HCW Dames 1 overtuigend kampioen TOOS Plaza turncentrum van Waddinxveen 50% korting- Magere vangsten driekamp Diverse Schuttersvereniging publiekstrekker op braderie GROTE OPRUIMING BIJ FITNESS-RENT: KORTINGEN TOT 50% I 49»,- WSE verder zonder Hack Zomerschaaktoernooi in het Zuidhonk Grijp nu uw kans! Roeitrainer Kettler Coach 499,- 125,- FITNESS RENT 699,- 449,- Heren Flyers kampioen Loopband ProForm 390p' 50% 1 kortinS' 999,- 1 Van den Berg zegt Oranje af Air Rowqf Tunturi R710 Loopband Hol 17 Waddinxvener snelschaak- kampioen Moerkapelle „We draaien financieel goed", Dames 1 van HCW heeft overtuigend het kampioenschap van de vierde klasse behaald. De schuttersvereniging Waddinxveen trok veel publiek tijdens de braderie op de Dorpstraat. Waddinxveens KQBTIHG van^659,- succes in Oldinghausen Erik Hennink Waddinxveens schaakkampioen Hometrainer Trimline B104 van^47,- gingen Waddinxveen maken. Manon van Kessel miste twee doelrijpe kansen en aan de andere kant voorkwamen Leo- nie Langedijk en uitblinkster Dieuwke Bresser twee doelpun- slag speelt Waddinxveen vol gend seizoen in de derde klasse van de KNHB. F Hometrainer^ Pliant Kappa van dat van Waddinxveen tweede met 7.100 gr en het team van Ze venhuizen derde met 4.680 gr. Individueel winnaar (vissend in vak A) werd Aat van Leeuwen WADDINXVEEN/OLDING- HAUSEN - In het Duitse Olding hausen werd afgeloepn zaterdag de derde wedstrijd om de Westfa- lenchampionat sommerbiathlon gehouden. De Waddinxveense Ilonca Leijn, van de Goudse lang- laufvereniging, versterkte met een derde plaats haar tweede plaats in het algemeen klassement. van^>49,- WADDINXVEEN - In een recht streeks duel tegen Voorhout, de nummer 2, heeft het eerste da mesteam van HockeyClub Wad dinxveen overtuigend het kam pioenschap van de vierde klasse is de subsidie over een aantal ja- ren gekapitaliseerd evenals het achterstallig onderhoud. TOOS, WADDINXVEEN - Gillian van den Berg heeft bedankt voor het Nederlands waterpoloteam. De poloster uit Waddinxveen, die in Sicilië speelt, is zwanger en heeft dat bondscoach Paul Metz me degedeeld. Zij ontbreekt bij het WK in Montreal. Sinds 1992 speelde Gillian van den Berg (33) 251 wedstrijden voor Oranje. Alblas aan de deur de contribu ties ophaalde. Dank zij de inzet van Maarten van Buren, de drij- naam van Denise Telussa; vanaf eigen helft omspeelde ze op snelheid twee verdedigsters om van de rand van de cirkel snoei hard uit te halen: 3-0 te maken. Dit was tevens de ruststand. In de tweede helft geloofde Voorhout er niet echt meer in en WADDINXVEEN - De Schut tersvereniging Waddinxveen trok veel publiek tijdens de bra derie op de Waddinxveense Dorpstraat met de KNSA- schietpromotiewagen en hoog werker. Vele tientallen mensen namen het geweer ter hand op de 5-meterbaan en vroegen in formatie over de vereniging. De Schuttersvereniging had in de kraam een informatiefolder liggen die grif aftrek vond en boekjes en kladblokken om weg te geven. Leden vertelden en thousiast over hun sport, de vereniging en haar materiaal. Als een van de weinige (sport)verenigingen viel de SV Waddinxveen in positieve zin op. Er was dan ook veel werk van gemaakt met drie standplaat sen. De vereniging presenteerde zich voor de tweede achtereen volgende maal op de braderie en gaf wederom een prima visi- WADDINXVEEN - In de Oude Crosstrainers u E "S c 42 Topscoorders: Wolter Zwijnen- gelopen seizoen het burg 17, Wim Koole 12, Niels vierdeklasserschap nipt veilig wist te stellen. Van Dijk: „Er ko men zeven, acht A-junioren over. Dat betekent dat we met een nog steeds kan worden ingeschre ven. Een lijst met namen komt op kunstzinnige wijze bij de ingang Waddinxveen vergat het af te krijgen met een optie om op te hangen". Op de lijst staan in middels ruim zeventig namen, maar dat zullen er de komende tijd nog wel meer worden. Want TOOS wil groter groeien. Be- Er zijn verschillende plannen ge maakt, maar dit plan bleek ook fi- behaald, nancieel haalbaar. De oude hal is een nieuwe bijge bouwd door aannemer Bakker uit WADDINXVEEN - De voetbal vereniging WSE moet het in het nieuwe seizoen stellen zonder Guido Hack. De kalende aanval ler heeft overschrijving aange vraagd naar tweedeklasser ONA. Met Hack verlaten ook de broers Michael en Hische Berha- ne de Waddinxveense club. Zij gaan naar resp. Olympia en Gouda za. Erik Kleijn stopt met voetballen. Addie van Leeuwen en Vincent van Doom uit het tweede elftal gaan naar Wad dinxveen. Trainer Marcel van Dijk is niet gelukkig met de situatie. Er ko men namelijk geen nieuwe voet ballers naar WSE, dat in het af- seizoen Prins Bernhardstraat 45a, Bodegraven Telefoon (0172) 61 99 61 wwwJitness-rent.nl J1 1 i111 l verdeeld over twee vakken, haalden gezamenlijk 41 kg aan witvis op het droge. Er was dus als Lucky Luciano, Al sprake van een magere vangst. Het Moordrechtse team (vijf WADDINXVEEN - Als afslui ting van de laatste schaakavond van het seizoen stond dit jaar weer het traditionele snelscha ken op het programma. Geen anderhalf uur bedenktijd maar vijf minuten. Dit is voor veel mensen een hele omschake ling en er werden dan ook veel blunders gemaakt. Er werden in de voorrondes drie groepen van acht spelers gemaakt en de beste twee kwamen in de finalepoule terecht.Zo werden er vier groe pen van zes spelers gevormd en in de eerste poule werd er na tuurlijk gesheden om het kam pioenschap. Gerard van Omme ren en Boudewijn Weijermars gingen hier met het nodige ge luk gelijk op en hadden aan het einde allebei 3.5 punt. Er moest toen een barrage aan te pas ko men. Boudewijn speelde een sterke barrage. Na een mooie overwinning in de eerste partij was een goede remise in de tweede partij genoeg voor het kampioenschap. Zo volgt hij Hu go van Elteren op die eerste werd in de tweede groep. In de derde groep won Marcel de Haan en Meüs van der Poel won de vierde groep. tekaartje af. De plaats voor vol gend jaar is alvast gereserveerd. Mensen die de kraam hebben gemist of er niet stil bleven staan, kunnen geheel vrijblij vend de sfeer en schietsport eens beleven door op de dins dag- en donderdagavond vanaf 20.00 uur binnen te lopen bij de vereniging aan de A. Thijmlaan 2a op sportpark Gouwebos. Of bezoek de site www.svwad- dinxveen.tk om een eerste in druk op te doen. WADDINXVEEN - Een beslis singswedstrijd te Nieuwegein op 4 juni moest uitsluitsel geven over de vraag wie zich kampioen mocht noemen van het rayon 3 A. Dit ómdat de basketballers van Waddinxveen Flyers en Oegst- geest tijdens de reguliere compe titie gelijk waren geëindigd, 16 punten uit 10 wedstrijden.Onder het oog van de vele meegereisde supporters begon Flyers goed voorbereid en geconcentreerd aan het eerste kwart. Dat het Fly ers bovendien niet aan zelfver trouwen ontbrak bleek wel uit de eerste driepunter van Wolter Zwijnenburg na 20 seconden. Het eerste kwart was met 21-13 dan ook duidelijk voor Waddinxveen Hyers. Het tweede kwart gaf met 13-13 een gelijk opgaande strijd te zien. Rust 34-26. Ondanks het uit vallen van Coen van Wilgen in de tweede helft, met een kapotte wenkbrauw, controleerde Hyers de wedstrijd, waarbij met name het spel van de jonge Niels Scheps opviel. Toen het derde kwart ook in Waddinxveens voordeel werd beslist, 10-9, gaf Oegstgeest zich in het vierde kwart gewonnen. Hyers won daarmee de wedstrijd en het kampioenschap was met 62-45 een feit. van de HSW met een knap vangstgewicht van 8.900 gram. Vak B werd gewonnen door A. van Erk uit Zevenhuizen met 1.900 gram. De eerste wedstrijd van HSW voor de zomeravondcompetitie werd in de Gouwe gevist bij Bo skoop. De vangst hier was rede lijk en de uitslag: 1. Rinus Rei chard 4.780 gr, 2. Jan Verhoef 4.760 gr, 3. Martin van Leeuwen 3.420 gr. Zaterdag wordt de vierde wed strijd voor de zomercompetitie gevist in de Heimanswetering. Vertrek vanaf het station NS om 06.00 uur. 200 Euro VOORDEL. WADDINXVEEN - In de voor laatste ronde van de interne com petitie had koploper Erik Hen nink aan een remise tegen aftredend kampioen Ronald Dannis genoeg om het kam pioenschap veilig te stellen. Het werd een saaie partij, zodat Erik al vrij snel op de avond het beno digde halfje kon bijschrijven en zich verzekerde van zijn tweede kampioenschap binnen drie jaar. Wim van Os stevent na de 35e ronde af op een knappe tweede plaats, doordat zijn concurrenten de achterstand niet verkleinden. De strijd om de derde plaats is nog niet beslist en zal gaan tus sen René Roelofs, Barthold Jan sen en Eduard Philipse. gerealiseerd. We hebben nu een turnzaal, een sportzaal en een danszaal. Naast turnen en recreatie-gym- nastiek kennen wij ook jazz. Er kan dus gelijktijdig op drie plaat sen worden gesport. De laatste drie jaar is alles in een stroomver snelling geraakt. - 200 Euro VOORDOE 200 Euro I VOORPUI ten van Voorhout. Tien minuten lijk spelende Mariska Berre- voor tijd bepaalde Denise Telus- voets, via een knappe tipp-in, de sa na een vrije slag van de dege- eindstand op 4-0.Door deze uit- voor de eerste 30 zetten, waarna er tien minuten worden bijgeteld en de partij tot een eind moet worden gebracht. Er wordt gespeeld volgens het Keizer systeem. Het is traditie bij het Zomerschaak dat alle deelne mers met een prijs naar huis gaan. Aanmelden kan telefo nisch bij Barthold Jansen, tel 0182 - 610009 en Ton van Nieu- kerke, tel 0182 - 630594 of via bbw.jansen@planet.nl, tvnieu- kerke@wxs.nl of www.wsv- schaken.nl. zoen hen nieuwe lessen bij ko men. „Wij willen veel meer gaan bieden. Daarbij mikken we ook moesten worden afgebroken. Nu op sporters uit Boskoop. Onder is onze wens om voor de toestel- delen, die de gymnastiekvereni- len een vaste opstelling te krijgen ging Boskoop niet heeft, kunnen hier worden beoefend. Verder willen we de Bredeschool in Wad dinxveen activiteiten ontplooien. Wij zoeken samenwerking met verschillende organisaties". De opening werd verder opgeluis terd met dansen door kinderen en het oplaten van blauwwitte bal lonnen. vanjM'99,- WADDINXVEEN - De naam van de nieuwe turnaccommodatie van de gymnastiekvereniging' gerenoveerd, TOOS aan de Staringlaan heet TQÓS Plaza. Het naambord werd Moerkapelle. Voor het eerst in het zateïdag tijdens de officiële in ge- bestaan hebben we de beschik- bruikneming onthuld door de king over een kantine. De leden ereleden Klaas en Ria Zwijnen- leren elkaar doordat zij elkaar op burg. Daarmee ging een lang ge- de vaste avonden zien beter ken- koesterde wens in vervulling nen". want al vele jaren werd er over een eigen tumhal met kantine ge sproken. „In 1972", vertelt Klaas Scheps en Al Diouf 10 punten. Naast heren 1 mocht Jongens Ka- detten 2 zich ook kampioen noe men. De jongens hoefden echter jong elftal verder gaan", minder strijd te leveren dan heren De voetbalvereniging Waddinx- 1. Tegenstander Zoebas 3 liet veen kreeg er naast de beide vooraf weten niet voldoende spe- WSE'ers Sven Groeneveld van Iers te hebben voor de beslissings- Be Fair bij. Tevens keert Richard wedstrijd die ook op 4 juni zou worden gespeeld in Nieuwe gein. Voor de Basketbalvereniging Waddinxveen Hyers zit het sei zoen 2004-2005 er nu definitief op. Een seizoen dat de vereniging in totaal vijf kampioenschappen op leverde. Naast Heren 1 en Jon gens Kadetten 2, wisten Meisjes Rijn bij Koudekerk werd afgelo- Junioren, Meisjes Kadetten en pen zaterdag de driekamp ge- Jongens Aspiranten 2 eveneens houden tussen de hengelvereni- het kampioenschap te behalen, gingen van Moordrecht, Het traditionele mix-toemooi aan Waddinxveen en Zevenhui- het eind van het seizoen stond dit zen/Mkp. Ruim 30 deelnemers, jaar in het teken van de Ameri kaanse 'drooglegging' van 1919- 1933. Teams met de roemruchte namen Capone, Bugsy Siegel en Elliot Ness bonden echter niet de strijd man) werd winnaar met 9.660 gr, aan om de verboden drank, maar om de eer van het beste basket balteam. Het team Don Corleone wist uiteindelijk beslag te leggen op de eerste plaats. de Jeu terug naar de geelzwar ten, die worden getraind door Koes de Quillettes. Bij Groene weg keert spitsspeler Maurice Eckhardt van Jodan Boys terug. Cor Buitenhuis gaat niet naar Moerkapelle, maar naar XerxesDZB. Jamo van Dorp gaat lager spelen. Bij Be Fair hebben de Waddinxveense broers Lex en Mike Bijl van FC Dordrecht zich aangemeld. Lex Bijl kwam eer der uit voor Excelsior en Olym pia. Martijn Peters keert van Moer kapelle terug naar Be Fair. Moer kapelle krijgt er zes voetballers uit Alphen aan den Rijn, de woonplaats van trainer Peter Kerkhof, bij. Het zijn Emiel Kroon, Stef Kuiper, Michael van der Plas en Brian Schoo uit de jeugd van Alphense Boys en Danny en Patrick Binnendijk van ARC. Bij Moerkapelle gaan Dennis Jager, Danny Pols, Mark Huisman, Martin Lekkerkerk en Alex Hertog stoppen of lager spelen. WADDINXVEEN - Voor de vijf tiende maal zal op donderdag 23 juni het Zomerschaaktoernooi in het Zuidhonk van start gaan, Zuidplaslaan 552. Dit toernooi, dat bekend staat vanwege de goede sfeer en ge zellige locatie, wordt georgani seerd door de Waddinxveense Schaakvereniging WSV in sa menwerking met de Stichting Wijkwerk De Zuidplas en kan dankzij het ontspannen karakter rekenen op de aanwezigheid van een groot Verhuur-, show- en B-keus modellen tot 50% korting! van aantal schakers uit de regio. Ook huisschakers worden van harte uitgenodigd om deel te nemen. Elke donderdagavond wordt er geschaakt van 20.00 uur tot 23.30. Het toernooi kent acht speelavonden, van 23 juni tot en met 11 augustus, waarop totaal vijftien ronden zullen worden gespeeld. Kosten voor deelname bedragen 8,- euro. Jeugd tot 16 jaar betaalt 5,- euro. Per speel avond worden er twee ronden gespeeld met een speeltempo van 30 minuten per persoon Voorhout startte sterk en drukte Waddinxveen terug op eigen helft, maar uit een snelle uitval wist gelegenheidsspits Valerie Petit na tien minuten met een vlammend schot 1-0 te scoren. Hierna was HCW oppermach tig. Verdedigend was aanvoer der Kimberley Hagens een rots zegt voorzitter Jansen. „De oude in de branding. Op het midden- hal werd voor een gulden van de veld schakelde Georgina Earl de Zwijnenburg, „was men al bezig gemeente over genomen. Verder spelverdeelster van Voorhout uit met het plan voor een eigen turn- is de subsidie over een aantal ja- en voorin was Denise Telussa hal achter Albert Heijn. Maar dat ren gekapitaliseerd evenals het een plaag voor de verdediging bleek toen financieel niet haal- achterstallig onderhoud. TOOS, van Voorhout. Het was dan ook baar. Dat was nog in de tijd dat of liever de stichting Exacto, heeft Denise Telussa die na een re- zelf een lening aangegaan met de bound van Arianne Rip de 2-0 Rabobank. Verder zijn er allerlei maakte. Ook het mooiste doel- acties geweest en is er veel zelf- punt van de wedstrijd kwam op vende kracht achter de bouw, en werkzaamheid geweest. Dat be- zijn medewerkers is het nu wel gon met bomen kappen tot het gelukt". Volgens Jos Jansen, sinds dicht timmeren van de glazen vijf jaar voorzitter van de 940 le- wand van de oude zaal. Er is een den tellende vereniging, is negen obligatielening uitgeschreven van jaar aan de realisatie van de fraaie 50 euro per persoon waarvoor turnaccommodatie gewerkt. „De oude sportzaal, die hier stond, hebben we van de gemeente kun nen het grasveld bij te bouwen. Doel was al onze activiteiten op een plaats te laten plaats vinden. Daarvoor zaten we op drie loka- ües in Waddinxveen nl. de sport- stuurslid Jan-Willem Kerkhoven hal De Duikelaar, en de sportza- vertelt dat er in het volgende sei- len aan de Joh. Postlaan en de Staringlaan. Het probleem was dat steeds weer de toestellen i V-- R *1 •"I WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 21 WOENSDAG 8 JUNI 2005 NIEUW IN DOOS!!! Openingstijden: maandag t/m zaterdag van 10.00 -17.00 uur VERHUUR EN VERKOOP VAN THUISFJTNESS - V M c 42 E TOT 50% I O KOtrnHGJ NIEUW IN DOOS!!! L inclusief bezorging en installatie GM Door Bert Hertog Grote opruiming bij Fitness-Rent; meer dan 100 apparaten gaan weg voor super lage prijzen! Zie voor specificaties www.fitness-rentnl. Let op, deze kortingsprijzen staan niet op onze site! (schieten s 1896 een sche Sport Tl'

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 21