Afscheid met tranen 6 t ij verlenging van uw 2-jarig Geslaagden Coenecoop College J| Dansschool 0 sluit seizoen af CAR VISION fl J V I THUW Michiel de Zeeuw coach De Gouwe AIRCO SERVICE BANDEN SPORTWIELEN Oldtimers tennistoernooi Geslaagd wensconcert de Gouwestem I (n/ X Wisselende vangsten HSW Stand van zaken jeu de boules ft Fietstocht voor senioren bt 0 www.menke.nl tomtom u kunt ook bij ons terecht voor: nextbase portable dvd-speler ideaal °p de achterbank vanaf 269<- I 1 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 13 Groep 8 van de Kardinaal Alfrinkschool hield vorige week als afscheid een eindmusical. (foto: Liesbeth van der Vis) Lisa en Anne kunnen helaas niet (inclusief onderstaande producten zijn L 0 499,- •\1 199,- cam 7 r 0» A r»ei fOC’.'AKÓt'. ÏJ!5-5PL12 fes 5 Havo Yaser Abed Ali, Behzad Assado- lahi, Ozcan Ayhan, Amber Baars, Karim El Benaissati, Mike Bijl, „Zij geeft dansles bij gym- dans en turnvereniging TOOS, dus kon ze het allemaal uitstekend overbrengen op de kinderen." Maaike heeft de danspasjes zelf bedacht. „Ik kreeg een cd met Om 19.00 uur staan alle leerlin gen van de groepen 8 te wach ten in het klaslokaal. Sommigen worden geschminkt en anderen nemen voor de laatste maal hun danspasjes door. Juf Nancy: „Tot nu toe zijn ze nog helemaal niet zenuwachtig geweest, maar nu het zo dichtbij komt, begint het toch wel te kriebelen. De re petities gingen de afgelopen da gen ook al wat minder. Maar ze gaan ervoor, ik heb er alle ver trouwen in. We hebben ruim vier maanden geoefend, dus ie dereen weet precies wat hij of zij moet doen." 6 Gymnasium Kim van den Berg, Esther Dijk huizen, Ron Droog, Ilse Fritschy, JVC AV070 LCD SCHERM Bijkomende voordelen: u kunt uw huidige carkit blijven gebruiken u behoud uw telefoonnummer u behoud uw adresboek - VMBO Kaderberoeps gerichte leerweg Sector: Economie Safoua Aatem, Esra Akgöz, Mi chelle Dorsman, Dennis de Frankrijker, Sanne de Koning, Jessie van Koppen, Henos Mi chael, Bas van der Ploeg, Ellen Zenuwen Het is bijna 19.30 uur, de ouders staan al voor de deuren van de school te wachten. Toch voelt Laura nog geen zenuwen. „Dat komt straks wel als ik op het po dium sta," vertelt ze. „Gelukkig hoef ik niet te zingen, daar heb ik totaal geen talent voor. Ik ga wel dansen." Waar gaat de musical eigenlijk over? „Over een spookhotel. Er Ook Leonie beweert nog niet ze nuwachtig te zijn. Wel beseft ze dat dit het grote afscheid is van haar basisschool. Niet alleen van de leerkrachten, ook van de meeste klasgenoten. „Toch heb komen mensen logeren en die worden bang gemaakt door de eigenaren van het hotel. Op het einde komen ze erachter dat het allemaal maar nep is." Rabouw, Sabrina van Rijn, Sena- ijt Russom, Roel Schellen, Man- dysah Tam, Robbert van Velzen, Robbert van Vliet en Tatjana van Wel. VMBO Kaderberoeps gerichte leerweg Sector: Techniek Melvin Bullee, Jelle Dijkman, dam, Monique van Tol, Alyssa Teeuwissen en Marloes van Wie lingen. van Holy, Robbin de Leeuw, Diede van den Oever en Nick Schou- macher. 249,- THULE APOLLO 200 H «1175x82x45x171 450 liter, 14 kg -- IM' k lie WOENSDAG 6 JULI 2005 Bodegraafsestraatweg 3 Gouda tel. 0182 570080 fax 0182 570082 goed fietsweer. Voor meer infor matie bel die dag vanaf 9.00 uur met de S.W.W., tel 0182 - 615555. Prijs- en rnodelwijziginVn, zet- en drukfouten vooföefwjf Emoties Om 19.30 stroomt de aula vol met ouders, grootouders, broers en zussen. Als de leerlingen een uur (en een heleboel gezang en gedans) later onder een staande ovatie het podium verlaten, we ten ze dat hun basisschoolperio de nu echt voorgoed voorbij is. Sommigen kunnen hun emoties niet in bedwang houden en la ten him tranen de vrije loop. Ook meester Eric vindt het niet leuk om afscheid te nemen. Maar hij is op dit moment voor al trots op zijn 'pupillen'. „Je ziet het, met publiek erbij halen ze het beste in zichzelf naar bo ven," spreekt hij. „Ze waren stuk voor stuk ge weldig op dat podium. Ik weet zeker dat ze allemaal klaar zijn voor de middelbare school. Ja, ook ik vind het moeilijk om af scheid te nemen. Ik heb toch heel wat met ze meegemaakt. Maar ik heb één troost: de kin deren zullen zich ons altijd blij ven herinneren. Ik spreek uit ei gen ervaring. Als je volwassen bent, weet je nog steeds welke docent je in groep 3 heeft leren lezen en schrijven. En gelukkig weet je dan ook nog steeds, met welke gekke meester je in groep 8 de eind musical hebt gedaan." Kaptein, Alain Kruijf, Laurens Jan Lich, Peter van der Linde, Rob van der Loo, Stephan Loom- ans, Jasper Lutz, Sebastiaan van der Maarel, Fons van Nierop, Fa bian Pronk, Steven Remerij, San der van Rooij, Robbert Sas, Ru ben Valstar, Kevin Verheij, Mike Verkleij, Peter Visser, Paul van der Voort, Davey de Vos, Bror van der Zijde en Stefan Zwaard. WADDINXVEEN - Zoals op alle basisscholen aan het ein de van een schooljaar, deed ook groep 8 van de Kardinaal Alfrinkschool vorige week een eindmusical. „Alleen heb ben wij twee groepen 8," zegt juf Nancy. „In totaal 51 leer lingen. We kwamen rollen te kort, dus hebben we er een aantal personages bijgeschre ven. Zo'n musical is een mooie afsluiting van de basis school. Na de zomer gaan al die kinderen naar het voortge zet onderwijs en begint er een nieuwe periode in hun leven." WADDINXVEEN - Michiel de Zeeuw wordt de nieuwe trai ner/ coach van de waterpolosters van Van Uden-De Gouwe. Hij volgt inWaddinxveen Jan Mid dendorp op, die de jeugd gaat trainen. Doordat doelvrouwe Si mon Budde na een jaar weer te rugkeert naar Duitsland, andere speelsters de club verlieten en Pe tra Meerdink lager wil gaan spe len moet de van LZ'86 afkomstige De Zeeuw een geheel nieuw team opbouwen. Het oude team werd tweemaal tweede in de strijd om de landstitel achter DONK en Po lar Bears. van den Bosch, Eefje Bosman, Tessa Boumans, Emmy Breet- veld, Rosanna van Bruinessen, THULE EURO WAY 945 past op elke trekhaak eenvoudige montagi kantelbaar Iris Dijkema, Inge Dijkstra, Charles Earle, Marcel van Ee, Li- selotte Evers, Etana Ferede, Me lissa Folge, Linda van der Gaar den, Simone Groen, Niek Groenendijk, Margo Groene- veld, Daan Groothuijse, Emond Hagens, Femke Hakkoer, Chris tiaan van Halewijn, Susanne van der Ham, Bianca Hamstra, Dig- na Hanse, Hester Happel, Mark Hofman, Joelle Hoogendijk, van der Hut, Robin de Jager, Mounir Kalai, Danny Kaptein, Roland Karstens, Megan Keijzer, Christa Ketting, Jacqueline Klerks, Rudmar Klomp, Rick de Koning, Josien Kooter, Amanda Kortenoeven, Marloes Korving, Arthur van der Kraats, Bennie hoek, Joliene Oskam, Robin Overbeeke, Kasia Overdam, Ste fan van Paassen, Stefan Pelle- kooren, Daphne Peters, Renske Reus, Yvette Sas, Eline Schin kelshoek, Levi Schwiebbe, Pris cilla Snijder, David Stok, Lieke Straver, Marloes Toet, Dorine den Toom, Pim Veldman, Koen Verweij, Lisa Vliegendhart, Lois- Lee van der Vlugt, Ken Voskui len, Jenny de Vrij, Andre Vroom- ans, Arjan Westerveld, Ivo Westgeest, Marloes van Wierin- gen, Wouter Wijdekop, Caroline de Wilde, Tim Willems, Marlou Wisgerhof, Wouter Woudstra, Martijn van Zoest en Mare Zwaan. 4 VMBO Theoretische leerweg Sector: Economie Fatiha Achtatou, Izzet Ates, Roxanna Benink, Marco den Boer, Chantal Bolhuis, Mark van den Bosch, Kamal Boutasgount, Niels van Buuren, Ricardo Christ, Nadine Cok, Brent Com peer, Rene Disseldorp, Merel Dorgelo, Chrissie Elsenbroek, Peter Dirk Emster, Tim Geers, Alexandra van der Graaf, Nils Groenewegen, Timoty Huizing, Amal Kalai, Timo Kalf, Joshua Kemper, Karlijn Klomp, Odette van der Kooij, Marko van Leeu wen, Esti Martina, Cindy Mevis- sen, Christy van Ooi, Simon Overes, Ashley Plaisier, Marijn Pronk, Dennis van Rijn, Erik Rijnbeek, Denise Rodenburg, Sa ra Saidi, Marthe Schwalbe, Su zanne Schwirtz, Leon Sibum, Sa bahat Siddique, Dominick van der Tas, Iris Timmermans, Pres- cilla Valk, Stephan Valstar, Kim Versloot, Sander de Vries, Car men van der Werf, Sven Wild schut, Sjelle de Wit, Bianca Zeils- tra en Denise van Zoest. meedoen met de danspasjes. Het heeft zelfs weinig gescheeld of ze waren überhaupt niet van de partij geweest. Lisa heeft een paar weken geleden haar sleu telbeen gebroken en Anne heeft haar enkelbanden verrekt. „Toch wilden we dit absoluut niet missen," vertelt het tweetal. „Dansen gaat niet meer, maar we kunnen nog wel voluit zin gen.” Bij verlenging van uw mobiele abonnement* kunt u GRATIS een nieuwe telefoon uitzoeken. Bij Menke heeft u de keuze uit een nieuwe GSM telefoon of u kiest voor één van deze artikelen uit deze advertentie. VMBO Basisberoeps gerichte leerweg Sector: Economie Mohamed Alhaft, Brahim Essak- ka, Rachid el Hamari, Daisy van Harskamp, Chaima Jahouhi, An war Jamil, Shailindra Madho, len zijn. Onder de vijftigplussers Angelo Rombouts, Maxine Tol bevinden zich zelfs 21 zeventig en Patrick van Vliet. plussers. VMBO Kaderberoeps gerichte leerweg Sector: Zorg en Welzijn Jacinta Bottemanne, Charissa chael Jajter, Marisca Kreder, Sa- Breedijk, Yvonne van Dijk, Nad- miha Laghrib, Chantal Langen- ine Droog, Saskia Janssen, Anoeska Kik, Stefanie Luyten, Melissa Mookhoek, Amaranta van Mourik, Nicole Neuteboom, Christel Nieuwland, Simone van Rijn, Fabienne Roubos, Simone van Santen, Daniëlle Sebrechts, Sabine Seldenthuis, Brenda Smid, Rosanne Smits, Mandy Stolwijk, Suzan van Vliet en Thirza de Wilde. 6 Atheneum Sanne Aamink, Sarnra Asmer- om, Kristiaan Asscheman, Wi- dya de Bakker, Mark Bakker, Maartje ten Barge, Ferdi Benne- meer, Jan de Boer, Karlijn Boere, Lisette Boonstoppel, Rianne Buurman, Miranda Demeijer, Laura Diepeveen, Rion Doome- bal, Marjolein Droog, Michal Glaser, Erik Hennink, Erik Her mans, Lisanne Hoornweg, Jor- gen Hvirring, Jermo Janmaat, Rosalie Koerts, Jos van der Lugt, Tom van Luijk, Wout Matze, Remco Mocking, Mirjam Pold- ner, Lisanne Rozema, Leonie van Santen, Jelle Schot, Cindy St effens, Iris van Stel, Laura Tim mermans, Kim van Tol, Ralph Tol, Dimphna Twigt, Michel van Veen, Kim Verkleij, Saskia van Winkel en Paul van Zoest. WADDINXVEEN - Maar liefst 164 dames en heren van 50 jaar en ouder uit Waddinxveen, Bleiswijk, Bergschenhoek en Berkel Rodenrijs komen van 19 tot en met 21 juli 'dubbelen' op Tennispark De Woerd in Waddinxveen. Een uniek tennis toernooi waarbij zeven banen van 9.00 tot 17.00 uur bezet zul- VMBO Theoretische leerweg Sector: Zorg en Welzijn Sara Abdalla, Lisanne Been, An gelique van den Berg, Suze Bin ken, Marielle Boer, Hella Bou mans, Angela de Bruin, Kiki Dorsman, Verona den Drijver, Faisal Ejaz, Marlijn Goedhart, Rozemarijn Haagsman, Jolijn van der Heijdt, Aaron van Ho ven, Shabnam Jamal, Denise Jan sen, Mariska Kleijn, Margriet Koetsier, Rianne de Koning, Nick van Kralingen, Sanne van de Kuil, Marjolein van Leeuwe, Tom van der Linde, Thijs Mans veld, Britt Mulder, Tatjana de Puij, Robbert de Quillettes, Mike Slot, Myrte Stam, Rob Steenland, Michael Strooband, Esther Stuurman, Frank Stuyfzand, Ma- rije van Tilburg, Kelly van Tol, Tamar Vermeij, Tim Versluis, Stephanie Verweij en Arjan van Zoest. ik er geen moeite mee," aldus Leonie. „Afscheid nemen hoort nu eenmaal bij het leven," Juf Nancy denkt daar heel an ders over. „Mij kost het elk jaar weer moeite om afscheid te ne men. Je bouwt toch een band op met al die kinderen en daarna gaan ze weg. Voor mij is dat echt een heel emotioneel mo ment." WADDINXVEEN - Dansschool Guus en Renée van der Lubbe, gevestigd aan de Sniepweg in Waddinxveen, heeft officieel het seizoen afgesloten met een laat ste dansavond. Traditiegetrouw waren er veel cursisten die nog één keer voor het einde van het seizoen de voetjes op de vloer wilden zetten. Door de wat ho gere temperatuur werd er min der gedanst, maar de sfeer was er niet minder om. Zoals gebruikelijk werden ver schillende prijzen uitgereikt in verschillende onderdelen. De winnaars van de jaarlijkse fiets tocht, zowel in de puzzeltocht als in de spelonderdelen, wer den bekend gemaakt. Er was te vens een kleine schooldanswed- strijd die door de heer en mevrouw Bom uit Waddinxveen Werd gewonnen. De danscertifi- caten werden officieel uitgereikt én Dennis Nederhof mocht een award in ontvangst nemen. Die kreeg hij vanwege de vele malen dat hij paraat stond om voor ie- friand in te vallen. Aan het eind van de avond werd er nog even stilgestaan bij het af- Jamie Boekholt, Ramon Boers- gelopen seizoen. Tevens werd er broek, Daphna Bontenbal, Jeroen alvast vooruit gekeken naar het nieuwe seizoen dat op 17 sep tember van start zal gaan met het Openingsbal. Voorafgaande Jan Dekker, Lenneke van Die, hieraan worden al opfriscursus sen en privé-lessen gegeven. Voor meer informatie, kijk op www.dansschoolvanderlubbe.nl. VMBO Basisberoeps gerichte leerweg Sector: Zorg en Welzijn Angela van den Bergh, Patty Bos, Nadia Elouardani, Ennio Hagens, Bianca Huisman, Mi- WADDINXVEEN - Het Wad- dinxveense mannenkoor de Gouwestem heeft op maandag Ï7 juni een schitterend wenscon cert gegeven in de Morgenster te Waddinxveen. In een volle kerk is er weer een uitgebreid reper toire liederen ten gehore ge bracht. Het publiek en koor heeft genoten van deze prachtige zangavond, waarbij al de op brengsten bestemd waren voor stichting KiKa (kinderen kanker- vrij). Het concert heeft het mooie bedrag van 1.118,20 euro opgele verd. De start van het nieuwe zangsei- zoen is op maandag 29 augustus óm 20.00 uur in de Bethelkerk te Waddinxveen. Mannen die graag willen zingen, zijn van harte welkom. JVC KD-DV6101 DVD/CD/MP3 Giga MP3 Dual-zone JVC WADDINXVEEN - De zesde wedstrijd voor de zomercompeti tie van de Hengelsportvereniging Waddinxveen (HSW) werd gevist in de mooie rivier de Zijl bij de Kagerplassen. Mooi wil niet zeg gen veel vis, in elk geval niet voor de zes deelnemers die geen enke le beet konden registreren. De overige tien deelnemers vingen bij elkaar ruim 25 kg. De uitslag was als volgt: 1. Rinus Reichard 5.930 gr, 2. Frans van Steenderen 4.480 gr, 3. Rob Jenner 4.280 gr, 4. Aat van Leeuwen 3.730 gr, 5. John van Elswijk 3.340 gr. Bij de vakan- tiestop met nog vier wedstrijden te gaan is de stand aan kop: 1. Herman Kraan 35.420 gr, 2. Aat van Leeuwen 33.670 gr, 3. John van Elswijk 29.020 gr, 4. Rob Jen ner 28.640 gr, 5. Rob Poldervaart 24.140 gr. Voor de zomeravond- competitie werd er gevist in de Oude Rijn bij Koudekerk. Hier werd gezamenlijk nog geen 9 kg gevangen en was de uitslag: 1. Frans van Steenderen 2.240 gr, 2. Rinus Reichard 1.890 gr, 3. Jan Verhoef 1.660 gr. Met nog één wedstrijd te gaan is de tussen stand: 1. Rinus Reichard 18.530 gr, 2. John van Elswijk 15.680 gr, 3. Jan Verhoef 12.600 gr. WADDINXVEEN - Ook voor de Jeu de Boulers van Waddinxveen is de zomervakantie aangebro ken. Daarmee worden de club- kampioenschappen onderbro ken. De twee lopende competities zijn clubkampioenschap het vier tegen vier en het clubkampioen schap tête a tête. In september zullen deze wedstrijden weer een vervolg krijgen. Voorlopig kan men op de camping in binnen- of buitenland blijven oefenen. De tussenstanden van vier tegen vier: l.Wout Versluis/Elly Nieuwland/Leen en Andries Roos 4-4-119+; 2.Ton en Jopy Hulskamp/Jan Kooistra/Hans van Woudenberg 4-2-28+; 3.An- neke en Bert Grootjen/Henry van Wageningen/Agnes de Kei zer 3-2-53+; 4.1mlka Matla/Peter Rubeling/Harm Maillé/Arnold Janssen 3-2-18+; 5.Herman en Sa bina Verwaal/Toon v.d. Vel- de/Willem Hendriks 3-1-3-De tussenstanden van Tête a Tête: 1. Andries Roos 12-12-92+; 2. Wout Versluis 12-11-87+ 3. Norbert Schifferling 12-11-67+ 4. Toon v.d. Velde 12-10-37+; 5. Fred van Dijken 12-9-43+; 6. Alex van Ofwegen 12-9-31+. De rest yan de deelnemers heeft minder gewonnen wedstrijden. Er volgen er nog enkele, maar de eerste zes spelen de finale voor het kampioenschap. VMBO Theoretische leerweg Sector: Techniek Remco van Beek, Tom van Ber kel, Frank' Dekker, Jan-Willem Droog, Vincent Geertshuis, Frank Glasbergen, Martien Grootendorst, Frank van Haast recht, Edwin Hofman, Marieke Danspasjes Speciaal voor deze musical heb- alle liedjes van deze musical ben de kinderen allerlei dans- mee naar huis," vertelt ze. „Ver- pasjes geleerd. „Daarbij hebben volgens heb ik de danspasjes ze de hulp gehad van Maaike geschreven. Elke vrijdagmid- Willems, een oud-leerling van dag kwam ik naar school om te deze school," aldus juf Nancy, oefenen. Het kostte me totaal geen moeite om de kinderen al die bewegingen te leren. Een aantal heeft zelfs een uitstekend ritmegevoel." WADDINXVEEN - De Stichting Waddinxveens Welzijnswerk, afdeling Senioren, houdt op 12 Wendy van der Hoorn, Marco juli een fietstocht. Vanaf 9.15 uur kan iedereen van 50 jaar en ou der zich inschrijven in het Anne Frank-activiteitencentrum (Jan van Bijnenpad). Rond de klok van 10.00 uur wordt er gestart. Deze tocht van 40 kilometer gaat langs de Rot- temeren. De kosten voor deelna- Kroondijk, Olga van der Laan, me bedragen 2,80 euro per per- Coen Landheer, Jeroen Lange- soon (inclusief drie laar, Margot van Leeuwen, Patri- consumpties). cia van Leeuwen, Marijn van De tocht gaat alleen door bij Lint, Renske Luijendijk, Kit-Ark Mak, Michael van Maren, Mark van der Meulen, Selma Moussa, Suzanne Mulleman, Joeri Olij- 429'" 0, Merijn Giesbers, Christiaan van Gorkum, Danielle Grundmann, Maaike Hoekstra, Alexander Hoogenboom, Koen Hoondert, Imke Kuiper en Tim Verhoef. TOM TOM GO 300 1 Ind. Benelux software .Touchscreen 1 3D weergave Bluetooth L .Geïntegreerde ^AX GPS-antenne 50 Melvin Bullee, Jelle Dijkman, VMBO Basisberoeps- Bas van Driel, Björn de Groot, gerichte leerweg Daniel van Hattum, Casper Sector: Techniek Hiemstra, Jacques Hoogen- Sven Bennink, Dennis den Boer, doom, Robin Kukler, Bob Kuyf, Jeremy van Hoeven, Jeremy Stefan Loef, Jeffrey de Mooij, In dy van Ooi, Mark de Pater, Mi chel Rubingh, Mark Schaaf, Vin cent Smits, Bart van Veen, Robin van Velzen, Coen Vis en Rick van Zoest. T W- -

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 13