randstad Geopend! VERGEER K.DE jönc (voormalig) lensdragers gezocht ft COLPA OPTIEK Routechauffeur m/v 6 van Breda j Bos Tuin Directie/Verkoop Secretaresse m/v fulltime Botontkalking je kunt er wat aan doen! In de wereld van kinderen hoort geen kanker eren Zonder Zorgek Bang voor inbrekers? Zaterdag 30 April Gezocht Colpa Optiek Kinderen gezocht! jij zoekt iets dicht bij huis wij zijn altijd I in de buurt KAAS Mercuriusweg.iób Waddinxveen Telefoon (0182) 61 34 88 61 32 83 www.randstadkampeersport.nl Iglgs 06 - 514 332 85 n hoogs |XcV'e ZlTMAAIERS 1 Hoogste prijs voor al uw eiken en klas sieke meubels en bankstellen Laat nü uw woning beveiligen volgens het Politiekeurmerk Veilig Wonen door een erkend beveiligingsbedrijf. Bel ons voor een afspraak. droge ogen rode ogen irritatie in ruimten met airconditioning, tijdens beeldschermwerk of in rokerige ruimten comfortklachten aan het eind van de dag KANKERBESTRIJDING Graag willen wij deze mensen uitnodigen. Aan het onderzoek zijn geen kosten verbon den. Contactlenzen en aanpassing worden gratis ter beschikking gesteld. Vergeer Kaas is een internationaal opererend bedrijf, gespecialiseerd in het rijpen, versnijden en verpakken van kaas. Er werken ruim 475 mensen in een prettige sfeer aan kwalitatief hoogwaardige producten. Ondermeer vanwege de toenemende vraag naar onze producten zijn wij op zoek naar nieuwe medewerkers. MOBIELE-KRAANMACHINIST voor Atlas 1304 5 l nJ l Oo^°°r huur n.inigraver z De grootste speciaalza^ van de regio heeft het allemaal: x Tenten KampeerOtikelen Outdoorkleding Nordic Walking Ik Berg- wandelschoenen Altijd ca. 50 tenten opgezet in onze showroom te zien! irgeer Kaas, Reewal 18,2811 PT Reeuwijk Jiüft GOUWE KOERIER WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 27 APRIL 2005 PAGINA 26 administratief technisch technisch technisch logistiek HOLLAND II 823 804 Docent. 0182584940. I 1 I 1 l V ,'<B Soms valt geheel onverwacht een diepduis- tere schaduw over je leven. Dat gebeurde bij het gezin van John en Marinca Dinkla Eind augustus, vorig jaar, bereidde John, Marinca en kinderen Eelco (14), Matthijs (12) en Kirsten (9) zich met een avondje flink trainen voor op een weekend met zwemwedstrijden. De ochtend na de trai ning voelde dochter Kirsten zich niet lekker. Enkele dagen later lag ze in het ziekenhuis. Diagnose: AML, acute myeloïde leukemie, een niet overerfelijke vorm van bloedkan- ker, die iedereen op elk moment totaal onverwacht kan overvallen. Moeder Marinca: "Het ging me door merg en been toen ik 't mijn kleine meisje moest vertellen." Knuffie ging mee naar chemokuur Vier zware chemokuren putten Kirsten fysiek volledig uit. Er ontstonden infecties. Het meisje belandde op de intensive care, waar ze, met troeteleend Knuffie, vocht voor haar leven. Een half jaar lang door worstelden de Dinkla's de zware be proeving "kanker in het gezin". De broers van Kirsten veranderden sterk. John vertelt dat Eelco openhartiger en war mer is geworden, maar dat Matthijs is ver anderd in een opstandige, maar toch nog steeds lief en sociale, puber. botontkalking hebt, dacht ik, moet je het aanvaarden. Ik heb het wel eens bij de huisarts laten vallen als ik daar kwam vanwege mijn breuken. Maar ik heb verder niet aangedrongen. Dankzij de niet aflatende steun van vele gulle giftgevers kan het KWF miljoenen euro's steken in belangrijk medisch onder zoek naar het ontstaan en bestrijden van kanker. Dit onderzoek heeft ertoe geleid dat nu bijna 70% van de kinderen met kan ker hun ziekte overleeft. Vijf jaar geleden was dat amper 40%. Kleine Kirsten lijkt een van de gelukkigen; haar laatste beenmerg- punctie wees uit, dat de slechte cellen uit haar bloed zijn verdwenen! Van groot belang is ook het onlangs ge starte, uitgebreide psychosociale onder zoek naar de gevolgen van kanker in het gezin, dat door het KWF wordt gefinan cierd. Ca naar de huisarts Als er nog niets aan de hand is, willen mensen liever ner gens aan denken. Maar ik heb ervaren dat osteoporose je invalide kan maken en dat het erg belangrijk is om tij- op zoek naar mensen die problemen hebben (gehad) met het dragen van contactlenzen, zoals: •riders trakteren skelters Deze afwisselende functie doet een beroep op je accuratesse en secretariële vaardigheden. Je vormt met twee collega-secretaresses een team dat ondersteuning biedt aan de Directie en de afdeling Verkoop Interesse Kijk voor meer informatie op www.vergeerkaas.com Solliciteren Stuur je brief met curriculum vitae naar Vergeer Kaas, t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 2,2810 AA Reeuwijk. Reageren per e-mail kan ook: solliciteren@vergeerkaas.nl. Behandeling van osteoporose Een jaar geleden brak ik mijn enkel. Tijdens onderzoek heeft de chirurg vastgesteld dat mijn botten erg broos waren en dat behandeling van de botontkalking nood zakelijk was. Ik heb nu medi cijnen en calciumtabletten. Ik ben geen type dat zich laat inpakken door een ziek te, toch geeft de botontkal king mij wel beperkingen. Ik ben een actieve vrouw en doe veel vrijwilligerswerk. Ik fiets graag, rijd auto en doe Gezond eten doe ik mijn hele leven al. Ik rook en drink niet en beweeg vol doende. Door alle breuken ben ik veel bewuster bezig met veilig heid om niet te vallen en me niet te stoten. Ik neem nu minder risico's, ik doe geen snelle handelingen meer, denk bij alles goed na. - Kirsten, 9 jaar Steun de kankerbestrijding Het KWF spant graag een compleet vang net voor een ieder, kind of volwassene, die met kanker wordt geconfronteerd. Wie hulp nodig heeft of meer over het werk van het KWF wil weten kan terecht op www.kankerbestrijding.nl U steunt het belangrijke werk van het KWF door een gift over te maken op giro 26000 t.n.v. het KWF, Amsterdam. Digi Motion Ambachtweg 28k 2841 12 Moordrecht Coenecoop 350 2741 PN Waddinxveen Tel. (0182) 61 47 09 GSM (06) 51 39 41 41 Marjolien Wolkers 0172 42 84 05 Thorbeckeplein 14 Alphen a/d Rijn Wilt u op eenvoudige wijze nagaan of er mogelijk sprake is van een verhoogd risico op botbreuken ten gevolge van botontkal king doe dan de test via het gratis telefoon nummer 0800 0233648. Ook kunt u via dit nummer een gratis patientenbrochure over osteoporose aanvragen. Daphne van Paassen 0182 30 31 92 Koningin Wilhelminaplein 47 Waddinxveen Daphne van Paassen 0182 30 31 92 Koningin Wilhelminaplein 47 Waddinxveen Dominique Bras 0182 30 31 83 Kon.Wilhelminaplein 47 Waddinxveen Dominique Bras 0182 30 31 83 Kon. Wilhelminaplein 47 Waddinxveen NEDERLANDSE KONINGIN WILHELMINA FONDS Timmer- en aannemersbedrijf (advertentie) In het kader van een onderzoek naar nieuwe contactlensmaterialen is vorkheftruckchauffeur m/v Ben jij op zoek naar een baan als heftruckchauffeur? Dan zijn wij op zoek naar jou! Randstad is op zoek naar gecertificeerde heftruckers woonachtig in de omgeving Waddinxveen. Ben jij in het bezit van een geldig certificaat? Neem dan contact op met Randstad Waddinxveen. kijk voor meer banen op www.randstad.nl Muziek en -instrumenten SAXOFOON Ik wist niet beter dan dat het een aandoening is die nu eenmaal bij het ouder wor den hoort en dat er niets aan te doen is. Ik wist wel dat gezond eten belangrijk is, dat heb ik ook mijn hele leven gedaan. Als je eenmaal BRILLEN, CONTACTLENZEN, OPTOMETRIE EN LASERCHIRURGIE Burgemeester Colijnstraat 21,2771 GE Boskoop.Telefoon 0172 - 21 46 37 www.colpaoptiek.nl De inschrijving voor het onderzoek kan tot 7 mei. fulltime Binnen onze landsgrenzen ken je de weg. Je bevoorraadt met de vrachtwagen de Nederlandse klanten van Vergeer Kaas. Wij hebben plek voor een routechauffeur met groot rijbewijs en diploma CCV-B. Interesse Kijkvoormeerinformatieopwww.vergeerkaas.com>> schoolverlater met technisch inzicht m/v Heb je twee rechterhanden? En wil je graag fulltime werken, dan hebben wij de ideale baan voor jou! Voor een groot bedrijf in Waddinxveen zoeken wij een schoolverlater met technisch inzicht én twee rechterhanden! Heb jij een lts- of mts- opleiding afgerond, ben je fulltime beschikbaar en heb je geen probleem om af en toe op zaterdag te werken? Reageer dan snel. alles zelf. Maar door die breuken ben ik toch steeds een tijd uit de running en op anderen aangewezen. Mevrouw Toren lijdt aan botontkalking, ook wel osteoporose genoemd. Ze wil graag meedoen aan een interview omdat ze het heel belangrijk vindt aan andere vrouwen en mannen informa tie door te geven over deze aandoening. Ze ver telt dat zij lang heeft gedacht dat osteoporose 'gewoon bij het ouder worden' hoort. Voor haar is de aandacht voor en behandeling van osteo porose twintig jaar te laat gekomen. (t)ö182 611912 (e) info@digimotion.nl (w) www.digimotion.nl Knip deze advertentie uit en ontvang een vergroting ter waarde van E 5,00 cadeau Aanbieding geldig van Vm mei 2005 Wij werken alleen op afspraak, dus vooraf even bellen Kaagjesland 47 Reeuwijk JLX (0182) 39 22 74 t. 1 Serie van 5 foto’s al vanaf E 21,00 dig je maatregelen te tref fen. Leef bewust en gezond, zeker als je in de overgang bent geweest. Ik wil vrou wen ook adviseren met hun huisarts eventuele risicofac toren te bespreken. Het is verstandig om dat te doen als je rond de 50 bent en niet pas als de eerste breuk er is. Ik weet nu dat maatre gelen en eventueel behan deling mogelijk zijn om oste oporose te voorkomen of om te zorgen dat het niet erger wordt. Zo erg dat je steeds maar breuken hebt. Het kost de gezondheids zorg heel veel geld, al die breuken en de aanvullende zorg. En dat terwijl, zonder ingrijpende behandeling, veel voorkomen kan wor den! Ik dacht dat het bij het ouder worden hoorde Al jaren geleden dacht ik aan botontkalking. Mijn rug werd steeds krommer en ik ben zeker tien centimeter gekrompen. Maar ja, ik keek er niet gek van op. Mijn grootmoeder liep ook hele maal krom en meer mensen in mijn familie hadden een kromme rug. Door alle breu ken van de laatste vijf jaar dacht ik zelf aan botontkal king. Loonbedrijf en kraanverhuur GERARD COLJE zoekt een: Wij bieden: een goed salaris en een bedrijfsauto. Voor sollicitatie: G. Colje Z. Linschoterzandweg 64 3425 EN Snelrewaard Tel. (0348) 56 47 10 of (06) 51 59 64 10 Voor al uw opruim- en onder houdswerkzaamheden in bouw- en groenvoorziening Zinkeling 50, 2771 NZ Boskoop Telefoon (0172) 46 29 12 Fax (0172) 46 25 14 Mobielnr. (06) 5186 15 27 e-mail: klaas.versloot@ 12move.nl Rijlessen 411 RIJOPLEIDINGEN op maat of vanaf 5/10 dagen je rijbewijs inclusief theoriedagcursus en onbeperkte examengarantie vanaf 8,- p/w, door heel NL. Bel gratis 0800-4004001 Kijk op www.all-in-solo.nl AUTORIJSCHOOL A. van Putten: aanbieding: 1e 10 les sen 250,-. Los 37,- p.u., div. pakketten mogelijk. Info (Gouda, Utrecht en omgeving) Tel: 06-30045991 Rijbewijs voor een vaste prijs! (SPOED-)RIJOPL v.a 8 p/w. Bel gratis 0800-4004001. Of kijk op www.all-in-solo.nl ...of vaders die een leuke kinderfoto voor moederdag willen laten maken? herintreders gezocht Voor een project van 5 maanden bij een bedrijf in Alphen aan den Rijn zoeken wij parttime herin treders. De werkzaamheden zijn onder andere: het kopiëren, sorteren, op volgorde leggen en eventueel scannen van documenten. Belangrijk voor deze functie is dat je minimaal 3 dagen per week beschikbaar bent en minimaal 1 dag in de 2 weken oproepbaar, in ploegendienst wilt werken (06.00-14,30 uur en 14.30-23.00 uur) en datje de Nederlandse taal goed beheerst. Bovendien functioneer je op mavo/mbo-niveau. Voor deze baan moet je nauwkeurig en zelfstandig kunnen werken en natuurlijk erg gemotiveerd zijn. Werk je graag in teamverband en wil je meer weten over deze baan bel dan. klaar met je technische opleiding? Randstad Waddinxveen is voor verscheidene opdrachtgevers op zoek j naar enthousiaste kandidaten die zojuist de mts-opleiding richting Electrotechniek of Werktuigbouwkunde hebben afgerond. Wij bieden je de kans om intern opgeleid te worden tot buitendienstmonteur, montagemedewerker of assistent, calculator. Rond je binnenkort je opleiding af en wil je wetén wat je mogelijkheden zijn, maak dan op korte termijn een afspraak bij Randstad. commercieel medewerker binnendienst m/v Als commercieel medewerker verhuur beheer je de te verhuren zaken, ondersteun je de afdeling verkoop buitendienst ne voer je zelfstandig commerciële (verhuur) activiteiten uit. Je staat klanten te woord, stuurt de afdelingen werkplaats en transport aan om een correcte aflevering bij de klant tot stand te brengen. Daarnaast maak je offertes, controleer je de factu ratie en informeer je bij leveranciers naar prijzen om aan de vraag van de klant te blijven voldoen. Dit is een dynamische functie waarbij snel en accuraat handelen, het inspelen op situaties en een grote mate van zelfstandigheid belangrijk zijn. Je beschikt over een afgeronde mbo-opleiding en technische kennis. Het KWF helpt In Nederland worden per jaar vierhonderd kinderen door kanker getroffen. "Dat zijn er vierhonderd te veel!", stelt Matthijs aan de keukentafel in Monnickendam. "In de wereld van kinderen hoort geen kanker!" De school van Matthijs en Kirsten vroeg direct gratis leerpakketten aan bij de Neder landse Kankerbestrijding/Koningin Wilhel mina Fonds (KWF). Ook verstrekt het KWF sinds kort speciale rugzakjes met infomate- rialen aan ieder kind, dat een ouder met kanker heeft. Opleidingen en cursussen Klarinetles. Leer v.a. 27/4 MASSEREN in Klassiek, Jazz, Pop. Gedipl. Alphen aan den Rijn, 2-3:2252:2:;. www.massageinbeweging.nl 0172- 414015. s»■■'^3ÏGEOPENDtvAN;piNSDAG T7M ZATERDAGTzON- EN^ÈSTDAGEN GESLOTEN t voor een volledig vacature-overzicht op www.vergeerkaas.com

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 26