Wij staan altijd voor u klaar: ook op zaterdag! Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Boskoop Boskoop Boskoop r makelaardij funda Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! k NVM uï I J 1 t I 1 Ssfa i- Voor een glasheldere visie. deServiceDesk is een initiatief van de Van Hogendorpplein 4 Gouda I OH y powered by nvm Julianaplein 27 Vraagprijs 219.000,- k.k. 1 1 lil 1 1 J Ottoerf 21 Vraagprijs 233.000,- k.k. W iiBinr i i 4 E-mail: ■_van ’t hof met Toilet Noordeinde 185 Vraagprijs 175.000,- k.k. Algemeen: Aan het levendige Noordeinde en met een prachtig uitzicht over de polder gelegen hoekdijkwoning van het type drie onder één kap. De woning is gebouwd in ca. 1930, op 230 m2 eigen grond en is netjes onderhouden. De diepe tuin (O) beschikt over twee bergingen waarvan er één bij de woning staat en de tweede achter in de tuin. Door de diepte van de tuin, is er altijd zon in de tuin. Bijzonderheden: Deze woning is ideaal voor het jonge gezin en biedt in totaal 5 slaapkamers. Oplevering in overleg. Algemeen: Karakteristieke goed onderhouden en grotendeels ver bouwde 2/1 kap woning met veel originele details. Verder is er de beschikking over een stenen aanbouw (keuken), aangebouwde onderheide stenen/houten berging en fraaie achtertuin met sier bestrating en aan het water gelegen hardhouten terrasvlonder. Bwjr. ca. 1938, op 180 m2 eigen grond en inhoud van ca. 310 m3. met Toilet- J.H. van Straaten van Nesplantsoen 3 Vraagprijs 199.000,- k.k. Algemeen: Leuke eengezinswoning met vrijstaande stenen ber ging, verzorgde voor- en achtertuin op het Westen. Bwjr. ca. 1961, eigen grond ca. 125 m2, woonopp. ca. 105 m2, inhoud ca. 300 m3. Bijzonderheden: De woning beschikt over een eigen parkeer plaats op het terrein van het complex. Dit appartement is netjes onderhouden en als het ware zo te betrekken. De bijdrage aan de VvE bedraagt ca. 124,- per maand. Oplevering in over leg. De eerste 3 maanden dient de woning aangeboden te worden aan ingezetenen van de Gemeente Waddinxveen. Pippeling 7 Vraagprijs 359.000,- k.k Algemeen: In de jonge wijk Waterrijk gelegen, bijzonder vorm gegeven en aan het water gelegen twee onder één kap woning. De woning welke is gebouwd in 1997, op 360 m2 eigen grond en met een inhoud van circa 530 m3, is v.v. een voortuin met par keerplaats voor 1 auto en een keurig aangelegde achtertuin, aan het water gelegen en met een aangebouwde stenen berging. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182-61 80 55 Telefax 0182-61 84 38 Zijde 25, 2771 EJ Boskoop Telefoon 0172-23 24 94 Telefax 0172-23 26 48 waddinxveen@hof-makelaardij .nl boskoop@hof-makelaardij nl Internet: www.hof-makelaardij.nl 1 1 Bijzonderheden: De woning is volledig v.v. hardhouten kozijnen en dubbel glas met uitzondering van de voordeur. Oplevering in overleg. V Bijzonderheden: Deze bijzonder vormgegeven woning is volledig geïsoleerd. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: De woning is v.v. dakisolatie en grotendeels van dubbele beglazing (m.u.v. de bijkeuken). Rolluiken in de achter- slaapkamers op de le verd. Zonnescherm aan de achterzijde in de woonkamer. Gedeelte begane grondvloer alsmede le verdie pingsvloer uitgevoerd in beton. Fraai wonen direct bij Gouwebos, winkelcentrum en scholen. Oplevering is in overleg. Bijzonderheden: Het appartement is nagenoeg geheel voorzien van spachtelputz wanden, laminaat, c.v. installatie (2002) en nieuwe deuren. Oplevering in overleg. 5 i I g i 1 i naar de inpandige garage, welke is ver warmd, trapkast en toiletruimte met clo set en fonteintje; Open luxe keuken aan de voorzijde in een L-vormige opstel ling, v.v. een granie ten aanrechtblad en inbouwapparatuur: vaatwasser, koel-/vriescombinatie, inductiekookplaat, RVS schouw en magnetron; De royale, tuingerichte woonkamer is verdiept gelegen en heeft een tweetal schuifpuien naar de tuin; De gehele begane grond is v.v. een parketvloer, le Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde? Betegelde badkamer met douche- hoek, vaste wastafel, 2e toilet en aansluiting voor wasmachine/droger; C.V.ruimte met opstelling c.v.ketel en mecha nische ventilatie unit; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; Ouderslaapkamer met trapkast en eigen badkamer, welke is v.v. betegeling, ligbad, douche, wastafel, bidet, vloerverwarming en deur naar het dakterras. 2e Verdieping: Grote open zolderkamer. Algemeen: In ruim opgezet gedeelte van de kindvriendelijke wijk Zuidplas gelegen, netjes onderhouden, eengezinswoning. Deze eengezinswoning welke is gebouwd in 1986 is direct gele gen tegenover een speelplaatsje voor de allerkleinsten en nabij scholen, winkelcentrum en openbaar vervoer. De diepe tuin, ca. 12 meter, is netjes bestraat, gelegen op het noord-oosten en voorzien van een vrijstaande stenen berging en een achterom. De woning heeft een inhoud van circa 325 m3 en een perceelsoppervlak- te van 140 m2. Indeling: Entree/hal meterkast; ruimte v.v. closet; Doorzonwoonkamer met vaste kast en parketvloer; Gesloten keuken met rechte keukenopstelling v.v. inb.app.: koel-/vriescombi- natie, oven, gaskookplaat, afzuiger, vaatwasser en close-in boiler, le Verd.: Overloop met separate toiletruimte v.v. closet; ■1 Slaapkamer aan de v.z. met wastafel en vaste kast; 1 Kleine slaapkamer aan de v.z.; Wasruimte met aansl. wasapp.; Badkamer v.v. ligbad, wastafel en douchecabine; 1 Grote slaap kamer aan de a.z. met vaste kast. 2e Verd.: Overloop met berg ruimte; C.v ruimte/berging met ged. dakkapel en c.v. ketel (2001); 1 Grote slaapkamer met dakkapel aan de achterzijde. Indeling: Entree/hal met vaste kast en meterkast; Toilet met hang closet; Woonkamer (ca. 30 m2) welke is gesitu eerd over de breedte van het apparte ment aan de voor zijde; De woonka- V mer is vergroot door middel van het bijtrekken van de slaapkamer aan de voorzijde; Het appartement is geheel v.v. een laminaatvloer; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met deur naar de volledig betegelde badka mer v.v. wastafel en douchecabine; Gesloten keuken (2002) welke luxe is uitgevoerd en v.v. een hardstenen vloer en 2 keu- kenopstellingen met inbouwapparatuur: gaskookplaat, oven, RVS schouw, koelkast, vriezer en magnetron, tevens is er een deur naar het op het westen gelegen balkon; 1 Slaapkamer aan de achterzijde. Juliana van Stolberglaan 96 Vraagprijs 152.500,- k.k. Algemeen: Op de eerste verdieping van appartementencomplex gelegen prachtig verbouwd 3-kamer appartement (v/h 4). Het appartement van ca. 80 m2 is centraal gelegen ten opzichte van winkels, openbaar vervoer en de wekelijkse markt. Bij het appartement behoren 2 bergingen welke zich bevinden op de begane grond en welke evenals het trappenhuis bereikbaar zijn middels een afgesloten entree. Indeling: Entree/hal 4 Prinses Beatrixlaan 60 Vraagprijs 239.000,- k.k. Algemeen: Aan één van Waddinxveens mooiste lanen, in de zeer centraal gelegen wijk Oranjewijk gelegen ruime hoekeen- gezinswoning. Deze woning is gunstig gelegen t.o.v. openbaar vervoer, NS-station, winkels en scholen. De woning is zowel aan de achter- als aan de voorzijde vrij gelegen en geeft uitzicht over een singel. Bwjr. ca. 1963 en de woning heeft een inhoud van ca. 350 m3. De achtertuin (W) is netjes verzorgd en v.v. een vrij staande stenen ber ging en een achter om. Kantoren in V Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, F Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Indeling: Begane grond: Entree aan de achterzijde met hal f v.v. half betegelde i toiletruimte met clo- 5 set; De woonkamer is aan de voorzijde j gelegen en beschikt I over een laminaat- vloer, open haard, kelder/ trapkast en een extra zijraam voor nog meer lichtinval; De open keuken is aan de achterzijde gesitueerd en heeft een rechte keukenopstelling welke is v.v. inb.app.: Vaatwasser, magnetron, gas kookplaat, afzuiger en koel/vriescombinatie en wasmachine en dro- geraansluiting. le Verdieping: Overloop: 1 Slaapkamer met dakka pel, vaste kast en een laminaatvloer; Volledig betegelde badkamer v.v. ligbad en wastafel; 1 Slaapkamer met dakkapel en vaste kast aan de voorzijde. 2e Verdieping: Middels rechte steektrap bereikbare zol der met Velux dakvenster en c.v.-ruimte met c.v. ketel (1990). Indeling: Entree/hal meterkast; met fonteintje; Tuingerichte woon kamer met trapkast en laminaatvloer welke doorloopt naar de hal en de semi open keuken; De keuken, in L-vorm opgesteld, is v.v. inb.app.: keramische kookplaat, hete luchtoven, koel-/vries- combinatie en afzuiger. le Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; 1 Grote slaapkamer met balkon aan de achterzijde; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; Luxe badkamer v.v. ligbad, hang closet en wastafel. 2e Verd.: Voorzolder met aansl. wasapp. en c.v. ketel (1997); 1 Slaapkamer aan de voorzijde met dakkapel; 1 Slaapkamer met Velux dakvenster aan de achterzijde. Bijz.: Deze goed onderh. woning is grotendeels v.v. hardhouten kozijnen met dub. beglazing. Verder is er dakisolatie en de vloer van de woonk. is geïsoleerd. De aangeb. berging is geïsoleerd en v.v. elektra, wasm. en drogeraansl. OpL: in overleg, indicatie dec. 2005. Bijzonderheden: Deze nette woning is een bijzondere leuke starters woning of interessant voor diegene die van tuinieren houdt. Oplevering in overleg. Indeling: Entree/hal met plavuizen vloer, trapopgang, trapkast met m.k. en stuc wanden; L-vormige woonk. met origine le houten vloerde len, spachtelputz wanden en open slaande deuren; Ge sloten keuken met rechte keukenopstelling v.v. gaskookplaat, afzuigkap en vaatwasma- chine, plavuizenvloer en toegang tot de achtertuin; Toilet met fon teintje en verwarming, le Verd.: Overloop met stuc wanden; 1 Slaapkamer a.d. voorzijde met 3 vaste kasten en dakkapel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; Badk. v.v. ligbad, douchecabine, han gend toilet, designradiator, vaste wastafel en elektrische vloerver warming. 2e Verd.: Kleine overloop met cv kast v.v. cv-combi opstel ling (bwjr. circa 2000); Tienerslaapk. met dakkapel a.d. achterzijde. Van ’t Hof Groep die hiermee haar diverse activiteiten Centraal telefoonnr. 0182 - 59 92 55 als hypotheken, verzekeringen en financiële Internet www.deservicedesk.nl planning in één organisatie heeft geïntegreerd. Onze E-mail info@deservicedesk.nl glasheldere filosofie staat beschreven in onze brochure. deServiceDesk heeft advieskantoren in die u natuurlijk gratis kunt aanvragen. Maar natuurlijk IKHHRR AIPhen 3/(1 Riln- Bodegraven, Boskoop, kunt u ook een vrijblijvend een afspraak maken met Gouda Goverwelle,Waddinxveen en een van onze medewerkers voor een informatief Zoetermeer. gesprek en een persoonlijk advies. C/S S G TV IC G D G S k Indeling: Gang met trapkast en toilet met fonteintje; Doorzonwoonkamer met luxe open keuken v.v. een hoekopgestel- de keukeninstallatie met Zanussi inb.app.: gaskookplaat, vlak- scherm, elektrische oven met grill, koel kast en RVS spoel bak; Aangebouwde bijkeuken (bwjr. 1995). le Verd.; Overloop; 1 Voor- slaapkamer met in- bouwkast; Bad kamer met douche met thermostaat- kraan en vaste wastafel; 2 Achterslaapkamers, waarvan 1 met inbouwkast en 1 met laminaatvloer en met deur naar balkon. 2e Verd.: Overloop met zolderberging, opstelling c.v.-combiketel (Remeha, bwjr. 2003), aansl. wasmachine/droger, vaste wastafel en Velux tuimelraam aan de achterzijde; 1 Zolderslaapkamer met berging en Velux tuimelramen aan de voor- en achterzijde. Indeling: Entree/hal met c.v. ruimte/berging met c.v. ketel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; Toilet met fonteintje; Woonkamer met veel lichtinval; Vanuit de woon kamer is het zonnige balkon bereikbaar; De open keuken is in L-vorm opgesteld en v.v. inb.app.: combi magnetron, koelkast, gaskookplaat en afzuigkap; Grote badkamer v.v. wastafel, douchehoek, aansl. wasapp. en 2 toegangsdeuren; 1 Slaapkamer aan de achterzijde. Prins Bernhardlaan 150 Vraagprijs 249.OOO,- k.k. Algemeen: Op de 2e verdieping van een in het centrum gesitu eerd appartementencomplex gelegen 3-kamer hoekapparte- ment met balkon op het westen. Het appartement heeft een woonoppervlakte van ca. 90 m2. Het appartementencomplex is centraal in Waddinxveen gelegen op de locatie ‘Souburgh’ met hierin aanleunwoningen en een verpleegtehuis. Het complex heeft een centrale afgesloten hal met liftinstallatie naar alle etages. Tevens is het complex afgestemd op bewoners van 55+. Op de begane grond is een kelder- box gesitueerd. BgW’

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 32