Huizenprijs Van bakfiets tot Baderie te hoog De Huizenbeurs I - ■BMn j Gouwe Koerier Weekblad voor Waddinxveen (0172) 210 747 jr^2 Zo min mogelijk bijkomende kosten? Spaar- hypoteken getest vrijblijvende afspraak met ons enthousiaste team! ED REUSKEN En tóch verkopen? Verkopen tegen gunstige tarieven? i KI -1 Bel voor een bij ROSEMARIE’S WONEN GORDIJNEN VAN O.A. makelaardij WestdijT Interi - I Uw specialist op het gebied van woninginrichting e-mail: info@makelaardijdehuizenbeurs.nl internet: www.makelaardijdehuizenbeurs.nl RUSSEL HARVEY VILLANOVA ROMO DE GRAAF PARTNER TAPIJT - HARDE VLOEREN ZONWERING - VOUWGORDIJNEN Galerij 2 2771 XJ Boskoop Tel. (0172) 21 22 71 Zijde 28, 2771 EN Boskoop, Tel. 0172 - 210747 HENEGOUWERWEG 37 WADDINXVEEN (0182) 612726 - (06) 502 181 31 r-|f|..u4L dig en vooral niet vies van ver nieuwing. Zo gooide Van Wijk in 1987 hoge ogen door als eer ste badkamers te gaan verko pen. In het pand aan de Katten- singel, waar nu muziekwinkel MHR gevestigd is, werd de toonzaal geopend door de toen malige burgemeester Chr. van Hofwegen. „We waren gek in Gouda. Voor een badkamer ging je in die tijd naar een loodgieter en die had een witte plaatstalen badkuip voor je met standaardafmetin gen. Maar in die tijd kwamen er ook Erwin van Wijk viert dit jaar het jubileum van het bedrijf dat zijn vader veertig jaar geleden op startte. Foto: Marianka Peters Heeft u onze verhuisbus al zien rijden? kleuren in de badkamer. Men sen kwamen dus bij ons om een echte badkamer te kopen. Zo waren we de hausse van de ja- ren negentig voor." De toonzaal aan de Kattensingel werd al snel te klein. Van Wijk verhuisde daarom naar de Kampenringweg, waar de Ba derie nog altijd gevestigd is. In de showroom hier zijn badka mers in alle soorten en maten te vinden. Om iedereen de kans te geven een kijkje te nemen in de showroom en speciaal ter gele genheid van het jubileum, houdt Baderie Van Wijk open huis op 26, 27 en 28 mei. De showroom blijft op deze dagen langer open. Op donderdag en vrijdag van 9.00 tot 21.00 uur en op zaterdag van 9.30 tot 17.00 uur. Om de open dagen extra aantrekkelijk te maken, zijn er ook nog eens aanbiedingen ver bonden aan dit bescheiden feestje. Wie kennis wil maken met Ba derie Van Wijk kan alvast kijken op www.baderie-gouda.nl. De Baderie is te vinden aan de Kampenringweg 11, telefoon nummer 535 688. ^SILCO Waddinxveen zien zal zijn. Belangrijkste oor zaken van de lage productie zijn de lange bouwtijd, het lo kale gemeentelijke beleid en de uitgebreide bezwaarprocedures voor burgers. Het CPB ver wacht niet dat de huizenprijzen zullen gaan dalen in de komen de jaren. Hooguit zal er dit jaar een kleine prijscorrectie plaats vinden. Belangrijkste oorzaken zijn de nog steeds lage nieuw bouw en de lage rentestand. Verder blijkt in de praktijk dat verkopers hun vraagprijzen niet snel zullen verlagen. Ze ne men de langere verkooptijd dan Hierdoor zijn huizen volgens voor lief. het Centraal Planbureau nu overgewaardeerd. Vooral in de jaren negentig stegen de prijzen hard. Dit was een gevolg van de gunstige economische situatie in die tijd. In de periode 2001- 2003 ging het economisch min der en volgde een lichte prijs correctie. In die periode kwam er een einde aan de grote prijs stijgingen. De geringe nieuwbouwproduc- tie en de lage rentestand heb ben er de afgelopen jaren ook voor gezorgd dat er geen prijs daling intrad. Jaarlijks groeit het woningaan bod met 1,5 procent. Dat is veel te weinig vergeleken met de vraag. Volgens het CPB valt het ook te betwijfelen of hierin de komende jaren verbetering te REGIO - De huizenprijzen in Nederland zijn tien procent te hoog. Toch wordt een prijsda ling niet verwacht. De lage ren testand en de geringe nieuw- bouwproductie voorkomen een prijsdaling. Daarnaast zullen ook verkopers niet snel geneigd zijn de vraagprijs voor hun huis te verlagen. Dit concludeert het Centraal Planbureau (CPB) in een studie naar de huidige hui zenprijzen. In de afgelopen tien jaar is de gemiddelde prijs van koopwo ningen verdrievoudigd in Ne derland. REGIO - De Solide Koers Spaar hypotheek (SKP) van Direktbank en DBV Verzekeringen, speciaal ontwikkeld voor klanten van De Hypotheker, komt uit onderzoek van de Consumentenbond, sa men met Argenta, naar voren als de meest voordelige spaarhypo theek van Nederland. Dit blijkt uit een groot vergelij kend onderzoek naar spaarhypo theken in Nederland, dat is ge publiceerd in de mei-uitgave van de Consumenten Geldgids. M| 1 Landelijke Makelaars vereniging GOUDA - Toen Martin van Wijk in 1965 met een bakfiets en 500 gulden op zak zijn loodgieter- bedrijf J.M. Van Wijk begon, kon hij niet weten waar zijn actie zou eindigen. Zijn zoon Erwin van Wijk weet dat nu maar al te goed. Sinds 2000 zwaait hij de scepter in zijn vaders bedrijf, dat nu bestaat uit een loodgie- terbedrijf Van Wijk, Baderie Van Wijk en het InstalCenter. Alles in en om het huis kan hier wor den geregeld. Dit jaar staat Van Wijk stil bij het veertigjarig jubileum van het fa miliebedrijf. Want een familie bedrijf is Van Wijk altijd ge weest. Martin van Wijk startte de onderneming samen met zijn vrouw Bets. Hun zonen Erwin en Martin zouden er later ook aan de slag gaan. De loodgieterwerkzaamheden uit de jaren zestig werden lang zaam uitgebreid met het plaat sen en repareren van gashaar den, centrale verwarmingen, HR ketels en tegenwoordig kan Van Wijk ook overweg met zon nepanelen. Dit jaar werden ook nog eens airconditionings aan het servicepakket toegevoegd en dan hebben we nog steeds niet alles genoemd wat Van Wijk kan. Loodgieterswerk- zaamheden, dakbedekking, cv, koeling, tegelwerk, badkamers en elektriciteit: alles kan wor den geregeld bij Baderie Van Wijk. Of zoals Erwin van Wijk het zegt: „Als er iets moet ge beuren in huis, moet je aan ons denken." De mannen van Van Wijk zijn nu eenmaal heel han- I Huis&Stiil www.sllco.nl BOSKOOP - Kersengaarde 13 BOSKOOP - Torenpad 118d Vraagprijs 337.500,- k.k. Vraagprijs 385.000,- k.k. Vraagpnis 209.000, k.k. Vraagprijs 212.500, k.k. .2 -- Bijzonderheden: indien u op zoek bent naar een goed onderhouden woning met een gunstige ligging is deze woning een bezoek meer dan waard. Oplevering in overleg. Aan de buitenrand van de wijk “Waterrijk” gelegen royale hoekwoning met een zonnige tuin op het zuiden. De woning bevindt zich in de directe nabijheid van het centrum van Boskoop. Indeling: voorentree, gang, meterkast, toilet met fonteintje en mechanische afzuiging. Ruime woonkamer met massief houten vloerdelen en schuifpui naar de achtertuin. Open woonkeuken met plavuizen vloer v.v. vloerverwarming en luxe moderne keuken opstelling v.v. diverse inbouwapparatuur t.w. afzuigschouw, 5-pits gasfornuis met heteluchtoven, vaatwasser, koel-/vriescombinatie en magnetron. 1e verd: ruime overloop, drie slaapkamers in verschillende formaten en moderne badkamer v.v. ligbad, douchecabine, wastafel en 2e toilet. Uitgebouwde zolder verdieping: ruime zolderslaapkamer met werkgedeelte, inloopkast en toegang tot het dakterras. Bergruimte met aansluiting van de wasmachine, droger en opstelling van de c.v. combiketel. Ruime geschakelde hoekwoning met aangebouwde stenen berging en parkeervoorziening op eigen terrein. De woning beschikt over een schitterend aangelegde achtertuin met optimale bezonning (ZW) en privacy. In de directe nabijheid van uitvalswegen, winkels, scholen e.d. Bijzonderheden: ideale goed onderhouden ééngezinswoning met een zeer centrale ligging. Oplevering in overleg. Mooi in het centrum van Boskoop in een kleinschalig apparte menten complex gelegen drie-kamer appartement met eigen parkeerplaats en berging op het besloten terrein. Indeling: centrale entree met bellen tableau en brievenbussen. Trappenhuis met lift. Entree, gang, hal met vaste kastruimte en m.k. Woonkamer met doorgang via keuken naar het eetgedeelte. Zeer luxe uitgevoerde keuken v.v. combimagnetron, keramische kookplaat, afzuigschouw, vaatwasser, koelkast en 4-laden vrieskast. De keuken beschikt over natuurstenen blad en een doorgang naar de eetkamer met schuifpui naar ruim balkon. Luxe badkamer v.v. ligbad, wastafel en douchecabine. Separaat zwevend toilet met fonteintje. Twee slaapkamers in verschillende formaten. Het gehele appartement beschikt over een massief houten parketvloer en is tevens grotendeels v.v. spuitwerkwanden. Bijzonderheden: het appartement beschikt over een eigen parkeerplaats op het achter gelegen terrein. De servicekosten bedragen ca. 125,- p/mnd. Het betreft een hoogwaardig afgewerkt appartement. Oplevering in overleg. Verzekeringen Hypotheken Pensioenen «Vastgoed Een hypotheek is maatwerk! 10.00-17.30 uur 19.00-21.00 uur 10.00-17.00 uur Spanplafonds Kastenwanden Wandpanelen Systeemplafond Interieurbetimmeringen Alle mogelijkheden en ideeën vindt u natuurlijk ook in de showroom van Silco, Zuidkade 230 Waddinxveen of bel voor documentatie (0182) 61 68 78. 1 WONING PROJEKTSTOFFERING Q Zeer centraal in Boskoop, nabij uitvalswegen en openbaar vervoer gelegen, vrijstaand woonhuis met aangebouwde royale garage en besloten tuin met optimale privacy rondom de woning. Indeling: zij-entree, gang, toilet met fonteintje en meterkast. Open L- vormige keuken v.v. oven, gaskookplaat, vlakscherm afzuigkap en vaatwasser. Ruime lichte woonkamer met laminaatvloer, zijgevelraam en toegang tot de achtertuin. 1e verdieping: overloop met vaste kastruimte, drie slaapkamers waarvan één met vaste kastruimte en één met wastafel. Verzorgde badkamer v.v. wastafel, 2e toilet, douchecabine en mechanische afzuiging. Zolder: voorzolder met was-/droger aansluiting, opstelling van de Nefit HR c.v. combiketel en bergruimte achter knieschotten. Twee zolderkamers, waarvan één met dakkapel en vaste kastruimte en één met groot dakraam. Bijzonderheden: de woning verkeert in uitstekende staat van onderhoud, heeft een hoogwaardig afwerkingsniveau en is absoluut een bezichtiging waard. Oplevering in overleg. VBO (^MAKELAAR Bezoekadres: In winkelcentrum Zuidplas Zuidplaslaan 426 - 428 2743 KE Waddinxveen Telefoon: (0182) 622 388 Fax: (Of 82) 637 508 Email info@dgep.nl Homepage: www.dgep.nl Openingstijden: Dinsdag, woensdag en vrijdag Vrijdagavond Zaterdag Centraal in de wijk “Snijdelwijk-West” gelegen midden ééngezinswoning met vrijstaande stenen berging en gunstig op de zon gelegen achtertuin (Zuid). Aan de achterzijde is de keuken uitgebouwd. Vraagprijs 365.000,- k.k. Dat is maar één van vele voordelen die wij onze relaties bieden llErkenHrH E7fcJ|LUaLI ■kZZmXSq De makers van interieurs doordacht tot in detail. Indeling: zij-entree, hal, garderobenis, meterkast en toilet met fonteintje. Royale L-woonkamer met gasgestookte open haard en schuifpui naar ruime achtertuin. Keuken in U-opstelling v.v. gaskookplaat, afzuigkap en ladenkoelkast. Ie verdieping: overloop, ruime vaste overloopkast en 3 ruime slaapkamers in verschillende formaten, waarvan 2 v.v. dakkapel. Badkamer v.v. 2e toilet, ligbad, wastafel en was-/ drogeraansluiting. Zolder: ruime bergzolder met stahoogte en HR c.v. combiketel opstelling (Vaillant dec. 2003). Zolder is toegankelijk middels vlizotrap. Bijzonderheden: de woning verkeerd in uitstekende staat van onderhoud en beschikt over een zeer ruime verwarmde garage met zolder (mogelijkheid tot realiseren van eventuele 4e slaapkamer). Oplevering in overleg. Indeling: voorentree, hal met garderobe, meterkast, gang en toilet met fonteintje. Lichte woonkamer voorzien van massief frans eiken parketvloer en een schuurplafond. Open ruime keuken in L- opstelling voorzien van koelkast, oven, keramische kookplaat, afzuigschouw en close-in boiler. Bijkeuken met was,-/droger aansluiting, kastruimte en uitstortgootsteen. 1e verdieping: overloop, drie slaapkamers waarvan één met vaste kastruimte. Badkamer v.v. ligbad, wastafel en 2e toilet. Zolderverdieping: vaste trap naar ruime voorzolder met c.v. combiketelopstelling. Zolderslaapkamer met dakkapel. Op zolder en voorzolder veel bergruimte. Bijzonderheden: zeer goed onderhouden ééngezinswoning met een gunstige ligging t.o.v. uitvalswegen, winkels, “Het Gouwe Bos” e.d. Oplevering in overleg. Uniek in Boskoop Zuid-Oost gelegen halfvrijstaand woonhuis geschakeld middels garage. Te midden van de bestaande bebouwing aan de Biezen is omstreeks 1986 een kleinschalig nieuwbouw project gerealiseerd. Het woonhuis beschikt over een royale onder architectuur aangelegde achtertuin met prieel, vijver en steiger boven het water. De achtertuin is bijzonder gunstig op de zon gelegen (Zuid/West), tevens is er de mogelijkheid om de auto op eigen terrein te parkeren. Indeling: zij-entree, hal met garderobe en vide, toilet met fonteintje en meterkast. Ruime L-woonkamer v.v. schuifpui en gas of hout haard. De gehele begane grondvloer is v.v. plavuizen met vloerverwarming. Keuken met keramische kookplaat, oven, vaatwasser, close-in boiler, afzuigkap en koelkast. Bijkeuken met was-/droger aansluiting en toegang tot garage met c.v. combiketel opstelling (1996) en elektrische toegangsdeur. 1e verdieping: overloop, 2 royale slaapkamers v.v. vaste schuifwandkastruimte. Één slaapkamer is tevens v.v. een schuifpui met toegang tot balkon. Badkamer met ligbad, 2e toilet, wastafel en separate douchecabine. Vliering: de woning beschikt over een ruime bergvliering met stahoogte en is toegankelijk middels vlizotrap. Vraagprijs 277.500,- k.k.

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 13