Gezellige drukte bij muziekfeest aan de Nesse All Incisive naar Oostenrijk en Zweert Polder Koppelklaverjassen Waddeenkaart Huizennet.com: marktplaats voor huizen NIEUW Gouwestem Van der Linde steunt verenigingen Open Kerk weer van start Kreater: de leukste school na schooltijd Playbackshow voor kinderen gaat weer van start ANBO gaat op reis Nachtvlinders kijken bij Dierendal Voordelig kopen bij Wereldwinkel Z-M REIZEN Klaverjassen in de Boog Ss danst. 'Boven de 7e verdieping' is in teerder de advertentie bewaren; BAAN HET BREEDSTE AANBOD WINTERSPORTVAKANTIES VINDT U BIJ OAD REIZEN Bel snel of surf naar www.toerkoop.nl/estee -25 augustus C'est quoi la vie (F) -26 augustus Aaltra (B) Toen Pim en Michael het idee van een groot muziekfeest voor legden aan de horeca-exploitan- ten aan de Nesse, verleenden die meteen hun medewerking. „Het was duidelijk dat ook zij zin hadden in een 'feestje' in Waddinxveen," aldus Pim Spet ter. „Voor hun was het immers ook alweer drie jaar geleden." zelfs de zon. Bovendien was de temperatuur zeer aangenaam. kaart en na afloop vindt er een grote loterij plaats met tientallen smakelijke en nuttige prijzen. Spetter. „Voor Waddinxveense begrippen hadden we een be- Kinderen Ook voor de kinderen was er afgelopen zaterdag genoeg te beleven. Er stond onder meer een springkussen, een suiker- spinkraam en een ijscokraam. €595,- €795,- een pre- Deze Rotterdammers speelden jazz/groove muziek. Daarna trad de 'Rexveldhuisband' op, zij speelden covers. Allerlei be- aan- WADDINXVEEN - Koppelkla- verjasclub Waddeenkaart start op 27 augustus weer met het sei zoen 2005/2006. De aanvang is 12.00 uur (zaal gaat om 11.30 uur open) in Buurtcentrum de Boog. Er worden vijf rondes ge- Nederland. Of kan de Italiaan die een tweede huisje in Duitsland heeft aan een Spanjaard, in zijn eigen taal, het huis aanbieden. Op deze wijze is de communica tie tussen adverteerder en koper WADDINXVEEN - Vorig sei zoen is het initatief Open Kerk gestart. Open Kerk wil aan zo wel kerkleden als aan bewoners van Waddinxveen en omstreken -j- een moment van rust en bezin ning bieden. De eerstvolgende Open Kerk na de zomerperiode is op woens dag 17 augustus. Iedereen is welkom om enige tijd stil te zijn, te bidden, een kaars aan te ste ken en om gedachten in een gas tenboek op te schrijven. De Open Kerk is van 18.30 tot 19.30 uur in de Immanuëlkerk, Prinses Beatrixlaan 2 te Waddinxveen. WADDINXVEEN - Op het par keerterrein van het Zuidhonk is er op zaterdag 3 september weer een kinderplackshow. Heb jij een favoriete artiest, ben jij een vre selijke fan van een artiest, of vind je het gewoon leuk om mee te doen? Geef jezelf dan voor vrijdag 2 september op bij Wille- ke Nagtegaal, tel 0642952566 (el ke dag van 15.00 tot 20.00 uur). Het inschrijven en meedoen is geheel gratis. Naast deze kinder- playbackshow treden er diverse bands op. de band waar Pim Spetter in speelt. „Pim is een Michel Mos. „Dat heeft iedereen zaterdag met eigen ogen kun nen zien. Het was meteen een uitstekende start van het mu ziekfeest. Boogie Woogie mu ziek klinkt vrolijk, het swingt en er wordt op gedanst. De sfeer WADDINXVEEN - In buurtcen trum de Boog kunnen alle lief hebbers op vrijdag 26 augustus weer koppelklaverjassen. De zaal gaat om 20.00 uur open en het inschrijfgeld bedraagt 5,- eu ro per koppel. WADDINXVEEN - Interieurver zorging Van der Linde gaat ver bouwen. In drie weken tijd on dergaat de winkel een complete metamorfose. De verbouwing zal niet ten koste gaan van de klanten; Van der Linde blijft ge woon open. Een feestelijke opening gaat ui teraard gepaard met een cadeau. Alle verenigingen en instanties die iets nodig hebben dat Van der Linde kan leveren, bijvoor beeld vloerbedekking of gordij nen, kunnen voor 1 september een plan inleveren bij Van der Linde. Het beste plan wordt hieruit gekozen en zal zoveel mogelijk worden uitgevoerd. WADDINXVEEN - Drie jaar na het zeer succesvolle evene ment 'Wadd'lekker', was de Nesse afgelopen zaterdag op nieuw omgebouwd tot een uitgaansboulevard met terras jes en live optredende bands. Michel Mos en Pim Spetter van Mos en Spetter hadden wegens het 25-jarige bestaan van hun pianohandel een groot muziekfeest georgani seerd. een pinguïn, kleurige armband jes en kettingen en herenporte monnees. Het assortiment glas werk is uitgebreid met een fruitschaal en een karaf. Heel voordelig is een glazen bonbon- nière. Leuk om cadeau te doen. En draagt u al een wit polsband je tegen de armoede? Voor een luttel bedrag bij de wereldwin kels verkrijgbaar. Ook kunt u uw handtekening zetten op een kaart. Het Platform Millennium- doelen hoopt binnenkort de handtekeningen van tenminste Daarnaast heeft Kreater een groot aantal dans (streetdance, musicaldance, etc.) en balletcur- sussen voor jong en oud(er). Meer informatie kan worden verkregen bij de administratie van Kreater, Kerkstraat 13, tel 0182 - 614422. WADDINXVEEN - De ANBO Waddinxveen/Boskoop gaat op reis. Woensdag 14 september wordt er een interessante reis gemaakt naar Limburg. Er wordt een bezoek gebracht aan het Drielandenpunt in Vaals. De kosten bedragen 45,- euro voor leden en 47,50 euro voor niet-le- den. Aanmelden bij Rina Metselaar, tel 0182 - 613781, of bij Gre Vos hol, tel 0182 - 614542. Wintersportspecialist Oad Reizen biedt maar liefst 550 pagina's met wintersportpret, verdeeld over drie gidsen; Sneeuw, Andorra en Scandinavië. Oad Pendelexpress vanaf 49,- p.p., familievakanties, luxe of eenvoudige appartementen en hotels, grote chalets voor groepen direct aan de piste. Kortom voor elk wat wils! men alleen met tekst een adver tentie plaatsen, inclusief een of meerdere foto's. De adverteerder val wordt gesponsord door Me- bepaalt zelf de presentatie. Door talurgia Sousa, De Koning gebruik te maken van het unieke Witzier Makelaars, Bacchantes beheerssysteem kan de adver- wijnimport en Van Dijken Glas. Al met al waren er na afloop louter tevreden gezichten. Mi- nog veel chel Mos en Pim Spetter konden Nesse." publiek." De tweede performance werd zijn gekomen," zegt Pim verzorgd door de band 'Botlek'. Heel wat toeschouwers kwamen afgelopen zaterdag op het muziekfeest van Pianohandel Mos en Spetter af. Er werd volop ge- (foto: Liesbeth van der Vis) cesvolle activeren danwel de-activeren. Zeker voor verhuurders is dit een gebruiksvriendelijke optie. Als men een bepaalde periode het huis uit de verhuur wilt halen, hoeft men daarna alleen de ad vertentie te activeren om het zo weer op het net te krijgen. Geen ingewikkelde werkwijze. Wijzi gingen aanbrengen kan altijd; steeds opnieuw de advertentie WADDINXVEEN invoeren is overbodig. Sla uw slag en profiteer van de eenmalige verkoop van SHOWROOMMODELLEN TEGEN ABSOLUTE ROCK-BOTTOM PRIJZEN: ven die zelf een woning willen (ver)kopen of (ver)huren, kunnen daarvoor voortaan terecht op www.huizennet.com. De site - een initiatief van intemetmarke- tingcompany Niles Europe - is 250.000 Nederlanders op een een internationaal aantrekkelijke reusachtige witte band aan pre- marktplaats waar onroerend mier Balkenende te geven. Het goed voor (ver)koop en (ver)huur zou fijn zijn als heel Zevenhui zen en Moerkapelle, door een wit polsbandje te dragen, aan toont hart te hebben voor de ar me medeburgers in de ontwik kelingslanden en daarom volkomen staat achter de actie om armoede de wereld uit te helpen." De winkelwagen staat elke vrij dag en zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur op het C-1000 plein. rijk. Met slecht weer komen er logischerwijs veel minder men- speelt. „Pim is een geweldige sen. Dat is ons gelukkig be- Boogie Woogie pianist," zegt spaard gebleven. De terrasjes zaten vol." De hele week hebben Michel en Pim het weerbericht in de gaten gehouden. „Zoals de meeste evenementen, zou ook ons eve nement vallen of staan met het weer," vertelt Michel Mos. „Tot nu toe is de zomer nog niet echt hoorlijk aantal toeschouwers." aangebroken in ons landje. Af- Die toeschouwers genoten van het eten en het drinken dat door kende liedjes die door het de horecagelegenheden werd wezige publiek massaal werden zijn wel hartstikke blij aangeboden. En natuurlijk genoten zij van de zal worden. Kreater kent vele soorten muzieklessen. Het be gint al bij muziek op schoot (voor moeders en baby's van 0 - 1 jaar en van 1-3 jaar). Dan is er kleutermuziek (4-5 ja rigen). Spelen met Muziek (6-7 jarigen) en voor de 8 en 9 jarigen is er de cursus Kennismaken met Instrumenten. Instrumentaal kan er gekozen worden voor: keyboards, piano, accordeon, gitaar (elektrisch/akoestisch/bas), vi ool, cello, blokfluit, dwarsfluit, klarinet, hobo, saxofoon, trom pet, bugel, cornet, tuba, trombo ne, hoorn, euphonium en slag werk. Kreater geeft desgewenst ook informatie over huurinstru- menten. wordt gepresenteerd. Wie zijn huis wil verhuren, krijgt boven dien een persoonlijk reserveer- systeem waarmee de beschik baarheid van het huis kan worden getoond. Huurders kun nen direct boeken. Als extra ser vice zijn diverse documenten, waaronder koop- en huurover eenkomsten, gemakkelijk te downloaden. Steeds meer particulieren verko pen hun woning zonder tussen komst van een makelaar en be sparen daarmee aanzienlijke bedragen. Huizennet.com Op zaterdag 27 augustus is er 's middags tevens een bijzondere kindermatinee met Erik of het klein insectenboek. Alle informa tie over het filmfestival en de kaartverkoop staat op www.film- Tijdens dit bijzondere festival be- indepolder.nl. kijkt de bezoeker van Film in de Polder de film nu eens niet vanuit het rode pluche in de bioscoop zaal, maar op een strobaal of kleed in de polder bij de boer. Met een rosé in de ene hand en een bordje met tapas in de andere, ge niet hij in de nazomerschemer van de film, de weidse omgeving en de buitenlucht. Film in de Pol der vindt plaats in het laatste weekend van augustus op het ter rein van boer Van der Werf aan de Middelburgseweg 2a in Reeuw- ijk-Brug. Het programma (terrein open vanaf 19.30 uur) van het filmfestival ziet er als volgt uit WADDINXVEEN - Het Chr. Waddinxveens Mannenkoor De Gouwestem start op 29 augustus weer met de koorrepetities. Het 145 leden tellende mannenkoor repeteert elke maandagavond van 20.00 tot 22.00 uur, onder lei ding van dirigent Martin Mans, in de Bethelkerk aan de Bilder- dijklaan te Waddinxveen. Ook nieuwe leden zijn van harte wel kom. Kijk voor uitgebreide in formatie, adressen en concerten op de website www.degouwe- stem.nl. Tevens staat vanaf 29 augustus de oud-papiercontainer elke laatste maandag van de maand van 10.30 tot 22.00 uur naast de Bethelkerk. De opbrengst is be stemd voor het bekostigen van het vervoer van de koorleden naar concerten. 2002 opgericht en heeft een pas sievolle en eigenwijze kijk op theater, muziek, film, fotografie springt daarop in en biedt aan- en toneel. Ze ontwikkelt en orga- bieders van onroerend goed de niseert diverse kunst- en cultuur- mogelijkheid him woningadver- projecten in Gouda en de Goudse tenties gratis en eenvoudig op de regio. site te plaatsen, waarna deze op Film in de Polder wordt mede verschillende manieren kunnen mogelijk gemaakt door: Provincie worden gepresenteerd. Zo kan Zuid-Holland, Gemeente Gouda, Cultuurcontact, Struinen en Vor sen en Filmhuis Gouda. Het festi- Ouders konden dus met een ge rust hart hun kinderen meene men, zonder bang te zijn dat die al na een kwartier naar huis zouden willen. Daar hoefden zij sowieso niet bang voor te zijn, bleek al snel. Zelfs de kinderen gelopen zaterdag was het dui delijk ook geen zomerweer, maar we zijn wel hartstikke blij aangeboden. meegezongen. Als klapper op dat het grotendeels droog is ge- En natuurlijk genoten zij van de de vuurpijl verscheen 'The bleven. Zo nu en dan scheen live muziek. Op het door Michel Southside Blues Revue' op het en Pim zelf gebouwde podium podium. Een ware bluesband mocht de band 'Boogie Woogie die precies een halve minuut Dat was zo uitermate belang- Special' het spits afbijten, tevens nodig had om het publiek aan het dansen te krijgen. Met al de ze verschillende soorten mu ziekstijlen, was er voor elk wat wils. De presentatie was in handen van Helma Schippers. De pre- Bezoekers uitstekende start van het mu- sentatrice van RTW FM had de Het tweetal had over de bezoe- ziekfeest. Boogie Woogie mu- eer om alle optredende bands kersaantallen niets te klagen, ziek klinkt vrolijk, het swingt en aan te kondigen. „Normaal ge- Het was gezellig druk aan de er wordt op gedanst. De sfeer sproken ga ik altijd naar het Nesse. Iedereen leek het prima zat er dus meteen goed in bij het North Sea Jazz Festival in Den naar de zin te hebben. publiek." Haag," sprak zij. Dat is nu niet „We zijn blij dat er zoveel men- De tweede performance werd meer nodig. Wij hebben ons ei sen zijn gekomen," zegt Pim verzorgd door de band 'Botlek', gen jazzfestival aan de Gouwe." ZEVENHUIZEN - Nog twee weekenden kunnen de zwaar af geprijsde artikelen gekocht wor den bij Wereldwinkel Z-M. Het assortiment uitverkoopartikelen varieert, omdat er geen ruimte is om alles te etaleren. „Wij hopen dat iedereen blijft komen om hun voordeel te doen bij de aan koop van tassen, serviesgoed, sjaals, textiel, sieraden en man den," aldus een medewerker bij de Wereldwinkel. „Maar er zijn ook al veel nieuwe artikelen aan wezig, zoals een mooi beeld van Eén van de optredende bands bij het muziekfeest aan de Nesse was de 'Rexveldhuisband'. Zij speelden allerlei bekende liedjes die door het aanwezige publiek massaal werden meegezongen. (foto: Liesbeth van der Vis) Opgeven bij Leen Hogerbrugge, REGIO - Particulieren en bedrij- tel 0613626885 of Herman van Niekerk, tel 0182 - 617891. Muziek, dans, ballet, tekenen en schilde ren, beeldhouwen, boetseren en Vanaf het najaar is de site te ge- keramiek, fotografie, djembé, bruiken in diverse talen, zoals in film voor de jeugd, filmhuis het Engels, Italiaans, Frans, voor volwassenen, kamermu- Spaans, Catalaans, Duits en Ne- ziekconcerten en toneelvoorstel- derlands. Door deze meertalig- lingen. Bij Kreater hebben ze het heid van de woningadvertenties allemaal. kunnen verhuurders van bijvoor- Cursussen volgen bij Kreater be- beeld een vakantiewoning we- tekent met veel plezier je hobby reldwijd het publiek informeren, leren uitoefenen. Er worden dan Reserveren gebeurt eenvoudig on ook uitvoeringen en tentoonstel- line met het reserveersysteem. lingen en lezingen georgani- Met dit systeem krijgt iedere ad- seerd als plezierige ondersteu- verteerder de beschikking over ning van het leerproces. Veel een virtueel planbord. Hierop wordt gedaan aan samenspel en wordt de beschikbaarheid van samenwerking tussen de ver hef huis zichtbaar, waardoor het schillende kunstzinnige werk- voor de verhuurder direct duide- soorten. lijk is wanneer een woning vrij is Na de zomervakantie wordt er en direct geboekt kan worden. weer gestart met vele cursussen. Vooralsnog bevat de site alleen Nieuw dit jaar is het aanbod verkoop- en verhuurbare wonin- voor jongeren om in te schrijven gen in Nederland. Op termijn zijn op het nog te organiseren pop- er ook woningen uit de hele we- festival. Popgroepen met een reld te vinden. Alle huizen staan maximumleeftijd van 20 jaar op één centrale portal, zodat een kunnen zich inschrijven bij Kre- Amerikaan in zijn landstaal een ater voor dit festival dat over 4 woning zou kunnen reserveren in weken in november gehouden WADDINXVEEN - Bij Kinder boerderij Dierendal wordt op vrijdag 19 augustus vanaf 21.00 uur een nachtvlinderexcursie ge houden. Nachtvlinders worden gelokt door witte lakens op te hangen en daar lampen op te richten. De gamma-uil, Agaatvlinder, Huismoeder, Hagendoornvlin- der en vele andere soorten, wor den door het licht aangetrokken en kunnen van dichtbij bekeken worden. Op enkele bomen wordt een of huurder snel en doeltreffend,smeerseltje aangebracht en dat zodat de kans op een succesvolletrekt weer andere soorten aan transactie groot is. De makers vanzoals Rood weeskind. De avond huizennet.com willen met dezewordt georganiseerd door enke- werkwijze de internationale taal-le leden van het KNNV uit barrière doorbreken. Gouda en Dierendal. hun geluk niet op. „Het is ge weldig dat mensen ons evene ment als zeer geslaagd bestem pelen. Hier hebben we het de afgelopen maanden allemaal voor gedaan. Ons doel was Waddinxveners een leuk feestje geven. Dit was het laatste week end van de zomervakantie. Het is fijn dat de inwoners van Wad dinxveen zo vlak voordat het echte werk weer begint, nog even goed uit hun dak konden gaan op geweldige muziek. Ui teraard was dit evenement ook goed voor de naamsbekendheid van pianohandel Mos en Spet ter, dat was voor ons ook een re den om zo'n muziekfeest te or ganiseren. Maar het hoofddoel was Waddinxveners een leuke dag bezorgen. Er wórdt in dit dorp namelijk veel te weinig ge organiseerd. Dat is jammer, want de Nesse leent zich uitste kend voor zo'n festijn. Dat heb ben we gezien tijdens het suc- evenement 'Wadd'Lekker' en dat hebben genoten van de muziek en we nu weer gezien. Het is een waagden zich zowaar aan enke- prima locatie aan het water, heel le danspasjes. gezellig met allerlei horecagele genheden. Als het aan ons ligt, krijgen we de komende jaren meer feestjes aan de Fauteuils 2- Zitsbanken 21/2-Zitsbanken €895,- 3- Zitsbanken €995,- Alléén op 18,19 en 20 augustus 09.00- 17.00uur REEUWIJK - Eind augustus Eli I fj O houdt 'Boven de 7e verdieping' een uniek filmfestival middenin het Groene Hart. Tijdens Film in de Polder worden in de landelijke omgeving van Gouda van 25 tot en met 27 augustus op drie avon den en één middag verschillende -27 augustus Wilde Mossels (NL) films gedraaid. De overeenkom sten en tegenstellingen, de aan trekkingskracht en de afstoting tussen de stad en het platteland zijn thema's die tijdens het festi val in alle films terugkomen. Ip PAGINA 13 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 17 AUGUSTUS 2005 Sneeuw Designed to enjoy! Eenmalige Supersale BAAN, ZuiDKADE 11Oz WADDINXVEEN (TEL: 0182 - 61 36 44) WWW.BAANMEUBELEN.Ni SG R ^TOERKOOP Reisburo Estee /A service met een Konooktroot 12, 2741 HH Wotoeen Telefoon 0182 688 488 E-md estee.wockfinxveen@roefkoop.nl Fox 0182 688 588 X, ~-s

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 13