Gespecialiseerd in zonwering Teekens stopt na negentien jaar over ot 3 maanden geen Het is tijd voor de Rabobank. rente beta en S,u't vóór 'S Kei uw apotheek Rabobank Gouwe Koerier Weekblad voor Waddinxveen i - 4 v T Een hypotheek oversluiten is eigenlijk niet meer dan overstappen op een nieuwe hypotheek. Op dit moment nemen veel mensen die stap om te profiteren van de historisch lage hypotheekrente. De Rabobank maakt oversluiten nu nóg interessanter. Want als u uw hypotheek vóór 15 mei bij de Rabobank oversluit, kan uw voordeel oplopen tot 3 maan den geen rente betalen.* Kom dus snel langs voor een adviesgesprek. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Service staat bij Gouwelux Zon wering hoog in het vaandel geschreven. Van der Roest: „Ik eis van al mijn medewerkers een klantvriende lijke benadering. De beste recla me is namelijk die van mond tot mond. Als klanten tevreden zijn, zeg gen ze eerder tegen een kennis dat ze naar Gouwelux Zonwe ring moeten gaan, dan wanneer zij ontevreden zijn over de ma nier waarop ze door ons behan deld zijn." dat wel, die verkopen bedden, kerstlampjes of vloerbedekking. Ik ben daar geen voorstander van, ik vind dat je als onderne mer alleen de producten moet aanbieden waarin je gespeciali seerd bent. Al is het maar uit respect voor je klanten, die hebben namelijk recht op het beste van het beste. Toen ik net begon, verkocht ik heel goedkope zonweringpro- ducten. Ook daar ben ik van af gestapt. Ik laat het verkopen van de goedgehumeurde mensen bin nen. Ze gaan immers een keuken uitzoeken en dat is iets leuks. Mensen gaan hier ook bijna al tijd met een blij gevoel weg. Zij zijn blij omdat ze meestal ook nog iets van de prijs hebben kun nen afdingen en ik ben blij om dat ik een mooie keuken heb verkocht." De afgelopen negen tien jaar bouwde keukencen trum Teekens een goede naam op in Gouda en omgeving. Dit komt vooral door het totaalpak ket dat Teekens biedt. Alles kan hier worden geregeld, van de sa menstelling van een persoonlijke keuken tot het daadwerkelijke monteren van zelfs leidingen en tegelwerk. Aan deze service komt nu een Arnold van der Roest begon al In 1987 met het verkopen van zonneschermen. „Dat deed ik vanuit mijn huis op de Dorp straat," legt hij uit, „vier jaar ge leden begon ik pas met een showroom in Gouda. Dat was een klein winkeltje en totaal niet praktisch. Mijn opslag- en werkplaats wa ren op de Piasweg in Waddinx veen gevestigd en mijn kantoor bevond zich nog steeds in mijn huis. Ik was dus op zoek naar een leuk pand in Waddinxveen, zodat ik de showroom, de op slag- en werkplaats en mijn kan toor onder één dak zou hebben. Helaas was er niets te vinden, of het was veel te duur. Tot een tijd je geleden, toen ik opeens dit pand te koop zag staan." Toch is het verkopen van zonne schermen niet alledaags. Hoe is Vandaag heeft eigenaar Arnold van der Roest de deuren van Gouwelux Zonwering geopend: „Ik verkoop alles wat met zonwering te maken heeft," zegt hij, „en in alle kleuren en maten." eind. Meneer Teekens gaat zich voortaan voor Bruynzeel in de buitendienst bezighouden met klachtenafhandeling. Het con tact met de klant blijft hij dus houden. Teekens Parket, dat boven de keukenshowroom gevestigd is, zal na de sluiting blijven be staan, maar niet meer aan de Zeugstraat. Voor meer informatie kan men contact opnemen met het Bruyn zeel keukencentrum Teekens via telefoonnummer 521519 of 521520 of loop langs op de Zeug straat 52. Op www.bruynzeel- keukens.nl zijn onder het kopje 'showroom' de sterk afgeprijsde showmodellen van Teekens te bewonderen. Arnold van der Roest in dat we reldje terecht gekomen? Ik wilde altijd al voor mezelf beginnen. Het leek me geweldig om eigen baas te zijn. Een kennis van mij verkocht zonneschermen en op die ma nier ben ik er ook ingerold. Ik kijk nog weleens terug op die tijd. Best bijzonder dat ik het toen heb aangedurfd om een ei gen zaak te beginnen in zonwe ring, zonder dat ik er eigenlijk verstand van had. Ik had zelfs nog nooit een zonnescherm ge monteerd. Gelukkig bleek ik een snelle leerling te zijn. De showroom van Gouwelux Zonwering is zeer uitgebreid. „In mijn winkel kunnen klanten echt alles op het gebied van zon wering vinden," aldus Van der Roest, „in alle kleuren en maten. Als iemand een product uitkiest, kom ik vervolgens zelf bij de be treffende persoon thuis om de maten op te meten. Uiteraard wordt het product daarna bij de klant thuisbezorgd en gemon teerd." goedkoopste merken over aan de bouwmarkten. Waarom? Ik ben gewoon afgestapt van dat goedkope spul en wil alleen nog kwaliteit verkopen. Als ik een goedkoop merk verkocht aan een klant, ging er telkens iets ka pot. Keer op keer moest ik weer langskomen om iets te repare ren. Dat schoot voor de klant niet op, maar voor mij ook niet. Het is natuurlijk slechte reclame als je ergens iets koopt en het product gaat steeds maar weer kapot." GOUDA - Het is even knipperen met de ogen, maar de prijskaart jes bij het Bruynzeel keukencen trum Teekens kloppen echt: de showmodellen gaan voor min der dan de helft van de prijs de deur uit. Na negentien jaar en honderden keukens verder houdt het echtpaar Teekens er mee op. Eind april gaan de deu ren van het ruime pand aan de Zeugstraat definitief dicht. „Het huurcontract voor het pand liep af, dus stel je de vraag 'Wat ga je doen?'. Mijn vrouw en ik zijn inmiddels de vijftig gepas seerd. Ik werk nu zo'n vijftig tot zestig uur per week en ik wilde wel wat rustiger aan gaan doen. Toen ik een goede baan kreeg aangeboden van Bruynzeel, heb ben we besloten te stoppen met de showroom", verklaart meneer Teekens de sluiting. Maar voor het zover is, draait al les in de showroom gewoon door. Mensen kunnen nog steeds langskomen om een nieuwe keu ken te laten ontwerpen. En ook als de showroom verdwijnt, lo pen garanties door en kunnen bestelde keukens nog worden gemonteerd. De deur mag wel dichtgaan, maar Teekens blijft betrokken bij de klanten. Het echtpaar Teekens kon al even wennen aan het idee van de slui ting. Zij hakten vorig jaar zomer de knoop al door. Meneer Tee kens zal het werk echter wel gaan missen. „Ik zal het klanten contact missen. Je hebt hier altijd WADDINXVEEN - Vandaag (23 maart) gooit Arnold van der Roest officieel de deuren van zijn nieuwe zaak open: Gouwelux Zonwering, op Coenecoop 144 C. „Ik verkoop zonneschermen, markiezen, rolluiken, jaloezieën, horren, plisségordijnen, rol gordijnen, vouwgordijnen en sereens," vertelt hij trots, „eigen lijk alles wat met zonwering te maken heeft. Het is trouwens niet alleen 'mijn zaak', mijn vrouw Mariska helpt ook mee." Kwaliteit Arnold van der Roest is enkel en alleen gespecialiseerd in zonwe ring. „Ik ben niet van plan om iets anders te verkopen, vertelt hij, „veel collega's van mij doen Het echtpaar Teekens stelde door de jaren honderden keukens samen. Foto: Marianka Peters Vraag naar de actievoorwaarden. Toetsing bij BKR te Tiel. i s i IJ I I J Huis&Stiil UITSLUITEND VOOR BEZORGKLACHTEN Bel (0900) 708 09 00 (10 eurocent per minuut) .-.•SWi

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 21