LITI E 150 Jaar Van der Loo, deel 4 Medische diensten Kerkdiensten Passage bestaat 30 jaar Nieuws uit Waddinxveen Colofon Jïistoriscfi Waddinxveen tljA - Gouwe Rijders A/ Fy C. Verlooij en J. Versluis DE BRUGGEN RESTAURANT DE BRUGGEN Aanrijding WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 14 SEPTEMBER 2005 PAGINA 7 druk geraakt van het gevaar. Rijksarchief Den 1 4 gen van de helm en één brom fietser bleek niet verzekerd te STICHTING KWADRAAD, AL GEMEEN MAATSCHAPPELIJK WERK. Hendrik Olie In 1906 gaat de zeventienjarige Hendrik Olie bij Van der Loo werken om het vak van timmer man/meubelmaker te leren. Hij Beide mannen zijn tussen de 20 en 30 jaar oud, blank, tussen de drank nuttigde men trouwens gewoon tijdens werktijd. Na veel klachten werd door de politie in de vroege ochtend van 6 september een controle uitge voerd op het rijden door rood licht door fietsers op de kruising Brugweg-Henegouwerweg. To taal werden die dag 27 fietsers bekeurd, voornamelijk jongeren onderweg naar school. De controles zullen, mede gezien het resultaat en de gevaarlijke si tuaties die de fietsers veroorza ken, binnenkort worden her haald. gen een proces-verbaal voor het niet dragen van de autogordel. lig helpen oversteken. Alle le den van de Passage Winkeliers hebben meegewerkt aan het or ganiseren van deze dag. Ons het wist, op ruim 2000,- euro ge taxeerd wordt. Blijkt opeens dat je al die tijd een echte Rembrand in huis hebt. Naast eén taxatie, geeft de taxateur ook verzeke- ringsadvies." Onder het motto 'wie jarig is trakteert', deelt het Passage Promotieteam op zater- voor jaar. Koster: „Deze dag be schouw ik als de absolute uit- Kamer van Koophandel Gouda: dossiernummer 00289 Kaartenarchief Algem. Rijksar chief Den Haag: -KADOR Waddinxveen 1832 -Oorspronkelijke Aanwijzende Tafels Waddinxveen 1832 Centraal Bureau voor Genealo gie Den Haag: -Centraal Testamenten Register Vermist Poes, Cypers, witte buik, kitten, Mozartlaan Waddinxveen Kater, Rood, oranje-rood, witte bef, buik, voeten en snuit, Abr. Kroesweg Waddinxveen Poes, Wit, kortharig, is doof, Wingerd Waddinxveen Kater, Turkse angora., Grijs, ef fen blauw-grijs, zonder wit, zachte vacht, is gechipt, Hene- gouwerweg Waddinxveen Kater, Cypers, vage tekening, zonder wit, dikke buik, is ge chipt, Herbarenerf Waddinxveen Alle auteursrechten en databankrech ten ten aanzien van (de inhoud van) déze uitgave worden uitdrukkelijk voorbehouden. Deze rechten berusten bij Regionale Nieuwsbladen Groep (RNG) c.q. de betreffende auteur. Bezorging Telefoon: 0900-708 09 00 (10 eurocent per minuut) Foto's van Liesbeth van der Vis vindt u op www.liesbethvandervis.nl Weekblad voor Waddinxveen is een onafhankelijk weekblad, dat in een oplage van 15.300 exemplaren wordt uitgegeven en verspreid in Waddinxveen, Moerkapelle en Zevenhuizen. Weekblad voor Waddinxveen verschijnt op woensdag. JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkzaal Burgemeester Troostraat 10.00 uur Openbare toespraak 11.00 uur Wachttorenbespreking RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Samenkomsten worden gecombineerd gehouden met de Rafaelgemeenschap Gouda, in het schoolgebouw de Goudse Waarden aan de Catslaan 100 te Gouda. BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Kreater, Kerkstraat zondag 10.00 uur spreker: de heer J.M. Verkerk HERSTELD HERVORMDE GEMEENTE gebouw Staringlaan 19 zondag 9.30 uur kand. B.D. Bouman, Sommelsdijk 18.30 uur ds. L.M. Jongejan, Oldebroek REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrijzinnige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade zondag 10.00 uur ds. J. Schneider, Hilversum OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg: 10.00 uur leesdienst 18.30 uur leesdienst CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage zondag 9.30 uur ds. E. Brink 16.30 uur ds. H. ten Brinke, Bodegraven Sterrenlaan 2 zondag 11.00 uur, Jan Delhaas MOERKAPELLE Hersteld Hervormde Kerk Dorpshuis 'Op Moer', Raadhuisstraat Zondag 10.45 uur kand. Joh. Fekkes, Nijkerk 16.00 uur ds. A. van Wijk, Herkingen ZEVENHUIZEN Vrijzinnige Hervormden Dorpstraat 139 zondag 10.30 uur ds. R. Thieme- Tiesing, Gouda zwarte stekels, mager/tenger postuur, ingevallen/mager ge laat, zwarte baard en donkere ogen. Hij droeg een beige shirt. De Technische recherche heeft de zaak onderzocht en mogelijke getuigen wordt verzocht zich overdag te melden bij de politie Waddinxveen (0900-8844). Streekarchief Hollands Midden Gouda: -Notarieel Archief Moordrecht 1837 -Notarieel Archief Waddinxveen 1870,1899 Bronnen: Algemeen Haag: -Memories van Successie, kan toor Gouda, 1871. -Notarieel Archief Berkel 1837 -Huwelijksakten Naaldwijk 1871 -Huwelijkse bijlagen Naaldwijk 1871 Advertenties Telefoon 0172-211731 E-mail: verkoopboskoop@ rijnengouwe.nl Advertenties kunnen tot dinsdag 11.00 uur worden opgegeven, IM'ers (ingezonden mededelingen) tot maandag 16.00 uur. Kantoor Zijde 30 2771 EN Boskoop Fax: 0172-212168 Uitgever Regionale Nieuwsbladen Groep (RNG) Alphen aan den Rijn PROTESTANTSE KERK NEDERLAND Protestantse gemeente i.w. Immanuëlkerk, Prinses Beatrixlaan zondag 9.30 uur mw. M.T. Reichman, Maarssen 'De Rank', Coenecoopcollege zondag 10.00 uur ds. M. de Boer, Gouda 18.30 uur ds. R. van Loon, Capelle ad IJssel, lofprijzingsdienst Ontmoetingskerk, Groensvoorde zondag 9.30 uur ds. P. Wilschut, Alphen ad Rijn Met dank aan de firma Van der Loo. Redactie Carlo Willemsen 0172-420512 E-mail: weekbladvoorwaddinxveen@ rijnengouwe.nl Kopij dient uiterlijk op maandag 16.00 uur in het bezit van de redactie te zijn om in aanmer king te komen voor plaatsing. Bijdragen per e-mail of op floppy verdienen de voorkeur. Taxateur Het weekend erop zijn de ou ders aan de beurt om verwend te worden. Op 24 september krijgen alle volwassenen gratis een kopje koffie of thee op de Passage en kunnen zij uitge breid rondsnuffelen tussen ou- er een taxateur aanwezig. Iedereen mag zijn of haar spullen meene men en die gratis laten taxeren. „Daar komen uiteraard de leuk ste dingen uit voort," zegt Jim Koster. „Van iets dat maar 10,- euro waard is, tot aan een schil- weet zich op te werken tot Mees terknecht en maakt de 'oude baas' Arie van der Loo nog enige tijd mee totdat deze in 1929 overlijdt. Gerard van der Loo wordt na het overlijden van zijn vader enig firmant en Hendrik Olie brengt het tot bedrijfleider. In 1939 wordt het bedrijf omge zet in een Naamloze Vennoot schap met Hendrik Olie als di recteur en Gerard van der Loo als gedelegeerd commissaris. Voorwaar geen geringe prestatie: van timmermansleerling tot di recteur van een meubelfabriek! 1.70 en 1.90 m lang. Eén van hen was gekleed in een blauwe spij kerbroek, wit shirt met lange mouwen van het merk Quicksil ver, witte sportschoenen. De man had geen snor of baard en donkerblond stekelhaar. De an dere man droeg een donkergrij ze broek, donkere trui en donke re schoenen. Deze man droeg een grijze muts of pet. Het politieonderzoek is in volle gang, maar getuigen wordt na drukkelijk verzocht zich bij de politie te melden. ouders het ook naar hun zin'. Wij passen op de kinderen en houden hun veiligheid in de ga ten. Ouders kunnen die dag lek ker zorgloos winkelen." De Ventura Het motorjacht 'Ventura' wordt in 1953 gebouwd. Zij moet 75 voet (ofwel 22,86 meter) lang worden. De betimmering ver zorgt Van der Loo: de wanden, tafels, stoelen, kozijnen, banken en ledikanten. Het zou een begin zijn van een lange en vruchtbare samenwerking welke tot op de dag van vandaag voortduurt. In 1970 overlijdt Hendrik Olie. Hij wordt opgevolgd door zijn zoons Frans en Bram Olie. In 1977 treedt Arie van der Loo jr. woensdag 14 sept 19.45 uur geen dienst zondag 9.30 en 17.00 uur dhr. G. van Loenen woensdag 21 sept 19.45 uur ds. J.G. van Tilburg Brugkerk, Kerkweg-Oost zondag 9.30 uur ds. W. Meijer, Kootwijkerbroek 17.00 uur ds. H. Schipaanboord De Hoeksteen, Esdoomlaan zondag 9.30 uur ds. A. van Vuuren, Barendrecht 18.30 uur ds. B.J. van Vreeswijk, Veenendaal Bethelkerk, Bilderdijklaan zondag 9.30 uur ds. M.C. Batenburg 17.00 uur ds. M. Kareis, Rijswijk De Morgenster, Sterrenlaan zondag 9.30 uur kand. A. Walhout, Waddinxveen 17.00 uur ds. A. Hamstra, Giessen-Nieuwkerk men terecht op www.ghz.nl. EERSTE HULP Voor eerste hulp kan men alleen terecht bij de afdeling Spoedeis ende Hulp op de Bleulandlocatie Afrikaan, vrijwel kaal met van het Groene Hart Ziekenhuis, Bleulandweg 10, Gouda. Voor gratis registratie en infor matie over vermiste en gevon den dieren kimt u bellen 0186- 601199. Binnen 24 uur uw melding op 9 op 10 september internet. Kijk voor recente gege vens op www.dierencentrale.nl. PROTESTANTSE KERK NEDERLAND t Hervormde gemeente Brugkerk, Kerkweg-Oost Mechanisatie Rond 1926 doen de machines hun intrede bij Van der Loo: een cirkelzaag, twee vlakbanken, een pennenbank en een lintzaag. Het draaiwerk (stoel- en tafelpo ten) wordt uitbesteed aan Wad- dinxveense beeldhouwers als De Vlieger en Han Hogenelst. De meubelen worden gestoffeerd in Waddinxveen bij Den Oudste en bij de gebroeders Vink. Het hout betrekt men van Fijnhout in Am sterdam en van Van Leyenaar in Rotterdam. Het wordt met een vlet van Los door de Kerkweg- sloot voor Modderkolk Dijs gebracht. De meubelen worden eerst met paard en wagen en la ter met de T-Ford van de Bosko per Jan Vermeulen naar Gouda gebracht en daarvandaan per spoor vervoerd. Scheepsbouw In 1947 overlijdt Gerard van der Loo. Zijn zoon, Arie van der Loo jr., wordt samen met Hendrik Olie directeur. Naast het ver vaardigen van meubelen is de firma ook op ander térrein actief. Bram Vis, een zwager van Arie van der Loo jr., heeft in Alkmaar een werfje waar kleine jachten gebouwd worden. Deze Bram Vis is familie van Abraham Vis die aan de Noord- kade een scheepswerf heeft. Van der Loo verzorgt de betimme ring van het interieur en maakt ook het nodige meubilair voor de jachten. Dit gebeurt nog op kleine schaal, maar dat verandert wanneer Arie van der Loo jr. in 1952 in contact komt met de familie van Lent, scheepsbouwers in de Kaag. Scheepswerf C. Van Lent Zo nen heeft dan net een grote op dracht aangenomen, namelijk de bouw van twee -voor die tijd grote- motorjachten: De Olga en de Ventura. garagedeur weggere- dat op het erf van aan het Noordeinde eens stapel hout en takken in brand was ge stoken. Op 8 september ontstond in de ochtend een aanrijding tussen een 64-jarige fietser en een 34-ja- rige automobiliste, beiden uit Waddinxveen, op de kruising Staringlaan-Bosboom Toussaint- singel. De automobiliste verleen de geen voorrang. De fietser werd door een ambulance met Inbraak In de avond van woensdag 7 september werd er ingebroken in een autobedrijf op de Coene- coop. Rond 22.30 uur braken twee mannen de voordeur open. Vervolgens hebben zij in het be drijf een kassa opengebroken. De daders vertrokken in een zil verkleurige auto, vermoedelijk een Honda Civic. De garage In 1929 dient Gerard van der Loo een verzoek in bij de gemeente Waddinxveen om naast de fa briek een garage te bouwen. Do minee Grisnigd van de nabij ge legen kerk van de Christelijk Afgescheiden Gemeente is fel te gen de bouw omdat het in- en uitrijden van de auto's de levens van de kerkgangers ernstig in gevaar zou brengen. Gezien de foto uit 1930 van het bedrijf mét garage en bijbehorende auto is de gemeente niet onder de in nen de met de mishandeling van een 15- jarige Waddinxvener. Het drietal Najaarsrit Huisarts en apotheek voor alle inwoners van de regio Midden- Holland Voor spoedeisende huisartsen hulp buiten kantoortijden: van 17.00 uur 's middags tot 08.00 uur 's ochtends, tijdens het weekeinde en feestda gen: HuisArtsenPost Midden- Holland (HAP) Jan v Beaumont- straat 4 (bij de Jozef-locatie), Gouda, tel. 0182-322488 (alleen na telefonische afspraak) Voor spoedmedicatie buiten kan toortijden: van 17.30 uur 's mid dags tot 08.00 uur 's ochtends, tijdens het weekeinde en feestda gen: Dienst Apotheek Midden- Holland (DAM), Ronsseweg 138 (tegenover de Bleuland-locatie), Gouda. tel. 0182-698820, www.dam-mh.ni. Weekeinddienst dierenarts: A.H.M. Hermans en J.C.H. van Dorst, Kattensingel 17, Gouda, tel. 0182-510958; Woubrechterf 42, Waddinxveen, tel. 0182- 613112. Kleine huisdieren-spreek- uur voor spoedgevallen ieder weekeinde volgens afspraak. J.C. Baas, Jan Dorrekenskade- Oost 36, Waddinxveen, tel. 0182- 632051. Dierenkliniek 'Pieter Bas', me vrouw W.W.M. Smits en J.B. Cra mer, Prins Bemhardlaan 79, Wad dinxveen en Hoge Gouwe 21, Gouda. Voor spoedgevallen ieder weekeinde spreekuur volgens af spraak, tel. 0182-610462 of 0182- 516876. Dierenkliniek Zevenhuizen, drs. M.C. Pilgram, Zuidplasweg la, Zevenhuizen. Ieder weekeinde spreekuur volgens afspraak, voor spoedgevallen tel. 0180-631451 of 06-11163246, voor minder drin gende vragen: vragen@dierenkli- niekzevenhuizen.nl. terug als directeur en hij over lijdt in 1982. Op 1 november 1985 doen de directeuren Frans en Bram Olie het totale aande lenpakket over aan C. van Lent Zonen B.V. te Kaag. dag 8 oktober 1000 cadeaubon- smijter van ons jubileumfeest, nen uit van 10.00 tot 16.00 uur. Wij hopen dat iedereen zo lang En wie die dag toch op de Pas- mogelijk in het winkelgebied sage is, kan een kijkje komen ne- blijft hangen. Dat betekent na men op de beurs in het Trefpunt melijk dat ze het naar hun zin kinderen tot (ongeveer) 12 hebben. Wie als Passage Winke liers zullen er in elk geval alles aan doen om dat te realiseren." Rond de eeuwwisseling is er zo'n 30 man personeel werk zaam bij de meubelfabriek, waaronder schilders, houtdraai- ers en meubelmakers. Hieronder een foto van het personeel rond 1910. Machines zijn er in het begin niet; alles wordt met de hand ge daan. Houtdraaibanken zijn er wel, maar deze worden met een trappedaal en een vliegwiel in beweging gehouden. Elektrisch licht is er niet, iedere arbeider neemt zijn eigen lantaarn mee. De arbeiders staan op stukloon: hoe meer ze maken hoe meer ze verdienen. Zo keert Arie Rood (nr. 15 op de foto), in goed Waddinxveens 'Aai Rot' genoemd, na werktijd terug naar de werkplaats en klimt door het schuifraam naar binnen. Daar werkt hij de hele nacht door om bij te verdienen, zonder medeweten van Arie van der Loo. Het omgekeerde gebeurt ook. Na uitbundig vieren van de Goudse kermis wordt er weleens iemand slapend onder de werk bank aangetroffen. Zo valt van iedere arbeider wel iets te vertellen: de timmerman die iedere maandagochtend de punten van zijn boordje met houtlijm vastplakt aan zijn hemd, zodat het de rest van de week goed zit. Of die keer dat Meesterknecht Hendrik Olie een in de werk plaats verborgen spaarpot van een arbeider vindt: diens vrouw mocht niet van het bestaan we ten, dus thuis verstoppen was er niet bij! Soms werd er 'gelapt' en moest de krullenjongen drank halen bij Teussen op het dorp. De Controle Op de Kerkweg-oost werd op 6 september een verkeerscontrole gehouden door de politie, waar bij vooral op bromfietsers en het dragen van de autogordel werd gelet. Zeven keer werd er een be keuring uitgedeeld voor te hard rijden, één persoon kreeg een be keuring voor het niet juist dra- WADDINXVEEN - De Passage bestaat 30 jaar. Dat willen de winkeliers weten ook. Drie za terdagen lang vieren zij feest en iedereen is uitgenodigd. Aller- motto is: 'Als de kinderen het eerst op zaterdag 17 september naar hun zin hebben, hebben de van 11.00 tot 16.00 uur. Deze dag is helemaal gericht op kin deren. Er zal onder meer een grote survivalbaan, een spring kussen, een Tropical Bar en een grote vuurtoren klimwand op de Passage staan. Tevens kun nen kinderen zich laten schmin ken. Alle spelletjes staan onder begeleiding van een volwasse ne. De Passage Winkeliers willen aan iedereen laten zien hoe groot him winkelgebied is. „De meeste mensen denken dat de de spulletjes. Tevens is Passage bij Kruidvat alweer op houdt," aldus Jim Koster van de C1000. „Terwijl er aan de over kant van de weg ook nog win kels zitten die er net zo goed bij horen. Daarom zullen er op 17 september klaar-overs bij het zebrapad staan die iedereen vei- derij dat, zonder dat de eigenaar Mishandeling Na een melding van een vecht- Controle 2 partij op de Zuidplaslaan in de Tijdens een verkeerscontrole op nacht van de Noordkade door de politie heeft de politie drie jongeman- werden 150 bestuurders gecon- nen aangehouden, in verband troleerd op het dragen van veiligheidsgordel. Twintig men sen kregen een bekeuring. vrijdag 9 september ingebroken. Op diverse plekken van de wo ning werd braakschade aange troffen en de woning bleek door- Oranjewijk Waddinxveen zocht te zijn. De Technische Konijn, Bruin-wit, gevlekt, Thor- Recherche van de politie heeft de beckehoeve Waddinxveen zaak onderzocht. Het is nog on blauwe plekken en een bloed- bekend of er iets weg is. neus voor onderzoek vervoerd naar zijn huisarts. rechtstreeks te bereiken. Voor in lichtingen: tel. 0182-505050. Bezoektijden voor beide locaties: algemene verpleegafdelingen: vallen werd de voordeur open- 14.00 tot 15.00 uur en 18.30 tot gebroken. De buit bestond uit 19.30 uur. een digitale camera en een com- Vbor informatie over wachttij- puter. den, opname, afdelingen etc. kan In het portiek werd de vermoe delijke dader gezien, een man die met twee boodschappentas sen wegliep. De man was onge veer 1.85 m lang, een Noord - betreft twee 15-jarige knapen uit Boskoop en een 16-jarige Wad- Inbraak 2 dinxvener. De politie heeft de In de nacht van 7 op 8 september zaak in onderzoek en ter beoor- werd ingebroken in een automo- deling voorgelegd aan justitie, bielbedrijf aan de Oranjelaan. De daders kwamen binnen door eerst een hek en vervolgens een raam open te breken. Daarna werden uit de garage van het be drijf twee personenauto's gesto- afval. Op 11 september consta- len. De auto's werden na openen teerden surveillerende agenten niet goed hebben gedaan, van een garagedeur weggere- dat op het erf van de verdachte Inschrijving kan op de avond den. Het betrof een nieuwe grij- aan het Noordeinde eens stapel zelf tussen 19.15 en 19.45 uur bij ze Peugeot 307 (5-deurs) en een hout en takken in brand was ge- Hotel Café Restaurant de Unie, blauwe Peugeot 607. stoken. Kerkweg Oost 226. De start is om 19.30 uur. Ook niet-leden zijn van harte welkom. Oud Archief Waddinxveen -Grensbepaling 1824 -Ingekomen stukken Zuid-Wad- dinxveen 1837-1870; Waddinx veen 1870- 1935 -Kadastrale leggers Zuid-Wad- dinxveen /Waddinxveen -Bevolkingsregister Waddinx veen 1837 -1900 -Bouwaanvragen 1837-1935 -Hinderwetvergunningen De passage bestaat dit jaar 30 jaar. Dat wordt uitbundig gevierd, maar liefst drie zaterdagen lang is het feest. Gevonden Kater, Cypers, met wit gevlekt, Pr. Irenestraat Waddinxveen Poes, Zwart, Havikhoek Wad dinxveen Kater, Zwart, met witte afteke ningen, Havikhoek Waddinx veen Poes, Lapje, wit met bruin-zwar- In een woning aan de Henegou- te vlekken, Dorpsstraat Moerka- werweg werd in de middag van pelle Kat, Cypers, met heel veel wit,enkele cyperse vlekken op rug, geringde staart, Sportpark Bezoek en postadres: Station straat 12, 2741 HS Waddinxveen. Tel. 0182- 623040. Na 10.00 uur wordt u automatisch doorver bonden met de Vierstroom Zorg lijn. VIERSTROOM JEUGDGE ZONDHEIDSZORG. 0-4 JAAR Inloopspreekuur Consultatiebu reau, maandag 11.00 tot 12.30 uur. Stationstraat 12, Waddinx veen. (www.vierstroom.nl) VERSLAVINGSZORG MIDDEN- HOLLAND Pamassia, psycho-medisch cen trum, IJssellaan 2-2a, 2806 TK Gouda. Tel. 0182-563500, fax.nr. 0182-563521. Bereikbaar maan dag t/m vrijdag 9.00-17.00 uur. Al-anon/Alateen is een zelfhulp groep voor kinderen, vrienden en familie van alcoholisten. Voor meer informatie: Marieke 0182- 503773. Voor problemen met alcoholge bruik: Anonieme Alcoholisten Werkgroep Gouda, Industrie- straat la, Postbus 30, 2800 AA Gouda. Tel. 0182-519712 of 0653875058 (dag en nacht). GROENE HART ZIEKENHUIS Bleulandlocatie: Bleulandweg 10, Gouda, 0182-505050. Postadres: postbus 1098,2800 BB Gouda. Jozeflocatie Jan van Beaumont- straat Voor het maken van poliklinische Getuige gezocht afspraken is elke polikliniek Op dinsdag 6 september werd omstreeks 13.00 uur ingebroken zijn. Zeven automobilisten kre- in twee portiekwoningen aan de Willem de Rijkelaan. In beide ge- WADDINXVEEN - Autoclub de Gouwe Rijders houdt op 23 sep tember zijn traditionele najaars- Verbranden afval rit voor 4§ste keer. Na dit rit, Tegen een 55-jarige Waddinxve- waaraan per auto of motor kan ner wordt proces-verbaal opge- worden deelgenomen, zal er maakt voor het verbranden van tekst en uitleg worden gegeven over wat de deelnemers wel en ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk, Zuidkade zondag 10.30 uur eucharistieviering dinsdag 20 sept 19.00 uur eucharistieviering Ontmoetingskerk, Groensvoorde zaterdag 19.00 uur woord en communieviering zondag 11.15 uur geen viering TEK CASSETTE! TEH-PAWBSI AW

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 7