makelaardij Kijk ook op onze site voor ons gehele aanbod www.depater.nl .11 i h 1 1 Vraagprijs 212.500,- k.k. 4* 1 Waddinxveen tel. 0172 - 21 54 09 tel. 0182 - 61 38 22 fax 0172 -21 03 89 fax 0182 - 61 11 18 e-mail boskoop@depater.nl e-mail waddinxveen@depater.nl Zaterdag 21 mei a.s. Open Huizendag bij circa 40 woningen en op 2 nieuwbouwlocaties. donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Za van 9.30 tot 16.00 uur. Openingstijden Ma t/m vrij van 08.30 tot 17.30 uur. Kantoor Waddinxveen Kantoor Boskoop vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Kerkweg Oost 224 2741 HA Waddinxveen Boskoop Zijde 6 2771 EN Boskoop O n !u>ji,.rJUÜuiA-,' - Vraagprijs r i 1 I®! 389.000,- k.k. 675.000,- k.k. Vraagprijs 237.500,- k.k. Koop-/aanneemsom: v.a. 461.856,- v.o.n. 249.000,- k.k. i 479.000,- k.k. 178.000,- k.k. Vraagprijs Vraagprijs 498.000,- k.k. 289.000,- k.k. Koningin Wilhelminaplein 54 Waddinxveen Sterrenlaan 12 Waddinxveen Waddinxveen Brugweg 78 Dorpsstraat bouwnr. 16 Benthuizen 0) ARTIST-IMPRESSION PATIOWONINGEN 3 patiowoningen aan de Dorpstraat te Waddinxveen Molenring 135 Waddinxveen Boskoop Burgemeester Trooststraat 64 Waddinxveen Barendstraat 19 B Waddinxveen Dorpstraat 91 Zuidkadering 19 Waddinxveen 3 verschillende types. Wonen - werken - recreëren, alles onder één dak. Opvallende en markant gesitueerd goed onderhouden halfvrijstaande eengezinswoning. Deze mooie hoekwoning is gebouwd in ca. 1930/1934 op ca. 111 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 310 m3. Indeling: entree. Woonkamer, oppervlakte circa 31 m2. Keuken, bij keuken, douche, toilet. Royale van steen gebouwde berging waarin de gasgestookte c.v.-ketel, de wasmachine-aansluiting en de droger zijn geplaatst. 1e Verdieping: overloop, 3 (drie) slaapkamers allen voorzien van bergkasten en 1 (één) voorzien van toegang tot balkon op het zui den. 2e verdieping: bereikbaar door middel van vaste trap. De zolder is fraai afgewerkt en ingericht als slaapvertrek. Bijzonderheden: gedeeltelijk dubbel glas. Aanvaarding in overleg. Afhankelijk van het type woning, varieert de inhoud tussen 510 m3 en 570 m3. De oppervlakte van de bouwkavels varieert van circa 155 m2 tot circa 240 m2 eigen grond. De 2 (twee) geschakelde patiowoningen met garage bieden een hal met toilet, een ruime patiogerichte woon kamer met open keuken, een ouderslaapkamer en een badkamer op de begane grond. De 1e verdieping biedt, afhankelijk van het type woning 1 (één) of 2 (twee) slaapkamers, een berging en een extra bad kamer. Bij het ontwerpen en bouwen van de woningen is er rekening gehouden met duurzame en milieuvriendelijke toepassing van materi alen. cabine. Ruimte met een opstel- plaats voor de c.v.-combiketel en een aansl. voor de wasapparatuur. Bijz.: de woning is v.v. dubbel glas en een alarminst.. De prachtig aangelegde achtertuin met onder- heid zonneterras wordt compl. opgeleverd met vijver, fontein en tuinverlichting. Aanv. overleg. Vraagprijs de pater NVM Een recent gebouwd riant herenhuis gesitueerd in een kindvr. woon omgeving met aan de achterzijde een aan het water grenzende ver zorgde achtertuin (w) en aan de voorzijde een ruime berging. Dit in 1998 gebouwd royale woonhuis biedt een inhoud van 400 m3 en een grondopp. van ±148 m2. Ind.: entree, licht betegeld toilet met fontein, trapkast en m.k.. Tuingerichte woonkamer, groot 35 m2, v.v. een mooie Teak houten vloer en een schuifpui naar de achtertuin (w). Een semi-open keuken, groot 9,5 m2, met een in L-vorm opgestelde keu- keninrichting v.v. div. inbouwapparatuur. Aan de voorzijde is de aange bouwde stenen berging gesitueerd. 1e Verd.: overloop. Een separate toiletruimte met een toilet en een fontein. Een licht betegelde badka mer ingericht met een ligbad, een dubbele wastafel en een mechani sche ventilatie. 3 riante slaapkamers, resp. groot 17,2 m2, 9,3 m2 en 14 m2. 2e Verd.: een ruime zolder met een opstelplaats voor de Inter gas HR c.v.-combiketel (1998). De zolder biedt de mogelijkheid voor het creëren van 1 extra slaapkamer. Bijz.: deze mooie woning is onder GlW-garantie gebouwd en is volledig v.v. dak-, gevel-, vloer- en glasisolatie. Dit jonge herenhuis is door zijn loca tie, uitstraling en ruimte zeer zeker de moeite van een bezichti ging waard. Aanv. in overleg. Vraagprijs Op een schitterende locatie in het centrum gesitueerde royale boven woning met 2 (twee) balkons op het westen. Deze bovenwoning is gebouwd in circa 1965 en biedt een woonoppervlakte van circa 105 m2. Indeling: entree door middel van een geheel eigen en gesloten trappenhuis, trapopgang. 1e Verdieping: een overloop/hal voorzien van meterkast en bergkast. Slaap-/studeerkamer met deur naar balkon op het westen. Dichte keuken met opstelplaats voor Intergas HR c.v.- combiketel en een deur naar het balkon. Toiletruimte met toilet en fon tein. De ruime woonkamer is voorzien van mozaïek parket, open haard, vaste kast en kunststof kozijnen met dubbel glas. 2e Verdieping: een ruime overloop. 4 (vier) flinke slaapkamers waarvan 2 (twee) grenzend aan een groot balkon op het westen. Een ruime badkamer voorzien van een douche, een wastafel, een toilet en een wasmachine-aanslui ting. Bijzonderheden: de woning is geheel voorzien van kunststof kozij nen met dubbel glas. Deze woning is door zijn locatie, ruimte en moge lijkheden zeer zeker de moeite van een bezichtiging waard. Aanvaarding in overleg. Zeer fraai gesitueerd penthouse met 2 (twee) parkeerplaatsen en een berging in de parkeerkelder. Het appartement is v.v. 3 (drie) slaapka mers en een riant balkon met uitzicht op de rivier 'De Gouwe’. Indeling: entree met toilet. Riante L-vormige woonkamer met een gashaard en een deur naar het terras. Het terras is groot 20 m2. Semi-open keu ken met L-vormige inrichting compleet met inbouwapparatuur. De woonkamer en de keuken zijn gezamenlijk groot 60 m2. 3 (drie) slaapkamers, resp. groot 2,40 x 3,60 m., 3,60 x 4,10 m. en 4,20 x 2,70 m. De ouderslaapkamer is v.v. vaste kasten en een eigen badka mer. De badkamer is luxe betegeld en ingericht met een ligbad, een toilet en een dubbele wastafel. Bijkeuken met aansluitingen voor de wasmachine en -droger, vaste kasten en toegang tot het terras. De tweede badkamer is eveneens luxe betegeld en is ingericht met een wastafel en een douche. Bijzonderheden: bouwjaar 2000. De wan den en het plafond zijn gestuka doord. Het appartementencom plex is v.v. een binnentuin en een lift. De servicekosten bedragen 204,- per maand. Aanvaarding in overleg. jM« Ml Ml Een vrijstaand landhuis gebouwd in 1964/1965 óp een kavel grond, groot ±2.187 m2. De kavel is breed 19 m. en door sloten gescheiden in onge veer 3 (drie) gelijke delen. De zogenaamde dwarssloten staan in open ver binding met het polderwater. Houten bruggen verbinden de percelen. De tuinen zijn aangelegd met terrassen en prachtige bomen. In het achterste perceel dat grenst aan een beschermd vogelweide gebied, is een zwem bad aangelegd. De woning is gebouwd als het middelste van een drietal gelijk ogende woningen en is gebouwd in de periode 1964/1965. Daarna div. malen verbouwd en uitgebreid. De beg. gr. is gebouwd van een don kere mangaan steen. De gevels op de verd. zijn uitgevoerd in wit gegla zuurde handvormstenen. De gevelkozijnen zijn grotend. dubbel beglaasd in hardhouten en kunststof kozijnen. Het dak is grotend. gedekt met rode keramische pannen en de platten zijn gedekt met bitumineuze dakbedek king. Beg. gr.: entree, m.k. en garderobe. Toilet. De hal is v.v. een spiltrap naar de kelder en naar de eerste verdieping. Bijkeuken. L-vormige woonk. met open haard. Leefkeuken met luxe uitgebreide inrichting. Serre. De opp. is gezamenlijk groot 90 m2. Werkk. met een opp. van 45 m2. De gehele beg. gr. is grotend. afgewerkt met plavuizen vloeren. De wandafw. is v.v. Op één van de mooiste locaties in de woonwijk 'Zuidplas ‘90’ gelegen goed onderhouden geschakelde woning met garage en diepe achtertuin (w). Deze schitterende aan brede laan gesitueerde woning is gebouwd in 1996 op 259 m2 eigen grond en biedt een inhoud van 370 m3. Ind.: entree met m.k.. Toiletruimte met hangend closet en fontein. Zonnige tuin gerichte woonk. met plavuizen vloer en vloerverwarming, gashaard en dubbele opensi. hardhouten deuren naar de achtertuin. Trapkast met vloerverwarmingsunit. Open keuken met fraai ontworpen en uitgev. inrich ting met keramische kookpl., koelkast, oven, magnetron, vaatw. en vlak- scherm afzuigkap. Royale garage/berging met elektr. bedienbare houten kanteldeuren met voor en achter een loopdeur. Een gedeelte van de gara ge is omgebouwd tot goed afgewerkte werk-/studeerruimte. De fraai aan gelegde diepe achtertuin (w) is v.v. een houten schuur. 1e Verd.: overt.. 3 (drie) royale slaapk., waarvan 1 met dubbele deuren naar balkon. De luxe badk. (2002) is ingericht met ligb., douche, wastafel, hangend toilet en designradiator. 2e Verd.: overt, met opstelplaats voor de HR c.v.-combi ketel (2002), mech. ventilatie-unit en aansl. voor de wasm.. 2 (twee) fraai afgewerkte zolderk. met Velux dakramen, toegang tot vliering en berg ruimte achter knieschotten. Elke kamer is v.v. radio-/TV- en netwerk- /internetaansluiting. Bijz.: deze vol ledig geïsoleerde woning heeft zowel aan de voor- als aan de achterzijde vrij uitzicht. Deze woning valt onder de G.I.W.-garan tie. De woning is grotendeels afge werkt met sierpleisterwerk. Aanvaarding in overleg (planning 3e kwartaal 2005). Vraagprijs Nabij de oude dorpskern van Waddinxveen gesitueerde vrijstaande semi-bungalow met garage en een prachtig aangelegde vrije achtertuin (z-o). Deze goed onderhouden bungalow is gebouwd in 1979 op 541 m2 eigen grond en de woning biedt een inh. van 460 m3 170 m2 woonopp.). Ind.: fraai afgewerkte hal met vide. Garderobenis. Modern betegelde toiletruimte met Inbouwcloset en fontein. Trapkast. Dichte keuken, groot 2,31 x 3,68 m„ met een in U-vorm opgestelde keuken- inrichting compl. met inb.apparatuur. L-vormige woonk., groot 43 m2, v.v. een open haard en een deur naar de achtertuin. De vloer van de woonk. is afgewerkt met brede houten vloerdelen. Slaapk., groot 4,12 x 3,68 m., met aansluitend een ruime badk. compl. ingericht met een hoekbad, separate douche en wastafelmeubel. Garage, groot 7,05 x 3,08 m., v.v. een automatisch bedienbare roldeur, verwarming, elektra en water. 1e Verd.: 2 royale slaapk., beiden v.v. een dakkapel. Een modern betegelde 2e badk. compl. ingericht met wastafel (2002), 2e toilet en douche met 3 (drie)-kamer hoekappartement met balkon op het zuiden gesitueerd op de eerste woonlaag. Het appartementengebouw met lift is in aan bouw en zal medio 3e kwartaal 2005 worden opgeleverd. Indeling: ruime hal. Zongerichte woonkamer, oppervlakte circa 30,5 m2, met bal- kon. Open keuken ingericht met een fraaie in L-vorm opgestelde keu- keninrichting compleet met diverse inbouwapparatuur, bijkeuken/ber- ging met aansluiting wasmachine en een opstelplaats voor de C.V.- combiketel. Betegelde toiletruimte met fontein. 2 (twee) slaapkamers respectievelijk groot circa 3,27x4,30 meter en 2,14 x 3,60 meter. Fraai betegelde badkamer met douche en wastafel. Aan de achterzijde van het gebouw is de fietsenberging gerealiseerd. Bijzonderheden: GlW- garantie is van toepassing. Kindvr. gesit. goed onderh. eengezinswoning v.v. stenen berging en ruime achtertuin. Deze mooi gelegen woning is gebouwd in 1985 op 127 m2 eigen gr. en biedt een inh. van 375 m3. Ind.: royale uitgeb. entree, toilet met fontein, m.k. en vaste kast. Ruime woonk. v.v. plav. vloer, vaste kast en deur naar de achtertuin. De keuken is v.v. een lichte L-vormige keuke- ninr. met combimagnetron, vaatwasm., afzuigkap, draaicarrousel en kera mische kookplaat. De woonk. met de keuken zijn tezamen groot 42 m2. 1e Verd.: overloop. 3 slaapk., resp. groot 8,5 m2, 8,5 m2 en 12,5 m2. De ouderslaapk. is v.v. een vaste kast en deur naar het dakterras (z). De 2 andere slaapk. zijn v.v. een laminaat vloer. Luxe tot het plafond betegelde badk. (vernieuwd in 2000) met douchecab., hangend closet, wastafelmeu bel en thermostaatkraan. 2e Verd.: ruime voorzolder met opstelplaats voor Atag HR c.v.-combiketel (1997), mech. afzuigunit en wasm. aansl.. Deze ruimte biedt de ruimte voor het creëren van een extra slaapk.. 1 ruime slaapk.. Bijz.: dak-, gevel- en ged. glasisolatie. De dakbedekking van de platte daken zijn vernieuwd in 1998 en 2004. Deze woning ver keert in een goede staat van onder houd c.q. afw. en is zeer zeker een bezichtiging waard. Aanv. i.o. sierpleisterwerk. De plafonds zijn v.v. stukadoorswerk. Kelder: inge- richt als portaal, provisieberging en /ÊrlLi y stookkelder. De woning is ver- warmd d.m.v. een gasgestookte luchtverw. inst.. 1e Verd.: overt.. Badk. met ligbad en wastafel. 4 slaapk. met een schuin oplopend plafond. Bijz.: de opstal heeft een totale woonopp. van groot 225 m2 en een inh. van 765 m3. Aanv. in overleg. Vraagprijs

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 24