De makers van interieurs, doordacht tot in detail 1 'De Huizenbeurs Gouwe Koerier Weekblad voor Waddinxveen ED REUSKEN 24 september en zaterdag 1 oktober (0172) 210 747 Zo min mogelijk bijkomende kosten? Verkopen tegen gunstige tarieven? En tóch verkopen? vrijblijvende afspraak met ons enthousiaste team! J bij ROSEMARIE’S WONEN 1 GORDIJNEN VAN O.A. i W^jdf^Imj.rieyr I I Bel voor een I I I I I Uw specialist op het gebied van woninginrichting RUSSEL HARVEY VILLANOVA ROMO DE GRAAF PARTNER HENEGOUWERWEG 37 WADDINXVEEN (0182) 612726-(06) 502 181 31 I I I I I I I i i i i I I 1 I I I I I I I makelaardij /SILCO Waddinxveen Zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur bent u van harte welkom! - - advertorial - (Foto Margon van den Berg) Postcode Woonplaats Eventuele opmerking Landelijke Makelaars Vereniging Huis&Stijl www.silco.nl Vraagprijs 269.000,- k.k. Vraagprijs 192.000,- k.k. BOSKOOP - Voorkade 25 WADDINXVEEN - Kielkade 25 Vraagprijs 174.000,- k.k. Vraagpnjs 249.000,- k.k. Vraagprijs 182.500, Indeling: centrale entree met bellentableau en brievenbussen. Trappenhuis met lift. Entree, gang, hal met vaste kastruimte en m.k. Woonkamer met doorgang via keuken naar het eetgedeelte. Zeer luxe uitgevoerde keuken v.v. combimagnetron, keramische kookplaat, afzuigschouw, vaatwasser, koelkast en 4-laden vrieskast. De keuken beschikt over natuurstenen blad en een doorgang naar de eetkamer Bijzonderheden: leuke, goed onderhouden starters-woning met schitterende ligging aan “De Gouwe”. Oplevering in overleg. - met schuifpui naar ruim balkon. Luxe badkamer v.v. ligbad, wastafel en douchecabine. Separaat zwevend toilet met fonteintje. Twee slaapkamers in verschillende formaten. Het gehele appartement beschikt over een massief houten parketvloer en is tevens groten deels v.v. spuitwerkwanden. Bijzonderheden: het appartement beschikt over een eigen parkeer plaats op het achter gelegen terrein. De servicekosten bedragen ca. 125,- p/mnd. Het betreft een hoogwaardig afgewerkt appartement met zéér veel extra voorzieningen. Oplevering in overleg. zo’n wit plafond vraagt met regel maat om een lik van de verfkwast. Spanplafonds daarentegen zijn nagenoeg onderhoudsvrij. Een spanplafond is een flexibel plafond van een elastisch materi aal dat strak gespannen wordt on der het bestaande plafond en kan in vrijwel iedere (vochtige) ruimte worden geplaatst. Een bijko mend, prettig voordeel is het plaatsen van een spanplafond geen complete verbouwing ople vert: alle meubels kunnen blijven staan. Met dit type plafond kan er met niveauverschillen gewerkt Indeling: voorentree, hal, mk en toilet. Ruime woonkamer v.v. lami- naatvloer. Open vernieuwde keuken v.v. gaskookplaat, koelkast en RVS afzuigschouw. Vanuit de keuken t.t. balkon. 1e verdieping: overloop, slaapkmr met 2 vaste kasten, wastafel en c.v. combiketel opstelling. 2e slaapkmr aan de voorzijde eveneens met vaste kastruimte en wastafel. Souterrain: vaste kastruimte, badkmr met ligbad, vaste wastafel en douchecabine. Afsluitbare kelderruimte, toilet en was-/drogeraansl. 3e ruime slaapkmr met vaste kastruimte en vanuit gang t.t. de achtertuin. Indeling: voorentree, gang, vernieuwd zwevend toilet met fonteintje en was-/droger ruimte. Ruime woonkamer met doorgang naar aan bouw waarin zich de woonkeuken bevindt. De keuken is voorzien van een plavuizenvloer met vloerverwarming en apparatuur t.w. 5- pits gaskookplaat, oven, vaatwasser en close-in boiler. 1e verdieping: overloop met vaste kastenwand, drie slaapkamers waarvan twee met vaste kastenwand en één met deur naar balkon. Vernieuwde badkamer met wastafel en meubel, douchecabine en zwevend toilet. Zolderverdieping: vaste trap naar zolder met bergruimte en Velux dakraam. Inloopbergruimte met c.v. combiketel (Vaillant). Centraal aan doorgaande weg gelegen woning met achterom. De achtertuin is gelegen op het zuiden. Verzekeringen Hypotheken Pensioenen "Vastgoed Een hypotheek is maatwerk! TAPIJT - HARDE VLOEREN ZONWERING - VOUWGORDIJNEN Spanplafonds Kastenwanden Wandpanelen Systeemplafond Interieurbetimmeringen Alle mogelijkheden en ideeën vindt u natuurlijk ook in de showroom van Silco, Zuidkade 230 Waddinxveen of bel voor documentatie (0182) 61 68 78. Aan de rivier “De Gouwe" gelegen twee-onder-één-kapwoning. De woning bevindt zich in de directe nabijheid van uitvalswegen. Galerij 2 2771 XJ Boskoop Tel. (0172)21 22 71 10.00-17.30 uur 19.00-21.00 uur 10.00-17.00 uur F 5 3 yl Alleen volledig ingevulde bonnen worden door ons in behandeling genomen. WONING PROJEKTSTOFFERING LrT.Ripj Indeling: voorentree, halletje met vaste kast en toegang tot de woonkamer. Het eetgedeelte van de woonkamer is gelegen aan de voorzijde van de woning en heeft een schitterend uitzicht over “De Gouwe”. Open keuken in lichte kleurstelling met bargedeelte en diverse inbouwapparatuur t.w. gaskookplaat, afzuigkap, oven, koel kast en vriezer. Toegang tot het souterrain. Doorgang via de keuken naar het zitgedeelte. De kamer heeft een groot erkerraam aan de achterzijde welke zorgt voor voldoende lichtinval. Hal met toilet, mk. en trapopgang naar verdieping. 1e verdieping: ruime overloop, twee slaapkmrs waarvan één zéér ruim en met zicht op “De Gouwe” en de ander met balkon en vaste kastruimte. De badkmr is volledig betegeld en v.v. wastafel en ligbad. Souterrain: via de keuken is het ruime souterrain te bereiken mid dels een vaste trap. Het souterrain heeft stahoogte, aansluiting voor wasmachine en droger, opstelling van de c.v. combiketel en toegang tot de poort naast de woning. Spanplafonds Ooit, inmiddels meer dan vijftien jaar geleden, begon Silco met het vervaardigen van spanplafonds. Een gestuukt plafond is wat de meeste mensen kennen, maar ook onder schuine wanden of da ken op de millimeter nauwkeurig worden ingepast, waardoor de be schikbare ruimte altijd optimaal benut wordt. De uitvoering van zowel het interieur als het exteri eur kan in diverse op elkaar afge stemde kleuren en materialen ge leverd worden. Ook wat betreft overeenstemming in kleuren en materialen van het in- en exteri eur, hetgeen bij andere kastensys temen lang niet altijd gangbaar is. Ook op het gebied van accessoi res, zoals stropdasrekken of schoenenrekken, biedt Silco een Openingstijden: Dinsdag, woensdag en vrijdag Vrijdagavond Zaterdag Mooi in het centrum van Boskoop in een kleinschalig apparte- S mentencomplex gelegen drie-kamer appartement met eigen parkeerplaats en berging op het besloten terrein. Zeer gunstig aan de rand van Waddinxveen gelegen middenwo- I ning met een unieke vrije ligging aan de voorzijde met een wijds I uitzicht over de weilanden. Op de 1e verdieping is de woning over de gehele breedte uitgebouwd. Aan de achterzijde I beschikt de woning over een royale berging en een gunstig op de zon gelegen achtertuin. Zijde 28, 2771 EN Boskoop Tel. 0172 - 210747, e-mail: info@makelaardijdehuizenbeurs.nl internet: www.makelaardijdehuizenbeurs.nl Heeft u onze verhuisbus al zien rijden? Dat is maar één van vele voordelen die wij onze relaties bieden VBO ’^MAKELAAR Bezoekadres: In winkelcentrum Zuidplas Zuidpiasiaan 426 - 428 2743 KE Waddinxveen Telefoon: (0182) 622 388 Fax: (0182) 637 508 Email info@dgep.nl Homepage: www.dgep.nl Uniek aan de rivier “De Gouwe” gelegen vooroorlogse twee- onder-één-kapwoning met een bijzonder fraaie ligging t.o.v. de hefbrug. De woning is geheel gemoderniseerd met behoud van originele stijlkenmerken. Tevens beschikt de woning over een vrijstaande stenen berging aan de achterzijde en een parkeerplaats op eigen terrein. Bijzonderheden: Goed onderhouden woning waarvan buiten schilderwerk en achtertuin geheel zijn aangepakt in 2004. Opl. in overleg. - Indeling: voorentree, gang met trapopgang, verdiepte trapkelderkast en vernieuwd zwevend toilet. Besloten keuken in lichte kleurstelling voorzien van koelkast, gaskookplaat, oven en afzuigkap. Tevens is er vanuit de keuken de mogelijkheid om in de achtertuin te komen. Ruime lichte woonkamer met siergashaard. 1e verdieping: overloop, overloopkast met wasmachine/droger aansluiting en twee slaapkamers in verschillende formaten. Moderne badkamer voorzien van ligbad, designradiator, wastafel met meubel, douchecabine, zwevend toilet en mechanische ventilatie. Zolderverdieping: vaste trap naar voorzolder met vaste kastruimte en VR c.v. combiketel (Vaillant 1996). Ruime zolderkamer met dubbel Velux dakraam. Misschien heeft u er al vaker aan gedacht om van dat ene kamertje, dat toch al zolang leeg staat, een inloopkast te maken. Zo ’n inloopkast, goed verlicht, waar je gewoon doorheen kan wandelen en waar ruimte genoeg is voor uw complete garderobe en alles overzichtelijk kan wor den opgeborgen of opgehangen. Zoiets koopje niet, maar laatje maken. Exact op maat, doordacht tot in detail. Bijzonderheden: bijzonder sfeervolle woning met een gunstige lig ging. Aan de achterzijde beschikt de woning over een berging/blokhut. Oplevering in overleg. uitgebreide keuze. Maar denk bij kastenwanden niet alleen aan kastsystemen voor de slaapka mer. Ook voor de woon-, kinder- of werkkamer kan door Silco een interieur op maat gemaakt wor den. Altijd met een onbeperkte keuze van materialen, zodat één geheel ontstaat. Door Margon van den Berg WADDINXVEEN - Silco bouwt interieurs en één van de speciali teiten van dit Waddinxveense be drijf is het exact op maat maken van kastenwandsystemen. Silco helpt u een unieke kast te ontwer pen naar uw eigen idee of ont werp: Inloopkasten, schuifdeur- kasten voor slaapkamers, garderobekasten of boekenkasten behoren tot de vele mogelijkhe den van de eigen meubelmakerij. Precies op maat gemaakt, waarbij elk hoekje optimaal benut wordt. En voor speciale wensen beschikt Silco over ontwerpers die een doordachte invulling aan het inte rieur kunnen geven. Er zijn na tuurlijk allerlei leveranciers die met kastenwanden op maat wer ken, maar dan wordt er veelal ge bruik gemaakt van bestaande sys temen die passend aan de ruimte worden gemaakt. Het interieur bestaat in zo’n geval uit stan daardelementen waarop de schuifdeuren worden aangepast. Omdat Silco alles door eigen meubelmakers laat maken en de kasten volledig, dus zowel het in- als exterieur, ontwerpen wordt aan de hand van de daartoe be schikbare ruimte, is geen enkele kast die de werkplaats verlaat ge lijk. Voor de wat moeilijkere ruimtes zijn eveneens allerlei op lossingen te bedenken, want de kasten die Silco maakt kunnen eurbetimmeringen, houten pla fonds en wanden, systeempla fonds, verlichting, scheidings wanden en kantoorinrichting. Laat u inspireren door dit foto boek! Wij gaan graag met u in ge sprek om invulling te geven aan uw ideeën en wensen. Silco is niet alleen actief op de particulie re markt, maar heeft sinds de op richting ook veel bedrijven aange kleed. Van autoshowroom tot schoonheidssalon. Ook hiervan zijn op de website voorbeelden te zien. Alle mogelijkheden en ideeën vindt u natuurlijk ook in de showroom van Silco aan de Zuidkade 230 te Waddinxveen. Bel voor meer info of een af spraak 0182-616878. worden en er kan inbouwverlich- ting worden toegepast. Ook met vele kleine lampjes, waardoor een sterrenhemeleffect ontstaat. Het is eveneens mogelijk een span plafond met sierlijsten te omran den en bij de uitvoering kunt u een keuze maken uit diverse kleuren, zowel in een matte als in een spiegelende hoogglans uit voering. Meestal kan Silco uw spanplafond, maar dat is een beetje afhankelijk van het type, binnen één werkdag aanbrengen. Wie Silco is en wat Silco voor u kan betekenen, kunt u zien op www.silco.nl. Op deze site staan niet alleen voorbeelden van kas tensystemen, maar ook van boe kenkasten, studieruimtes, interi- Bijzondertieden: de woning is v.v. hardhouten kozijnen met dubbe le beglazing. In de achtertuin beschikt de woning over een rme berging met achterom. Indien u op zoek bent naar een woning met een landelijke ligging en onverwachts veel ruimte is deze woning absoluut een bezichtiging waard. Opl. in overleg. - Naam I Adres Tel. privé I e-mail I UI Silco Interieurs houdt alles in eigen hand en eigen werkplaats. Tot bij thuis aan toe, waar de monteurs van Silco het karwei afmaken. De makers van interieurs doordacht tot in detail.

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 13