Meepraten De klant is koning bij Meubelspuitinrichting D. Peters over Westergouwe begeleiding en optimale service: Dat is al jaren dé stijl van Perdijk Makelaardij te Zevenhuizen Jb1 Persoonlijke M 1180 631655 Gouwe Koerier Weekblad voor Waddinxveen Moerkapelle, Reigershof 16 i Tli w Woensdag bijeenkomst over milieueffectrapport (Foto: Liesbeth van der Vis) Dirk Peters van Meubelinrichting Peters doet er alles aan om zijn klanten tevreden te houden. Vraagprijs €65.000. v.o.n. Vraagprijs: ^795.000 k.k. Zevenhuizen Zevenhuizen Zevenhuizen Zevenhuizen Zevenhuizen I prachtige ligging blijvend vrij uitzicht riante tuin rustig gelegen centraal in de randstad Dorpsstraat 146 - Zevenhuizen - www.perdijkmakelaardij.nl Als u op zoek bent naar iets aparts, is deze woning, op één van de mooiste locaties van Moerkapelle, beslist een bezoek waard: Apart beroep Mevrouw Peters werkt ook mee in de zaak. „Het spuiten zelf Het kan bijvoorbeeld door een schoonmaakmiddel komen dat destijds op het meubilair is ges poten." doet zij niet," zegt Dirk Peters. „Maar ze regelt wel veel. Samen doen wij er alles aan om onze klanten tevreden te houden. Mond tot mond reclame is na melijk de beste reclame die er maar is. Het is voor mij sowieso heel belangrijk om mijn klanten tevreden te houden. Ik heb een apart beroep, waar niet bijster Geen GOUWE KOERIER ontvangen? Afspraak Klanten kunnen op afspraak langskomen. Peters: „Van te vo ren spreken we samen een prijs af. Daar wijk ik vervolgens niet meer vanaf, hoe lang ik ook met het product bezig ben. Dat kun je namelijk richting de klant toe niet maken." Waarom moeten mensen hun meubels laten spuiten in plaats van verven? „Omdat gespoten meubelen mooier zijn dan ge schilderde," zegt Dirk Peters. „Bij spuiten wordt de lak op een mooie, egale manier aange bracht. Overigens is goed schil deren ook een kunst. Veel men sen lopen zelf naar de winkel als ze een nieuw meubilair hebben. Ze kopen verf en een kwast eri gaan zelf aan de slag. Dan wordt het nooit zo mooi als wanneer je het door een profes sional laat doen. Een goede schilder heeft een hele opleiding achter de rug, die heeft hij niet voor niets gevolgd. Toegegeven, ik heb ook geen opleiding ge daan om te kunnen overspuiten, maar ik heb wél ruim 30 jaar er varing in dit vak. En in die 30 jaar aardig wat geleerd, dat lijkt me ook wel wat waard." Wie zijn of haar keuken, meube len of slaapkamer wil laten overspuiten, kan contact opne men met Meubelspuitinrichting D. Peters, Staringlaan 17F, tel 0182 - 618804. Woensdag 22 juni is er om 20.00 uur een openbare bijeenkomst op de Antwerpseweg 5. Daar wordt het milieueffectrapport toegelicht en is er gelegenheid om mondeling te reageren. Westergouwe gaat 3400 tot 4000 woningen met bijbehorende voorzieningen omvatten. Door zijn lage ligging in de Zuidplas- polder vereist Westergouwe een doordacht ontwerp, afgestemd op de omstandigheden. Op het grondgebied van Gouda is wo ningbouw voorzien, op het grondgebied van Moordrecht veel werk in is. Vooral in deze moeilijke economische tijd is het uitermate belangrijk om een perfect staaltje werk af te leve ren. Anders lopen je klanten weg en kim je het wel schudden. De klant is bij mij te allen tijde koning. Die weet precies wat hij of zij wil. Uiteraard geef ik wel advies, maar de klant bepaalt wachts optreden, maar ik kom niet meer voor verrassingen te staan. Nieuwe meubelen over spuiten is makkelijk, maar met oude meubelen kunnen de gek ste dingen gebeuren. Je kunt tij dens het overspuiten een raar effect krijgen doordat de lak op brandt. Hoe dat komt? Dat weet je nooit, dat kan van alles zijn. hoe het eindresultaat eruit moet zien." Peters heeft heel veel ervaring: „Ik ben al ruim 30 jaar werk zaam in deze branche, dus weet zo langzamerhand wel waar over ik praat. Die ervaring komt goed van pas, omdat je bij dit werk heel wat moet improvise ren. Er kan altijd iets onver- een ecologische zone. Het mi- lieueffectrapport wordt in fasen opgesteld. Deze keer gaat het om fase één, gekoppeld aan het mas terplan voor de locatie. De ge meente werkt het masterplan la ter uit in een bestemmingsplan. De keuzes voor het milieu die dan moeten worden gemaakt, komen aan de orde in het mi- lieueffectrapport fase twee. De stukken kunnen worden in gezien bij de dienst Publieksza- ken in Stadswinkel Buytenerf en bij de sector Stadswerken van de gemeente. Ze liggen ook ter in zage in het gemeentehuis van Moordrecht, Westeinde 1. Wie een zienswijze wil indienen, kan hem sturen aan het gemeentebe stuur van Gouda, ter attentie van de afdeling Ruimtelijke Plannen, postbus 1086, 2800 BB te Gouda. Mondeling kunnen zienswijzen worden geuit tijdens de informatieavond van 22 juni 2005. Geheel vrijstaande villa met inpandige garage en onder architectuur aangelegde riante tuin met grote vijverpartij, zonneterrassen en schitterend uitzicht over de achtergelegen polder. Bwjr. 1992, 1060 m2 eigen grond, inhoud ca. 750 m’. Rustig wonen, met de randstad binnen handbereik, in een dorp volop in beweging (revitalisering dorpskern). Vraagprijs 199.500,- k.k. voor koper érv verkoper dejoüwtepartij! Vraagprijs €468.000,- k.k. Vraagprijs €398.000,- k.k. Vraagprijs €595.000,- k.k. Vraagprijs 1-380.000,- k.k. Vraagprijs €1-400.000,- k.k. Vraagprijs €189.000,- k.k. WADDINXVEEN - „Ik spuit hoofdzakelijk keukens, slaapka mers en meubelen," vertelt Dirk Peters van Meubelspuitinrich ting D. Peters. „En dat in elke gewenste kleur. Als een bedrijf een nieuw meubilair wil laten ontwerpen, wordt er een archi tect ingehuurd. Nadat het ont worpen meubilair is gebouwd, is het aan mij om er een leuk kleurtje aan te geven." Lakspuiter is geen beroep dat je alledaags tegenkomt. Hoe is Dirk Peters op het idee geko men om een meubelspuitinrich ting te beginnen? „Vroeger werkte ik in de telefoonkabels," legt hij uit. „Maar toen ontmoet te ik mijn toekomstige vrouw. Mijn schoonvader was lakspui ter en nadat ik getrouwd was, ben ik voor hem gaan werken. Dat heb ik een aantal jaren ge daan, totdat ik in 1978 voor me zelf begon." De eerste jaren werkte Dirk' al leen voor fabrieken en bedrij ven. Inmiddels doet hij ook veel voor particulieren. „Ik besloot om het allemaal veel kleinscha liger aan te pakken. Voor een fa briek werken, wil ik niet meer. Dan moet je grote series meube len tegelijk overspuiten. Dat is in de eerste plaats heel veel werk en in de tweede plaats kun je daardoor minder de tijd ne men voor een bepaald product. Nu werk ik hoofdzakelijk voor particulieren en bedrijven." Vraagprijs €662.500,- v.o.n. GOUDA - Het milieueffectrapport eerste fase woningbouwloca tie Westergouwe ligt ter inzage voor alle Gouwenaars en andere geïnteresseerden. Tot woensdag 29 juni kunnen zij schriftelijk hun reactie op het rapport kenbaar maken. Het rapport beschrijft de milieu-effecten van het masterplan Waterstad Westergouwe en de daarbij behorende nota van uitgangspunten. Die liggen daarom tegelijk ter inzage. Vraagprijs €449.000,- k.k. Vraagprijs 239.000,- k.k. Wrtlsal •H/ L h. o - - ta.:. Moerkapelle Moerkapelle Nieuwerkerk a/d IJssel hilin Zevenhuizen I L J» Huis&Stijl Voor bezorging Boskoop: E.Verkleij (0172) 2I 48 93 Voor bezorging Hazerswoude: Bel (0900) 708 09 00 (I0 eurocent per minuut) L* Dahliastraat 22 Nabij de dorpskern van Zevenhuizen gelegen leuke tussenwoning met dakop- bouw. Ind.: Beg.gr.: Entree/hal met toilet. Lichte doorzonwoonkamer met sfeervol le toog naar de open keuken v.v. koelkast met vriesvak, oven. 4-pits gaskookplaat, afzuigschouw en deur naar de achtertuin met stenen berging. Ie Verd.: Overloop, 3 royale slaapkamers met vaste kasten. Badkamer v.v. douche en vaste wastafel. 2e Verd. (met dakopbouw): Voorzolder met opstelplaats combiketel (1996) en w.m.- en dr.aansl., ruime 4e slaapkamer v.v. bergruimte. De woning is grotendeels v.v. dubbele beglazing. Zoekt u dus een centraal gelegen en betaalbare woning, dan is deze woning zeker een bezichti ging waard! Bwjr.: 1965. Opp.: 125 m2. Inh.: 300 m'. MPERI)IJK df K E L A A W Dorpsstraat 142 Aan de gezellige Dorpsstraat met alle voorzieningen op loopafstand gelegen royaal vrijstaand woonhuis (Gemeen telijk Monument) met veel karakteristieke details. Achter de woning bevindt zich een loods van 8 x 8 m, welke momenteel als kantoor en opslagruimte gebruikt wordt. Ind.: Beg. gr.: Hal met toilet en trapkast, zij-entree. Sfeervolle kamer-en- suite met schouw en fraaie glas-in-lood schuifdeuren. Ruime keuken met schouw, vaatwasser, geiser en vaste kasten. Kelder, luxe badkamer v.v. hoekwhirlpool en wastafelmeubel. Bijkeuken met w.m.- en dr.aansl. Ie Verd.: Grote overloop met doucheruimte en bergvliering. 4 slaapka mers. Bijz.: Het perceel heeft de bestem ming centrumvoorzieningen, er is klein schalige detailhandel toegestaan. De woning is ged. v.v. dubbelglas. De woning is in 2004 aan de buitenzijde geschilderd. Het perceel is rondom afgebakend d.m.v. een fraai hekwerk. Bouwjr.: ca. 1860. Opp. 338 m2. Inhoud ca. 465 m’. De Bonk 80 (Recreatiewoning) Op een prachtige locatie, nabij de Rottemeren gelegen, uitstekend onder houden vrijstaande recreatiebungalow. De woning is recentelijk geheel opge knapt, heeft een oppervlakte van ca. 40 m! en is als volgt ingedeeld: Entree/halle- tje, toilet met douche, slaapkamer, L-vor- mige woonkamer, knusse, geheel ver nieuwde, keuken. De tuin rondom de woning is zeer fraai aangelegd, heeft een kleine schuur en een tweetal tuinkisten. Op korte afstand van de woning ligt een hardhouten aanlegsteiger met boot van waar men een directe verbinding heeft met de Rottemeren. De woning wordt volledig gestoffeerd en gemeubileerd opgeleverd. Perceelopp.: ca. 235 m2 huur- grond (jaarlijkse huur bedraagt ca. 2.000,-). Het recreatief verblijven op de Bonk ken merkt zich door rust, vele mogelijkheden m.b.t. watersport en toch midden in de Randstad. Tweemanspolder 6a, bungalow 87 Op recreatiepark "De Koommolen" gele gen uitstekend onderhouden 4-kamer recreatiewoning. Indeling: Hal met vrij- hangend toilet v.v. fonteintje en C.V. kast (combiketel Intergas 2000). Lichte woon kamer (ca. 25 m2) met schuifpui naar de groene tuin rondom de woning met blok hut. Open keuken in kleurstelling vanil- le/kersen v.v. koelkast, gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser en combimagne tron. De woning heeft voorts 3 slaapkamers waarvan één met toegang tot bergvliering, geh. bet. badkamer met ligbad, douchecabine, vaste wastafel, designradiator en w.m.- en dr.aansl.. De woning is v.v. een fraaie plavuizen vloer met vloerverwarming. Bwjr.: 2000. Opp. 371 nr erfpachtsgrond. Inhoud ca. 264 m'. Vraagprijs €212.000,- k.k. Van der Duijnlaan 25 Op rustige locatie vlakbij de dorpskern gelegen uitgebouwde 2-onder-l-kapwo ning met grote berging (voormalige gara ge) en zonnige achtertuin. Ind.: Beg. gr.: Hal met toilet, woonkamer v.v. houtka- chel, zonwering en open trap. Half open keuken met div. inbouwapp.. in 1997 aan gebouwde, licht betegelde bijkeuken met w.m.- en dr.aansl.. Mede doordat er een stukje van de voormalige garage bij de bijkeuken is betrokken is deze erg ruim. Ie Verd.: Overloop met vaste kasten- wand, 3 slaapkamers waarvan één met balkon en luxe betegelde badkamer (’01) met douche, wastafelmeubel en 2e toilet. 2e Verd.: Voorzolder v.v. bergkast. Ruime 4e slaapkamer met Velux dakraam. Bijz.: Geheel v.v. dubbele beglazing. Bwjr.: 1971. Inh.: ca. 450 m'. Opp.: 251 m2. Vraagprijs €349.000,- k.k. Van der Duijnlaan 21 Royale, uitgebouwde 2-onder-l-kapwo ning met vergrote berging en onder archi tectuur aangelegde achtertuin op het Zuiden. Deze goed onderhouden woning ligt heerlijk rustig nabij recreatiegebied en toch op loopafstand van de gezellige dorpskern van Zevenhuizen. Indeling: Beg. gr.: Ruime, aan de achterzijde over de volledige breedte uitgebouwde woon kamer (ca. 63 m!) v.v. open haard en opensi. deuren naar de fraaie, zonnige achtertuin. Open keuken v.v. inb.app.. Ie Verd.: Overloop met inloopkast. 4 royale slaapkamers waarvan 2 in de opbouw en 1 met balkon. Badkamer v.v. ligbad, was tafel en toilet. 2e Verd.: Overloop met veel bergruimte, combiketel (’04) en zon neboiler. Grote 5e slaapk. met dakkapel en douchegelegenheid v.v. douchecabine, wastafel en toilet. Bijz.: Volledig v.v. dubbelglas. Beg. gr. is v.v. plavuizen met vloerverwarming. De woning is v.v. alarm. In de geh. woning is een centrale stofzuiginstallatie aanwezig. Bwjr.: 1971. Inh.: ca. 630 m'. Opp. 252 m2. Bredeweg 39 Luxe, vrijstaande semi-bungalow met inpandige garage en fraaie tuin rondom, centraal gelegen t.o.v. steden als Den Haag en Rotterdam, Deze ruime woning is door haar praktische indeling ook uiter mate geschikt voor senioren. Indeling: Beg. gr.: Hal met garderoberuimte, ruime woonkamer v.v. open haard en schuifpui, grote woonkeuken v.v. inb.app., bijkeu ken. garage met vliering. Royale hoofd- slaapk.. badkamer met o.a. ligbad en dou checabine, separaat toilet. Ie Verd.: Overloop met deur naar het dakterras. 3 ruime slaapk., waarvan één met balkon. Badk. met douche en vaste wastafel, separaat 2e toilet. De beg. gr. is groten deels afgewerkt met een fraaie marmeren vloer voorzien van vloerverwarming. Bwjr.: 1991. Opp.: 855 m2. Inh.: ca. 710 m'. Eerste Tochtweg 66 Zeer centraal in de randstad gelegen vrij staande woning met garage, bedrijfsruim te en open terrein. Dit totale complex is uitstekend onderhouden en biedt vele mogelijkheden. Ind. v.h. WOONHUIS met dubbele garage, grote hobbykas en een heerlijke tuin rondom: Beg. gr.: Hal, doorzonwoonkamer (ca. 40 m!). Keuken v.v. div. app.. Bijkeuken met toilet. Badkamer v.v. ligbad en wastafel. Dubbele garage met klein kantoortje. Hobbykas van ca. 18.60 x 11.20. Ie Verd.: Overloop met 2e toilet, 3 slaap kamers. 2e Verd.: Grote bergvliering. De BEDRIJFSHAL van ca. 1.040 m2 is volledig onderheid waardoor een max. vloerbelasting is ontstaan. Ind.: Open ruimte (ca. 20 x 40) waarin tevens kanti- neruimte, toilet en een klein kantoor. Aparte ruimte van ca. 12 x 12 met maga zijn. Naast de hal zijn 2 garageboxen aan wezig. De verdieping is via een halletje met toilet bereikbaar, overloop, open kan toorruimte van ca. 8.00 x 12.00. Westland 22 Een luxe villa met een schitterende tuin op 8.515 m2 eigen grond! Dit prachtige object ligt op een rustige locatie aan de rand van Moerkapelle, goed bereikbaar t.o.v. snelwegen naar Den Haag, Utrecht en Rotterdam. Deze unieke, goed onder houden vrijstaande villa is v.v. alle luxe en comfort en is uitgerust met o.a. een zeer royale vrijst. garage voor 2 auto's, een tuin met schitterende bossages, wei degrond en een vijverpartij. Korte inde ling: B.g.: Royale woonkamer met 2 schuifpuien, een fantastisch uitzicht op de tuin en openhaard. Woonkeuken (’02), compleet v.v. inb.app., bijkeuken, ruime tuinkamer. Ouderslaapkamer met toe gang tot terras en tot de moderne, zeer luxe badkamer. Ie Verd.: Overloop met luik naar grote bergvliering, toilet, 2e badkamer. 4 slaapkamers, waarvan 3 met balkon. De rust en ruimte in en om deze riante woning moet u werkelijk zelf erva ren! Bwjr.: 1975. Inh.: ca. 850 m'. Torenstraat 24 Knusse eengezinswoning, gelegen op een mooie locatie nabij winkels, scholen en openbaar vervoer. De indeling van deze leuke starterswoning is als volgt: Beg. gr.: Hal, woonkamer v.v. vaste kast en gaska chel, dichte keuken met geiser (huur). Achterentree met kelder, garderoberuimte, toilet en toegang tot de ca. 10 meter diepe achtertuin v.v. stenen berging. Ie Verd.: Overloop, 3 slaapkamers, alle met vaste kastruimte en één met vlizotrap naar de bergzolder (met de mogelijkheid tot het creëren van een 4e slaapkamer). Bad kamer v.v. lavet en wasmachineaanslui- ting. Kortom: Een ideale starterswoning nabij diverse voorzieningen en gelegen tegenover een prachtige kerk! Bouwjr.: 1955. Opp. 105 nr. Inhoud ca. 280 m’. Dorpsstraat 2 - Boerderij Zegwaard Riante hoekwoning met garage in de vorm van een hooiberg, gelegen in een schitterend nieuwbouwwooncomplex van 4 woningen (een oude boerderij ver bouwd en uitgebreid). Een unieke kans om landelijk wonen ook letterlijk te erva ren! Ind.: Beg. gr.: Mooie entree met o.a. opensi. deuren naar de woonkamer. De woonkamer (ca. 55 m2!) is v.v. een half ronde erker aan de achterzijde en geeft toegang tot de grote tuin (ZW). Zowel vanuit de woonkamer als de woonkeuken heeft u toegang tot de tuin. Ie Verd.: 3 Royale slaapkamers, waskamer, ruime badkamer en separaat toilet. De ouder slaapkamer heeft een grote inloopkast en een fraai uitzicht op de tuin via het Frans balkon. 2e Verd.: Royale open zolderver dieping. Kortom: Een waanzinnig mooi woonhuis! Opp.: 640 m2 grond. Inh.: 546 m’. Garage: 36 m2. nen berging. Lichte keuken in hoekop- stelling v.v. koelkast, vriezer, gaskook plaat met afzuigkap, heteluchtoven en apothekerskast. Tussenhal met bergruim te en trapopgang. De beg. grond is v.v. plavuizen met vloerverwarming. Ie Verd.: Overloop, 3 slaapkamers, waarvan 2 met dakkapel. Complete badkamer v.v. ligbad, douchecabine, wastafelmeubel. 2e toilet, designradiator en Grohe ther- mostaatkranen. 2e Verd.: Voorzolder met Staringstraat 27 w.m.- en drogeraansl. en opstelplaats Ruime en speels ingedeelde hoekwoning, combiketel, slaapkamer met Velux dak- gelegen in de jonge, populaire woonwijk raam. Bwjr. 1991. Swanla. Indeling: Beg. gr.: Hal met toilet Opp.: 134 m2. Inh.: ca. 330 m’. v.v. fonteintje. Ruime, lichte woonkamer met deur naar de achtertuin. Deze is fraai aangelegd met o.a. een vijver en een ste- Vraagprijs €239.000,- k.k. Burgemeester Klinkhamerweg 41 Compleet vernieuwd en (in ‘02) uitge bouwd halfvrijstaand woonhuis met 2 garages en een heerlijke, zonnige tuin met veel privacy, grenzend aan een park je. Deze goed afgewerkte, ruime woning is speels ingcdeeld en heeft eigenlijk alle gemakken van een vrijstaande woning! En met de komende realisatie van de rondweg in Zevenhuizen wordt dit een heerlijk rustige locatie. Bovendien ligt de woning centraal t.o.v. winkels, scholen, openbaar vervoer en uitvalswegen. Korte indeling: Knusse woonkamer met open haard en schuifdeuren naar de woonkeu ken v.v. opensi. deuren naar de tuin. Ruime slaapkamer met toegang tot de casco afgewerkte badkamer. Deze ruimte kunt u dus geheel naar eigen wens inrich ten. De le verdieping bestaat uit 2 aparte delen met elk een eigen trapopgang. Deel 12 Slaapkamers, badkamer. Deel 2 (nw. gedeelte): Royale overloop/ werkplek, ruime slaapkamer. Bijz.: Voll. geïsoleerd. Alle vloerbalken en vloeren, het voeg werk. alle leidingen, het platte dak en nagenoeg alle kozijnen zijn vernieuwd. Bwjr.: ca. 1925. Inh.: ca. 420 m’. Opp. 601 m2. Kratonlaan 72 Royale, uitgebouwde eengezinswoning met zonnige achtertuin, gelegen aan een rustige weg nabij de dorpskern. Indeling: Beg. gr.: Stenen berging aan de voorzijde van de woning.Hal met meterkast en toi let. Ruime, uitgebouwde woonkamer (ca. 46 m2) met trapkast, gegranolde wanden, gelhaard, electrisch zonnescherm en fraaie openslaande deuren naar de achter tuin. Vanuit de woonkamer komt u via een toog in de halfopen keuken, le Verd.: Overloop, 2 slaapkamers (voorheen 3), waarvan één met grote dakkapel. Badkamer (blauw-wit) v.v. ligbad, wasta felmeubel, 2e toilet en designradiator. 2e Verd.: Open zolderruimte met opstel plaats combiketel, wasmachineaanslui- ting en bergzoldertje. De gehele woning is v.v. hardhouten kozijnen met dubbele beglazing.Bwjr.: 1989. Opp.: 129 m2. Inh.: ca. 390 m*. i ^’”'7

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 19