Het Droomhuys zet het mes erin I 1 1 De Huizenbeurs Y LI 3 li Jlf Gouwe Koerier Weekblad voor Waddinxveen ED REUSKEN T as IBM** R 1 Makelaardij De Huizenbeurs TEAK MEUBELEN F.T-STORE i bij ROSEMARIE’S WONEN 2 fHtii f/f' GORDIJNEN VAN O.A. I i' - -- Prijzen vanaf 419.000,- v.o.n. Leyten en Partners Uw specialist op het gebied van woninginrichting Kleinschalig nieuwbouwproject van 5 bijzondere woningen aan de rivier "De Gouwe" te Waddinxveen. RUSSEL HARVEY VILLANOVA R0M0 DE GRAAF PARTNER HENEGOUWER WEG 37 WADDINXVEEN (0182) 612726-(06) 502 181 31 makelaardij De Huizenbeurs WADDINXVEEN - De trend om de woonkamer een war me, huiselijke sfeer te geven, zette zich alweer een flink aantal jaren geleden in. Maar nu maakt de authentieke ko loniale vormgeving plaats voor een wat strakker beeld. Dat zie je zowel bij de vormgeving van kasten, tafels en zithoe ken. Het Droomhuys heeft daar vanzelfsprekend direct op ingespeeld door eigen import van meubelen en banken. Bijna vijf jaar geleden opende Marcel Koetsier Het Droom huys aan de Nesse in Waddinxveen. Zijn lifestyle winkel biedt een ruim assortiment aan teakhouten meubelen, bankstellen en woonaccessoires. „Voor bijna iedereen geldt dat de portemonnee in de afgelopen periode dunner is ge worden", constateert hij. „Dan kun je als ondernemer op dezelfde voet doorgaan, maar wij hebben besloten een an dere weg in te slaan." Marcel Koetsier koopt het merendeel van het assortiment van Het Droomhuys in Azië. Door de landen van waaruit de meubelen geïmporteerd worden zélf te bezoeken, houdt „hij de vinger aan de pols. „We willen allemaal een sfeervol interieur, maar dan wel tegen een schappelijke prijs. Daar om werken van nu vanuit een andere formule en zijn we outlet store geworden. Wat zoveel betekent als maximale kwaliteit tegen minimale prijzen." De klant heeft nog steeds een meer dan ruime keuze, veel is uit voorraad leverbaar en kan direct meegenomen worden. Zoekt u een tafel? Kies maar uit: van blank, onbehandeld teak tot koloniaal gelakt. En zo'n tafel heeft u al vanaf 299 euro. Vandaag gekocht, betekent vandaag in huis. Het Droomhuys vindt u op de Nesse 32 in Waddinxveen. Het Droomhuys werkt nu vanuit de outlet store formule, wat zoveel betekent als maximale kwaliteit tegen minimale prijzen. Het telefoonnummer is 0182-636543. Foto: Margon van den Berg 378.000.- k.k. I „Ik zit nu zo'n twintig jaar in het vak en er is duidelijk be- IK? «g hoefte aan kwaliteitsmeubelen tegen de scherpste prijs", I besluit Marcel Koetsier. „Door als outlet store verder te j gaan, kunnen we aan die behoefte tegemoet komen. We I hebben het mes in onze prijzen gezet, maar, dat wil ik nog- maals benadrukken: zonder aan kwaliteit in te leveren. En voor een goed advies nemen we nog steeds de tijd. Ook wie speciale wensen heeft ten aanzien van maatwerk in teak- hout, kan dit uiteraard nog steeds door het Droomhuys la- x ten uitvoeren." Om u alvast een idee te vormen van de uitgebreide collec- g tie van Het Droomhuys kunt u terecht op www.hetdroom- x huys.nl. J J&W VERMEI J 182.500.- kk ff I Heeft u onze verhuisbus al zien rijden? SILCO Waddinxveen M Bijzonderheden: bijzonder sfeervolle woning met een tB rs Huis&Stijl www.silco.nl BOSKOOP - Torenpad 118d V*aagp''js 277.500, k.k. BOSKOOP - Zinkeling 77 Spanplafonds Kastenwanden Wandpanelen Systeemplafond Interieurbetimmeringen Alle mogelijkheden en ideeën vindt u natuurlijk ook in de showroom van Silco, Zuidkade 230 Waddinxveen of bel voor documentatie (0182) 61 68 78. Openingstijden: Dinsdag, woensdag en vrijdag Vrijdagavond Zaterdag De nieuw te bouwen woningen zijn gelegen op een unieke locatie aan De Gouwe en1 hebben de beschikking over een parkeervoorziening op eigen terrein, tevens zijn winkels en scholen op loopafstand. Aan de voorzijde beschikken de woningen over een woonkeuken met openslaande deuren naar een terrasje aan de "Gouwe zijde", zodat er optimaal genoten kan worden van het uitzicht. De woningen zijn ontworpen in een hedendaagse stijl maar er is hierbij terdege rekening gehouden met een passendheid bij de naastgelegen bestaande bebouwing. De geschakelde objecten beschikken allen over een diepe tuin welke westelijk is gelegen en welke toegankelijk is vanuit de openslaande deuren van de woonkamer. Galerij 2 2771 XJ Boskoop Tel. (0172)21 22 71 10.00-17.30 uur 19.00-21.00 uur 10.00-17.00 uur overloop met vaste kastenwand, 3 slaapkamers waar van 2 met vaste kastenwand en 1 met deur naar balkon. Vernieuwde badkamer met wastafel en meubel, douche- t.o.v. de hefbrug. De woning is geheel gemoderni seerd m.b.v. originele stijlkenmerken. Tevens ping: overloop, overloopkast met wasmachine/droger aansluiting en 2 slaapkamers in verschillende formaten. Moderne badkamer v.v. ligbad, designradiator, wastafel met meubel, douchecabine, toilet en mechanische ven tilatie. Zolderverdieping: vaste trap naar voorzolder met vaste kastruimte en VR c.v. combiketel (Vaillant 1996). Ruime zolderkamer met dubbel Velux dakraam. naar zolder met bergruimte en Velux dakraam, inloop- bergruimte met c.v. combiketel (Vaillant). schouw, vaatwasser, koelkast en 4-laden vrieskast. De keuken beschikt over natuurstenen blad en een door- Indeling: centrale entree met bellen tableau en brieven bussen. Trappenhuis met lift. Entree, gang, hal met vaste ruimte is deze woning absoluut een bezichtiging waard. Oplevering in overleg. middenwoning met een unieke vrije ligging aan de voorzijde met een wijds uitzicht over de weilanden. Op Verzekeringen Hypotheken Pensioenen «Vastgoed Een hypotheek is maatwerk! TAPIJT - HARDE VLOEREN ZONWERING - VOUWGORDUNEN De makers‘van interieurs doordacht tot in detail. -1 WONING PROJEKTSTOFFERING makelaardij Indeling: voorentree, gang met trapopgang, trapkelder- kast en zwevend toilet. Besloten keuken v.v. gaskookplaat, oven en afzuigkap. Tevens is er vanuit de keuken de mogelijkheid om in de achtertuin te komen. 9 appartementen complex gelegen drie-kamer appar- weg gelegen 2/1-kapwoning met uitbouw aan de tement met eigen parkeerplaats en berging op het achterzijde en mogelijkheid tot parkeren op eigen besloten terrein. terrein. De woning beschikt over een diepe achter tuin met gunstige zonligging en vrij uitzicht. Bijzonderheden: in achtertuin bevindt zich een houten berging. Het woonhuis is geheel v.v. isolerende begla- Bijzonderheden: het appartement beschikt over een zing. Ideale starterswoning met volop mogelijkheden, eigen parkeerplaats op het achter gelegen terrein. De ser- Oplevering in overleg. vicekosten bedragen ca. 125,- p/mnd. Het betreft een hoogwaardig afgewerkt appartement. Oplevering in overleg. De woningen hebben een inhoud van circa 525m3 en een indeling welke zeer verrassend is. Zijde 28, 2771 EN Boskoop Tel. 0172-210747, e-mail: info@makelaardijdehuizenbeurs.nl internet: www.makelaardijdehuizenbeurs.nl BOSKOOP - Voorkade 25 V-aagon s €249.000,- k.k. an project! 5 - i-. V'aajO’ s 198.000,- k.k. BOUWEN J VERTROUWEN BOUW-EN AANNEMERSBEDRIJF B.V. (■W Landelijke Makelaars vereniging Bijzonderheden: de woning is v.v. hardhouten kozijnen met Bijzonderheden: deze woning verkeert in zeer goede staat dubbele beglazing. In de achtertuin beschikt de woning over van onderhoud en is grotendeels v.v. spachtelputz een ruime berging met achterom. Indien u op zoek bent naar Bijzonderheden: goed onderhouden woning waarvan wandafwerking. Ideale gezinswoning met volop een woning met een landelijke ligging en onverwachts veel buiten schilderwerk en achtertuin geheel zijn aangepakt mogelijkheden, welke absoluut een bezichtiging waard is. in 2004. Oplevering in overleg. Oplevering in overleg. Centraal aan doorgaande weg gelegen woning met Mooi in het centrum van Boskoop in een kleinschalig Centraal in Boskoop aan geheel gereconstrueerde achterom. De achtertuin is gelegen op het zuiden. Uniek aan de rivier “De Gouwe” gelegen vooroorlog- Royale, geheel door water omsloten, vrijstaande woning Zeer gunstig aan de rand van Waddinxveen gelegen se 2/1-kapwoning met een bijzonder fraaie ligging geschakeld middels een grote verwarmde garage met elektrische deur en gemeenschappelijke brug ter ontsluiting. De woning is in een kleinschalige wijk de 1e verdieping is de woning over de gehele breedte gelegen, temidden van kwekerijen. Aan de achter- en uitgebouwd. Aan de achterzijde beschikt de woning over voorzijde beschikt de woning over een tuin, de een royale berging en een gunstig op de zon gelegen achtertuin beschikt over een hardhouten vlonder boven achtertuin, het water. Indeling: voorentree, gang, zwevend toilet met fontein tje en was-/droger ruimte. Ruime woonkamer met doorgang naar aanbouw waarin zich de woonkeuken bevindt. De keuken is v.v. een plavuizenvloer met vloer- bussen. Trappenhuis met lift. Entree, gang, hal met vaste Indeling: achterentree, hal, toilet en wasmachine-aan- verwarming en apparatuur t.w. 5-pits gaskookplaat, kastruimte en m.k. Woonkamer met doorgang via keu- sluiting. Karakteristieke keuken v.v. div. losse apparatuur oven, vaatwasser en close-in boiler. 1e verdieping: ken naar het eetgedeelte. Zeer luxe uitgevoerde keuken en authentiek fornuis. Gezellige woonkamer met gaska- v.v. combimagnetron, keramische kookplaat, afzuig- chel. Verdieping: overloop, achterslaapkamer met dakkapel en vaste kastruimte. Voorslaapkamer even eens deels met dakkapel. Moderne badkamer v.v. cabine en zwevend toilet. Zolderverdieping: vaste trap gang naar de eetkamer met schuifpui naar ruim balkon, ligbad, wastafel en 2e toilet. In de achterslaapkamer Luxe badkamer v.v. ligbad, wastafel en douchecabine, bevindt zich eveneens een stookruimte met AWB HR Separaat zwevend toilet met fonteintje. Twee slaapka- combiketel (uit 1997). Bergvliering is toegankelijk vanaf mers in verschillende formaten. Het gehele appartement overloop middels vlizotrap. beschikt over een massief houten parketvloer en is gunstige ligging. Aan de achterzijde beschikt de woning tevens grotendeels v.v. spuitwerkwanden. over een berging/blokhut. Oplevering in overleg. Jï Hl I ,l|. beschikt de woning over een vrijstaande stenen ber- ging aan de achterzijde en een parkeerplaats op eigen terrein. 1 -■ Dat is maar één van vele voordelen die wij onze relaties bieden VBO MAKELAAR Bezoekadres: In winkelcentrum Zuidplas Zuidplaslaan 426 - 428 2743 KE Waddinxveen Telefoon: (0182) 622 388 Fax: (0182) 637 508 Email info@dgep.nl Homepage: www.dgep.nl Indeling: voorentree, hal, mk. en toilet. Ruime woonkamer Indeling: entree, hal met meterkast en toilet met v.v. laminaatvloer. Open vernieuwde keuken v.v. fonteintje. Ruime woonkamer met open haard, schuifpui gaskookplaat, koelkast en RVS afzuigschouw. Vanuit de naar achtertuin en natuurstenen vloer met keuken toegang tot balkon. 1e verdieping: overloop, vloerverwarming. U-keuken met erker. De keuken is v.v. slaapkamer met 2 vaste kasten, wastafel en c.v. combiketel Ruime lichte woonkamer met siergashaard. 1e verdie- keramische kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en opstelling. 2e slaapkamer aan de voorzijde eveneens met close-in boiler. 1e verdieping: ruime overloop, 2 ruime vaste kastruimte en wastafel. Souterrain: vaste kastruimte, slaapkamers (voorheen 3) waarvan 1 met dakkappel. badkamer met ligbad, vaste wastafel en douchecabine. Badkamer in lichte kleurstelling v.v. ligbad, 2e toilet, wastafel Afsluitbare kelderruimte, toilet en was-/drogeraansluiting. 3e en douchecabine. Zolderverdieping: voorzolder met was- ruime slaapkamer met vaste kastruimte en vanuit gang droger aansluiting, slaap/studeerkamer met groot dakraam toegang tot de achtertuin. en berg/stookruimte met c.v. combiketel opstelling. F*'’

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 22