Grote actieweek bij C1000 Kindermarkt groot succes 1 w Brief van een lezer Schade aan auto of caravan? Ingezonden brieven Veertig jaar Randstad kampeersport Wist u dat ...Gouwe Meubel ALWEER 25 JAAR... het vertrouwde adres voor alles op het gebied van piano's en vleugels ...EN DAT VIEREN WIJ!!! 4fr f Levend Tafelvoetbal bij De Boog Klaverjasavond Zuidhonk Alzheimer Café Aangepaste programmering RTW FM www.GOUWEMEUBEL.nl Bevrijdings feest De Paddestoel JZB Koloniale meubelen 1.400 m2 teak en koloniale meubelen, de grootste in de regio 2005 1980 J- Vleugels vanaf en. veense regio. HOOGENBOEZEM Ver van het gewoel der groote steden Waar de Grebbestrijd werd uitge streden Rusten tusschen 't stille groen Zij die door hun plicht te doen, Nimmer meer teruggekomen zijn Koop eens een handjevol bloemen, En leg ze neer op zoo'n graf. Want daar rust een held Die op het Grebbeveld, Zijn leven voor ‘t Vaderland gaf. Zij die in vrede hier slapen Hebben hun offer gebracht. Zachtjes zingt de wind Voor veler moeders kind: Sluimer...sluimer...zacht! 't Hoogste wat een menschenkind kan geven M.E Oort Waddinxveen Is het offer van zijn eigen leven. Eerbied en ook dankbaarheid Rust als plicht te allen tijd Nu op eiken man van Neerlands stam. Moeders, uw jongen ging heen. Maar draagt Uw leed niet alleen. Kind'ren, verdrietig en nog klein, Laat ons één familie zijn... Koop eens een handjevol bloemen, En leg ze neer op zoo'n graf. Want daar rust een held Die op het Grebbeveld, Zijn leven voor 't Vaderland gaf. Zij die in vrede hier slapen Hebben hun offer gebracht. Zachtjes zingt de wind Voor veler moeders kind: Sluimer...sluimer...zacht! Jim Koster en Wim van Mourik van de C1000 vieren volgende week hun 12,5 jarig ondernemerschap. Speciaal voor het tweetal heeft het personeel een heuse feestweek georganiseerd. zijn of haar steentje heeft bijge dragen. We hebben het echt met z'n allen gedaan." Wie meer wil weten over de acti viteiten surft naar: www.rand- Dan gaan we met alle mede werkers gezellig dineren." van de C1000 een uitstekende band. Het gaat in elk geval een fantastische week worden." een hoge inruil geeft bij de aanschaf van een nieuw bankstel? Prijzenoorlog Hoe is het personeel tot de be slissing gekomen om een actie week te organiseren? Petra: „Eerst wilden we Jim en Wim een reisje naar de Canarische Ei landen aanbieden. Dat is privé wel leuk, maar daar hebben ze zakelijks niets aan. Door de prij zenoorlog is er al helemaal geen ruimte meer voor ondernemers om iets leuks te doen. De kraan wordt steeds meer dichtge draaid, loonsverhoging voor het personeel zit er zelfs niet meer in. Daarom besloten we een cadeau te geven waar ze ook zakelijk iets aan hebben. Bovendien wil len we dit jubileum eigenlijk als één grote familie vieren en onze klanten erbij betrekken. Want Piano's vanaf 350,- 1950,- later op de ochtend haar muzi kale kwaliteiten ten toon stellen. Burgemeester Roijers opende om 10.00 uur officieel de Kinder markt. Naast de verkoop waren er nog zat andere activiteiten. Zo was er een spectaculair spring kussen, kon er pony worden ge reden en waren er prijzen bij het Rad van Avontuur te winnen. o WADDINXVEEN - Bij de C1000 zijn alle werknemers één hechte familie. De sfeer op de werk vloer is uitstekend en het perso neel gaat zelfs regelmatig met z'n allen een dagje uit. Het mag dan ook duidelijk zijn dat het 12,5 jarig ondernemerschap van de twee eigenaren Jim Koster en Wim van Mourik niet onopge merkt voorbij kan gaan. „Met het hele personeel hebben we een feestweek georgani seerd, terwijl de directeuren van niets weten," aldus Sylvia Huis man van de C1000, „in die week hebben we scherpe klantenac ties, we willen namelijk ieder een in de feestvreugde betrek ken. Het Grebbelied Het werd gecomponeerd direct na de capitulatie van Nederland op 14 mei 1940 en de conféren cier Willy Derby was de zanger van het lied. Het Grebbelied werd tweede helft mei en juni 1940 dagelijks ettelijke malen op de radio ten gehore gebracht, als ode aan alle gevallenen. Het was de bezetter een doom in het oog, waarop deze in juli dan ook verbood het lied WADDINXVEEN - Zestig jaar bevrijding, zoiets moet natuur lijk gevierd worden. Wijk en speeltuinvereniging 'De Padde stoel' houdt daarom op 5 mei een groot bevrijdingsfeest. Dit feest zal in en rondom het wijkgebouw plaatsvinden, en op de omliggende straten. Hiervoor worden de straten rond het wijk gebouw vanaf woensdagavond tot donderdagavond 23.00 uur afgesloten. Wat er allemaal precies te doen is, is omschreven op de internet site, www.wsv-depaddestoel.nl. Het feest begint om 13.00 uur en duurt tot 22.00 uur. hebben ontzettend goed hun best gedaan. Maar het was zoals gezegd niet om het geheim te houden. Vooral Jim zit altijd overal met zijn neus bovenop. We merkten ook dat hij een WADDINXVEEN - In 1965 be gint kamperen in populariteit terrein te winnen in Nederland en gaat Randstad Kampeersport van start. Aanvankelijk alleen met de pro ductie van tenten in alle soorten en maten. Inmiddels is het be drijf uitgegroeid tot één van de nog langer uit te zenden. grootste kampeer en Outdoor Het is nu al tientallen jaren niet speciaalzaken van de Waddinx- meer ten gehore gebracht of ge publiceerd. Daarom bij deze, in verband met dodenherden kingsdag, nog eenmaal de tekst van het Grebbelied. Het zal de ouderen onder ons de herinne ring uit die tijd weer doen bo venkomen. Op vrijdag 6 mei, de dag na He- bergschoen reparaties, melvaart, en zaterdag 7 mei, viert Randstad Kampeersport zijn 40 jarig jubileum met mede- stadkampeersport.nl. werking van diverse fabrikanten en leveranciers, diverse merken sturen een vertegenwoordiger om alles over him product te vertellen. Ook een meesterschoenmaker is zaterdag aanwezig voor tips en het aannemen van wandel- en Familie Jim Koster en Wim van Mourik werkten al een tijdje in de ook met hen heeft het personeel C1000, alvorens ze 12,5 jaar ge leden het bedrijf overnamen. „Het zijn zeer fijne bazen," al- KZS Leveranciers Petra: „Ons uitgangspunt is om met minimale middelen een maximale omzet te draaien. Dat is ons cadeau voor Jim en Wim. Zonder budget hebben we deze week moeten organiseren. Ge lukkig kregen we hulp van de plaatselijke leveranciers. Toen zij van ons idee hoorden, waren ze meteen enthousiast en hiel- die zij wilden verkopen. Ieder deelnemend kind aan de markt stond een deel van zijn of haar opbrengst af voor het goede doel. De opbrengst van de Kin dermarkt gaat al jaren hoofdza kelijk naar SOS Kinderdorpen. Door de Lionsclub worden een tiental kinderen en dorpen on dersteund. dus Petra, „je kunt echt merken dat ze hetzelfde zijn begonnen als wij." „Ja, het zijn zeker fijne bazen, anders zou ik hier echt niet zo lang blijven werken," vult Syl via aan, „mijn vorige bazen was ik vaak na twee jaar alweer zat, maar deze niet. We zijn hier bij de C1000 gewoon een zeer hech te groep, een heuse familie. Sommigen zijn ook nog eens let terlijk familie van elkaar. Zo is Petra de tweelingzus van Jim. We doen veel met elkaar. Zo zijn we al eens wezen volleyballen, hebben we samen sinterklaas avond gevierd en zijn we een dagje naar de Efteling geweest. Voor mij is de C1000 echt een tweede huis. En volgens mij geldt dat voor iedereen hier. Niet voor niets blijven de mees te werknemers hier behoorlijk lang werken." WADDINXVEEN - De 26e Kin dermarkt, die zoals gebruikelijk op Koninginnedag werd gehou den door de Lionsclub Waddinx- veen-Boskoop, is ook dit jaar weer een groot succes geworden. Het was bijzonder druk op het Raadhuisplein bij het Gemeente huis, waar kinderen tussen de 7 en 15 jaar de spulletjes uitstalden De zorgorganisatie SOS Kinder dorpen zorgt voor de juiste uit voering van de hulp. Op de markt was het zaterdag goed toeven. Om 9.30 uur werd er begonnen met de aubade. Kinderen en bezoekers luidden de Koninginnedag muzikaal in, ondersteund door Concordia. De muziekvereniging zou ook WADDINXVEEN - In verband met dodenherdenking en de 5 mei viering is de programme ring van RTW FM aangepast. Op 4 mei 'Nederlands op zijn best' van 16.00 tot 19.00 uur te belui steren, met vanaf 18.30 uur aan gepaste muziek. Van 19.00 tot 22.00 uur doet de zender live-verslag van de do denherdenking bij het monu ment der gevallenen op het Sta tionsplein met aansluitend aangepaste onderwerpen. Vanaf 22.00 uur houdt RTW FM zich aan de reguliere programme ring. Op 5 mei is er vanaf 12.00 uur verslag van het ontsteken en het overbrengen van het bevrij dingsvuur van Wageningen naar Waddinxveen. Omstreeks 13.30 uur doet de om roep verslag van het ontsteken van het bevrijdingsvuur in Wad dinxveen en aansluitend tot 18.00 uur een live-verslag van de toetertocht en het daarbij beho rende feest met diverse artiesten. RTW FM is te beluisteren op 105.8 FM in de ether en op de ka bel in Waddinxveen op 103.4 FM en in Reeuwijk-Dorp en Gouda- Bloemendaal op 98.3 FM. WADINXVEEN Alzheimer Ne derland houdt op maandag 23 mei, afdeling Midden-Holland, een Alzheimer Café in het Dien stencentrum Ravenhorst, Tree- bord 9. De bijeenkomst begint om 19.00 uur. Belangstellenden uit de regio zijn zeer welkom. De toegang is gratis. Het onderwerp is deze avond 'Wat kan de dagbehandeling voor u betekenen?'. Loes Tijssen, hoofd van de dagbehandeling van het verpleeghuis De Riet- hoek te Gouda, zal vertellen over de dagbehandeling. Allereerst hoe men in aanmer king komt en welke activiteiten de dagbehandeling biedt. Tevens zal verteld worden over de erva ringen met mensen, die op de dagbehandeling begeleid en be handeld worden. Aandacht krij gen ook de ervaringen van men sen zelf, die op de behandeling verblijven. De bijeenkomsten van het Alz heimer Café zijn bedoeld voor patiënten, hun partners en fami lieleden. Voorlichtingsmateriaal is aanwezig en wie wil kan met deskundigen praten over eigen ervaringen en problemen met deze ziekte. Ook kunnen vragen worden gesteld. Mevrouw Verkaaik presenteert boeken over dementie. De Stich ting Alzheimer Nederland biedt eveneens boeken en brochures aan. Meer informatie geeft de secreta resse van de afdeling: Mevrouw Herma Koopman, Stichting Zorgpartners Midden-Holland, tel 0182 - 302412. De Kindermarkt is ook dit jaar weer een groot succes geworden. Burgemeester Roijers verichtte de officiële opening. (foto: Liesbeth van der Vis) WADDINXVEEN - Levend Ta felvoetbal betekent vastgeketend zijn als poppetjes in een tafel- voetbalspel binnen een grote op blaasbare boarding. Is dit leuk? Ja, het is zelfs supercool! Op vrij dag 6 mei wordt door Stichting Jeugd- en Jongerenwerk Midden Holland van 13.00 tot 15.00 uur in Waddinxveen op het voetbal veld bij buurtcentrum De Boog levend tafelvoetbal gespeeld voor tieners van 10 tot en met 15 jaar. Vanaf 12.30 uur kunnen zij zich inschrijven voor het toernooi. De kosten bedragen 0,50 euro per persoon per inschrijving (graag gepast). Teams bestaan uit zes personen. Het is ook mo gelijk om van te voren in te schrijven bij jongerenwerkster Liesbeth Redeker: liesbethrede- ker@stjjmh.nl. Bij regen kan het spel helaas niet doorgaan. Autoschade Herstel Van Leeuwen WADDINXVEEN - Stichting Wijkwerk de Zuidplas houdt op vrijdag 6 Mei een koppelklaver- jasavond. Aanvang 20.00 uur in Het Zuid honk, Zuidplaslaan 552, tel 0182 - 611324. Markt Wanneer begint de actieweek? „De actieweek duurt van maan dag 9 mei tot en met zaterdag 14 mei," vertelt ClOOO-medewer- ker Petra Koster, „op zaterdag is er als afsluiting een markt voor de C1000. Ook daar kunnen de mensen allerlei goedkope arti kelen kopen, zoals groente, brood, koekjes en speelgoed. Sylvia: „Elke dag hebben we twee scherpe aanbiedingen in de C1000, waar mensen die min stens 12,50 euro uitgeven ge bruik van kunnen maken. En op woensdag is het kinderdag. Alle kinderen kunnen in de C1000 een gratis ijsje krijgen. Tevens lopen er clowns en een beer rond die koekjes en ballonnen uitdelen." Allemaal goedkope aanbiedin gen en dat achter de rug van de makkelijk eigenaren om geregeld. Hoe is het mogelijk dat zij daar niet achter zijn gekomen? Sylvia: „Ja, dat was bijzonder moeilijk, beetje achterdochtig werd. Het Maar Met behulp van heel veel mooie is dat hun vrouwen ook mensen is het toch gelukt. Alle in het complot zaten. Zij moes- medewerkers van de Cl000 ten telkens wachten totdat de mannen het huis uit waren, zo dat ze van alles konden regelen. Zoals de vergunningen voor de markt. We zijn blij dat iedereen pen graag mee. Ze hebben de ar- We hebben het Trefpunt voor tikelen een stuk goedkoper gele- de zaterdagavond afgehuurd, verd. Geweldig dat ze dat heb ben gedaan. Daarnaast hebben alle medewerkers naast hun ge bruikelijke werk, enorm veel uren gedraaid om dit te bewerk stelligen. Ook in de actieweek zelf gaat ie dereen, naast de vaste uren, vrij willig werken. Zoals gezegd, met minimale middelen een maximale omzet. En de week wordt afgesloten met een privé- feestje. - - s - 1 ■hi K b WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 17 DINSDAG 3 MEI 2005 PIANOHANDEL i I d Volledige afwikkeling met uw verzekeringsmaatschappij 24-uurs service 4 jaar Focwa Eurogarant garantie GRATIS vervangend vervoer Profile Repair Caravanwandherstel Coenecoop 250, 2741 PL Waddinxveen, Tel: (0182) - 38 99 77, www.schadecenter.nl Waddinxveen: Wilhelminakade 48-52 Tel. 0182-615066 www.hoogenboezem.nl St. Victorplein 2 - 2741 JN Waddinxveen-zuid Tel. (0182) 61 16 97 VERKOOP - STEMMEN - REPARATIE - BLADMUZIEK www.mosenspetterpiano.nl Lid van de brancheorganisatie N.P.M.B. U kunt ons gemakkelijk vinden via routenet.nl Uw kopij en/of advertenties voor het Weekblad voor Waddinxveen kunt u inleveren in de daarvoor bestemde bus in de winkel van Cl 000 Passage 208, Waddinxveen. (Nieuw vanaf 299S,-) Ou’s lekker meubelen. Brugweg 2, Waddinxveen telefoon: 0182 - 617 705 i. tOFILE epair lia.T A8.00 uUV 1 17.OO'1U*J O

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 17