Indonesische toko in Waddinxveen LITI E Medische diensten Kerkdiensten Van Brug tot station Ti Dierën centrale Gemeente wil snel aanleg Westelijke Randweg Colofon Derde prijs Niels Koetsier o -L.' o» spreker: de A.B. De Hoeksteen, Esdoomlaan zondag 9.30 uur geen dienst 18.30 uur ds. M. Kareis, Rijswijk Bethelkerk, Bilderdijklaan zondag 9.30 uur Ï7.00 uur De Morgenster, Sterrenlaan zondag 9.30 uur ds. B. oosterom, Oudewater 17.00 uur geen dienst Ontmoetingskerk, Groensvoor- de zondag 9.30 Reeuwijk Eric Kühr is zelf van Indonesi sche afkomst. „Mijn ouders kwamen in de jaren vijftig, net als een heleboel van hun land genoten, naar Nederland," legt hij uit. „Ik ben opgegroeid in Den Haag. Daar zijn de eerste Indonesische winkeltjes in Ne derland ontstaan. Van kleins af aan heb ik in de Indonesische horeca gewerkt. Dit jaar besloot ik zelf een toko te beginnen. Al leen leek het mij niet verstandig om dat in Den Haag te doen. De concurrentie is er moordend." De man van ongeveer 1.70 m, droeg een korte bruine jas met diverse kleuren op de schouders. supermarkt zich opeens gaat specialiseren in Indonesisch eten." Restaurant Het klinkt allemaal vrij ambiti eus. „Dat ben ik ook," zegt Eric Kühr. „Als deze toko goed gaat lopen, ben ik van plan om er een eiste papieren en heeft daarvoor een bekeuring gekregen. De ove- kade, Coenecoop en de Noord Ringdijk. in totaal vijftien vissers werden gecontroleerd. Eén van de vissers Vermist Kater, pers x, cypers, licht op buik en onder kin, schuw, Klaverblad Boskoop Kater, rood, witte kin, buik, voe ten, loopt raar met één voorpoot, is doof, mager, oude kat, hals band groen of rood, Weegbree Boskoop Kater, cypers, witte bef en voeten, slank, spitse snuit, Junolaan Wad dinxveen Voor gratis registratie en infor matie over vermiste en gevonden dieren kunt u bellen 0186-601199. Binnen 24 uur uw melding op in ternet. Kijk voor recente gege vens op www.dierencentrale.nl. STICHTING KWADRAAD, AL GEMEEN MAATSCHAPPELIJK Werk. Bezoek HERSTELD HERVORMDE Gemeente gebouw Staringlaan 19 zondag 10.00 uur ds. H. Jonker, Barneveld 14.30 uur ds. C. Gielen, Middel- hamis PROTESTANTSE KERK NEDERLAND Protestantse gemeente i.w. Immanuëlkerk, Prinses Beatrix- laan zondag 9.30 uur dienst in Ont moetingskerk T)e Rank', Coenecoopcollege zondag 10.00 uur ds. C. vd Berg, Nieuw-Vennep REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrij zinnige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade zondag 24 juli 10.00 uur ds. G.Ch. Duinker, Rotterdam ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk, Zuidkade zondag 9.30 uur eucharistievie ring dinsdag 19 juli 19.00 uur eucha ristieviering GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage zondag 9.30 uur ds. A.S. van de Lugt, Rotterdam 16.30 uur leesdienst JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkzaal Burgemeester Troostraat 10.00 uur Openbare toespraak 11.00 uur Wachttorenbespreking MOERKAPELLE Hersteld Hervormde Kerk Dorpshuis 'Op Moer', Raadhuis straat Zondag 8.45 uur ds. L.W.Ch. Ruijgrok, Monster 15.30 uur ds. J.C. de Groot, Dor drecht GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat woensdag 13 juli 19.45 uur geen dienst zondag 9.30 en 17.00 uur lees dienst woensdag 20 juli 19.45 uur geen dienst GROENE HART ZIEKENHUIS Bleulandlocatie: Bleulandweg 10, Gouda, 0182-505050. Post adres: postbus 1098, 2800 BB Gouda. Jozeflocatie Jan van Beaumont- straat. Voor het maken van poliklini sche afspraken is elke polikliniek rechtstreeks te bereiken. Voor in lichtingen: tel. 0182-505050. Bezoektijden voor beide locaties: algemene verpleegafdelingen: 14.00 tot 15.00 uur en 18.30 tot 19.30 uur. Voor informatie over wachttij den, opname, afdelingen etc. kan men terecht op www.ghz.nl. EERSTE HULP Voor eerste hulp kan men alleen terecht bij de afdeling Spoedeis ende Hulp op de Bleulandlocatie van het Groene Hart Ziekenhuis, Bleulandweg 10, Gouda. mij werken er nog twee of drie parttimers. Zij zijn wel van In donesische afkomst, maar zijn geen familie. Ze hebben gewoon gereageerd op een advertentie die ik heb geplaatst." Is Eric Kühr wel tevreden met de locatie? De vorige bedrijven die op de Zuidplaslaan 422 gevestigd wa ren, hebben het immers niet ge red. „Ja, ik vind het een prima locatie. Er is volop parkeergelegenheid voor de deur en het pand is goed zichtbaar voor alle mensen die voorbij rijden. Dat de kaas boer het niet heeft gered, maakt Weekeinddienst dierenarts: A.H.M. Hermans en J.C.H. van Dorst, Kattensingel 17, Gouda, tel. 0182-510958; Woubrechterf 42, Waddinxveen, tel. 0182- 613112. Kleine huisdieren-spreek- uur voor spoedgevallen ieder weekeinde volgens afspraak. J.C. Baas, Jan Dorrekenskade- Oost 36, Waddinxveen, tel. 0182- 632051. Dierenkliniek 'Pieter Bas', me vrouw W.W.M. Smits en J.B. Cra mer, Prins Bemhardlaan 79, Wad dinxveen en Hoge Gouwe 21, Gouda. Voor spoedgevallen ieder weekeinde spreekuur volgens af spraak, tel. 0182-610462 of 0182- 516876. Dierenkliniek Zevenhuizen, drs. M.C. Pilgram, Zuidplasweg la, Zevenhuizen. Ieder weekeinde spreekuur volgens afspraak, voor spoedgevallen tel. 0180-631451 of 06-11163246, voor minder drin gende vragen: vragen@dierenkli- niekzevenhuizen.nl. BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Kreater, Kerkstraat zondag 10.00 uur heer J.M. Verkerk Gevonden Teef, bemer Sennenhond, drie kleur, één glazig oog, Noordkade Waddinxveen Kater, rood, Echt van kleur/bei ge, witte snuit, buik, voeten voor en poten, Kerkweg-west Wad dinxveen Kat, zwart, witte bef en voeten, snor en vlekje op buik, Beijerinck- laan Waddinxveen Kat, zwart, zonder wit, bruine gloed over vacht, mager, Maurit- slaan Waddinxveen Kat, cypers, donkere staartpunt, Babsloot Boskoop Poes, cypers, lichte bef, Zijde Bo skoop Poes, zwart, bruine gloed over vacht, Mauri tslaan Waddinxveen Kater, cypers, zilvergrijs, witte bef, tenen voor en sokken achter, Kanaaldijk Waddinxveen Kaasboer En toen was het de vraag waar Eric Kühr dan zijn eigen toko zou beginnen. „Via via hoorde ik dat er in Waddinxveen be hoefte is aan Indonesisch eten. Toen ik hoorde dat de kaasboer op de Zuidplaslaan 422 zijn pand wilde verkopen, heb ik di rect toegehapt. Een andere optie was om in Bergen op Zoom een afhaalcentrum te beginnen. Ook daar zit er nog niet één geves tigd. Uiteindelijk heb ik toch voor Waddinxveen gekozen. Waarom? In verband met de reistijd. Ik woon in Den Haag, Waddinxveen is minder ver rij den." Is Toko Selamat Makan een heus familiebedrijf? „Nee, naast bedrijf op het Coenecoop bedrij venterrein waren ontvreemd. De gestolen spullen zijn inmiddels teruggegeven aan de betrokken bedrijven. De verdachte is na verhoor op woensdag 6 juli heengezonden met een dagvaar ding. mij totaal niet zenuwachtig. Daar is namelijk een verklaring voor. De supermarkt, die hon derd meter verderop zit, ging opeens ook allerlei kaassoorten verkopen. De concurrentiestrijd viel voor de kaasboer niet te winnen. Het zelfde geldt voor de groente boer en de slagerij die daarvoor in dit pand gevestigd waren. Ook zij hadden concurrentie van PLUS Rijnard, waar ze de zelfde producten verkopen. Voor mij ligt het heel anders. Tussen ons is er geen concurren tie. En ik zie het ook in de nabije toekomst niet gebeuren dat een uur ds. J.P. Koning, WADDINXVEEN - Burgemees ter en wethouders stellen de raad voor te komen tot een be stuurlijke overeenkomst Rijn- Gouwelijn-oost en de daarbij be horende aanvullende overeenkomsten. Het doel van deze overeenkomst is te komen tot een lightrailverbinding die loopt van station Gouda tot de haltes Rijnfront-Zuid en Meer burg (Oegstgeest) Zoeterw ou de; Transferium A44. De provin cie en de acht betrokken gemeenten zijn het eens over nut en noodzaak van een hoogwaar dige vorm van openbaar vervoer in het gebied tussen Gouda, Al phen aan den Rijn, Leiden en de Noordzeekust. Deze openbaar- vervoersverbinding moet bijdra gen aan het faciliteren van de ge wenste ruimtelijke ontwikkelingen in het gebied en de inwoners een alternatief bie den voor de vele autoverplaats- ingen in een gebied over afstan den van 10 - 40 kilometer. Omdat het college een dergelijke verbin ding in dit gebied noodzakelijk VERSLAVINGSZORG MIDDEN- HOLLAND Pamassia, psycho-medisch cen trum, IJssellaan 2-2a, 2806 TK Gouda. Tel. 0182-563500, fax.nr. 0182-563521. Bereikbaar maan dag t/m vrijdag 9.00-17.00 uur. Al-anon/Alateen is een zelf hulpgroep voor kinderen, vrien den en familie van alcoholisten. Voor meer informatie: Marieke 0182-503773. Voor problemen met alcoholge bruik: Anonieme Alcoholisten Werkgroep Gouda, Industrie staat la, Postbus 30, 2800 AA Gouda. Tel. 0182-519712 of 0653875058 (dag en nacht). recht heeft een smaak, zegt Eric Kühr. „Toko Selamat Makan richt zich vooral op gerechten uit Midden-Java. QUD-GEREFORMEERDE MMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg: 10.00 uur leesdienst 1^.30 uur leesdienst CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN PROTESTANTSE KERK NEDERLAND Hervormde gemeente Brugkerk, Kerkweg-Oost Zondag 9.30 uur ds. T. van 't Veld, Ede 17.00 uur ds. J.J. Tichelaar, Put ten RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Samenkomsten worden gecom bineerd gehouden met de Rafa- elgemeenschap Gouda, in het schoolgebouw de Goudse Waar den aan de Catslaan 100 te Gouda. nen van deze overeenkomsten, maar, zo is de mening van de raad, daar mag wel iets tegen over staan. Daarom heeft de raad keihard besloten dat onder tekening van de overeenkom sten zal plaatsvinden als de pro vincie op korte termijn instemt met de aanleg van deze Westelij ke Randweg. Ten aanzien van de financiële bijdrage moet Waddinxveen acht miljoen euro bijdragen. Ver geleken met een stad als Leiden die maar 15 miljoen euro zal bij dragen, is dit een scheve verhou ding. Voor elk te bouwen huis binnen de straal van 800 meter van de stations, moet de koper 2000,- euro extra betalen. Als het station in Triangel klaar is, heeft dit tot gevolg dat alles wat hier gebouwd wordt binnen deze straal valt. Daar staan enkele voordelen tegenover, maar het is wel zo dat Waddinxveen in to taal een behoorlijk bedrag moet betalen. (foto: Liesbeth van der Vis) verenigingen. Een uitgebreide catering in combinatie met Bali nese danseressen." DE BRUGGEN RESTAURANT DE BRUGGEN Sterrenlaan 2 zondag 24 juli 11.00 uur, Jan Del- haas Aanhouding 2 In de avond van woensdag 6 juli heeft de politie twee inwoners van Alphen aan den Rijn aange houden omdat zij een aan de ketting gelegd jacht hadden meegenomen uit de Provinciale opleghaven aan de Wilhelmina- kade. Eerder die dag was het schip op last van de Provincie naar deze stafhaven versleept ter uitvoering van bestuurs dwang. De eigenaar was het daar niet mee eens en wilde zijn boot te rugvaren naar Alphen. Hij kwam niet verder dan de Hef- brug Waddinxveen, die gesloten bleef. Nadat de politie aan boord was gekomen werd de eigenaar en een tweede aanwezige aange houden. De boot werd terugge sleept naar de stafhaven. Tegen Clini-Clown Een nog onbekende man met een Zuid-Europees uiterlijk heeft zich dinsdagmiddag 5 juli voor gedaan als collectant van de in stantie 'Clini-Clowns'. De man vroeg in een winkel aan de Gale rij in Boskoop een donatie die contant moest worden voldaan. Een medewerkster vertrouwde de man niet en ging niet op zijn vraag in. Vermoedelijk bezocht dezelfde man eerder op de mid dag een winkel in Waddinxveen aan de Kerkweg-Oost. De man legitimeerde zich hier met een pasje en vroeg eveneens om geld. De man ging zonder geld weg. De politie waarschuwt winkeliers. Volgens 'Clini- Clown' worden giften alleen ge daan via stortingen per bank of via een machtiging van de gever. WADDINXVEEN - Niels Koetsier behaalde een derde prijs bij het polsstokverspringen in Polsbroe- kerdam. De jonge Waddinxvener kwam in de derde omloop bij de junioren B tot een sprong van 12.88 meter. Hij eindigde daarmee achter de Linschotenaren Rick Boer en Tjeerd Kiers, die resp. 13.23 en 13.08 meter haalden. De ze week traint Niels Koetsier op de schansen in Jaarsveld onder leiding van Remco van den Berg, die na zijn langdurige blessure weer is begonnen. Met name aan de aanloop en het klimmen wil Van den Berg aandacht besteden. en postadres: Station- Aanhouding De politie heeft op dinsdag 5 juli een 32-jarige man uit Reeuwijk aangehouden op verdenking van heling. Eerder in de week had de politie het voertuig van de verdachte uit het verkeer ge nomen in verband met onverze kerd rijden. De man was hiervoor al diverse malen bekeurd. Uit onderzoek van de auto bleek dat deze was voorzien van vier gestolen autovelgen. Deze wa ren begin juni weggenomen bij een bedrijf aan de Zuidelijke Rondweg. Ook trof de politie in het voertuig twee voorstoelen aan, die eind juni bij een ander stellen en te openen grondex ploitaties voor het Passagege- bied en de overige deelgebie den. De PCW was er niet gelukkig mee dat dit bedrag werd gehaald uit de Algemene Reserve en vroeg of er geen ander potje was waaruit dit bedrag kan worden gefinan cierd. De WD zei geen mede werking aan het voorstel te verlenen nu het bedrag wordt gefinancierd uit de Algemene Reserve. Ook WeWa was die mening toegedaan en deze fractie adviseerde het wegge deelte van de Passage open te stellen met een maximumsnel heid van 30 KM per uur. Het CDA zag al veel mogelijkhe den om van het Passagegebied iets moois te maken. Wethou der Dijksterhuis antwoordde dat de gemeente geen potje heeft waaruit deze uitgaaf zou kunnen worden gefinancierd. Hij dankte de raad voor de on dersteuning. De fracties van de WD en WeWa stemden te gen het voorstel. I WADDINXVEEN - De raad heeft 20.000,- euro beschikbaar gesteld voor het ontwikkelen van een visie op het gebied van Brug tot station. Deze vi sie is noodzakelijk geworden omdat het huidige winkelge bied Passage na realisatie van het nieuwe centrum op de Be Fair locatie haar winkelfunctie verliest. Daarom moet dit ge bied zodanig herontwikkeld worden dat er een aantrekke lijk (woon)gebied kan ont staan. Omdat de Passage deel uitmaakt van een groter ge bied, namelijk van Brug tot Station, wenst het college van burgemeester en wethouders een visie te ontwikkelen voor de stedenbouwkundige inpas sing van dit gebied. Het moet een mengeling van functies zijn, zoals wonen, werken, zorg en verkeer. Dit bedrag zal voorlopig worden betaald uit de Vrije Algemene Reserve, een en ander in afwachting van de toerekening en defini tieve boeking op de nog op te WADDINXVEEN - Sinds kort kunnen Waddinxveners ge nieten van Indonesisch eten. Toko Selamat Makan is een nieuw afhaalcentrum, geves tigd op de Zuidplaslaan 422. „Bij ons kun je authentiek In donesisch eten bestellen," al dus eigenaar Eric Kühr. „Overheerlijke maaltijden, specialiteiten, broodjes en snacks uit Midden-Java." Huisarts en apotheek voor alle inwoners van de regio Midden- Holland Voor spoedeisende huisartsen hulp buiten kantoortijden: van 17.00 uur 's middags tot 08.00 uur 's ochtends, tijdens het weekeinde en feestda gen: HuisArtsenPost Midden- Holland (HAP) Jan v Beaumont- staat 4 (bij de Jozef-locatie), Gouda, tel. 0182-322488 (alleen na telefonische afspraak) Voor spoedmedicatie buiten kan toortijden: van 17.30 uur 's mid dags tot 08.00 uur 's ochtends, tijdens het weekeinde en feestda gen: Dienst Apotheek Midden- Holland (DAM), Ronsseweg 138 (tegenover de Bleuland-locatie), Gouda. tel. 0182-698820, www.dam-mh.nl. aan de Vondellaan. Hoe de dader binnen is gekomen, is vooralsnog niet duidelijk. Mogelijk is er spra ke van een valse sleutel. Er wer- Inbraak den sieraden en kristallen beeld- In de nacht van woensdag 6 op jes buit gemaakt. donderdag 7 juli is ingebroken in een woning aan de Kievitdreef. Controle Buren hoorden gestommel in de Op 9 juli heeft de politie een vis- woning en waarschuwden de po- serijcontrole uitgevoerd, waarbij litie. Bij aankomst van de politie gingen de dieven er vandoor en wisten in het nachtelijk duister te bleek niet in het bezit van de ver- ontkomen. Het gaat om drie mannen met een Noord-Afri- kaanse uiterlijk met de volgende rige vissers hadden hun papieren signalementen: 1) leeftijd 20-25 netjes in orde. Gecontroleerd jaar, lengte 185 cm, lichtkleurige werd aan de Petteplas, de Zuid- broek en licht blauw tainings- jack, 2) lengte 165 cm, blauw tai- De Indonesische cultuur bestaat voor een groot gedeelte uit eten. Eric Kühr: „Dat is er bij mij met de paplepel ingegoten. In Indo nesië is het altijd open huis. Bu ren, kennissen of familie zijn te allen tijde welkom om onge vraagd langs te komen en een hapje mee te eten. In Nederland is dat ondenkbaar. Hier moet al tijd eerst een afspraak worden gemaakt. Als iemand onver wachts langskomt om mee te eten, wordt dat meestal niet ge waardeerd. Daarnaast eten wij ook tussen de middag warm eten, waar Nederlanders het vaak bij brood houden. Eigen lijk heel logisch, een mens ver bruikt overdag de meeste ener gie en moet dan eigenlijk stevig eten. Na een goede, warme maaltijd kun je er weer een tijd je tegenaan. Bij Toko Selamat Makan kan iedereen ook over dag Indonesische maaltijden af halen. Behalve afhalen, doen we overigens ook aan bezorgen. Daarnaast hebben we een cate- Sinds kort is er een Indonesisch afhaalcentrum in Waddinxveen: Toko Selamat Makan. Eigenaar ringservice voor bedrijven en Eric Kühr hoopt dat de Waddinxveners gaan genieten van zijn eten. straat 12,2741 HS Waddinxveen. Tel. 0182- 623040. Na 10.00 uur wordt u automatisch doorver bonden met de Vierstroom Zorg lijn. VIERSTROOM JEUGDGE ZONDHEIDSZORG. 0-4 JAAR Inloopspreekuur Consultatiebu reau, maandag 11.00 tot 12.30 uur. Stationstraat 12, Waddinx veen. (wWw.vierstroom.nl) vindt, heeft de gemeente zich be reid verklaard financieel bij te dragen aan de totstandkoming van de RijnGouwe Lijn-oost. Tot slot is Waddinxveen een tweetal aanvullende overeenkomsten voorgelegd. Dat zijn de 'Over eenkomst tussen de Provincie Zuid-Holland en de gemeenten Waddinxveen en Boskoop over de Westelijke Randweg' en de 'Overeenkomst tussen de Pro vincie Zuid-Holland en de ge meente Waddinxveen ter aan- vullig van de Bestuursovereenkomst RijnGou- welijn-Oost'. Nu deze afspraken met de provincie aan de raad worden voorgelegd is er toch wel een aantal bedenkingen. Al lereerst zit de gemeente met smart te wachten op een beslis sing van de provincie over de aanleg van de Westelijke Rand weg. Deze weg kan Waddinxveen ten aanzien van de overlast van het vele verkeer uit de brand helpen. Waddinxveen staat erg welwil lend tegenover het onderteke- Ontmoetingskerk, Groensvoor- de zaterdag 19.00 uur woord communiedienst zondag 11.15 uur geen viering Streekgerechten Indonesië bestaat uit duizenden eilanden. Elk eiland kent zijn ei gen streekgerechten. „En elk ge- Indonesisch restaurant in Wad- specifieke dinxveen bij te beginnen. Maar dat is allemaal toekomstmuziek. Voorlopig richt ik me alleen op Selamat Makan." Die streek heb ik bewust uitge- Wat betekent dat eigenlijk? „Se- kozen. lamat Makan is Indonesisch Het eten is daar namelijk maar voor eet smakelijk. En laten we gematigd scherp. Nederlanders hopen dat het eten de Waddinx- kunnen op dat gebied niet zo- veners inderdaad goed gaat veel hebben." smaken." het tweetal wordt proces-verbaal ningsjack en 3) lengte 187 cm, ge- opgemaakt. kleed in een tainingsjack. De da ders wisten via vernieling van de Duizelig voordeur in de woning te komen. Een 60-jarige Waddinxveense Later op de dag werd een aantal vrouw raakte op 6 juli gewond bij uit de woning ontvreemde goe- het verlaten van de bus op de deren weer aangetroffen. De poli- Zuidelijke Rondweg. Bij het uit- tie onderzoekt de zaak. stappen werd de vrouw duizelig en kwam ten val, waarbij zij met Inbraak 2 haar hoofd op een handgreep te- Later in de week, op 9 juli, werd rechtkwam. Het slachtoffer is per ook ingebroken in een woning ambulance naar een huisarts ver voerd voor verder onderzoek en behandeling. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 11 WOENSDAG 13 JULI 2005 1 Bezorging Telefoon: 0900-708 09 00 (10 eurocent per minuut) Foto's van Liesbeth van der Vis vindt u op www.liesbethvandervis.nl Uitgever Dagblad van Rijn en Gouwe B.V. Alphen aan den Rijn Kantoor Zijde 30 2771 EN Boskoop Fax: 0172-212168 Advertenties Telefoon 0172-211731 E-mail: verkoopboskoop@ rijnengouwe.nl Advertenties kunnen tot dinsdag 11.00 uur worden opgegeven, IM'ers (ingezonden mededelingen) tot maandag 16.00 uur. Weekblad voor Waddinxveen is een onafhankelijk weekblad, dat in een oplage van 15.300 exemplaren wordt uitgegeven en verspreid in Waddinxveen, Moerkapelle en Zevenhuizen. Weekblad voor Waddinxveen verschijnt op woensdag. Redactie Carlo Willemsen 0172-420512 E-mail: weekbladvoorwaddinxveen@ rijnengouwe.nl Kopij dient uiterlijk op maandag 16.00 uur in het bezit van de redactie te zijn om in aanmer king te komen voor plaatsing. Bijdragen per e-mail of op floppy verdienen de voorkeur. Alle auteursrechten en databank rechten ten aanzien van (de inhoud van) deze uitgave worden uitdrukkelijk voorbehouden. Deze rechten berusten bij Rijn en Gouwe B.V. c.q. de betreffende auteur. r Wi zv - c

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 11