'I OFFICIËLE BEKEND EN MEDEDELINGEN WEEK N EN Beth-San scoort goed in de benchmark Gemeente houdt inloopavond Centraal Sportpark Openbaar en speciaal onderwijs in vier gemeenten gezamenlijk zelfstandig R T E E N M E E G MILIEUZAKEN OVERIGE VERGUNNINGEN BEZWAAR BOUWZAKEN VERGADERINGEN WADDINXVEEN OP INTERNET GROEN www.waddinxveen.nl v BURGERJAARVERSLAG 2004 HUIS- AAN-HUIS VERSPREID INLOOPAVOND CENTRAAL SPORT PARK Daar doen we het tenslotte voor. Daarnaast zijn we blij dat, on danks de werkdruk, medewerkers het naar hun zin hebben en dit ook uitstralen. De zorg is vaak ne gatief in het nieuws. Het is goed om ook positieve geluiden te laten horen. Dat we financieel gezond zijn, geeft een goede basis actief in te spelen op de enorme ontwikke lingen die van buitenaf op ons af komen." De nieuwste ontwikkeling in Beth-San die zich voorbereid op de nieuwbouw, is de mogelijkheid dat mensen die in de laatste le vensfase verkeren, opgenomen kunnen worden. In samenwer king met de Nederlandse Patiën tenvereniging wordt kwalitatief hoogwaardige zorg verleend aan mensen met een levensverwach ting van minder dan drie maan den en aan hun naasten. Voor meer informatie en voor de uitslagen van de benchmark, kijk op www.sgzzh.nl. met ongebonden handen wer ken aan de ontwikkeling van het gehele Goudse basisonder wijs," was een reactie van één van hen. Versterking van be drijfsvoering en de kwaliteit van het onderwijs is daarnaast ook een belangrijke reden voor de verzelfstandiging. School besturen hebben door deregu lering vanuit het Rijk meer au tonomie gekregen. Dit maakt een professioneler, grootschali ger en bedrijfsmatiger opzet van bestuur en management noodzakelijk. Autonomiever- groting gaat ook gepaard met grotere risico's. Deze kunnen onder een groter schoolbestuur beter worden gespreid. Boven dien maakt een stichtingsvorm het mogelijk ook ouders deel te laten uitmaken van het be stuur. De gemeentebesturen willen de scholen op een ver antwoorde manier over dragen aan de stichting. avond zelf aan de slag. Van het gebied Piasweg/Onderweg is een soort puzzel gemaakt waar- zijn op deze avond ook aanwe zig. De planvorming voor het Centraal Sportpark wordt in 2008 verder uitgewerkt.' Er wordt dan ook definitief beslo ten of het Centrale Sportpark er werkelijk komt. De reden daar voor is dat het college zich be wust is van het feit dat dit pro ject, naast de nu al lopende en voorziene ontwikkelingen, een zeer zware belasting voor de ambtelijke organisatie en voor voor- totale onderwijs in de gemeen te. Deze vermenging van ver antwoordelijkheden (dubbele pet) is een belangrijke reden voor het verzelfstandigen van het openbaar onderwijs. Onder een eigen bestuur kan het openbaar onderwijs, net als het bijzonder onderwijs, duidelij ker een eigen positie innemen en zich beter profileren. Be oogd wordt dat de marktposi tie van het openbaar onderwijs daardoor verbetert. De stich tingsvorm heeft geen gevolgen voor de rechtspositie en de ar beidsvoorwaarden van het personeel. De onderwijs wet houders van de deelnemende gemeenten zijn blij met deze ontwikkeling. „Eindelijk zijn wij onze dubbele pet kwijt, en kan ik het bestuur van het openbaar onderwijs op dezelf de wijze benaderen als de be sturen van de scholen voor bij zonder onderwijs. Ik kan nu MOERKAPELLE - Zorgcentrum Beth-San, in Moerkapelle, beho rend bij de SGZZH (Stichting Ge reformeerde Zorgcentra Zuid- Holland) blijkt uit een benchmark (vergelijkend onderzoek) onder honderd verzorgings- en ver pleeghuizen de meest doelmatige organisatie te zijn. Getoetst is de tevredenheid onder bewoners door de stichting Cliënt en kwali teit en de tevredenheid onder me dewerkers. Beide uitslagen lagen hoog boven het landelijk gemid delde. Daarnaast is er gekeken naar de verhouding tussen het kostenniveau en de hoeveelheid geleverde zorg. Beth-San presteer de daarin honderd procent doel matigheid. Een andere getoetste locatie van de SGZZH, d'Aman- delhof in Capelle aan den IJssel, kwam als zesde uit de bus. Locatiemanager Van Gelder: „We zijn heel erg blij met deze resulta ten. Op de eerste plaats omdat on ze bewoners zo tevreden zijn. meente gevolg aan haar intentie om Be Fair en De Gouwe Smash te verplaatsen ten behoeve van het Centrumplan. De gemeente wil tegelijkertijd de ruimtelijke planvorming van het gebied aan de oksel Piasweg/Onderweg in een breder kader plaatsen en zich zeker stellen van de econo mische haalbaarheid. In de raadsvergadering van 29 of 30 juni beslist de gemeenteraad op welke nieuwe locaties Be Fair en De Gouwe Smash worden ge huisvest. Het college legt de ge meenteraad twee mogelijke loca ties voor: Coenecoop III, ten zuiden van het Coenecoop Col lege voor de huisvesting van De Gouwe Smash; de oksel van de Piasweg Onderweg voor voet balvereniging Be Fair. Deze laat ste locatie kan gefaseerd uit groeien tot een Centraal Sportpark voor de (georgani seerde) buitensport; indien daar toe in 2008 wordt besloten. WADDINXVEEN - De statuten van de Stichting voor openbaar primair en speciaal onderwijs zijn op donderdag 9 juni on dertekend in de gemeenten Bo degraven, Gouda, Reeuwijk en Waddinxveen. De oprichting van de stichting is daarmee een feit. Het schoolbestuur voor het openbaar basis en speciaal onderwijs in deze gemeenten is vanaf dat moment officieel zelfstandig. Per 1 augustus worden de in totaal twaalf openbare scholen voor primair en speciaal onderwijs in deze gemeenten overgedragen aan de nieuw opgerichte stichting. De colleges van B en W in de vier participerende gemeenten zien in de veranderende (be stuurlijke) omgeving van het onderwijs aanleiding het open baar onderwijs te verzelfstan digen. De gemeente heeft, naast de schoolbestuurlijke rol, ook een rol ten aanzien van het WADDINXVEEN - De gemeente zoals waarom het college een Waddinxveen houdt op donder- Centraal Sportpark op deze loca- dagavond 23 juni een inloop- tie wil vestigen? Wethouder avond over het mogelijke Cen- Gerts en wethouder Dijksterhuis traal Sportpark. Tussen 18.00 en 20.30 uur kunnen belangstellen den een bezoek brengen aan de raadzaal van het gemeentehuis. Omwonenden en direct belang hebbenden zijn per brief uitge nodigd voor deze avond. Overi ge belangstellenden zijn natuurlijk ook van harte wel kom. Bij verschillende 'kraam pjes' kan informatie worden ver kregen over bijvoorbeeld ruimtelijke ordening en verkeer. Ook kunnen bezoekers op deze de bestuurlijke besluitvormings processen vormt. Het college kiest daarom voor een fasering in besluitvorming en in uitvoe- op bezoekers zelf kunnen aange- ring. Alleen de planologische ven hoe het plangebied met het procedures om een Centraal mogelijke Centraal Sportpark, Sportpark mogelijk te maken woningbouw en volkstuinen het worden voortgezet. Door een ge- beste kan worden ingericht. Ook faseerde uitvoering van het Cen- kan worden ingegaan op vragen traal Sportpark, geeft de ge K WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 3 WOENSDAG 15 JUNI 2005 WADDINXVE geveldakvlak (9-6-2005) het igen kunt u idienst Mid- lerjaarverslag, De gegevens de OPENINGSTIJDEN DE GEMEENTEBALIE maandag tot en met donderdag 08.30 14.00 uur vrijdag 08.30 - 12.30 uur donderdagavond 17.00 - 20.00 uur I Sociaal raadsvrouw - uitsluitend op afspraak - maan dag tot en met donderdag van 09.00 tot 16.30 uur. COLOFON Eindredactie Gemeenterubriek: BDS/Communicatie Donderdagavond 23 juni aanstaande, tussen 18.00 en 20.30 uur, is iedereen die geïnteres seerd is in de komst van een mogelijk Centraal Sportpark van harte welkom in de raadzaal van het gemeentehuis. 08.30 uur vergadert de wel- worden diverse op redelijke eisen van gron- gronden 27 van de Wet SPREEKUREN De burgemeester houdt spreekuur op maandag van 16.00 tot 17.00 uur. U kunt zich hiervoor opgeven via S 624 600. BINNENGEKOMEN RECLAMEAANVRAGEN 20050198 Zuidelijke Dwarsweg 13c, het oprichten van onver lichte reclame (9-6-2005) O OPENINGSTIJDEN ANDERE AFDELINGEN Alle afdelingen elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middag kunt u alleen terecht op afspraak. OPENINGSTIJDEN AFVALSTATION, Zuidelijke Rondweg 250 Voor afgifte (grof)vuil en KCA elke werkdag van 13.30 tot 16.30 uur en zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur. gemaakt waarop u zelf kunt aangt beste kan worden ingericht. Ook ki vragen zoals waarom het college op deze locatie wil vestigen. inzien bij onze website .c.m. bekendheid vergroten JAR en het van het bedrijvenschap, telefoonnummer 346161 van 9 bedrijfsunits (9- 20050195 Willem de Zwijgerlaan 59, het oprichten van een de bouw- loopdeur) De JEUGDADVIESRAAD vergadert op dinsdag 21 juni, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Op de agenda: - Bespreking uitkomst enquête i - Jongeren Adoptie Plan - Sport Actief 20050197 Otto-erf 12, het plaatsen geveldakvlak (9-6-2005) 20050199 Mercuriusweg 1b, het oprichten liggen tijdens kantooruren ter inzage bij het secretariaat van de commissie. 20050153 Onderwi 20050186 20050187 Tweede Bloksweg 58, het verwijderen van asbesthou- genoemde dende platen (2-6-2005) afspraak maken met de heer W. 54 75 00 62 47 67 63 04 44 Andere belangrijke telefoonnummers in de gemeentegids Raadhuisplein 1 (0182) 62 46 24 Postbus 400, 2740 AK 62 46 80 www.waddinxveen.nl gemeente@waddinxveen.nl 62 45 00 Op de agenda: - vaststelling verordeningen ex artikel 212 en 213 Gemeentewet - jaarverslag 2004 - begroting 2006-2009 openbaar -1 een en het VERLEENDE SLOOPVERGUNNINGEN De volgende sloopvergunningen zijn verzonden op de tus sen haakjes vermelde datum: Onderweg 2-bis, het slopen van de woning (13-6-2005) Tweede Bloksweg 46, het slopen van een voormalige stal (13-6-2005) 6-2005) 20050200 Bloemendaalseweg 2, het oprichten van een bedrijfs gebouw (10-6-2005) 20050201 Souburghlaan 10a, het gedeeltelijk veranderen en vergroten van de woning (10-6-2005) 20050202 Zuidkade 81-82, het samenvoegen van twee woningen en het plaatsen van een dakkapel op het achtergeveldak- vlak (10-6-2005) Het Algemeen Bestuur bedrijvenschap regio Gouda e.o. vergadert op woensdag 15 juni om 19.30 uur in de burgerzaal van het gemeente huis in Moordrecht over het te ontwikkelen bedrijventerrein Gouwe Park. De werkzaamheden vinden plaats gedurende 1 a 2 dagen in de periode 20 t/m 24 juni 2005 tussen 7.00 en 1 8.00 uur. Voor de hier vermelde melding zijn landelijk geldende regels gesteld. Het is niet mogelijk om hiertegen bedenkin gen in te dienen of beroep in te stellen. Als u niet wenst dat uw persoonlijke gegevens worden gemaakt, kunt u tegelijk met de bedenkingen schriftelijk verzoek tot geheimhouding indienen. Alleen als u tijdig bedenkingen uit tegen een ontwerpbe schikking kunt u later beroep instellen tegen het definitieve besluit. De gegevens van deze aanvragen kunt u op afspraak inzien bij de cluster Bouwtoezicht, telefoon 624832 of 624835. BINNENGEKOMEN SLOOPAANVRAGEN De volgende aanvragen om afgifte van een sloopvergun ning zijn ontvangen op de tussen haakjes vermelde datum: 20050186 Tweede Bloksweg 46, het slopen van een voormalige stal (2-6-2005) 20050194 Tweede Bloksweg achter diverse opstallen (8-6-2005) De COMMISSIE BEZWAARSCHRIFTEN vergadert op woensdag 22 juni 2005, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Op de agenda o.a.: - bezwaarschriften tegen besluiten tot aanwijzing den c.q. percelen in de "Zuidplaspolder" als waarop de artikelen 10 t/m 24, 26 en 27 voorkeursrecht gemeenten van toepassing zijn. De op de bezwaarschriften betrekking hebbende stukken Voor vragen over de agenda kunt u contact opnemen met de cluster Bouwtoezicht telefoon 624832 of 624835. - Willem de Zwijgerlaan, 1 dode iep, die middels noodkap wordt verwijderd. RECTIFICATIE In de gemeenterubriek van week 23 is abusievelijk vermeld dat de onderstaande kapvergunningen zijn verleend. Het betreft echter nieuwe kapaanvragen. Voor de volledigheid de juiste tekst: Wanneer u vindt dat uw directe belangen worden j geschaad door de verlening van een - hiervoor genoemde - verleende vergunning/beschikking, kunt u binnen zes I weken na de verzenddatum van de beschikking een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van B W (tenzij in de publicatie een andere procedure is vermeld). Informatie over de beschikkingen kunt u krijgen bij de genoemde afdelingen. Vanaf 15 juni ontvangt iedereen in Waddinx- geen nee/nee sticker op de brieven- burgerjaarverslag 2004 in de brie- Voor het laatste nieuws hoeft u niet te wachten op de vol gende uitgave van het Weekblad voor Waddinxveen: actualiteiten worden direct op de site weergegeven. Bij 'nieuw op de site' vindt u een overzicht van de laatst geplaatste artikelen. Ook kunt u wekelijks de uitgave van de Gemeenterubriek nalezen op onze website. Informatie over de vergunningen kunt u krijgen bij de clus ter Bouwtoezicht, tel. 624832 of 624835. De stukken voor de vergadering liggen vanaf 6 juni ter inzage bij de sector ruimtelijke ontwikkeling en beheer van het gemeentehuis in Moordrecht, Westeinae 1Voor infor- De ontwerpbeschikking ligt vanaf donderdag 16 juni tot en met woensdag 13 juli 2005 ter inzage bij de Gemeentebalie, op werkdagen van 08.30 uur tot 12.30 uur en, op verzoek, op de maandagavonden gedurende drie aaneengesloten uren (telefoon 624838). Gemeentehuis postadres telefax website e-mailadres De Gemeentebalie voor informatie, vragen en klachten Cyclus: afvalinzameling, ophalen grofvuil e.d. Instituut Sociaal Raadslieden Gouwebad "De Sniep" Tegen de ontwerpbeschikking kunt u tot en met donderdag 14 juli 2005 schriftelijk beclenkingen indienen bij het col lege van B&W. Wilt u spreken over het ontwerpbesluit of mondeling bedenkingen indienen, kunt u voor datum telefonisch een van Valen, tel. 624838. Voor inhoudelijke vragen zich wenden tot de heer J.F. Rings van de Milieuc..-.. den-Holland (telefoon 545722). BINNENGEKOMEN KAPAANVRAGEN De volgende kapaanvragen zijn ontvangen: - Kerkweg-West, 2 dode berken in het plantsoen ter hoogte van de Petteplas, die middels noodkap worden ver wijderd - Sniepweg, 2 dode iepen op parkeerplaats achter tennis hal en zwembad i.v.m. iepziekte, die middels noodkap worden verwijderd Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uit spraak in over de definitieve besluitvorming. In dit stadium kunt u geen bezwaarschrift indienen tegen een voorgeno- j men veiling. Wel kunt u uw bedenkingen kenbaar maken bij de afdeling Openbare Werken. Kijk voor meer informatie over de centrumontwikkelingen op www.waddinxveen.nl/centrum. ONTWERPBESCHIKKING MILIEUVERGUNNING B&W hebben het voornemen de volgende vergunning te verlenen: - Maarten Schoutenstraat 13, Ovenbouw Enginee ring, het oprichten en in werking hebben van een inrich ting ten behoeve van het vervaardigen en onderhouden van keramische ovens. il kunt bij verschillende 'kraampjes' informatie krijgen over I bijvoorbeeld ruimtelijke ordening en verkeer. Ook kunt u op deze avond zelf aan de slag. Van het gebied Plasweg/Onderweg is een soort puzzel I gemaakt waarop u zelf kunt aangeven hoe het gebied het beste kan worden ingericht. Ook kan worden ingegaan op een Centraal Sportpark nr. 58, het slopen van Tegen bovenstaande besluiten kunt u bezwaar aantekenen (zie BEZWAAR). Met het indienen van een bezwaarschrift wordt de aanvang van de bouw/sloop niet tegengehou den. Om dat te voorkomen kunt u een verzoek om een voorlopige voorziening indienen bij de rechtbank 's-Gra- venhage, Sector bestuursrecht, t.a.v. de voorzieningen rechter, Postbus 20302, 2500 ÉH 's-Gravenhage. De rech ter beziet dan of met de bouw/sloop mag worden begonnen. Aan het indienen van zo'n verzoek zijn kosten verbonden. BINNENGEKOMEN KAPAANVRAGEN De volgende kapaanvragen zijn ontvangen: Prins Bernhardlaan 2, 1 berk aan de achterzijde van Zorgcentrum Souburgh; de boom is al enkele jaren dood en er beginnen takken uit te vallen. - Staringïaan, 1 bijna dode esdoorn ter hoogte van de hoek Staringlaan/fietspad, die middels noodkap wordt verwijderd. - Bosboom Toussaintsingel, 1 dode iep, die middels noodkap wordt verwijderd. VERGADERING WELSTANDSCOMMISSIE Op dinsdag 21 juni a.s. om standscommissie. In deze vergadering bouw-en reclameaanvragen beoordeeld van welstand. De agenda kunt u vanaf maandag 20 juni a.s. de Gemeentebalie en staat dan ook op www.waddinxveen.nl. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN De volgende bouwvergunningen zijn verzonden op de tus- sen haakjes vermelde datum: 20050100 Kuypernoeve 9, het gedeeltelijk veranderen van een logeerhuis (8-6-2005) 20050117 Pr. Bernhardlaan 71, het gedeeltelijk veranderen van de woning (8-6-2005) 20050161 Zuidplaslaan 39, het gedeeltelijk veranderen van woning (8-6-2005) 20050059 Kerkweg-Oost 224, het gedeeltelijk veranderen vergroten van een kantoorgebouw (13-6-2005) 20050150 Onderweg 2-bis, het gedeeltelijk veranderen van de woning alsmede het plaatsen van een dakkapel op het achtergeveldakvlak (13-6-2005) 20050176 van Waldeck-Pyrmontstraat 8, het gedeeltelijk ver anderen van de woning (13-6-2005) Van afvalinzameling tot het aanvragen van een paspoort: op www.waddinxveen.nl vindt u bij de Digitale Gemeen tebalie uitgebreide informatie over producten en diensten van de gemeente Waddinxveen. Bovendien zijn er diverse for mulieren beschikbaar, die u alvast uit kunt printen en mee kunt nemen bij het aanvragen van een product of dienst. In de toekomst is het zelfs mogelijk om zaken helemaal via de digitale snelweg te regelen. veen (als er bus zit) het venbus. Konden inwoners en belangstellenden vorig jaar het bur- gerjaarverslag nog op diverse plaatsen in Waddinxveen afhalen, dit jaar krijgen ze het verslag in de brievenbus. 'Dit is een Bewuste keuze', aldus burgemeester Roijers. 'Op deze manier is de informatie voor iedereen toeganke lijk en laagdrempelig, dit vinden we als gemeentebestuur essentieel'. Burgemeester Roijers is een groot voorstander van een open en makkelijk contact tussen inwoners en het bestuur. 'We proberen steeds meer inwoners bij actuele zaken te betrekken. Communicatie speelt hierbij een steeds belangrijkere rol. Er valt nog het nodige te verbeteren maar we zijn op de goede weg', zegt Roijers. Het burgerjaarverslag geeft inwoners een duidelijk beeld van de dienstverlening, die in het afgelopen jaar geboden is. Verbeteren kan altijd en daar zet het bestuur zich dan ook voor in. Niet alleen in het afgelopen jaar is er veel werk verricht, ook de komende jaren staat de gemeente voor grote opga ven. Om te laten zien wat er op dit moment allemaal speelt binnen de gemeentelijke organisatie en haar omgeving is er, in het midden van het burgerjaarverslag, een aantal pagina's toegevoegd, die een blik vooruitwerpen. Achter uit kijken is goed, maar vooruitkijken soms nog beterl Inwoners of organisaties die het burgerjaarverslag op 22 juni nog niet hebben ontvangen, kunnen een exemplaar ophalen bij de receptie van het gemeentehuis. Opmerkin gen of suggesties kunt u telefonisch doorgeven aan de staf afdeling Bedrijfsvoering, via telefoonnummer 624629. VERLEENDE VERGUNNINGEN (o.g.v. APV of andere regelgeving) - Bizon Mediagroep te Groningen: plaatsen 15 metalen driehoeksreclameborden van 31-08-2005 t/m 13-09- 2005 voor de collecte voor de Kankerbestrijding; - Rommelmarkt Bazar Commissie Gereformeerde Kerk Waddinxveen: organiseren rommelmarkt op zaterdag 13 mei 2006 van 09.00 uur tot 16.00 uur (afbreken tot 18.00 uur) op het evenemententerrein aan de Dreef, j Opbouwen op 12 mei 2006 vanaf 07.00 uur, - Rommelmarkt Bazar Commissie Gereformeerde Kerk Waddinxveen: organiseren markt voor het verkopen van boeken, handwerk- en cadeauartikelen en curiosa op zaterdag 26 november 2005 en op zaterdag 22 april 2006 van 10.00 tot 16.00 uur in de Ontmoetingskerk, Groensvoorde 1 - Reconomy Kringlooporganisatie te Gouda: organiseren veiling van kringloopartikelen op zaterdag 22 oktober 2005 van 12.00 tot 19.00 uur in het winkelpand aan de Noordkade 68a; - Plus Rijnart Waddinxveen: organiseren barbecue op zater- dag 25 juni 2005 van 19.00 tot 24.00 uur op het par- j keerterrein links van het pand Plus Rijnart. - J.C.M. Rijnart: ontheffing voor het verstrekken van zwak- alcoholhoudende dranken o.g.v. art. 35 Drank- en Hore- cawet m.b.t. de op 25 juni 2005 te organiseren barbecue op het parkeerterrein naast het pand Plus Rijnaart; BINNENGEKOMEN BOUWAANVRAGEN De volgende bouwaanvragen zijn ontvangen op de tussen haakjes vermelde datum: 20050184 Zuiakade 21, het plaatsen van een garage (1-6-2005) 20050185 Kievitdreef 4, het plaatsen van een dakkapel op het - voorgeveldakvlak (1-6-2005) tel!C_L b'' i rJ _B_''eob!r19;1SeCretar'S 20050188 Lindengaarde 10, het gedeeltelijk veranderen vergroten van de woning (2-6-2005) 20050189 Mw.Kuipers Rietbergplantsoen 1 t/m 81, het ver anderen van de flat alsmede het plaatsen van vluchttrap- penhuizen (6-6-2005) 20050190 Coenecoop 5, het plaatsen van een fietsenstalling met schutting (6-6-2005) 20050191 Nic. Beetslaan 7, het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak (7-6-2005) Wethouder Gerts en projectleider S. Dietze zijn op deze avond ook aanwezig. MELDING KRACHTENS HET BESLUIT MOBIEL BRE KEN BOUW- EN SLOOPAFVAL B&W accepteerden de volgende melding: - Spruit, voor het in werking hebben van een mobiele puin breker op het perceel Noordeinde 36. 20050193 Noordeinde 12, het plaatsen van een dakkapel op het achtergeveldakvlak (8-6-2005) rioolgemaal (8-6-2005) 20050196 Noordkade 151, het gewijzigd uitvoeren van vergunning 86-2000 (garagedeur voorzien van (9-6-2005) van een dakkapel op het

WvW | 2005 | | pagina 3