Garden Plaza Boskoop voor onbezorgd tuingenieten De Huizenbeurs 'Verkeerd aanbod bij nieuwbouw' Gouwe Koerier Weekblad voor Waddinxveen TOYOTA Verkopen tegen Zo min mogelijk bijkomende kosten? En tóch verkopen? vrijblijvende afspraak ED REUSKEN gunstige tarieven? r bij ROSEMARIE’S WONEN (0172) 210 747 F E i 1 GORDIJNEN VAN O.A. I SILCO - Bel voor een met ons enthousiaste team! RUSSEL HARVEY VILLA NOVA ROMO TAPIJT - HARDE VLOEREN ZONWERING - VOUWGORDIJNEN AUTOBEDRIJF SPIERING B.V. ZOWEL EERSTE ALS TWEEDE PAASDAG GEOPEND VAN II.00 - 16.00 UUR Uw specialist op het gebied van woninginrichting DE GRAAF PARTNER HENEGOUWERWEG 37 WADDINXVEEN (0182) 612726 - (06) 502 181 31 Galerij 2 2771 XJ Boskoop Tel. (0172)21 22 71 Garden Plaza Boskoop Laag Boskoop 98 2771 GZ Boskoop Tel. 0172-216159 Fax. 0172-216701 www.gardenplaza.nl makelaardij Zijde 28, 2771 EN Boskoop, Tel. 0172 - 210747, e-mail: info@makelaardijdehuizenbeurs.nl internet: www.makelaardijdehuizenbeurs.nl meer terrein. In plaats daarvan wordt ge kozen voor een fraaie bestrating, eventueel gecombineerd met grind en natuursteen. Garden Plaza Boskoop heeft een enorme sortering sierbestratingsmaterialen in on telbare kleuren en varianten. Door de ei gen productie van alle tuinhoutmaterialen kunt u bij Garden Plaza Boskoop ook af wijkende maten en modellen bestellen en ook beschikt het bedrijf over deskundige medewerkers voor het plaatsen van schut tingen, vlonders, beschoeiingen enz. Op de website www.gardenplaza.nl, waarop het hele leveringsprogramma te vinden is, kimt u ook talloze tuinideeën opdoen. Bo vendien kunt u hier op eenvoudige wijze uw eigen tuin ontwerpen. Op deze manier wordt u uw eigen tuinarchitect, waardoor uw tuin nog persoonlijker wordt. Kom dus langs bij Garden Plaza Boskoop en laat u verrassen door de talloze tuinideeën, zo- NVM, NVB en Aedes conclude ren dat er gebouwd moet worden voor de (toekomstige) behoefte, zodat woningen uit de bestaande voorraad vrijkomen en doorstro ming wordt bevorderd. Om dit te bereiken is er meer onderzoek nodig naar de vraagzijde op de woningmarkt. Dit waren de be langrijkste uitkomsten van het persdebat van woensdag 16 maart waarbij de NVM-visie op nieuwbouw centraal stond. In de ze visie komt naar voren dat er meer onderzoek naar de vraagzij de op de woningmarkt essentieel is. De NVM redeneert dat als de samenwerkende partijen hun bouwplannen zullen baseren op dit soort onderzoek, deze beter aansluiten bij de huidige en toe komstige wensen in de markt. Dit onderzoek moet vooral op lokaal en regionaal niveau plaatsvinden REGIO - De woningmarkt raakt uit evenwicht door een verkeerd aanbod bij nieuwbouw en een te geringe doorstroming. Volgens drie belangrijke spelers op de woningmarkt, NVM, NVB en Ae des, hebben woningzoekenden nog steeds weinig alternatieven voor kopen. Huurwoningen vormen namelijk nauwelijks een al ternatief voor kopen, mede door gebrek aan huurwoningen. om bij gemeenten scherp in beeld te krijgen wat hun woning voorraad biedt en wat consu menten willen. Daarnaast wordt er in de visie ingegaan op strate gisch bouwen. Een goede door stroming komt alleen op gang in een woningvoorraad die kwali tatief en kwantitatief op peil is. Daaraan schort het nu nog be hoorlijk, omdat Nederland al heel lang te eenzijdig, verkeerd en te weinig bouwt. De NVM pleit ervoor dat door de verschil lende partijen, die betrokken zijn bij de totstandkoming van nieuwbouw, gezamenlijk wordt nagedacht over een woonvisie. Dit vormt het uitgangspunt voor het evenwicht in een lokale wo ningmarkt. Hierbij zou men ge bruik kunnen maken van de aan wezige lokale kennis in de makelaardij. Heeft u onze verhuisbus al zien rijden? ISO OCCASIONS - ALLE MERKEN voor info en foto’s www.toyota-spiering.nl BOSKOOP - Nu de tuin uit haar winter slaap is ontwaakt en de eerste lentezon zich af en toe voorzichtig laat zien, krijgt menigeen de lentekriebels. Hoog tijd dus om de tuin weer gereed te maken voor het komende seizoen. Misschien heeft u tij dens de donkere winterdagen al plannen gemaakt om uw tuin geheel te restylen. Dan is een bezoekje aan Garden Plaza Bo skoop zeker de moeite waard. Want bij Garden Plaze Boskoop is de lente al be gonnen. Onlangs werd de laatste hand ge legd aan de inrichting van het tuinparadijs van zo'n 1500 m2. Met 22.000 m2 opslag ruimte, boordevol tuinmaterialen, van be strating tot decoratie, van schuttingen tot blokhutten is Garden Plaza Boskoop uniek in de regio. Niet alleen uniek qua omvang en uitstraling, bovendien vindt u hier een uitgebreide presentatie van een zeer om vangrijk programma tuinmaterialen. Alle materialen zijn sfeervol verwerkt in een aantal model- en informatietuinen in ver schillende stijlen en formaten met zeer ge varieerde materialen. Bij Garden Plaza Bo skoop kunt u dus volop ideeën opdoen voor uw eigen tuin of terras. Daarnaast biedt het bedrijf een ruime keuze uit hard houten tuinmeubelen, plantenbakken en houten speeltoestellen. Maar ook vijver- materialen en waterspektakels zijn er in vele varianten te vinden. Garden Plaza Bo skoop volgt alle tuintrends op de voet en biedt hierin een ruime sortering. Een mooi gazon is natuurlijk prachtig, maar om het gazon mooi en gezond te houden vergt veel onderhoud. Vrijwel iedereen wil opti maal van zijn tuin genieten en kiest be wust voor een onderhoudsvriendelijke tuin. Hierdoor verliest het gras steeds dat u ook komend seizoen volop van uw tuin kunt genieten. Op 9 april en 7 mei or ganiseert Garden Plaza Boskoop open tuindagen met gratis de overheerlijke Gar den Plaza Burger. Garden Plaza Boskoop is met uitzondering van de feestdagen geopend van maandag tot en met donderdag van 7.30-17.30 uur, vrijdag van 7.30-20.30 uur en op zaterdag van 8.00-16.00 uur. Ook gedurende de ge hele vakantieperiode is Garden Plaza Bo skoop geopend. Vanaf 1 juli vervalt echter de koopavond en is het bedrijf op zaterdag om 12.30 uur gesloten. Landelijke Makelaars vereniging V Bijzonderheden: de woning verkeert in zeer goede staat Huis&Stijl www.sllco.nl BOSKOOP - Calville 99 Vraagprijs 189.000,- k.k. Vraagprijs 215.000,- k.k. WADDINXVEEN - J. van Effenlaan 62 Vraagprijs 235.000, k.k. Vraagprijs 325.000, - k.k. Vraagprijs 209.000, - k.k. Vraagprijs 147.500,- k.k. Verzekeringen Hypotheken Pensioenen «Vastgoed Een hypotheek is maatwerk! Bijzonderheden: ééngezinswoning met onverwachts veel ruimte op een goede lokatie. Oplevering in overleg. naar balkon, hobbyruimte en stookruimte met HR c.v. combiketel opstelling en was-/drogeraansluiting. een perceelsopp. van 317m2. Indien u op zoek bent naar een woning met volop privacy en toch in de directe omgeving van het centrum van Boskoop, is deze woning een aanrader. Oplevering in overleg. 10.00-17.30 uur 19.00-21.00 uur 10.00-17.00 uur Vlambloem I 3068 JE Rotterdam-Ommoord Telefoon (OIO) 456 56 56 Spanplafonds Kastenwanden Wandpanelen Systeemplafond Interieurbetimmeringen Alle mogelijkheden en ideeën vindt u natuurlijk ook in de showroom van Silco, Zuidkade 230 Waddinxveen of bel voor documentatie (0182) 61 68 78. Waddinxveen De makers van interieurs doordacht tot in detail. WONING PROJEKTSTOFFERING BOSKOOP - Populierenhof 49 Indeling: voorentree, gang, toilet met fonteintje en meterkast. Ruime woonkamer met trapkast, parketvloer en toegang middels schuifpui tot volledig onderheid, Bijzonderheden: zeer goed onderhouden moderne ééngezinswoning met een gunstige ligging, op loopafstand van kerk en scholen. Oplevering in overleg. Openingstijden: Dinsdag, woensdag en vrijdag Vrijdagavond Zaterdag Centraal in Boskoop aan een doorgaande weg Royale uitgebouwde hoekwoning gelegen in de gelegen geheel gemoderniseerde middenwoning. De jonge, kindvriendelijke wijk “Waterrijk” op loopaf- woning verkeert in goede staat van onderhoud en is stand van winkels, scholen en het centrum van tevens via de achterzijde te bereiken. Boskoop. Bouwjaar 1998. Zeer centraal in Boskoop gelegen middenwoning Zeer rustig met optimale privacy in een hofje gelegen met erker aan voorzijde. De woning is grotendeels moderne semi-bungalow. De woning beschikt over een gemoderniseerd en verkeert in goede staat van overdekte privé parkeerplaats en een ruime aan het onderhoud. water gelegen tuin. VBO ^MAKELAAR Bezoekadres: In winkelcentrum Zuidplas Zuidplaslaan 426 - 428 2743 KE Waddinxveen Telefoon: (0182) 622 388 Fax: (0182) 637 508 Email info@dgep.nl Homepage: www.dgep.nl Dat is maar één van vele voordelen die wij onze relaties bieden Vraagprijs 298.000,- k.k. Vraagprijs 305.000,- k.k. Indeling: voorentree, hal, toilet met fonteintje en meterkast. Z-woonkamer met open trap en voorzien van gunstig op de zon gelegen tuin. Luxe moderne keuken massief eiken geborstelde parketvloer. Dichte in lichte voorzien van vaatwasser, koel-/vriescombinatie, kleuren uitgevoerde keuken in L-opstelling met afzuigschouw, combimagnetron en fornuis met oven. 1e verdieping: ruime overloop, 3 royale slaapkamers in twee voorzien van vaste kastruimte en één met balkon. Badkamer voorzien van ligbad, wastafel met meubel en 2e zwevend toilet. Zolderverdieping: vaste trap naar voorzolder met HR. Bijzonderheden: goed onderhouden appartement met c.v. combiketel en bergruimte. Zolderkamer met aan gunstige ligging. Servicekosten 112,15 per maand voor-en achterzijde een Velux dakraam. inclusief voorschot stookkosten. Oplevering in overleg. Indeling: voorentree, hal met garderobenis en Indeling: centrale entree met brievenbussen en bellen meterkast. Gang, verdiepte trap kelderkast, zwevend tableau. Entree, ruime hal met meterkast/bergkast, toilet met fonteintje en bergruimte met was- vernieuwd toilet en badkamer voorzien van wastafel en /drogeraansluiting. Woonkamer met massief eiken vloer, doucheruimte. Moderne keuken voorzien van half open keuken voorzien van koelkast, oven, gaskookplaat, vlakscherm afzuigkap, geiser, was- gaskookplaat, afzuigkap en close-in boiler. /droger aansluiting en deur naar balkon. Twee 1e verdieping: overloop, drie slaapkamers waarvan slaapkamers waarvan 1 met deur naar balkon en vaste kastruimte. Ruime woonkamer met toegang tot balkon en laminaat parketvloer. In de directe nabijheid van winkels en uitvalswegen Zeer centraal in Boskoop, nabij het “Gouwe Bos” en op de 2e woonlaag gelegen 3-kamer appartement winkels gelegen, geheel gemoderniseerde midden (voorheen 4-kamers). Het appartement verkeert in ééngezinswoning met vrijstaande stenen berging, goede staat van onderhoud, is geheel Aan de achterzijde beschikt de woning over een gemoderniseerd en is geheel voorzien van kunststof gunstig op de zon gelegen tuin (zuid). kozijnen met isolerende beglazing. Indeling: voorentree, garderobenis, voorraadkast met Indeling: entree met garderobe, meterkast en modern meterkast en vernieuwd toilet met fonteintje. Ruime hangend toilet met fonteintje. Zeer ruime woonkamer woonkamer voorzien van sierputz wanden en voorzien van een houten vloer, in de woonkamer is ook lambrizering. Half open keuken in L-opstelling voorzien een ruime bergkast en de deur met toegang tot de zon van gaskookplaat, koel-/vrieskast, combimagnetron en nige achtertuin op het westen. De semi-open royale keu- afzuigkap. In de keuken is tevens de VR c.v. combiketel ken is voorzien van afzuigkap, roestvrijstalen “Boretti” 5 opstelling (ca. 1995). pits gaskookplaat met dubbele oven en vaatwasser. 1e verdieping: overloop met vaste kastruimte, 1e verdieping: ruime overloop, net als de 3 slaapkamers achterslaapkamer met royale dakkapel over de gehele voorzien van een kurkvloer. Luxe badkamer met douche- breedte en deur naar balkon. Tevens beschikt de cabine, hangend toilet en wastafelcombinatie. slaapkamer over een royale hang/legkast. 2e verdieping: ruime zolderverdieping met aparte tech- Voorslaapkamer met vaste kast. Badkamer voorzien van nische ruimte voor de wasmachine en droger, de opstel- ligbad, wastafel en was-/droger aansluiting. ling van de CV ketel. Zeer ruime slaapkamer met toe gang tot het dakterras welke is gesitueerd op het oosten. Bijzonderheden: de woning beschikt over een gunstig Tuinligging: de tuin met achterom en berging is gelegen op de zon gelegen achtertuin met blokhut en brug over op het westen. sloot naar parkeerterrein aan de Voorofscheweg. Tevens is er een eigen poort aanwezig om via de voorzijde Bijzonderheden: de woning is energie zuinig gebouwd achterom te komen. Ideale starterswoning. Oplevering in en is volledig geïsoleerd. Oplevering in overleg. overleg. Indeling: voorentree, gang, meterkast, vernieuwd Indeling: zij-entree, hal, meterkast, garderobenis, modem zwevend toilet en trapkast. Woonkamer met erker en zwevend toilet met fonteintje en ruime trapkast. Royale massief houten vloer. Moderne half open keuken woonkamer v.v. moderne sfeervolle gas haard en schuifpui voorzien van inductie kookplaat, afzuigkap en diverse naar tuin. Luxe besloten keuken in L-opstelling v.v. losse apparatuur. keramische kookplaat, RVS afzuigschouw, magnetron, 1e verdieping: overloop, 3 slaapkamers waarvan 2 met koelkast en vaatwasser. Bijkeuken v.v. was-/droger vaste kastruimte en 1 met toegang tot balkon. Badkamer aansluiting. Berging. De gehele begane grond beschikt over voorzien van wastafel en doucheruimte. Op de overloop een schitterende plavuizen vloer met vloerverwarming, bevindt zich het 2e toilet met fonteintje. 1e verdieping: overloop, stookruimte met combinatie 2e verdieping: voorzolder met was-/drogeraansluiting opstelling van heteluchtketel en HR c.v. combiketel en 3 en HR c.v. combiketel. Zolderslaapkamer met slaapkamers in verschillende formaten. Hoogwaardig en bergruimte. De gehele zolderverdieping is aan de luxe afgewerkte badkamer in moderne kleurstelling v.v. achterzijde over vrijwel de gehele breedte voorzien van dubbele wastafel, zwevend toilet en luxe douchecabine, een dakkapel. Bijz.: de woning is geheel v.v. dubbel glas, dak, gevel en Bijzonderheden: goed onderhouden ruime vloerisolatie. In 2004 is het dak vernieuwd (1 Ojr. garantie), middenwoning in Snijdelwijk Oost met gunstige ligging De woning beschikt over een inhoud van ca. 400nT en heeft t.o.v. uitvalswegen en winkels. Oplevering in overleg. gaskookplaat en losse apparatuur. 1e verdieping: ruime overloop, 3 royale slaapkamers in 1e verdieping: overloop met bergkast, vernieuwde verschillende formaten. Moderne badkamer voorzien badkamer voorzien van 2e toilet, hoekligbad, wastafel en van douchecabine, wastafel en 2e toilet. design radiator. 2e Overloop met vaste inloopkast, 3 Uitgebouwde zolderverdieping: zolderruimte met deur slaapkamers in verschillende formaten waarvan 1 met balkon. 2e verdieping: voorzolder met was-/droger aansluiting, 2e badkamer voorzien van urinoir, douchecabine en wastafel. Inloopruimte met HR c.v. combiketel opstelling van onderhoud en is aan de achterzijde gelegen aan het (Vaillant). Twee zolderkamers waarvan 1 met Velux water. In de achtertuin bevindt zich tevens een jacuzzi, dakraam en 1 met dakkapel. Oplevering in overleg. Goed onderhouden midden ééngezinswoning (type Aan de nieuwbouwwijk Meander) met vrij uitzicht aan de voorzijde en een “Waterrijk”, nabij het centrum van Boskoop, gelegen gunstige ligging t.o.v. uitvalswegen en “Het Gouwe royale tussenwoning, (bouwjaar 2001) met ruime Bos”. De woning beschikt over een goed op de zon vrijstaande berging, gelegen tuin (Zuid) met vrijstaande berging voorzien van elektra.

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 23