makelaardij Kijk ook op onze site voor ons gehele aanbod www.depater.nl 31^ I aanmeldingsbon F’ AJ r kw-. 1 woonobjecten bedrijfsobjecten nieuwbouw Gratis waardebepaling en/of second opinion Se I 4 Waddinxveen tel. 0172 - 21 54 09 tel. 0182 - 61 38 22 fax 0182 - 61 11 18 e-mail waddinxveen@depater.nl Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Zaterdag van 9.30 tot 16.00 uur. Kantoor Boskoop Vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Openingstijden Maandag t/m Vrijdag van 08.30 tot 17.30 uur. Kantoor Waddinxveen Kerkweg Oost 224 2741 HA Waddinxveen fax 0172 -21 03 89 e-mail boskoop@depater.nl Boskoop Zijde 6 2771 EN Boskoop Vraagprijs 498.000,- k.k. Vraagprijs 215.000,- k.k. Vraagprijs 269.000,- k.k. 419.000,- k.k. -1F 249.000,- k.k. 295.000,- k.k. Vraagprijs 155.000,- k.k. 249.000,- k.k. 244.000,- k.k. Vraagprijs Vraagprijs 290.000,- k.k. 405.000,- k.k. ■■4 0) Henegouwerweg 44 Waddinxveen Molenring 99 Dorpstraat 91 Marga Klompéhoeve 90 Plankier 4 Boskoop Justus van Effenlaan 90 Waddinxveen Populierenhof 43 Biezen 71 A Boskoop Oranjelaan 12 Waddinxveen De makelaars van De Pater Makelaardij zijn u graag van dienst en komen zonder enige ver plichting bij u langs voor een helder en objectief verkoop- en/of waarde-advies van uw woning. I I I I I I I I I I I I I I I I I I 1 i I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I Fraaie en royale uitgebouwde hoekeengezinswoning (type tuinkamer) met een vrijstaande stenen berging v.v. elektra en een royale goed ver zorgde achtertuin (z). Deze goed onderhouden hoekwoning is gebouwd in 1989 op 178 m2 eigen grond en biedt een inhoud van 350 m3. Ind.: entree/hal met m.k. en trapopgang. Betegeld toilet v.v. een fontein. Ruime open keuken met een lichte rechte keukeninrichting. Ruime lich te woonk. v.v. een trapkast en een deur naar de aanbouw c.q. serre, v.v. een extra kopgevelraam, 2 lichtkoepels en 2 hardhouten schuifpuien naar de diepe achtertuin (z). De ommuurde achtertuin is v.v. een stenen berging en een houten berging. Tevens is hier de mogelijkh. om een garage te bouwen. 1e Verd.: overl.. Betegelde badk. v.v. een douche ruimte, wastafel, wasm.-aansl. en toilet. 1 slaapk. aan de voorzijde, groot 3,20 x 2,90 m.. 2 slaapk. aan de achterzijde, resp. groot 4,50 X 2,80 m. en 3,50 x 2,20 m.. 2e Verd..: ruime open zolder met een opstelpl. voor de Ferolli Agpo c.v.- combiketel, wasm.-aansl. en void, bergruimte achter knieschotten. Deze 2e verd. biedt de mogelijk heid voor het creëren van 2 slaapk.. Bijz.: nagenoeg geheel geïsoleerd. Centr. gel. in een rusti ge, kindvr. woonomg. en direct bij winkels, scholen en uitvalswegen. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs Deze bon kunt u opsturen óf naar ons faxen 0182 -61 11 18/0172-21 03 89. U kunt ons natuurlijk ook altijd bellen: 0182-613822 of 0172-215409 de pater NVM Aan de rand van de gewilde wijk 'Zuidplas' gelegen, stijlvol gebouwd, halfvrijstaand herenhuis met een Inpandige garage/berging en een fraai aangelegde voor-, zij- en achtertuin (w). De kindvr. gesitueerde halfvrijst. eindwoning is gebouwd in 1998 op 262 m2 eigen grond en biedt een inh. van 550 m3. Ind.: royale entree/hal met een plav. vloer. Garderobekast. Betegelde toiletruimte met een inbouwcloset. Riante L-vormige woonk. met een opp. van 44 m2 v.v. een lichte laminaat- vloer. Toegang naar de fraai aangelegde achtertuin (w). Open keuken met een in L-vorm opgestelde keukeninrichting, compl. met inbouw- apparatuur. De fraai betegelde, verwarmde garage/berging met een houten kanteldeur is ook binnendoor bereikbaar en is ingericht met een extra keukenblok met een spoelbak en een aansl. voor wasappa- ratuur. 1e Verd.: overloop. 3 slaapkamers, resp. groot 2,27 x 2,90 m., 3,30 x 2,90 m. en 5,50 x 3,00 m.. Een separaat 2e toilet en een fraai betegelde badkamer, ingericht met een ligbad, een douche en een wastafelmeubel. 2e Verd.: vaste trap. Riante voorzolder met een opstelpl. voor de c.v.-combiketel i.c.m. een zonnecollector, een zonneboiler en een extra aansl. voor wasapparatuur. De voorzol der biedt voldoende ruimte voor een eventuele werkhoek. Royale zolderkamer v.v. dubbel glas. Bijz.: de woning is gedeeltelijk v.v. vloerverwarming. 2 parkeerplaat sen op eigen terrein. Aanvaarding zomer 2005. Vraagprijs Een fraai afgewerkt 3 (voorheen 4 (-kamer hoekappartement gelegen op de 3e (bovenste) verdieping met een ruim balkon (w). Vanuit dit goed onderhouden hoekappartement heeft u een vrij uitzicht op het plant soen en op het levendige winkelcentrum 'De Luifelbaan'. Ind.: entree met ruime inbouwkast met nieuwe groepen en aardlekschakelaar. Licht betegelde toiletruimte met hangend toilet en fontein (2005). Licht bete gelde badkamer ingericht met doucheruimte, thermostaatkraan en wastafel. Slaapkamer 1 aan de voorzijde is v.v. een vaste kast en een deur naar het balkon (w). Een ouderslaapk. aan de achterzijde. Mooie lichte doorzonwoonk. v.v. een laminaatvloer, gespoten plafonds en een deur naar het balkon (w). Ruime keuken v.v. een rechte fraaie keukeninr. (1999), v.v. div. inb.app., o.a. koel-/vriescomb„ 4-pits gaskookpl., oven, 120-liter boiler, wasm.-aansl. en deur naar het balkon (o). Bijz.: alle kozijnen zijn inmiddels vervangen door kunststof kozijnen met dub bele beglazing en de buitenmuur is aan de binnenzijde geïmpreg neerd. Bouwj. 1964. Vloeropp. 85 m2. Een inpandige berging op de parterre. Winkels, openb. verv. en het ‘Gouwebos’ liggen in de directe nabijheid. De service kosten bedragen 112,— p.mnd. incl. voorschot stook kosten. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs Fraai in het centrum van Waddinxveen gesitueerde, karakteristieke 2-onder-1 kapwoning met een diepe achtertuin van 30 m. diep met houten tuinhuis (z). Deze royale dertigerjaren woning is gebouwd op 306 m2 en biedt een inh. van 400 m3. Ind.: ruime entree, m.k., kelder. Toiletruimte met toilet en hoekfontein. Lichte doorzonwoonk. met een houtgestookte kachel en hard houten schuifpui naar zonnige serre. De serre is v.v. meerdere aluminium schuifpuien naar de riante fraai aangelegde achtertuin. Open keuken met een moderne lichte luxe L-vormige keukenopstelling v.v. div. inb.apparatuur. De uitst. verzorgde achtertuin (z) is o.a. ingericht met een houten tuinhuis en een vijver. 1e Verd.: overloop. 3 ruime slaapk., waarvan 1 slaapk. met dub bele opensi. deuren naar het balkon (z). Royale badk. met ligb., douche, wastafel, aansl. wasm. en toilet. De badk. heeft een deur naar het op het zuiden gelegen balkon. 2e Verd.: bereikb. d.m.v. een vaste trap. Riante voorzolder met Velux dak raam en opstelpl. voor gasgest. HR c.v.-combiketel (2000). 1 ruime zol- derk. met dakkapel. Bijz.: de woning is ged. v.v. dubbel glas en div. glas- in-lood ramen. De gehele fundatie is vernieuwd in het 1e kwartaal van 2005. Aanv. in overleg. Vraagprijs Nabij de oude dorpskern van Waddinxveen gesitueerde vrijstaande semi-bungalow met garage en een prachtig aangelegde vrije achter tuin (z-o). Deze goed onderhouden bungalow is gebouwd in 1979 op 541 m2 eigen grond en de woning biedt een inhoud van 460 m3 170 m2 woonopp.). Ind.: fraai afgewerkte hal met vide. Garderobenis. Modern betegelde toiletruimte met inbouwcloset en fontein. Trapkast. Dichte keuken, groot 2,31 x 3,68 m., met een in U-vorm opgestelde keukeninrichting compl. met inb.apparatuur. L-vormige woonkamer, groot 43 m2, v.v. een open haard en een deur naar de achtertuin. De vloer van de woonkamer is afgewerkt met brede houten vloerdelen. Slaapkamer, groot 4,12 x 3,68 m., met aansl. een ruime badkamer compleet ingericht met een- hoekbad, separate douche en wastafel meubel. Garage, groot 7,05 x 3,08 m., v.v. een automatisch bedien- bare roldeur, verwarming, elektra en water. 1e Verd.g: 2 royale slaap kamers, beiden v.v. een dakkapel. Een modern betegelde 2e badkamer compleet ingericht met wastafel (2002), 2e toilet en douche met cabi ne. Ruimte met een opstelplaats voor de c.v.-combiketel en een aansl. voor de wasapparatuur. Bijz.: de woning is v.v. dubbel glas en een alarminstallatie. De prachtige aangelegde achtertuin met onderheid zonneterras wordt compleet opgeleverd met vijver, fontein en tuinverlichting. Aan vaarding in overleg. Kindvr. gesitueerde zeer goed onderhouden uitgebouwde schakel-eenge- zinswoning v.v. een stenen berging met elektra en een diepe achtertuin (z). Deze royale aan de voor- en achterzijde onder architectuur uitgeb. woning is gesit. op 140 m2 eigen grond en biedt een inh. van ±410 m3. Ind.: roy. uitgebouwde entree met opbergruimte. Licht betegelde toiletruimte. M.k. v.v. void, groepen. Open keuken v.v. een plav. vl. en lichte L-vormige keu kenopstelling v.v. div. inb.app., o.a. een 10-1. boiler, elektr. oven, vaat- wasm., afz.kap, koelkast en gaskookpl.. Aan de voorzijde van de keuken is een studeerruimte gecreëerd. Ruime zonnige, uitgeb. woonk. v.v. eiken park.vl., vaste kast, convectorput en een hardh. schuifpui naar de fraai aangelegde achtertuin. Wanden op de beg. grond afgewerkt met spach- telputz. De mooie uitbouw heeft veel extra lichtinval d.m.v. een lichtstraat. Portaal met deur naar de achtertuin. 1e Verd.: overl. v.v. ruime inloopkast. 1 ruime ouderslaapk. aan de voorz., 12,5 m2, v.v. dubbel glas en een schuifwandenkast. 1 slaapk. aan de achterzijde (v.h. 2) v.v. wasm.-aansl.. Luxe tot het plafond licht betegelde badk. (vern. in 1995) v.v. ligbad met douchewand, toilet en wastafelmeubel. 2e Verd.: fraai afgewerkte overl.. 2 ruime zolderk., beiden fraai afge werkt met bergruimten achter knie schotten w.v. 1 v.v. bergzolder. Opstelpl. Radson HR c.v.-combik. (2001) en mech. afzuigunit (verv. in 2000). Bijz.: dak-, gevel- en ged. glasisolatie. Het buitenschilder werk aan de zuidzijde is in 2004 uitgevoerd en de dakbedekking van de schuur is In 2004 ver nieuwd. Aanvaarding in overleg. Schitterend aan de rivier ‘De Gouwe’ gesitueerde goed onderhouden en gerenoveerde royale hoekbovenwoning met een vloeropp. van 145 m2 en 2 (twee) ruime dakterrassen (o). Indeling: entree, meterkast, glas-in-loodramen en een mooie bordestrap naar de woonverdieping. Hal. Lichte zeer royale woonkamer v.v. mooi erkerkozijn, v.v. dubbel glas. Dankzij het erkerkozijn heeft u een schitterend uitzicht op de rivier ‘De Gouwe’. Ruime woonkeuken met een vernieuwde inrichting voor zien van div. inbouwapparatuur. Licht betegelde toiletruimte. Het roya le zonnige dakterras is gesitueerd op het oosten. 1 e Verdieping: over loop. Wasm.-aansluiting. Ruime slaapkamer aan de voorzijde v.v. nieu we hardhouten dakkapel en vaste kastenwand. Slaapkamer aan de achterzijde (voorheen 2 (twee)). Royale licht betegelde badkamer com pleet ingericht met een ligbad, een doucheruimte, een hangend toilet en een wastafel. Deur naar het tweede dakterras. 2e Verdieping: grote zolderkamer met een opstelplaats voor de c.v.-combiketel (merk Vaillant). Een nieuwe hardhouten dakkapel, v.v. dubbel glas. Bijzonderheden: deze riante bovenwoning is gebouwd in 1938 en heeft een inhoud van 400 m3. Volledig v.v. dubbel glas en alle radiatoren zijn v.v. nieuwe thermische kranen. Deze bijzon dere woning is door zijn locatie, ruimte en onderhoud zeer zeker de moeite van een bezichtiging waard. Aanvaarding in overleg. K Goed onderhouden halfvrijstaande woning met overdekte parkeer plaats en een tuin gesitueerd op het zuid-westen. De woning is gele gen aan een rustig hofje met veel privacy. Ind.: entree. Toilet met fon tein. Trapkast. Zonnige woonkamer, groot 4,60 x 8,40 m., v.v. een schuifpui naar de tuin. Woonkeuken, groot 3,05 x 3,85 m., ingericht met een L-vormige keukeninrichting compl. met div. inb.app., t.w. een oven, afzuigkap, gaskookplaat, koelkast en een vaatwasmachine. Riante berging/bijkeuken, groot 3,60 x 3,86 m., met een aansl. voor de wasm.. De parterre is afgewerkt met een essenhouten parketvloer en spachtelputz wanden. 1e Verd.: overloop. Stookruimte c.q. berging met een opstelplaats voor de heteluchtketel (bouwjaar 1985) en de badgeiser (bouwjaar 1999). Badkamer ingericht met een ligbad, wastafel en een douchecabine. 3 slaapkamers, resp. groot 2,30 x 3,10 m., 2,30 X 3,10 m. en 2,70 x 4,30 m.. De 1e verdieping is v.v. een laminaatvloer. Bijz.: bouwjaar 1985. Inhoud 325 m3. Grond- oppervlakte 144 m2. De woning is v.v. dubbel glas, dak-, gevel- en vloerisolatie. Dakbedekking ver nieuwd in 2005. Buitengevels afgewerkt met western red cedar-hout (onderhoudsarm). Aanv. in overleg. Vrijstaande rietgedekte woning op een mooie locatie nabij winkels en scholen. Indeling: royale hal. L-vormige woonkamer met vrij uitzicht, originele schouw en dubbele deuren naar het onderheide terras en de achtertuin. Toilet. Dichte keuken met nette inrichting. Vanuit de keuken is de bijkeuken met wasmachlne-aansluiting bereikbaar. De bijkeuken biedt toegang tot een bergvliering. De 1e verdieping is niet bevloerd, echter na een verbouwing en het plaatsen van dakkapellen ontstaat hier de mogelijk voor het creëren van extra ruimtes. De badkamer is ingericht met een ligbad en wastafel. 2 (twee) slaapkamers, waarvan de ouderslaapkamer toegang biedt tot voornoemde badkamer. Vanaf de buitenzijde is een vaste kast bereikbaar waarin de c.v.-ketel staat opgesteld. Bijzonderheden: de tuin is gelegen rondom de woning en is fraai aangelegd. In de tuin staat een houten schuur. De inhoud van de woning is circa 400 m3. Grondoppervlakte circa 810 m2. Bouwperiode jaren '50. Aanvaarding in overleg. Centraal in het centrum van Boskoop gesitueerd goed onderhouden hoekappartement met balkon (z) en op de begane grond een overdek te parkeerplaats. Dit op de 1e verd. gesitueerde mooie hoekapparte ment is gebouwd in 1980 en biedt een vloeropp. van 85 m2. Ind.: hal/entree met een plav. vloer en een garderobenis. Royale inpandige berging. Toiletruimte met toilet en fontein. Riante lichte L-vormige woonkamer met een opp. van 42 m2. Deze ruimte is sfeervol afge werkt met een open haard, v.v. gasblok. Via de woonkamer is het ter ras (z) van 10 m2 te bereiken. Een open keuken met een nette in U- vorm opgest. keukenin., compl. met div. inb.apparatuur. Betegelde bij keuken met o.a. aansl. voor wasm. en c.v.-combiketel (2003). 1 slaap kamer, groot 14 m2, met deur naar de loopgalerij en deur naar de aangrenzende badkamer. De badkamer is ingericht met een douche en een wastafelmeubel. Bijz.: dit nabij de winkels en het openbaar vervoer gesitueerde appartement is grotendeels v.v. dubbel glas en heeft een lift en een gestoffeerd trappenhuis. De beveiligde entree is v.v. een intercom. Tevens is er een airco-installatie aanwezig. De servicekosten bedragen 120,-- per maand. Aanvaarding in overleg.. Vraagprijs Een bijzonder mooi en smaakvol verbouwde en uitgebreide hoekeen gezinswoning in een mooie en rustige woonstraat. Indeling: hal, meter kast met geheel vernieuwde uitgebreide elektrische installatie. Royaal vergroot toilet met luxe inrichting. L-vormige woonkamer, oppervlakte 40 m2, met open keuken ingericht met een royale mooie keuken met inbouwapparatuur. Achtertuin, gelegen op het westen, afgewerkt met straatwerk en v.v. een stenen berging met afdak. 1 e Verdieping: over loop. Kast. 3 (drie) slaapkamers en een douchecel. In 1 (één) van de slaapkamers is een schuifwandenkast. 2e Verdieping: bereikbaar d.m.v. een vaste trap. Grote geïsoleerde en afgewerkte zolder met dubbel beglaasde dakkapel. Bijzonderheden: bouwjaar 1969. |H| Grondoppervlakte 171 m2. In- I - houd 350 m3. De gehele begane I grond is afgewerkt met een schit- terend mooie marmervloer. I Wanden grotendeels afgewerkt I met sierpleisterwerk. Vernieuwde I hardhouten kozijnen met dubbel MM glas. Aanvaarding in overleg. Als u van plan bent uw woning te verkopen of u wenst een second opinion, maak dan gebruik van onze I gratis waardebepaling en/of second opinion. I I I I I Ja ik wil graag gebruik maken van uw gratis aanbod! 1 Naam I I Adres I I Postcode J Woonplaats Telefoon privé 1 Telefoon werk I I Email I I I I I

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 14