I makelaardij Kijk ook op onze site voor ons gehele aanbod www.depater.nl 1.® li|i Dsb filter Makeleatr i £24 te in de s1 244.000,- k.k. Vraagprijs 279.000,- k.k. 269.000,- k.k. Vraagprijs 274.000,- k.k. is i Vraagprijs 179.000,- k.k. 234.000,- k.k. 300.000,- k.k. Vraagprijs Vraagprijs 209.750,- k.k. 224.500,- k.k. 237.500,- k.k. Vraagprijs tel. 0172 - 21 54 09 fax 0172 - 21 03 89 fax 0182 - 61 11 18 e-mail boskoop@depater.nl e-mail waddinxveen@depater.nl |W. Donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Zaterdag van 9.30 tot 16.00 uur. Kantoor Boskoop Vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Openingstijden Maandag t/m Vrijdag van 08.30 tot 17.30 uur. Kantoor Waddinxveen Boskoop Zijde 6 2771 EN Boskoop Rond de jaarwisseling 2005/2006 zullen wij onze vestiging aan de Kerkweg-Oost weer kunnen betrekken. De Pater Makelaardij is tijdens de verbouwing gevestigd aan de Zuidplaslaan 430 te Waddinxveen. Uitbreiding van onze activiteiten, van ons werkgebied en de groei van de organisatie heeft ons doen besluiten het kantoorgebouw te verbouwen en uit te breiden. Inmiddels zijn de verbouwingswerkzaamheden gestart. aws Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs i Waddinxveen □^PatêT^^ verbouwing gevestigd aan de ÏT] V r 4 de pater NVM MM CD Zijde 128 Boskoop Molenring 99 Marga Klompéhoeve 90 Waddinxveen Waddinxveen WW Voorofscheweg 414 Boskoop Jan Campertlaan 8 Waddinxveen Waddinxveen Hazerswoude Dorp Zuidplaslaan 451 Pieter Brueghelstraat 16 Royaal vooroorlogs woonhuis met ruime achtertuin gesitueerd op het zuiden en een originele indeling met veel privacy en leefruimte in huis. De woning is gebouwd in 1922 op 174 m2 eigen grond, heeft een woonopp. van 170 m2 en een inhoud van 435 m3. Ind.: entree. M.k. Toilet met fontein. Uitbouw van 10 m2, welke kan worden gebruikt als computer-/werkruimte. Riante woonkeuken, totaal groot 30 m2, v.v. een lichte L-vormige inrichting. Trapkast met toegang tot de kelder. De kelder is groot 1,40 x 3,70 m. en heeft een stahoogte van 2,17 m.. Woonkamer v.v. een schouw en vaste kast. De woonkamer heeft een goede lichtval en is groot 5,15 x 3,50 m.. 1e Verd.: overl. met toe gang tot 3 (drie) ruime slaapk., resp. groot 14,1 m2, 12,3 m2 en 15,7 m2, en ruime inloop kledingkast, groot 4,4 m2. Kast met opstelplaats voor de HR c.v.-combiketel 2001). De ouderslaapkamer heeft toe gang tot een terras. Lichte badkamer ingericht met een ligbad (whirl- pool)/douche, dubbele wastafel en 2e toilet. 2e Verd.: bergvliering bereikbaar d.m.v. diverse luiken. Bijz.: de achtertuin heeft een achter om en is v.v. zowel een stenen als een houten berging. De woning is in 2001 uitgebouwd (incl. ver dieping) en v.v. nieuwe fundering onder het gehele pand. Vanuit de tuin is het achtergelegen parkeer terrein bereikbaar. Wanneer u op zoek bent naar een woning met veel ruimte en sfeer, dan is deze woning zeker een bezichtiging waard. Aanvaarding in overleg. Zeer verzorgd, bijzonder gesitueerd en comfortabel topappartement op de derde woonlaag, met een groot dakterras op het zuiden en een levendig uitzicht. Indeling: entree, meterkast, c.v. kast en toilet. Royale badkamer met ligbad, douche, wastafel en wasmachine-aansluiting. Riante L-vormige woonkamer met dubbele deuren naar het dakterras. 2 (twee) royale slaapkamers. De woning is grotendeels afgewerkt met sierpleisterwerk. Bijzonderheden: lift en videofoon aanwezig. Geheel voorzien van dubbele beglazing. De berging bevindt zich in het onder huis. De inhoud van het appartement bedraagt circa 305 m3. De woon- oppervlakte is circa 106 m2. De bijdrage aan de V.v.E. bedraagt circa 138,- per maand. Aanvaarding in overleg (planning november/ december 2005). Royale en fraai gesitueerde eengezinswoning met een aan een sloot gesitueerde achtertuin gelegen op het zuiden en aan de voorzijde een parkeerplaats op eigen terrein. Deze centraal gelegen eengezinswo ning is gebouwd in circa 1983 op 137 m2 eigen grond en biedt een inhoud van circa 350 m3. Indeling: entree. Gedeeltelijk betegelde toi letruimte met toilet en fontein. Ruime tuingerichte woonkamer voorzien van een vaste kast en een deur naar de achtertuin. Open woonkeuken met een fraaie inrichting voorzien van diverse inbouwapparatuur. 1e Verdieping: overloop. 3 (drie) slaapkamers, waarvan 2 (twee) voorzien van een kantelraam en 1 (één) voorzien van een aansluiting voor een wastafel. Ruime badkamer ingericht met een 2e toilet, wastafel, dou che en wasmachine-aansluiting. 2e Verdieping: voorzolder met een opstelplaats voor de c.v.-combiketel (bouwjaar circa 2002/2003). De voorzolder biedt tevens toegang tot een bergvliering.Zolderkamer met een kantelraam voorzien van dubbel glas. Bijzonderheden: in de voortuin bevindt zich een ste nen berging. Aanvaarding in overleg. Kindvriendelijk gesit. zeer goed onderhouden uitgebouwde schakel-een- gezinswoning v.v. stenen berging met elektra en een diepe achtertuin (z). Deze royale aan de voor- en achterzijde onder architectuur uitgebouwde woning is gesit. op 140 m2 eigen grond en biedt een inhoud van ±410 m3. Ind.: royale uitgebouwde entree met opbergruimte. Licht betegelde toi let met fontein. Meterkast. Open keuken v.v. een plavuizen vloer en een lichte L-vormige keukenopstelling v.v. div. inb.app., o.a. een 10-liter boiler, elektr. oven, vaatwasm., afzuigkap, koelkast en gaskookpl.. Aan de voor zijde van de keuken is een studeerruimte gecreëerd. Ruime zonnige, uitge bouwde woonk. v.v. eiken parketvl., vaste kast, conv.put en hardh. schuif pui naar de fraai aangelegde achtertuin. De wanden op de begane grond zijn afgewerkt met spachtelputz en de mooie uitbouw heeft veel extra licht inval d.m.v. een lichtstraat. Portaal met deur naar achtertuin. 1e Verd.: overloop v.v. ruime inloopkast. 1 ruime ouderslaapk. aan de voorzijde, 12,5 m2, v.v. dubbel glas en een schuifwandenkast. 1 slaapk. aan de achterzijde (v.h. 2) v.v. wasm.-aansl.. Luxe tot het plafond licht betegelde badk. (1995) v.v. ligbad met dou- chewand, toilet en wastafelmeubel. 2e Verd.: fraai afgewerkte overloop. 2 ruime zolderkamers, beiden fraai afgewerkt met bergruimten achter knieschotten waarvan 1 v.v. berg zolder. Opst.pl. voor Radson HR c.v.-combiketel (2001) en mech. afzuigunit (2000). Bijz.: dak-, gevel- en ged. glasisolatie. Buitenschil derwerk zuidzijde in 2004 uitgev. en dakbedekking schuur in 2004 vern.. Aanv. i.o.. Ruime eengezinswoning met een zonnige vrije achtertuin, gesitueerd aan water. De woning is gebouwd in circa 1967 op circa 122 m2 eigen grond en biedt een inhoud van circa 340 m3. Indeling: entree/hal met kast. Modern betegeld toilet met inbouwcloset en fontein. Doorzonwoonkamer met gezellige open haard. Open keuken met een nette inrichting, welke is voorzien van diverse inbouwapparatuur. 1e Verdieping: overloop met kast. 3 (drie) slaapkamers. Modern betegel de badkamer met een douche en een wastafel. 2e Verdieping: vaste trap. Overloop met een opstelplaats voor de c.v.-combiketel (1995) en een aansluiting voor de wasmachine. Diverse bergruimten. Royale zol derkamer met een hardhouten dakkapel en dubbel glas. Bijzon- derheden: de stenen berging is jiiH gesitueerd in de fraai gelegen achtertuin. Alle kozijnen zijn inmiddels vervangen door hard houten kozijnen met dubbel glas. Aanvaarding in overleg. Fraaie en royale uitgebouwde hoekeengezinswoning (type tuinkamer) met vrijstaande stenen berging v.v. elektra en een royale goed ver zorgde achtertuin gesitueerd op het zuiden. Deze goed onderhouden hoekwoning is gebouwd in 1989 op 178 m2 eigen grond en biedt een inhoud van 350 m3. Indeling: entree/hal met meterkast en trapop- gang. Betegeld toilet v.v. fontein. Ruime open keuken met lichte rech te keukeninrichting. Ruime lichte woonkamer v.v. trapkast en deur naar de aanbouw c.q. serre, v.v. een extra kopgevelraam, 2 (twee) lichtkoe pels en 2 (twee) hardhouten schuifpuien naar de diepe achtertuin gesi tueerd op het zuiden. De ommuurde achtertuin is v.v. een stenen ber ging en een houten berging. Tevens is hier de mogelijkheid om een garage te bouwen. 1e Verdieping: overloop. Betegelde badkamer v.v. een doucheruimte, wastafel, wasmachine-aansluiting en toilet. 1 (één) slaapkamer aan de voorzijde, groot 3,20 x 2,90 meter. 2 (twee) slaap kamers aan de achterzijde, resp. groot 4,50 x 2,80 meter en 3,50 x 2,20 meter. 2e Verdieping: ruime open zolder met opstelplaats voor de Ferolli Agpo c.v.-combiketel, een wasmachine-aansluiting en voldoende bergruimte achter knieschotten. Deze 2e verdieping biedt de mogelijkheid voor het creëren van 2 (twee) slaapkamers. Bijzonderheden: nagenoeg ge heel geïsoleerd. Centraal gelegen in een rustige, kindvriendelijke woonomgeving en direct bij win kels, scholen en uitvalswegen. Aanvaarding in overleg. Aan een rustig woonerf gesitueerde uitgebouwde eengezinswoning. De woning is gelegen in een kindvriendelijke woonomgeving nabij scholen en het centrum van de gemeente Boskoop. Indeling: entree. Toiletruimte v.v. fontein. Uitgebouwde woonk., groot 35 m2, v.v. een kurktegelvl. en trapkast. Vanuit de woonk. is de zonnige achtertuin bereikbaar, welke is v.v. een achterom en stenen berging. Open keuken met een nette lichte in L-vorm opgest. inr., compl. met magnetron, oven, gasfornuis, vaatw., koel-/vriescomb. en afzuigkap. 1e Verd.: overloop. 3 slaapk., resp. groot 3,06 x 3,25 m„ 3,06 x 4,48 m. en 3,50 x 2,00 m., waarvan één v.v. een deur naar het balkon. Badk. ingericht met ligbad, wastafel en 2e toilet. 2e Verd.: voorzolder met opstelpl. voor de c.v.-combiketel (bouwjaar 2001) en aansl. voor de wasm. en -droger. Slaapk. met een kunst stof dakkapel (bouwjaar 1996). Riante bergruimte met vaste kastenwand en berging achter knieschotten. Bijz.: bouwjaar 1987. Uitbouw gerealiseerd in 1999. Inhoud 350 m3. Grondopp. 111 m2. Voll. geïsoleerd. Aanv. in overleg. Een riant zeer goed onderh. 4-kamer topappartement, fraai gesitueerd op de 8e verd. met zowel aan de voor- als achterzijde een schitterend vrij uit zicht. Dit fraaie en luxe appartement is omgeven door veel groen en water. De winkels en het treinstation zijn op loopafst. bereikbaar. Ind.: gang met vernieuwde m.k. en werkkast. Hal. Luxe licht betegelde toiletruimte met hangend toilet 2000). Fraai betegelde badk. met ligbad, wastafelmeu bel en handdoekradiator 2000). 2 slaapk. aan de balkonzijde, beiden v.v. dubbel glas. 1 slaapk. aan de galerijzijde, opp. ±11 m2, v.v. vaste kastenwand met opstelpl. voor de elektr. boiler (120 liter). Ruime lichte woonk. v.v. laminaatvloer, sierstucwanden en deur naar het balkon (w). Open keuken met lichte in L-vorm opgestelde keukeninrichting, compl. v.v. keramische kookplaat, 10-literboiler, afzuigkap, koel-/vriescomb., aansl. voor de wasm. en aansl. voor de vaatwasser. Bijz.: dit mooie en schitterend gesitueerde apparte ment is geheel v.v. dubbel glas en wordt verwarmd d.m.v. een centr. gestookte blokverwarming. De bij drage aan de V.v.E. bedraagt 155,— p.mnd., incl. voorschot stookkosten. Het complex is v.v. 2 liften. Er is een balkon over de gehele breedte (w) en een inpandi ge berging op de parterre. Bouwjaar 1969. Inhoud 215 m3. Woonopp. 85 m2. Aanv. i.o. Prachtig nabij het ‘Gouwebos’ gesitueerde sfeervolle eengezinswoning met vrije achtertuin op het zuiden. Deze aan een groene singel en sportpark gelegen eengezinswoning is gebouwd In circa 1966 op circa 152 m2 eigen grond en biedt een inhoud van circa 325 m3. Indeling: entree/hal afgewerkt met plavuizen vloer, trapkast, gedeeltelijk bete geld toilet. Doorzonwoonkamer met laminaatvloer en aan de voor- en achterzijde dubbel glas. Half open keuken met luxe kéukenapparatuur, natuursteen aanrechtblad en uitgebreide inbouwapparatuur. 1e Verdieping: overloop, kast. 3 (drie) slaapkamers en een eenvoudig afgewerkte doucheruimte met royale douche en wastafel. 2e Verdieping: vaste trap. Overloop met opstelplaats c.v.-combiketel. 2 (twee) zolderkamers met dakka pel, waarvan 1 (een) met vaste kastenwand. Bijzonderheden: stenen berging in de achtertuin. Aanvaarding in overleg (planning december 2005). Een recent gebouwd riant herenhuis gesitueerd in een kindvriendelijke woonomgeving nabij ‘De Gouwe’ met aan de achterzijde een aan het water grenzende verzorgde achtertuin op het westen en aan de voor zijde een ruime berging. Dit in 1998 gebouwd royale woonhuis biedt een inhoud van 400 m3 en een grondoppervlakte van ±148 m2. Indeling: entree, licht betegeld toilet met fontein, trapkast en meter kast. Tuingerichte woonkamer, groot 35 m2, v.v. mooie Teak houten vloer en schuifpui naar de achtertuin gesitueerd op het westen. Een semi-open keuken, groot 9,5 m2, met een in L-vorm opgestelde keu keninrichting v.v. diverse inbouwapparatuur. Aan de voorzijde is de aangebouwde stenen berging gesitueerd. 1 e Verdieping: overloop. Een separate toiletruimte met een toilet en een fontein. Een licht betegelde badkamer ingericht met een ligbad, dubbele wastafel en mechanische ventilatie. 3 (drie) riante slaapkamers, respectievelijk groot 17,2 m2, 9,3 m2 en 14 m2.2e Verdieping: ruime zolder met een opstelplaats voor de Intergas HR c.v.-combiketel (1998). De zolder biedt de mogelijkheid voor het creëren van 1 (één) extra slaapkamer. Bijzonderheden: deze mooie woning is onder GIW- garantie gebouwd en is volledig voorzien van dak-, gevel-, vloer en glasisolatie. Dit jonge heren huis is door zijn locatie, uitstraling en ruimte zeer zeker de moeite van een bezichtiging waard. Aanvaarding in overleg. Zuidplaslaan 430, 2743 KE Waddinxveen. tëFÖÏ82^6T38 22 11 I 'l ft O® y»'.; <4

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 8