Gouda in blessuretijd voorbij Be Fair Rolling'90 heeft succes in NRB-Cup Eerste overwinning voor WSE Heren Flyers pakt eerste winst Rowah naar kwart finale handbalbeker Nesselande zet goede reeks voort Reichard wint herfstdag HSW WSE meisjes team zoekt versterking Vergaderingen voetbalclubs Uitslagen regiovoetbal Cursus schaken voor volwassenen Standen Jeu de Boules clubkampioen- schap WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 19 WOENSDAG 12 OKTOBER 2005 UITSLUITEND VOOR BEZORGKLACHTEN vertonen met de verplichte dan sen in de categorie Aspiranten B. Beide dames brachten het er erg goed vanaf. Zowel de skaters march als de moeilijke swing foxtrot werd prima uitgevoerd, met als resultaat een eerste plaats voor Jessica en een tweede plaats voor Cataline. Op zondag mocht Denise Kore- vaar als eerste rijden in de cate gorie Pupillen C. In deze catego- van Waddinxveense kant met 20- 6 werd gewonnen. In het tweede de meest aanvallende, ploeg. Het forceerde enkele hoek schoppen waaruit verdediger Stefan van Wijk over kopte. Een uitstekende kans kreeg Patrick Vermeulen op een pass van aan voerder Jesse Kok. Vermeulen omspeelde een. tegenstander ten, met het tweede kwart als uit schieter: 23-4. Absolute topscoor der Geoffry Klijn met 37 punten. Goede tweede Remco Anker met 19. Jongens Junioren 1 ontving in De Duikelaar Jumpl uit Noord- ste kwart hielden de teams el kaar goed in evenwicht. De Flyer-jongens sloegen him slag in het tweede kwart door deze met 20-4 te winnen. Daarmee werd overwinning die door de mini male winst in het derde en vierde was goed voor 20 punten en Sander de Vries voor 12. Jongens Aspi- Opstellingen: Gouda: Schweert- man, Laurens de Jong, Toonen, Ot- tevanger, Zorgman, Hageman, Helmond, Hoogerbrug, Bjorn Tol lenaar (Berhane), Borg, Pascal Tol lenaar, Be Fair: Van Schoneveld, Van Wijk, Scheuierman, Visser, Terra, Bijl (Gibbon), Kok, Van der Wees (Van Tol) Vermeulen, Peters, Hoogeveen. voor de rust werd de bal uit een voorzet van Stef Kuipers door Pieter Lips net naast gekopt. In de tweede helft scoorde Kuipers uit een vrije trap van Zijderhand 0-2. Daarna kreeg Siveo nog een strafschop te nemen nadat Kroon een Zegvelder aan zijn shirt had getrokken. De inzet van Sean Beukers werd gered. 2-0, 0-1, 1-1, 1-1, 9-46+; v.Wageningen/Bert en Anneke Grootjen/Agnes de Keizer 6-7- 18+; 5.Nel Oudijk/Wim v.Boc- kom Maas/Norbert Schiffer- ling/Fred v.Dijken 6-6-19+. De laatste partijen in deze categorie worden gespeeld op 1 en 8 no vember. rie was volop concurrentie voor Denise. Met haar vrijwel fout loos uitgevoerde kür heeft zij een mooie zesde plaats behaald. In de klasse pupillen B was ver volgens Julia Sinnige aan de beurt. Na twee dagen ziek te zijn geweest, wilde ze toch graag rij den. Het resultaat was een prima kür met mooie sprongen en pi rouettes. Het deelnemersveld in de klasse pupillen B was bijzon- waama de bal over het Goudse doel verdween. In de 78ste mi nuut legde Martijn Peters Lau rens Borg neer en ontving hier voor de gele kaart. Van buiten het strafschopgebied plaatste Borg met veel gevoel de bal langs doelman Van Schoneveld: en een gelijke stand in het vierde kwart, 16-16. Wolter Zwijnen- burg en Wim Koole kwamen met 20 en 18 punten in de dubbele cij fers. Dames 1 van Flyers deed goede zaken in Rotterdam door in sporthal Snelleman met 45-32 te winnen van Divine 1. Daarmee handhaven de dames hun onge- WADDINXVEEN - Zowel de voetbalvereniging Be Fair als de voetbalclub Waddinxveen houdt op maandag 31 oktober de alge mene ledenvergadering in het clubgebouw. In beide vergade ringen wordt mededeling ge daan over de voortgang van het centraal sportpark. Bij Waddinx veen komt ook het vrijwilligers- beleid aan de orde. Kandidaat voorzitter voor de jeugdcommis sie is B. Zoodsma. ten 1 kende weinig problemen met het bezoekende MSV 1: 76- en verdedigend der sterk, en Julia is met haar kür op de zeventiende plaats geëin digd. Als laatste rijdster van Rol ling'90 was Jessica Sinnige aan de beurt in de categorie Aspiran ten B. Zij reed een prachtige kür, met vooral veel uitstraling. De jury beloonde haar kur dan ook met het hoogste puntenaantal, met als fantastisch eindresultaat een eerste plaats voor Jessica. Daarmee leek de terechte eind stand bereikt, maar Gouda heeft de talentvolle Laurens Borg in de gelederen. Hij zorgde er diep in blessuretijd voor dat Hishe Berhane een niet te missen kans kreeg waardoor Gouda voor de tweede keer in deze competitie in blessuretijd won. Kort daar voor had Berhane ook al na een hakbal van Hageman kunnen scoren, maar toen verdween de bal rakelings langs de paal. Za terdag speelt Gouda om 14.00 uur de bekerwedstrijd tegen tweedeklasser Sportlust in het Groenhovenpark. kerwedstrijd tegen Groeneweg (wedstrijd van de week). Groeneweg speelde in Zevenhui zen met 1-1 gelijk tegen SVS. Na een kwartier werd het 0-1 toen de bal na een hoekschop door de Capelse spits werd ingeschoten. Tien minuten later werd het 1-1 uit een vrije trap door Bart Eind hoven nadat Abdi Ibrahim over de bal was gestapt. Net voor rust kreeg Menno van Dam een goe de kans, maar schoot tegen de doelman aan. Na de rust werd SVS sterker maar plukte doel man Reinier Gorissen de bal uit de bovenhoek. Groeneweg kreeg nog enkele kleine kansen, maar scoorde niet. Maurice Eckhardt viel uit met een geblesseerde hamstring. Het is onzeker of hij tegen WSE kan spelen. Waddinxveen verloor met 2-1 van AVS. Voor de geelzwarten redde Rene van der Sluis de eer. In de vierde klasse van de zater- dagcompetitie is Moerkapelle na MOERKAPELLE - Het afgelo pen weekend stond voor een aantal rijdsters van Rolling'90 in het teken van de NRB-Cup die dit jaar plaatsvond in Valkens- waard. Zaterdag was het de beurt aan de figuurrijdsters en de dansers. Helaas kon Julia Sin nige niet deelnemen aan de fi- guurwedstrijden wegens ziekte. Later op de dag konden Jessica en Cataline Sinnige hun kunnen De wedstrijd begon pas in het laatste kwartier, waarin ook de doelpunten vielen. De start van Gouda, dit seizoen debutant in de derde klasse, was overigens niet onaardig. In de achtste mi nuut stelde Laurens Borg, met Ardi Hoogerbrug de belangrijke schakel op het middenveld, Björn Tollenaar in staat de score te openen. Alleen voor doelman Jan-Willem van Schoneveld schoot de voormalige regiotop- scorer langs de verkeerde kant WADDINXVEEN - De Waddinx veense Schaakvereniging WSV zal, bij voldoende belangstelling, op donderdag 10 november star ten met schaaklessen voor vol wassenen. In het Anne Frank- centrum, de thuishaven van WSV, zal schaakleraar Wim van der Hoek elke donderdagavond van 20.00 tot 22.00 uur alle ins en outs van het schaken behande len. Volwassenen die al iets meer we ten van de schaaksport, maar ook de mensen die nog in de kin derschoenen staan bij deze pop ulaire denksport, zijn van harte welkom om deel te nemen. Kosten voor deze cursus bedra gen 40,- euro per persoon. Hier bij is een cursusboek inbegrepen. Voor inlichtingen en aanmelden neem contact op met Wim van der Hoek, tel 0180 - 632260 of Ton van Nieukerke, tel 0182 - 630594, of via de website www.wsv-schaken.nl. 1-0. In de tachtigste minuut zet te trainer Cees Fransen Benja min Gibbon in voor Mike Bijl. Eerder was de trainer al met drie aanvallers gaan spelen na dat verdediger Tim Terra plaats had gemaakt voor Edwin Kraan. Drie minuten na zijn komst nam Gibbon op rechts een hoekschop waaruit Patrick Vermeulen de bal keihard in kopte: 1-1. de 0-2 zege op Siveo in Zegveld koploper. In de eerste helft had den de blauwwitten het betere van het spel. Aanvankelijk werd de snelle Gido Stuurman nog door de doelman van scoren af gehouden, maar toen Peter Zij derhand Daniel van de Hoven.lanceerde maakte deze er met een wipbal 0-1 van. Vlak goede invalsbeurt van Karen Knip herstelden de gasten zich en via een uitstekend blok van Petra Vermeulen ontsnapte Nes- selande aan setverlies: 24-26. Pe tra Droogh was in de vierde set de meest opvallende speelster. Bij 12-16 kwam zij aan de opslag en stopte pas bij 12-25. Het reserveherenteam van Nes- selande heeft de thuiswedstrijd tegen Utrecht met 3-1 in winst omgezet. Timo Dijkgraaf drukte twee sets lang zijn stempel op het eerste duel dat de ploeg uit Zevenhuizen in sporthal Swanla speelde. Ook voor routiniers is het lastig om na twee royale set- winsten de concentratie vast te houden en in de derde set stokte het aanvalsritme. Coach Peter Hartgring bracht aanvaller Mark van Rooij in het veld en dat kwam het spel van Nesselande ten goede. De achterstand was inmiddels te groot geworden om in te lopen en de Utrechtse gas ten verdedigden stug, waardoor de winst pas in de vierde set een feit was. Tot 19-19 ging de score gelijk op, toen brak Ferry van Hal met geplaatste opslagen het verzet van de Utrechtenaren. Dankzij de 3-1 winst op Utrecht bezet Nesselande 2 in de eerste divisie B de tweede plaats, met één punt achterstand op Ekspal- vo, de tegenstander van zater dag. De damesploeg van Be Fair heeft in Pijnacker met 3-1 verlo ren van Netwerk. Bij de gasten was libero Marit de Heus weer van de partij. Haar verdedigen de acties werden aan het net af gerond en met 14-25 leverde dat de winst van de eerste set op. De gasten uit Waddinxveen maak ten in het vervolg van het duel te veel eigen fouten en speelden te voorzichtig om het Netwerk las tig te maken. Diagonaalspeelster Astrid de Jong: „Onze aanval- sters stuitten steeds op een twee- blok en wisten daar niet goed mee om te gaan. Wij hebben dui delijk geen voorkeur voor het spelen van wedstrijden op vrij dagavond.” Met 26-24 en twee keer 25-20 trok Be Fair aan het kortste eind. WADDINXVEEN - De jaarlijkse hferfstdagwedstrijd bij de Hen- gelsportvereniging Waddinx veen (HSW) is gewonnen door Rinus Reichard. De aloude Van der Stelt-cup, beker voor de grootste vis, ging naar Henk Ro- meijn voor'zijn brasem van 59 cm. Er werd gevist in de Am- steldrecht en de vangst was goed. Achttien deelnemers vin gen gezamenlijk ruim 46 kilo witvjs, hoofdzakelijk voorn. De brasem liet het bij de meesten volledig afweten. De prijsverde ling was als volgt: 1. Rinus Rei chard 6.290 gr, 2. John van Els- wijk 4.650 gr, 3. Gerard Reijm 4.140 gr, 4. Rob Poldervaart 3.750 gr, 5. Kees Hunink 3.720 gr, 6. Rob Jenner 3.080 gr. Op zaterdag 22 oktober gaat de wintercompetitie van start. Deze bestaat uit tien wedstrijden, waarvan de acht met het beste resultaat tellen. Voor het klasse ment geldt een puntensysteem. Het inschrijfgeld bedraagt 10,- euro. De eerste wedstrijd wordt traditiegetrouw in de Oude Rijn gevist. Het vertrek is om 07.00 uur vanaf station NS. Meer in formatie is te verkrijgen bij A. van Leeuwen, tel 0182 - 615225. Door Bert Hertog GOUDA/WADDINXVEEN - Be Fair nam in de slotfase van de wedstrijd tegen Gouda veel risico in een poging de volle winst te behalen. Maar in de laatste minuut van blessuretijd kregen de Waddinxveners het deksel op de neus. Laurens Borg glipte aan de linkerkant behen dig langs Stefan van Wijk waar na de weg naar het Waddinx veense doel volkomen open lag. Borg stelde invaller Hische Ber hane (ex-WSE) in staat om er 2- 1 van te maken. Tot grote teleur stelling van Be Fair dat de onvrede afwentelde op scheids rechter Z. Sahiti uit Rotterdam. Hem werden, door een man met een grote snor, minder vlijende opmerkingen toegeschreeuwd. Voorzitter Tom Glasbeek maak te later tegenover de scheids rechter zijn excuses voor de misdragingen van Be Fair. nerveus aan hun derde wed strijd. De eerste acht minuten gingen dan ook gelijk op. Flyers wist door een goede press aan het eind van het eerste kwart echter op 10 punten voorsprong te komen. In het tweede kwart had Flyers wat moeite met de goede schutters van de thuis ploeg en kon de voorsprong niet verder worden uitgebouwd. Na rust hervonden de jongens van coach Johan van Velzen zich en met collectief en hard werkend basketbal liep Flyers in het derde kwart uit naar 64-32 en was de wedstrijd eigenlijk al gespeeld. Ook het vierde kwart was met 20-10 voor Flyers dat daarmee een 84-42 overwinning behaalde. Prettige bijkomstigheid was dat vier spelers in de dubbele cijfers kwamen. Joost Korting 20 pun ten, Maarten Koppen 16, Nick Hazelaar en Jeroen Hoogen- doom elk 14. REGIO - DE uitslagen in het re giovoetbal zijn: zaterdag: Jodan Boys-DSVP 7-2, DSO-Oegstgeest 1-1, Rohda'76-Sportlust 3-3, Alexandria'66-Forum Sport 4-0, BVCB-Zevenhoven 0-0, Die Haghe-Nootdorp 2-4, Gouda-Be Fair 2-1, WDS-Floreant 4-1, Schoonhoven-Victoria'04 0-2, Soccer Boys-Kamerik 2-2, VVK- Zestienhoven 2-4, WOR-Leon- idas 3-1. Siveo-Moerkapelle 0-2, Bolnes- Haz. Boys 4-1, Zwammerdam- Oudewater 0-0, Schiebroek- DVO 2-1, Sportief-Perkouw 0-0, zondag: VELO-ONA 1-0, Quick- SJC 3-1, Wilhelmus-Alphense Boys 3-2, Olympia-GDA 1-8, DHC-ADO Den Haag 2-1, VCS- Laakkwartier 0-3, Bodegraven- Gouda 3-2, Foreholte-Woerden 3-3, Teylingen-Voorschoten 0-1, ESTO-DOCOS 3-0, Meerburg- Blauw Zwart 1-2, VEP-Boshui- zen 4-2, WSE-ROAC 3-0, Flore- ant-Nicolaas Boys Cabauw-Bergambacht XerxesDZB-Moordrecht Stolwijk-Soccer Boys DONK-SMV/Hillegersberg 3-1, Groeneweg-SVS 1-1, Ammer- stol-Zwarte Pijl 1-0, GSV-Real Zoetermeer 4-0, Alphen-Goude- rak 7-2, RVC'33-GSC ESDO 2-3, AVS-Waddinxveen 2-1. WADDINXVEEN - Bij WSE is het seizoen weer in volle gang. Ook het meisjesteam is volop be zig met de competitie, maar is nog op zoek naar een aantal en thousiaste teamgenoten. Het team speelt in de competitie, leeftijdscategorie 14 tot 19 jaar. Twee keer per week trainen, op zaterdag een wedstrijd spelen en vooral heel veel plezier met el kaar hebben, zijn de belangrijk ste punten van het meisjesteam. Wie zin heeft om eens te komen kijken of mee te trainen, is van harte welkom bij WSE. De trai- -jb ningen zijn op maandag van 19.00 tot 20.00 uur en op donder dag van 18.30 tot 19.30 uur. Voor meer informatie bel Mar- tien van Klink, tel 0643107447 of Jan Breedveld, tel 0617172101. van de paal. Dieper in de eerste de vierendertigste minuut Ron helft kon de hard werkende van Tol de geblesseerde Wibout Maikel Hageman net niet een van der Wees afloste, kwam wel scherpe voorzet van Borg berei- tot enkele schoten, die echter ken. Vier minuten later stond de doelman Stefan Schweertman paal een inzet van Pascal Tolle- niet in de problemen brachten, naar na een voorzet van Hage man in de weg. Be Fair, waar in In de tweede helft was Be Fair WADDINXVEEN - Bij de Jeu de Boulesvereniging Waddinxveen loopt de strijd om het clubkam- pioenschap doubletten en 4 te gen 4 naar het einde. Er zijn in beide categorieën nog een paar wedstrijden te spelen eer het pleit is beslecht. In beide disci plines draait de strijd vooral om de bezetting van de tweede en de derde plaats, de kampioenen staan al zo goed als vast. De standen zien er als volgt uit: Doubeletten: l.Leen Andries Roos 11-11-73+; 2.Herman Ver waal/Alex v.Ofwegen 11-9-48+; 3.Norbert Versluis 12-9-62+; 4.Wim Hend riks/Frans v.d. Velde 11-6-13+; 5.Bert Grootjen/Hans v.Wou- klap uit te delen. Via snelle denberg 11-6-2-De laatste wed strijden worden op 11 oktober gespeeld. Vier tegen vier: l.Wout Ver- sluis/Elly Nieuwland/Leen Andries Roos 7-14-208+; 2/Imka ging te snel af. De rust werd be- Matla/Peter Rubeling/Harm reikt met een 9-7 voorsprong. Maillé/Arnold Janssen 6-9-83+; Na de pauze koos Vires voor een 3Jopy en Ton Hulskamp/Jan zeer offensieve verdediging en Kooistra/Hans v.Woudenberg 6- probeerde zodoende het snelle 4.Henry combinatiespel van Rowah te ontregelen. De Waddinxveense dames wisten hier gelukkig slagen status en koppositie in rayon 2A. Flyers had het eerste kwart nodig om op gang te ko- 40. Aanvallend men. In het tweede kwart werd stak het allemaal goed in elkaar het harde werken van Flyers ech- en wonnen de jongens alle kwar- ter beloond en hadden de dames bij rust 10 punten voorsprong, 24-14. Een voorsprong die de da mes, ondanks het ietwat romme lige spel in het derde en vierde kwart, wisten vast te houden. Brigitte Hagen scoorde 12 pun- wijkerhout. Met 16-16 in het eer- ten en Marieke Koele 8. Meisjes Kadetten 1 leverde een prima prestatie door thuis met 49-39 te winnen van Cady 73 1. Bleven de teams in het eerste kwart nog dichtbij elkaar, in het de basis gelegd voor de uiteinde- tweede kwart haalden de meisjes lijke 65-53 overwinning. Een fors uit, 19-5. Rust 29-14. On danks de winst van de bezoek sters in het derde en vierde kwart kwart overigens niet in gevaar bleken de 15 punten bij rust vol-' kwam. Reinier Goddijn doende voor de overwinning. Topscoorsters: Lilian Milev 23 en Lenny Koetsier 8. Jongens Kadet- ranten 1 begon in Oegstgeest wat De streekderby Gouda-Be Fair begon pas in het laatste kwartier echt te leven. In die fase vielen alle doelpunten. (foto: Marianka Peters) ZEVENHUIZEN - Na de 0-4 overwinning van GTI-Nesselan- de bij Capelle is de hamvraag wie de volleybalsters uit Zeven huizen van de titel af kan hou den. Tegen Inter Rijswijk en Tau rus bleef Nesselande zonder setverlies. Ook Capelle, dat in de eerste divisie B één punt minder had behaald dan de gasten, slaagde er niet in om de eer te redden. Nesselande kwam flitsend uit de startblokken en gaf Capelle geen kans om in haar spel te komen. De thuisploeg was gehandicapt door het ontbreken van spelver- deelster Bregje Brekelmans en maakte een matte indruk. Nesse lande besliste de eerste set met 11-25 en had daar maar veertien minuten voor nodig. Capelle bood in de tweede set wel tegen stand en dat kwam het niveau van de wedstrijd ten goede. Pas aan het einde van de set drukte Nesselande door naar de winst: 22-25. Slordig spel van Nesselan de bezorgde de ploeg een ach terstand van 20-13. Dankzij een WADDINXVEEN - De voetbal club WSE behaalde tegen RO- AC'68 de eerste zege van het sei zoen. In Waddinxveen werd de ploeg uit Rijpwetering met 3-0 verslagèn. WSE heeft nu vier punten uit zes wedstrijden. Flo- reant, dat met 2-0 won van Nico- laas Boys, sluit de rij. Trainer Marcel van Dijk had gekozen voor de broers Jessin en Mourad Khaoui in de basis. Dat pakte goed uit. Na een kwartier gaf Jes sin Khaoui een mooie voorzet waaruit Kevin Steenwinkel 1-0 scoorde. WSE speelde de eerste 25 minuten op de helft van RO- AC en kwam door Mourad Kha oui op 2-0. Een kwartier na de pauze werd een individuele actie van Mourad Khaoui afgerond wat 3-0 betekende. Trainer Van Dijk: „We hebben negentien goals tegen, maar dit keer heb ben we weinig weg gegeven". Komende zondag om 14 uur speelt WSE op eigen veld de be- WADDINXVEEN - De eerste punten voor Heren 1 van Flyers goed mee om te gaan en kozen zijn binnen. Thuis tegen Cady 73 op him beurt voor een ander uit Capelle aan den IJssel werd aanvalsspel. Door het tactische een ruime 80-57 overwinning be spel over en weer werd de wed- haald. De basis voor die over strijd wel wat rommeliger. Het winning werd al gelegd in het nieuwe aanvalsconcept wierp eerste kwart dat met prima spel wel haar vruchten af. Rowah liep verder uit tot vijf doelpun ten verschil. In de laatste vijf mi- kwart bleven de teams dichter bij nuten - toen de wedstrijd eigen- elkaar. De 15 punten voorsprong lijk al gespeeld was - wist Vires bij rust, 44-29, bleken echter vol- nog wat dichterbij te komen tot doende voor de uiteindelijke de uiteindelijke 12-15 uitslag. overwinning, mede dankzij Coach Rob Jongkind was zeer té winst in het derde kwart, 20-12, spreken over de wedstrijd: „Het spel was snel en gevarieerd. Op sommige momenten zelfs te snel, waardoor er balverlies ont stond. Er werd goed geconcen treerd gespeeld, onder andere in de verdediging en het keepers werk. Ook onze strafworpen gingen er allemaal keurig in. Ro wah is als vereniging in de lift en dat komt ook tot uitdrukking in het dameshandbal bij de club. Inmiddels heeft Rowah vier da mesteams, waarvan er drie in de competitie uitkomen. En het hoogste team hoort bij de beste teams van de afdeling Rotter dam. Na onze promotie van vo rig jaar spelen we dit jaar in de hoogste afdelingsklasse. Daar komen we straks Vires ook weer tegen. Het resultaat van woens dag leert, dat we zeker kans ma ken om ons goed te handhaven in de competitie." Ondanks het succes van Rowah en de damesgroep, heeft Rob Jongkind toch nog enkele zor gen. „Dit seizoen hebben we voor het eerst drie competitie- teams en de bezetting is krap. In elk team zou ik graag nog zo'n twee speelsters erbij willen. Dan hoeven ze bij blessures niet steeds over en weer in te vallen. Zowel speelsters met handbaler- varing als beginnende handbal lers zijn welkom. We trainen tweemaal per week met de ge hele damesgroep. Iedereen, die een paar trainingen wil meema ken, is van harte welkom.” Bel (0900) 708 09 00 (10 eurocent per minuut) WADDINXVEEN - De dames van handbalvereniging Rowah hebben afgelopen woensdag avond een prima resultaat ge boekt in de bekercompetitie. In Gouda won het met 12-15 de las tige bekerwedstrijd van streek genoot Vires. Vorig jaar wist het Goudse team nog de bekercom petitie van de afdeling Rotter dam te winnen. En dus waren de handbalsters van Rowah meer dan tevreden over dit re sultaat. Maar ook de manier waarop Rowah van de beker houder wist te winnen, sprak tot de verbeelding. Met name de eerste helft wist het team met snel en afwisselend aanvalsspel de tegenstander haar wil op te leggen. Met deze winst hoort het bij de beste acht teams van de afdeling Rotterdam. Binnen kort zal de loting plaatsvinden voor de volgende ronde. De kwartfinales worden in april ge speeld, nadat de zaalcompetitie is gespeeld. Rowah zag een klein beetje te gen de wedstrijd op. De laatste competitiewedstrijd was niet goed verlopen en het team moest haar ritme weer terugvin den. Een lastige wedstrijd tegen de bekerwinnaar van vorig jaar was nu niet de beste gelegen heid om weer lekker in het spel te komen. Niets bleek minder waar. Het eerste kwartier ging Schifferling/Wout de strijd gelijk op tot 5-5, maar in het tweede kwartier voor de pauze wist Rowah een eerste aan vallen en fraaie combinaties wist het goede kansen te creë ren. Met name vanuit de linker hoek was Marion van Ham een aantal keren de Goudse verdedi-

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 19