ook op onze site voor ons gehele aanbod www.depater.nl laardij 214.000,- k.k. Vraagprijs 209.000,- k.k. 229.000,- k.k. 569.000,- k.k. 239.500,- k.k. 339.000,- k.k. 155.000,- k.k. 319.000,- k.k. Waddinxveen tel. 0172 - 21 54 09 tel. 0182-61 38 22 fax 0172 - 21 03 89 fax 0182 - 61 11 18 e-mail boskoop@depater.nl e-mail waddinxveen@depater.nl awa. ii I Donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Zaterdag van 9.30 tot 16.00 uur. Kantoor Boskoop Vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Openingstijden Maandag t/m Vrijdag van 08.30 tot 17.30 uur. Kantoor Waddinxveen Kerkweg Oost 224 2741 HA Waddinxveen Boskoop Zijde 6 2771 EN Boskoop Vraagprijs J g J n t; d d E Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs - - Vraagprijs Vraagprijs Boskoop Boskoop lllKl i i i 139.000,- k.k. 249.000,- k.k. 295.000,- k.k. 295.000,- k.k. 0) <D O r -fl. Fredenk Hendnklaan 28 Waddinxveen Jan Dorrekenskade-Oost 48 Waddinxveen Zuidkade 84 Boskoop Akkerwinde 53 Waddinxveen Boskoop Linnaeusweg 88 Boskoop Nassaustraat 6 2 i Uitgebouwde twee-onder-één-kapwoning met een 35 meter diepe achtertuin grenzend aan water. De stenen berging aan de achterzijde van de woning is eveneens 3 meter uitgebouwd. Indeling: entree, m.k., kelderkast. Toilet. Dichte keuken met witte inrichting, compl. met koelkast, gaskookplaat, afzuigkap en wasm.-aansluiting. Bijkeuken met deur naar de tuin en de berging. In de berging staat de c.v.-ketel opgesteld. Doorzonwoonkamer, groot 3,60 x 10,00 m.. 1e Verdieping: overl. met vaste kast. 2 (twee) slaapkamers. Badkamer gesitueerd in de voormalige derde slaapkamer. De badkamer is ingericht met ligbad, wastafel en 2e toilet 2000). Vanuit de badkamer is het dakterras bereikbaar. 2e Verdieping: bereik baar middels vaste trap. Open zolder met hardhouten dakkapel. Op zolder staat de gasgestookte boiler opgesteid. Bijzonderheden: de woning is v.v. vernieuwde hardhouten kozijnen en gedeelte lijk dubbel glas. Bouwjaar 1962. Grondopp. 405 m2. Inhoud 400 m3. Aanvaarding in overleg. begin 2006). 2 I V 1 c V Gezellige nabij het levendige centrum van de gemeente Waddinxveen gesitueerde bijzonder ingedeelde eengezinswoning. Deze uitgebouw de en fraai afgewerkte eengezinswoning is gebouwd in de periode 1960-1970 op 123 m2 eigen grond en met een inhoud van 350 m’. Ind.: entree/hal. Open hardhouten trap. Fraai betegelde toiletruimte met inbouwcloset en fontein. Een speels ingedeelde en uitgebouwde woonk. met lichte plavuizenvl. met vloerverw., een sfeervolle stook plaats met open haard (gas), verlaagd plafond met inbouwverlichtlng en dubbele openslaande deuren naar de tuin. De woonkamer biedt aan de voorzijde uitzicht op het gemeenteplantsoen. De half open keu ken bevindt zich gedeeltelijk in de uitbouw en is ingericht met een luxe in V-vorm opgestelde inrichting (Bruynzeel) met inbouwapparatuur. 1e Verd.: overl. met een kast. 2 (twee) slaapkamers (voorheen 3) waarvan de ouderslaapkamer is ingericht met een sierlijke badkuip en vaste kastenwand. De douche ruimte is fraai betegeld en inge richt met een douche en wasta- felmeubel. 2e Verd.: open hard houten trap. Overl. met opstel- plaats voor de c.v.-combiketel en boiler. Zolderkamer met een dak kapel en een vaste kastenwand. Bijz.: de ramen zijn gedeeltelijk v.v. dubbel glas. Aanv. in overleg. Centraal in het centrum van Boskoop gesitueerd goed onderhouden hoekappartement met balkon op het zuiden en op de begane grond een overdekte parkeerplaats. Dit op de 1e verdieping gesitueerde mooie hoekappartement is gebouwd in 1980 en biedt een vloerop pervlakte van 85 m2. Indeling: hal/entree met een plavuizen vloer en een garderobenis. Een royale inpandige berging. Een toiletruimte met toilet en fontein. Een riante lichte L-vormige woonkamer met een oppervlakte van 42 m2. Deze ruimte is sfeervol afgewerkt met een open haard, voorzien van een gasblok. Via de woonkamer is het terras op het zuiden van 10 m2 te bereiken. Een open keuken met een nette in U-vorm opgestelde keukeninrichting, compleet met diverse inbouw apparatuur. Een betegelde bijkeuken met onder andere een aansluiting voor een wasmachine en een c.v.-combiketel (2003). 1 (één) slaapka mer, groot 14 m2, met een deur naar de loopgalerij en een deur naar de aangrenzende badkamer. De badkamer is ingericht met een douche en een wastafelmeubel. Bijzonderheden: dit nabij de winkels en het openbaar vervoer gesitueerde Prachtig in een groene en kinvriendelijke woonomgeving gesitueerde uitgebouwde eengezinswoning met een fraai aangelegde achtertuin op het oosten. Indeling: entree/hal. Trapkast. Meterkast. Toilet met fon tein. Sfeervoile L-vormige woonkamer, oppervlakte 35 m2, voorzien van een eiken parketvloer, een houtkachel en dubbel glas. Uitgebouwde keuken met een plavuizenvloer en een sfeervolle keu keninrichting voorzien van een granieten aanrechtblad en diverse inbouwapparatuur. 1e Verdieping: overloop met vaste kast. 3 (drie) slaapkamers, waarvan 2 (twee) slaapkamers zijn voorzien van vaste kasten en 1 (één) slaapkamer is uitgebouwd. Badkamer ingericht met een douche, wastafelmeubel en een wasmachine-aansluiting. 2e Verdieping: overloop met een opstelplaats voor de c.v.-combi ketel en diverse bergruimten. Zolderkamer voorzien van een dakkapel en diverse bergruimten. Bijzonderheden: in de achtertuin staat een stenen berging opge steld. Aanvaarding in overleg Fraai aan een plantsoen gesitueerde uitgebouwde tusseneengezins- woning met een vrijstaande stenen berging voorzien van elektra en een royale goed verzorgde achtertuin gesitueerd op het zuiden. Deze goed onderhouden woning is gebouwd in 1984 op 109 m2 eigen grond en biedt een inhoud van 320 m3. Indeling: entree/hal met meterkast. Betegelde toiletruimte voorzien van fontein. Ruime lichte woonkamer voorzien van plavuizen vloer met vloerverwarming en open trap. Open keuken met een lichte in L-vorm opgestelde keukeninrichting voorzien van diverse inbouwapparatuur. Deur naar de zonnige aanbouw c.q. serre met vrij uitzicht en voorzien van openslaande deuren naar de achtertuin(z). 1e Verdieping: overloop. Zeer royale luxe betegelde bad kamer compleet voorzien van een doucheruimte, wastafelmeubel, lig bad, hangend toilet en Velux dakraam. 1 (één) (voorheen 2 (twee)) ruime ouderslaapkamer aan de voorzijde. Wasruimte voorzien van aansluitingen wasmachine en droger. 2e Verdieping: ruime voorzolder met een opstelplaats voor de Valliant c.v.-combiketel (2001) en vol doende bergruimte achter knie- schotten. Zolderkamer voorzien van dakkapel met dubbel glas en toegang tot vliering. Bijzonder heden: deze woning is gedeelte lijk voorzien van dubbel glas, muur-, vloer en dakisolatie. Centraal en fraai gelegen in een rustige, kindvriendelijke woonom geving en direct bij winkels, scho len en uitvalswegen. Aanv. in overleg. Riante vrijstaande woning met vrij uitzicht op de rivier ‘De Gouwe’ aan de voorzijde en een achtertuin gelegen op het westen van 9,50 m. diep en 7,70 m. breed. Deze karakteristieke vooroorlogse woning is gesitueerd nabij het centrum van de gemeente Boskoop. Ind.: entree met granitovloer. Studeerk., groot 2,70 x 3,00 m., v.v. glas-in-lood ramen, gesitueerd aan de voorzijde. Kelder met een stahoogte van 1,85 m. Toilet met fontein. Keuken, groot 2,50 x 2,70 m., met een nette inrichting compleet v.v. gas- kookpl., afzuigk., koelk. en vriezer. Vanuit de keuken is de bijkeuken/schuur (groot 3,20 x 2,50 m.) bereikbaar. Riante woonk., groot 10,10 x 3,75 m., met erkerkozijn v.v. glas-in-lood ramen, houtkachel en dubbele deuren naar de achtertuin (w). 1e Verd.: overl. met dakkapel. 3 ruime slaapk., resp. groot 4,39 x 3,22 m., 3,33 x 4,93 m. en 3,45 x 2,49 m., waarvan de 2 slaapk. aan de voorzijde zijn v.v. glas-in-lood ramen en vaste kasten. De badk., groot 2,77 x 3,65 m., is vernieuwd in 2001 en is ingericht met een wastafel, ligbad en dou checabine. 2e Verd.: bergzolder. Bijz.: inhoud 475 m3. Grondopp. 163 m2. Bouwjaar 1928. Aanv. in overleg. Royale drive-in woning met een inhoud van 500 m3 en een 16 m. diepe zonnige achtertuin met een stenen berging. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich één parkeerplaats op eigen terrein. Ind.: entree met natuurstenen vloer. Werkkamer (voorm. garage), groot 18 m2, met archiefruimte. Luxe betegeld toilet met fonteinen hangend closet. Tuinkamer, groot 17 m2, v.v. een pantry, opstelplaats voor de Nefit HR c.v.-combiketel, tegelvloer en deur naar de achtertuin. 1e Verd.: royale woonkamer, groot 38 m2 met lichte parketvloer, open haard, vaste kast en deur naar het balkon (z). Woonkeuken, groot 17 m2, v.v. een in L-vorm opgestelde inrichting, compl. met een keramische kookpl., elektrische oven, afzuigkap en koelkast. 2e Verd.: overloop. 3 (drie) slaapkamers, resp. groot 3,60 x 4,38 m., 2,16 x 4,70 m. en 2,15 x 3,65 m., waarvan 2 (twee) v.v. vaste kasten. Luxe badkamer, vernieuwd in 2001 en ingericht met een lig bad, douchecabine, 2e toilet en wastafelmeubel. Bijz.: grondop- pervlakte 177 m2. De woning is voorzien van vernieuwde hard houten kozijnen met dubbele beglazing. Deze woning is door zijn royale inhoud, keurige afwer king en gunstige locatie nabij het centrum zeker de moeite van een bezichtiging waard. Aanvaarding in overleg. Aan een prachtige laan gesitueerde halfvrijstaande villa met een inhoud van 650 m3. De woning is bereikbaar via een autobrug en is gelegen op een perceel eigen grond van 640 m2. Indeling: entree met garderobenis. Toilet met fontein. Bijkeuken met aansluitingen voor de wasmachine en de wasdroger. Via de bijkeuken is de garage bereik baar, welke 6,20 meter diep en gedeeltelijk 3,00 meter en gedeelte lijk 4,20 meter breed is. Royale woonkamer met fraai uitzicht, open haard en schuifpui. Semi-open keuken met een L-vormige inrichting compleet voorzien van diverse inbouwapparatuur. De woonkamer en de keuken zijn gezamenlijk groot 65 m2. 1e Verdieping: overloop. Badkamer voorzien van douche, 2e toilet en wastafel. 4 (vier) slaapka mers, resp. groot 14,5 m2,15 m2,17,2 m2 en 12 m2. Eén slaapkamer is voorzien van een vaste wastafel. De ouderslaapkamer is voorzien van vaste kasten en biedt toegang tot de 2e badkamer, welke is inge richt met een dubbele wastafel en ligbad. 2e Verdieping: riante voor zolder met diverse bergruimten. Royale slaapkamer, groot 17,5 m2, welke is voorzien van een dakka pel en vaste kast met opstel plaats voor de c.v.-ketel en boiler. Bijzonderheden: de achtertuin is gelegen op het oosten en is groot 10 x 23 m.. De woning is gedeeltelijk voorzien van dubbel glas, geheel voorzien van dak- en gevelisolatie en voorzien van een betonnen begane grondvloer en een betonnen 1e verdiepings vloer. Aanv. in overleg. Luxe afgewerkte topmaisonnette appartement met riante garage 35 m2) gesitueerd nabij de dorpskern en v.v. een vrij uitzicht op de rivier ‘De Gouwe’. Ind.: entree, garderobenis. Ruime woonk., groot 35 m2, met glazen schuifpui over de gehele breedte, welke toegang biedt tot het balkon (o). De woonk. is v.v. een laminaat v!oer.'Open keuken met een in L-vorm opgestelde Poggen Pohl inrichting compl. met kerami sche kookpl., oven, magnetron, afzuigkap, koel-/vriescomb. en vaat- wasm.. Slaapk., groot 4,47 x 3,00 m., met een vaste kastenwand. Licht betegelde badk. ingericht met een ligbad, douchecabine en dub bele wastafel. 1e Verd.: overl. met wasm.-aansl.. Hobbyk. met gedeel telijk een dakkapel. 2 (twee) riante slaapk. met de mogelijkheid voor het creëren van 1 (één) extra slaapk.. 1 (één) slaapk. is v.v. een hard houten dakkapel, kleine bergvliering en wastafel. Toilet. Doucheruimte met wastafel. Vaste kast met opstelplaats voor de c.v.-ketel 2003). Bijz.: vloeropp. ±130 m2. Inhoud 310 m3. Het apparte ment is v.v. dak-, gevel- en glas isolatie. Het appartementencom plex dateert uit 1990, is v.v. een afgesloten entree met bel-/video- fooninstallatie en een lift, en maakt een zeer verzorgde indruk. De servicekosten bedragen 100,- per maand. Aanv. i.o. Vraagprijs Gezellig gesitueerd goed onderhouden modern afgewerkt 2 (voorheen 3)-kamerappartement met aan de achterzijde een zeer royale tuin op het zuiden. Dit appartement is centraal gelegen in het groene hart van Holland in een rustige woonomgeving, in de nabijheid van de A12 en vlakbij de grote steden (Rotterdam, Den Haag en Utrecht). Ind.: entree/hal met provisiekast en laminaatvloer. Licht betegelde toilet ruimte met toilet. Modern betegelde badkamer met doucheruimte en wastafel. De dichte keuken is v.v. een nette keukeninrichting v.v. gas kookplaat, afzuigkap en een aansl. voor de wasmachine. Via de keu ken heeft u toegang tot de royale zonnige achtertuin (z) met stenen berging en achterom. De voormalige 2e slaapkamer is bij de woonka mer betrokken, waardoor er een zeer royale en lichte woonkamer is ontstaan met spachtelputz afgewerkte wanden en gespoten plafond. Bergkast met opstelplaats AWB c.v.-combiketel (2000). Het appartement heeft 1 (één) slaap kamer aan de voorzijde met een deur naar de tuin aan de voorzij de. Bijz.: dit goed verzorgde app. is gebouwd in 1960 en biedt een woonopp. van 70 m2. Winkels, markt en openb. vervoer op loopafstand bereikbaar. Er zijn tevens void, parkeermogelijkhe- den aanwezig. Aanv. in overleg. Fraai gesitueerde en goed onderhouden 2-onder-1 kapwoning v.v. een stenen aanbouw, 2 eigen parkeerplaatsen en zonnige fraai aangelegde achtertuin (z). Deze fraai in het centrum van Waddinxveen gesitueerde woning is gebouwd in 1920 op 154 m2 eigen grond en biedt een inhoud van 285 m3. Ind.: entree met een trapopgang. Een zonnige roy ale doorzonwoonk. v.v. spachtelputz wanderi, plav. vl„ open haard, trapkast en deur naar de achtertuin. Sfeervolle keuken v.v. een lichte in L-vorm opgestelde keukeninrichting v.v. een 5-pits gaskookpl., afzuigk., koel-/vriescomb., combimagnetron en toegang naar de kelderruimte. Licht betegelde toiletruimte v.v. hangend toilet (2003). Een bijkeuken v.v. aansl. voor de wasapp. en deur naar de voortuin. In de verzorgde achtertuin (z) is de houten schuur v.v. elektra gesitueerd. 1e Verd.: rian te overl. v.v. bergruimte met een Radson c.v.-combiketel. 1 ruime ouderslaapk. v.v. vaste kastenwand en hardhouten dakkapel met dub bel glas. Een ruime tot het plafond betegelde badk. met doucheruimte, ligbad, wastafelmeubel, 2e toilet en thermostaatkraan. 1 slaapk. aan de voorzijde. 2e Verd.: ruime berg vliering. Bijz.: de woning is gesitu eerd in de karakteristieke woon- omg. van het Brug-centrum, gele gen op 5 min. loopafstand van winkels, scholen en het NS-stati- on. De woning beschikt over dak isolatie en hardhouten ramen en kozijnen welke voorzien zijn van dubbel glas. Funderingsherstel is 3 uitgevoerd. Het buitenschilder- I werk aan de voorzijde is in 2003 uitgevoerd. Aanv. in overleg. Goed onderhouden 2 (twee)-kamerhoekappartement (voorheen 3 (drie)) gelegen op de 1 e verdieping met aan de achterzijde een fraai uit zicht op de gemeenschappelijke achtertuin en het ‘Gouwebos’. Ind.: entree, groot 2,20 x 2,70 m., met inbouwkast en m.k.. Toilet. Slaapkamer gesitueerd aan de voorzijde, groot 3,10 x 3,10 m., met vaste kast en deur naar balkon. Keuken, groot 2,35 x 2,65 m., v.v. afzuigkap, wasm.-aansl. en deur naar balkon (z). De luxe badkamer is betegeld tot aan het plafond en is ingericht met douchecabine en wastafelmeubel eind 2003). Riante doorzonwoonkamer, groot 9,40 x 3,65 m., met extra kozijn in de zijgevel, 3 (drie) vaste kasten en moe- derhaard. Bijz.: het gehele ap partement is v.v. een plavuizen vloer, alle wanden zijn afgewerkt met spachtelputz en het apparte ment is v.v. vernieuwde hardhou ten kozijnen met dubbele begla zing. Op de beg. gr. bevindt zich een zeer grote berging. Verwar ming geschiedt d.m.v. radiatoren en een moederhaard. De service kosten bedragen 82,80 per maand. Aanv. i.o. NVM - appartement is grotendeels voor- zien van dubbel glas en heeft een lift en een gestoffeerd trappen huis. De beveiligde entree is voor zien van een intercom. Tevens is er een airco-installatie aanwezig. De servicekosten bedragen 120,- per maand. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs de pater Plankier 4 Rozenlaan 46 ft' Of 35

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 18