IDE NiEUWSTE^^ESRSB- PRODUCTEN! I AUDI VIDE NU ntiekilo’s! a ka 1 V&less I KTV SURF OOK NAAR WWW.FOTOKLEIN.NL Dynax 5D met WerkAttent heeft u één contactpersoon bij verzuim KONICA MINOLTA Rijnland NU E S Interpolis. Glashelder - v". W WMROM NAAR FOTO KLEIN? eten! GEZOND te vakantie? Terug o m van I weer Met meer dan 20 vakzaken altijd bij u in de buurt! Kijk op onze website (www.fotoklein.nl) voor alle adressen. Het eten op vakantie is vaak een hoogtepunt van gezelligheid en genieten. Helaas eet je dan niet altijd even gezond, vaak weinig groente en wellicht ook wat vetter dan normaal. Ben je inmiddels weer terug van vakantie? Kies dan weer voor gezond. Gezond kan trouwens ook heel lekker zijn. Lees maar eens al deze tips en ideeën. Rabobank Boskoop-Reeuwijk Telefoonnummer (0172) 42 94 29 Een medewerker meldt zich ziek. Dan moet u als werkgever heel wat regelen. Van dat ingewikkelde gedoe zou je bijna zelf onwel worden. Daarom krijgt u bij WerkAttent van Interpolis één vaste contact persoon. Die neemt na één telefoontje gewoon al het regelwerk van u over. Dat houdt preventie en verzuimbegeleiding, loondoorbetaling en reïntegratie glashelder. WerkAttent van Interpolis, eerste hulp voor ondernemers. Wilt u meer weten? Neem dan contact op met: 5 jaar Garantie Gratis Inruil-Taxatie Laagste-Prijs-Garantie Deskundig Advies Bezorging aan huis Uitgesteld betalen mogelijk F- Dimage A200 s Dimage Z5 - 4 Blijf in de vakantiesfeer Dimage XI Bijzonder barbecuen Minder verzadigde vetten M vTrnmm - NU tijdelijk ANTI-SHAKE 823 102 102 www.rijnland.net 22 augustus 2005 ABSOLUTE Afb. kunnen ofw. Prijswijzigingen en zetfouten voorbeh. OP=OP. 05193 - l Droge voeten en schoon water, ons werk Wijzigingsbeschikkingen lozen afvalwater bedrijven Dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland hebben besloten vergunningen -onder voorwaarden- te wijzigen van: V. 31413 BJ. van Klaveren te Boskoop - een ambtshalve wijziging van de op 16 augustus 1995 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van boomkwekerijbedrijf, Rijneveld 56 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in de water gangen van de Gouwepolder V. 31507 W. Nieuwsteeg en Zn. te Boskoop - een ambtshalve wij ziging van de op 3 februari 2003 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfsafvalwater en huishoudelijk afvalwater, afkom stig van bedrijf, Lansing 7 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Gouwepolder. Ontwerpwijzigingsbeschikkingen lozen afvalwater bedrijven Dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland zijn van plan vergunningen -onder voorwaarden- te wijzi gen van: V. 31166 V.O.F. Hoogendoorn Snijgroen te Boskoop - een ambts halve wijziging van de op 17 mei 1995 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfsafvalwater en huishoudelijk afvalwa ter, afkomstig van boomkwekerijbedrijf, Insteek 13 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in een watergang in de Gouwepolder V. 31384 Firma J.W. en D. Streng te Boskoop - een ambtshalve wijziging van de op 12 juli 1995 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfsafvalwater en huishoudelijk afvalwater, afkom stig van boomkwekerijbedrijf, Halve Raak 26 en 34 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in de watergangen van de Gouwe polder V. 31900 H. Kolster te Boskoop - een ambtshalve wijziging van de op 19 juni 1996 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfs afvalwater, afkomstig van boomkwekerijbedrijf, Laag Boskoop 100 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Laag Boskoop polder V. 31905 Fa. K. Houdijk Handelskwekerijen te Boskoop - een ambtshalve wijziging van de op 2 oktober 1996 verleende ver gunning voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van boomkwekerijbedrijf, Laag Boskoop 49 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in een watergang van de Polder Laag Boskoop V. 32054 Felix Dykhuis BV te Boskoop - een ambtshalve wijzi ging van de op 2 april 1997 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van boomkwekerijbedrijf, Zuidwijk 28a en Den Ham 23 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in watergangen van de Gouwepolder V. 31701 Fa. Th. Soet v.o.f. te Boskoop - een ambtshalve wijziging van de op 4 december 1996 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfsafvalwater en huishoudelijk afvalwater, afkom- De wijzigingen hebben betrekking op het aanpassen van de emis- sievoorschriften voor een bedrijf met containervelden. De ongewij zigde voorschriften van de lozingsvergunningen blijven onvermin derd van kracht. U kunt de desbetreffende stukken van 1 september t/m 13 oktober 2005 inzien op de onder 'Ontwerpwijzigingsbeschikkingen lozen afvalwater bedrijven' genoemde plaatsen en tijden. Opleidingen en cursussen stig van boomkwekerijbedrijf, Den Ham 16 en Rijneveld 20 en Voshol 5-19 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in de watergangen van de Gouwe polder V. 31164 Bloemendaal V.O.F. te Waddinxveen - een ambtshalve wijziging van de op 8 februari 1995 verleende vergunning voor het lozen van bedrijfsafvalwater en huishoudelijk afvalwater, afkomstig van boomkwekerijbedrijf, Bloemendaalseweg 5 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in de watergangen van de polder Bloemendaal en Gouwepolder. Tijdens de inzagetermijn kunt u een gemotiveerde schriftelijke of mondelinge bedenking indienen bij het college van dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland (post bus 156, 2300 AD Leiden). Als u wilt, worden uw persoonlijke gege vens niet bekendgemaakt. Dit verzoek moet u schriftelijk en gelijktij dig met uw bedenking, maar apart indienen. De wijzigingen hebben betrekking op het aanpassen van de emis- sievoorschriften voor een bedrijf met containervelden. De ongewij zigde voorschriften van de lozingsvergunningen blijven onvermin derd van kracht. Tijdens de inzagetermijn kunt u een beroepschrift indienen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag), wanneer u: - tijdig bedenkingen hebt ingediend tegen de aanvraag en de ont werpbeschikking - belanghebbende bent en aantoont dat u redelijkerwijs niet in staat bent geweest om tijdig bedenkingen in te dienen. Ook de vergunninghouder en de betrokken adviseurs kunnen een beroepschrift indienen. U kunt de desbetreffende stukken van 1 t/m 15 september 2005 inzien bij: - de afdeling Vergunningverlening van het hoogheemraadschap van Rijnland, Archimedesweg 1 te Leiden (op werkdagen van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur en buiten deze tij den op verzoek, telefoon (071) 3063610/3063611) - de gemeente Boskoop, Raadhuisplein 3 te Boskoop (op werkda gen van 9.00 tot 12.15 uur en buiten deze tijden op verzoek, tele foon afdeling Bestuurszaken (0172) 219516). Als u een beroepschrift hebt ingediend, kunt u ook -tijdens genoemde termijn- de Voorzitter van genoemde Afdeling vragen een voorlopige voorziening te treffen. De beschikking treedt in werking na afloop van de beroepstermijn (13 oktober 2005), tenzij voor deze datum beroep is ingediend en een verzoek om een voor lopige voorziening is gedaan. De beschikking treedt dan niet in werking, voordat op dat verzoek is beslist. www.rijnland.net/ bekendmakingen Op de DYNAX 5D kunt u de volledige lijn originele, hoogwaardige Konica Minolta DYNAX AF-objectieven gebruiken en daarmee profiteren van de voordelen van de zekerheid die het Anti-Shake-systeem biedt, bij elke brandpuntsafstand. De definitieve beschikkingen zijn ten opzichte van de ontwerpbe schikkingen niet gewijzigd en worden van kracht op 14 oktober 2005. Ook lekker °pdr Superieure kwaliteit voor c O Met de gemakkelijk te hanteren DYNAX 5D kunt u overal en altijd zelfverzekerd foto graferen! COMPACTE BODY - waarmee u overal en onder alle omstandigheden prettig foto grafeert. ANTI-SHAKE - zorgt voor trillingvrije opnamen onder de meest uiteenlopende omstandigheden 6,1 MEGAPIXEL - voor een superieure beeldkwaliteit GROTE LCD-MONITOR - van 2,5" voor een hoog kijkcomfort Hoogheemraadschap van Kruip dicht op actie zelfs van grote afstand met de j 12x optische von de nieuw ste Konico-Minolto DiMAGE Zó. Altijd zeer scherpe foto's mede dankzij de 5 megapixels. Het anti- shoke-systeem onderdrukt vrijwel elke onscherpte die wordt veroorzaakt door camerabewgingen. Kappers- personeel Gevr KAPSTER 25-40 jr voor gespc. senioren salon, op do vr 09.00-17.00 u. di=wo volgems afspr. 0172-2242132 kapservice Kornet. Winkel personeel Van der Poel Wijdstraat 16 Gouda zoekt voor haar schoe nenspeciaalzaak een VER KOOPSTER voor de vrijdag. Inl. 0182-5116515. C V. +-» A3 4^ J2 Q. O. O os cn c w 1 Vervat op zondag 4 sept. Extra open! Stadionweg 31/33, R’dam. Infopakket op aan vraag. T. 010-4321455 ot kijk op www.vervat.nl Kijk voor caravans snel op: www.exverhuurcaravans.nl Kijk voor caravans snel op: www.exverhuurcaravans.nl sfes TIJDELIJK fïT LEKKERE B 0 0 11 P Maak een pakketje van aluminiumfolie met Valess roerbakblokjes, tomaat, olijven, kappertjes, oregano en knoflook. Op smaak brengen met zout en peper, pakketje dichtvouwen en in 10 minuten op het rooster heet laten worden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening. ANTI-SHAKE i ,,,j8MEGAPIXEl] S OPTISCHI ZOOM IVWI v nnwiitvit »w« zowel professionele op- nomen als impulsieve snap shots. Altijd zeer hoge kwaliteitl Deze camera bezit 8 megapixel en een GT APO objectief. Met zijn superieu re 7x optische zoom en onti- shake altijd scherp foto's. Deze digitale camera is met een zeer groot verstelboor LCD-scherm. GEVRAAGD Behang-, Wit-, Saus-, en Schilderwerk. Vooraf prijsopgave. Telefoon 071-3410838. Ook voor uw thuislift. Klus senbedrijf SDR-Montage. 06-51824271 of 071-5810500. Wilt U de berichtemran- de afgelopen periode nog eens nalezen. Ga in de keuken eens aan de slag met Valess en blijf een beetje in de vakantiesfeer. Valess is niet alleen gezond, maar vooral ook erg lek ker. Het heeft een heerlijk stevige, sappige bite en is al voorgekruid. Er zijn maar liefst zes varianten die je eenvoudig kunt bereiden en dus in een handomdraai op tafel zet. Maak bijvoorbeeld een Turkse pizza met Valess mediterraan of een Griekse roerbakschotel met Valess roerbakblokjes. Of wat dacht je van een suprise van Salsa met Valess mini’s? Kijk voor deze en andere gezonde en lekkere recepten op www.valess.nl Je vindt Valess in het vleesschap van de meeste supermarkten. Uitzonderlijk mooie op nomen. Legt elk detail vast en geeft de sfeer perfect weer. Toont lichte en donkere partijen met de hoogst mogelijke natuur- getrouwheid. De DiMAGE XI heeft het hoogste oonfol effectieve pixels von olie compacte digitale camera's die momenteel op de morkt zijn. Wat is er op een zwoele nazomeravond leuker dan met vrien den rond een smeulend houtskoolvuurtje te zitten en te smul len van de barbecue? Dacht je dat dat niet gezond is? Dan heb je het mis. Het ligt er maar net aan wat je op de barbecue legt. De onge paneerde producten van Valess zijn bijvoorbeeld heerlijk gezond op de barbecue. Ze kunnen zo op het rooster en zijn in 3 minuten klaar! Of strooi royaal Provencjaalse kruiden (takjes en blad) over de houts kool als deze heet is. Het aroma van de kruiden trekt dat subtiel in de Valess die je op de barbecue roostert. Heb je iets meer tijd? Marineer dan de Valess filets of mini’s in een kruidige marinade. Om je vingers bij af te likken! Of maak een spies van gemarineerde mini’s met plakjes courgette en stulqes rode paprika. Rooster de spiesjes, onder regelmatig keren, in 4 minuten bruin en gaar. Serveer de spiesjes met pitabroodjes, die je ook even op de barbecue verwarmd. Een feest voor jong en oud! Zo eet je gezond en lekker. En blijf je bovendien nog even in de vakantiesfeer. Na de zomervakantie nemen veel mensen wat extra vakan- tiekilo’s mee naar huis. Jammer want die extra kilo’s wil eigenlijk niemand. Bovendien stijgt daardoor de kans op hart en vaatziekten en diabetes (suikerziekte). Daarom is het verstandig om weer gezond te gaan eten. En dat is vooral een kwestie van de juiste keuzes maken. Een van de belangrijkste keuzes is minder vet eten en minder verzadigde vetten eten. In de praktijk betekent dit kiezen voor: V magere of halfvolle melkproducten V 20 of 30+ kaas V magere vleessoorten V variaties op vlees V dieetmargarine of -halvarine V dieetbak- en braadvet of olie V twee keer per week vis. Zet ook eens Valess op het menu. Dat is een gezonde variatie op vlees. Omdat Valess gemaakt is van magere zuivel bevat het weinig vet en het vet dat erin zit, zijn vooral de gezonde onverzadigde vet ten. Met Valess krijg je dus niet teveel calorieën en verkeerde vetten binnen. Bovendien bevat Valess hoogwaardige eiwitten, calcium en voedingsvezel. Veel objectieven belichamen de meest recente ontwikkelingen in optische technologie. Er zijn hoogwaardige asferische elementen en AD-glas (Anomale Dfcjjc toegepast, waardoor ze een superieure scherpte, contrast en een note kleurweergave leveren. Cursussen "stoelmassage” (v.a. 10-09) en Allround Mas seur” (v.a. 23-09) in Alphen aan den Rijn! Massagecursus v.a. 14-09: 0172-414015 www.massageinbeweging.nl

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 11