Huizenprijzen weer gestegen 1 j De Huizenbeurs Gouwe Koerier Weekblad voor Waddinxveen ED REUSKEN Al uw interieurwensen onder één dak bij De Gordijnerij en de Floor Factory (0172) 210 747 Zo min mogelijk bijkomende kosten? Verkopen tegen gunstige tarieven? w vrijblijvende afspraak met ons enthousiaste team! En tóch verkopen? jk I Rraa We r bij ROSEMARIE’S WONEN 1F GORDIJNEN VAN O.A. 1 Bewoners Altera Aqua maken website iü O Bel voor een LLlETI Uw specialist op het gebied van woninginrichting /SILCO Waddinxveen I I I I I RUSSEL HARVEY VILLANOVA ROMO DE GRAAF PARTNER HENEGOUWERWEG 37 WADDINXVEEN (0182) 612726-(06) 502 181 31 in 1932 nog een wielerbaan te vinden. Op de website is alles te lezen over het door architect Kees Christiaanse ontworpen com plex. Zo zou het ontwerp de overgang van het Groene Hart naar de stad thematiseren. Het hart van de wijk is gereserveerd voor een wilde riettuin. Deze website is bedoeld voor ie dereen die interesse heeft in het complex aan de Breevaart. Heeft u onze verhuisbus al zien rijden? makelaardij REGIO - De gemiddelde koop woning is in het tweede kwar taal van 2005 1,7 procent in waarde gestegen ten opzichte van de eerste drie maanden van dit jaar. Dit blijkt uit onlangs gepubli ceerde cijfers van de Neder landse Vereniging van Make laars (NVM). Woningen wisselden voor gemiddeld 224 duizend euro van eigenaar. De NVM registreerde over de laat ste vier kwartalen een prijsstij ging van 3,8 procent. Van de verschillende woningty pen is de prijsstijging van ap partementen in het tweede kwartaal het grootst. Deze wo ningen stegen gemiddeld 2,3 procent in waarde ten opzichte de eerste drie maanden van dit jaar. GOUDA - De bewoners van het nieuwbouwcomplex Altera Aqua hebben een website ont wikkeld om de geschiedenis, de bijzondere architectuur en de mooie ligging van de wijk vast te leggen. De site is te bezoeken via www. altera-aqua .nl. Altera Aqua werd enkele jaren geleden gebouwd op de Bree- vaarthoek, naast de Breevaart- brug. Op dit stukje Goudse grond was Hoekwoningen en vrijstaande woningen werden gemiddeld respectievelijk 1,8 en 1,9 pro cent duurder. De prijsstijging van tussenwoningen en twee- onder-één-kap woningen was even groot (1,1 procent). Anders dan in het eerste kwar taal constateerde de NVM in de laatste drie maanden geen bij zonder verschil tussen de prijs ontwikkeling van goedkope en dure woningen. Alleen bij hoekwoningen en twee-onder-één-kap woningen verschilde de ontwikkeling sterk. De dure uitvoeringen van deze woningtypen stegen met circa twee procent meer in waarde dan de goedkope. In het eerste kwartaal was de prijsstijging van goedkope wo ningen juist een stuk hoger. I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I Door Margon van den Berg Het nieuwe lamellensysteem Cocon Villa, c Naam Adres Indeling: voorentree, gang, meterkast, trapopgang met trapkast en Postcode Woonplaats Eventuele opmerking Landelijke Makelaars Vereniging I Huis&Stijl www.silco.nl Vraagprijs 219.000,- k.k. Vraagprijs 415.000,- k.k. Vraagprijs 225.000,- k.k. •Sr Vraagprijs 249.000,- k.k. Vraagprijs 230.000,- k.k. 1 Zeer landelijk te midden van weilanden, kwekerijen en water gelegen vrijstaand woonhuis met aangebouwde garage, vrijstaande houten berging en ruime opstelplaatsen voor auto’s op eigen terrein. De woning bevindt zich op een royaal perceel met optimale privacy te midden van de natuur en bevindt zich toch in de directe nabijheid van uitvalswegen e.d. Het perceel wordt grotendeels omsloten door water, welke in verbinding staat met de “Watergang”. De makers van interieurs doordacht tot in detail. Centraal aan een doorgaande weg gelegen 2/1-kapwoning met diepe achtertuin van ca. 25 meter. De woning verkeert in goede staat van onderhoud en beschikt over een ruime houten berging in de achtertuin. Indeling: zij-entree, hal met garderobe, meterkast en toilet met fonteintje. Open keuken in L-opstelling (wit) voorzien van diverse apparatuur. Woonkamer met open trap en deur naar achtertuin. 1e verdieping: overloop, badkamer voorzien van wastafel, ligbad en 2e toilet. Voorslaapkamer en achterslaapkamer. 2e verdieping: ruime zolder met wasmachine aansluiting, HR c.v. combiketel en groot Velux dakraam. Op eenvoudige wijze is extra slaapkamer te realiseren. Bijzonderheden: indien u op zoek bent naar een gezellige woning met veel tuin, is deze woning een bezoek waard. 1e verdieping: overloop, toilet en drie slaapkamers in verschillende formaten waarvan één met deur naar erker balkon. Badkamer voorzien van wastafel en zitbad. Bijzonderheden: zeer goed onderhouden royale woning met vijf slaapkamers en zeer gunstige ligging. zoals kokos, sisal en zeegras. Hiervan kunnen ook karpetten -al dan niet met stoffen of lederen rand- gemaakt worden. Nieuw zijn de volumekarpetten. Door een extra onderlaag zijn deze karpetten voller en zachter. Ook dit karpet is op elk formaat te maken. En uw trap wordt gestoffeerd vanaf 450,00 in clusief tapijt, ondertapijt en arbeidsloon. Onder de noemer harde vloeren vallen vinyl, marmoleum en laminaat. Dat geldt eveneens voor de massief houten vloeren. Ze zijn er in diverse hout soorten en kleuren en kunnen in diverse stijlen gelegd worden. Scheepsvloe- ren, cafévloeren en oudgemaakte vloeren geven de indruk dat er vloer ligt waar al vele jaren intensief op geleefd is. Dit zijn allemaal vloeren van de par- ketfabrikant Chapel. De Floor Factory mag als enige in de regio vloeren van dit exclusieve parketmerk verkopen. Maar de Floor Factory heeft ook houten vloeren van andere parketfabrikanten. Alle vloeren kunnen zowel zwevend als tapis gelegd worden door eigen parketteurs. Want of het nu om raambekleding of vloeren gaat, alles wordt door het eigen en vakkundige personeel gelegd of geplaatst. Dat is de kracht van S A Interieurs. U hoeft slechts één deur door om alles op het gebied van woninginrichting te vinden. Het team van S A Interieurs neemt alle tijd om samen met de klant diens ideeën en wensen te re aliseren. Indien gewenst kan ook een adviesgesprek bij de klant thuis plaats vinden. U vindt De Gordijnerij en de Floor Factory aan de Mercuriusweg 15 te Waddinxveen. Het telefoonnummer is 0182-631200. Geopend van dinsdag tot en met zaterdag van 10.00 - 17.00 uur. Donderdagavond koopavond van 19.00- 21.00 uur. Schitterend direct aan de jachthaven gelegen midden ééngezinswoning met een ruime achtertuin en een gunstige zonligging. De woning ligt zeer centraal in een rustige landelijke omgeving. Zolderverdieping: open zolderruimte met Velux dakraam, aansluiting wasmachine en droger en opstelling van de HR c.v. combiketel (Nefit 2004). In karaktervolle straat gelegen 2/1 kapwoning met royale uitbouw aan achterzijde. De woning is geheel gemoderniseerd en verbouwd, waardoor deze volledig aan de huidige wensen van modem wooncomfort voldoet. Verzekeringen Hypotheken Pensioenen "Vastgoed Een hypotheek is maatwerk! TAPIJT-HARDE VLOEREN ZONWERING - VOUWGORDUNEN Galerij 2 2771 XJ Boskoop Tel. (0172)21 22 71 10.00-17.30 uur 19.00-21.00 uur 10.00-17.00 uur Alleen volledig ingevulde bonnen worden door ons in behandeling genomen. Spanplafonds Kastenwanden Wandpanelen Systeemplafond Interieurbetimmeringen Alle mogelijkheden en ideeën vindt u natuurlijk ook in de showroom van Silco, Zuidkade 230 Waddinxveen of bel voor documentatie (0182) 61 68 78. NIEUW LAMELLENSYSTEEM: Cocon Villa In samenwerking met Egger uit Almelo ontwikkelde De Gordijnerij een op merkelijke combinatie van lamellensystemen met vitrage. Het systeem onder scheidt zich van bestaande lamel-stofcombinaties in de ruime toepassingsmo gelijkheden en in het gebruiksgemak. Bij Cocon Villa zijn de combinatiemogelijkheden erg groot. De collectie be staat uit maar liefst 54 inbetweens en een voordelige voile kwaliteit, alle uit de Egger collectie. Voeg daarbij de keuze uit transparante, semi-verduisteren- de en verduisterende lamellen en het is direct duidelijk dat er voor de consu ment een meer dan ruime keuze is. Het systeem is bovendien praktisch in het gebruik. De stof is gemakkelijk van de lamellen af te halen en te reinigen. De lamellen blijven intussen gewoon voor het raam hangen. Het product bevindt zich in het luxere segment, maar blijft betaalbaar voor een breed publiek. De tweede pijler van S A Interieurs is de Floor Factory. In hetzelfde pand vindt de klant alles op het gebied van vloeren. Er is een ruime keuze in zach te vloerbedekking, de verzamelnaam voor vele merken tapijt en natuurtapijten WONING PROJEKTSTOFFERING WADDINXVEEN - De naam van hun bedrijf, S A Interieurs, is afgeleid van de beginletters van hun beider voornamen. Skip en Adri zijn compagnons. In 1991 openden zij S A Interieurs, een woninginrichtingszaak die op twee pijlers rust, te weten de Gordijnerij en de Floor Factory. We zijn nu bijna veertien jaar verder, die - spreekwoordelijk gezien - uit ze ven vette en zeven magere jaren hadden moeten bestaan. Maar dat geldt niet voor S A. Vanaf het moment dat zij hun deuren openden, hebben zij de wind in de zeilen gehad. De reden van hun succes valt makkelijk te verklaren. S A is de meest complete woninginrichter in deze regio. S A maakt ‘maat kostuums’ voor elke woning. De Gordijnerij heeft de meest uitgebreide collectie gordijnen in alle prijsklas sen en in alle stijlen. Of u nu voor romantisch-klassiek kiest of voor ultra-mo dem, bij de Gordijnerij is dat -en alles wat zich daartussen bevindt - in mime mate aanwezig. Tevens is er een uitgebreide keuze in ophangsystemen. U vindt er de gebruikelijke railsystemen en de moderne spandraadsystemen, maar ook roeden, zowel in een moderne uitvoering met inslagringen als de meer klassieke houten of smeedijzeren roeden met daarbij de bijpassende gor dijnringen. Ook de vouwgordijnen zijn niet meer weg te denken en passen zo wel in het moderne als klassieke interieur. De Gordijnerij beschikt over een eigen atelier en dat betekent onder meer dat men zich niet hoeft te beperken tot het vaste aanbod van raambekleding. Als de klant een keuze heeft gemaakt uit het enorme assortiment gordijnstoffen kunnen de coupeuses van de Gordijnerij er, mits de stof geschikt is, exclusie ve vouw- of paneelgordijnen van maken. Alle vouw- en paneelgordijnen, vi trages en gordijnen worden in eigen atelier geconfectioneerd. Het opmeten, maken en ophangen van gordijnen is gratis. 1e verdieping: overloop, drie slaapkamers in verschillende formaten waarvan twee met dakkapel. Moderne badkamer voorzien van ligbad, douchecabine, wastafel met meubel en een zwevend toilet. 1 BOSKOOP - Tuinstraat 75 Indeling: voorentree met gang en trapopgang. Moderne woonkeuken in lichte kleurstelling voorzien van koel-/vriescombinatie, vaatwasser, gaskookplaat, RVS afzuigschouw en combimagnetron. Trapkast met meterkast. Woonkamer met deels massief houten vloer, deels plavuizen met vloerverwarming, houtkachel en openslaande deur naar achtertuin. Bijkeuken met plavuizen vloer voorzien van vloerverwarming, wasmachine aansluiting en modern zwevend toilet met fonteintje. Tevens is er een deur welke toegang geeft tot het onderheide terras en de steiger. 1e verdieping: overloop met Vaillant VHR combiketel opstelling (1998), twee slaapkamers in verschillende formaten waarvan één met deur naar dakterras en royale badkamer voorzien van ligbad met whirlpool, wastafel, douchecabine en designradiator. Gedeeltelijk bergvliering met beperkte stahoogte. Hypotheek adviteur Indeling: voorentree, gang, toilet met fonteintje en meterkast. L-woonkamer met plavuizenvloer, trapkast en schuifpui naar de achtertuin. Open keuken in L-opstelling en lichte kleurstelling voorzien van afzuigkap, gaskookplaat en oven. Openingstijden: Dinsdag, woensdag en vrijdag Vrijdagavond Zaterdag - Advertorial - achterzijde schuin uitgebouwd met schuifpui naar achtertuin. Half open keuken in L-opstelling voorzien van elektrische kookplaat, afzuigkap, koel-/vriescombinatie, vaatwasser en badgeiser. Bijkeuken voorzien was-/drogeraansluiting en uitstortgootsteen. Dat is maar één van vele voordelen die wij onze relaties bieden Zijde 28, 2771 EN Boskoop Tel. 0172-210747, e-mail: info@makelaardijdehuizenbeurs.nl internet: www.makelaardijdehuizenbeurs.nl VBO ^MAKELAAR Bezoekadres: In winkelcentrum Zuidplas Zuidplaslaan 426 - 428 2743 KE Waddinxveen Telefoon: (0182) 622 388 Fax: (0182) 637 508 Email info@dgep.nl Homepage: www.dgep.nl Vraagprijs 224.000,- k.k. Bijzonderheden: indien u pp zoek bent naar een goed onderhouden woning met een unieke ligging te midden van de natuur is deze woning een bezoek meer dan waard. 2e verdieping: voorzolder met HR c.v. ketelopstelling, volop bergruimte en vaste kasten. Twee slaapkamers met dakkapel en bergruimte. Over de gehele achterzijde is een dakkapel geplaatst. Bijzonderheden: de woning beschikt over een eigen poort om achterom te komen, deze is grotendeels overkapt en voorzien van afsluitbare deur aan de straatzijde. Bijzonder goed en hoogwaardig afgewerkte woning met goede ligging. Ideale starterswoning. Bijzonderheden: de woning verkeert in uitstekende staat van onderhoud en is absoluut een bezichtiging waard. een opmerkelijke combinatie van lamellen met vitrage, is zowel in een transparante, semi-verduisterende en verduisterende variant verkrijgbaar. (Foto Margon van den Berg) Bijzonderheden: de woning verkeert in goede staat van onderhoud, beschikt over een vrijstaande stenen berging in de achtertuin en is absoluut een bezichtiging waard. Indeling: entree, meterkast, diepe trap/kelderkast en toilet met fonteintje. Ruime doorzon woonkamer met houten vloer en houtkachel. Halfopen vernieuwde keuken in moderne kleurstelling voorzien van vaatwasser, koel-/vriescombinatie, 5-pits gaskookplaat met grillplaat en RVS afzuigschouw. 1e verdieping: overloop, apart 2e toilet, drie slaapkamers in verschillende formaten en recent vernieuwde badkamer voorzien van douche met schuifwand en wastafel. Zolderverdieping: vaste trap naar voorzolder met c.v. combiketel opstelling (bj. ca. 1996) en was- /drogeraansluiting. Zeer ruime volledig afgewerkte zolderkamer met Velux dakramen aan de voorzijde en aan de achterzijde een dakkapel over de gehele breedte, er is hier bergruimte achter de knieschotten. Boven de zolderkamer bevindt zich een vliering, bereikbaar middels een vlizotrap. Indeling: voorentree, gang, meterkast en stookruimte met heteluchtketel. Ruime woonkamer en woonkeuken met gaskookplaat, afzuigkap en close-in boiler. De woning beschikt over twee slaapkamers op de begane grond in verschillende formaten, waarvan één met toegang tot de bergvliering. Badkamer met toilet, wastafel en ligbad. Bergvliering met stahoogte welke gedeeltelijk is bevloerd. De aangebouwde garage is voorzien van een wasmachine-aansluiting en beschikt tevens over een doucheruimte. Het gehele woonhuis is rondom voorzien van isolerende rolluiken. Zeer goed onderhouden, geheel gemoderniseerde midden ééngezinswoning met keurig aangelegde voor- en achtertuin, gelegen op loopafstand van het “Gouwebos”. De woning bevindt zich in de directe nabijheid van scholen, winkels, kerk en uitvalswegen. Aan de achterzijde uitgebouwde midden ééngezinswoning met vrijstaande stenen berging in de achtertuin. De woning ligt zeer centraal ten opzichte van winkels, uitvalswegen en het “Gouwe Bos”. I Indeling: voorentree, gang, meterkast, trapopgang met trapkast en toilet met fonteintje. Woonkamer met erker aan voorzijde en aan de Tel. privé I e-mail

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 11