Blamage Be Fair tegen Spirit Misstap Moordrecht gunstig voor WSE TOOS tweede in poulewedstrijd van Evergreen Uitslagen Sport week voet bal Belangrijke winst Flyers heren Inschrijving Hengel- kampioenschap geopend Ook Dames 2 Van Uden- De Gouwe kampioen Koploper ontsnapt opnieuw WADDINXVEEN - In de 31e ron de van de onderlinge competitie speelde lijstaanvoerder Erik Hen- nink tegen de nummer twee van de ranglijst René Roelofs. De vo rige twee keer dat de spelers het tégen elkaar opnamen, eindigde in een puntendeling. Afgelopen donderdag was dat opnieuw het geval. René had deze keer echter moeten winnen. Hij kon namelijk materiaal veroveren, maar koos, doordat hij in tijdnood was, de verkeerde voorzetting en moest daardoor genoegen nemen met remise. Net als vorige week ont snapte Erik, want toen stond hij een toren achter, maar haalde hij remise doordat zijn tegenstander in tijdnood was. Wim van Os, de nummer drie van de ranglijst profiteerde van de puntendeling van zijn concurrenten en klom naar de tweede plaats, dankzij een overwinning op Barthold Jansen. Met nog vijf ronden te gaan, is er een gaatje ontstaan tussen de topdrie en de achter volgers, aangevoerd door Bart van Putten. Stand: 1. E. Hennink, 2. W. van Os, 3. R. Roelofs, 4. B. van Putten, 5. E. Philipse. Turner Erik Koppendaal Wiggers weg bij kampioen Be Fair D1 kampioen Dames schaaktop in Waddinxveen Be Fair G1 Kampioen Succesvol weekend Rowah/SPACE er 5 'I hypotheek hoogste score WADDINXVEEN - ADO Den de voorbeeld hadden gegeven, was het de beurt aan Heren 1 om maal dicht bij een treffer was. Eerst tikte doelman De Lange de bal na een goed schot van Steen winkel over de lat, vervolgens de doorgebroken Samir Elabeidi door Vink vastgehouden wat de Moordrechtse aanvoerder een gele kaart opleverde van scheids rechter O. 't Hooft. Geel was er concentratie speelde het team van Waddinxveen duidelijk par ten. HCW rechtte de rug en nam het heft in eigen handen. Na een aantal kansen tekende Jim Smee- len voor de 2-1 ruststand, door uit een moeilijke hoek te scoren. WADDINXVEEN - Bij het Spor- tweekvoetbal Waddinxveen, het 7 tegen 7-toemooi, werd afgelo pen vrijdag de derde ronde ge speeld. De Rozenbottel versloeg X-2 met 5-0 en Drama leed weer eens een nederlaag. Deze keer kreeg het met 2-7 klop van SPM. Datzelfde SPM deed later op de avond ook goede zaken tegen Wesseling; zij wonnen met 3-0. Drama verloor met liefst 3-19 van de Rozenbottel en bij X-2 en Alno/GJV was het spannend; 1- 1. Later op de avond leed Al no/GJV een 3-9 verlies tegen de Out Laws. Dit betekent dat de Out Laws en SPM ieder met 12 De spelers van Be Fair 1 gaven aan de spelers van Dl bloemen. Ook de trainer van Be Fair 1 sprak de jongens toe. ook voor Marco Vermeulen na een obstructie tegen Hafid As soulymani. Kort na de wissel Arjan Overeijn- veense verdediging. Alleen voor doelman Van Schoneveld strui kelde hij over eigen benen en bal waardoor Van Schoneveld kon ingrijpen. Met Arian van Herk (twee we ken eerder met een lichte hersen schudding uitgevallen) voor Ri chard van Capellen ging Spirit na de pauze op jacht naar de ge lijkmaker. Die al gauw volgde toen Dirk-Jan Goudswaard met een goed geplaatst schot doel man Van Schoneveld verraste: 2- 2. Daarna had Be Fair meer oog voor de vermeende fouten van scheidsrechter Schuijt dan zelf aan voetballen toe te komen. Uit een vrije trap waarbij de bal laag in de hoek verdween scoorde Re ne Groen 2-3 en uit een straf schop Maarten Tissink 2-4. De strafschop werd toegekend na dat Tim Terra de doorgebroken Tissink had neergelegd. Later ontving Ron van Tol wegens aan merking op de leiding zijn twee de gele kaart waardoor ook hij kon inrukken. Inmiddels had Be Fair het helemaal verbruid bij Schuijt, die eerder Tim Terra een punten uit 4 wedstrijden nog on geslagen aan de leiding gaan. De Rozenbottel staat derde met 9 uit 4, terwijl Wesseling met 6 uit 3 op de vierde plaats staat. X-2 is vijfde met 4 uit 4, Cafetaria Vork en Team X staan zesde en zeven de met 3 uit 3. Alno/GJV staat met 1 uit 4 achtste en rode lan taarndrager is Drama met 0 uit 5. De volgende wedstrijden wor den vrijdagavond 6 mei ge speeld op het terrein van WSE. In de maand mei vindt het gros van alle Sportweekactiviteiten plaats. Maar het eerstvolgende evenement op het programma van de 60e Sportweek is op za- HCW begon slecht aan de twee de helft en Evergreen had in de eerste tien minuten het betere van het spel. Evergreen wist het veldoverwicht echter niet uit te drukken in de score, mede dank zij het uitstekende spel van de uitblinkende Michiel Abels. Hal verwege de tweede helft herpak te HCW zich met de 3-1 als re sultaat. Guillaume Petit wist een de bal uit de lucht in de kruising van het doel te schieten. Deze domper kwam Evergreen niet meer te boven en de wedstrijd was gespeeld. In de laatste mi nuten was het Jeroen van Zoest die met een mooie, maar vooral harde knal de eindstand bepaal de op 4-1. WADDINXVEEN - De Waddinx- veense Schaakvereniging WSV originele oefeningen afgewerkt. Aan het einde van de dag wor den de beste spelers beloond met een prijs. Een tweetal selectiespelers van ADO Den Haag en twee trainers van die club zullen de clinic lei den. IC. Beide heren turnden een constante wedstrijd waarmee Daan zesde werd en Bas tiende. Hiermee verdienden zij tevens een startbewijs voor het NK. Wouter de Graaff turnde zich in niveau Junior 1B naar het NK. Wel liet de concurrentie zich gel den. Na een eerste en tweede plaats, moest Wouter ditmaal ge noegen nemen met een zesde plaats. Sander de Graaff en Daan Koe- doot plaatsten zich al eerder voor het NK. WADDINXVEEN - Alle teams van handbalvereniging Ro wah/SPACE speelden afgelopen weekend him wedstrijden op ei gen veld. Gezeten voor het nieu we clubhuis, zagen de vele toe schouwers leuke en spannende wedstrijden. Het meisjes-C team beet het spits af tegen DWS uit Schiedam. Dat dit team al jaren samenspeelt, was duidelijk te zien. Ze wisten elkaar blinde lings te vinden en dat resulteer de in een mooie overwinning van 18-11. Het heren-B team stond ook tegenover DWS. Dit werd een razend spannende wedstrijd met een ruststand van 12-10, nipt in het voordeel van de heren uit Waddinxveen. In de tweede helft kwam DWS terug en zo eindigde de weds tijd in een 19-19 eindstand. Damessenioren 1 stond tegen over hekkensluiter Satumus uit Ridderkerk. Het werd geen walk-over zoals wellicht werd verwacht. Wel won Rowah de wedstrijd met duidelijke cijfers: 12-4. „Gebrek aan concentratie, misschien wat onderschatting," was de uitleg van trainer/coach Rob Jongkind, „hopelijk hervin den ze die concentratie snel te rug als de dames binnenkort moeten spelen tegen mede titel kandidaten Indus en HVOS." Dames 2 sloot het weekend af. In een leuke wedstrijd tegen Roda uit Rotterdam wonnen de dames met 9-6. eveneens uit een strafcomer de stand weer gelijk. Gebrek aan WADDINXVEEN - In Vught werden afgelopen weekend startbewijzen verdeeld voor het aankomende Nederlands Kam- Onder toezicht van waarnemend burgemeester H. Roijers nam Be Fair uit de eerste de beste aanval al de leiding. Na voorbereidend werk van Patrick Vermeulen scoorde Ron van Tol 1-0. Bij Spi rit werd geprobeerd de gevaarlij ke spits Niels de Jong in stelling te brengen. Voorzetten van Maarten Tissink en Rene Groen bereikten net niet het hoofd van de blonde spitsspeler. In de 22ste minuut werd de doorgebroken Stefan van Wijk neergelegd door Alwin de Gruyl. Scheidsrechter Dick Schuijt uit Gouda kende Be Fair een strafschop toe, die door Edwin Geluk werd benut: 2-0. Vier minuten later brak aan de andere kant Niels de Jong door. Hoewel gehinderd door aan voerder Rob den Adel plaatste hij toch de bal over doelman Jan- Willem van Schoneveld in het doel: 2-1. In de 38ste minuut brak De Jong weer door de Waddinx- WADDINXVEEN - Het Spor- tweekcomité houdt in samenwer king met de Hengelsportvereni- ging Waddinxveen op zaterdag 28 mei het Hengelkampioen- schap van Waddinxveen voor teams en individuele deelnemers. Er wordt gevist in het Gouweka- naal, alsmede in de Gouwe aan de Zuidkade en de Noordkade (wijzigingen voorbehouden). Een team bestaat uit vijf personen, die tevens individueel deelnemen. Inschrijven buiten teamverband is uiteraard ook mogelijk. Het in- Overeijnder, Slobbe, Vermeulen, Michael Matitahatiwen, Jordi Ma titahatiwen (Arjan Overeijnder), topscorer Jason Souisay, Paul Overeijnder. burg 18 punten voor zijn rekening nam, Edwin van Heiningen 15 en Wim Koole 14. Op 4 juni zal in Nieuwegein wor den beslist wie zich kampioen mag noemen van rayon 3 A. Op nederlaag basis van het spel in de eerste helft tegen Binnenland is Flyers beslist niet kansloos. De Waddinxveners beëindigden de wedstrijd met tien negen spe lers omdat Tim Terra en Ron van Tol uit het veld werden gezon den. Een blamage, die ijverig werd genoteerd door een waar nemer van de KNVB. Het bracht brachten Jaco de Jong het bestuur van Be Fair in verle genheid. „Normaal gebeurt hier riante 7-2 voorsprong. De nooit wat en nu de KNVB op be zoek is hebben we dit", sprak voorzitter Tom Glasbeek. De neutrale toeschouwers kwalifi ceerden Be Fair als slechte ver liezers'. punten op de brug zelfs de hoog ste score op dit onderdeel. Toch was het teamresultaat minder dan dat van de andere ploegen. Tijdens de tweede helft van de Wadcl iflXVeen WADDINXVEEN - Het tweede dames team van Van Uden-De Gouwe, dat uitkomt in de eerste klasse, heeft afgelopen zaterdag haar kampioenswedstrijd ge speeld tegen OZ&PC 1 uit Olden- zaal. De dames lieten er in de eer ste periode geen gras over groeien en brachten de stand op een riante 7-0 voorsprong, waar bij de 7-0 door Suzan Kaynar werd gescoord uit een viermeter. In de tweede periode leken de dames het welletjes te vinden en werd de score slechts uitge bouwd naar 9-0. Even gas geven in de derde periode bracht de stand op 16-0. In de vierde perio de werd bij een stand van 20-0 af scheid genomen van twee cori- feeën. Wendy de Frankrijker en Natascha Baatje gaan het wat rus tiger aan doen. Dat had ook me teen consequenties voor de stand: OZ&PC scoorde 20-1, doch Su zan Kaynar, topscoorster in de eerste klasse, wist uiteindelijk de marge weer op 20 doelpunten te brengen. Eindstand 21-1. Kan het eerste herenteam van de Z&PC Van Uden-De Gouwe het succesvolle seizoen ongeslagen afsluiten? Dat was nog de enige vraag die voor de laatste compe- een 3-0 achterstand aan. Daarna scoorden Alex Hertog en Stuurman. In de zondagcompetitie won Groeneweg in een slechte wed strijd met 0-1 van SVS. Het enige doelpunt scoorde Menno van Dam na vijf minuten met een tweede kwart de wedstrijd bij rust, 48-18, in feite al was beslist. Gevolg van de dertig punten voorsprong was dat de spanning verdween en de tweede helft als kijkspel beduidend minder boei de dan de eerste helft. Bovendien werd Flyers gecon fronteerd met drie spelers met vijf fouten op de bank, zodat coach Fred van Noort niet meer kon wisselen. Binnenland kreeg daar door in aanvallend opzicht iets meer ruimte. Het derde kwart was met 17-14 dan ook voor de titiewedstrijd gesteld kon wor den. Het antwoord kwam nog niet in de eerste periode, waar al leen Wouter Steller wist te scoren. Dat kwam in de tweede periode, Be Fair er niet meer aan te pas. waarin Bas Pronk, Remko Over dam, Wouter Steller en Mark Mommers hun ploeg op een 5-2 voorsprong wisten te zetten. In de derde periode wist tegenstan der het Dolfijn uit Amsterdam zelfs geen tegendoelpunten te scoren en en Sjoerd Verwey hun ploeg naar een laatste periode zou geen grote wijzigingen meer brengen. Peter Bergenhenegouwen en Mark Hensen zorgden voor een 9-4 voorsprong. Routenier Marc Fa ber mocht zijn laatste doelpunt scoren, voordat hij zijn zwem broek aan de wilgen hangt. Na 25 jaar op het hoogste niveau te heb- WADDINXVEEN - In Schoonho ven werd afgelopen zaterdag een tumcompetitiewedstrijd in poule 7 gehouden. Het TOOS turn team moest het opnemen tegen de verenigingen DOS uit Schoonhoven en G.V.Boskoop uit Boskoop. Namens het TOOS turn team deden Inge van den Meiracker, Jalisa Hendriks, Ma- rit Kleiweg, Charlotte van Dijk en Michelle Jacques mee. De turnsters van TOOS draaiden een goede wedstrijd. Tegen voornamelijk jongere tegenstan ders, die ook makkelijkere oefe ningen moeten turnen, is het al tijd moeilijk om goed te scoren. En na de twee eerste toestellen, balk en brug, stonden de meiden dan ook al op een behoorlijke achterstand. Dit ondanks goede oefeningen. Inge scoorde met en Gouda thuis nog hid Assoulymani, Den Houdijker, (foto: Liesbeth van der Vis) Frans Schwiebbe, Schenk, Elabeidi (Hishe Berhane), Luuk Schwiebbe (Merahwi Jacob), Steenwinkel (Oosterom), Kleijn, Hafid Assouly mani, Hack, Moordrecht: De Lan ge, Prive, Daniel Matitahatiwen der voor Jordi Matitahatiwen (Lekatompessy), Vink, Sander kwam Moordrecht in de 62ste minuut op 1-2. Uit een fraaie voorzet van Daniel Matitahat- wein nam ZEVENHUIZEN - Passer/loper Rik Wiggers en spelverdeler Joost Joosten verruilen de vol leybalclub Ortec/Nesselande voor Martinus in Amstelveen. Nesselande, dat tegenwoordig in Rotterdam zijn domicilie heeft, werd landskampioen door Dynamo Apeldoorn in de finale van de play offs met 3-0 te ver slaan. Wiggers heeft vanaf de jeugd bij de Zevenhuizense vol leybalclub gespeeld. e» ,i dL tweede gele kaart verzuimde te geven en vaker niet erg gelukkig was met zijn beslissingen. Op 7 mei besluit Be Fair de competitie bij het gedegradeerde Schiebroek Moerkapelle is na de 3-2 neder laag tegen Schoonhoven even eens gedegradeerd. De blauw- zal op donderdag 19 mei voor de witten hebben slechts een jaar in derde maal een simultaan hou- de derde klasse gespeeld. In de den. Als simultaangevers zijn dit rust keek Moerkapelle al tegen jaar niet de minsten aangetrok ken. De nummer 3 en 6 van Ne- Gido derland, als het gaat om de da mes top, IM Tea Lanchava en WIM Bianca Muhren zullen op 19 mei in het Anne Frankcen- trum vanaf 20.00 uur, de zaal gaat open om 19.00 uur, partij geven aan maximaal 60 tegen- kopbal. Het zou het enige hoog- standers. Tea wist hier in de tepunt blijven. Groeneweg heeft voorgaande jaren een respecta- nog een punt nodig om veilig te bele score te behalen, voor Bian- zijn. In de vijfde klasse won Waddinxveen met 4-7 van Schie broek. De ruststand was 2-3 door bezoekers. Verder liet Flyers het echter niet komen en de winst in het vierde kwart was weer voor de Waddinxveners. Vier spelers van Flyers kwamen in de dubbele cijfers, waarbij Wolter Zwiinne- HCW Heren 1 wint wedstrijd werd er goed geturnd. Dit resulteerde in overwinnin gen op de onderdelen lange mat Haag zal vanmiddag (woens- en de sprong. Als team eindigde dag) een voetbalclinic verzorgen TOOS achter DOS op de tweede bij voetbalvereniging Waddinx- plaats. Individueel eindigde Ma- veen. Na het succes van vorig rit met 35.20 punten ook op de jaar, heeft ADO besloten terug te tweede plaats. Inge werd derde, keren naar sportpark De Sniep. Door dit resultaat staat TOOS nu Aan deze clinic doen alle jeugd- tweede in de rangschikking, spelers van Waddinxveen mee, maar nog niet alle verenigingen in de leeftijdsgroep van 7 tot en hebben hun derde poule wed- met 14 jaar. Het programma be strijd gehad. Het is nog even af- gint om 16.00 uur en zal ruim wachten of de dames bij de beste twee uur duren. Er worden vele vier zullen eindigen en naar de finale mogen. 8.65 de op drie na hoogste score ben gespeeld, nam hij, genietend q p van het applaus van alle toe schouwers, afscheid van het eer ste herenteam. Met een overtui gende 10-4 overwinning gaan de heren hun zomerreces in en kan het team van trainer/coach Mar- pioenschap turnen voor heren, tin Pronk zich daarna gaan voor- De achtjarige Erik Koppenaal bereiden op de terugkomst in de van het TOOS Turn Team turnde eerste klasse. zich op sublieme wijze naar het goud en verdiende hiermee een startbewijs voor het NK turnen. In dit zeer succesvolle weekend kwamen in totaal zeven heren van het TOOS Turn Team in ac tie. Bas van Agten en Daan Ver mei) turnden in niveau Junior Souisay de bal ineens op zijn slof. Onhoudbaar voor Streng vloog de bal in doel van WSE: 1-2. Daarmee leek Moordrecht op weg naar een kostbare zege. In de 72ste minuut verkeek doel man Arjo de Lange zich echter op een hoge bal van Frans Sch wiebbe waarna Erik Kleijn voor de gelijkmaker en de ommekeer zorgde. Vier minuten later werd het door Hafid Assoulymani zelfs 3-2 voor WSE. Dat Arjo de Lange toch een uitstekende wed strijd keepte bewees de Moord rechtenaar in de slotfase bij doel pogingen van Hafid Assoulymani en Guido Hack. Op maandag 23 mei viert Moord recht het 85-jarig bestaan met een wedstrijd tegen Oud-Feyenoord. Aanvang 19 uur. 3-2 overwinning op Moordrecht vrijwel in veiligheid. De Moord- Opstellingen: WSE; Streng, Wha- Hafid rechtenaren moeten in de resterende twee wedstrijden tegen NSV'46 uit flink aan de bak. WADDINXVEEN - In him laatste wedstrijd hebben de heren van Flyers de mogelijkheid om gelijk te komen met koploper Oegst- geest met beide handen aangegre pen, 79-51. In een goed bezette en sfeervolle De Duikelaar, compleet met drie zeer charmante cheerle aders in de dop, werd zaterdag avond tegenstander Binnenland met een agressieve verdediging direct onder druk gezet. Ook in aanvallend opzicht klopte het pri ma aan Flyerskant, zodat via 23-9 in het eerste kwart en 25-9 in het WADDINXVEEN - De kansen van Be Fair op de derde periode- titel zijn vrijwel vervlogen na de 2-4 nederlaag tegen Spirit. Na 22 minuten zag het er nog goed uit voor de Waddinxveense voetbal lers. Zij leidden op dat moment met 2-0. Direct daarop werd het 1- 2 en nadat het in tweede helft 2- 2 en 2-3 was geworden kwam Door Bert Hertog WADDINXVEEN - Diep teleur gesteld verlieten de voetballers van Moordrecht het sportpark in de Oranjewijk. Door de 3-2 over winning speelde WSE zich in de vierde Idasse nagenoeg in veilig heid. Moordrecht moet in de ko mende twee wedstrijden tegen NSV'46 uit en Gouda thuis nog flink aan de bak. Er degra deren aan het einde van de competitie twee clubs. De degradatie- J plaatsen worden I momenteel ingeno- men door RVC'33 en T NSV'46 met negentien punten. Moordrecht heeft 23 punten en WSE 25. Twintig minuten voor tijd had Moordrecht tegen WSE nog met 2-1 de leiding. Een blunder van doelman Arjo de Lange leverde de Waddinxveners de gelijkma ker op waarna Hafid Assouly mani op aangeven van Guido Hack nog voor 3-2 zorgde. Een gelijkspel zou de verhoudingen in het veld beter hebben weerge ven. Trainer Marcel van Dijk, die ook in het volgende seizoen aan WSE blijft verbonden, toonde zich zeer tevreden met de over winning maar gaf meteen toe dat de geest over zijn ploeg pas laat vaardig werd. Moordrecht, dat de thuiswed strijd tegen WSE had verloren, kende in Waddinxveen een vlie- ca is het de eerste kennismaking met de schakers in Waddinx veen. Naast de schakers van doelpunten van Piet van Offeren WSV is het evenement ook toe- (2) en Stephan Kanters. Na de gankelijk voor schakers van de pauze scoorden Rene van der omliggende verenigingen. De Sluis, Arjan van Erk, Piet van Of- deelname is geheel gratis. feren en Stephan Kanters voor de Per vereniging kunnen een be- geelzwarten. perkt aantal deelnemers worden ingeschreven. Aanmelden kan via de WSV website www.wsv- schaken.nl of telefonisch bij Bart hold Jansen, tel 0182 - 610009 of Ton van Nieukerke, tel 0182 - 630594. WADDINXVEEN - Na een ver diende 0-2 overwinning op me de titelkandidaat Meeuwenplaat uit Hoogvliet heeft het G-team van Be Fair het kampioenschap in de najaarscompetitie voor G- elftallen binnen gehaald. In deze competitie werd er slechts één keer verloren, terwijl de overige wedstrijden allemaal werden gewonnen. De beslissen de wedstrijd tegen Meeuwen plaat zat vol spanning, zenu wen, strijd en goed voetbal. Doelpunten van Rene Streng en Wouter Neijenhuis, alle twee na goed voorbereidend werk van Kevin Vis, brachten een verdien de overwinning. schrijfgeld bedraagt 8,- euro per individuele deelnemer en 10,- eu ro extra voor een ingeschreven team. Er kunnen maximaal 125 hengelaars deelnemen. Inschrijven kan uiterlijk tot 22 mei per telefoon (0182-617119) of WADDINXVEEN - De jongens per e-mail (rreichard@zonnet.nl) van Be Fair Dl hebben door onder opgaaf van de naam van winst op v.v. Lekkerkerk het het team en van de teamleden of kampioenschap binnen. Natuur de naam van de individuele deel- lijk werd er een feestje gevierd, nemer. Het inschrijfgeld direct na in schrijving overmaken op giro 49612 t.n.v. M. Reichard. gende start. Al in de eerste mi nuut werd de bal na een vrije trap van Jason Souisay ingetikt door aanvoerder Bouke Vink: 0- 1. Moordrecht, met Simoes Leka tompessy als coach op de bank in plaats van de verhinderde trainer Piet de Jong (in het ziekenhuis opgenomen voor een nieuwe heup, red.), toonde veel aanvals- drang. Een schot van Paul Overeijnder werd goed i gestopt door doelman Rogier Streng, uit een J voorzet van Michael Matitahatiwen kopte r Jonathan Slobbe naast het Waddinxveense doel. De aanhang van WSE veerde in de elfde minuut op toen doelman De Lange de bal na een vrije trap van Kevin Steenwinkel uit de bovenhoek WSE speelde zich door een tikte. Een goede actie van Assoulymani leverde na negen tien minuten de gelijkmaker op. In de versnelling ging hij vrije zet van Vink uitstekend in, maar verdediger Daniel Matitahati- de redding van Rogier Streng wen voorbij en gaf met een pri- mocht er ook zijn. ma geplaatst schot doelman Arjo De hardwerkende Slobbe was de Lange het nakijken: 1-1. Bijna ook eindpunt van een goed lo- was de thuisclub daarna op 2-1 pende aanval van Moordrecht gekomen maar na een vrije trap, zeven minuten na de pauze. De veelal genomen door de kleine bal verdween daarbij over doel Kevin Steenwinkel, kopte Guido van WSE, dat vervolgens twee- Hack via de doelman over. Dat het een wedstrijd met wis selende kansen was bewees vlak voor de rust Jonathan Slobbe. Hij kopte na een voor- WADDINXVEEN - Gezien de van Heren 1 vorige week tegen Hisalis, leek dit het beslissende weekend te worden. Bij winst op Evergreen zou Wad dinxveen weer volop meedoen in de strijd op het kampioen schap, waar een nederlaag de finitief een streep zou trekken door de titelaspiraties. Nadat zo- terdag 30 april. Dan vindt de Ko- wel Heren 2 als Dames 1 het goe- ninginnerit plaats van de auto club 'De Gouwe Rijders'. In schrijven kan vanaf 06.00 uur in hier een vervolg aan te geven. HCR 'De Unie'. Op donderdag 5 mei, Bevrij- HCW begon goed aan de wed- dingsdag/Hemelvaartsdag, strijd en binnen tien minuten staat de Vuurloop door de Gou- was de voorsprong een feit. Sid- we Streek vanuit Wageningen op ney Hagens scoorde uit de straf- het programma. Op maandag 9 corner met een verwoestende en dinsdag 10 mei zijn voetbal sleeppush, onhoudbaar voor de wedstrijden gepland om het keeper van Evergreen. Tegen de Kampioenschap van Waddinx- verwachting in kwam de voor- veen. Na afloop zal oud-bur- sprong het spel van Waddinx- gemneester Jonkman de naar veen niet ten goede, want binnen hem genoemde wisselbokaal uit- vijf minuten trok Evergreen reiken aan Be Fair, Waddinxveen of WSE. R - WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 29 WOENSDAG 27 APRIL 2005 I' op balk. En Marit had met 9.45 ADO Den Haag geeft voetbal clinic bij

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 29