgeteld." verschillende beelden uit alle Ondertussen werd de kleine Jo- continenten, spinden zij een reis nathan Westdijk, om wie het al- rond de wereld. Per gespinde lemaal is begonnen, in zijn rol- kilometer ontving de Doe een stoel op het podium gezet en Wens Stichting Nederland één kregen Piet Westdijk en zijn euro. zoontje samen een grote ovatie. De organisatie lag in handen Danny Rook: „Wat een wereld- van de Waddinxveense Rotary- prestatie van al die mensen hier, club. „In 2005 viert de Rotary- Dankzij hen zien een heleboel club International haar 100-jari- zieke kinderen straks weer een ge bestaan," aldus Fedde wens in vervulling gaan. En ik Jonkman van de Rotaryclub wens al die mensen morgen heel Waddinxveen, „voor onze afde- veel sterkte, als ze wegens ling was dat aanleiding om een spierpijn hun bed niet kunnen project te starten waarbij servi- uitkomen en de hele dag moeite ce, sport, snelheid en plezier hebben met lopen. Geweldig dat hand in hand gaan. ze hier aan hebben meege- Zo is het idee ontstaan, mede na werkt." WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 13 WOENSDAG 23 MAART 2005 I x. T

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 13