i De Huizenbeurs éX' IibI Gouwe Koerier ED REUSKEN Weekblad voor Waddinxveen MS (0172) 210 747 Zo min mogelijk bijkomende kosten? Verkopen tegen gunstige tarieven? vrijblijvende afspraak met ons enthousiaste team! En tóch verkopen? i i i bij ROSEMARIE’S WONEN GORDIJNEN VAN O.A. Westdifi< Interieur I I Comfort in huis is belangrijk. De collectie banken mét verstelbare arm- en rugleuningen is enorm populair. Foto: Marianka Peters Bel voor een 385.000, k.k. 189.000,- k.k. i stoelgebruikers. Gouwe Meubel vindt u in de schaduw van de Waddinxveense hefbrug aan de Brugweg 2. I I I I I I I I I I I I I I I I RUSSEL HARVEY VILLANOVA ROMO TAPIJT-HARDE VLOEREN ZONWERING - VOUWGORDIJNEN Uw specialist op het gebied van woninginrichting DE GRAAF PARTNER HENEGOl WERWEG 37 WADDINXVEEN (0182) 612726-(06) 502 181 31 Galerij 2 2771 XJ Boskoop Tel. (0172) 21 22 71 Gouwe Meubel Brugweg 2 2741 KX Waddinxveen Tel. 0182-617705 Fax. 0182-610774 tvww.gouwemeubel.nl schikt zijn voor uw woning. Dit advies beperkt zich niet tot de zitmeubelen, tafels en kasten, maar ook een gedegen lichtad vies is hiermee onlosmakelijk verbonden. „Wij willen graag een compleet pakket bieden, waardoor een eenheid ontstaat. In de showroom lijkt immers al les anders dan in eigen huis," stelt de heer Snijder van Gouwe Meubel. „Daarbij maken wij ge bruik van de kennis van andere specialisten op woongebied, zo als een lichtadviseur en een inte- rieurspecialist op het gebied van vloerbedekking en raambekle- ding." Volgens Gouwe Meubel is het belangrijk dat alle woonelemen- ten op elkaar zijn afgestemd om de juiste sfeer in huis te creeë- ren. „Licht wordt vaak onder schat, maar is vreselijk belang rijk. In een juiste sfeer moet men zich in eigen huis immers thuis- voelen." Comfort in huis wordt steeds belangrijker. De nieuwe collectie banken met verstelbare arm- en rugleuningen, eventu eel aangevuld met hoekers zijn uitermate populair, maar ook hierbij is een goed advies op z'n plaats, zodat u jarenlang plezier heeft van uw keuze. Gouwe Meubel biedt een uitgebreide collectie meubelen, van roman tisch, klassiek tot modem. Daar bij volgt de meubelspecialist al le ontwikkelingen op de voet, getuige de vele houtsoorten en bewerkingen van tafels en berg meubelen, die onderling overi gens prima te combineren zijn. Daarnaast kunnen alle meube len exact op maat worden gele verd. Om het gehele interieur te completeren biedt Gouwe Meu bel een ruim assortiment spie gels in divers lijstwerk en een Heeft u onze verhuisbus al zien rijden? WADDINXVEEN - Geen stunt- verkoop, geen dump- of weg- geefprijzen, maar een eerlijke prijs-kwaliteitverhouding. Dat is de stellige overtuiging van Gouwe Meubel, die hiermee al jaren tot één van de beste meu- belspeciaalzaken van de regio behoort. Daarnaast biedt Gouwe Meubel meer dan een uitzonderlijke col lectie meubelen. De klant goed en deskundig adviseren, staat voorop bij de woonspecialist aan de Brugweg. Op woongebied worden we overstelpt met 'make-over' pro gramma's op de televisie. Ook de interieurmagazines staan vol met ideeën om uw huis te resty- len. Geïnspireerd door de media volgt een lange zoektocht langs de talloze meubelboulevards. Uit het grote aanbod is maar moeilijk een keuze te maken. Maar heeft u er weleens bij stil gestaan dat de grote meubel boulevards nauwelijks zijn voorzien van natuurlijk daglicht en dat de verlichting ook vaak te wensen overlaat? Dit kan het begin zijn van een enorme te leurstelling, want door het dag licht in uw woning kunnen de kleuren en combinatie van de meubelen heel anders overko men. De toonzalen bij Gouwe Meubel zijn omringd door glas, waar door natuurlijk lichtinval de vrije loop heeft. Daarnaast komt Gouwe Meubel graag bij u thuis om u deskundig te adviseren welke meubelen het meest ge- makelaardij nieuwe collectie schilderijen. Ten overvloede geldt nog dat u bij Gouwe Meubel zeer gastvrij wordt ontvangen en door de aanwezigheid van een lift ook goed toegankelijk is voor rol- I I I I I /SILCO Waddinxveen i i Woonplaats Landelijke Makelaars Vereniging Huis&Stijl www.sllco.nl Vraagpr.j'. 469.000, - k.k. Vraagpnis 337.500, k.k. Vraagprijs 229.000,- k.k. Verzekeringen Hypotheken Pensioenen «Vastgoed Een hypotheek is maatwerk! Bijzonderheden: de woning verkeerd in uitstekende staat van onderhoud en beschikt over een zeer ruime verwarmde garage met zolder (mogelijkheid tot realiseren van eventuele 4e slaapkamer). Oplevering in overleg. Centraal in een kindvriendelijke omgeving, gelegen midden ééngezinswoning, nabij jachthaven en uitvalswegen. Aan de buitenrand van de wijk “Waterrijk” gelegen royale hoekwoning met een zonnige tuin op het zuiden. De woning bevindt zich in de directe nabijheid van het centrum van Boskoop. Indeling: voorentree, gang, meterkast, toilet met fonteintje en mechanische afzuiging. Ruime woonkamer met massief houten vloerdelen en schuifpui naar de achtertuin. Open woonkeuken met plavuizen vloer v.v. vloerverwarming en luxe moderne keuken opstelling v.v. diverse inbouwapparatuur t.w. afzuigschouw, 5-pits gasfornuis met heteluchtoven, vaatwasser, koel-/vriescombinatie en magnetron. 1e verd: ruime overloop, drie slaapkamers in verschillende formaten en moderne badkamer v.v. ligbad, douchecabine, wastafel en 2e toilet. Uitgebouwde zolder verdieping: ruime zolderslaapkamer met werkgedeelte, inloopkast en toegang tot het dakterras. Bergruimte met aansluiting van de wasmachine, droger en opstelling van de c.v. combiketel. Bijzonderheden: de woning verkeert in uitstekende staat van onderhoud, heeft een hoogwaardig afwerkingsniveau en is absoluut een bezichtiging waard. Oplevering in .overleg. Centraal in Boskoop aan een doorgaande weg gelegen geheel gemoderniseerde middenwoning. De woning verkeert in goede staat van onderhoud en is tevens via de achterzijde te bereiken. Alleen volledig ingevulde bonnen worden door ons in behandeling genomen. Zeer centraal in de directe nabijheid van het centrum van Boskoop gelegen heren-hoekwoning. De royale woning is gelegen in de wijk “Waterrijk”. Bijzonderheden: perfect onderhouden woonhuis, welke direct kan worden betrokken. De woning heeft zowel aan voor- als achterzijde de beschikking over een tuinr Indeling: voorentree met m.k. en toegang tot royale inpandige berging. Hal, toilet met fonteintje en vanuit de hal toegang tot de ruime kelder. Royale L-woonkmr met schuifpui naar de gunstig op de zon gelegen achtertuin (Zuid). Luxe open woonkkn (Sie-Matic) v.v. Corian aanrechtblad en inbouwapp. waaronder inductie-kookplaat. De gehele begane grond is v.v. een neutrale plavuizenvloer met vloerverwarming. 1e verdieping: overloop, toilet met fonteintje, 3 slaapkamers waarvan 2 v.v. openslaande deuren naar groot balkon en 2 met vaste kastruimte en 1 met inloopkast. Badkamer v.v. ligbad, douchecabine en meubel met dubbele wastafel. 2e verdieping: overloop, stook-/wasruimte met was-/droger aansluiting en HR c.v. combiketel opstelling. Twee ruime slaapkamers waarvan 1 met vaste kastruimte en 1 met inloopkast. Voortuin met eigen parkeerplaats en achtertuin aan water met blokhut en steiger. Bijzonderheden: goed onderhouden en luxe afgewerkte royale woning met zeer veel ruimte op een mooie locatie. 10.00-17.30 uur 19.00-21.00 uur 10.00-17.00 uur Spanplafonds Kastenwanden Wandpanelen Systeemplafond Interieurbetimmeringen Alle mogelijkheden en ideeën vindt u natuurlijk ook in de showroom van Silco, Zuidkade 230 Waddinxveen of bel voor documentatie (0182) 61 68 78. WONING PROJEKISTOFFERING Bijzonderheden: de woning beschikt over een gunstig op de zon gelegen achtertuin met blokhut en brug over sloot naar parkeerterrein aan de Voorofscheweg. Tevens is er een eigen poort aanwezig om via de voorzijde achterom te komen. Ideale starterswoning. Oplevering in overleg. Uniek in Boskoop Zuid-Oost gelegen halfvrijstaand woonhuis geschakeld middels garage. Te midden van de bestaande bebouwing aan de Biezen is omstreeks 1986 een kleinschalig nieuwbouw project gerealiseerd. Het woonhuis beschikt over een royale onder architectuur aangelegde achtertuin met prieel, vijver en steiger boven het water. De achtertuin is bijzonder gunstig op de zon gelegen (Zuid/West), tevens is er de mogelijkheid om de auto op eigen terrein te parkeren. Dat is maar één van vele voordelen die wij onze relaties bieden Schitterend aan de rivier “De Gouwe” gelegen vooroorlogse middenwoning, welke geheel is gemoderniseerd met behoud van originele stijlkenmerken. Het woonhuis beschikt over een levendig uitzicht en bevindt zich in de directe nabijheid van het centrum van Boskoop. Openingstijden: Dinsdag, woensdag en vrijdag Vrijdagavond Zaterdag Zijde 28, 2771 EN Boskoop Tel. 0172 - 210747, e-mail: info@makelaardijdehuizenbeurs.nl internet: www.makelaardijdehuizenbeurs.nl VBO(^ MAKELAAR Bezoekadres: fn winkelcentrum Zuidplas Zuidplaslaan 426 - 428 2743 KE Waddinxveen Telefoon: (0182)622 388 Fax:(0182)637 508 Email info@dgep.nl Homepage: www.dgep.nl Vraagp'i;', 225.000,- k.k. Indeling: voorentree, garderobenis, voorraadkast met m.k. en vernieuwd toilet met fonteintje. Ruime woonkmr v.v. sierputz wanden en lambrizering. Half open keuken in L-opstelling voorzien van gaskookplaat, koel-/vrieskast, combimagnetron en afzuigkap. In de keuken is tevens de VR c.v. combiketel opstelling (ca. 1995). 1e verdieping: overloop met vaste kastruimte, achterslaapkamer met royale dakkapel over de gehele breedte en deur naar balkon. Tevens beschikt de slaapkamer over een royale hang/legkast. Voorslaapkamer met vaste kast. Badkamer voorzien van ligbad, wastafel en was-/droger aansluiting. Indeling: zij-entree, hal, garderobenis, meterkast en toilet met fonteintje. Royale L-woonkamer met gasgestookte open haard en schuifpui naar ruime achtertuin. Keuken in U-opstelling v.v. gaskookplaat, afzuigkap en ladenkoelkast. 1e verdieping: overloop, ruime vaste overloopkast en 3 ruime slaapkamers in verschillende formaten, waarvan 2 v.v. dakkapel. Badkamer v.v. 2e toilet, ligbad, wastafel en was-/ drogeraansluiting. Zolder: ruime bergzolder met stahoogte en HR c.v. combiketel opstelling (Valliant dec. 2003). Zolder is toegankelijk middels vlizotrap. Indeling: zij-entree, hal, gang, meterkast en toilet met fonteintje. Royale woonkamer met massief eiken parketvloer, convectorput en schuifpui naar zonnige achtertuin. Open keuken in L-opstelling voorzien van gaskookplaat, oven, afzuigkap, vaatwasser en koel- /vriescombinatie. 1e verdieping: overloop, drie slaapkamers in verschillende formaten waarvan twee met dakkapel en één met groot Velux dakraam. Moderne badkamer voorzien van wastafel met meubel, zwevend toilet, ligbad en separate douchecabine. Zolderverdieping: voorzolder met was-/drogeraansluiting, HR c.v. combiketel opstelling (ca. 2jr) en bergvliering. Zolderkamer met dakkapel en Velux dakraam. Bijzonderheden: goed onderhouden en goed afgewerkte ééngezinswoning, welke aan de voorzijde is uitgebouwd tot aan de stenen berging, waardoor een ruime entree is ontstaan. Vrijwel de gehele begane grond is voorzien van een spachtelputz wandafwerking. Indeling: voorentree, gang, vernieuwd toilet met fonteintje en toegang tot souterrain. Ruime woonkamer met massief houten vloer en keuken in L-opstelling voorzien van koelkast, oven, vaatwasser, gaskookplaat en afzuigkap. Tevens toegang tot balkon. 1e verdieping: overloop, drie slaapkamers in verschillende formaten en luxe badkamer met duo ligbad, zwevend toilet, douchecabine en dubbele wastafel. Bergvliering toegankelijk middels vlizotrap, is geheel bevloerd en beschikt over stahoogte. Souterrain: bergruimte met vaste kastruimte, HR c.v. combiketel, was-/drogeraansluiting en uitstortgoot-steen. Aparte kantoor/werk ruimte. Naam I Adres I Postcode Tel. privé I e-mail j Eventuele opmerking De makers van interieurs doordacht tot in detail. I BOSKOOP - Peinette 32 BOSKOOP - Kersengaarde 13

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 17