Bac Woning/Projectinrichting, sterk in totaalinrichting r.p s De Huizenbeurs gï Gouwe Koerier Weekblad voor Waddinxveen HM ED REUSKEN E E 2 o S» r bij ROSEMARIE’S WONEN F GORDIJNEN VAN O.A. 3 2 <B fa fik j Uw specialist I SILCO van Adres Postcode Woonplaats e-mail Eventuele opmerking tl ftJ op het gebied van woninginrichting kantoren. Ook hier kunnen pro blemen met de ondervloer een I Naam I I I I Tel. privé I I I I I I I I RUSSEL HARVEY VILLA NOVA ROMO DE GRAAF PARTNER TAPIJT - HARDE VLOEREN ZONWERING - VOUWGORDIJNEN HENEGOU WERWEG 37 WADDINXVEEN (0182) 612726 - (06) 502 181 31 Dorpsstraat 145 Zevenhuizen Tel. 0180-631238 info@bac-wonen.nl www.bac-wonen.nl -Q CU ro c Bei voor een vrijblijvende afspraak met ons enthousiaste team! (0172) 210 747 clntêri XJrtc'Ll Verkopen tegen gunstige tarieven? Zo min mogelijk bijkomende kosten? En tóch verkopen? de inrichting van winkels en gespecialiseerde aanpak nodig onderhoudsadvies, zodat een ja- hebben. Daarnaast kan men bij renlang onbezorgd gebruik Bac rekenen op een uitgebreid de vloer gewaarborgd is. WW Heeft u onze verhuisbus al zien rijden? Een topper binnen het assorti ment van Bac is het projectvinyl van Tarkett. „In tegenstelling tot andere vloeren die regelmatig in de was moeten worden gezet, beschikt deze vloer over een speciale PUR-toplaag, waardoor verder geen groot onderhoud noodzakelijk is. Ideaal voor on der meer bedrijven en scholen, maar ook voor woningen is een onderhoudsvrije vloer ideaal." Tarkett projectvinyl is verkrijg baar in vele kleuren en varian ten en kunnen in iedere gewens te patroonvorm worden gelegd. Het stoffeerdersteam van Bac heeft hier ruime ervaring in en helpt u graag met het samen stellen van een uniek patroon. Met betrekking tot gordijnen en vitrage beschikt het bedrijf over een eigen atelier waar alle raam- bekleding wordt vervaardigd. Omdat alles in eigen huis wordt vervaardigd kan de klant reke nen op een snelle en persoonlij ke service. Bent u op zoek naar een nieuwe inrichting van uw bedrijf, kan toor of woning, kom dan eens langs bij Bac Woning/Projectin richting en profiteer van de enorme ervaring, zodat u jaren lang onbezorgd plezier zult heb ben van uw werk- en woonplek. O I I I I I I I I I I I I Alleen volledig ingevulde bonnen worden door ons In behandeling genomen. I I I J Bac Woning/Projectinrichting Bac Woning/Projectinrichting in Moerkapelle en Zevenhuizen is al jaren de specialist op het gebied van totaalinrichting voor be- Dorpsstraat 1 Moerkapelle Foto: Marianka Peters makelaardij MOERKAPELLE - Bac Wo ning/Projectinrichting is al ja ren de specialist op het gebied van de totaalinrichting. Hoewel bij een eerste opslag niet direct zichtbaar, neemt de projectin richting een belangrijke plaats in binnen het bedrijf. Hoewel Bac is gevestigd in het idyllische Moerkapelle en Zevenhuizen, is het bedrijf actief binnen de ge hele Randstad. Met name in richtingen bij zorginstellingen, waaronder ouderen-, gehandi capten- en psychische zorgin stellingen is Bac op het lijf ge schreven. Daarnaast maken ook onderwijsinstellingen al jaren dankbaar gebruik van de know how van Bac Woning/Projectin richting. Dit varieert van nieu we vloeren, gordijnen en vitrage tot aan binnen- en buitenzonwe ring. „Met name op het gebied van vloeren hebben wij de afge lopen jaren een enorme ervaring opgedaan. Veelal gaat het om bestaande vloeren met alle pro blemen van dien. Vochtproble- men, egaliseren, kortom, een goede ondervloer is het meest belangrijke technische aspect om de levensduur van marmo- leum, parket en projectvinyl te verlengen", stelt Daco Bac. „Daarnaast worden ook steeds hogere eisen aan projectinrich ting gesteld. Volgens de Arbo- wetgeving dienen vloeren on- derhoudsvriendelijk en niet te drijven, kantoren en woningen, glad te zijn en ook de brandwe rendheid van vloeren en gordij- Deze know how in totaalinrich- nen is tegenwoordig een belang- ting kan eenvoudig worden ver rijk aspect." taald naar de woningmarkt en O 0) <D k MarmOleum j MARMOLEUM I I I Waddinxveen Landelijke Makelaars Vereniging I i Huis&Stijl V wwvu_silco.nl Vraagprijs 249.000, - k.k. Vraagprijs 230.000, k.k. Vraagprijs 220.000,- k.k. BOSKOOP - Torenpad 118 d Vraagprijs 269.000, - k.k. Vraagprss 269.000,- k.k. Vraagprijs 229.000, k.k. Lrr~l L~uij~ij 'raagprijs 174.000,- k.k. I0.00-I7.30 uur 19.00-21.00 uur 10.00-17.00 uur Galerij 2 2771 XJ Boskoop Tel. (0172)21 22 71 Verzekeringen Hypotheken Pensioenen "Vastgoed I Een hypotheek is maatwerk! Spanplafonds Kastenwanden Wandpanelen Systeemplafond Interieurbetimmeringen Alle mogelijkheden en ideeën vindt u natuurlijk ook in de showroom van Silco, Zuidkade 230 Waddinxveen of bel voor documentatie (0182) 61 68 78. De makers van interieurs doordacht tot in detail. Zeer centraal in het centrum van Boskoop in de directe nabijheid van de rivier ‘De Gouwe’ gelegen royaal 3-kamer appartement. Het appartement bevindt zich op de 1e verdieping en beschikt over een schitterend uitzicht deels over ‘De Gouwe’ en deels over de Koninginneweg. Op de begane grond bevindt zich de eigen berging. Schitterend in het groen gelegen begane grond 3- kamer appartement met vrije besloten tuin. Tevens beschikt dit appartement over een eigen parkeer plaats en een ruime eigen garage. De tuin heeft een gunstige zonligging (W) met uitzicht op de fraai aangelegde tuinen. Het appartement bevindt zich in de directe omgeving van winkels, uitvalswegen, openbaar vervoer, e.d. Indeling: centrale besloten entree met bellen tableau. Entree, gang, toilet met fonteintje, open keuken in L- opstelling v.v. div. apparatuur en woonkamer met deur naar tuin. 2 slaapkamers waarvan 1 met toegang tot badkamer voorzien van douchecabine en wastafel. Vanuit deze slaapkamer is er eveneens toegang tot de inpandige bergruimte met was-/droger aansluiting en 50L boiler opstelling. Bijzonderheden: servicekosten 135,- p/mnd. 3-kamer appartement gelegen in een kleinschalig luxe appartementencomplex. Het appartement is hoog waardig afgewerkt. Oplevering in overleg. Zeer centraal in Snijdelwijk gelegen hoekwoning met aangebouwde stenen berging en parkeerplaats op eigen terrein. De woning bevindt zich in de direc te nabijheid van scholen, winkels, uitvalswegen e.d. De achtertuin is gunstig op de zon gelegen (W). Bijzonderheden: goed onderhouden en gemoderni seerde hoekwoning met een leuke ligging, welke een bezoek meer dan waard is. Oplevering in overleg. Schitterend in het ‘groen’ gelegen midden één gezinswoning. Aan de voorzijde beschikt de woning over een fraai uitzicht over een vijverpartij en aan de achterzijde over een gunstig op de zon gelegen tuin (Z) met vrijstaande grote stenen berging. Indeling: voorentree, hal, garderobe, meterkast, gang, trapkelderkast en toilet met fonteintje. Ruime woonkamer, half open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur en aansluiting voor de wasmachine. 1e verdieping: overloop met vaste kastruimte, gemo derniseerde badkamer voorzien van 2e toilet, ligbad met douchedeel en wastafel. 3 slaapkamers in ver schillende formaten waarvan 2 voorzien van vaste kastruimte en één met deur naar balkon. Zolderverdieping: vaste trap naar zolder. Voorzolder met combiketel opstelling en volop bergruimte. Ruime zolderkamer met groot dakraam. Bijzonderheden: centraal in Boskoop gelegen woning in de directe nabijheid van het “Gouwe Bos”, winkels en uitvalswegen. Oplevering in overleg. Aan de rivier ‘De Gouwe’ gelegen 2/1 kapwoning. De woning bevindt zich in de directe nabijheid van uitvalswegen. Indeling: voorentree, hal met vaste kast en toegang tot de woonkamer. Het eetgedeelte van de woonkamer is gelegen aan de voorzijde van de woning en heeft een schitterend uitzicht over ‘De Gouwe’. Open keu ken in lichte kleurstelling met bargedeelte en div. inbouwapparatuur. Toegang tot souterrain. Doorgang via keuken naar het zitgedeelte. De kamer heeft een groot erkerraam welke zorgt voor voldoende lichtinval. Hal met toilet, mk. en trapopgang naar verdieping. 1e verdieping: ruime overloop, 2 slaapkamers waar van één zéér ruim en met zicht op ‘De Gouwe’ en de ander met balkon en vaste kastruimte. De badkamer is volledig betegeld en v.v. wastafel en ligbad. Souterrain: via de keuken is het ruime souterrain te bereiken middels een vaste trap. Het souterrain heeft stahoogte, aansluiting voor wasmachine en droger, opstelling van de c.v. combiketel en toegang tot de poort naast de woning. Centraal aan doorgaande weg gelegen woning met achterom. De achtertuin is gelegen op het zuiden. Indeling: voorentree, gang, zwevend toilet met fontein tje en was-/droger ruimte. Ruime woonkamer met doorgang naar aanbouw waarin zich de woonkeuken bevindt. De keuken is voorzien van een plavuizenvloer met vloerverwarming en apparatuur te weten 5-pits gaskookplaat, oven, vaatwasser en close-in boiler. 1e verdieping: overloop met vaste kastenwand, drie slaapkamers waarvan twee met vaste kastenwand en één met deur naar balkon. Vernieuwde badkamer met wastafel en meubel, douchecabine en zwevend toilet. Zolderverdieping: vaste trap naar zolder met berg ruimte en Veiux dakraam. Inloopbergruimte met c.v. combiketel (Vaillant). Bijzonderheden: bijzonder sfeervolle woning met een gunstige ligging. Aan de achterzijde beschikt de woning over een berging/blokhut. Oplevering in overleg. Indeling: centrale entree met bellen tableau en brieven bussen. Trappenhuis met lift. Entree, gang, hal met vaste kast met m.k. Woonkamer met doorgang via keu ken naar het eetgedeelte. Zeer luxe uitgevoerde keuken voorzien van combimagnetron, keramische kookplaat, afzuigschouw, vaatwasser, koelkast en 4-laden vries kast. De keuken beschikt over natuurstenen blad en een doorgang naar de eetkamer met schuifpui naar ruim balkon. Luxe badkamer voorzien van ligbad, was tafel en douchecabine. Separaat zwevend toilet met fonteintje. Twee slaapkamers in verschillende formaten. Het gehele appartement beschikt over een massief houten parketvloer en is tevens grotendeels voorzien van spuitwerkwanden. Mooi in het centrum van Boskoop in een kleinscha lig appartementen complex gelegen drie-kamer appartement met eigen parkeerplaats en berging op het besloten terrein. Uniek aan de rivier ‘De Gouwe’ gelegen vooroor logse 2/1 kapwoning met een bijzonder fraaie ligging t.o.v. de hefbrug. De woning is geheel gemoderniseerd m.b.v. originele stijlkenmerken. Tevens beschikt de woning over een vrijstaande stenen berging aan de achterzijde en een parkeer plaats op eigen terrein. Bijzonderheden: goed onderhouden woning waarvan buiten schilderwerk en achtertuin geheel zijn aange pakt in 2004. Oplevering in overleg. Openingstijden: Dinsdag, woensdag en vrijdag Vrijdagavond Zaterdag Zijde 28, 2771 EN Boskoop Tel. 0172 - 210747, e-mail: info@makelaardijdehuizenbeurs.nl internet: www.makelaardijdehuizenbeurs.nl Tel. 079-5931421 WONING PROJEKTSTOFFERING Bijzonderheden: leuke, goed onderhouden starters- I woning met schitterende ligging aan “De Gouwe”, j Oplevering in overleg. Bijzonderheden: het appartement beschikt over een eigen parkeerplaats op het achter gelegen terrein. De servicekosten bedragen ca. 125,- p/mnd. Het betreft een hoogwaardig afgewerkt appartement met zéér veel extra voorzieningen. Oplevering in overleg. Indeling: voorentree, gang met trapopgang, trapkel derkast en zwevend toilet. Besloten keuken v.v. gaskookplaat, oven en afzuigkap. Tevens is er vanuit de keuken de mogelijkheid om in de achtertuin te komen. Ruime lichte woonkamer met siergashaard. 1e verdieping: overloop, overloopkast met wasmachi- ne/droger aansluiting en 2 slaapkamers in verschillende formaten. Moderne badkamer v.v. ligbad, designradiator, wastafel met meubel, douchecabine, toilet en mechanische ventilatie. Zolderverdieping: vaste trap naar voorzolder met vaste kastruimte en VR c.v. combiketel (Vaillant 1996). Ruime zolderkamer met dubbel Velux dakraam. Vraagprijs 192.000, - k.k. Indeling: zij-entree, hal, garderobe, meterkast en toe gang tot berging. Moderne open keuken in U-opstelling voorzien van diverse inbouwapparatuur. L-vormige woonkamer met open haard en deur naar achtertuin. Tussenportaal met toilet en fonteintje en trapopgang naar 1e verdieping. 1e verdieping: overloop, 3 slaapkamers in verschillen de formaten waarvan één met grote dakkapel. Recent gemoderniseerde badkamer met ligbad, douchecabine, designradiator, wastafel en zwevend toilet. Zolderverdieping:voorzolder met HR c.v. combiketel opstelling (Vaillant 1999) was-/drogeraansluiting, berg ruimte achter knieschotten en bergvliering. Zolderkamer met Velux dakraam en vaste wastafel. Dat is maar één van vele voordelen die wij onze relaties bieden VBO ^MAKELAAR Bezoekadres: In winkelcentrum Zuidplas Zuidpfaslaan 426 428 2743 KE Waddinxveen Telefoon: (0182) 622 388 Fax: (0182) 637 508 Email info-@dgep.ni Homepage: www.dgep.nl Bijzonderheden: het appartement (bj. 2000) bevindt zich in een kleinschalig appartementencomplex en is zeer hoogwaardig afgewerkt. Vanwege de unieke lig ging is dit appartement een bezoek meer dan waard. De servicekosten bedragen 100,- p/mnd incl. reser vering groot onderhoud. Oplevering in overleg. Indeling: centrale entree met bellen tableau, hal, cen trale lift en trappenhuis. Entree, hal, meterkast, gang, toilet met fonteintje en inpandige bergruimte met HR c.v. combiketel opstelling. Royale woonkamer met open keuken v.v. div. inbouwapparatuur. Vanuit de woonkamer is middels schuifpui toegang tot het ruime balkon. 2 slaapkamers in verschillende formaten waar van 1 met vaste schuifwandkast. Grotendeels betegelde badkamer v.v. wastafel, ruime douchecabine en schuifwandkast met o.a. was,- /drogeraansluiting. '■- u -M- -g BOSKOOP - Zuidstraat 1 BOSKOOP - Zonnedauw 98 «.'/VZW: I L ’■■Sr

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 17