Easy as Jazz' een groot succes Schoon? Overeenkomst voor nieuw Ingezonden brieven Weekblad-cartoon van Elias I2BDVAG G»D UB IOVAO AfOtLIH» TW llWlllltltDtlJVIN Vol verwachting multifunctioneel zorgcentrum NIEUWE HAVEN 147 2801 CV GOUDA (0182) 68 97 53 WWW.REP26.NL INFO@REP26.NL Wordt Waddinxveen de 'Schoonste Gemeente van Nederland'? Expositie kunstschilder Jan Neven SPETTERENDE AANBIEDINGEN OP: - FIETSEN - KLEDING - HOMETRAINERS Bridge voor beginners Bingo voor volwassenen Jubileumavond voor dirigent Bingo in het Zuidhonk 33 Autobedrijf Van der Linden b.v. is 'Excellent Dealer' Gewijzigde openingstijden bibliotheek 'I O EU AS Namens vele bewoners van Peter Zuidlaan, Marianne Swijnenburg Autobedrijf Van der Linden b.v. heeft voor de dertiende keer de Excellent Dealer Award in de wacht gesleept. Het bedrijf voldoet wederom aan de strenge eisen van dit hoogste kwaliteits niveau binnen de Hyundai-orga- nisatie. „Een goede relatie met de klant is van levensbelang/' vertelt Commercieel Directeur Jeroen Coenraads, „alleen door een goede band met de klant, kun je misverstanden voorko- zij tevreden de showroom ver laat. Het is dus de sleutel tot suc ces. Bovendien hebben we in on- De Stichting Nederland Schoon, die onder het motto 'met hetzelfde gemak gooi je 't in de afvalbak' verschillende initiatieven ontplooit om het zwerfafvalprobleem aan te pakken, organiseert dit jaar de DE KAMPIOENEN wedstrijd 'Schoonste Gemeen te van Nederland'. De deelnemende gemeenten worden uitgedaagd om te laten zien hoe hun burgers, ambtenaren, bestuurders en bedrijven kunnen samenwer- ken om de publieke ruimte schoon te maken en schoon te houden. Ook de gemeente Waddinx- veen heeft de handschoen op genomen en zich ingeschreven voor deze wedstrijd. maar het mag de volgende keer wel iets later beginnen, het liefst om 21.00 uur." Alle liefhebbers zen, voorzitter van de Raad, de agenda's tevoorschijn halen: ook zeer goede verkoopresulta ten boekt. „Op donderdag 19 mei vanaf 21.00 uur tot 23.00 uur zullen mensen die gevoel hebben voor goede smaak en plezier, weder om getrakteerd worden op een bijzondere happening." tinggeld, wat zij innen dit jaar, eens een paar bezems kopen. Deze zijn vast wel een keer in de aanbieding bij een bouwmarkt. Kan tenminste de ongelooflijke bende die achter gelaten werd, aangeveegd worden. Bij navraag bij de heer Helder van de Ge meente, zegde deze toe een kijk je te komen nemen in de buurt. Hij moet echter nog komen. Had natuurlijk geen tijd, want hij was waarschijnlijk de stoep van het gemeentehuis aan het schoonve gen. Tenslotte wil de Gemeente Waddinxveen in aanmerking ko men voor de schoonste in het land. Nou, laat ons niet lachen. WADDINXVEEN - In het Zuid honk, Zuidplaslaan 552, wordt er zaterdag 26 maart bingo ge speeld. Aanvang is 20.00 uur en de jeugd wordt alleen onder be geleiding van een volwassene toegelaten. Er worden tien ron des gespeeld, met een enkel boekje (7,- euro) of een dubbel boekje (12,- euro). Als afsluiting op de avond is er nog een loterij. Op 30 maart is er een kinderbin- go in het Zuidhonk, voor kinde ren van vier tot tien jaar. Deze middag begint om 14.00 uur en de deur gaat om 13.45 open. Er worden vier ronden gespeeld, daarna zal er ook bij de kinder- bingo een loterij gehouden wor den. GOUDA - De realistische stille vens van de Waddinxveense schilder Jan Neven zijn bij leven en welzijn van 24 tot en met 26 maart te bezichtigen in de Ag- nietenkapel in Gouda tijdens een door Liz Venema georganiseerde groepstentoonstelling. Jan Ne ven wil ditmaal uitsluitend werk laten zien dat nog niet eerder geëxposeerd werd buiten zijn atelier. De werken worden gedo mineerd door de fenomenen 'licht' en 'compositie', waarmee hij zich wil onderscheiden van het gangbare realistiche stille ven. Ook zijn onderwerpkeuze is vaak ongebruikelijk. Zijn ma nier van schilderen is een naar het hedendaags vertaalde versie van de 17e eeuwse schilders- techniek. In de afgelopen tijd ex poseerde Jan Neven bij 'Art Gal lery TM 100' en in de Goudse Sint Jan. Binnenkort zullen er ook allerlei exposities elders in WADDINXVEEN - Wat begon als een leuk idee van de Raad voor Kunst en Cultuur, bleek vorige week donderdagavond een groot succes te zijn, getuige het zeer druk bezochte Jazzcon cert in Easy Dinner afgelopen donderdagavond „Niets ingewikkelds, gewoon plezier maken met elkaar en soms even de menigte tot stilte manend, omdat de band niet te hard wilde spelen," aldus Frank Panhuyzen, voorzitter van de zeer tevreden Raad, „en uiter aard heerlijk luisteren naar good old jazz muziek. Dat was in grote lijnen de opzet van de avond. Voor het succes was ove rigens ook de ouderwetse gast vrijheid en de inzet van het per soneel van Easy Dinner verantwoordelijk. Drie talentvolle jazzmuzikanten (contrabas„gitaar en drums), al len afgestudeerd aan het conser vatorium, haalden het beste uit hun instrumenten naar boven tijdens het concert dat geheel in het teken stond van de compo nist/arrangeur Bill Evans. Ze werden tot twee keer toe op de proef gesteld. Frank Panhuyzen ze regio een heel goede reputa tie. Iedereen die Autobedrijf Van der Linden kent, weet dat klant tevredenheid en duidelijkheid onze sterke punten zijn. Hier mee willen wij ook onaangena me verrassingen voor onze klan ten voorkomen. De titel Hyundai Excellent Dealer is op nieuw een teken van waardering voor ons team. Het betekent dat we ons werk op de juiste manier aanpakken. WADDINXVEEN - In verband met Goede Vrijdag is de biblio theek aan de Van Mecklenburg Schwerinlaan vrijdag 25 maart, 's avonds gesloten. Tweede men en daarmee zorg je dat hij of paasdag, maandag 28 maart is de bibliotheek de gehele dag ge sloten. Kom ook eens kijken naar: - De nieuwe Vespa lifestyle hoek - De gehele Kymco scooter collectie - De Gazelle Orange limited ‘fiets van het jaar’ - De Batavus Greenparks - Onze collectie bromfietshelmen - Nu vele occasions voor zéér gunstige prijzen! Eindelijk, na 14 lange jaren wachten, is er een oplossing ge vonden voor het huisvuilpro- bleem van de hoogbouw in Waddinxveen. Het heeft even geduurd, maar dan heeft men ook wat, zou je zeggen. De on dergrondse containers zijn, na een aantal toezeggingen die niet waargemaakt konden worden, dan toch eindelijk een aantal we ken geleden geplaatst. Niet zon der slag of stoot, want men stuit te op problemen in verband met hevige regen (vreemd in dit land, vindt u niet?). Helaas, de gemeente Waddinxveen was, naar men zegt, vergeten pasjes te bestellen waarmee de containers geopend kunnen worden, maar ja, dat mag u niemand aanreke nen, iedereen vergeet wel eens iets (mag het, na 14 jaar?). Begin maart werden er gele bor den geplaatst bij de parkeergele genheid aan de Joh. Post/Peter Zuidlaan. Op 15 maart mocht men daar niet parkeren in ver band met een evenement. Het gonsde in de wijk, 'welk evene ment zou dat zijn?'. Dat zou op 15 maart duidelijk worden: de officiële ingebruikname van de containers! Op 14 maart kregen de bewoners al een brief van de gemeente met daarin het lang- verwachtte pasje en de medede ling dat men vanaf 15 maart de containers kon gebruiken. Span nend, dat was het wel! Een aan tal bewoners stond al te trappe- MOERKAPELLE - Rien van der Werff is al ruim twaalf jaar diri gent van Jeugdkoor Asarela Jongerenkoor Nefhanja. Op za terdag 9 april wordt er in het kerkgebouw van de Gerefor meerde Gemeente in Moerkapel- le om 19.30 uur een jubileum- zangavond gehouden. De toegang is gratis, er is wel collecte voor de onkosten. Op 8 maart werden er in het ka der onderhoud groenvoorzie ning Waddinxveen meerdere snoeiwerkzaamheden in de Win gerd Laag en Hoogbouw ge daan. Met een man of zes wer den er vakkundig bomen gesnoeid (lees vakkundig ver moord). Uiteraard werden de takken die van de bomen afkwa men in de versnipperaar klein gemaakt. Het zaagsel vloog dan ook fijn door de buurt. Auto's bevuild en met een bladblazer werden de kleine takjes van de ene naar de andere kant gebla zen. Misschien kan de Gemeente Waddinxveen van al het belas- het land plaats vinden. De Ag- nietenkapel is te vinden aan de Nieuwe Markt 100 en geopend op donderdag 24 maart van 12.00 tot 17.00 uur en op vrijdag 25 en zaterdag 26 maart van 10.00 tot 17.00 uur. Voor meer in formatie kijk op www.janne- ven.nl, stuur een mail naar jan- neven@cs.com of bel naar 0182-610198. WADDINXVEEN - De bridge club Waddinxveen organiseert op zondag 3 april een bridge- middag voor beginners/thuis- bridgers in het kader van de Na tionale Sportweek. Het begint om 13.30 uur in 'De Hoge Noot', J.W. Frisoweg la te Waddinx veen. Opgeven kan door te bel len naar 0182-613520 of 0182- 617101. len van ongeduld!! Geen stink- zakken meer en geen vieze luchtjes in de lift op woensdag avond. De officiële ingebruikna me, waar de gebruikers zelf na tuur lijk niets van wisten, was een happening op zich! Kosten noch moeite waren ge spaard. Er was een groep men sen opgetrommeld om het afval in de struiken op te ruimen, de gemeentereiniging wist opeens hoe men een bezem gebruikt en er werden twee giga-partytenten neergezet, met als klap op de vuurpijl een complete catering met hapjes en champagne voor de bobo's die onderhand ook eens aan een verzetje toe waren! Het mocht wat kosten! Er werd een kraan aangerukt om een container op te tillen, zodat de ingebruikname net echt was en de boel was vrolijk versierd. Helaas was de gemeente verge ten in de brief de gebruikers op de hoogte te stellen van het feit dat de containers pas na het offi ciële gedeelte zouden werken. Wel sneu voor die bewoners die met zo hoog gespannen ver wachting bij de containers ston den. Maar goed, mocht u zich nog afvragen waarom de afval stoffenheffing in vredesnaam zo gigantisch gestegen is, bij deze hebt u het antwoord. aan mee." De voorbereiding van een nieuwbouwproject kost veel tijd. Woonpartners en de Zeven ster beginnen daarom nog dit jaar met de planvoorbereiding. In 2006 wordt duidelijk wat er uiteindelijk zal worden terugge bouwd. Volgens de planning be gint de sloop niet vóór het jaar 2007. De uiteindelijke datum is afhankelijk van de fasering van het hele project. Omdat het slo pen van woningen een ingrij pende gebeurtenis is, zal Woon partners in overleg met de bewonerscommissie een Sociaal Plan opstellen. Hierin worden allerlei belangrijke zaken gere geld, zoals de mogelijkheden voor (tijdelijke) herhuisvesting, de mogelijkheid voor bewoners om terug te keren in de nieuw bouw en de vergoedingsregeling voor huurders. Zowel Woonpartners als de stichting Bejaardenhuisvesting Zevenhuizen-Moerkapelle hech ten veel belang aan een goede én tijdige communicatie met de be trokken bewoners. „Nu er een sloopvoomemen ligt, hebben we een bewonersbijeenkomst geor ganiseerd. Op donderdag 31 maart worden de plannen nader toegelicht", aldus Mascini. De corporatie en het zorgcen trum zullen ook in de toekomst geregeld aan alle betrokkenen informatiebrieven sturen en als daar aanleiding toe is voorlich tingsbijeenkomsten organiseren. Daarnaast kunnen bewoners via het internet (www.woonpart- ners-mh.nl) en via het Woon partners Magazine op de hoogte blijven. Door de realisatie van de plannen wordt de kwaliteit van de zorg- en verpleegfaciliteiten voor senioren in de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle aan zienlijk verbeterd. Directeur W. Arisen van Zorg centrum de Zevenster: „Het nieuwe centrum zal, evenals het huidige, een zorgfunctie en een verpleeghuisfunctie gaan ver vullen. Het inmiddels 34 jaar ou de gebouw voldoet niet meer aan de eisen van deze tijd. Bij de totstandkoming van de nieuw bouw zal bovendien ruim schoots aandacht worden be steed aan de rol van de Zevenster als centrum van dienstverlening voor (ouderen)zorg in de gemeente, niet alleen binnen de muren van het complex, maar ook daarbui ten." WADDINXVEEN - Wijk-en Speeltuinvereniging 'De Padde stoel' organiseert op vrijdag 25 maart weer een Bingoavond! Naast de bekende tafelrondes, waarbij de deelnemers zelf hun prijzen mogen uitkiezen, zit de superronde bij het bingoboekje inbegrepen. Ook worden er een geldronde en een drankronde gehouden en kunnen er leuke prijzen gewonnen worden in de verloting. De toegang is gratis en de aanvang is 20.00 uur, de zaal gaat om 19.30 uur open. Voor meer info kijk op www.wsv-de- paddestoel.nl. had vijf minuten voor het com cert begon, een verzoeknummer ingediend: 'So What' van Miles Davis (die als musicus overi gens heel dicht bij Bill Evans stond) en als afsluiting een klei ne Lullabye. Het werd 'The Ne arness Of You' uit de film 'Ro mance in the Dark' en had bij wijze van uitzondering niets te maken met Bill Evans. „Deze eerste avond was gratis toegankelijk en bij uitstek ge schikt voor mensen die even wilden uitpuffen, van life mu ziek wilden genieten onder het genot van een hapje en een drankje en het sociale geroeze moes wilden ondergaan," aldus Frank Panhuyzen, „Waddinx veen heeft duidelijk behoefte aan een jazz-cafe. Take Life Easy as Jazz zou ik willen zeggen. Laat er overigens geen misver stand over bestaan. De term De eerste avond 'Easy as Jazz' vond in het restaurant café Easy Dinner boven aan de hefbrug 'Jazz' staat voor veel meer dan plaats en was een groot succes. alleen muziek. Zoek in het En- gels-Nederlands woordenboek ZEVENHUIZEN-MOERKA PELLE - De stichting Bejaarden huisvesting Zevenhuizen-Moer kapelle (eigenaar van Zorgcentrum de Zevenster) en Woonpartners Midden-Holland zetten zich samen in voor een nieuw multifunctioneel centrum voor wonen, zorg en welzijn in Zevenhuizen. Zij hebben dit re cent vastgelegd in een intentieo- vereenkomst. Het nieuwe cen trum komt in het gebied tussen de Leliestraat, Dahliastraat en Schoolstraat. Voor het nieuwe complex wordt alleen grond ge bruikt die eigendom is van Zorg centrum de Zevenster, van Woonpartners en van de ge meente Zevenhuizen-Moerka pelle. Om plaats te maken voor het nieuwe complex zullen de twintig huurwoningen voor se nioren aan de Schoolstraat op termijn worden gesloopt. Dit geldt ook voor een groot gedeel te van het huidige zorgcentrum. In de huidige planopzet hoeven de aanleunwoningen aan de Le liestraat niet te wijken. Directeur-bestuurder R.J. Masci ni van Woonpartners is blij dat er nu een eerste belangrijke stap is gezet naar een nieuw multi functioneel zorgcentrum in Ze venhuizen. „Wij werken daar als woningcorporatie graag actief klantvriendelijkheid en service heeft onderscheiden. Hyundai vraagt klanten om de dealers door middel van een en- Elk jaar beloont importeur Gree- quête te beoordelen. nib Car dealers die goede resul- Hun mening is van groot belang, taten hebben behaald en hun omdat de praktijk heeft aange- klanten meer dan tevreden heb- toond dat een bedrijf dat goed ben gesteld met de titel Hyundai scoort bij zijn relaties, dikwijls Excellent Dealer. Elke dealer van Hyundai kan deze titel behalen. Het bedrijf komt daarvoor in Volgens de dealers is het kwali- aanmerking als er goede ver- teitsprogramma waardevol, om- koopresultaten zijn behaald op dat ze hierdoor worden gestimu- verschillende fronten. leerd hun organisatie op het Daarnaast is het van belang dat gebied van service en kwaliteit de dealer zich op het gebied van nog verder te verbeteren. lawaai in de tent kan geen de term Jazz op en je vindt de kwaad," volgende vertaling: 'Opkikke- Op de vraag of'Easy as Jazz'zal ren, fut brengen in, opvrolijken, worden herhaald, was het ant- kunnen volgens Frank Panhuy- lawaaierig, druk kakelbont', woord van zowel het publiek Kortom, een beetje verantwoord als de Raad eenduidig: „Ja, HB Rm WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 33 WOENSDAG 23 MAART 2005 i SUPER BAASACTIE! Geldig van I «V Eb 24 maart t/m 2 april

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 33