makelaardij L Kijk ook op onze site voor ons gehele aanbod www.depater.nl (irucis m Vim WAA RDEBEPALING? GRATIS Ja, ik wens een GRATIS waardebepaling van mijn woning 329.000,- k.k. Vraagprijs 217.500,- k.k. Waddinxveen tel. 0172 - 21 54 09 tel. 0182 - 61 38 22 fax 0172 - 21 03 89 fax 0182 - 61 11 18 e-mail boskoop@depater.nl e-mail waddinxveen@depater.nl Donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Zaterdag van 9.30 tot 16.00 uur. Kantoor Boskoop Vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Kerkweg Oost 224 2741 HA Waddinxveen Openingstijden Maandag t/m Vrijdag van 08.30 tot 17.30 uur. Kantoor Waddinxveen Boskoop Zijde 6 2771 EN Boskoop ‘'1 Vraagprijs 199.000,- k.k. 339.000,- k.k. 279.000,- k.k. 289.000,- k.k. iM 439.000,- k.k. 319.000,- k.k. 239.500,- k.k. 229.000,- k.k. Adres Woonplaats Postcode Tel. overdag Tel. ‘s avonds Email Vraagprijs l V Zuidkade 84 Boskoop Zijde 128 Boskoop Waddinxveen Jan Dorrekenskade-Oost 92 Waddinxveen Oostpolderweg 102 O Boskoop Appelgaarde 61 (D Middelburgseweg 30 Reeuwijk Groensvoorde 106 Waddinxveen U kunt deze waardecheque opsturen naar: De Pater Makelaardij Kerkweg-Oost 224, 2741 HA te Waddinxveen of Zijde 6, 2771 EN te Boskoop Goed onderh. 2-onder-1 kapwoning v.v. stenen aanbouw, eigen parkeer plaats en 17 m. diepe fraai aangelegde achtertuin met nieuwe vrijst. houten schuur. Deze fraai in het centrum van Waddinxveen gesitueerde woning is gebouwd in 1930 op 177 m! eigen grond en biedt een inhoud van 280 m3. Ind.: hal v.v. m.k. met void, groepen en aardlekschakelaar en trapopgang. Zonnige doorzonwoonk., groot 32 m2, v.v. plav. vl., open haard, extra kopgevelraam, trapkast en toegang naar de kelderruimte. In de aanbouw is de sfeerv. keuken gesitueerd, v.v. een nette jonge keuken- inrichting met o.a. 4-pits gaskookpl., afzuigkap en spoelbak. Bijkeuken 3,00 x 2,20 m.) v.v. een aansl. voor wasapp., geiser en deur naar de achtertuin. Licht betegelde toiletruimte met toilet. In de verzorgde achter tuin is een nieuwe grote houten schuur v.v. elektra gesitueerd. 1e Verd.: riante overt, v.v. een stookruimte met Radson c.v.-ketel en badgeiser. 1 ruime ouderslaapk., v.v. vaste kastenwand. 2 slaapk. aan de achterzijde v.v. laminaatvloer, waarvan 1 met deur naar het plat. Luxe licht betegelde badk. met doucheruimte, design radiator, wastafelmeubel, hangend toilet, vloerverw. en thermostaatkraan (2002). Bijz.: de woning is gesit. in de karakteristieke woonomg. van het Brug-centrum, gelegen op 5 min. loopafst. van winkels, scholen en NS-station. De woning beschikt over hardh. kozijnen en ramen wélke grotend. voorzien zijn van dubbel glas en dakisolatie. Fun- deringsherstel is uitgevoerd. Het buitenschilderwerk aan de voorzij de is in 2005 uitgevoerd. Aanv. i.o. Vraagprijs De makelaars van De Pater Makelaardij verzorgen graag de waardebepaling van uw woning. Deze voert zij gratis voor u uit. De makelaar komt dan bij u op bezoek, bekijkt uw woning en doet een mondelinge opgaaf. Tevens kan hij u informeren over de verkoopmogelijkheden en de dienstverlening die De Pater Makelaardij aanbiedt. Als u de cheque voor waardebepaling invult en opstuurt, dan neemt De Pater Makelaardij zo snel mogelijk contact met u op. U kunt ook direct bellen met het kantoor en telefonisch een afspraak maken. Op een rustige locatie in de ‘Zuidplas’ gesitueerde fraaie eengezins woning (type tuink.) met een vrijst. stenen berging en houten berging v.v. elektra en een royale goed verzorgde achtertuin (z). Deze goed onderhouden tussenwoning is gebouwd in 1987 op 135 m2 eigen grond en biedt een inh. van 310 m’, Ind.: entree/hal met m.k. en trap opgang. Licht betegelde toiletruimte v.v. toilet en fontein. Ruime open keuken met lichte in L-vorm opgest. keukeninr. (2004) v.v. o.a. kookpl., afzuigk., koei-/vriescomb. en combimagnetron. Lichte woonk. v.v. fraaie plav. vl. v.v. vloerverw., spachtelputz wanden en deur naar de diepe achtertuin (z). 1e Verd.: overt.. Fraai betegelde badk. (2001) v.v. ligbad, wastafelmeubel, hangend toilet en thermostaatkranen. 3 slaapk., waarvan 1 v.v. balkon. 2e Verd.: ruime voorzolder met een opstelpl. voor de c.v.-combiketel (1999), wasm.-aansl., mech. ventila- tie-unit. Zolderk. v.v. Velux dak raam en void, bergruimte achter knieschotten. Bijz.: het buiten schilderwerk van deze jonge een gezinswoning is recent uitge voerd en de woning is nagenoeg geheel geïsoleerd. Deze woning is centraal gelegen in een rustige, kindvriendelijke woonomgeving en direct bij winkels, scholen en uitvalswegen. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs Royaal 3 (drie)-kamer hoekappartement gelegen op niveau 3 met een berging en een inpandige parkeerplaats. Het appartement heeft een vloeropp. van 120 m2 en beschikt over een terras van 9 m2 met uit zicht op de rivier ‘De Gouwe’ en het centrum van de gemeente Boskoop. Het appartementencomplex is v.v. een lift en biedt een veili ge plek om te wonen. Ind.: entree. Berging met een opstelpl. voor de c.v.-combiketel en de mechanische afzuigunit. Toilet met fontein. Slaapk., groot 15 m2, gesitueerd aan de achtèrzijde. Licht betegelde badk. v.v. wastafel, douchecabine en ligbad. Slaapk., groot 9 m2, gesitueerd aan de voorzijde. Riante woonk. met goede lichtinval en werkelijk schitterend uitzicht. Vanuit de woonk. is het op het zuid westen gelegen balkon bereikbaar, dat eventueel afgesloten kan wor den d.m.v. glazen deuren. Luxe L-vormige keuken, compl. met inb.- apparatuur, t.w. afzuigkap, gas kookplaat, oven, koel-/vriescom- binatie en granieten aanrecht- blad. Bijz.: bouwj. 1996. Eigen parkeerplaats in afsluitbaar sou terrain. Het app. is voll. geïso leerd. Bent u op zoek naar een riant appartement op een leven dige locatie in het centrum van de gemeente Boskoop, dan is een bezichtiging zeer zeker de moeite waard. Aanv. in overleg. Vraagprijs Gezellige nabij het levendige centrum van de gemeente Waddinxveen gesitueerde bijzonder ingedeelde eengezinswoning. Deze uitgebouw de en fraai afgewerkte eengezinswoning is gebouwd in de periode 1960-1970 op 123 m2 eigen grond en met een inhoud van 350 m3. Ind.: entree/hal. Open hardhouten trap. Fraai betegelde toiletruimte met inbouwcloset en fontein. Speels ingedeelde en uitgebouwde woonkamer met lichte plavuizenvloer met vloerverwarming, sfeervolle stookplaats met open haard (gas), verlaagd plafond met inbouwver- lichting en dubbele openslaande deuren naar de tuin. De woonkamer biedt aan de voorzijde uitzicht op het gemeenteplantsoen. De half open keuken bevindt zich gedeeltelijk in de uitbouw en is ingericht met een luxe in V-vorm opgestelde inrichting (Bruynzeel) met inb.app.. 1e verd.: overt, met een kast. 2 slaapkamers (voorheen 3) waarvan de ouderslaapkamer is ingericht met een sierlijke badkuip en een vaste kastenwand. De doucheruimte is fraai betegeld en ingericht met een douche en een wastafelmeu bel. 2e verd.: open hardhouten trap. Overl. met een opstelpl. voor de c.v.-combiketel en de boiler. Zolderkamer met een dak kapel en een vaste kastenwand. Bijz.: de ramen zijn gedeeltelijk v.v. dubbel glas. Aanv. in overleg. Vraagprijs Heeft u plannen om uw woning te verkopen? Overweegt u een andere woning te kopen en wilt u een inschatting maken hoeveel hypotheek u kunt krijgen? Dan is het han dig om te weten wat de actuele waarde van uw woning is. de pater NVM Vul deze waardecheque in en wij nemen snel contact met u op. Naam Eenvoudig landelijk gelegen vrijstaande woning gesitueerd op een prachtige lokatie met een achtertuin op het oosten en de voortuin met steiger is gelegen aan een brede vissloot. Deze compacte woning biedt een inhoud van circa 235 m3 en is gebouwd op circa 457 m2 eigen grond. Ook als u op zoek bent naar een landelijk gelegen bouw- kavel biedt het vigerende bestemmingsplan ruime mogelijkheden voor de bouw van een vrijstaande woning. Indeling: hal. L-vormige woon kamer met een fraai uitzicht op een dijk. Keuken. Slaapkamer. Badkamer met een douche, een wastafel en een toilet. Bijkeuken/ber- ging. De berging is gebouwd in de royale vrije achtertuin op het oosten. 1e Verdieping: overloop met een dakkapel. 2 (twee) slaap- I kamers. Bijzonderheden: informa tie en mogelijkheden voor de bouw van een nieuwe woning zijn Jfr op het kantoor van De Pater 7 inzage. Aanvaarding in overleg. - Royaal vooroorlogs woonhuis met ruime achtertuin (z) en een origine le indeling met veel privacy en leefruimte in huis. De woning is ge bouwd in 1922 op 174 m2 eigen grond, heeft een woonopp. van 170 m2 en een inhoud van 435 m3. Ind.: entree. M.k.. Toilet met fon tein. Uitbouw van 10 m2, welke kan worden gebruikt als computer-/ werkruimte. Riante woonkeuken, totaal groot 30 m2, v.v. een lichte L- vormige inrichting. Trapkast met toegang tot de kelder. De kelder is groot 1,40 x 3,70 m. en heeft een stahoogte van 2,17 m„ Woon kamer v.v. een schouw en een vaste kast. De woonkamer heeft een goede lichtval en Is groot 5,15 x 3,50 m.. 1e Verd.: overl. met toe gang tot 3 ruime slaapkamers, respect, groot 14,1 m2, 12,3 m2 en 15,7 m2, en een ruime inloop kledingkast, groot 4,4 m2. Kast met op stelpl. voor de HR c.v.-combiketel 2001). De ouderslaapkamer heeft toegang tot een terras. Lichte badkamer ingericht met ligbad (whirl- pool)/douche, dubbele wastafel en 2e toilet. 2e Verd.: bergvlierlng bereikbaar d.m.v. diverse luiken. Bijz.: de achtertuin heeft een achter om en is v.v. zowel een stenen als een houten berging. De woning is in 2001 uitgeb. (incl. verdieping) en v.v. een nieuwe fundering onder het gehele pand. Vanuit de tuin is het achtergelegen parkeer terrein bereikbaar. Wanneer u op zoek bent naar een woning met veel ruimte en sfeer, dan is deze woning zeker een bezichtiging waard. Aanv. in overleg. Ruime eengezinswoning gesitueerd nabij winkels, scholen en openb. vervoer met aan de voorzijde vrij uitzicht en achtertuin (w). Deze woning is gebouwd in 1972 op 138 m2 eigen grond en biedt een inh. van 350 m3 met 4 royale slaapk.. Ind.: entree, garderobehoek. Toilet met fontein. Riante Z-vormige woonk. met open trap naar de eer ste verd.. Semi-open keuken met een lichte, rechte keukeninr., wasm.- aansl. en deur naar de achtertuin. 1e Verd.: overl. met vaste vast. 3 slaapk., resp. groot 3,80 x 3,05 m., 4,20 x 3,05 m. en 1,95 x 3,00 m„ waarvan 2 v.v. vaste kasten. Ruime, gedeeltelijk betegelde badk. v.v. wastafel, ligbad en toilet. 2e Verd.: overl.. Bergruimte met opstelpl. voor de Vaillant HR c.v.-combike tel. 1 zeer royale slaapk., v.v. kunststof dakkapel (2004) met dubbel glas en void, bergruimte. Hier is de mogelijkheid voor het creëren van een vijfde slaapk.. 3e Verd.: bergvliering. Bijz.: de achtertuin is v.v. een stenen ber ging en een achterom. Aanvaar ding in overleg. Uitst. onderh. en fraai afgewerkte halfvrijst. woning met een onder archi tectuur aangelegde achtertuin, grenzend aan water. Deze woning is gele gen in de woonwijk ‘Waterrijk’ en is v.v. garage, kelder en woonkeu ken,welke met 60 centimeter is uitgebouwd. Ind.: entree. Toilet met fon tein. Bergkast met toegang tot de kelder. De kelder heeft stahoogte en is groot 4,00 x 2,70 m.. Riante woonkeuken met een luxe in L-vorm opgest. inr., compl. met div. inb.app. en kookeiland. Verdiepte woonk. met open haard en schuifpui naar de vlonder aan het water. De parterre is afgewerkt met plav. vl. met vloerverw.. Inpandig bereikbare garage, groot 5,91 x 2,75 m., v.v. geïsoleerde deur. 1e Verd.: overl.. 2 slaapk., resp. groot 3,80 x 2,81 m. en 3,80 x 2,82 m., gesitueerd aan de achter zijde. Luxe badk. ingericht met platbodem-ligbad met douche, 2e toilet en wastafel. Ouderslaapk., groot 5,70 x 3,00 m., v.v. walk-in closet en badk. en suite. Deze luxe badkamer, groot 3,50 x 1,72 m., is ingericht met een ligbad, douchecabine, wastafelmeubel en een 3e toilet. 2e Verd.: voorzolder. Ruime slaapk. 1 met deur naar het dakterras. J Kamer met een opstelpl. voor de q c.v.-combiketel, mech. afzuig-unit s en aansl. voor wasm. en wasdro- S ger. Bijz.: inh. 500 m3. Woonopp. J ±175 m2. Grondopp. 375 m2. Bouwj. 2000. De woning is v.v. 4 dak-, gevel-, vloer- en glasisolatie. I Aanv. i.o.. Vraagprijs Kindvr. gesitueerde zeer goed onderhouden uitgebouwde eengezinswo ning v.v. carport en fraai aangelegde achtertuin (z). Deze royale fraai afge werkte woning is gesitueerd op 157 m2 eigen grond en biedt een inhoud van 430 m3. Ind.: royale entree met m.k.. Licht betegelde toiletruimte met toilet en fontein. M.k. v.v. voldoende groepen. De open keuken is v.v. een lichte in U-vorm opgestelde keukeninr. v.v. div. inb.app., o.a. vaatwasm., afzuigkap, koel-/vriescomb. en gaskookplaat. Ruime zonnige, uitgebouw de woonkamer v.v. mooie laminaatvloer (2003), vaste kast, Flatfire haard, convectorput en kunststof schuifpui naar de fraai aangelegde achtertuin. De wanden op de begane grond zijn afgewerkt met spachtelputz en de mooie uitbouw heeft veel extra lichtinval d.m.v. een lichtstraat. Tevens is er een tussenportaal met een deur naar de zonnige achtertuin. In de diepe achtertuin is de ruime houten berging met elektra gesitueerd. 1e Verd.: royale overloop. 1 ruime ouderslaapk. aan de achterzijde, groot ±15 m2, v.v. dubbel glas. 2 slaapk. aan de voorzijde, beiden v.v. dubbel glas en lami- naatvloeren. Luxe tot het plafond licht betegelde badk.(vernieuwd in 2001) v.v. een doucheruimte, hangend toilet, wastafelmeubel en design radiator. 2e Verd.: royale voorzolder v.v. dak raam. 2 riante zolderk. v.v. berg ruimten achter knieschotten. Opstelpl. voor Agpo HR c.v.-combi ketel (2000) en mech. afzuig-unit. Bijz.: dak-, gevel- en glasisolatie. Het buitenschilderwerk is in 2004 uitgevoerd en het binnenschilder- werk is uitgevoerd in 2005. De dak bedekking, van de carport is in 2005 vernieuwd. Deze woning is door zijn inh., locatie en afwerking zeer zeker een bezichtiging waard. Aanv. i.o. Vraagprijs Luxe afgewerkte tcpmaisonnette appartement met riante garage 35 m2) gesitueerd nabij de dorpskern en v.v. een vrij uitzicht op de rivier ‘De Gouwe’. Indeling: entree, garderobenis. Ruime woonkamer, groot 35 m2, met glazen schuifpui over de gehele breedte, welke toegang biedt tot het op het oosten gelegen balkon. De woonkamer is v.v. een laminaat vloer. Open keuken met een in L-vorm opgestelde Poggen Pohl inrichting compleet met een keramische kookplaat, oven, mag netron, afzuigkap, koel-/vriescombinatie en vaatwasmachine. Slaapkamer, groot 4,47 x 3,00 m„ met een vaste kastenwand. Licht betegelde badkamer ingericht met een ligbad, douchecabine en dub bele wastafel. 1e Verdieping: overl. met wasm.-aansluiting. Hobbykamer met gedeeltelijk een dakkapel. 2 riante slaapkamers met de mogelijkheid voor het creëren van 1 extra slaapkamer. 1 slaapka mer is v.v. een hardhouten dakkapel, een kleine bergvliering en een wastafel. Toilet. Doucheruimte met wastafel. Vaste kast met een opstelplaats voor de c.v.-ketel 2003). Bijzonderheden: vloeropper vlakte 130 m2. Inhoud 310 m3. Het appartement is voorzien van dak-, gevel- en glasisolatie. Het appartementencomplex dateert uit 1990, is voorzien van een afgesloten entree met bel-/video- fooninstallatie en een lift, en maakt een zeer verzorgde indruk. De servicekosten bedragen circa 100,— per maand. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs Anna van Burenstraat 9 Waddinxveen

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 15