Razende reporter bij Enjoy TV 150 Jaar Van der Loo, deel 3 Medische diensten Kerkdiensten Zi Dierën centrale «t- Nieuws uit Waddinxveen Colofon Ml MID- C. Verlooij en J. Versluis JüstoriscH Waddinxveen spreker: de uur v Inbraak 2 In de nacht van 17 op 18 augus- STICHTING KWADRAAD, AL GEMEEN MAATSCHAPPELIJK WERK. CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE inhoud heeft, ik heb tenslotte wel journalistiek gestudeerd. van een uitzending nooit mijn eigen oordeel over mensen. Ik laat ie- huis in Utrecht. De arbeidsin spectie stelt een nader onder zoek in naar de toedracht van het ongeval. denken voor de uitzending van die avond. Vervolgens bepaalt Voor meer informatie over En joy TV en de uitzendfrequentie, www.en- meer naamsbekendheid. Daar gaan we ook campagne voor voeren. We gaan de straat op om mensen voor de camera te iets te hard reden, werden na staande houding aangesproken HERSTELD HERVORMDE GE MEENTE gebouw Staringlaan 19 zondag 9.00 uur kand. M. Ale man, Uddel 15.30 uur ds. C. Oorschot, Tho- len OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg: 10.00 uur leesdienst 18.30 uur leesdienst ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk, Zuidkade zondag 9.30 uur communievie ring JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkzaal Burgemeester Troostraat 10.00 uur Openbare toespraak 11.00 uur Wachttorenbespreking GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage zondag 9.30 uur ds. E. Brink, viering heilig avondmaal 16.30 uur ds. E. Brink, viering heilig avondmaal Voor gratis registratie en infor matie over vermiste en gevon den dieren kunt u bellen 0186 - 601199. Binnen 24 uur uw melding op internet. Kijk voor recente gege vens op www.dierencentrale.nl. er zo ontzettend veel. Vooral omdat ik alles zelf moet beden ken en uitvoeren. Ik ben heel blij dat ik uiteindelijk toch een screentest heb gedaan bij Enjoy TV." GROENE HART ZIEKENHUIS Bleulandlocatie: Bleulandweg 10, Gouda, 0182-505050. Post adres: postbus 1098, 2800 BB Gouda. Jozeflocatie Jan van Beaumont- straat. Voor het maken van poliklini sche afspraken is elke polikliniek rechtstreeks te bereiken. Voor in lichtingen: tel. 0182-505050. Bezoektijden voor beide locaties: algemene verpleegafdelingen: 14.00 tot 15.00 uur en 18.30 tot 19.30 uur. Voor informatie over wachttij den, opname, afdelingen etc. kan men terecht op www.ghz.nl. EERSTE HULP Voor eerste hulp kan men alleen terecht bij de afdeling Spoedeis ende Hulp op de Bleulandlocatie van het Groene Hart Ziekenhuis, Bleulandweg 10, Gouda. Bedrijfsongeval Agenten moesten zich op maan dag 15 augustus omstreeks 12.10 uur naar de Dorpstraat spoed den, waar zich een bedrijfsonge val had voorgedaan. Ter plaatse bleek een 60-jarige man onder een rijplaat terecht te zijn geko men. De plaat was van een hijs haak afgevallen toen deze in de lucht hing en is op de benen van de man gevallen. De stalen plaat is onmiddellijk door een collega opgehesen, zodat de man weer vrij kwam te liggen. De ambu lance heeft de man overgebracht naar het Academische Zieken- Dorpsleven In 1887 wonen in de Dorpstraat onder andere: op A57: Maria van Teefelen, winkelierster in snoep goed en op A76 de schoenlapper Johannes Bodegraven. Zij zijn er getuige van dat op 10 januari 1886 's middags rond twee uur een viertal jongens zich in de be sneeuwde Dorpstraat verzamelt. Aan de overkant van de straat, op nummer A73, zien zij Gezina Beusink, de 72 jarige weduwe Dumpen bouwafval De politie maakt proces-verbaal op tegen de eigenaresse van een winkel aan de Nesse voor het il legaal dumpen van bouwafval. Het afval werd in het weekend van zondag 14 augustus achter gelaten in afvalcontainers van winkels aan de Groensvoorde. Getuigen Echtten de politie in, die aan de hand van gegevens in het afval achter het adres van de verdachte kwam. Die bleek met een verbouwing bezig te zijn. In samenwerking met het milieu- handhavingsteam zal het onder zoek worden afgerond. we ook al het succesvolle pro gramma 'Sophie'," vertelt Je roen. „Sophie is een brutale meid die op straat allerlei men sen overvalt. Tevens bezoekt ze verschillende evenementen. Een programma met niet bijster veel inhoud, maar het levert wel leu- ke tv op.” BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Kreater, Kerkstraat zondag 10.00 uur heer W. Woning gegaan is op de fabrieksmatige vervaardiging van meubelen. Getuige het briefhoofd van 1929 had het bedrijf nogal wat neven activiteiten! Ontmoetingskerk, Groensvoor de zaterdag 19.00 uur geen viering zondag 11.15 uur gezinsviering dinsdag 30 augustus 19.00 uur eucharistieviering uur pastor G.j. Mar- VERSLAVINGSZORG DEN-HOLLAND Pamassia, psycho-medisch cen trum, IJssellaan 2-2a, 2806 TK Gouda. Tel. 0182-563500, fax.nr. 0182-563521. Bereikbaar maan dag t/m vrijdag 9.00-17.00 uur. Al-anon/Alateen is een zelf hulpgroep voor kinderen, vrien den en familie van alcoholisten. Voor meer informatie: Marieke 0182-503773. Voor problemen met alcoholge bruik: Anonieme Alcoholisten Werkgroep Gouda, Industrie staat la, Postbus 30, 2800 AA Gouda. Tel. 0182-519712 of 0653875058 (dag en nacht). Vermist Kater, Cypers, witte sokken, bef, snuit en wit op buik, naast neus donker, St. Victorstraat Wad dinxveen Kater, Grijs, effen, donker van kleur tegen zwart aan, witte sok ken en kin, Thorbeckehoeve Waddinxveen Poes, Schildpad, rood-bruin, lichte tenen, rode vlek bij oog, Zuidplaslaan Waddinxveen Kerkgebouw Dorpstraat woensdag 24 aug 19.45 uur ds. J.G. van Tilburg zondag 9.30 en 17.00 uur J.G. van Tilburg woensdag 31 augustus 19.45 uur ds. M. van Kooten 1 April grap 1887 Op woensdagavond 1 april 's avonds om negen uur wordt de 44 jarige Mr. timmerman Arie van der Loo opgeschrikt: er wordt luid gebeld aan de voor deur. Hij gaat naar voren en opent de deur. Daar staat in de deuropening een lange man. Na nog eens goed gekeken te heb ben komt Arie tot de ontdekking Firma A. van der Loo en Zoon Op 18 noyember 1899 worden in het bevolkingsregister van Wad dinxveen ingeschreven: timmer man Gerardus van der Loo en zijn echtgenote Martijntje de Ra- edt. Voorlopig gaat deze zoon van Arie van der Loo bij zijn ou ders inwonen. Op 27 november 1899 laten va der en zoon Van der Loo voor de Waddinxveense notaris Mole naar een akte opmaken om van het bedrijf een vennootschap on der firma te maken. De firma naam wordt: A. van der Loo Zoon. Bij deze gelegenheid wordt door Arie van der Loo in gébracht: een woonhuis met schuur, timmermanswinkel of werkplaats, magazijn en hout- draaierswerkplaats met erf en grond aan het Dorp met inbegrip van alle losse en vaste gereed schappen; de voorraden bewerkt en onbewerkt hout en zijn reeds bestaande binnen- of buiten landse handelsrelaties. Later zou ook de oudste zoon van Arie van der Loo, Comelis Pieter, tot de zaak toetreden. Comelis Pieter van der Loo was van origine sigarenfabrikant en had een sigarenfabriek aan de Dorpstraat. Inbraak Op maandag 15 augustus is overdag ingebroken in een por tiekwoning aan de Frederik Hendriklaan. De voordeur werd opengebroken waarna de wo ning werd doorzocht. Er werd geld, een DVD en een tv-ontvan- ger gestolen. Arie van der Loo Arie van der Loo wordt op 29 maart 1843 in Zuid-Waddinx- veen geboren. In de werkplaats van zijn vader leert hij het tim- mermans- en molenmakersvak. Op 13 mei 1871 trouwt hij in Naaldwijk met Gerritje van Leerdam en het jonge paar gaat in het ouderlijk huis wonen. Moeder Gezina Beusink gaat in een huis schuin aan de overkant wonen, aan de Dorpsstraat. Huisarts en apotheek voor alle inwoners van de regio Midden- Holland Voor spoedeisende huisartsen hulp buiten kantoortijden: van 17.00 uur 's middags tot 08.00 uur 's ochtends, tijdens het weekeinde en feestdagen: Huis- ArtsenPost Midden-Holland (HAP) Jan v Beaumontstaat 4 (bij de Jozef-locatie), Gouda, tel. 0182-322488 (alleen na telefoni sche afspraak). Voor spoedmedicatie buiten kantoortijden: van 17.30 uur 's middags tot 08.00 uur 's och tends, tijdens het weekeinde en feestdagen: Dienst Apotheek Midden-Holland (DAM), Rons- seweg 138 (tegenover de Bleu- land-locatie), Gouda, tel. 0182- 698820, www.dam-mh.nl. ontgroeid was. De patroon ver richtte met enkele knechts de da gelijkse werkzaamheden.De toenemende economische bedrij vigheid en de industrialisatie zorgen ervoor dat de verhou ding van patroon-leerknecht meer die van werkgever-arbei- der wordt. De werkzaamheden veranderen; er wordt meer per soneel in dienst 'genomen en men gaat over op massaproduk- tie. Kortom: de huisnijverheid evolueert in fabriek! Ook het aloude Waddinxveense timmermansbedrijf Van der Loo gaat deze richting op. In 1894 is er een verschuiving van de werkzaamheden, maar het be drijf blijft de houtverwerking trouw. Van der Loo gaat over op de fabricage van ronde stokken en latten bestemd voor behange- rij en de vervaardiging van hou ten, huishoudelijke artikelen. Al gauw worden de werkzaamhe den uitgebreid met de fabricage van meubelen. De firma Van der Loo is daarmee de eerste en te vens de oudste meubelfabriek van Waddinxveen. Niet lang daarna zou de ene na de andere meubelfabriek opgericht wor den. In oude briefhoofden van de fir ma staat vermeld: 'opgericht 1894'. Hiermee wordt het jaar aangeduid dat het timmer- mo- lenmakersbedrijf uit 1838 over- en het niet kunnen tonen van een rijbewijs. school, locatie Oranjelaan. De De komende weken zal de poli- controles vonden plaats in nau we samenwerking met de plaat selijke afdeling van 3VO, leerlin- joy TV een nieuw sportpro gramma uitzenden. Ex-Spart- avoetballer Martin Utberg neemt de kijkers mee als hij op stap gaat met een bekende Ne derlander. „Daarnaast hebben stolen. Een getuige had een ver dachte man zien weglopen en heeft een verklaring bij de politie door de leerlingen met het ver- afgelegd. Op basis van het afge- zoek om langzamer te rijden in geven signalement heeft de poli tie de man vandaag kunnen aan houden. Aanhouding De politie heeft op dinsdag 16 augustus een 26-jarige man uit Waddinxveen aangehouden, omdat hij vermoedelijk verant woordelijk is voor diefstal uit een woning. De diefstal vond plaats op maandag 11 juli, omst reeks 16.00 uur, op de Molen- ring. Uit de woning werden een mobiele telefoon en sleutels ge- REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrij zinnige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade zondag 4 september 10.00 uitje, startzondag DE BRUGGEN RESTAURANT DE BRUGGEN Sterrenlaan 2 zondag 18 september 11.00 uur, Jan Delhaas tus is ingebroken in een bedrijfs pand aan de Kanaaldijk. Van het kantoor van het bedrijf werd een ruit vernield, waarna men bin nen wist te komen. Vanuit het bedrijf werd computerappara tuur ontvreemd. Inhoud Volgens Jeroen is 'Report' een dat het geen man is, maar een vogelverschrikker, die zodanig tegen de deurpost is gezet dat deze bij het openen van de deur naar binnen valt. Hij neemt de pop mee naar binnen en doet aangifte bij de veldwachter. De vogelverschrikker blijkt gestolen uit de tuin van Comelis Hofman, welke vlak bij Arie van der Loo woont. De al snel achterhaalde dader, de zestienjarige boeren knecht Roest, verklaart dat het maar een grap is en dat hij niets tegen Arie van der Loo zelf heeft. van Comelis van der Loo, achter het raam zitten. Al enige tijd heeft de weduwe last van balda dige jongelui die belletjetrekken en vernielingen aanrichten. Ook nu is het weer raak; de vier gooi en sneeuw- en ijsballen door de schoorsteen van de weduwe waardoor de as en sneeuw uit de kachel in de kamer stuiven. De weduwe, bang dat haar ramen ingegooid zullen worden, gaat naar buiten en sluit de blinden. Zij hoort de jongens zeggen: "gooi de bril van haar hoofd!" en vlug gaat ze naar binnen. Gerret- je Leerdam, getrouwd met Mees- tertimmerman Arie van der Loo, woont tegenover haar schoon moeder op A61 en zij ziet hoe de belhamels ijsballen tegen de blinden gooien en op een gege ven moment de blinden zelfs open trekken. De inmiddels ge waarschuwde veldwachter maakt een eind aan de baldadig heid. Globaal wordt de boedel als volgt verdeeld: de weduwe van Comelis en hun zoons Hendrik, Pieter, Adrianus, Comelis, Ger ardus en Johannes krijgen een geldbedrag; de oudste zoon (en timmerman) Jan het huis in Kra- lingen; zoon Arie (meestertim- merman en molenmaker) krijgt het huis en de timmermanswin kel en zet het bedrijf in Wad dinxveen voort. Gevonden Reu, Berner sennenhond, 3 kleur, Piet Heinstaat Waddinx veen Kat, Cypers, witte bef, voeten voor en sokken achter, Juliana- weg Zevenhuizen Kater, Rood, licht van kleur, witte voeten en bef, jong, Swanlaweg Zevenhui zen Kat, Zwart, zonder wit, kitten, Molenring Waddinxveen Poes, Cypers/Schildpad, zwarte streep op mg, zwarte kop en oorpunten, Wilhelminakade Waddinxveen Kat, Pers x, Cypers, zonder wit, langharig, pluimstaart, platte snuit, Schuberthof Waddinxveen Editie NL Behalve Enjoy TV, werkt Jeroen Grob ook bij 'Editie NL', een programma op RTL 4. „Ik pre senteer daar een aantal dagen per week een itempje. Meestal ben ik niet in beeld, ik interview mensen vanachter de camera, maar mijn stem is wel te horen. Voor 'Editie NL' hebben we elke Weekeinddienst dierenarts: A.H.M. Hermans en J.C.H. van Dorst, Kattensingel 17, Gouda, tel. 0182-510958; Woubrechterf 42, Waddinxveen, tel. 0182- 613112. Kleine huisdieren spreekuur voor spoedgevallen ieder weekeinde volgens af spraak. J.C. Baas, Jan Dorrekenskade- Oost 36, Waddinxveen, tel. 0182- 632051. Dierenkliniek 'Pieter Bas', me vrouw W.W.M. Smits en J.B. Cra mer, Prins Bernhardlaan 79, Waddinxveen en Hoge Gouwe 21, Gouda. Voor spoedgevallen ieder weekeinde spreekuur vol gens afspraak, tel. 0182-610462 of 0182-516876. Dierenkliniek Zevenhuizen, drs. M.C. Pilgram, Zuidplasweg la, Zevenhuizen. Ieder weèkeinde spreekuur volgens afspraak, voor spoedgevallen tel. 0180- 631451 of 06-11163246, voor min der dringende vragen: vra- gen@dierenkliniekzevenhuizen. nl. Meubelfabriek In de tweede helft van de negen tiende eeuw worden in Neder land de veranderingen, veroor zaakt door de industriële revolutie, merkbaar. Daarvoor was er algehele economische malaise en weinig onderne mingszin. Nederland kende hoofdzakelijk landbouw terwijl de nijverheid kleinschalig was en vaak de huisnijverheid niet Slippers Duikers van de brandweer heb ben op 17 augustus een sloot aan de Willem de Zwijgerlaan door zocht op de aanwezigheid van een mogelijke drenkeling. Een medewerker van de brandweer trof die middag een paar slip pers aan nabij de sloot. Omdat hij het niet vertrouwde, waar schuwde hij de duikploeg die bij him zoekactie echter niets aan troffen. PROTESTANTSE KERK NE DERLAND Protestantse gemeente i.w. Immanuëlkerk, Prinses Beatrix- laan zondag 9.30 uur ds. C. de Jong 'De Rank', Coenecoopcollege zondag 10.00 uur ds. M.A. Bos 18.30 uur ds. L.C. Borst, Zeven huizen Ontmoetingskerk, Groensvoor de zondag 9.30 tini MOERKAPELLE Hersteld Hervormde Kerk Dorpshuis 'Op Moer', Raadhuis straat Zondag 11.00 uur kand. M. Ale man, Uddel 18.30 uur ds. K. Klopsta, Nieuwland RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Samenkomsten worden gecom bineerd gehouden met de Rafa- elgemeenschap Gouda, in het schoolgebouw de Goudse Waar den aan de Catslaan 100 te Gouda. Bezoek en postadres: Station straat 12, 2741 HS Waddinxveen. Tel. 0182- 623040. Na 10.00 uur wordt u automatisch doorver bonden met de Vierstroom Zorg lijn. VIERSTROOM JEUGDGE ZONDHEIDSZORG. 0-4 JAAR Inloopspreekuur Consultatiebu reau, maandag 11.00 tot 12.30 uur. Stationstraat 12, Waddinx veen. (www.vierstroom.nl) PROTESTANTSE KERK NE DERLAND Hervormde gemeente Brugkerk, Kerkweg-Oost zondag 9.30 uur ds. J.A. Brus- saard, voorbereiding heilig avondmaal 17.00 uur ds. M.C. Batenburg De Hoeksteen, Esdoomlaan zondag 9.30 uur ds. H. Schipaan- boord, voorbereiding heilig avondmaal 18.30 uur ds. J. de Jong Bethelkerk, Bilderdijklaan zondag 9.30 uur ds. M.C. Baten burg, voorbereiding heilig avondmaal 17.00 uur ds. H. Schipaanboord De Morgenster, Sterrenlaan zondag 9.30 uur ds. J. de Jong, voorbereiding heilig avondmaal 17.00 uur ds. A.W. van der Plas Goochelen Wat is tot nu het leukste dat Je roen op televisiegebied heeft meegemaakt? „Voor 'Report' ben ik bij een jongen op bezoek gegaan die helemaal verslaafd was aan goochelen. Hij deed dat al vanaf zijn zevende. Zijn ka mer hing vol met posters van Hans Kazan en Magic Unlimi ted. Toen ik vroeg of dat zijn idolen waren, antwoordde hij dat hij het meer als zijn collega's zag. Zo goed vond hij zichzelf. Maar toen hij eenmaal begon te goo chelen, bleek al snel dat hij er helemaal niets van kon. Toch moest ik serieus blijven, want je moet zo'n jongen wel in zijn De geboren en getogen Waddinxvener Jeroen Grob is presentator bij de nieuwe regionale zender waarde laten.” (Eigen foto) Weinig Waddinxveners hebben tot hoch toe gehoord van Enjoy ochtend een redactievergade- TV. „Dat weet ik, maar we be ring, waar we onderwerpen be- staan ook nog maar twee maan den," relativeert Jeroen. „Overigens hebben we in de eindredacteur welke onder- Noord-Holland wél veel kijkers, werpen we daadwerkelijk gaan Daar ben ik zelfs een keer her gebruiken. Heel anders dan bij kend op staat, een vreemde ge- Enjoy TV. Daar heb ik zelf alle waarwording. Maar in deze re- vrijheid om mijn programma in gio streven we inderdaad naar te vullen." Hoe is Jeroen bij Enjoy TV te rechtgekomen? „Van een colle ga hoorde ik dat ze nog mensen zochten bij een nieuwe regiona- slepen. Daarmee hopen we En- le zender. Eerst deed ik daar al- joy TV wat meer op de kaart te tijd een beetje neerbuigend over, zetten." maar ik ben er nu wel achter dat dat nergens op gebaseerd was. Regionale omroepen zijn juist kijk op de website een perfecte kweekvijver. Ik leer joytv.nl. de nabijheid van hun school. Be stuurders die veel te hard reden, werden verbaliseerd. Bij de controles werden diverse Controles bestuurders bekeurd voor onder In het kader van de actie 'De meer het niet dragen van de au- scholen zijn weer begonnen' togordel, telefoneren achter het heeft de politie de afgelopen stuur, het negeren van rood licht week controles uitgevoerd nabij de Prins Willem Alexander- WADDINXVEEN - Twee maan den geleden zag een nieuwe re gionale televisiezender het licht. Enjoy TV, met geboren en geto gen Waddinxvener Jeroen Grob (23) in de gelederen, is een jon gerenzender die onder meer uit zendt in de provincies Noord- Holland, Zuid-Holland en Utrecht. „Het is een commercië le omroep," zegt Jeroen. „Dat houdt in dat we, net als het Weekblad voor Waddinxveen, geheel afhankelijk zijn van ad verteerders. Wij brengen geen nieuws,- maar houden het bij leuke, luchtige onderwerpen." Op de redactie van Enjoy TV werken zestien mensen. „Onze intentie is om elke maand met een nieuw programma te ko men," vertelt Jeroen. „Tot nu toe lukt dat aardig. Het programma dat ik presenteer heet 'Report'. Daarin ga ik als razende repor ter op zoek naar interessante mensen en gebeurtenissen. Ik verplaats me in andere perso nen. Waarom doet iemand iets Enjoy TV. en waarom? Laatst ben ik een week op pad gegaan met Ma- luchtig programma met niet al rianne Weber en Wolter Kroes, te serieuze onderwerpen. „Maar Ik ben heel veel te weten geko- dat wil niet zeggen dat het geen men over hun levenswijzen. De week daarna ben ik geïnte greerd in- een Moslimfamilie. Ik Alleen geef ik aan het eind heb zelfs in een gewaad over straat gelopen. Waarom ik dat heb gedaan? Als Nederlanders dereen in zijn of haar waarde, een Moslim in een gewaad zien 'Report' is echt mijn program- lopen, vinden ze dat vreemd. Ik ma. Ik heb de volledige vrijheid wilde weten hoe het voelt om in het bedenken van onderwer- zelf de persoon te zijn die raar pen." wordt nagekeken. Door dat Vanaf volgende maand gaat En- soort ervaringen ga je heel an ders over bepaalde zaken na denken." tie toezicht blijven uitoefenen bij de scholen, waarbij vooral aan dacht zal zijn voor het parkeer- gen van genoemde school en het gedrag van ouders, die hun kin- regionaal verkeershandhavings- deren komen halen en brengen, team (RVHT). Ook de draagplicht van autogor- In de onmiddellijke nabijheid dels zal de aandacht van de poli- van de-school werden snelheids- tie hebben. metingen uitgevoerd met de la- sergun door medewerkers van het RVHT. Automobilisten die WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 7 WOENSDAG 24 AUGUSTUS 2005 Foto's van Liesbeth van der Vis vindt u op www.liesbethvandervis.nl Bezorging Telefoon: 0900-708 09 00 (10 eurocent per minuut) Weekblad voor Waddinxveen is een onafhankelijk weekblad, dat in een oplage van 15.300 exemplaren wordt uitgegeven en verspreid in Waddinxveen, Moerkapelle en Zevenhuizen. Weekblad voor Waddinxveen verschijnt op woensdag. Kantoor Zijde 30 2771 EN Boskoop Fax: 0172-212168 Advertenties Telefoon 0172-211731 E-mail: verkoopboskoop@ rijnengouwe.nl Advertenties kunnen tot dinsdag 11.00 uur worden opgegeven, IM'ers (ingezonden mededelingen) tot maandag 16.00 uur. Redactie Carlo Willemsen 0172-420512 E-mail: weekbladvoorwaddinxveen@ rijnengouwe.nl Kopij dient uiterlijk op maandag 16.00 uur in het bezit van de redactie te zijn om in aanmer king te komen voor plaatsing. Bijdragen per e-mail of op floppy verdienen de voorkeur. Uitgever Dagblad van Rijn en Gouwe B.V. Alphen aan den Rijn Alle auteursrechten en databank rechten ten aanzien van (de inhoud van) deze uitgave worden uitdrukkelijk voorbehouden. Deze rechten berusten bij Rijn en Gouwe B.V. c.q. de betreffende auteur.

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 7