Open Atelierroute groot succes Medische diensten Kerkdiensten I p Collecte Woord Daad Jeugddisco De RPCP roept mensen op te bellen met vragen over nieuwe zorgverzekering Weekblad terug in Waddinxveen nx Vakantiefeest voor kinderen Rommelmarkt De Gouwebloem een euws uit succesvol genoemd worden. werd bij de Rabobank gehouden. ziekenhuis vervoerd. zen Tegen een 16-jarige bromfietsbe- kaartjes gekocht worden. WADDINXVEEN - Stichting De spreker: de GEMEEN MAATSCHAPPELIJK WERK. De Morgenster, Sterrenlaan zondag 9.30 uur ds. M.C. Baten burg 17.00 uur ds. J. de Jong Bethelkerk, Bilderdijklaan zondag 9.30 uur ds. J. de Jong 17.00 uur ds. M.C. Batenburg 'De Rank', Coenecoopcollege zondag 10.00 uur ds. M. de Boer, Gouda 18.30 uur ds. P. van Veldhuizen, Rotterdam J.G. van Tilburg zondag 9.30 en 17.00 uur lees dienst woensdag 19 okt. 19.45 uur ds. J.G. van Tilburg Jozeflocatie Jan van Beaumont- straat. Voor het maken van poliklinische Stationstraat 12, Waddinxveen. (www.vierstroom.nl) Hersteld Hervormde Kerk Dorpshuis 'Op Moer', Raadhuis straat Zondag 9.30 uur ds. B.M. Meuleman, Kampen 18.30 uur ds. A. Egas, Werken dam toedracht van de aanrijding en de technische staat van de betrokken voertuigen. ZEVENHUIZEN - In Zevenhui zen is er op dinsdag 18 en woens dag 19 oktober weer een kinder- vakantiefeest. Het thema van dit jaar is 'Onderste Boven'. Ook dit den. Een bekeuring voor het niet stoppen voor rood licht kost 95,- euro. De bekeurden krijgen via het CJTB te Leeuwarden hun bekeu ring thuis gestuurd. De politie heeft de schade opgeno men nadat vier auto's op het Noordeinde op elkaar waren ge botst. De aanrijding ontstond op donderdag 6 oktober, omstreeks 17.00 uur. Een 63-jarige vrouw uit Waddinxveen remde af voor een De afgelopen week heeft de politie roodlichtcontroles uitgevoerd op de Kerkweg-Oost, nabij de hef- In de nacht van vrijdag 7 oktober is ingebroken in een bedrijf aan de Kromme Esse. Het is voor de der de keer in korte tijd dat het inbre kersgilde hier toesloeg. Van het pand werd een raam opengebro ken. Opvallend is dat in alle geval len niets werd ontvreemd. parkeerstand gezet was. de vrouw probeerde de auto te stoppen en raakte daarbij bekneld tussen de auto en een muur. Zij is voor on derzoek overgebracht naar het Groene Hartziekenhuis in Gouda. in te leveren. De opbrengst komt ten goede aan het werk van De Gouweb- Vermist Kater, Britse korthaar, Grijs, ef fen grijsblauw, zonder wit, Zuid- plaslaan Waddinxveen Kater, Grijs, effen, zonder wit, dikke kat, Boslaan Zevenhuizen Kater, Rood, witte tenen en buik, jong, Prunusstraat Waddinxveen Kater, Cypers, zonder wit, licht rozig in snuit, flinke kat, Abr. Kroesweg Waddinxveen Konijn, Grijs, staande oren, heeft grote tepels, schuw, Onderweg Waddinxveen WADDINXVEEN - Op vrijdag 21 oktober is het weer tijd voor veen Kater, Zwart, jong, Kerkweg Wadinxveen Kat, Cypers, witte onderkant en PROTESTANTSE KERK NEDERLAND Hervormde gemeente Brugkerk, Kerkweg-Oost zondag 9.30 uur ds. H. Schip- aanboord 17.00 uur prof. Dr. W. Balke, 's Gravenhage Bezoek en postadres: Station straat 12, 2741 HS Waddinxveen. Tel. 0182- 623040. Na 10.00 uur wordt u automatisch doorverbon- weekeinde spreekuur volgens af spraak, tel. 0182-610462 of 0182- 516876. Dierenkliniek Zevenhuizen, drs. M.C. Pilgram, Zuidplasweg la, Zevenhuizen. Ieder weekeinde HERSTELD HERVORMDE GEMEENTE gebouw Staringlaan 19 zondag 9.00 uur kand. B.D. Bon man, Sommelsdijk 19.00 uur ds. J. van Rossem, Voorburg GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage zondag 9.30 uur ds. C. Bijl, Rijns- burg 16.30 uur ds. G. de Broeder, Pemis JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkzaal Burgemeester Troostraat 10.00 uur Openbare toespraak 11.00 uur Wachttorenbespreking VIERSTROOM ZONDHEIDSZORG. 0-4 JAAR Inloopspreekuur Consultatiebu- voor chronisch zieken en gehan dicapten in de gemeente Wad dinxveen. Voor meer informatie bel 0182 - 616203. matie over vermiste en gevon den dieren kunt u bellen 0186- 601199. Binnen 24 uur uw melding op internet. Kijk voor recente gege vens op www.dierencentrale.nl. OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg: 10.00 uur leesdienst 18.30 uur leesdienst GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat woensdag 12 okt 19.45 uur ds. De Hoeksteen, Esdoomlaan zondag 9.30 uur nenberg, Hardinxveld 18.30 uur ds. H. Schipaanboord WADDINXVEEN - Het comité van Woord Daad in de regio Midden Holland heeft de bouw van een vakschool en hospitaal in Jeanton in Haïti (kosten 195.000 euro) op zich genomen. In acht maanden tijd moet het comité het geld via verschillende acties bij el kaar zien te krijgen. Deze acht maanden is een voor waarde om alle opbrengsten uit de acties door het NCDO verdub beld te krijgen. Een flinke school wordt gebouwd met twaalf kla slokalen, een ruimte voor het per soneel, een naaicentrum en een hospitaal. Ook zijn in de begro ting de schoolbanken met alles wat erbij hoort opgenomen. Ontmoetingskerk, Groensvoor- de zondag 9.30 uur ning en Flappie weer van de partij. Omdat het kindervakan- tiefeest in de herfstvakantie plaatsvindt, zijn zo veel mogelijk Op maandag 3 oktober heeft de politie een tweetal mannen van 21 en 25 jaar aangehouden op ver denking van winkeldiefstal. Het feit werd gepleegd in een dran kenzaak aan de Zuidplashof. De buit bestond uit een fles bessenje never. De daders, afkomstig uit Waddinxveen en Poortugaal, gin gen er in eerste instantie met de drank vandoor maar konden op de Dreef worden ingerekend. Er wordt proces-verbaal opgemaakt. Na afronding van dit onderzoek is de 25-jarige Waddinxvener over gedragen aan de Spoorwegpolitie. De man wordt er van verdacht dat hij op 8 maart betrokken was bij een geweldpleging in de Lightrail ter hoogte van de Zuidelijke Rond weg. Hij werd daar, samen met een vriend, betrapt op het reizen zonder geldig plaatsbewijs. Toen hij daar op aangesproken werd ontstond een woordenwisseling met de conducteur en de Lightrail- bestuurder, die de trein inmiddels tot stoppen had gebracht nabij de spoorwegovergang aan de Zuide lijke Rondweg. De beide mannen verlieten daarop de Lightrail en gooiden vervolgens enkele ruiten van het treinstel met stenen kapot. Ondanks een zoekactie wisten ze op dat moment uit handen van de politie te blijven. Aan de hand van verklaringen en signalementen wist de politie één van de daders alsnog te traceren. Het onderzoek wordt voortgezet door de Spoor wegpolitie. Ontmoetingskerk, Groensvoor- de vrijdag 10.00 uur ouderenvie ring zaterdag 19.00 uur woord en communieviering zondag 11.15 uur eucharistieviering De voorverkoop voor de disco is op maandag 17 oktober van 19.30 tot 20.00 uur. Op de vrij dag zelf kunnen er ook aan de REGIO - Wie wil weten wat be langrijk is bij het kiezen van een nieuwe zorgverzekering, kan in formatie en steun vragen bij het Regionaal Patiënten Consumen ten Platform Midden-Holland. Het platform roept ook mensen op om problemen te melden met het afsluiten van een nieuwe zorgverzekering. De zorgverze- keringswet die op 1 januari 2006 ingaat, brengt grote veranderin gen met zich mee. Het RPCP heeft de indruk dat veel mensen die lastig kunnen overzien. Bij de afdeling Informatie- en Klachten bureau Gezondheidszorg (IKG) van het RPCP kunnen mensen terecht met opmerkingen en vra gen over de zorgverzekerings- wet. Het IKG kan cliënten helpen om meer zicht te krijgen op de nieu we zorgverzekering. Vaak wordt dan ook duidelijk wat voor een cliënt belangrijk is bij het maken van een keuze. Het IKG is bereik baar via het landelijke nummer Diezelfde dag werd een vrouw door een personenauto aangere den op de Sterrenlaan. De vrouw had een brief gepost en stak achter een geparkeerde auto de rijbaan over. Juist op dat moment trok de bestuurder daarvan achteruit op. De vrouw kwam ten val en is voor onderzoek per ambulance naar het Groene Hartziekenhuis vervoerd. PROTESTANTSE KERK NEDERLAND Protestantse gemeente i.w. Immanuëlkerk, Prinses Beatrix- laan zondag 10.00 uur WADDINXVEEN - De Open Atelierroute, georganiseerd door de Waddinxveense Kunstkring, was afgelopen weekend een groot succes. Vele honderden be zoekers maakten kennis met de amateur-kunstenaars uit Wad dinxveen. VERSLAVINGSZORG MIDDEN- HOLLAND Pamassia, psycho-medisch cen trum, IJssellaan 2-2a, 2806 TK GROENE HART ZIEKENHUIS Bleulandlocatie: Bleulandweg 10, Gouda, 0182-505050. Postadres: Dierenkliniek 'Pieter Bas', me- postbus 1098,2800 BB Gouda. vrouw W.W.M. Smits en J.B. Cra mer, Prins Bemhardlaan 79, Wad dinxveen en Hoge Gouwe 21, Gouda. Voor spoedgevallen ieder afspraken is elke polikliniek rechtstreeks te bereiken. Voor in lichtingen: tel. 0182-505050. Bezoektijden voor beide locaties: algemene verpleegafdelingen: 14.00 tot 15.00 uur en 18.30 tot 19.30 uur. spreekuur volgens afspraak, voor Voor informatie over wachttijden, spoedgevallen tel. 0180-631451 of opname, afdelingen etc. kan men 06-11163246, voor minder drin gende vragen: vragen@dierenkli- niekzevenhuizen.nl. Weekeinddienst dierenarts: A.H.M. Hermans en J.C.H. van Dorst, Kattensingel 17, Gouda, tel. 0182-510958; Woubrechterf 42, Waddinxveen, tel. 0182-613112. Kleine huisdieren-spreekuur voor Gouda. Tel. spoedgevallen ieder weekeinde volgens afspraak. J.C. Baas, Jan Dorrekenskade- Oost 36, Waddinxveen, tel. 0182- 632051. terecht op www.ghz.nl. EERSTE HULP Voor eerste hulp kan men alleen terecht bij de afdeling Spoedeis- STICHTING KWADRAAD, AL- ende Hulp op de Bleulandlocatie van het Groene Hart Ziekenhuis, Bleulandweg 10, Gouda. REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrij zinnige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade zondag 10.00 uur ds. A.S. Lense- MOERKAPELLE link, Alblasserdam ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk, Zuidkade zondag 9.30 uur woord- en com- ds. C.D. Zon- munieviering dinsdag 18 okt. 19.00 uur eucha ristieviering RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Samenkomsten worden gecom- ds. C. de Jong bineerd gehouden met de Rafa- elgemeenschap Gouda, in het schoolgebouw de Goudse Waar den aan de Catslaan 100 te Gouda. Het politieteam Waddinxveen-Bo- skoop voert een actief opsporings beleid ten aanzien van bestuur ders die een ontzegging van de rijbevoegdheid hebben gekregen of van wie het rijbewijs ongeldig is overstekende kip met kuikentjes, verklaard. In de praktijk blijkt dat De auto daarop kon op tijd deze bestuurders toch vaak weer achter het stuur van een auto krui pen. Met gericht toezicht maakt de politie hier een eind aan. Inmid dels zijn al diverse bestuurders op deze wijze tegen de lamp gelopen. op woensdag 5 oktober een tas ontvreemd. Van de auto werd een ruit ingeslagen. De benadeelde moest een boodschap doen en dacht de tas wel even in de tas te kunnen laten staan. Toen hij tien minuten later bij de auto terug- keurd. In overleg met justitie is de kwam, was de tas ontvreemd, auto van de man nu inbeslaggeno- men. DE BRUGGEN RESTAURANT DE BRUGGEN Sterrenlaan 2 zondag 11.00 uur, Jan Delhaas ZEVENHUIZEN CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN Vrijzinnige Hervormden Dorpstraat 139 zondag 10.30 uur ds. R. Thieme- Tiesing, Gouda stuurder wordt proces-verbaal op- P^CldOStOel lange historie van betrokkenheid van de Rabobank bij kunst en cultuur in de breedste zin van het woord. Wij ondersteunen graag onze plaatselijke kunste naars, de deelnemers aan de Open Atelierroute." Diezelfde nacht raakte een 37-jari- ge man uit Hazerswoude-Dorp gewond bij een eenzijdige aanrij ding op de Onderweg. De man raakte daar door onbekende oor zaak een paal. Hij is met letsel aan arm en knie naar het Groene Hart- BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Kreater, Kerkstraat ds. J.P. Ko- zondag 10.00 uur heer J.M. Verkerk Op vrijdag 7 oktober wist een on bekende man zich binnen te pra ten bij een bejaarde man aan de Kerkweg-West met een smoes over diens giropas. De man wilde de geldigheid van het pasje con troleren. Na controle verliet de man de woning weer. Kort daarop ontdekte de bejaarde dat hij zijn pasje miste. Inmiddels bleek ook zijn rekening geplunderd te zijn. De dader betreft een man, leeftijd tussen de 30 en 40 jaar, licht getin te huidskleur, breed postuur, leng te ongeveer 1.60 m, kort zwart krullend haar. De man is in een grijze auto gestapt met een dak koffer of boot op het dak. In de avond van maandag 3 okto ber heeft de politie een 39-jarige Waddinxvener bekeurd omdat hij in een auto reed terwijl zijn rijbe wijs ongeldig is verklaard. De man was in het verleden voor soortge lijke feiten al eerder betrapt en be- Onderwijs is essentieel voor de ontwikkeling van een kind. Uit het onderzoek van het ICCO is bovendien gebleken dat het geïn tegreerde programma van Parole et Aktion, de zusterorganisatie van Woord Daad op Haïti, ook goed scoort ten aanzien van de positie van de vrouw; het onder wijs in Jeanton streeft naar even redige verdeling van het aantal jongens en meisjes op de school. Eén van de acties om geld te ver werven, is de huis-aan-huis col lecte van 17 tot 22 oktober. Elke euro die er opgehaald wordt, wordt door de regering verdub beld. Voor vragen over het pro ject, bel naar 0182 - 640059. WADDINXVEEN/BOSKOOP - Na een afwezigheid van enkele jaren keert het Weekblad voor Waddinxveen weer terug in het dorp. Advertentieverkoop en re dactie gaan de huidige vestiging in Boskoop verlaten en vertrek ken naar Waddinxveen. Na de krant van 26 oktober vindt ver huizing plaats naar drukkerij Veldwijk-van Loon, Oranjelaan 9 in Waddinxveen, naast het schoolplein. Eind week 43 is het nieuwe kantoor open. Het betekent een terugkeer naar de plek waar het Weekblad ooit begonnen is, bij drukkerij Veld wijk. Daar werd in de jaren '80 een combinatie gevormd met het Boskoopse blad, uitgegeven door drukkerij Taat. Veta, zoals de combinatie heette, werd in 1991 overgenomen door het dagblad Rijn en Gouwe en kwam als zo danig onder de vlag van PCM uit gevers te varen. Het kantoor in Waddinxveen werd op een zeker moment afgestoten en beide weekbladen samen in Boskoop onder één dak ondergebracht. Varen onder de PCM-vlag doen beide bladen nog steeds. Het dag blad Rijn en Gouwe is inmiddels opgegaan in het AD regio Groene Hart. Samen met nog zes andere rem men, echter de derde en de vierde auto niet. Daardoor ontstond er een kettingreacties waardoor alle auto's schade opliepen. Twee per sonen raakten gewond en zijn voor onderzoek overgebracht naar twee afzonderlijke ziekenhuizen Op woensdag 5 oktober omstreeks in de regio. 16.50 uur vond een aanrijding plaats op de T-kruising van de Sta- ringlaan met de Noordkade te Waddinxveen. Een 61-jarige auto mobilist uit Boskoop verleende, brug. In totaal werden veertien au- komende vanaf de Staringlaan tomobilisten bekeurd voor het ne- geen voorrang aan een bromfiet- geren van het rode licht. Sommige ser, die over de Noordkade uit de bestuurders hebben kennelijk zo'n richting Boskoop naderde. De 17- haast om Waddinxveen uit te ko- jarige bromfietsbestuurder en zijn men dat zij zelfs inmiddels voor 16-jarige duopassagier raakten ten de stopstreep stilstaande voertui- gevolge van de aanrijding gewond gen passeren en door het rood rij en zijn met ernstig letsel per am bulance vervoerd naar het Leids Universitair Medisch Centrum in Leiden en het Groene Hart zieken huis in Gouda. De slachtoffers zijn op de plaats van de aanrijding be handeld door medisch personeel van een ter. De verkeersdienst van de Poli tie Hollands-Midden heeft een Huisarts en apotheek voor alle in.- woners van de regio Midden- Holland Voor spoedeisende huisartsen hulp buiten kantoortijden: van den met de Vierstroom Zorglijn. 17.00 uur 's middags tot 08.00 uur VIERSTROOM JEUGDGE- 's ochtends, tijdens het weekeinde en feestda gen: HuisArtsenPost Midden- reau, maandag 11.00 tot 12.30 uur. Holland (HAP) Jan v Beaumont- straat 4 (bij de Jozef-locatie), Gouda, tel. 0182-322488 (alleen na telefonische afspraak) Voor spoedmedicatie buiten kan toortijden: van 17.30 uur 's mid dags tot 08.00 uur 's ochtends, tijdens het weekeinde en feestda- Gouda. Tel. 0182-563500, fax.nr. gen: Dienst Apotheek Midden- 0182-563521. Bereikbaar maandag Holland (DAM), Ronsseweg 138 t/m vrijdag 9.00-17.00 uur. (tegenover de Bleuland-locatie), Gouda. tel. 0182-698820, www.dam-mh.nl. In de periode tussen 6 en 7 oktober zijn vernielingen gepleegd aan een kantoorpand op het bedrijventer rein Coenecoop. Van het pand werden enkele ruiten met stenen ingegooid. Ook een geparkeerde auto liep schade op. Na de toespraak spoedden de kunstenaars zich naar hun ate liers om de bezoekers te ontvan gen. Voor het eerst was het deze keer ook mogelijk om op vrijdag avond de ateliers te bezoeken. Ook op zaterdag was het weer druk in Waddinxveen. Tientallen mensen bezochten de verschil lende ateliers, waarbij de grote verscheidenheid de bezoekers verraste. De gele gemeentevlag- gen en het mooie affiche hielp ie dereen bij het vinden van de adressen en natuurlijk was ook het prachtige weer een flinke steun. Getuige de vele enthou siaste reacties van de bezoekers mag deze open atelierroute zeker De derde editie van de Open Atelierroute was weer een daverend succes. De officiële opening (foto: Liesbeth van der Vis) gemaakt voor het rijden onder in vloed. De man werd op zondag 9 oktober op de Groensvoorde ge controleerd omdat hij zonder helm de gezelligste disco van Wad- op zijn bromfiets reed. Na staan- dinxveen en omstreken voor de dehouding werd alcoholgebruik jeugd van 9 tot en met 14 jaar is vastgesteld. De man blies bij een er op vrijdag 21 oktober een dis ademanalyse 425 ug/1. co in De Paddestoel. De muziek wordt verzorgd door DJ Ricar- Op zondag 9 oktober heeft de po- do. litie een visserijwetcontrole uitge voerd aan wateren van 't Weegje, de Winterdijk, de Kanaaldijk, de Bloemendaalseweg en Coene coop. Twee vissers hadden him deur nog voor 3,-euro toegangs- sportvisakte thuis liggen en moe ten deze aan het bureau komen to nen. In 't Weegje kregen twee vis sers een bekeuring omdat zij geen visvergunning hadden. Op de Ka naaldijk werden twee vissers be keurd omdat zij visten met levend aas. Dat is sinds enige tijd verbo- Gouwebloem houdt op zaterdag den. Eén van de twee vissers bleek 22 oktober van 9.30 tot 14.30 uur ook niet in het bezit van een sport- weer een rommelmarkt in het ei- visakte en visvergunning en werd gen gebouw aan de Tollenslaan daarvoor ook bekeurd. 161 te Waddinxveen. Bruikbare artikelen die u denkt niet meer nodig te hebben, kun nen op zaterdag 15 oktober in geleverd worden van 9.00 tot huis-aan-huisbladen in onder 12.00 uur, ook in bovengenoemd meer Waddinxveen, Bodegraven, gebouw. Op zaterdag 19 febru- Alphen, Gouda en Woerden is de ari is er van 9.00 tot 12.00 uur Regionale Nieuwsbladen Groep ook nog gelegenheid om spullen (RNG) gevormd die deel uit maakt van PCM Lokale Media. Bij deze cluster behoren ook de groepen Maasstad Nieuwsbladen loem, een stichting die zich inzet en Drechtsteden Weekbladen. In totaal omvat PCM Lokale Media 28 titels met een gezamenlijke op lage van ongeveer 1 miljoen. Enkele jaren geleden is de Wad dinxveense Kunstkring gestart met het organiseren van een Open Atelierroute, waarbij hob- bykunstenaars bezoekers in hun eigen huis verwelkomen om daar vol trots hun eigen werk tentoon te stellen. De officiële opening van de derde editie werd afgelopen vrijdag bij de Ra bobank gehouden. Directeur Paul Groen hield het openings woord: „Kunst en cultuur zitten in het hart van de Rabobank. Uit onderzoek onder klanten en le den komt steeds weer naar voren dat deze gebieden als zeer pas send bij de Rabobank worden er varen, gebaseerd op een jaren- Al-anon/Alateen is een zelfhulp groep voor kinderen, vrienden en familie van alcoholisten. Voor meer informatie: Marieke 0182- 503773. Voor problemen met alcoholge bruik: Anonieme Alcoholisten Werkgroep Gouda, Industrie- straat la, Postbus 30, 2800 AA 0182-519712 of 0653875058 (dag en nacht). Gevonden Kat, Zwart, witte neus, bef door naar buik, sokken achter en wit te poten voor, Nic. Beetslaan Waddinxveen Kater, Rood, Sniepweg Wad dinxveen Kat, Zwart, zonder wit, kitten, Een 18-jarige Boskoper werd in de Kerkweg-oost Waddinxveen nacht zaterdag 8 oktober aange- Poes, Zwart, zonder wit, Kanaal- houden omdat hij in het bezit dijk/Schielandweg Waddinx- bleek van een vlag, die afkomstig was van een supermarkt aan de Passage. In eerste instantie pro beerde hij de vlag nog voor de agenten te verbergen maar dat had snuit, Zuidplasweg Zevenhui- geen succes. Ook had hij geen af doende verklaring voor het bezit van de vlag. De man is door de po- Voor gratis registratie en infor- litie verhoord en weer in vrijheid gesteld. Een 50-jarige vrouw raakte op ingezette traumahelicop- donderdag 6 oktober gewond bij een ongeval op het terrein van een garagebedrijf aan de Mercurius- sporenonderzoek verricht naar de weg. De vrouw wilde met de auto een proefrit maken nadat de auto gerepareerd was. Op het moment dat ze weg wilde rijden bleek er nog een blok voor een van de wie- Bij een inbraak in een personen- len te staan. Toen zij het blok weg- auto op de parkeerplaats van het haalde begon de auto te rijden om- Koningin Wilhelminaplein werd dat de versnelling niet in de 0900 2437070 (0,10 cent per mi nuut), via de website www.klachtenopvangzorg.nl en via e-mail ikg@rpcpmh.nl. Met jaar zijn er verhalen, liedjes, spel de nieuwe zorgverzekering letjes en natuurlijk zijn de clowns neemt de keuzevrijheid toe. Voor Appie sommige burgers is dat een voor uitgang. Voor anderen wordt het een hele opgave om uit alle infor matie een goede keus te maken, activiteiten binnen gepland. Al- Veel staat er op het spel voor lereerst op dinsdag 18 oktober mensen met hoge ziektekosten, om 9.30 uur in de Gereformeerde vooral als zij geen lid zijn van Kerk aan de Dorpsstraat. De gro- een patiëntenvereniging die voor tere kinderen (groep 5 tot en met hun belangen opkomt. Eind ja- 8) wordt verzocht sportschoenen nuari brengt het RPCP verslag mee te nemen, want zij gaan naar uit van vragen en problemen die de sporthal. Het programma op zijn gemeld. Daarna bespreekt dinsdag is om ongeveer 12.15 het RPCP eventuele knelpunten uur afgelopen. Woensdag wordt met zorgverzekeraars in de re- er om 9.30 uur begonnen in de gio. Het RPCP Midden-Holland Gereformeerde Kerk (groep 5 tot ondersteunt alle inwoners van en met 8 weer sportschoenen de regio die gebruikmaken van meenemen). zorg. Bij het platform zijn 51 pa- Tussen de middag is er een pick- tiënten- en cliëntenorganisaties nick en 's middags een optreden aangesloten. Samen met hen zet van Benjamins Kindershow. Het het RPCP zich in om de gezond- programma is om ongeveer 15.30 heidszorg in de regio verbeteren, uur afgelopen. Ft WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 12 OKTOBER 2005 PAGINA 7 i

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 7